Op de drempel van 1991 kijken PCV en Beukenrode terug op 1989 Sintels onder de schoenen 13 Derde prijsuitreiking stempelaktie x Algemene ontheffing vuurwerk Bouwvergunning aangevraagd vrij- zwemmen Bouwvergunning aangevraagd Bouwvergunning aangevraagd vc Weekmarkt op gewijzig de tijden!! Hinderwet Commissie vergadering Maatschappelijke zaken vervalt PEEL EN MAAS Het gemeentebestuur van Venray wenst u fijne kerstdagen, een goede jaarwisseling en een voorspoedig IQQI Orde van Verdienste voor Tien Hoenselaar Carnavalsliedje uit Venray bij Radio Limburg De Gouden Knol voor They Hendrix De Karkling'els PEEL EN MAAS Donderdag 20 december - Pagina 2( 'EEL Met gev< de ter lari fna larti Ra ana 12 i Goe 580 Tev pre NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY onder redaktie van het bureau voorlichting en inspraak De burgemeester van Ven ray, gelet op artikel 3. lid 2 van de Alge mene Politieverordening Ven ray: Besluit: L eenieder boven de leeftyd van 16 Jaar ontheffing te verlenen van het in artikel 67 lid 2, van de Algeme nen politieverordening Venray ver vatte verbod om op of aan een weg of op een voor het publiek toegan kelijke plaats vuurwerk te bezigen, of by zich te hebben, als bedoeld in de lyst van vuurwerken Getters A tm D) genoemd in artikel 4, lid 1, onder f, van het Reglement Gevaar-' lijke Stoffen (RGS) II. de ontheffing te beperken tot de dagen 29 en 31 december 1990, voor wat betreft het bij zich hebben, en tot de tijd van 31 december 1990 na 08.00 uur tot 1 januari 1991 02.00 uur, voor wat betreft (het by zich hebben en) het bezigen (af steken) III. aan de ontheffing het voor schrift te verbinden, dat het bezi gen van vuurwerk geen gevaar, schade, hinder van ernstige aard of overlast mag veroorzaken en dat eventuele aanwyzigingen van de politie, strekkende tot bescher ming van voornoemde belangen, stipt moeten worden Opgevolgd. Venray. 21 december 1990 De burgemeester voornoemd mr. HJ.M. Defesche Toelichting: Op grond van bovenstaande onthef fing mag gedurende de daarin ver melde tijd het volgende vuurwerk in het openbaar worden afgestoken Getters A tm D van RGS) A. zichzelf niet voortdrijvende vuurwerken die na ontsteking door de reactie geheel of gedeeltelijk uit een worden gereten (zoals snoeren, strengen en zevenklappers) B. 1. zichzelf niet voortdrijvende vuurwerken met rook- of geluidef fect of met een combinatie van rook-, geluid- of lichteffect, die na ontsteking door de reactie niet uit een worden gereten; B. 2. zichzelf niet voortdrijvende vuurwerken met uitsluitend lich- teffekt. C. zichzelf voortdrijvende vuurwer ken met knaleffect, die na ontste king door de reactie geheel of gedeeltelijk uiteen worden gereten (zoals vuurpijlen en roterende, niet opstijgende vuurwerken) D. zichzelf voortdrijvende vuurwer ken, die na ontsteking door de reac tie niet 'uiteen worden gereten (zoals roterende en opstijgende vuurwerken) Het gebruik van de zogenaamde overige vuurwerken (als bedoeld onder letter E van de lijst van vuur werken) zoals: boobytraps, trek- touwtjes, boscocylinders, confettibommen, cotillonvruchten, llitswatten, knalbonbons, bloem- kaarten, blaadjes collodiumpapier, bengaalse lucifers, bengaalse hand fakkels, wonderkaarsen, zonder ontstekingsknp, klappertjes (amar- ces) Knalstokken (amorcesstroken) knalringen (amorcesringen) en derbyplaatjes was reeds toegestaan. Evenals vorige jaren is - in ver band met de geluidshinder - het tijdvak waarbinnen vuurwerk mag worden afgestoken (gebezigd) sterk beperkt Op grond van het streven naar uniformiteit zal in de meeste Noord Limburgse gemeenten, over eenkomstig bovenstaande onthef fing, het volgende gelden: