Tien jaar Aostrumse zangkompeneej 'Oeretoe' Fietsen voor Chili Na vier jaar vader van zijn kind Halve marathon in Venray 4.95 4.95 Florado *13 Bloemen Geslaagde fietstocht VZO Ysselsteyn e.o. voordeelaktie 160, Dieren in het landschap Schouwburg- nieuws 'Vriendenkring' Overloon wint Jordaanfestival Wouw schenkt boek aan bibliotheek Sporthal VW-nieuws VAN OORSCHOT' MODÉ PEEL EN MAAS Donderdag 20 september - Pagina 3 Dankzij het mooie weer, het grote aantal deelnemers, en een mooi uit gezette tocht is de afgelopen zondag gehouden fietstocht een groot suk- ses geworden. Ruim 300 mensen namen deel aan deze fietstocht. De organisatie kon een vijftal leuke prijzen overhandigen aan de geluk kige winnaars# Bovendien kon dankzij de grote deelname voor el- |ke peuterspeelzaal in de aangeslo ten doipen een grote wens vervuld worden in de vorm van een tralctor met aanhanger, een aantal driewie- lertjes, etc. De organisatie bedankt alle deel nemers voor hun bijdrage tot het slagen van deze dag. Voor hun infor matie volgen de antwoorden op de gestelde vragen: 1. 36; 2. geel; 3. 28; 4. een gems heeft geen veren; 5. vanwege poging tot opblazen spoor lijn; 6. 19; 7. Jan van de Griendt; 8. vals spelen op een muziekinstru ment. De winnaars, getrokken uit de in geleverde formulieren zijn: M. v.d. Zanden, Venray; Simone Arts, Ys selsteyn; L. Rongen, Heide? G. Broers, Ysselsteyn en B. Bexkens uit Veulen. In september 1980 werd in Oostrum het idee geboren, om op muzikaal gebied 'n bijdrage te leve ren aan de plaatselijke carnavals- yieringen. Na 'n oproep in 't plaatselijk weekblad, werd voor de eerste keer gerepeteerd o.l.v. Staf Soulimans. De naam van het koor werd 'Oeretoe'. Op de zittingen van de carnavalsvereniging de 'Karklin- gels' werden de verenigingen en de plaatselijke middenstand op de kor rel genomen. Het aantal leden groeide tot over de twintig. Al snel bleek dat de interesse groot was, om na het carnavalsseizoen door te gaan met zingen, maar dan met een niet carnavalesk repertoire. Onder de naam Aostrumse zang kompeneej besloot men verder te gaan met het zingen van gezellige, sfeervolle liederen. Maar ook de carnavalsmuziek maakt nog steeds een groot deel uit van hun repertoi re. Onder leiding van Frans Ver- -hofstad bestaat momenteel een gezellig koortje van 17 leden. Er ontstonden kontakten met an dere verenigingen en zo werd al gauw deelgenomen aan liederen- tafel-festivals, koffieconcerten e.d. In 1988 werd besloten om deel te nemen aan een concours, om zo eens te kunnen vaststellen op welk nivo men muzikaal stond. Te Weert- Boshoven behaalde de Aostrumse zangkompeneej voor de eerste keer een fraai sukses, nl. een eerste prijs met promotie en nog een beker voor het hoogste aantal punten. Aangemoedigd door dit sukses werd ook in mei van dit jaar deelge nomen aan het concours te Weert. In de afdeling C haalden zy een mooie eerste prijs. Samen met het 10-jarig bestaan wordt dit sukses gevierd op zondag 23 september a.s. met de organisa tie van een liederentafel-festival. Hieraan wordt deelgenomen door 'n vijftal koren van het zelfde kali ber als de Aostrumse zangkom peneej. De feestdag wordt begonnen om 10 uur met een H. Mis, die door het koor zelf gezongen wordt, na een receptie van 13.00 tot 14.00 uur begint het optreden van