-R Toneelgroep Vondel speelt in Castenray Oriëntatieprogramma's/ Kursussen voor mensen zonder werk Wereldkinderen zoekt Sponsors RAEDTS I Weerspreuken The Basement Band geeft een groots concert in de Schouwburg T Internationaal muzikaal treffen in Oirlo AGENDA Ingezonden Schouwburg- nieuws PEEL EN MAAS Meisje liep zeer ernstige brandwonden op Openbare bibliotheek Gevonden Sjef Diederen Troubadour van het Limburgse lied agin pfcfcL fcN MAAb Donderdag 6 december - Pagina 3 Wereldkinderen is een Neder landse vereniging die de hulp aan kinderen in nood, met name in de derde weréld bevordert. Geloof, ras en huidskleur spelen daarbij geen rol. Wereldkinderen telt ruim 6.000 leden en ruim 6.500 sponsors. Wereldkinderen heeft dringend sponsors nodig voor hun projekt in de sloppenwijken van Manilla. Ruim 400 sponsorskinderen wach ten op een sponsors die hun de mo gelijkheid geeft voor een 'menswaardig bestaan. De toestand waarin deze mensen moeten leven is zeer slecht. Elke week stellen wij u een van de gezinnen voor. Voor slechts ƒ65,- per kwartaal biedt u de kans aan een van deze kinderen, naar school te gaan, te voorzien van kleding en voeding voor het gezin. Deze week stellen wy aan u voor TAXATIEKANTOOR H.M.M. Raedts beëdigd taxateur voor alle soorten o.g.-taxaties Tel. 04780-81469 December vol mist geeft goud in de kist December koel en nat ledigt gans het korennat Als 't regent in de xvinter js het goed planten in de zomer Venray na 35 jaar. Het was een merkwaardige ervaring om na deze lange tijd Venray terug te vinden in zulke gezonde en vooruitstrevende staat. We zagen veel nieuwe gezich ten maar veel voornamer ook nog oude kennissen en bekenden. Voor ons het hoogtepunt van ons bezoek aan „ons oude thuis". Special thanks to Martien Branje, Nol en Corry Haegens zonder wie deze reis maar een reis was gewor den. We hebben via hen veel andere oud-Ven rayers ontmoet. In deze periode hebben we veel plaatsen in Nederland gezien maar Venray blyft een unieke plaats. We zijn er nog altijd trots op om Ven- rayer te zyn en te blijven. Dank aan iedereen die ons een prachtige en gezellige tijd hebben gegeven. Groeten aan alle Venray- ers die we wel en die we niet gezien hebben. We'll be back. De deur staat altijd open en iede reen is welkom. Van Moeke, Noud en alle Branje's in Canada A.J. Braiye 813 Lindsay Place, Broekville On- taria Cariada K6v 6G9. AFVALSTOFFENHEFFING In. Rotterdam, net als Venray fi nancieel niet sterk, wordt huisvuil verbrand, op zich al een dure zaak. Daar kómt by dat dit jaar nog een rookgasreiniger geplaatst wordt die 280 miljoen gulden kost. Deson danks gaat de afvalstoffenheffing in 1991 met slechts-ruim tien gulden omhoog van ƒ134,16 naar ƒ155,52. Dit vormt een schril contrast met de schandalige verhoging van ƒ107,80 waarmede de burger van Venray wordt opgescheept waar door hy in totaal ƒ240,- per jaar gaat betalen. Leuk voor diegenen die dachten er door de koppeling voor het eerst sinds acht jaar weer eens een beetje op vooruit te gaan. Nee dus. Hoogachtend, G.G. van Dam Helfrichstraat 31, 5801 XL Venray Onder de titel „Just call it swing" geeft de Basement Band een groots concert in de schouwburg van Ven ray op 15 december. Dit dynamisch orkest zal een volledig nieuw pro gramma presenteren, waarbij alle mogelijkheden van de schouwburg zullen worden uitgebuit. Dit is niet zo maar een concert maar dit is top amusement. Uniek voor Venray en wijde omgeving. Wat kunt U verwachten. Ten eerste natuurlijk de initiatiefnemer en organisator zelf, de Basement Band. De leden zullen deze avond een zeer gevarieerde show