a. verkoop vuurwerk 29 en 31 de cember aan personen boven 16 jaar; b. afsteken vuurwerk op 31 de cember vanaf08.00 uur tot 1 janua ri 02.00 uur. i .Artikel 18a van de Wel R.O. Burgemeester en wethouders van Venray zyn voornemens om op grond van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstel ling te verlenen van het ter plaatse geldende bestemmingsplan ten be hoeve van de navolgende bouw plannen: - het bouwen van een carport aan de doormanstraat 19 te Venray t.n.v. A.J.E. Theeuwen De op de bouwaanvrage(n) betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 21 1990 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de onderafdeling bouw- en woning toezicht, kamer 310 van het raad huis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termyn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray mr. H.J.M. Defesche In de kerstvakantie is er extra vrij zwemmen op: Maandag 24 december 13.00-15.30 Donderdag 27 december 13.00-15.30 Vrydag 28 december 13.00-15.30 Maandag 31 december 13.00-15.30 Burgemeesterjen wethouders van Venray zijn voornemens aan de na volgende bouwaanvragen medewer king te verlenen. Het verbouwen en uitbreiden van een woning aan de Past Stry- kerstraat 3 te Leunen tn.v. T.P.J. Manders. het verbouwen van kippen hokken tot een varkensstal aan de Haag 33 te Meselo tn.v. GJ.J. Heg- ger. Op de Kamp 4 het bouwen van een berging aan de Dr. Kortmannweg 44 te Ven ray tn.v. T. Stratingh het uitbreiden van een wo ning aan de Binnenhof 15 te Oostrum tn.v. H.J.M. Lenssen het verbouwen van een wo ning aan de Overbroekseweg 1 te Leunen tn.v. P.M.A. van Osch, Lolle- beekweg 31 te Casten ray het uitbreiden van een garage berging aan de Albionstraat 12 te Leunen t.nv. W.A.Th Coppes. het bouwen van een garage aan de Marjolein 41 te Venray tn.v. J.W.M. Feyen het bouwen van een garage aan de Marjolein 43 te Venray tn.v. M.T.M. Dupont het bouwen van een serre aan de Sarabandastraat 6 te Venray, tn.v. Alcast b.v. Horsterweg 31 te Casten ray het verbouwen van een boer derij aan de Paardekopweg 17 te Ys- selsteyn, tn.v. T.J.M. Bouwman De op de bouwaanvrage(n) betrek- Icing hebbende stukken liggen met ingang van 21 december 1990 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de onderafdeling bouw en woningtoezicht, kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termyn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche Art 19 WRO/50,8 woningwet Burgemeester en wethouders van Venray zijn voornemens om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelyke Ordening en/of artikel 50, lid 8, van de Wo ningwet medewerking te verlenen aan de navolgende bouwaan- vrage(n): Het oprichten van en thera piegebouw op Wanssumseweg 14 te Oostrum, tn.v. Nieuw Spraeland (betreft aangepaste situatie) De op de bouwaanvrage(n) betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 21 december 1990 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage by de onderafdeling bouw en woningtoezicht kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termyn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche I.v.m de komende feestdagen is het tydstip van de weekmarkt ge- wyzigd. Op maandag 24 en maandag 31 december a.s. zal de weekmarkt ge houden worden van 10.00 tot 14.00 uur i.p.v. de gebruikelyke tyd van 12.00-16.00 uur. Kennisgeving bekendmaking Ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat zy van plan zyn om de aanvraag voor een hinderwetvergunning van Th.P. Seijkens, Diepeling 5 te Casten ray, voor het ex artikel 6a Hinderwet uitbreiden wijzigen van een varkensfok- en var- kensmestery, gelegen aan de Diepe ling 5 te Casten ray positief te beschikken onder