vesti® Bijzondere kosten? Bijzondere bijstand! Spreekuren van burgemeester en wethouders voortaan alleen op afspraak te bezoeken NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY onder redaktie van het bureau voorlichting en inspraak Zwemlessen voor kinderen voV Informatie over Algemene Bijstandswet Vrij-zwemuren binnenbad Bekendmaking RAEDTS Hinderwet Bekendmaking Hinderwet Bouwvergunning aangevraagd Vervallen vrij-zwemuren Bouwvergunnin verleend Hinderwet WINTER- EN BEDRIJFSKLEDING VERSLEIJEN OIRLO c PEEL EN MAAS Donderdag 8 november - Pagj, PI RAADHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Maandag t.m. vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. De afdeling Bevolkingszaken is te vens geopend op donderdag van 15.30 tot 17.00 uur. Van deze openingstijden kan uitslui tend na telefonische afspraak worden afgeweken. Spreekuren b. en w. Burgemeester H.J.M. Defesche Maandag van 10.00 tot 11.00 uur algemene bestuurszaken, openbare orde en veiligheid, voorlichting en in spraak .algemeen, dorps en wijkra den, culturele zaken, personeel, organisatie en informatica, interne dienstverlening, bouw zwem- en re creatiecentrum Vlakwater. Wethouder E.M.A.A. Hoppenreijs-de Loo (loco-burgemeester) Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. milieuzaken: algemeen milieubeleid; hinderwetszaken; afvalverwerking; mestverwerking; bodemsanering, maatschappelijke zorg: gezondheids zorg; maatschappelijk werk; ouderen zorg; werklozenzorg (RBA); culturele minderheden, emancipatie. Wethouder J.H.M.O. Truijen Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. financiën: belastingen; gemeentega ranties (hypotheken), grondbedrijf (m.u.v. exploitatie bestemmingsplan nen), openbare werken: verkeer en vervoer; reiniging, agrarische zaken: ruilverkaveling; beheer landbouw gronden, beheer eigendommen en grondverwerving. Wethouder H.M. Kersten Maandag van 10.00-11.00 uur. ruimtelijke ordening, volkshuis vesting, bouw- en woningtoezicht, welstandstoezicht, stedebouw, eco nomische zaken: bevordering werk gelegenheid; markten en kermissen; handel en middenstand; bevordering toerisme; bedrijfs- en winkelvesti ging, verkoop gronden in en buiten bestemmingsplannen (m.u.v. land bouwgronden) Wethouder P.J.H. Driessen Maandag van 10.00-11.00 uur. sociale zaken, onderwijs, vol wassenen-educatie, sportzaken, recreatie, jeugd- en jongerenwerk, accommodatie-aangelegenheden, sociaal-cultureel werk, mondiale vraagstukken, mediazaken, kinder opvang. Met ingang van 12 november star ten in het Gemeentel yk Combi- Zwembad weer zwemlessen voor kinderen in de leeftijd vanaf 5 t/m 15 jaar. De zwemkursussen bestaan uit 12 lessen van elk 30 minuten. De kosten bedragen voor deze leef- tydskategorie ƒ46,-. Inschrijven voor deze zwemkur sussen kan vanaf heden aan de kas sa van het zwembad. De lestijden zijn als volgt: Opleiding A-diploma: Maandag en donderdag: 16.00- 16.30 uur (2x per week); 16.30-17.00 uur (2x per week); 17.00-17.30 uur (2x per week); 17.30-18.00 uur (2x per week). Dinsdag en vrijdag: 16.30-17.00 uur (2x per week); 17.00-17.30 uur (2x per week). Vrijdag: 16.00-16.30 uur (lx per week). Opleiding B-diploma: Vrijdag: 1720-18.00 uur (lx per week). jR 1 NOVEMER aeiveee een aanyien win: Beton, staal en hout constructies Nieuwbouw en Verbouw, Hinderwetten. Als u uitgaven moet maken waarvoor u het geld eigenlijk niet kunt missen, kan de afd. Sociale Zaken u misschien helpen. Er is namelijk een mogelijkheid om vergoeding te vragen voor bijzondere kosten. Hieronder leest u er meer over. Voor wie? De Algemene Bijstandswet kent een speciale regeling als het gaat om bijstand in bijzondere kosten van het bestaan. Deze informatie is belangrijk voor mensen met een minimum