achtereen volgens: De Aostrumse zangkompe neej, de Krutjesgatse liederentafel uit Son en Breugel, 't Venrays Hof- koor, de Heidense Hofzangers en de Geldropse Hofzangers. Daarna volgt Frans Verhofstad. Het feest vindt plaats in het ge meenschapshuis te Oostrum. Het belooft 'n gezellig samenzijn te wor den met veel zang en klank. Tij dens de receptie en na afloop zal het Seniorenorkest (waarvan 5 le den uit Oostrum) o.l.v. Jan Verste gen een muzikale bijdrage leveren. Bij goed weer zal ook het terras van het nieuw aangelegd dorps plein bij'het gehele gebeuren be trokken worden. Op zondag 23 september organi seert de Stichting Ontwikkelings samenwerking een fietstocht tb.v. de renovatie van een tweede kin dertehuis in Chili. Het kinderte huis staat onder leiding van zr. Luciënne Hardy. In het reeds be staande kindertehuis kan en mag zy alleen kinderen onderbrengen t/m 7 jaar. Tot voor kort moest zij de kinderen die zeven jaar werden en waarvan sommigen al vanaf de ge- boorte bij haar waren, noodged wongen de straat op sturen. Nu heeft zr. Luciënne toestem ming van de Chileense regering ge kregen om te beginnen met een een tehuis voor kinderen van 7 t/m 21 jaar. Zij is er in geslaagd een huis te kopen. Dit moet echter grondig gerenoveerd worden voor het werk kan beginnen. Hiervoor wil de stichting i.s.m. de werkgroep Maashees dit jaar de gelden bijeen zien te krijgen. FIETSTOCHT De fietstocht zal voor het grootste gedeelte plaatsvinden in de ge meente Vierlingsbeek. U. kunt star ten tussen 12.00 en 14.00 uur. Er Zijn vier startplaatsen t.w. vanaf de kerken te Maashees ert Vierlings beek, vanuit het gemeenschaps huis te Overloon en vanuit café Broeren te Vortum-Mullum. De deelnemers kunnen kiezen uit vier verschillende afstanden vanuit elke startplaats, nl. 10,20, 30 en 40 km. Alleen de 40 km-tocht voert u door de hele gemeente Vier lingsbeek. IN SCHRIJVEN'GS KOSTEN De inschrijvingkosten bedragen voor deelnemers firn 15 jaar ƒ2,50 Vallen de bladeren vroeg dan wordt de herfst niet oud. De padden wijzen regen aan, zijn zij 's avonds op de baan. Stekelen tnaaien, w stekelen zaaien. en voor deelnemers van 16 jaar en ouder ƒ5,-. Voor deelnemers firn 15 jaar is er de mogelijkheid in groepsverband mee te fietsen. De groep moet minstens 10 deelnemers tellen en onder begeleiding zijn. Kosten zijn dan ƒ1,50 per persoon. Voor alle deelnemers, ongeacht het aantal kilometers, is er aan het einde van de tocht een schoenlepel in de vorm van een kindervoet. Op de startplaatsen kunt u tij dens de tocht informatie krijgen over het werk van zr. Luciënne Har dy te Chilan in Chili. Voor ƒ200,- per jaar lean zij een Chileens kind volledig verzorgen in haar tehuis en het de kans geven op een mens waardig bestaan. Tijdens de tocht kunt u een be zoek brengen aan de kerken en de kapellen in de gemeente. Deze zyn open en stellen voorzover mogelijk him waardevolle bezittingen ten toon in het kerkgebouw. Hopelyk zijn de weergoden met u en ons en wordt de fietstocht een schitterende herfsttocht door onze mooie gemeente. Brouwer exclusieve herenkleding en Caesar jonge mannen mode twee goede zaken onder een dak. Na een vier jaar lange strijd is de 36-jarige Joop de Bie uit Venray, dan toch erkend als vader van zijn bloedeigen kind. Voor de wet heet zoontje