het stellen van voorwaarden. De ontwerp-beschikking en bijbe horende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 309, Raadhuis straat 1 te Venray, elke werkdag van 9.00-12.00 uur worden ingezien tot 3 januari 1991. Tot deze datum kunnen de stuk ken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur, na telefonische afspraak. Tot bovengenoemde datum kun nen gemotiveerde bezwaren schrif telijk worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Venray, Daarbij kan worden ver zocht de persoonlijke gegevens van degene die bezwaar maakt niet be kend te maken. De aanvrager en degenen die be zwaar hebben gemaakt naar aanlei ding van de aanvraag en degenen die aan kunnen tonen dat zyn niet (tydig) in staat zijn geweest dit te doen, kunnen bezwaar maken te gen de ontwerp beschikking. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens deze, het hoofd van de afdeling volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer, ir. G.F.J.M. Frencken Hierbij deel ik U mee, dat vanwe ge het ontbreken van voldoende agendapunten de geplande verga dering van 8 januari aanstaande geen doorgang zal vinden. M. Hoppenreys-de Loo Voorzitter 'n abonnement waard MUZIEKSCHOOL VENRAY Grote Markt 1 5801 BL Venray In januari starten de nieuwe I.V.M.-cursussen (Instrumentaal Vormend Muziekonderwijs). Deze begincursussen zijn voor zowel kinderen als volwasse nen. Helaas zijn enkele klassen reeds volgeboekt. Laat u ons uw wensen even weten? (tel.: 85320) Wij wensen u prettige feestdagen. i.V.M.-Cursussen 1991 Basisschoolgroep 2 Basisschoolgroep 3 Basisschoolgroep 3 Basisschoolgroep 41.. Basisschoolgroep 41.. Basisschoolgroep 4/5 Basisschoolgroep 4/5 Basisschoolgroep 4/5 Basisschoolgroep 6 Basisschoolgroep 7/8 Basisschoolgroep 7/8 I.V.M. voor volwassenen: lestijd: woensdag 15.15 uur woensdag 13.15 uur woensdag 14.15 uur dinsdag 15.30 uur Merselo dinsdag 16.00 uur Ysselsteyn woensdag 13.15 uur woensdag 14.15 uur zaterdag 10.00 uur woensdag 17.00 uur maandag 17.00 uur woensdag 17.00 uur donderdag 19.40 uur vrijdag 19.40 uur I.V.M.-vervolg voor volwassen: dinsdag 19.20 uur Afgelopen zaterdag vond de derde prijsuitreiking plaats van de stem pelaktie van het Winkelcentrum Venray. De volgende prijswinnaars kregen hun prys uitgereikt door dhr. Clephas, namens de Winke liersvereniging: ƒ100.00 gewonnen door Ram. Berkers uit Ysselsteyn; ƒ200.00 ge wonnen door de Fhm. Streefland uit Venray; ƒ500.00 gewonnen door de Ram. vd Velden uit Venray. Er zyn nog twee trekkingen. Op Dhr. Clephas overhandigt na mens het Winkelcentrum Venray de waxvrdébonnen aan de drie prijswinnaars van de afgelopen week. vrijdag 28 dec. is de laatste trek king. De hoofdprijs ƒ5000,- aan waardebonnen zal op zaterdag 29 dec. overhandigd worden. Dit zal feestelijk worden aangekleed. Volle stempelkaarten inleveren bij de deelnemende winkeliers. Op 6 januari 1991 zal in Den Tom mes voor de 3e keer de Orde van Verdienste van de Zagewetters wor den uitgereikt. Dit jaar valt deze on derscheiding ten deel aan Tien Hoenselaar. Toen hij in 1949 van Oploo naar Merselo kwam werd hij direkt lid van de fanfare. In 1952 werd hij in het bestuur gekozen en bleef daarin tot 1982. Van 1976 tot 1982 was hij tevens voorzitter van de fanfare en was in die tijd ook de eerste voorzit ter van de Muziekfeesten Merselo. Ook werd Tien Hoenselaar lid van het Kerkelijk zangkoor. Met zyn stem werd hy direct voorzanger en dat is hij nu nog. Hy is tevens on dervoorzitter van dit koor. Tien heeft verder aan de basis gestaan van de Dorpsraad, en is ook voorzitter geweest sinds de oprich ting tot 1984. In de tyd dat Merselo een toneel vereniging had was hy ook daar lid van. Toen Merselo in aanmerking kwam voor de buurtbus is Tien daar een van de voorvechters van geweest. Nu kan men hem nog re gelmatig achter het stuur van de buurtbus zien zitten. 