Rashonden in sporthal 'De Wetteling' 4.95 3.95 Florado Bloemen Drumband Fanfare De Peelklank uit Ysselsteyn suksesvol EEN ÉCHT JACK! Or\ (UK AGENDA MuZaRooi op L.O.V. Ingezonden Griepvaccinatie Venray 1990 Muziek gezelschappen recipiëren Wild en wijn drive voor goede doel Zangers van St. Frans op vakantie Qf VAN 0Ö$S®HOT MODE voordeelaktie 9 Openbare bibliotheek Sporthal Schouwburg- nieuws Jaarlijkse kollekte Nierstichting Nederland afd. Venray PEEL EN MAAS X fbLL, c.li MAAS Donderdag 25 oktober - Pagina 3 Op zondag 21 oktober jl. ging de drumband van fanfare 'De Peel klank' uit Ysselsteyn voor de eerste keer met haar nieuwe instrukteur Harrie van Otterdijk uit Vlierden op concours. Twee jaar geleden heeft hij de instruktie van good old Han v.d. Vleuten uit Someren over genomen. Het was dan ook de eer ste echte krachtmeting onder zijn instruktie voor de Ysselsteynse drumband bestaande uit 21 per sonen. Het concours georganiseerd door de Bosche Bond voor Muziekgezel schappen werd gehouden in de Maaspoort te 's Hertogenbosch. Ge zien de vakanties en dergelijke gaat de Ysselsteynse drumband het liefste zo laat mogelijk op concours maar moet daar voor uitwijken naar Brabant. Na een gedegen voorbereiding met veel inzet en goed repetitiebe- zoek was het toch even spannend voor de drumband en haar aan hang toen het belletje van de jury geklonken had. Als eerste, stilstaande werk. werd uitgevoerd Underground Drums van F. Jongen. Marcherend onder leiding van tamboer-maitre W. Sanders werd de Palovagi mars van W. Laros ten ge hore gebracht onder een goede marsorde. Spannend was het wel toen de punten bekend gemaakt werden. Voor het stilstaande werk kende de jury 164 punten toe en voor het marcherende 162%. Opgeteld 326V2 punten, goed voor een eerste prys met lof der jury. Loon naar werken voor de drum band die van een dergelijk resultaat wel had durven dromen maar niet op had durven rekenen. Lof voor hun optreden in de jury rapporten voor hun optreden maar ook voor hun instrukteur Harrie v. Otterdijk, die hiermee bewezen heeft de overgang op perfekte wyze te hebben bewerkstelligd. Een over gang naar zijn nieuwe instruktie maar ook een overgang naar wer ken nieuwere stijl wat het stilstaand werk zonder meer ge noemd mag worden. Bij hun thuiskomst werden de drummers dan ook muzikaal inge haald door hun mede-verenigings leden van de fanfare met een klinkende serenade. Daarna werd er uitbundig gefeest op dit prachti ge muzikale resultaat van samen werking en letterlijke saamhorig heid. Brouwer exclusieve herenkleding en Caesar jonge mannen mode twee goede zaken onder een dak. CAESAR JONGEMANNEN MODE Grotesl'aal 43 5801 BE venray fel 0478010943 Zaterdag 27 oktober om 11.00 uur zendt de Lokale Omroep Venray de eerste aflevering uit van een programma-reeks onder de titel 'MuZaRooi'. De naam staat voor Mu ziek (en) Zang (uit) Venray. Hierin zullen de VOS-medewerkers Peter Smits en Jan Thijssen telkens een muziekgroep, zangkoor of solo artiest door korte gesprekjes, maar vooral door het draaien van hun muziek aan het Venrayse publiek voorstellen. De eerste 'MuZaRooi'-aflevering, die een vol uur zal duren, is in haar geheel gewyd aan het folkloristisch muziekgezelschap Mallemoer, waar van enkele leden in de studio aan wezig zullen zijn om het een en ander omtrent hun orkest en hun muziek nader tot te lichten. In ieder aflevering van 'MuZa Rooi' zal verder ook nog een vakatu- rebank voor muzikanten, zangers en technici, alsook een concerta genda voor de regio gepresenteerd worden. Ook hiervoor kunnen mu ziekgroepen en koren de nodige ge gevens over respektievelyk de vakatures en hun optredens of uit voeringen naar één van de on derstaande adressen opsturen. Ook muzikanten en zangers die op zoek zijn naar een muziekgroep of koor kunnen van de vakaturebank ge bruik maken. Mocht u nog enige nadere infor matie willen hebben over een even tuele deelname aan 'MuZaRooi', dan kun u altijd telefonisch kontakt op nemen met een van de samenstel lers: Peter Smits, Montgomerystraat 11, 5801VK Ven ray, tel. 83579; Jan Thijssen, Sche perstraat 7, 5801 EV Venray, tel. 10609 óf de VOS-studio, Postbus 320, 5800 AH Venray, tel. 27269. 