4.95 3.95 Florado Bloemen Wenra>w MONTY- INEEN IW JASJE Groot sukses voor Venray's Mannenkoor A.s. zondag gemeentelijk muziektoernooi Semi-interland bij Handboogsportvereniging Diana Venray aan de zuivere koffie voordeelaktie Schouwburg- nieuws Q^IntY-coat is terug. Een In nieuwe kleuren. Halve 'Bowling' Marathon Venray sukses PEEL EN MAAS Sporthal Gevonden Geslaagd Programma Lokale Omroep Venray Eerste prijs promotie voor Drumband 'Euterpe' PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS Donderdag 4 oktober - Pagina 3 Op zondag 7 oktober a.s. wordt door de Venrayse Muziekfederatie het jaarlykse gemeentelyk muziek toernooi gehouden. Dit toernooi, waaraan wordt deelgenomen door alle bij de Muziekfederatie aan gesloten muziekverenigingen, wordt dit jaar gehouden in de foyer van Cultureel Centrum De Beeje- kurf in Venray. By dit toernooi kunnen de mu ziekvereniging zich met een con cert aan de bevolking presenteren, tevens vindt jurering van de presta ties plaats door een erkend jurylid en als zodanig is het een unieke momentopname van de muzikale stand van zaken. Met name voor de verenigingen die gaan deelnemen aan een Bondsconcours is het daar om zeer waardevol. Evenals in voorgaande jaren is ook dit jaar de jurering in handen van J. Conjaerts, die de optredens van zowel de orkesten alsook van de drumbands zal beoordelen aan de hand van enkele vaste rubrieken. Het toernooi begint om 13.00 uur, op welk ty dstip de voorzitter van de Muziekfederatie mevr. H. Poels peters zal openen. Om 21.30 uur 's avonds zal het toernooi gesloten worden. In de tussenliggende tyd zullen achtereenvolgens optreden Fhnfare De Peelklank Ysselsteyn, Drumband De Peelklank uit Ys selsteyn, Drumband Euterpe Ven ray, Jeugdorkest Euterpe Venray, Koninklijke Harmonie Euterpe Venray, Harmonie St. Catharina Leunen, Drumband St Catharina Leunen, Drumband Ons Genoegen Oirlo, Fhnfare Ons Genoegen Oirlo, Fhnfare De Dorpsklank Casten ray, Jeugdorkest St. Oda Merselo, Drum band St. Oda Merselo, Thmboer- korps Sub Matris Tutela Oostrum, Harmonie Sub Matris Tutela Oostrum en tenslotte Fanfare St. Oda Merselo. Het toernooi is vry toegankelyk voor iedereen, er wordt geen entree geheven. Muziekliefhebbers en be langstellenden zyn van harte wel kom op zondag 7 oktober in de foyer van onze Venrayse schouw burg. Het programma voor het gemeen telyk muziektoernooi 1990 is als volgt: 13.00 uur: Opening. 13.05 uur: Fhnfare De Peelklank Ysselsteyn oJLy. G. Jacobs. 13.45 uur: Drumband De Peel klank Ysselsteyn o.l.v. H. v. Ot- terdyk. 14.00 uur: Drumband Euterpe Venray o.l.v. W. Peeters. 14.15 uur: Jeugdorkest Euterpe Venray o.l.v. C. Rutten. 14.35 uur: Harmonie Euterpe Venray o.l.v. C. Rutten. 15.15 uur: Pauze. 15.45 uur: Harmonie St. Cathari na Leunen oJ.v. E. Swiggere. 16.25 uur: Drumband St. Cathari na Leunen, o.l.v. J. Voesten. 16.40 uur: Drumband Ons Genoe gen Oirlo o.l.v. H. Martens. 16.55 uur: Fanfare Ons Genoegen Oirlo o.l.v. M. Maas. 17.35 uur: Fanfare De Dorpsklank Castenray o.l.v. C. Cuppen. 18.15 uur: Pauze. 19.15 uur: Jeugdorkest St. Oda Merselo o.l.v. J. Sanders. 19.35 uur: Drumband St. Oda Merselo o.l.v. W. van Horck. 19.50 uur: Tamboerekorps Sub Matris Tutela Oostrum o.l.v. P. Poels. 20.05 uur: Harmonie Sub Matris Tutela Oostrum o.l.v. P. Poels. 20.45 uur: Fanfare St. Oda Merse lo o.l.v. P. Joris. 