PEEL EN MAAS Donderdag 25 oktober - Pagjnj Grote Kerk Deken C.J.R. Buschman, Eindstraat 0. tel. 81275; kapl. H. de Wit O.F.M., Patersstraat 29. tel. 82385 b.g.g. 85855; kapl. L. Ilouben. Dr. Poelsstraat 4. tel. 11664. Zaterdag: Maria op zaterdag. 8.40 Rozenkransgebed t.i.v. de bewo ners van Broek en omgeving, waar na eucharistieviering; Jo Custers; ouders Voennans-Janssen en Janssen-Arts; Anny van Stiphout- Keyzere. 19.00 ZONDAGSDIENST; Riek Beelen-Beerkens; Piet Keijzers (koll.); Leo Gooren (koll.); jrd. Alfons van Cauteren (s); Anna Wijnhoven- Peters (koll.); Annie van Groeningen-Fomier (koll.); voor de leden en overl. leden van de spaar kas Hulsman: Bertus v.d. Pasch (vriendenclub); Walter Lichteveld (koll.); Bertus Albers (koll.); Tun Odenhoven en zoon Jan; Adèle Janssen-Cuppen (koll.). Zondag: 30e Zondag door het jaar. Vandaag wordt liet leest van Allerheiligen gevierd. 8.00 Lsm. tot zekere intentie. 9.30 PI. Lat. H.Mis verzorgd door ons Dames- en Herenkor; jrd. overl. echtpaar Tillemans-Duyf (S); Gertruda Thyssen-Maters; Maria Metselaars (buurt); jrd. Agues Camps-Thié (S); Drina Arnst; Wilhelmina v.d. Munckhof-Sangers; Piet Janssen- Oudenhoven en overl. lam.-, Maria Loozen-Ackermans; jrd. Johannes Janssen; Maria Minten-Delauw. 11.00 H.Mis met volkszang; ouders Duyckere-Philipsen en zoon Pieten Johan v. Heyningen (koll.); Jo Coenen-Verheugen (koll.): Leo Hal mans (Pers.ver. Woningb.); jrd. Jo van Oers; Lies en Herman Jeuken- Verhulsdonk; Janco Hoelen. Maandag: 8.40 Rozenkransgebed t.i.v. de bewoners van de Spurkt en omg., waarna eucharistieviering; oude stichtingen. Dinsdag: 8.40 Rozen kruisgebed t.i.v. de bewoners van Smakterhei- de. waarna eucharistieviering; ouders Kleuskens-Achten (S). 19.00 Lsm. Adéle Janssen-Cuppen (koll.); tot zekere intentie. Woensdag: 8.40 Rozenkransge bed ti.v. de bewoners van Land- weert, waarna eucharistieviering; ouders Bouten-Verschuren en kin deren (S). Donderdag: Allerheiligen. Hoogfeest. 9.00 Lsm. overl. tam. Jacobs-Arts; Nelly Janssen-Muis. 19.00 Lsm. ouders Van Osch- Hebben; Gonny Voermans- Franssen; lam. Roex-v.d. Heijden, moeder en kind; Harrie Swaghoyen en overl. fam.; oudecs Seuren- Linssen en overl. fam. Vrijdag: Gedachtenis van alle overl. gelovigen. Allerzielen. 9.00 Lsm. Piet Pouwels, echtgen. en kin deren; Bertus Meesters en fam.; voor de meest verlaten zieltjes; Nlly Janssen-Muis; fam. Smits-Ku(jpers. 9.30 wordt de communie naar de zieken gebracht wegens de eerste vrijdag. 19.00 PI. Requiemmis voor alle overleden parochianen en wel doeners; vooral voor hen, die in het afgelopen jaar gestorven zijn. Overl. ouders; Nelly Janssen-Muis (koll.); Annie van Groeningen-Fomier (koll.); Anna Wijn hoven-Peters (koll.); Antonet Janssen-Jans (koll.): An Gossens-Takkenberg (koll.); Jan v.d. Vorle (koll.); Piet Keijsers (koll.); Johan v. Heijningen (koll.); Leo Goo ren (koll.); Lies en Herman Jeuken- Verhulsdonk; Fien Arts-Sijbere (buurt); Jo Coenen-Verheugen (koll.); Leo Halmans (koll.); Petrus1 Gooren en Gerda Gooren (S); Adéle Janssen-Cuppen (koll.). De kerk is ter bezichtiging open op dinsdag t/m zaterdag van 14.00 tot 16.00 uur. Akolieten: Zondag: 9.30 P. Vosbeek. Misdienaars en lektoren: Zater dag: 19.00 Irma Maassen en Moni que Volleberg. Lektor: T. Verbeek. Zondag: 8.00 Maikel en Maurice Brons; 9.30 Wilbert van Ham, Ra mon Klinckenberg, Gert Jan Reijn- dere en Pieter Reijndere; 11.00 Hong Buit, Miriam Laurensse, Nico le Creemers, Dominique Schreine- machere. Lektor: W. Bistervels. Kapel St. Servatius Zaterdag: 18.30 Liturgieviering met volkszang Voorganger: J. Korff. Misdienaar: Bas Dirkx. Lektrice: Zr. Hélène. Zondag: 9.30 Liturgieviering met koor en volkszang. Voorganger: J. Korff. Lektrice: Zr. Jacinta. Int.: Ma- thieu van Houdt, overl fam. Van Iloudt-Straatman; Iiuub v.d. Bekerom. Maandag: 16.45 Liturgieviering in de kapel. Voorganger: J. Korff. Dinsdag: 13.30 Liturgiegroep. 16.45 Groepsmeditatie in het Stilte centrum (Pav. G., Ie deur rechts) o.l.v. G. van Loenen. Woensdag: 16.45 Liturgieviering in de kapel. Voorganger: J. Korff. Donderdag: 16.45 Groepsmedita tie in het Stiltecentrum o.l.v. G. van Loenen. Vrijdag: Geen viering. Paterskerk Viering van het feest van Aller heiligen. Zaterdag: 8.00 Constance Snij ders en Jaeoba Palm. 17.00 Gelegen heid om te biechten. 18.30 ZONDAGSVIERING. Fhm. Claessens- Philipsen; voor overl. fam.; Pierre Pouwels (koll.); Michel en Karei De- rickx en overl. fam.; George Derks (koll They Thuyls en overl. fam. Zondag: 9.00 Voor Antoon en Nel Luypere-Philipsen. 10.15 Hoogmis gezongen door Crescendo; lev. en overl. leden Kath. Bond voor Oude ren; Teng Hendrix; overl. fam. Kusters-Jacobs. 11.45 Overl. fam. Kustere-Beterams; Tbn Driessen en Martien Verschuren. 18.00 Overl. fam. Philipsen; overl. ouders Van Diepen-Cuppen. 15.00 Dodenher denking op de begraafplaats Boschhuizen. Maandag: 8.00 T.e.v. St. Antonius. 18.45 Rozenkransgebed. 19.00 Voor lev. en overl. fam. Dinsdag: 8.00 Overl. tam. Ewals. 18.45 Rozenkransgebed. 19.00 Mi chel en Karei Derickx en overl. ftim.: Tbon Jpuken. j,j Woensdag: 8.00 Antoon en Nel Luypere-Philipsen. 18.45 Rozen kransgebed. 19.00 Wilhelmina v.d. Munckhof-Sangers. Donderdag: AUerheiligendag. 8.00 Overl. fam. Arts-Janssen. 19.00 Toon Verstegen en overl. Cam. Verstegen-Janssen; Doortje Wiertz- vxl. Heuvel: Wim Janssen en overl. fam. Janssen-Wolbertus; Tien Lit- jens en overl. oudere Litjens-Jacobs en Spee-Ruhl. Vrijdag: Allerzielendag. 8.00 Fam. Peters-Arts. 19.00 Avondmis waarin we byzonder gedenken de overledenen van het afgelopen jaar; echtp. Janssen-Kelders; overl. fam. Slits; lev. en overl. fam.-. Sraar v.d. Bosch. Van de kollekt eop missiezondag konden we ƒ900,- opsturen voor het missiewerk. Hartelijk dank. Misdienaars en akolieten: Zater dag: 18.30 Pascal en Emiel Kustere. Zondag: 9.00 René Jansbeken; 10.15 Martin Leendere; 11.45 Jaap Jans sen; 18.00 Leo Pouwels. Maan dag/woensdag: 19.00 Roel. Dinsdag/vrijdag: 19.00 Lieke. Parochie Oostrum Zaterdag: 8.30 Voor de bedevaart gangers van de Vredeskerk. 