'MuZaRooi' laat u Venray van haar muzikale kant horen!!! De samenstellers hebben inmid dels al koren en muziekgezelschap pen benaderd om mee te werken. Elke muzikant of zanger, aldan niet in groepsverband, wordt echter ver zocht om met hen kontakt op te ne men. Dit kan d.m.v. toezending van een demo-banc(je, aangevuld met wat informatie. Koude oktober, zachte nieuwjaarsnuiand. Op de laatste oktober houdt de natuur zich sober. Worden de bladeren geel en krom kijk naar uw kachel om. Godsdienstles op de 'Rooms Katholieke'? school 'De Kemp' Verleden jaar was er onenigheid op de school 'De Kemp' want de ka pelaan gaf op een zeer vreemde ma nier godsdienstles, dus werd besloten dat de school het zelf zou verzorgen. De leraren waren be voegd om zelf godsdienstles te ge ven, werd ons verteld. Myn dochter zat vorig jaar in groep 6 bij 'het hoofd' van de school. Ondanks vragen wanneer er godsdienstles wordt gegeven, bleef dit uit Nu zit myn dochter in groep 7 en raad eens wat: nog steeds geen godsdienstles. Naar mijn mening hoort er op een katholieke school minstens eens per week godsdienstles gege ven te worden wil het als katholieke school fungeren. Zo niet, dan heeft de school evenveel godsdienstige waarde als een openbare school. Bezorgde ouders Th. en J.H. de Koning Voor het vierde achtereenvolgen de jaar zullen een groot aantal Ven rayse huisartsen samen met de apothekers een gezamenlijke griep vaccinatie organiseren in de foyer van de Venrayse schouwburg. Deze griepvaccinatie zal plaats vinden op dinsdag 6 november van 14.00 tot 16.30 uur. De patiënten van de verschillen de artsenpraktijken worden op af zonderlijke tijden in de schouwburg verwacht: Dkt. Bloemen en Schraven van 14.00-14.45 uur; Dkt. Gabeler 14.45- 15.00 uur; Dkt. Vercauteren 15.00- 15.15 uur; Dkt Lankveld en Wittgen 15.15-15.45 uur; Dkt. Corver 15.45- 16.00 uur; Dkt. De Vocht 16.00-16.20 uur; Dkt Schmeetz 16.20-16.30 uur. Voor de groepsvaccinatie in de schouwburg ontvangen de patiën ten die vorig jaar een griepvaccina tie hebben gehad van hun huisarts een oproepkaart die dienst doet als recept en dus voor de vaccinatie moet worden ingeleverd. Indien u geen oproepkaart ontvangt en toch een griepspuit wilt hebben, moet u zich in verbinding stellen met uw huisarts. Voor verdere vragen of in formatie over de griepvaccinatie kunt u zich wenden tot uw huisarts of uw apotheek. De patiënten van groepspraktijk Patersstraat (Dkt De Muinck Keizer, Van Loon en Coenen) worden even als voorgaande jaren voor de griep vaccinatie verwacht in de eigen praktijk, nl. op woensdag 7 no vember van 14.00 tot 16.00 uur. Tijdens het op 30 september ge houden bondsconcours te Veulen waren twee Venrayse muziekgezel schappen suksesvol. In de derde divisie behaalde de drumband harmonie St. Catharina uit Leunen-Veulen-Heide een eerste prijs met 298 punten, waarmee ge promoveerd werd naar de tweede divisie. Tbr gelegenheid hiervan wordt de instrukteur, Jan Voesten, en de leden van de drumband een receptie aangeboden. Deze wordt gehouden op zondag 4 november a.s. van 11.30 tot 13.00 uur in het gemeenschapshuis De Brink te Leunen. Ook de drumband van muziek vereniging Ons Genoegen uit Oirlo deed mee aan datzelfde boiidscon- cours en met evenveel sukses. In de eerste divisie werd met 307,5 pun ten de eerste prijs met promotie behaald. Ook in Oirlo wordt de drumband en hun