33 Jaar geleden was hij mede oprichter van de Zagewetters. Na ce remoniemeester werd hij in 1963 uitgroepen tot Vorst Tien, wat hij 21 jaar zou t>lijven. Tijdens de sleutelo verdracht in het gemeentehuis is hij als vorst ook nog vijf jaar lang woordvoerder van de Vorstenraad geweest. Hij kon dan niets verkeerd doen als hij maar een woord ge bruikte... Gruwelijk. Van die Vorstenraad heeft hij ook de Orde van Verdienste mogen ontvangen. Andere onderscheidingen zyn de Wakkere Pielhaas, Pro Ecclesia et Pontifice en de Orde van Oranje Nassau in zilver. Op 6 januari ont vangt hij voor zyn verdiensten voor Na anderhalf uur „persconferen tie" meenden wy, dat we nu wel wisten, wat het voornaamste nieuws was, dat tussen een veelheid van afkortingen verscholen lag in het jaarverslag over 1989 van het Psychiatrisch Centrum Venray. Geen nieuws was - uiteraard - dat de heer L.M.M. Laurensse als bestuurs voorzitter was opgevolgd door drs. B. Rasol. Want dat was in januari 1990. Ook geen nieuws was, dat Nieuw Spraeland per 1 januari 1991 afhaakt van het PCV en verder door het leven gaat als zelfstandig insti tuut De start van een centraal patiënten-meldpunt, het verbete ren van de informatieverstrekking aan verwyzers en patiënten en de nodige afspraken met overheid en andere instellingen, waren reeds gemeld in de nieuwjaarstoespraak van directeur M. van Weers in janu ari van dit jaar.... Wel nieuws is, dat met ingang van 1 januari 1989 de erkende klini sche capaciteit van het PCV in het kader van de middellange termyn- planning met 15 bedden werd gere- Jaarverslag PCV: voor buitenstaander NTL Met nog goed twee weken van het jaar 1990 voor de boeg, ko men de Stichting Verpleeghuis Beukenrode en de Stichting Psychiatrisch Centrum Venray met hun jaarverslag over... i989 op de proppen. Zoiets als mosterd na de maaltijd. Het eni ge dat men er mee kan doen is vergelijken of in het by na afge lopen jaar 1990 heeft gebracht, wat men in 1989 ervan ver wachtte. De directie van het PCV pre senteerde het jaarverslag 1989 tijdens een persconferentie, waarby PCV-directeur M. van Weers en het hoofd PR Voor lichting G.H. Peterink zeer be reidwillig toelichting gaven op vragen van verslaggevers, waar van de ene helft wél en de ande re helft niet tevoren het lijvige boekwerk had kunnen bestu deren. Wy wisten, dat PCV "met voorzichtig optimisme" de jaren negentig was ingegaan, want dat had de heer Van Weers in zijn nieuwjaarsrede in januari 1990 al verteld.... Maar goed: de persconferentie was toch nuttig. Al was het alleen maar om te weten te ko men welke betekenissen ge hecht moeten worden aan APZ- bedden: BW-plaatsen; RIBW- vorming RIGG-verband; de oprichting van een MFE; de GAPZ-functie; het CAD Limburg; het Code-meldpunt; de taken van PO O; een NZR-workshop; de start met vier AGIO'S; de be leidsnota M «Sc M; de uitbouw van PHIDLAS; de uitbreiding van PA RIS en CEAD; indeling in de FWG, etc. M.a.w. (met andere woorden) een goed verzorgd jaarverslag van het PCV (Psychi atrisch Centrum Venray), dat voor een buitenstaander NTL (niet te lezen) is. duceerd. De „verslavingskliniek" St. Paschalis zal met 12 plaatsen moeten worden uitgebreid, omdat de lange wachttijd van drie tot vier maanden als onacceptabel lang wordt ervaren. Vooral uit Gelder land, en met name uit Nymegen, is er veel vraag voor plaatsing. Voor de uitbreiding tot 44 plaatsen en acht plaatsen voor deeltydbehandeling is een aanvraag ingediend, waar voor men steun heeft gekregen