inkomen, maar niet al leen voor hen. Ook voor mensen met een hoger inkomen geldt deze regeling. Geen onderscheid wordt gemaakt naar het soort inkomen. Dat kan zyn een sociale uitkering persioen of inkomsten uit arbeid in loondienst of als zelfstandige. Voor de mensen met een sociale uitke ring (AOW, AWW. WAO. AAW, ABW, RWW, Ziektewet en Werkloosheids wet), geldt deze mededeling in het bijzonder. Verder voor de personen die in een bejaardencentrum of in richting verblijven. Wat zijn bijzondere kosten van het bestaan? Meestal gaat het daarbij om nood zakelijke extra uitgaven die u niet uit uw inkomen kunt betalen en waarvoor geen andere vergoeding bestaat. Het zijn kosten die u om medische redenen of andere bijzon dere omstandigheden moet maken. Het zijn dus andere kosten dan de gewone kpsten van het bestaan zo als de kosten van voeding huis vesting kleding huisraad, e.d. De vervanging van dure zaken zoals een wasmachine, valt dus niet on der de bijzondere kosten van het bestaan. Voorbeelden van bijzondere kosten zijn: - de eigen bijdrage van gezins-, bejaarden- en alphahulp; - de eigen bijdrage van medisch vervoer; - de kosten van een bill (vergoeding montuur maximaal ƒ137,50); - de eigen bijdragen van medische verstrekkingen op grond van de ziekenfondswet en aanvullings fonds b.v. een kunstgebit, tand heelkundige hulp, steunzolen, elastieke kousen, hoorapparaat en rolstoel; - de méérkosten van orthopedisch schoeisel; - de eigen bijdrage van kraamhulp/ verloskundige hulp; - dieetkosten voor zover dat dieet duurder is dan gewone voeding; - extra vervoerskosten, omdat u door invaliditeit of een handicap geen gebruik kunt maken van het openbaar vervoer; - de méérkosten van externe maal tijdvoorziening voor bejaarden; - de reiskosten i.v.m. bezoek aan fa milieleden in het ziekenhuis, ver pleegtehuis of inrichting; - de extra kosten voor kleding of veiwanning tengevolge van ziekte of handicap; - de extra kosten van een alarme ringsinstallatie en andere noodza kelijke hulpmiddeien voor bejaarden, om langer zelfstandig te kunnen wonden-, - de kontributie voor een kruisver eniging b.v. het Groene Kruis; - de premie van de vrijwillige aan vullende ziekenfondsverzekering. Deze opsomming is niet volledig. Heeft u een bepaalde uitgaaf, waar van u niet weet of deze gerekend kan worden tot de bijzondere kosten, vraag dan hierover nadere informaties. Wanneer kom ik in aanmerking voor bijstand? Allereerst moet u nagaan of er an dere vergoedingsmogelijkheden be staan voor uw bijzondere kosten. Dat kan zyn het ziekenfonds, een bedrijfsvereniging of anderen. Bijzondere bystand kunt u pas krijgen als de bijzondere kosten méér bedragen dan 175,- per ka- lendeijaar. Die ƒ175,- wordt het drempel-bedrag genoemd. Voor het meerdere boven de ƒ175,- kan dus bijstand worden verstrekt, mits u op grond van uw inkomen niet mee hoeft te betalen én uw vermogen niet te hoog is. Degenen met een inkomen gelyk aan het zg. sociaal minimum bij standsuitkering), hoeven niet ver der mee te betalen. Een netto bijstandsuitkering bedraagt voor: - een echtpaar of samenwonenden ƒ1.61127 per maand, - een één-oudergezin ƒ1.450,23 per maand, - een alleenstaande vanaf 23 jaar e.o. ƒ1.127,96 per maand, - een alleenstaande van 22 jaar ƒ961,43 per maand, - een alleenstaande van 21 jaar ƒ836,61 per maand. Bij hogere inkomens moet men wél zelf mee betalen nl. 35% van het meerdere inkomen, berekend op jaarbasis. Die bydrage van 35% wordt 50%, zodra het meerdere in komen, op jaarbasis 5.622,- is óf hoger. Verder geldt als voorwaarde, dat uw vermogen (b.v. spaargeld, waar depapieren, dure auto of eigen huis) niet hoger mag zijn dan het be scheiden vermogen en dat is voor: - een echtpaar of samenwonenden