Willem nu ook de Bie, hoe wel in het dagelykse leven gewoon moeders naam wordt gebruikt Zo'n vijfjaar geleden was Joop de Bie in T>lijde verwachting' van een kind. Hoewel de relatie met zyn vriendin destijds geen rözegeur en maneschijn was. Wat in de fijn van de verwachtingen lag, gebeurde ook een halfjaar na de geboorte beslui ten de ouders niet langer bij elkaar te blijven. Joop kreeg een omgangsregeling. Zijn zoontje kwam twee uur per dag bij hem over de vloer. Niet genoeg, vond de man, doch zijn vriendin weigerde verdere medewerking. Zy was er ook niet happig op Willem te laten erkennen door zijn biologi sche vader en daar was nu eenmaal moeders toestemming voor nodig In haar testament legde zy wel vast dat Joop na haar overlijden de zorg over him zoon op zich mocht nemen- Joop de Bie nam dit niet. Hij wil de zeggenschap over het lot van zijn eigen zoon. 'Een kind heeft toch recht op een vader', redeneerde hy. Dan maar naar de rechter gestapt. -Veel erkenningen van het vader schap waren er op dat moment nog niet. Ook het aantal aanvragen was tot dan toe miniem. Joops weg was lang én duister. Hoewel het Europees Verdrag van de Rechten van de Mens hem niet kansloos liet. Volgens dat verdrag mag de moeder een vader geen toe stemming weigeren zonder dat er gegronde redenen voor zyn. Joop de Bie startte de erken ningsprocedure met in zijn achter hoofd het Europees Verdrag doch ving in eerste instantie bot voor de Roermondse rechtbank. Dan maar naar het Gerechtshof in Den Bosch gestapt en daar had hij meer 'Mijn geluk was dat ik een 'fami liale' relatie had met Willem. Ik ver zorgde hem toen twee uur per dag en er was tussen ons een band ont staan. Ik koop zelfs kleren voor hem. Als Willem by my komt, hoeft hy niets mee te nemen, zelfs geen tandenborstel. Dit is óók zyn thuis', aldus Joop de Bie. De 'familiale' relatie gaf uiteinde lijk de doorslag by het Hof: de moe der had geen goede grond om géén toestemming voor de erkenning te geven. Dat was misbruik van be voegdheid. Joop de Bie is nu erkend als biolo gische vader van z(jn bloedeigen zoon. De omgangsregeling is wel iets veranderd:"één weekeinde per twee weken van vry dagavond tot zondagavond. 'En geloof me, die da gen zyn me heilig', lacht de trotse vader. Op zondag 30 september a.s. zal de 8e halve marathon Bowling Ven ray worden gehouden. Aan deze halve marathon kan deelgenomen worden door wedstrijdatleten en trimmers. Voorts staan ook nog een 5 en 10 km op het programma. Start en finish zyn op de atletiek baan en de organisatie is in handen van Atletiekvereniging Venray Regio. VOORINSCHRIJVING Voor deze wedstryden bestaat de mogelijkheid van voorinschrijving. De inschrijfgelden zyn dan name lijk lager dan by aanmelding op de wedstrijddag. Voorinschrijving kan op zaterdag 22 september tussen 15.00 en 16.00 uur bij mevr. Alkim, tel. 85514. Het inschrijfgeld voor de halve marathon bedraagt ƒ7,50 en voor de 5 en 10 km ƒ5,-. In tegenstelling tot vorige jaren, zullen de 5 en 10 km trimlopen te zamen starten om 11.00 uur! De start van de halve marathon blijft om 13.00 uur. Start en finish zijn op de atletiekbaan, sportpark De Wieën. PARCOURS GEWIJZIGD De organisatie heeft enkele wijzi gingen in het parcours aangebracht om zodoende de veiligheid van de atleten nog meer te