14.30 Bruidspaar Peetere-van Horck (Ei- kenholkapel). 19.00 Anna Poels- Janssen; Piet Direks; Bair van Dijk; overl. oudere Tacken-Janssen; Bert Egelmeere. Zondag: Hoogfeest van Allerhei ligen. 8.30 Voor het geestelijk en ty- delyk welzyn van de parochie. 10.00 Overl. ouder Iloex-van Soest en dochter Nelly; jrd. Piet v. Hout; overl. fam. Schraven-Joosten; overl. fam. Verrijdt-dc Lauw; Wim Jans sen. dochter Nelly en overl. fam.; Piet Custers; Wim Volleberg en Sel v.d. Brandt; Lei Janssen; overl. oudere Loonen-van Rens en deken Loonen; gest. jrd. Lamberdina Derks; Piet Litjens (Gem.koor, volkszang). 15.00 Allerzielen- dienst (Gem.koor en Harmonie). Maandag: 9.00 Gest. jrd. Huber- tus Jenneskens. Dinsdag: 9.00 Voor 'n ernstig zieke. Woensdag: 9.00 Tbt zekere inten tie. 19.00 Plechtig Lof met Rozen kransgebed (Gem.koor). Donderdag: Allerheiligen. 9.00 Pierre Poels. Vrijdag: Allerzielen. 9.00 Voor overl. oudere. 19.00 Voor alle overl. parochianen van dit jaar (Gem.koor). Misdienaars: Zaterdag: 19.00 Mo nique Janssen. Callista Smedts, Karl ijk Jacobs, Ursula Cornelissen. Zondag: 8.30 Lonneke van Assel- donk. Daphne Reyntjes, Saskia en Bianca Janssen; 10.00 Pascalle v. Reenen, Helga Thielen, Lieke Volle berg, Veronique Philipsen; 15.00 Ludo v. Mil, Jorn Rongen, Sander Schuurmans, Nicole v. Osch, Kim Hermans. Parochie Oirlo Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis m.m.v. Mannenkoor Venray. St. Pe trus Muijzere en Maria v.d. Sterren; Antoon Maessen; overl. fam. Van Rhee-Hermes; Chris Houwen; overl. ouders Peetere-Ilermans en hun kinderen Martien en Gon; Maria Woltere-Janssen; Anna Steeghs-v. Rijswijck en overl. oudere. Zondag: 11.00 Hoogmis. (Heren koor). St. Wim Rongen; Alplions Kurvers; Bert v.d. Ven; overl. fam. Custere-Litjens; pater Antoon Pe ters; overl. fam. (A). 15.00 Allerzie- lendienst m.m.v. Fanfare 'Ons Genoegen' Na deze dienst bezoek kerkhof. Onder de dienst kollekte voor onderhoud kerkhof. Rektoraat Vredepeel Zaterdag: 19.00 Martinus v. Kasteren en overl. fam. Muijsere- v.d. Sterren. Zqndag: 30e Zondag door het jaar. Vandaar wordt de Hf. Mis van Allerzielen gevierd. 10.00 voor Henk Nabuurs. Na de H. Mis proces sie naar het kerkhof en zegening van de graven. Maandag: Zal. Michael Rua. 8.30 Bijz. int (MJ). Dinsdag: 8.30 Vruchtbaarheid van bisschoppensynode. Woensdag: H. Alf. Rodriguez. 8.30 Voor vrede. Donderdag: Feest van Allerhei ligen. 