instrukteur, Henk Mariens, een receptie aange boden. Die zaal plaatsvinden op zaterdag 27 oktober in gemeen schapshuis De Linde te Oirlo. Aan vang 20.00 uur. Tijdens deze receptie zal instruk teur Henk Mariens bovendien ge huldigd worden vanwege het feit dat hij de funktie van instrukteur al 20 jaar bekleedt. Onder zyn lei ding werden al vele suksessen be haald. Mogelijk is er binnenkort opnieuw een sukses te vieren, als op 25 november het Limburgs kam pioenschap in Reuver wordt be haald. Hiervoor is men in Oirlo al druk aan het repeteren. De Tafelronde Venray organiseert voor de zesde maal een Bridge Dri ve. Deze traditionele 'wild en wijn drive' wordt gehouden op vrijdag 26 oktober a.s. om 19.00 uur, in Den Boggert op het sportpark De Wieën. Om deel te kunnen nemen aan deze spannende maar gezellige avond kunt u zich inschrijven door ƒ17,50 over te maken op rekening nummer 68.84.97.268, met vermel ding van uw speelsterkte. De opbrengst zal opnieuw worden besteed aan een goed doel. Werd in voorgaande jaran. de opbrengst bestemd voor het ^organiseren van oogoperaties in Afrika, dit jaar wordt de opbrengst gebruikt voor een nieuw service-projekt van de Tafelronde Venray. Dit projekt om vat het organiseren van EHBO- kursussen voor de sportverenigin gen in de regio Venray. Op korte termijn zal de sportver enigingen worden verzocht na te gaan of en hoeveel leden in aan merking willen komen voor het volgen van een EHBO-kursus. Meer informatie bij dhr. A. Win- tels, tel. 04780-80029. Tijdens de afgelopen herfstvakan tie waren de meeste jongens en jon ge mannen van de 'Zangers van St. Frans' niet in Venray te vinden. Zij verbleven namelijk met hun bege leiders in een jeugdherberg in Hen gelo (Gld) en brachten daar een 'vakantiewerkweek' door. Het was overigens niet de eerste keer dat het koor zoiets ondernam. Nee. in de afgelopen vier jaren werden dit soort vakantiewerkweken al drie maal eerder georganiseerd en met sukses. Een vakantiewerkweek van dit koor wordt gevuld door een groot aantal aktiviteiten op gebied van ontspanning met daarnaast veel aandacht voor het instuderen van nieuwe koorwerken. De ervaring heeft geleerd, dat deze kombinatie van ontspanning en inspanning in allerlei opzichten prima werkt. Zo bleek dat ook in Hengelo weer het geval te zyn. Begunstigd door het goede weer werd daar in de Ach terhoek door een 45-tal jongens en jonge mannen gefietst, gewandeld, sportwedstrijden gehouden, ge zwommen, avondspellen gedaan, op tijd uitgerust, flink gegeten en namen enkele zangers zelfs de gelegenheid te Haat om vanuit de aanliggende manege te gaan paard rijden. Daarnaast werden dagelijks meerdere repetities gehouden om ook op dat punt het voor deze week gestelde doel te bereiken. Voor de leden van het koor was het een leerzame week en dat niet alleen in muzikaal opzicht. Het ver richten van corveedienst, het met elkaar omgaan, het leren zich te richten op datgene wat wel en wat niet moest gebeuren en het geza menlijk laten slagen van een derge lyke week vormden een wezenlijk gegeven van deze vakantie werkweek. Dat zowel begeleiders en koorle den afgelopen zaterdag vermoeid maar tevreden weer in Venray te rugkeerden is dan ook niet verwon derlijk. Grolestfaat 73. Venray Helmond, Roosendaal, Boxmeer, Oss, Venray. Op zondag 28 oktober a.s. wordt de jaarlijkse Clubmatch van Kyno- logen Club Venray e.o. gehouden. KC Venray is een Kynologen Club, die zich bezighoudt met alle zaken rondom het 'honden' gebeuren. Er worden gehoorzaamheidsopleidin gen gegeven, men kan meedoen aan behendigheid of lezingen en dia-avonden bezoeken. Voor ras honden is er de ringtraining en de clubmatch. De Clubmatch is ieder jaar weer het 'klapstuk' voor deze aktieve ver eniging. Maanden van voorberei ding zyn er aan vooraf gegaan om op 