verhogen. Zo zullen gedeelten van de Langstraat en de Kulutweg vervallen en ver vangen worden door woonstraten in de omgeving. Deze wijzigingen Een zware bos Extra kwaliteit chrysanten potchrysanten slechts 2 stuks (geldig van do. 20 t/m zat. 22 september a.s.) De Bleek 46 Venray zullen zeer zeker de aantrekkelyk- heid voor de deelnemers vergroten. Het organiseren van een dergelij ke wedstrijd waarvoor ereprijzen en "mooie herinneringen beschik baar worden gesteld aan de deelne mers, is niet meer mogelijk zónder de steun van sponsors. Evenals de afgelopen jaren, zal Bowling Restau rant Venray weer als hoofdsponsor optreden voor de halve marathon Venray. De Provinciale Landschapsstich tingen in Nederland organiseren gezamenlijk weer de Week van het Landschap. Deze partikuliere na tuurbeschermingsorganisaties heb ben in totaal zo'n 60.000 ha waardevol natuurgebied, verspreid over heel Nederland, onder hun hoede. Gedurende het jaar organi seren zy aktiviteiten om het pu bliek kennis te laten maken van deze rijkdom. Een van de jaarlijks terugkerende grote aktiviteiten is de Week van het Landschap. Zoals gewoonlyk is de laatste week van september weer gereser veerd voor deze 'Week'. Middels spe ciale aktiviteiten kunt u in Limburg kennis maken met een aantal van de landgoederen van de stichting het Limburgs landschap. Er zijn aktiviteiten in de Boshuizer- bergen in Venray, in het landschap rond de watermolen in Wittem en in het Geuldal by Berg en terblijt, waar de hoofdaktiviteiten zich zul len afspelen. De excursie op de Boshuizerber- gen is op 23 september. Dit natuur gebied ligt in het noordelijkste puntje van de gemeente Venray. Het gebied grenst aan het oude Land goed Geysteren. Van oudsher is de streek bekend om de vele bossen, vennen, stuifzanden en heidevel den. Heel zeldzaam zijn de jenever besstruwelen. Op de Boshuizer- bergen ligt het laatste levensvatbare voorbeeld van dit landschapstype in Zuid-Nederland. Het vertrek is om 14.00 uur, aan de Maasheseweg, tegenover de afslag Smakt bij het bospad. Een stuk verder langs het pad ligt een informatiepaneel van waar de 2 uur durende wandeling vertrekt. Zondag 23 september, 14.30 uur Jeugdvoorstelling van FRANS MALSCHAERT BLOK is de titel van het thea terstuk van de beeldend kunste naar Frans Malchaert. Hy kreeg bekendheid door z(jn blokken- theater op het Museumplein in Am sterdam. Zijn voorstellingen zyn kort maar krachtig en worden ge heel opgezet vanuit zyn kunste naarschap. Dus geen gemakkelijke voorstelling zoals de jeugdsprook- jes, maar des te interessanter voor de jeugd om het mee te beleven. De voorstelling wordt door de vrije aca demie en de Kunstkring Venray aapbevolen. De prys is slechts ƒ5,- voor iedereen, dus ook voor volwas senen, die eveneens van deze voor stelling kunnen genieten. Zondag 11.30 uur ZONDAGOCHTENDCONCERT A.s. zondag 23 september vindt er in de foyer van de schouwburg het traditionele zondagochtendconcert plaats van het Venrays Mannenkoor met fanfare St. Oda Merselo. Aan vang 11.30 uur. Venrays Mannen- kor, over enkele weken op concertreis naar Budapest, brengt enkele werken als generale repeti tie voor het Nederlands Korenfesti val op 29 september a.s. in Meyel. Programma Venrays Mannen koor o.l.v. Pierre Gerits uit Hoens- broek: O quam