19.30 Gez. H. Mis t.e.v. alle heiligen en voor alle overledenen. Vrijdag: Allerzielen. Eerste Vrij dag van de maand. Schoolmis. Misdienaars: Zaterdag: Bart en Rob. Zondag: Janine, Marieke, Olga en Peter (wegens processie). Lektoren: Zaterdag: Dora Arts Mennen. Zondag: Maria Lenkens Ermens. Gedachte voor Allerheiligen: Ni reeds zijn wij kinderen van God, er wat zy zullen zijn is nog niet geo penbaard. Maar wij weten, dat wan neer het geopenbaard wordt wi aan Hem gelijk zullen zijn. omdat wij Hem zullen zien, zoals Hy is (Joh. 3.3) PARFUMERIE BYOUX Passage 12 Venray SALON DE BEAUTE ZONNEKUREN Telefoon 04780-83877 NEW WEST It's paradise at the end of the American road Een nieuwe wind waait uit het westen wervelt over Amerika en brengt veranderingen aan in ons le ven-. de nieuwe, ongedwongen le vensstijl van het Amerikaanse westen is op komst Vroeger betekende het westen cowboys en indianen. Later kreeg het westen bekendheid door de glans en glamour van Hollywood. Het Nieuwe Westen van vandaag is Amerika's bakermat van nieuwe ideeën het beginpunt van morgen. Het Nieuwe Westen is de brug naar het Verre Oosten; naar het pigh-teeh oosten, waar nieuwe ideeën geboren worden die hun weg vinden over de hele wereld. Maar het Nieuwe Westen betekent nog veel meer dan dat. Het staat voor een manier van leven: jong, modem, werelds, ongecompli ceerd. vrijetijd-gericht, kultuurbe- wust blij en levenslustig. Een levensstijl, die zich in belangryke mate onderscheidt van de houding, die men er vroeger aan de oostkust op na hield die eerder konservatief te noemen was. Deze levensstyl is niet alleen doorgedrongen tot de schilderkunst, arehitektuur en bin nen huisarchitektuur, maar inspi reert ook modeontwerpers en specialisten op culinair gebied. Ook sport wordt weer druk beoefend, van joggen tot schaatsen, van zwenunen tot surfen. Het Nieuwe Westen is symbool geworden van bewust genieten van het leven, met alle vyf zintuigen tegelijk! Parochie Brukske Zaterdag: 19.00 Eucharistievie ring Le.v. Maria tot zekere intentie. Zondag: Viering van het feest van allerheiligen. 10.00 Hoogmis; Jan Brekelmans (vrienden); jrg Jan Swinkels; fam. Van Leeuwen; jrg. Cato Flinsenberg-Gooren; overl. ouders Hebinck-Roes-de Nys; Cor Bouwmans. Vrydag: Allerzielendag. 19.00 Avondmis waarin we bijzonder ge denken de overledenen van het af gelopen jaar; lev. en overl. fam. Hendriks. Voor afspraken kunt U bellen naar de pastorie van de Paterskerk: tel. 80202. Vredeskerk Zaterdag: 18.00-18.30 Gelegen heid om te biechten-. 19.00 Voora vondmis voor de 30e zondag door het jaar. Kinderwoorddienst. Zang door het Jongerenkoor Chrisko. Voor overl. ouders Willems-Ewals; overl. oudere Coopmans-Custere: jrg. Martien v. Tilburg; Lei Veretee- gen (koll.); Sjef Janssen (koll.); Jan v. Gerwen (koll.); Wiel Jacobs (buurt); uit dankbaarheid (M); overl. ouders Siebere-Wilmsen en zoon Guus. Zondag: 30e Zondag door het jaar. 8.30 Voor het geestelijk en ty- delyk welzijn van de parochie. 10.00 Hoogmis. Gregoriaans. Voor Mia Swinkels-Crijnen (koll.); Jan Schmitz; Tbng v. Gerven. 11.30 Voor priester- en diaken roepingen en roepingen tot het religieuze leven. Maandag: 8.00 Voor de zieken; Piet Peetere. 19.00 Voor de gelovige zielen; Theo Thielen. Dinsdag: 8.00 Voor de leken; Sef Giesberts. 