21.30 uur: Sluiting. cyclamen Chrysanten vol diverse met knop kleuren (geldig van do. 4 t/m zat. 6 oktober a.s.) De Bleek 46 Aanstaande zondag 7 oktober ko men de beste handboogschutters van Limburg en Belgisch Limburg naar Venray, om hun beste beentje voor te zetten tijdens de semi- interland handboogschieten, geor ganiseerd door handboogsportvere niging Diana 1897. De Venrayse handboogsportver eniging heeft na een kleine 20 jaar weer eens beslag weten te leggen op een semi-interland. Deze wedstrijd wordt wel elk jaar verschoten maar er zyn veel handboogsportvereni gingen die deze wedstrijd willen or ganiseren. De organisatie'heeft lang moeten zoeken naar een geschikte lokatie om een semi-interland te kunnen verschieten. Uiteindelijk is men terecht gekomen by Garage Van Haren aan de Raadhuisstraat. Omdat er vele gasten en hand boogschutters zullen komen van buiten Venray worden de bewoners van Venray op deze ochtend dan ook verrast door nogal vreemde wegbewijzering in en om Venray. Traditiegetrouw worden daar halve blazoenen voor gebruikt Blazoenen zyn de kaarten waar tijdens wedstryden op wordt geschoten. Door deze blazoenen aan de lan taarnpalen te bevestigen wordt de route die de bezoekende handboog schutters en gasten moeten volgen om bij het doelgebouw te komen. Er zullen op deze dag ongeveer honderddertig 'Limburgse' gasten en handboogschutters naar Venray komen. Achtenveertig topschutters zullen gaan strijden om de eer van hun land. De top-handboogschuttere zijn verdeeld in drie groepen, naast de heren zyn er ook dames- en jeugd- schuttere. De schuttere zullen zich eerst melden in zaal 'In den Engel' waarna ze welkom worden geheten door burgemeester H. Defesche en de voorzitter van handboogsport vereniging Diana 1897. Na dit welkomswoord staat er Regen op St Denijs (9) voorspelt een natte winter en wei- Oktober c l ons wijn en zonnige maar ook jicht en andere plagen. In de wijnmaand zon winter kent geen pardon. voor de genodigden en de hand boogschutters, voor de innerlijke versterking, een koffietafel klaar. Hierna vertrekt het hele gezel schap naar Garage Van Haren al waar burgemeester H. Defesche het openingsschot zal lossen. Met veel inzet van de leden van hand boogsportvereniging Diana 1897 is die garage veranderd in een echte wedstry dakkommodatie. Na het openingsschot gaan dan de stoplichten, waarmee een derge lijke wedstrijd geleid worden, op groen. Als er dan 25 pylen verecho- ten zijn volgt een kleine pauze om wat uit te rusten of een hapje te eten. Dan volgt een tweede serie van 25 pylen. Uiteindelijk moeten de kampioenen nog eens 15 pylen naschieten. Rond 19.00 uur zal dan de einduitslag bekend worden gemaakt. Voor geïnteresseerden in de handboogsport is de deur van Gara ge Van Haren vanaf 12.30 uur geopend. De handboogsportvereni ging stelt het ook zeer op prijs als niet-handboogsportere komen kij ken naar deze fantastische rustge vende sport. Een sport die ook door dames en kinderen beoefend kan worden, met andere woorden: deze sport is niet alleen voor heren- Voor geïnteresseerden vermelden wij nog even dat handboogsportver eniging Diana 1897 al meer dan veertig jaar een onderkomen heeft in zaal 'In den Engel' waar ook iede re donderdagavond vanaf 20.00 uur de oefenavonden, wedstrijden en onderlinge kompetities worden ge houden. Ook daar kunt u altiyd binnenlo pen om wat verder en dieper op de ze sport in te gaan en kennis te maken. Bogen zyn er altijd aanwe zig alsook schuttere die u wegwijs kunnen maken in deze fijne sport 'Handboogsport, toffe sport', zegt iedere schutter, en dat is niet voor niets, dat merkt iedereen die eens met een handboog heeft geschoten! KOEIEN OP DE WEG Op de Oirloseweg liep een aantal koeien die gevaar opleverden voor het verkeer. Tben de politie arri veerde liep er nog maar een pink op de weg, de anderen waren uit zichzelf al in weide gelopen. De eigenaar kon