28 oktober alles vlot te laten ver lopen, als maar liefst 300 honden hun beste 'pootje' voor komen zet ten in sporthal 'De Wetteling'. Vijf keurmeesters zullen iedere hond aan de hand van de diverse rasstandaards op schoonheid keu ren. Het publiek krijgt via de micro foon informatie over de rassen en het bijbehorende karakter-Van alle rassen zal uiteindelijk een "beste van het ras' worden gekozen, die als vertegenwoordiger van het ras, deel mag nemen aan de Rasgroepkeu- ringen. In de Nederlandse kynologie zijn alle rassen onderverdeeld in negen groepen, nl. Dogachtigen, Herders honden, Windhonden, Lopende Honden en Dashonden, Pinchers en Schnauzers, Staande Honden. Spaniël en Retrievers, Terriërs, Kees en Poolachtigen en Gezel schapshonden. Na de Rasgroepkeuringen zullen er dus negen groepswinnaars over blijven die samen gaan strijden voor de titel Beste van de Club match van KC Venray e.o. 1990. Maar eerst zullen de Beste Puppy, de Beste Veteraan en de Beste van de Kampioensklasse worden gehul digd. Evenals de Beste van de Meer dere Hondenklasse en de Beste Zelfgefokte zullen ook zij een prijs van de goedvoorziene prijzentafel in ontvangst mogen nemen. Trou wens niemand gaat die dag met le ge handen naar huis. Al met al dus een dag waar van al les te zien en te beleven valt, waar zowel bezoekers als exposanten met volle teugen kunnen genieten van die grote, kleine, lang-, kort- of ruw harige viervoeters die in alle maten en kleuren vertegenwoordigd zul len zijn. Ga dus eens kijken de 28e okto ber, het is zeker de moeite waard. Uw hond moet u ttitilslaten als u niet hebt ingeschreven, want hoe gek het ook klinkt, uw hond mag er niet in. Om besmetting van ziekten te voorkomen worden nl. 's mor gens voor aanvang alle ingeschre ven honden door dierenartsen gekontroleerd. Na het afsluiten van de veterinaire keuringen mag er dan ook werkelijk 'geen hond meer in'. Opening van de Clubmatch om 09.30 uur. sluiting omstreeks 17.00 uur. Plaats van handeling: sporthal 'De Wetteling'. Zuidsingel te Venray. Weekboeket Mooie n. Azalea \6 (geldig van do. 25 t/m zat. 27 oktober a.s.) De Bleek 46 Venray INBRAAK KLEEDRUIMTE Het kan ook insluiping zijn ge weest dat de dader zich toegang heeft weten te verschaffen tot een kleedruimte op het PCV-terrein. Uit de kleedruimten werden een fiets computer en een zakmes ont vreemd. VANDALEN AANGEHOUDEN Het gelukte de politie zaterdag avond, even voor het middernach telijk uur, op de Stationsweg, twee inwoners van Venlo, beiden 17 jaar oud en twee inwoners van Tfegelen. 18 en 19 jaar aan te houden. Zij hadden op weg naar het station een spoor van vernielingen achtergela ten. Verschillende geparkeerde auto's waren met stenen bekogeld, lantaarnpalen waren vernield door o.a. de lampen kapot te gooien. TL- buizen en kunststofruiten van re- klamezuilen waren vernield. De schade wordt geschat op ƒ3.000,-. Het viertal werd naar het politie bureau overgebracht. Daar werd proces-verbaal opgemaakt Later werden ze huiswaarts gezonden maar hoe ze de terugreis hebben aanvaard stond niet in het dagrap port van de politie vermeld. Ze ver klaarden wel uit balorigheid dat vandalisme te hebben gepleegd. STRUIKEN IN BRAND Het zal wel een kwajon- genssstreek zijn geweest Door nog onbekende oorzaak stonden langs de Zuidsingel, ter hoogte van het at- letiekveld, struiken in brand. De brandweer kwam in aktie om het vuur te doven. De struiken werden dinsdagmiddag vermoedelijk in brand gestoken. DIEFSTAL ONDERDELEN BEREG ENLNGSLN STALLATIE Tten nadele van een landbouwer uit Casten ray werden op een veld van een aldaar geplaatste berege- ningsinstallatie enkele onderdelen gestolen. De waarde is ongeveer ƒ400,-. BRUTALE INBRAAK Het lykt wel of de dader goed op de hoogte is geweest van de maten van twee hardhouten