19.00 Jan van Gerwen (buurt). Woensdag: 8.00 Voor de gezin nen. 19.00 Overl. oudere Van Dijk- Janssen. Donderdag: Hoogfeest van Al lerheiligen. 8.00 Overl. fam. Albere-Huijbers; Bert Kleuskens. Voortaan zal Allerheiligen weer op 1 nov. gevierd worden. 19.00 Gez. H. Mis (gregoriaans). Overl. ouders Maassen-Swaghoven; Tbon Lange (koll.); overl. oudere Swinkels- Munstere en fam.; overl. fam Hennsen-Barents; overl. fam Voermans-Peetere en zoon Jozef; overl. oudere Coenen-Cremer. Vrydag: Gedachtenis van alle overleden gelovigen. 8.00 Voor alle overledenen. 9.00 Kapel Veltum: voor de lev. en overl. leden van de Brandweerver. 'St. Oda' Venray. 19.00 Gregoriaanse Requiem. Voor overl. Theo en Truus Jansen- Beerkens; Sjaak v.d. Vorle; Piet Baeten-Martens en overl. fam.; Ma rian Rutten-Camps (koll.); overl. oudere Thiélen-Hendriks en overl. famj Gerardus Overkamp; Comelis Matthijssen en overl. fam.; Mathijs Michels; Piet peetere; jrg. Cor Ver kempen en overl. fam.,- Harry v.. Meyel en zoon Gerrit; Annie Goumans. Mededelingen: Ook dit jaar houden we weer een voetbedevaart naar O.L. Vrouw van Oostrum; op zaterdagmorgen 27 okt. Vertrek vanaf de Vredeskerk om 7.15 uur. H. Mis in Oostrum om 8.30 uur. Op vrijdag 9 nov. is er gelegen heid in de Vredeskerk om pakket ten (max 5 kg) af te geven voor de aktie 'Kerk in Nood' voor kinderen (inhoud graag schrijfmateriaal, snoepwaren, rijst, conserver). Elke donderdagavond om 20.00 uur gespreksgroep in de pastorie, met kapl. B. Clemens. De jaarlijkse kollekte voor We reldmissiedag heeft ƒ1.052,- opge bracht. Namens de missie hartelijk dank! Akolieten en misdienaars: Zon dag: 8.30 V.d. Oever. 10.00 Pascal en Urbain v. Weert, Robert Versteegen. 11.30 H. Fijneman. Dinsdag: 19.00 Emiel Ubaglis. Donderdag: 19.00 Jo sé Plasencia. Vrydag: 19.00 Alberto Alvarez. Rektoraat Heide Zaterdag: 19.30 Avondmis voor Jacquline v. Schyndel-Wolters (koll.); Johanna Camps (koll.); Han- drie Maas. Zondag: Hoogfeest van Allerhei ligen en de 30e Zondag door het jaar. 10.00 PI. Hoogmis voor ggj. Betje Geurts-Gelling; Wilhelmus Voesten; fam. Ewals-Fleuren; Stafa- nie Coppus-de Groot (koll.); Grad Derikx en Nellie Claessens-Deriks. 15.00 Lof met nagedachtenis van onze overl. parochianen, waarna processie naar het kerkhof. Zaterdag en zondag is er kerk- deurkollekte voor de Oktober Mis sie Maand. Woensdag: 8.00 H. Mis uit dank baarheid. Vrydag: Eerste Vrijdag van de maand. 8.45 H. Mis tot zekere in tentie. Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Op zondag 28 okt zal in het 1M- BO. Leunseweg 2a te Venray, ds. HJ.C. van Es voorgaan in de dienst Aanvangstijd is 10.00 uur. Tijdens de dienst is er kinderopvang en wordt er kindemevendienst ge houden. Jehovah Getuigen Hierbij nodigen wy u uit voor het bywonen van een bybeltoespraak1 met als thema 'Hoe liefde tot uit drukking te brengen in een wette loze wereld' in de Koninkrykszaal aan de