worden achterhaald. Hem werd verzocht zyn afrastering na te kyken. Op donderdag 4 oktober komt de spetterende Zuidafrikaanse musi cal STREETSISTERS in Venray. Op vrydag 5 oktober komt toneel groep Het Vervolg met MINETTI. Dit eigenaardige, maar byzondere stuk is goed ontvangen door de pers. Het stuk speelt zich af in een bar en daarom wordt de vooretelling in dien het nieuwe theatercafé klaar is ook daar gespeeld. Mensen die het theater-avontuur zoeken komen hier volkomen aan hun trekken. De byzondere perereakties rechtvaar digen, dat er toneelliefhebbers op deze vooretelling afkomen. Op dinsdag 9 oktober komt FONS JANSEN voorlezen uit eigen werk. De cabaretier die vyf jaar geleden gestopt is met zijn shows, die tot dat ogenblik altyd uitverkocht waren, doet het nu wat ruster aan. Uit zijn bundels 'de lachende kerk' e.a. leest hij op zyn eigen wijze voor. Dat is een bijzonder prettige ervaring waar menigeen veel plezier aan zal beleven. Op 11 oktober komt het beroem de ballet van Moskou naar Venray CREATION OF THE WORLD. Dit bal letgezelschap werd in 1966 opge richt door het USSR Ministerie van Cultuur. Sinds 1977 is de artistieke leiding in handen van Natalya Ka- satkina, voorheen een van de meest prominente ballerina's van het Bolshoi Ballet en haar echtgenoot Vladimir Vasilyov, eveneens een ge vierd sterdanser van het Bolshoi Ballet. Beiden waren zy reeds meer malen onderscheiden vanwege hun verdiensten voor zowel het Bolshoi Theater in Moskou, als het Kirov Theater in Leningrad. De wereldbe roemde danser Mikhail Baryshni- kov maakte voor het eerst naam in het ballet 'Creation of the World' (1971), dat door het duo Kasatkina/ Vasilyov speciaal voor hem was ge schreven. Dankzy de inspirerende leiding van Natalya Kasatkina en Vladimir Vasilyov is het Moscow Classical Ballet in de afgelopen 25 jaar uitgegroeid tot het meest toon aangevende balletgezelschap uit de Sovjet-Unie. De hoogste graad van artistieke en technische scholing wordt door de solisten bereikt. De jongste Russische balletgeneratie, de opvolgers van Nureyev, Barysh- nikov, Bessmertnova en Maximova, dansen momenteel in het Moscow Classical Ballet. In de afgelopen ja ren wonnen haar solisten op gere nommeerde internationale ballet kompetities (o.a. Varna) maar liefst 13 gouden en 2 zilveren medailles! Zij verwierven de hoogste interna tionale balletonderecheidingen zo als de August Boumonville Prijs, de Nijinsky Prijs, de René Blum Prijs en de Serge Lifar Grand-Prix! Op de ze toemee kunt u kennismaken met o.a. Vladimir Malakhov, Alexander Gorbatsévïch. Ilgiz Gali- mullin, Igor Terentyev, Andrei Klemm, Valery Trofimchuk, Tatya- na Paly, Valerie Tsoi, Anna Serdy- uk. Vera Timashova, Ludmilla Vasilyeva, Thtyana Nebosova en Na talya Grinevitskaya. In 1988 maakte het gezelschap ',tpE£NTASriSCHE jas. ideaal ?an!leng^|/sportief ogend en comfortabel warm. Öf VAN OORSGJ-Kt MODÉt# Grotestraal 73. Venrav Helmond, Roosendaal, Boxmeer, Oss, Venray. met een 'half a million dollar' Amerikaans-Russische produktie van 'Het Zwanenmeer' haar eerste toemee in Engeland en de USA Herfst vorig jaar maakten een aan tal Nederlandse schouwburg- direkteuren in Moskou kennis met de spektakulaire kwaliteit van het Moscow Classical Ballet. Dankzij de inspanningen van de Stichting In ternationale Culturele Projecten is de eerste Benelux-toemee in 1990 een feit Met meer dan 120 mede werkers, inclusief het grote ballet- orkest o.l.v. Alexei Vinogradov, wor- .den 35 vooretellingen gegeven. De komende weken wordt in een twintigtal steden in Nederland en België ballethistorie geschreven: de sensationele ontdekking