van het provinciaal bestuur van Limburg. Als gevolg van het toenemende aantal aanvragen, zal ook de jongeren-afdeling moeten worden uitgebreid. Ten behoeve van behan deling van lijders aan het Korsakov- syndroom werden in de loop van 1989 plannen voor uitbreiding van de kliniek met een open afdeling voor in voorbereiding genomen. Overigens zyn wij van mening dat de directeur in zijn nieuw jaarstoespraak, in januari a.s., nog uitvoerig zal terugkomen op veel. dat in hetjaarverslag van 1989 staat vermeld. BEUKENRODE Ook de Stichting Verpleeghuis „Beukenrode" komt twee weken voor het einde van 1990 met het jaarverslag over 1989, een jaar dat volgens algemeen directeur A. v.d. Heijden, in velerlei opzichten een markant jaar is geweest. Dit duide lijk leesbare jaarverslag herinnert aan de voltooiing van de renovatie van de voormalige „Kruuze" en de start van de verpleging van soma tisch hulpbehoevenden. Telde het verpleeghuis in 1987 nog 125 bewoners, in 1989 waren het er 122. Een interessant gegeven is dat 32 bewoners deel uitmaken van de leeftijdscategorie tussen 80 en 84 jaar en 31 tussen 85 en 89 jaar. Zeven bewoners hebben een leeftijd tussen 95 en 99 jaar. Voor de familieraad was de voor naamste gebeurtenis in het verslag jaar de ondertekening van het Sta tuut Familieraad. Sintels doen in de eerste plaats aan de kachel denken en de kachel aan warmte en gezelligheid. Maar sintels tref je niet alleen in de ka chel aan, ze worden ook gebruikt voor de aanleg van atletiekbanen. Binnen Atletiekvereniging Venray Regio is er al geruime tyd een vaste kern van vrouwen die regelmatig trainen en onder deskundigen be geleiding aan hun loopconditie werken. Ze verwachten echter van de sintels op de baan niet alleen een betere conditie te krijgen, ze willen bok gezelligheid. Deze groep vrouwen zoekt naar looptalent van gelijkniveau en met gelijke verwachtingen van het lo pen in verenigingsverband. Ge dacht wordt aan vróuwen in de leeftyd van ongeveer 35 jaar en ouder die aan hun conditie willen schaven, maar ook gezelligheid zoe- Het carnavalsliedje "Marie", dat als vierde liedje is opgenomen op de de Venrayse camavalsplaat/cas- sette is doorgedrongen tot de door Radio Limburg geselecteerde 32 beste carnavalsliedjes van Limburg. De liedjes zullen door Radio Lim burg ten gehore worden gebracht, waarna de luisteraars het beste lied je kunnen uitkiezen. Het Venrayse liedje "Marie" is een compositie van Gerard Schütte jr. en de tekst is geschreven door Bert Albers en Sjang Vollenberg. Van hen is ook het liedje "Ivenhoe", dat eveneens op de plaat/cassette is opgenomen. ken. Die niet de bedoeling hebben de Olympische Spelen van barcelo- na nog te halen. Die dat hooguit meegenomen vinden als het wel mocht lukken. Die na de training willen napraten onder het genot van een kop koffie, zonder dat dat een dwang wordt. Het belangrijkste is samen gezel lig sport te beoefenen zonder al te veel competitie, maar elkaar wel steunend en stimulerend er het beste van te maken. Als u iets voelt voor deze aanpak, neemt u dan con tact op met Gera Willems 04780-10247 of Maijo Van Heyster 04780-82397. Belt u gerust op voor het geld ƒ60,- pei; jaar hoeft u het niet te laten. Snelheidscontroles Ook zaterdag hield de politie met medewerking van leden van de Re serve politie snelheidscontrole's op de Albionstraat in Leunen. In totaal worden 81 voertuigen gecontro leerd, 23 reden te snel, hoogste snelheid 83 km. per uur. Op de Noordsingel werden 35 voertuigen gecontroleerd, 12 reden te snel, hoogste snelheid 79 km per uur. Aan de hoofdstraat te Oirlo 84 voer tuigen waarvan er 13 te snel reden, hoogste snelheid 82 km. per uur en aan Oude Oostrumseweg werden 291 voertuigen gecontroleerd. Daar van reden er 9 te snel en daar was de hoogste snelheid 65 km per uur. Poging tot inbraak Kennelijk is een inbreker in zijn werk gestoord geweest Er was nl. een poging ondernomen om in te breken in een woning aan de Weg in den Berg. Merselo de orde van verdienste van de Zagewetters. 