Henri Dunantstraat 11. aan vang 10.00 uur. Gratis toegang geen khlletfte. Een bekend straatbeeld in de rayse straten rond de jaren. Gemeentewerker Piet Fli& senberg maakt als 'putjesschepper1 de rioolputjes schoon en schept be daar uitgekomen straatafval in he speciaal daarvoor bestemde kar retje. In zyn rechterhand .heeft Pj« een speciaal stuk gereedschap voo het lichten van de zware gietijzeren putdeksels. De foto is gemaakt de oude muur van het vroegere klooster Jerusalem aan de Maaslij seweg tegenover de Stationsweg. Archieffoto J. v.d. Putu* Parochie Leunen Hoogfeest van Allerheiligen. Zaterdag: 19.00 Lsm. Henk v. Straten; Mathys Litjens en echtgen. Frans Strolenberg; overl. fam. Van Cuyck-Verhoeven en overl. fam.; weekd. Jo Pijpers (6); Wim Jennes kens (5); maandd. Wilhelmina Jenniskens-Martens; jrd. Harrie Geurts (Schoor); gest. jrd. Ferdi nand Beerkens. echtgen. en zoon Albert. Zondag: 10.00 Hgm. Anna Philipsen-Lenssen; overl. ouders Achten-Cox; overl. fam. Wismans- Loonen; jrd. Henri Direks en Anto- netta Direks-Derckx; Jacob Reijn dere; gest. jrd. Harrie Versteegen. 11.15 Lsm. voor het welzijn van on ze parochie. 14.30 Allerzielen- dienst in de kerk met aansluitend zegening van de graven op ons kerkhof. Maandag: 19.00 Lsm. overl. fam. Claessens-Wismans en Harrie Claessen; Jan Verheijen; pastoor Jacques Haenen en overl. fam. Dinsdag: 19.00 Lsm. Maria Loonen-Scheffers; gest. jrd. Peter Johannes van Rens, Aleida Poels en Victor Asselberghs. Woensdag: 19.00 Lsm. Thei Hei dens; maandd. overl. fam. Van Rens-Loonen. Donderdag: Allerheiligen. 19.00 Lsm. Frans van Bpvel en overl. fam.; overl. fam.-WTsmans-Loonen; An toon Verheijen en overl. fam. Verheijen-Droesen. Vrydag: Gedachtenis van alle overl. gelovigen (Allerzielen). Te vens Eerste Vrijdag van de. maand. Vanaf 8.45 ziekencommunie aan huis. 19.00 Lsm. t.e.v. H. Hart (vw of ferblok); Piet Timmermans, doch ter José. Mathieu Vervuurt en zoon Akolieten: Zaterdag: 19.00 Anke van Osch en Martine Josten. Zon dag: 10.00 Eef Leijssen, Daan Loe nen en Frank Litjens; 14.30 Erik Litjens en Frank de Klein, Bobby Leijendekkere, Marcel Broers en Robby Willems (zorg dat jullie 14.15 uur aanwezig zijn dan kunnen we jullie nog enige aanwijzingen ge ven). Misdienaars: ma tAn wo: 19.00 Bobby Leijendekkere en Tom Bos. Do en vr: 19.00 Wendy Thoone en Jolanda Achten. Lektoren: Zaterdag: 19.00 Gonny Weijs. Zondag: Harry Boveé. Gedoopt: Rob Bartels, Vicarieweg 22; Linda Hendrix, Engesteeg 3. Huwelijksafk.: Ger v.d. Lisdonk uit Melderelo en Hilde Reintjes uit onze parochie (2e roep); Ron Corne lissen uit onze parochie en Jeanne Coolen uit Rips (2e roep). Opbrengst kerkdeurkollekte voor Wereldmissiedag: 479,55. Parochie Ysselsteyn 30e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 (Kinderkoor) Jan Lemmen; geestelijk welzijn van de parochie. Zondag: Hoogfeest van Allerhei ligen. 9.30 R. de Boer-v. Staveren; jrd. Theo Vollenberg; Thei Janssen. 