van een nieuw balletgezelschap, dat haar wortels heeft in de roemrijke Russi sche ballettraditie! VALSE SLEUTEL Vermoedelijk werd gebruik ge maakt van een valse sleutel om in een afgesloten kamer van een wo ning aan de Albionstraat te komen. Uit die kamer werd een sky-board ter waarde van 295,- ontvreemd. VERKEERSZUIL GERAMD Maandagmiddag omstreeks 15.35 uur werd een op de splitsing van de Karpatenlaan geplaatste verkeers- zuil geramd. De veroorzaker is ge woon doorgereden zonder dat zyn identiteit kon worden vastgesteld. De politie zou graag in kontakt komen met een dame die op dat moment met haar hondje liep te wandelen en de vrachtwagen bestuurder die op dat ty dstip daar heeft gestopt. Zy worden verzocht kontakt op te nemen met de politie. Tijdens het afgelopen zaterdag ge houden Zuid Nederlands Koren- festival te Meyel behaalde het Venray's Mannenkoor o.l.v. Pierre Gerits uit Hoensbroek een prachtig sukses. De jury, bestaande uit Jean Lambrechts uit Nederland, prof. dr. Tbmas Fiala uit Tsjechoslowakije en dr. Wolfgang Luderitz uit Duitsland riepen het Venray's Mannenkoor unaniem uit tot het beste koor van De Halve Marathon van Atletiek vereniging Venray is gewonnen door de Belgische atleet Willie Theys (nr. 17 op foto). Hij slaagde er niet in het parcoursrelcord dat vo rig jaar door Leon Wyera op 1.06.39 werd gesteld, te verbeteren. Hy liep de afstand in 1.08.06, voor de om standigheden nog een mooie tijd. Bij de vrouwen eindigde Drien Hen driks uit Deume als eerste in een tyd van 1.27.46. Met name op de 5 km deden atleten van AWenray- Regio van zich spreken. By de juni oren won Pim van den Oever en bij de vrouwen Maijo van Heyster met als een goede tweede Rianne Ger- rits. Bij de mannen behaalde Mart van Rooy de eerste plaats. Atletiekvereniging Venray kan met trots terugkijken op een mooie wedstrydag. Ongeveer 225 lopers en loopsters waren naar Venray ge komen om er deel te nemen aan een van de halve marathons die be kend staat om het snelle parcours. De organisatie was over het geheel genomen prima. De reakties van de atleten waren positief en een groot aantal van hen zal volgend jaar ze ker weer van de partij zyn. Aan de start verschenen steeds meer atle ten uit een grotere regio dan alleen de direkte omgeving van Venray. AV Venray realiseert zich dat wedstrijden als deze. alleen maar kunnen slagen met de medewer king van de gemeente Venray en de gemeentepolitie. Ook de ondersteu ning door sponsor 'Bowling- Oostrum' is weer van groot belang geweest dit festival met als predicaat 'per- fekt'. Aan het festival namen tien grote 'mannenkoren' uit Nederland deel. Elk koor voerde een verplicht werk op nl. 'O Quam Suavis est' van A. Meulemans en twee werken naar keuze. Ofschoon het kompetitie element in de amateuristische koorbeoefening aan diskussie on derhevig is, had de festivalleiding besloten het beste koor als zodanig te ondei'scheiden. Dit werd dus het Venray's Mannenkoor. Twee weken voor het koor een concertreis naar Budapest in Hon garije onderneemt, betekent dit dat dirigent Pierre Gerits uit Hoens broek met zijn koor met een gerust hart het kritische publiek in Hon garije verwennen kan met mooie mannenkoorzang. 