ƒ16.200,-, - een één-oudergezin ƒ16.200,-, - een alleenstaande ƒ8.100,-. Als u in een inlichting verblijft én 65 jaar of ouder bent dan bedraagt het bescheiden vermogen voor: - een echtpaar of samenwonenden ƒ9.700,-, - een alleenstaande ƒ4.850,-. Meer informatie? Heeft u na het lezen van deze in formatie nog vragen of wilt u weten of u voor bijzondere bijstand in aan merking kunt komen, neem dan kontalct op met de afd. Sociale Za ken, tel. (04780), doorkiesnrs 23330, 23332 of 23334. Hoe dien ik een aanvrage om bijstand in? Bent u van mening dat u moge lijk recht hebt op byzondere bijstand, dien dan gerust een aan vrage in. Dat kan tijdens de ope ningsuren van afd. Sociale Zaken, elke werkdag van 9 tot 12 uur. Neem zo mogelijk de bewysstuk- ken mee van de bijzondere kosten, uw inkomen en vermogen. Ook kunt u een verzoek per brief indienen. Het adres is: Gemeente bestuur van Ven ray, afd. Sociale Za ken, Postbus 500, 5800 AM Ven ray. Zoals bekend houden de burge meester en de wethouders elke week op maandagmorgen spreek uur van 10.00 tot 11.00 uur. Tbt nu toe kon iedereen, zonder dat men vooraf daarvoor een afspraak hoef de te maken, dit spreekuur bezoe ken. Een melding van de receptie vlak vóór of tijdens het spreekuur was voldoende. Op het eerste ge- Maandag: 08.00-0a40 uur; 18.30- 19.45 uur; 21.00-22.00 uur. Dinsdag: 07.00-08.40 uur; 19.00- 20.00 uur; 21.00-22.00 uur. Woensdag: 08.00-10.00 uur; 13.30- 16.30 uur. Donderdag: 07.00-08.40; 18.30- 19.45 uur. Vrijdag: 07.00-08.40 uur; 18.30- 19.45 uur. Zaterdag: 0820-09.45 uur; 14.00- 15.45 uur. Dinsdag: 15.30-16.30 uur: Ouderen; 20.00-21.00 uur Damesuur. Woensdag: 10.00-11.45 uur: Da- mesuur. Zaterdag: 11.00-12.00 uur: Ouders- Kind. Tarieven Enkel bad: tot 16 jaar: 2,50; vanaf 16 jaar: 3,25. 10 baden: tot 16 jaar: 23,50; van af 16 jaar: 31,50. 30 baden: tot 16 jaar: 61,-; vanaf 16 jaar: 82,50. 50 baden: tot 16 jaar: 96,-; vanaf 16 jaar: 126,-. KOM EENS VAKER ZWEMMEN Gemeentelijk Combi-zwembad Parkweg 2 5801 HS Venray tel. 04780-82069 £- zicht wellicht erg klantvriendelyk, maar nader bekeken toch niet al tijd even praktisch. Een ongekon- troleerd spreekuurbezoek leidt namelijk nog wel eens tot een zoda nig groot 'aanbod', dat lange wacht tijden kunnen ontstaan. Door de tijdsdruk die daarvan het gevolg kan zyn is een echt klantgerichte behandeling van de spreekuurbe zoekers niet goed mogelijk. Om tot een betere spreekuurbe handeling te komen heeft het colle ge van b. en w. daarom besloten, dat met ingang van 15 november a.s. voor elk spreekuurbezoek vooraf een (telefonische) afspraak moet worden gemaakt. Daardoor wordt het mogelijk om niet alleen het De burgemeester van Venray maakt ter voldoening aan het be paalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelyke Ordening bekend, dat de gemeenteraad van Venray in zijn vergadering van 30 oktober 1990 in voorbereiding heeft ver klaard voor: 1. een partiële herziening van het bestemmingsplan 'Buitengebied' voor een terrein gelegen aan De Steeg 10 te Merselo, t.b.v. het aan passen van de contouren van agrarisch bouwblok nr. 243; 2. een partiële herziening van het bestemmingsplan 'Rijksweg A73 Noord' voor een terrein gelegen aan de Maasheseweg (hoek Spurkterdijk) te Venray, ten be hoeve van het bouwen van een motel. Deze voorbereidingsbesluiten tre den in werking met ingang van 9 november 1990 en liggen voor ee nieder ter inzage in het raadhuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, afdeling VROM. tydens kantooruren van 9.00 tot 12.00 uur. De burgemeester van Venray. mr. H.J.M. Defesche. aantal bezoeken per spreekuur in goede banen te leiden en een meer konkrete bezoektijd af te spreken, maar is het voor de collegeleden ook mogelijk om zich op