11.15 Overl. parochianen. 15.00 Al- lerzielenherdenking. Maandag: 18.50 Rozenkransge bed, aansluitend eucharistievie ring; voor zieken en hulpbehoe venden. Woensdag: 18.50 Rozenkransge bed. aansluiten eucharistieviering; Piet Spreeuwenberg. Vrydag: Allerzielen. 19.00 Ge zongen Requiemmis; jrd. J. Swin kels; Jacques Janssen. Misdienaars: Zaterdag: 19.00 R. en T. Berkere. Zondag: 9.30 Marl. en Maij. Potten; Ij. en E. Jenniskens; 11.15 D. v.d. Burgt en R, Jenniskens. Ma en wo: T. van Asten en K. Jaspers. Vrijdag: D. Wijnands en A. Philipsen. Spreuk van de week: "Liefde en dood lijken op elkaar want nie mand kan hem weerstaan!" (St. Au- gustinus) Allerzielendienst: Zondagmid dag om 3 uur. Na afloop gaan we naar ons kerkhof waar de fanfare enkele hymnen zal spelen. Vriende lijk verzoek: wacht even met het verlaten van de kerktotdat priesters en misdienaars de kerk hebben verlaten. Rektoraat Veulen 30e Zondag door het jaar. Vie ring van Allerheiligen. Zaterdag: 19.00 Hgm. Jac Ewals en echtgen.; overl. fam. Van Dongen-Franken. Zondag: 11.00 Hoogmis voor de parochie; uit dankbaarheid b.gv. 55-jarig huw.feest. 15.30 Allerzie lendienst en bezoek aan het kerkhof. Maandag: 8.00 H. Mis. Dinsdag: 8.00 II. Mis Jac Ewals en echtgen. Woensdag: 8.00 II. Mis. Donderdag: Allerheiligen. 8.00 H. Mis voor de parochie. Vrijdag: Allerzielen. Eerste Vrij dag van de maand. 8.00 II. Mis voor alle overleden gelovigen en te.v. H. Hart tot intentie v.d. of feraars. Akolieten: Zondag: Peter Knapen en Jan Pieter Litjens. Misdienaars: Bas Snoeks en Rob Hendrix. Huwelijksafk.: Peter Fleurkens en Hanny Verstegen. Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 Hub. Versteege#- en Carol, v. Dijck. Misd.: Karin Duy- ker^ren Rllen Poels. Zondag: 10.00 Overl. fam. Poels. Misd.: Kim Thielens en Anke Broe- ren. 11.30 Gerard van Lutelaar. Misd.: Yvonnen Tijssen en Monique Goumans. Maandag: 8.30 Fam. Janssen- Pubben. Dinsdag: 8.30 Piet v. Rijxwijck. Woensdag: 18.40 Rozenhoedje. 19.00 Marinus Thijssen, Maria Arts en overl. kinderen. Misd.: Ingrid Wismans en Linda Poels. Donderdag: 8.30 Voor zekere in tentie. Vrijdag: 8.30 Overl. der fam. Van Rijswijck-Verhoeven. Kerk poetsen: Mevr. v. Enckevort en mevr. Franssen-Arts. N.B.: Op zondag 4 nov. is om 15.00 uur Lof en daarna processie naar het kerkhof. Laten wij door het Rozen kransgebed tot Maria bid den om haar voorspraak te vragen opdat er vele priesterroepingen komen, die ertoe leiden dat priesters de wereld met de geest van het Evangelie mo gen en kunnen bezielen. In Oostrum is er dagelijks het Rozenkransgebed na de H. Mis van negen uur en tij- 'dens het Lof dat iedere woensdagavond wordt ge houden om zeven uur. Komt tot Maria en bidt tot onze Moeder. O.L. Vrouw Behoudenis der Kranken, bid voor ons. Rektoraat Smakt Zaterdag: 19.00 Avondmis voo Mia Bouten-Gijsbers; vader en mot der Kersten, Sraar, Corry Peters;) van Veghel en John en t.z.i. Zondag: Allerheiligen. 