'n abonnement waard De WetteUng Donderdag: Manual Rooyse VK Vrijdag: Jumpers FC Hento-MVC'19 Venray 1-SVCB 1 Venray 2-Booze Apolli Drukshop 1-Venrode Zaterdag: Café Josette-Domu 3 Rooy'84-Reuver SVCB 1 (d)-Petere gel. Rooyse VK Venrode 1 (d)-Rooy 84 Zondag: Badminton Manual FC Sportief Maandag: Gemeente Rooyse VK SVCB l-MVC'19 SVCB 2-Bonte Koe Domu 3-Reuver 3 Dinsdag: Rooyse VK Badmintonclub 17.30-21.00 20.00-23.30 17.30-19.30 19.30-20.30 20.30-21.30 21.30-22.30 22.30-23.30 9.30-10.30 10.30-11.30 11.30-12.30 12.30-21.00 21.00-22.00 10.00-13.00 13.00-17.30 20.00-21.00 16.30-17.30 17.30-20.30 20.30-21.30 21.30-22.30 22.30-23.30 17.30-21.00 21.00-23.30 Gevonden voorwerpen van 25 sept t/m 1 okt. Bruin bastaard reu; wit-bruine cocker spaniel; goudkleurige arm band; zwarte portemonnee; zilve ren ring; zilveren armbandje; sleutelbos in blauw etui. Voor inlichtingen kunt u zich tij dens kantooruren wenden tot de administratie van de Gemeentepoli tie Venray, tel. 04780-84888 tst. 224. Aan de Katholieke Universiteit Brabant in Tilburg, slaagde Theo Willemssen uit Leunen voor het doctoraal examen fiscale economie. Op woensdag 3 oktober slaagde Emest Kuijpere aan de Katholieke Universiteit te Nijmegen voor het doctoraal examen psychologie. Reeds op 6 juli jl. behaalde Mari- ke Kuijpere het diploma aan de HBO-opleiding TMO (Tbxtiel Mana gement Opleiding) te Doom. Programma verzorgd door de Venrayse Omroep Stichting op za terdag 6 oktober, te beluisteren via de kabel van 9.30 tot 14.00 uur op de FM 102 Mhz. 930-10.30 uur: Country Special: Tanya Tucker, van en door Rein Wortelboer. 10.30-10.40 uur: Het Nieuws, gele zen door Gerard Vleeshouwers. 10.40-10.45 uur: De Vakature- bank. 10.45-11.30 uur: Welzijn in Ven ray, een informatief programma van en door Gerard Vleeshouwers en een gast. 11.30-12.00 uur: De Wereldwinkel en Venray, samengesteld en gepre senteerd door Hanna van Beek en Han Heintjes. 12.00-14.00 uur: De P.Z.N.-show. Een vrolijke, gevarieerde, gezellige, maar ook serieuze muzikale show voor jongeren, samengesteld en li ve gepresenteerd door Louis Pee tere, Peter Smits en onze Bery'amin, Jeroen van Loon. In de tweede week van oktober kan niemand in Venray er om heen: 'Max Havelaarkofïïe moet'. Al thans als het aan de werkgroep 'Honger Hoeft Niet Venray' ligt, die verschillende aktiviteiten op de rol heeft in het kader van de aktieweek 'Honger Hoeft Niet'. Ditmaal wor den niet alleen konsumenten aan- Brouwer exclusieve herenkleding en Caesar jonge mannen mode twee goede zaken onder een dak. CAESAR JONGEMANNEN-MODE Groteslraai 43 BROUWER EXCLUSIEVE HERENKLEDING Grotestraal 43 S801 BE Vervay Tel. 04780-10943 gesproken. Oók grootverbruikers van koffie zoals kantoren en bedry- ven worden gestimuleerd om over te schakelen op deze zuivere koffie. Tydens de aktieweek wordt ten minste in acht gelegenheden Max Havelaarkoffie geschonken. Voor uw zuivere bakje troost kunt u te recht bij: De Bonte Koe, Etcetera. Het Kleine Verschil, In den Engel. Pimpernel, Quick Inn, La Vache, De Zwaan en Caroussel. In dit laatste café aan de Kruisstraat wordt deze koffie permanent geschonken. De nodige achtergrondinformatie en aktuele ontwikkelingen kunnen de bezoekers uit het foldermateriaal halen dat overal ter plekke aanwe zig is. De werkgroep wordt regelmatig gevraagd wat nu het prijsverschil is met de gangbare koffie en hoe het ervoor staat met de kwaliteit van de Max Havelaarkoffie. Max Havelaar koffie is duurder. Momenteel ont vangen de koffieboeren die via het keurmerk hun koffie afzetten twee maal zoveel als anderen. Voor de konsumenten hier betekent dat on geveer een prijsverhoging van twee cent per kopje. Tten aanzien van de kwaliteit is het onderzoek van de konsumentenbond, dat zojuist ge publiceerd is. bijzonder positief over Max Ilavelaar koffies. Uit een vergelijkend warenonderzoek van 20 koffies bleken twee koffiemer- ken met het Max Havelaar keur merk als beste uit de bus te komen. Voor degenen die wat meer willen weten over de achtergronden van de Max Havelaarkoffie wordt