suavis est, A. Meulemans; Veni Creator spiritus, A. Diepenbrock; Le vent, R. Quig- nard; Nobody knows, M. Browne? Je na dravc' m'hva, M. Kernjak; Lipa, D. Jenke? Plevi, plevi, R. Simoniti; The gipsy, H. Davies; Limburgs volkslied, bew. N. v.d. Linden. Programma fanfare St. Oda Mer selo o.l.v. Piet Joris: Queens park melody, Jacob de Haan? Rivieren cyclus, Malando/arr. K. Vlak; Free world fantasy, Jacob de Haan; Ro mance peur helens, Koen de Wolf; Symphonic marches, John Willi ams; Cerdilleras de les andes, Ma lando/arr. K. Vlak. Dinsdag 25 september, 20.15 uur DIE CZARDAS FÜRSTIN Hongarye... de poesta, zigeuner- muziek. De melodieën uit 'Die Czar- dasfürstin' zijn stuk voor stuk schlagers geworden, die door de ja ren heen niets van hun aantrek kingskracht hebben verloren. Hongaarse nummers als 'Heia, heia, in den Bergen is mein Hei- matland', 'Jay Maman, Bruderherz, Ich kauf mir die Weit' worden afge wisseld door Weense walsen als "Ihnzen mócht ich, jauchen mócht ich' en 'Machen wir's den Schwal- ben nach'. En wat te denken van het pittige 'Ganz ohne Weiber geht die Chose nicht', 'Weisst du es noch?' en 'Die Madis vom Chantant'Ï.Enfin te veel om op te noemen. Dit is één van de allerpopulairste operettes. Afgelopen weekend nam de drumband van fanfare 'Vrienden kring' uit Overloon voor de 3e keer deel aan het Jordaanfestival te Am sterdam. Net als vorig jaar wist het korps het hoogst aantal punten te behalen zodat de wisselbeker we derom mee naar Overloon werd ge bracht. Naast de wisselbeker behaalde het tamboerkorps even eens de hoogste kwalifikatie voor het défilé en de beste tamboer- maïtre. Het geweldige sukses is een goede steun voor het korps dat over zes weken deelneemt aan het bonds- coneours te Ulft. Het jeugdige korps komt uit in de ere-divisie en staat o.l.v. instrukteur Tbon van Opber gen en tamboer-maitre Piet La- vryssen. Vrijdag 7 september jl. brachten het college van b. en w. en de ge meenteraad van Wouw o.l.v. burge meester Willems een bezoek aan Venray. De gemeente Wouw heeft (ver)bouwplannen voor haar biblio theek. Een van de programma onderdelen was dan ook een be zoek aan de Openbare Bibliotheek Venray. sinds 2% jaar gehuisvest in de verbouwde terro-supermarkt aan de Merseloseweg 59. De bibliotheek kreeg een prachtig boek cadeau dat inmiddels voor uit leen beschikbaar is: 'De Heren XVII van Nassau Brabant'. Het gaat over de geschiedenis van Nassau- Brabant Openingstijden Maandag t/m donderdagl4.00-18.00 Vrydag 14.00-21.00 Zaterdag 10.00-13.00 De Wette ling Donderdag: Manual Rooyse VK Vrijdag: Rank Xerox Jumpers FC Hento-Venray 1 Veronica 1-Booze Venray 2-Inter'80 1 Drukshop-de Steeg Zaterdag: Rooyse VK Ven rode 2-Domu 3 Josette-SVCB 3 Rooy'84-GFC'33 Zondag: Badminton Manual Colorfull Sportief Maandag: Gemeente Rooyse VK SVCB 1-DHC 1 SVCB 2-Veronica 2 DZWS-Drukshop Dinsdag: Rooyse VK Badmintonclub Woensdag: Gemeente Badmintonclub Wyk Zuidl-Trepke 17.30-21.00 19.30-23.30 16.30-17.30 17.30-19.30 19.30-20.30 20.30-21.30 21.30-22.30 22.30-23.30 10.00-19.00 19.00-20.00 20.00-21.00 21.00-22.00 10.00-13.00 13.00-17.30 19.00-20.00 20.00-21.00 17.00-18.00 18.00-20.30 20.30-21.30 21.30-22.30 22.30-23.30 17.30-21.00 21.00-23.30 17.00-18.00 17.00-22.00 22.00-23.00 Onderstaand volgt een greep uit de vele voorstellingen