8.30 I Mis te Holthees voor Piet Ermet oudere en fam. Vereleyen-Stoffele en voor onze overledenen. IOC Hoogmis opgeluisterd door het d meskoor Watereteeg Veghel. V« Ber Zegere; overl. fam. Koopman Hofmans; Martinus Martens i Hendriks Marten-Michiels; Thi Arts; ouders en tam. Van Kempen Lochtens; Leo Wijnhoven, Jan Log tens en fam.; overl. ouders Nellen Johanna Kempen; Rieky Nellen Geerits-, fam. Van Baarsen-Toor, der en moeder Kereten-Assd berghs; Martien Hermans; oudei en fam. Geurts; Victor Asselbergh Johanna Verberkt; Arnold Gerrit en Christina Asselberghs; Amoldit Reynders; Ria v.d. Oord-Berge; 1 tor Bertholdus Heijnen; ouders \lu Loon en fam. Van Hulst; Don Vereteegen-van Kempen en voor on ze overledenen. 15.00 Allerzielen lof daarna bezoek aan ons kerkhoi Woensdag: 9.30 H. Mis t.e.v. deR Jozef en t.z.i. Donderdag: 10.00 H. Mis voor Re né Buijzen. Vrydag: Allerzielen. 9.30 H. Mi voor overl. oudere Michieii wn Vereteegenf-en^Junderen. 19.pi Avondmis voor al onze ledenen. OECUMENISCHE BASISGROEP Heel de Kerk, heel de wereld A.s. zondag 28 okt. is er een vie ring van de oecumenische bas groep "Heel de kerk, heel uai wereld". Thema van deze viering ill "Honger Hoeft Niet". Plaats: I" bejaardencentrum Het Schuttel veld. Bergweg, Venray. Aanva 11.15 uur. Voor de kinderen is a|| 2 een kindemevendienst. HANDTASJE IN HONGARIJE GESTOLEN Een Venrayse dame zal haar be zoek aan Hongarije nog lang herfo neren. Tydens dat bezoek wed haar handtas gestolen. Daarin fl ten naast persoonlijke bescheit haar bankpasje, cheques, siei en geld. Dit alles had een w van ƒ1.800,-. Alle mogelijke m< die de begeleiders deden ten s] kon bij de Hongaarse politie aangifte worden gedaan, zelfs nl door bemiddeling van de Venn politie en burgemeester Defest Taalmoeilijkheden waren hier me de oorzaak van. Bij terugkeer tj Venray werd daarom maar bij hui eigen politie aangifte gedaan. BIETEN GOOIEN VANAF HET VIADUKT Er kwamen bij de politie versch» lende meldingen binnen wan au» mobilisten die bijna een ongeluk hadden gehad omdat vanaf het vi» dukt over de Venloseweg, ter hoog» van de Rosmolenbaan met suiker bieten op passerende auto's weri gegooid. De politie kwam in aktie mai' kon de vandalen niet in de kraai grijpen. Het is ook mogelijk dat vandalen de politie hebben ziet aankomen en toen met hun aktK zijn gestaakt c.q. er vandoor zij1 BENZINE GESTOLEN Uit een op de parkeerplaats aat de Bachstraat geparkeerde perse nenauto werd ongeveer 30 litf benzine overgeheveld. De tankdcf werd vernield en dat alles zal eigenaar een bedrag van ƒ100,- gaf kosten. WEER DIEFSTALLEN VAN AUTO-EMBLEMEN De rage van diefstallen van au» emblemen gaat gewoon door. kwamen weer meldingen binnt* van diefstallen. Een Mercedesstt werd vanaf een op de Grote Marti geparkeerde auto ontvreemd, eva als een vignet van een Alfa Rome# die geparkeerd stond in de R* velstraat.

Peel en Maas | 1990 | | pagina 18