presen teren. Verder zullen diverse ar tiesten uit de regio Venray hun medewerking verlenen, onder mu zikale begeleiding van de Basement Band. Op vocaal gebied zullen Anouk Haans, Geert Pelzer en close- harmony groep Octetnog U verras sen met een sensationeel stuk amu sement. Voor nog meer afwisseling zorgen de dansgroep van Jeanne en Paul Janssen en het ballet van Nica v.d. Windt. Dit gehele concert zal omlijst worden met een wervelende lichtshow onder regie van Kees Kousemaker, Na afloop zijn er nog een paar uurtjes vrijgemaakt voor een gezel lig samenzijn met live muziek. Wy hopen U op 15 december om 20.15 uur te zien by de schouwburg van Venray. Er zijn nog enkele kaarten verkrijgbaar bij de volgende ver koopadressen: 't Upke, de schouw burg en het VW kantoor. Haast U want op is op. Tót ziens op 15 de cember. Voor de spelers (sters) en de men sen achter de schermen van toneel groep Vondel uit Castenray breekt weer een spannende tijd aan, want op zaterdag 15 en zondag 16 dec. a.s. staat de bühne in het Castenrayse gemeenschapshuis 'De Wis' weer tot hun beschikking. Dan 'zal blij ken of het maandenlange repeteren onder leiding van regisseur Hay Dinghs voldoende is geweest om aan de hoge verwachtingen te kun nen voldoen. De keuze van het to neelstuk is dit jaar gevallen op de komedie 'Zo'n heerlijk huisje bui ten', geschreven door D.J. Eggen goor. Het stuk, bestaande uit drie bedrijven, zit vol komische en lach wekkende verwikkelingen: "Een tandarts is met zijn vrouw in een rustig buitenhuisje gaan wonen. Met de buren, boeren in hart en nieren en veel gevoel voor humor, kunnen ze het prima vinden. Alles verloopt rustig tot Mary Ferguson, een familielid van de tandarts, over de vloer komt. Zij heeft echter een obsessie: het schilderen van naakte mannen!" Indien u houdt van een gezellig avondje uit en graag lacht, dan kunnen wij u een bezoek aan 'De Wis' van harte aanbevelen. Zo wel op zaterdag 15 als op zondag 16 dec. begint de voorstelling om 20.00 uur precies. Tbegangskaarten zijn vanaf 5 dec. a.s. uitsluitend in de voorverkoop verkrijgbaar bij: cafe taria Noya; Cafe 'het Doelhuis'; rabo- bank. alleen te Castenray. Tel. reserveringen: 04787-1308. De Stichting RISC, afdeling Wer- klozenwerk, start eind januari met de volgende oriëntatiepro gramma's: oriëntatieprogramma lassen/me- taalbewerken/GAWALO (gas, wa ter, loodgieten) oriëntatieprogramma bouw/ hout oriëntatieprogramma infor matica. Doel van deze oriëntatieprogram ma's is deelnemers kennis te laten maken met technische vaardighe den/technische beroepen en toe te leiden tot vervolgopleidingen. De programma's zijn kort. In 10 tot 15 weken bent u minimaal 2 dagdelen per week aktief aan de slag. Daarnaast worden de volgende kursussen georganiseerd: lassen houtbewerken machineschrijven/tekstverwer- ken basisinformatïca/oriëntatie toe- passingsp rogramma's Engels, Duits (Beroepsgericht). Zowel de kursus machineschrijven als de kursus tekstverwerken bieden de mogelijkheid tot het be halen van een diploma op verschil lende nivo's. In de kursus basisinformatica maakt u kennis met de computer en al zijn moge lijkheden, terwijl in de kursus oriëntatie toepassingsprogramma's onder meer aandacht wordt besteed aan tekstverwerken, data base. spreadsheetprogrammatuur. De oriëntatieprogramma's en de kursussen vinden voornamelijk plaats in de leer-/werkplaatsen van de stichting in Venray of Horst. Informatie/aanmelding Voor nadere informatie, alsmede aanmelding kunt u terecht op de leer-Averkplaats Venray: (adres: Prins Bemhardstraat 12, tel. 04780-87212) Voor toezending van de