13 de let i Sc >plof Vij r ot li 'elci [ete levei prett Ongeveer 35 jaar geleden kwam They samen met zijn vrouw Jo naar Leunen. Hier nam het jonge paar een boerenbedrijf over. Met hard werken is dit bedrijf uitgegroeid tot een volwaardig agrarisch bedrijf, wat momenteel als maatschap, sa men met een zoon gerund wordt. Ondanks zijn drukke werkzaam heden ging They trouw in zyn ge boorteplaats Swolgen voetballen. In Leunen was er op dat moment nog geen competitie. Vanaf 1963 kon They zijn voetbalkwaliteiten tonen op het oude voetvalveld bij cle Mo lenhof. Daar werd in het eerste jaar ook een kampioenschap behaald. Zo stond hij aan de wieg van SV Leunen. Van geblesseerde voetbal ler naar vlagger om vervolgens via wedstrijdleider naar het bestuur over te stappen. Vanaf 1973 heeft SV Leunen onder zyn voorzitterschap een onstuimige groei meegemaakt. Zo maakte They vele grote momen ten mee o.a. de uitbreiding van sportpark en accommodaties, de naamgeving, Het Klaverblad, het zilveren jubileum en de straatvoet baltoernooien, die niet meer weg te denken zijn in onze gemeenschap. Als afscheid van de voetbalclub heeft hij zijn tomeloze energie aan gewend om als afronding de tennis velden van de grond te krijgen. Ook by de Carnavalsvereniging is hij geen onbekende. Na jarenlang lid van de Raad van Elf te zijn ge wéést werd hy in 1972 als prins ge kozen. Dankzij zijn stuwende kracht bij onze wagenbouw haal den wij in Venray vele jaren achter elkaar de Piëlhazencup. Op basis van deze gegevens heeft het bestuur van carnavalsvereniging 't Knölle- ke' besloten om They, na het beëin digen van zijn voorzitterschap bij SV Leunen, te belonen met de aller hoogste onderscheiding, die men in Leunen kent. Wij hopen dat They samen met zijn vrouw Jo, hun kinderen en zes kleinkinderen, te midden van de Leunse gemeen schap, deze onderscheiding met gepaste trots in een goede gezond heid nog heel lang mag dragen. Iedereen is uitgenodigd om aan wezig te zijn by deze plechtige uit reiking op zondat 6 januari 1991 in gemeenschapshuis 'De Brink', aan vang 14.00 uur. Kaartverkoop voor de zittingen op vrijdag 11 en zaterdag 12 januari 1991. Op zondag 23 december a.s. start de vrije verkoop van entreekaart jes. Voor de zittingen op vrijdag 11 en zaterdag 12 januari: Die verkoop vindt plaats in het Allemans café te Oostrum van 11.00 tot 13.00 uur. Hierna zyn nog kaartjes te koop bij Theo Theeuwen, tel. 80109. Op deze avonden zullen een groot aantal artiesten voor het voetlicht treden n.l. de Limburgse Trouba dour Sjef Diederen, Buutereedners Ger Frencken, Wil Knapen, Jos Aben, Frank Schrijen, zangkompe- neej Oere Tbe. Joekskapel Ut Göt, Mirjam Aarts, de Breterlboys en Turn Turn, De Eikenhofkapel ver zorgt tydens de twee avonden het muzikale gedeelte. Problemen met verloren kentekenbewijs Een Venrayse dame deed by de politie aangifte van vermissing van het kentekenbewijs van haar auto. De politie' ontdekte aan de hand van het kentekenregistratie dat het chassisnummer niet overeenstem de met het kentekenbewijs. Dat was op een geheel ander automerk afge geven. Omdat wordt aangenomen dat de dame onschuldig is is een onderzoek ingesteld naar deze zaak. >etr Zu Marl rhoi Weij 18 Ki 58 Pe M< Te Pi W H va br MC 13-1 \nr Har D< g« RIC Joh Z< Wil- Luc j£

Peel en Maas | 1990 | | pagina 20