het spreekuurbezoek inhoudelijk voor te bereiden. Dat leidt tot een betere, snellere ën meer efficiënte èn klantgerichte behandeling van en voor de spreekuurbezoekers. De spreekuren van de collegele den blijven gewoon op de maan dagmorgen gehandhaafd. Wie het spreekuur wil bezoeken* moet dat vóór donderdagmiddag 12.00 uur voorafgaand aan het spreek uur mondeling (maar het mag ook schriftelyk) kenbaar maken aan de administratief mede werkster van de stafeenheid Bestuursondersteuning, mevr. A. Every, tel. (04780)-23269 (alléén voormiddags), onder opgave van het onderwerp, waarover men wil komen praten. c._. VOOR ELKE KLUS! Karwei* Onderhoudsdienst BOUWBEDRIJF BEL. TEL. 04780-89591 EN KOBUS KOMT. Kennisgeving bekendmaking Ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat zij van plan zijn om, onder het stellen van voorschriften, positief te beschik ken op de aanvraag voor een hin derwetvergunning van H. Driessen, Pelgrimslaan 11 te Smakt, voor het uitbreiden/wijzi gen van een pluimvee- en varkens houderij, gelegen aan de Pelgrimslaan 11 te Smakt; M. Vollenberg, Ysselsteynse- weg 66 te Ysselsteyn, voor het uit breiden/wijzigen van een varkenshouderij, gelegen aan de Ys- selsteynseweg 66 te Ysselsteyn. De ontwerp-beschikking en bijbe horende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 309, Raadhuis straat 1 te Venray, elke werkdag van 9.00-12.00 uur worden ingezien tot 22 november 1990. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur, na telefonische afspraak. Tbt bovengenoemde datum kun nen gemotiveerde bezwaren schrif telijk worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Venray, Daarbij kan worden ver zocht de persoonlijke gegevens van degene die bezwaar maakt niet be kend te maken. De aanvrager en degenen die be zwaar hebben gemaakt naar aanlei ding van de aanvraag en degenen die aan kunnen tonen dat zijn niet (tydig) in staat zijn geweest dit te doen, kunnen bezwaar maken te gen de ontwerp beschikking. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens deze, het hoofd van de afdeling volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer. Kennisgeving bekendmaking Ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat zij van plan zijn om negatief te beschikken op de aanvraag voor een hinderwet vergunning van Th. Tilleman, Rouwkuilenweg 23 te Ysselsteyn voor het uitbrei den/wijzigen van een varkensfok- en varkensmestbedrijf, gelegen aan de Rouwkuilenweg 23 te Ysselsteyn, doch tegelijkertijd, onder het stel len van voorschriften, een uitbrei ding/wijzigingsvergunning te willen verlenen; J.G.M.E. Peetere te Ysselsteyn voor het uitbreiden/wijzigen van een mestvarkens- en mestkalkoe- nenbedrijf, gelegen aan de Timmer- mannsweg 51 te Ysselsteyn. De ontwerp-beschikking en bijbe horende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 309, Raadhuis straat 1 te Venray, elke werkdag van 9.00-12.00 uur worden ingezien tot 22 november 1990. Tot deze datum kunnen de stuk ken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. na telefonische Tot bovengenoemde datum kun nen gemotiveerde bezwaren schrif telijk worden ingediend by burgemeester en wethouders van Venray. Daarby kan worden ver zocht de persoonlijke gegevens van degene die bezwaar maakt niet be kend te maken. De aanvrager en degenen die be zwaar hebben gemaakt naar aanlei ding van de aanvraag en degenen die aan kunnen tonen dat zijn niet (tydig) in staat zijn geweest dit te doen, kunnen bezwaar maken te gen de ontwerp beschikking. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens deze, het hoofd van de afdeling volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer, ir. G.EJ.M. Frencken De burgemeester van Venray maakt ter voldoening aan het be paalde in artikel 5, lid 3 en artikel 20 van de voorschriften van het bestemmingsplan 'Merselo' be kend, dat ingaande 9 november 1990 gedurende veertien dagen voor eenieder ter inzage ligt twee ontwerpplannen tot uitwerking/ verwijzing van genoemd bestem mingsplan. De uitwerkings-Avyzigingsplan- nen beogen de bouw mogelijk te maken van twee woningen met vrystaande garage/berging op het perceel sectie Z, nr. 106, gelegen aan de Veldstraat te Merselo. De wo ningen zyn bestemd voor autochto nen van Merselo. De ontwerpplannen met bijbeho rende stukken liggen ter inzage in het raadhuis. Raadhuisstraat 1 te Venray, afdeling VROM, tijdens kantooruren van 9.00 tot 12.00 uur. Gedurende bovengenoemde ter- myn van 14 dagen bestaat voor belanghebbende gelegenheid even tuele bezwaren tegen de ontwerp plannen schriftelijk in te dienen bij de burgemeester en wethouders. Postbus 500, 5800 AM Venray. De burgemeester van Venray, Kennisgeving bekendmaking beschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat door hen hinderwetvergunning is verleend op de aanvraag van: P.J.H.M. Willems, Laagrie- broekseweg 22, 5809 ET Leunen voor het ex artikel 6a Hinderwet uitbreiden/wijzigen van een pluim- veebedrijf, gelegen aan de Horster- weg 7, 5809 ER Leunen; Maatschap Swinkels, Paarde- kopweg 13, AT Ysselsteyn voor het uitbreiden/wijzigen van een var- kensmesterij en een rundveehou derij, gelegen aan de Paardekopweg voornoemd; Maatschap Swinkels, Paarde kopweg 13, AT Ysselsteyn voor het .uitbreiden/wijzigen van een rund veehouderij, gelegen aan de Jaeger hofweg 1 te Veulen; Fr. van Rosmeulen, Paarde kopweg 19 5813 AT Ysselsteyn voor het ex artikel 6a Hinderwet uitbrei den/wijzigen van een veehouderij, gelegen aan de Paardekopweg voornoemd; A. Mandere, Broekweg 8, 5804 BH Venray voor het oprichten en in werking hebben van een konstruk- tiewerkplaats voor reparatie en ver vaardiging van kleine metaalkon- strukties waar elektromotoren wor den gebruikt met een gezamenlijk vermogen van meer dan 1,5 kW, ge legen aan De Hulst 15 te Oostrum; Gebr. van Neerven, Moostdijk 14, 5813 AV Ysselsteyn voor het uit breiden/wijzigen van een rundvee bedrijf, gelegen aan dé Moostdijk 14 te Ysselsteyn; A. van Tilburg, Laagheidseweg 15, 5804 BJ Venray voor het ex arti kel 6a Hinderwet uitbreiden/wijzi gen van een fokvarkensbedrijf. gelegen aan de Laagheidseweg voornoemd. De beschikking en bijbehorende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 309, Raadhuisstraat 1 te Ven ray, elke werkdag van 9.00-12.00 uur worden' ingezien tot 8 decem ber 1990. Tot bovengenoemde datum kan bij de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State een beroepschrift (in tweevoud) worden ingediend door de aanvra ger, de betrokken adviseurs, dege nen die tegen de aanvraag om vergunning tijdig bezwaren hebben ingediend en degenen die aan kun nen tonen niet (tijdig) in staat te zijn geweest dit te doen. Op bovengenoemde datum wordt de vergunning van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan om de beschikking te schorsen of een voorlopige voorziening te treffen. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Raad van State, afde ling voor de geschillen van bestuur, postbus 20019, 2500 EA 's-Graven- hage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet wor den gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelyke ordening en milieubeheer, ir. G.F.J.M. Frencken Artikel 18a van de Wet R.O. Burgemeester en wethouders van Venray zijn voornemens om op grond van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstel ling te verlenen van het ter plaatse geldende bestemmingsplan ten be hoeve van de navolgende bouw plannen: het bouwen van een fietshok aan de Luzerne 8 te