er op vrijdagmiddag 12 oktober vanaf 15.00 uur in de raadszaal van het gemeentehuis een informatieve bij eenkomst gehouden. Deze byeen- ZONDAGSD1EN8T HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen. R.E. Gabeler, T. Lankveld, H. Schraven en J. Wittgen: T. LANKVELD Langstraat 106, tel. 83558 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, E. de Muinck Keizer. A. Coenen, F. Schmeetz, D. Vercauteren en J. de Vocht: 6 okt: F. SCHMEETZ Aronskelk 76, tel. 85900 7 okL: G. van LOON Paterestraat 60, tel. 88800 DR. KEUZER Van Beurdenweg 10, Ysselsteyn tel. 04785-1777 vrydag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data by de ge noemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKENVERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN- DE BURGGRAAF Stationsweg 5, tel. 84877 van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrydag Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 1800 uur zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-Y8SELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: O. VERHAEGEN, tel. 82281 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIEREN ARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en W.GA.M. Loonen en G.W. Gelling Behandeling kleine huisdieren zaterdag en zondag vol gens afspraak W. LOONEN Mgr. Hanssenstraat 42, Oostrum tel. 82690 DIERENARTSENPRAKTIJK W.M. Ruymbeek/ J.M. van Winden/W.H.M. de Vocht/R.C. Goedegebuure. Behandeling in het weekend vol gens telefonische afspraak R. GOEDEGEBUURE Stationsweg 13, tel. 81336 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr Raay- makers. mevr. Wn der Reis. mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren MEVR. Van der REIS Kuluutsheuvel 16, Overloon tel. 04788-1327 vanaf vrydag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktyk ran mevr. Van der Reis en mevr. Tigge loven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrydag 12 uur waargenomen door MEVR. Van der REIS Kuluutsheuvel 16, Overloon tel. 04788-1327 Afspraken maken 's middags tussen 6 en 7 uur. tel. 88411 Op het federatief bondsconcours, georganiseerd door de Drumband St. Catharina uit Leunen afgelopen zondag 30 september, behaalde de drumband van de K.II. Euterpe een eerste prys met promotie. Zjj voer den twee werken uit: een concert- werk 'Short and Snappy' van Eric Crauwels en een marcherend werk 'Bregsan Mare' van Jo Coutjens. Beide werken werden door een deskundige jury gewaardeerd met 150 en 148Y2 punten. Samen 2981/2 punten en goed voor een klinkend resultaat Enkele opmerkingen uit het jury rapport waren: 'Als geheel een ver dienstelijk resultaat', 'een aardige uitvoering' en 'goede presentatie en discipline'. De drumband heeft la ten zien en horen dat ze een flinke stap voorwaarts hebben gezet. De president van 'Euterpe' ver welkomde het gezelschap zondag middag in het harmonielokaal 'De Perdstal'. Hy feliciteerde de instruk- teur W. Peetere en zyn drumband met dit uitstekende resultaat De niet aflatende yver van dit korps heeft geleid tot een prima resultaat aldus voorzitter P. Pop. De leden van de harmonie brachten een spontane serenade voor het sukses- volle optreden van hun drumband. 'n abonnement waard komst is vooral bedoeld voor grootverbruikers, maar andere be langstellenden zjjjn ook welkom. Op deze middag zal aa. een bui tenlandse gast spreken. Dit is Car los Murillo Solano, sekretaris van de overkoepelende organisatie van kleine koffieboeren in Latijns Ame rika. hij vertegenwoordigt zo'n 75.000 koffieboeren uit zeven ver schillende landen. Zelf is hy afkom stig uit Costa Rica.

Peel en Maas | 1990 | | pagina 3