kursusfol- der en eventuele andere informatie kunt u terecht bij de Stichting RISC. tel. 04780-83730 (bij voorkeur tussen 09.00-11.00 uur). Op de Twistweg werd weer te snel gereden Maandagmorgen hield de politie opnieuw snelheidseontrole's op de Twistweg, 180 personenauto's wer den gecontroleerd tussen 8.00 en 10.00 uur. Er werden 34 auto's op de film vastgelegd. De gemeten snelheden varieerden van 91 tot 123 km per uur. By deze controle werd ook aan dacht geschonken aan het vracht verkeer. in dat tijdvak werden er geen vrachtauto's aangetroffen die daar niet mocht rijden. Even bellen Zaterdagmiddag staken twee reeën de Peelweg onder Vredepeel over. Een uit Uden afkomstige bestuurder kon het tweede overste kende dier niet meer ontwijken en by de botsing werd het ree gedood. De bestuurder verliet de auto, die schade had opgelopen, om de poli tie te bellen en liet zyn vrouw met de vier kinderen in de auto achter. Even later stopte een tweede auto. De bestuurder stapte uit en laadde de ree in zyn auto en voordat de vrouw of kinderen het kenteken hadden opgenomen was de auto verdwenen. The sons of the magnificent 7 Na twee succesvolle theaterseizoe nen zijn ze er weer. The Magnifi cent 7. "Een stelletje Mafketels" (Leidseh Dagblad) of „Zeven Gewel denaars" (AD). Het is maar hoe je het bekijkt. In ieder geval zijn het zeven door de wol geverfde muzikanten: Ilen- ny Vrienten, Fay Lovsky, Jakob Klaasse, Jan Pijnenburg, Jan de Hont. Joos Belinfante en Ronald Brunt, die een combinatie van film muziek en humor over het voet licht brengen. En. hun derde tournee belooft nog meer. In „The Sons of the Magnificent 7 dreigt het pas echt de spuigaten uit te lopen. Evengoed blijft Muziek de hoofdmoot. Samen naar The Magnificent 7. Ja gezellig uw weekblad Een 14 jarig meisje is maandag avond zeer ernstig gewond geraakt, toen haar kleren door een steek vlam in brand raakten. Ze moest met zeer ernstige derde graads brandwonden opgenmomen wor den in het brandwondencentrum in Beverwijk. Het meisje speelde met twee buurtgenootjes, jongens van 15 en 10 jaar op het afgesloten terrein van voormalige metaalwa- renbedrijf Jako. Dat gebeurde in het verleden wel meer door kinde ren uit de buurt. Daarbij kwamen ze in het houten noodgebouw en daar raakte de jas van het meisje besmeurd met verf. Het drietal trachtte met poetsdoeken die en wat later bleek, wasbenzine de verf uit de jas te krijgen. Om beter licht te hebben hadden ze een kaars aan gestoken. Deskundigen menen dat door de wrijving dampen zyn ont staan die door de vlam van de kaars tot ontploffing zijn gekomen. De 10 jarige jongen rende weg om hulp te halen bij de aan de achterzijde van het terrein ouderlijke woning maar moest eerst nog over het hek klim men. De ex.marechausse A. was snel ter plaats maar de eerlijkheid gebiedt te vertellen dat het juist de 15 jarige jongen is geweest die op zijn maniet heeft getracht de vlam men te doven door met zijn handen in het vuur van de kleding te slaan. Toen de ex.marechausse arriveerde was het vuur al voor het grootste ge deelte gedoofd. Hij spreekt zyn be wondering uit voor van die 15 jarige jongen in die situatie heeft gedaan. De gealarmeerde ambulan ce nam het zwaar gewonde meisje over en bracht haar eerst naar het ziekenhuis en later naar het Rad- boudziekenhuis in Nijmegen. Weer later werd het voor meer deskundi ge hulp overgebracht naar het Brandwondencentrum in Bever wijk. De jongen die zo dordaat hulp verleende, moest voor minder ern stige brandwonden in het zieken huis worden behandeld. Het meisje liep zware brandwonden op aan haar