Venray, t.n.v. A.J. Aldenhoven; het plaatsen van een dakkapel aan de Berehof 13 te Leunen, t.n.v. R. Peetere. De op de bouwaanvrage(n) betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 9 november 1990 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de onderafdeling bouw en woningtoezicht, kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray mr. H.J.M. Defesche Wegens diploma-zwemmen op za terdag 10 november is er geen vrij- zwemmen van 11.00-12.00 uur en van 14.00-15.45 uur. Burgemeester en wethouders Venray hebben in hun vergaderii van 30 oktober 1990 voor de q deretaande bouwplannen bouwvj gunning verleend. Zij die men< door de afgifte van één of meer va deze vergunningen rechtstreeks hun belang te zyn getroffen, km nen op grond van de wet ARO daartegen bij het college van burg meester en wethouders van Venra een gemotiveerd bezwaarechrft |j dienen en wel binnen dertig dag* na bovengenoemde datum. het uitbreiden van een w> ning aan de Hoefblad 7 te Venra t.n.v. J.L.P. Bergmans; het bouwen van een wonin aan de Nicolaashof 24 te Venra t.n.v. G. van Ginkel, Pionierestra 33 te Ysselsteyn; het plaatsen van een tuinhui je aan de Boterbloem 66 te Venra tn.v. G.J.A. Robben; het plaatsen van een tuinhui je aan de Hoenderstraat 50a te Vet ray, t.n.v. RA.M. van Kempen; het plaatsen van een tuinhui je aan de Chopinstraat 25 te Venraj t.n.v. W.A. Baartman; het bouwen van een carpoi aan de Loenerveld 8 te Leunet t.n.v. A.P.J. Keijsere; het bouwen van een carpoi aan de Loenerveld 10 te Leune tn.v. B.G.A. van Lierop; het bouwen van een joni veestal aan de Beek 1 te Mersels t.n.v. J.P.T. Muijsere; het bouwen van een tuinhui! je aan de Aubadestraat 18 te Venraj t.n.v. R.J. Pleijsier, Leunseweg 24; Leunen; het bouwen van een carpoi aan de Aubadestraat 18 te Venra tn.v. R.J. Pleijsier, Leunseweg 24; Leunen; het bouwen van een carport bergruimte pergola aan de Pas, Gerardsstraat 22 te Oirlo, t.n.v M.T.M. Sanders. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche Kennisgeving bekendmaking aanvraag Burgemeester en wethouders vai Venray, maken bekend dat bij her een aanvraag is ingediend voor hinderwetvergunning van: A. van Tilburg, Beekweg 58 Merselo voor het ex artikel 6a Hin derwet uitbreiden/wijzigen van eer veehouderij, varkensfokkerij tuinderij, gelegen aan de Beekweg 58 te Merselo. De aanvraag en de bijbehorend! stukken kunnen op het raadhuis kamer 309, Raadhuisstraat 1 te Ven ray elke werkdag van 09.00 ta 12.00 uur worden ingezien tot 8 de cember 1990. Taf deze datum kunnen de stuk ken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur na telefonische afspraak. Tot bovengenoemde datum kun nen gemotiveerde bezwaren schrif telijk worden ingediend b| burgemeester en wethouders van Venray. Daarbij kan worden ver zocht de persoonlijke gegevens degene die een bezwaarschrift in dient niet bekend te maken. Als daar telefonisch om wordt verzocht (afdeling volkshuisvesting ruimtelyke ordening en milieube heer), kunnen tot één week voor bn vengenoemde datum bezwaren ook mondeling worden gemaakt, waar bij over de aanvraag kan -worder gesproken met de gemeente, de aanvrager en eventuele overige aan wezigen. Alleen degenen die bezwaar heb ben gemaakt naar aanleiding van de aanvraag en degenen, die kun nen aantonen dat zij niet (tijdig) in staat zijn geweest dit te doen, kun nen tijdens de verdere procedure bezwaar maken tegen de ontwerp beschikking en/of beroep indienen tegen de uiteindelijke beschikking Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer, ir. G.J.F.M. Frencken 71~1 1 Bodywarmers Werkschoenen en klompen Laarzen (gevoerd) Sokken en oversokken Overalls/stofjassen Regenkleding Castenrayseweg 14 Tel. 04787-19^' j

Peel en Maas | 1990 | | pagina 14