deuren van een varkensstal gelegen aan de Hulstweg. Na eerst een thermo- pane-ruit te hebben vernield, was toegang verkregen tot de afgesloten varkensstal. De dader of daders, moeten tussen de varkens door hebben gelopen om de twee deuren uit de scharnieren te schroeven en mee te nemen. Hoe groot de schade was kon niet worden medegedeeld. Ook voor boeken van en over Mi- chail Gorbatsjov. Nobelprijswin naar van de vrede 1990, kunt u by de Openbare Bibliotheek Venray te recht. Enkele titels betreffende Glasnost en Perestrojka: EU-Rusl 337: GLASNOST - grensverleggende artikelen uit de Sovjetmedia. GORBATSJOV, MICHAIL - Pe restrojka: een nieuwe visie voor myn land en de wereld. Uitleg van de hervormingspolitiek van het Russische staatshoofd. GORBATSJOV, MICHAIL - Pe restrojka, het vervolg. Programma tische dokumenten voor de politieke heroriëntatie van de Com munistische Party van de Sovjet Unie uit 1988. GRIVINA, IRINA - Wie bent u, mynheer Gorbatsjov?: de keerzijde van glasnost en perestrojka. VOREN. ROBERT van - Gor batsjov: tussen hoop en illusie. Kri tische beschouwing over de politiek van de Russische staatsman. Z1NOVEV, ALEKSANDR - Het Gorbatsjovisme. of De Macht van een illusie. De Russische ftlosoof- dissident rekent op systematische wyze af met wat hy de verbale revo lutie van Gorbatsjov noemt. Lidmaatschap tot 18 jaar gratis!!! Openingstijden Maandag t/m donderdagl4.00-18.00 Vrijdag 14.00-21.00 Zaterdag 10.00-1600 De Wetteling 17.30-21.00 20.00-23.30 16.30-17.30 17.30-19.30 19.30-20.30 20.30-21.30 21.30-22.30 22.30-23.30 10.00-13.00 13.00-14.30 14.30-15.30 15.30-16.30. 16.30-17.30 17.30-18.30 16.30-17.30 17.30-20.30 20-30-21.30. 21.30-22.30 22.30-23.30 17.30-21.00 19.30 21.00-23.30 Donderdag: Manual Rooyse VK Vrijdag: Rank Xerox Jumpers De Steeg-Bonte Koe Veronica 1-DHC Ven rode 1-Veroniea 2 Drukshop-Trepke 1 Zaterdag: Badminton Manual Rooy '84-Y sselstey n Rooy'84-GFC'33 Ven rode 2-Josette Ven rode 1-SVCB 1 Zondag: Gehele dag Kynologenclub Maandag: Gemeente Rooyse VK SVCB 1-Grashoek 1 SVCB 2-De Steeg Veronica 2-Drukshop Dinsdag: Rooyse VK Heropening sportcafé Badmintonclub Woensdag: Gemeente 16.30-17.30 Badmintonclub 17.30-22.30 De Schuivers 19.30-21.30 Trepke-Huukske 2 22.30-23.30 Zondagochtendconcert zondag 28 oktober, 11.30 uur Zondagochtendconcert in de schouwburg van Die Fidelen Rosen- taler en Drumband SL Oda uit Merselo. Programma: 'Die Fidelen Rosentaler': Prero- vanka Polka; Ranicko Polka; Slovac- ky Tinz; Soutezni Polka; Seventy Six Tromones, M. Willson; St. Louis Blues, W.C. Handy. Drumband St. Oda: Gamelan, F. Coenen; Five Steps for Drumband, K. Nyssen; Masaiek, J.G. Schroen; Emotions of Live, Ch. v. Zanten; Big Sound. J. Sinzen. 'Die Fidelen Rosentaler': Ja das ist Musik, Fr. Watz; Heidrun, Fr. Watz; Kelce Nanka, J. Slabak; Polka ze Za- dovic, Fr. Manas-, Begin the Begui- ne, C. Porter; Borsicanka, J. Rapa. De kollekteweek van 1990 is voor bij en de telling is gedaan. Het re sultaat is verbluffend. Bracht de Nationale Kollekte het vorig jaar ruim 5.300,- op (incl. bank- en giro opdrachten), dit jaar is er door nog minder kollektanten als vorig jaar (ong 22) een bedrag van ƒ8.005,25 opgehaald Venray 5.327,40 Oostrum 177,85 Bankopdrachten 2.500.00 Totaal 8.005,25 Wy danken namens de Nierstich ting iedereen die hier op welke nja- nier dan ook aan heeft meegewerkt. Mocht u ons team volgend jaar wil len helpen belt u dan naar: F. v. Ger- ven. Tbuwslagerstraat 16, tel. 04780-86620 of H. Donders. Lin- denstraat 18. tel. 04780-80425. uw weekblad ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen. RE. Gabeler. T. Lankveld. II. Schraven en J. Wittgen: J. WITTGEN Langstraat 106, tel. 86082 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, E. de Muinck Keizer. A. Coenen. F. Schmeetz. D. Vercauteren en J. de Vocht: E. de MUINCK KEIZER Patersstraat 60, tel. 88800 DR. Van DONGEN Past. Jeuekenstraat 6, America tel. 04764-1707 vrydag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data by de ge noemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZI EKENVER VO ER Hel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE BURGGRAAF Stationsweg 5, tel. 84877 ran vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrydag. Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 12.00 uur en ran 17.00 tot 1600 uur Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluilye) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VEN RAY-YSSELSTE YN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: H. JANSSEN jr., tel. 82557 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIEREN ARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en W.G.A.M. Loonen en G.W. Gelling Behandeling kleine huisdieren zaterdag en zondag vol gens afspraak 27/10: G. GELLING Julianasingel 24, tel. 10956 28/10: W. LOONEN Mgr. Hanssenstraat 42, Oostrum tel. 82690 DIERENARTSENPRAKTIJK W.M. Ruymbeek/ J.M. ran Winden/W. II. M. de Vocht/RC. Goedegebuure. Behandeling in het weekend vol gens telefonische afspraak W. de VOCHT Stationsweg 13, tel. 81336 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mêtr. Raay- ftiakers, mevr. Van «jgrJteis, mevr. Tiggeloven en mevr. vermazeren MEVR. VERMAZEREN Blitterswijck, tel. 04784-2273 vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur W EEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst ran de praklyk ran mevr. Van der Reis en mevr. Tigge loven worth vanaf maandag 12 uur tot vrydag 12 uur waargenomen door MEVR Van der REIS Kuluutsheuvel 16, Overloon tel. 04788-1327 Afspraken maken 's middags tussen 6 en 7 uur, tel. 04788-1327 REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkundige voor Venray. Meerlo en Wanssum is bereikbaar via tel. 04780-81269 Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijkverpleegkundigen alsmede het doorgeven van boodschappen is er ge-' legen heid van maandag t/m vrijdag tussen 15.00 en 18.00 uur. Uitleen voor Venray: Voor het alhalen en terugbrengen van uitleenartikelen kunt u terecht van maandag t/m vrijdag van 15.00 tot 18.00 uur. In het weekend alleen voor spoedgevallen door de wijkverpleeg kundige van de weekenddienst Eenieder wordt verzocht de artikelen na gebruik z.s.m. terug te bezorgen. Zuigelingen-kleuterbureau en gehoorscreening: Uitsluitend op afspraak, tel. 81269 Spreekuur Diëtiste Uitsluitend op afspraak, tel. 81269 Zwangerschapgymnasliek Aanmelden via telefoon 81269 Groene Kruis Wijkcentrum "De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur door de wijkverpleegkundi ge van dinsdag en donderdag van 1130 tot 12.00 uur, tel. 83859. Zuigelingen- en kleuterbureau uitslui tend op afspraak W ij kgezondheidscen trum "Landweert" Venray: Spreekuur door de wijkverpleegkundi ge op dinsdag en vrijdag van 1330 tot 14.00 uur. tel. 88273 Wykgebouw Ysselsteyn Litsenbergweg 20b Spreekuur en uitleen op maandag, woensdag en vrydag van 1330 tot 14.00 uur. tel. 04785-1492 Wjjkgebouw Wanssum SL Leonardsweg 1 Spreekuur en uitleen op dinsdag don derdag en vrydag van 0830 tot 09.00 uur. tel. 04784-1201 WiJkgebouw Tienray Bernadettelaan 8 Spreekuur en uitleen op maandag, woensdag en vrydag van 13.00 tot 13.45 uur, tel. 04789-1397 Indien u dringend iets nodig heell en uw wykgebouw is niet bereikbaar kunt u zich vervoegen op een van de andere wjjkgebouwen op de aangege ven tyden. BUREAU VOOR RECHTSHULP De Clockert, Bergweg 4 Spreekuur alleen na telefonische af spraak tjjdens kantooruren 85968 of 04950-30345 gratis spreekuur ADVOCATENKANTOREN VENRAY Iedere dinsdag en donderdag van 5 tot 6 uur.

Peel en Maas | 1990 | | pagina 3