gezicht, bovenlichaam en handen. Op zaterdag 8 december brengt de Koninklijke harmonie Concordi- avrienden uit het Belgische Kalfurt- Puurs een bezoek aan Oirlo. Om on geveer 14.00 uur worden de Belgi sche muzikanten en hun supporters, uit de buurt van Ant werpen, verwacht. Zij zullen dan verwelkomd worden met koffie en Limburgse vlaai. Tussen 15.00 en 17.30 uur zal er een uitwisseling sconcert gegeven worden. Fanfare en drumband Ons Genoegen uit Oirlo zal dit concert openen, waar na de Belgische gasten zullen optre den. Het concert wordt besloten door harmonie Vriendenkring uit Well. Deze vereniging staat onder leiding van oud-Oirlonaar G. Jacobs. Het concert zal plaatsvinden in gemeenschapshuis De Linde. Na het concert is er een gezamenlijke maaltijd in zaal De Ruif voor de be trokken verenigingen. Om 20.00 uur zal daar het orkest Express gaan spelen om de dag in een gezel lige sfeer af te sluiten. De eontakten met de Belgische vereniging ontstonden verleden jaar toen muziekvereniging Ons Ge noegen deelnam aan een concert- wedstryd in het Belgische Puurs. Het verbroederingsfeest na afloop van de wedstryd leidde tot dit te genbezoek. De muziekvereniging Ons Genoegen hoopt vele mensen te mogen begroeten op het middag concert en op de dansavond, die vrij toegankelijk zijn voor iedereen. Ondanks het vrij plotseling over lijden van dhr. L. Direks, penning meester van Ons Genoegen, zal dit progmmma doorgang vinden. De stemming zal wel enigszins be drukt zijn door dit ver lies maar de muziek moet blijven klinken. Zo dacht ook Lei Direks. Brouwer exclusieve herenkleding en Caesar jonge mannen mode twee goede zaken onder een dak CAESAR JONGEMANNEN-MODE Grotestraat 43 5801 BE Venray Tel 04780-10943 Imelda Gato. Zij is 7 jaar oud en gaat naar het kinderdagverblijf van het Damayan Community Center. Imelda is de oudste van vier kinde ren. Zij wonen in een vervallen huis in de sloppenwijken van Ma nilla. Het huis is niet groot genoeg voor alle familieleden omdat er nog twee familie's wonen. De onhygiëni sche omstandigheden heeft invloed op de gezondheid van de kinderen en de moeder. Haar moeder heeft t.b.c. en alle kinderen zijn onder voed. Haar vader werkt drie dagen in de week als stucadoor. Hij ver dient hiermee ƒ140;- in de maand. Dat is natuurlijk lang niet genoeg om hiervan het gezin te onderhou den. U kunt Imelda en haar familie helpen. Wordt sponsor voor ƒ65,- per kwartaal en u kunt zelf kontact houden met Imelda en haar fami lie, om te vernemen hoe het hen vergaat. Wilt u meer informatie of wilt u sponsor worden bel dan: 04780-86909, Elly of Luc Hageman. Wereldkinderen al 20 jaar lang een betrouwbare vereniging voor projekthulp - sponsering en adoptie. Nieuwe romans voor de volwassenenafdeling Asimov, Isaac. Ondergang. Op een planeet met zes zonnen, waarvan er altijd wel een aan de hemel staal en waarvan de bewoners bang zyn voor duisternis, komt eens per 2000 jaar een totale zonsverduiste ring voor. Bates, Natalie. De huisvriend. Na tien jaar huwelijk ontdekt een vrouw dat haar man een homo- sexuele verhouding heefl niet een huisvriend. Bear. Greg De muziek van het bloed. Een briljante geleerde expe rimenteert met menselijke celde- len als informatiedragers naar analogie van computerchips. Jolly, Elizabeth. De nieuwsbode van Claremont Street. Een oudere vrouw maakt al 30 jaar huizen schoon om haar droom te kunnen verwezelijken, als een vriendin roet in het eten dreigt, te gooien. Keuls, Yvonne. De tocht van het kind. Autobiografisch getint relaas van een jeugd op het platteland in het voonnalig Nederlands Indië. MaCallen, Andrew. Minnaars van de macht. Lotgevallen van drie avonturiers die in 1830 in Calcutta een handel in opuim beginnen, en hun nakomelingen. Scott, Leonard. Dokters. Zes stu denten aan de Harvard Medical School hebben er in de jaren '60 al les over om hun doel te bereiken. Tur, Pramudya. Guerillafamilie. Een arm gezin in Jakarta gsuit ten onder in de Indonesische stryd te gen de Nederlandse kolonisator. Wolfe, Tbm. Het vreugdevuur der ijdelheden. Een ryke effectenhan delaar in New York ziet zyn wereld in elkaar storten nadat hij is door gereden na een verkeersongeluk waarvan een zwarte jongen het slachtoffer werd. Gewijzigde openingstijden in de cember 1990: maandag 24 dec, dinsdag 25 dec, woensdag 26 dec. Gesloten. Donderdag 27 dec. vrydag 28 dec, zaterdag 29 dec. Open. Maandag 31 jan. dinsdag 1 jan, Gesloten. Kleine papagaai: Retriever: Rode sjaal: zwarte portemonnee: 4 sleu tels aan hanger: 2 sleutels aan han ger: 4 sleutels in mapje: autosleutels; fietssleutel aan han ger: blauwe handtas; honden riem; ketting met slot. Voor inlichtingen kunt u zich tij dens kantooruren wenden tot. de administratie van de Gemeentepoli tie Venray. tel. 04780-84888. tst. 224. Sjef Diederen, in 1932 geboren te Valkenburg en thans wonende in Hoensbroek, zong reeds als negen jarige knaap in het plaatselijk jeugdkoortje. Zijn eerste optreden alleen was voor de Amerikaanse soldaten in 1944. Na maandenlang sparen kocht hij op zestienjarige leeftijd zijn eerste gitaar voor 48 gulden. Geinspireerd door wylen Jo Er- ens schreef hy in 1950 zyn eerste lied in zijn moedertaal. Inmiddels zijn dit ruim 250 liederen gewor den, waarvan diverse in de loop der jaren zijn uitgebracht op singles, langspeelplaten en muziekcasset- tes. Door minder leuke ervaringen met verschillende platenmaat schappijen besloot hij in 1978 zijn liedjes onder eigen beheer uit te brengen, onder het label "Trouba dour". In 1958 nam hij anderhalfjaar zangles bij de Duitse zangpedagoog Prof. Emiel Genenger uit Bonn. Tbch koos hy niet voor het klassie ke genre, maar bleef het Limburgse lied trouw. Steeds zoekt hij naar originele teksten en melodieën, die zowel melancholisch, romantisch als hu moristisch getint zijn. De onder werpen die hy bezingt, gaan over gewone dingen uit het dagèlijkse leven. Hij is nog steeds een graag gezie ne gast óp allerlei feestavonden, waar hy met zyn warme bas- baritonstem zyn publiek weet te boeien. Ook via Radio Limburg zijn zijn liedjes geregeld te beluisteren. Er zijn weinig plaatsen in Lim burg, waar hij nog niet op het podi um heeft gestaan. Daarnaast verscheen hij ook meerdere malen op TV. o.a. in het programma ran Willem Duys, by KRO's Spring plank en bij Tineke. Zyn lied "Ge- neet ran 't laeve" kent byna ieder Limburger. In 1980 was hy vier we ken te gast by de 'Limburger Kan garoos'. de vereniging van Limburgse emigranten in Austra lië, waar "Geneet van 't Laeve" als clublied werd gekozen. Zingen is nog steeds zyn grootste hobby en de liefde voor Limburg en het Limburgse land komt het best tot uiting in het volgende refrein van een van zijn liedjes: "Loat de Limburgse taal toch noots veriaore gaon. Blieef ze sjpraeke en ouch zin ge wat ze is zo sjoon. Laot ze eu- veral toch klinke. Wo ste bós of haer zuls gaon. Dan zal dien hart veur Limburg bli^eve sjlaon". (adv.) ZONDAGSDIENST HITS ARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen. R.E. Gabeler. T. Lankveld. H. Schreven en J. Wittgen: J. WITTGEN Langstraat 106, tel. 86082 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver. G. van Loon. E. de Muinck Keizer. A. Coenen. F. Schmeetz. D. Vercauteren en J. de Vocht: 8-12: E. de MUINCK KEIZER Patersstraat 60, tel. 88800 9-12: G. van LOON Patersstraat 60, tel. 88800 DR. KEUZER Van Beurdenweg 10, Ysselsteyn tel. 04785-1777 vrydag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data by de ge noemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKENVERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Ttel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE BURGGRAAF Stationsweg 5, tel. 84877 van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrydag. Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSS ELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: H. JANSSEN jr.. tel. 82557 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN Dl EREN ARTSEN PRAKTIJK W.H. Kremer en W.G.A.M. Loonen en G.W. Gelling. Behandeling kleine huisdieren zaterdag en zondag vol gens afspraak W. LOONEN Mgr. Hanssenstraat 42, Oostrum tel. 82690 DIEREN ARTSENPRAKTIJK W.M. Ruvmbeek/ J.M. van Winden/W.H.M. de Vocht/R.C. Goedegebuure. Behandeling in het weekend vol gens telefonische afspraak W. RUVMBEEK Stationsweg 13, tel. 81336 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raay- makers, mevr. Van der Reis, mevr Tiggeloven en mevr Vermazeren MEVR. VERMAZEREN Blitterswijck, tel. 04784-2273 vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van der Reis en mevr. Tigge loven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door MEVR. Van der REIS Kuluutsheuvel 16, Overloon tel. 04788-1327 Afspraken maken 's middags tussen 6 en 7 uur. tel. 04788-1327 REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkundige voor Venray. Meerlo en Wanssum is bereikbaar via tel. 04780-81269 Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijkverpleegkundigen alsmede het doorgeven van boodschappen is er ge legenheid van maandag t/m vrydag tussen 15.00 en 18.00 uur. Uitleen voor Venray: Voor het afhalen en terugbrengen van uitleenartikelen kunt u terecht van maandag t/m vrydag van 15.00 tot 18.00 uur. In het weekend alleen voor spoedgevallen door de wykverpleeg- kundige van de weekenddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na gebruik z.s.m. terug te bezorgen. Zuigelingen-kleuterbureau en gehoorscreening: Uitsluitend op afspraak, tel. 81269 Spreekuur Diëtiste Uitsluitend op afspraak, tel. 81269 Zwangerschapgymnastiek Aanmelden via telefoon 81269 Groene Kruis Wijkcentrum "De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur door de wijkverpleegkundi ge van dinsdag en donderdag van 11.30 tot 12.00 uur, tel. 83859. Zuigelingen- en kleuterbureau uitslui tend op afspraak. W ij kgezondh eidscen tr u m "Landweert" Venray: Spreekuur door de wijkverpleegkundi ge op dinsdag en vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur. tel. 88273 Wijkgebouw Ysselsteyn Litsenbergweg 20b Spreekuur en uitleen op maandag woensdag en vrijdag van 1330 tot 14.00 uur. tel. 04785-1492 Wijkgebouw Wanssum SL Leonards weg 1 Spreekuur en uitleen op dinsdag don derdag en vrijdag van 0830 tot 09.00 uur. tel. 04784-1201 Wijkgebouw Tienray Bemadettelaan 8 Spreekuur en uitleen op maandag woensdag en vrijdag van 13.00 tot 13.45 uur. tel. 04789-1397 Indien u dringend iets nodig heeft en uw wykgebouw is niet bereikbaar kunt u zich vervoegen op een ran de andere wykgebouwen op de aangege ven tyden. ALGE.M. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar van maandag t/m vrydag de gehele dag tot 22.00 uur en in het weekend van 9.00-11.00 uur en van 19.00-20.00 uur GEZINSZORG VENRAY Westsingel 5, tel. 04780-26262 Spreekuur: dagelijks ran 9 tot 10 uur

Peel en Maas | 1990 | | pagina 3