die u by ons kunt boeken. September: t/m 30: Sneeuwwitje, Rotterdam 21-22: Peking Opera, Amsterdam 23: Mercedes Sosa, Amsterdam Oktober 4 t/m 28: Sneeuwwitje, Den Haag 4: Chick Corea Electric Band, Den Haag 5: Swing Sing Fashion Festival. Maastricht 5-6: Janet Jackson, Rotterdam 6: Internationaal Harmonie Tref fen, Kerk rade 6: Mode Soiree tb.v. World Aids Day, Maastricht 11: Belcanto, Utrecht 12-13: Barry White, Den Haag 13: Billy Joel, Rotterdam 14: Zondagskinderen, Amsterdam 14: Monsters of Rockabilly, Tilburg 14: Jeff Healy, Rotterdam 15: Harlem Globetrotters, Den Bosch 18: The Christians, Den Haag 25: Lisa Starsfield, Den Haag 26: Depeche Mode, Rotterdam 27: Johnny Cash, Heerenveen 30 Romeo en Julia, Amsterdam 30-31: Moskou Staatsballet Am sterdam 31: Creation of the World, Am sterdam Stijlvolle combinaties voor speciale gelegenheden. Geraffineerd, met fluweel afgezet. Grotestraat 73. Venray Helmond, Roosendaal, Boxmeer, Oss, Venray. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, R.E. Gabeler, T. Lankveld, H. Schraven en J. Wittgen: IL GABELER Allegrostraat 43, tel. 82824 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver. G. van Loon, E. de Muinck Keizer, A Coenen, F. Schmeetz, D. Vercauteren en J. de Vocht: E. de MUINCK KEIZER Patere* traat 60, tel. 88800 DR. KEUZER Van Beurdenweg 10, Ysselsteyn tel. 04785-1777 vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data by de ge noemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKENVERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tfel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN- DE MONNIKSKAP Paterslaan 2, tel. 80140 van vrydagavond 18.00 uur tot vol gende week vrydag. Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluiiye) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: H. PETERS, tel. 83478 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIEREN ARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en W.G.A.M. Loonen en G.W. Gelling Behandeling kleine huisdieren zaterdag en zondag vol gens afspraak W. KREMER Mgr. Nolensstraat 12, tel. 81000 DIERENARTSENPRAKTIJK W.M. Ruymbeek/ J.M. van Winden/W.H.M. de Vocht/RC. Goedegebuure. Behandeling in het weekend vol gens telefonische afspraak I J. van WINDEN Stationsweg 13, tel. 81336 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de prakty ken van mevr. Raay- makers, mevr. Van der Reis, mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren MEVR. VERMAZEREN Blitterewyck, tel. 04784-2273 vanaf vrydag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Vin der Reis en mevr. Tigge loven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrydag 12 uur waargenomen door MEVR. TIGGELOVEN Blauwververstraat 30, tel. 82411 Afspraken maken 's middags tussen 6 en 7 uur, tel. 04788-1327 REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wykverpleegkundige voor Venray, Meerlo en Wanssum is bereikbaar via tel. 04780-81269 Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijkverpleegkundigen alsmede het doorgeven van boodschappen is er ge legenheid van maandag t/m vrydag tussen 15.00 en 18.00 uur. Uitleen voor Venray: Voor het afhalen en terugbrengen van uitleenartikelen kunt u terecht van maandag t/m vrydag van 15.00 tot 18.00 uur. In het weekend alleen voor spoedgevallen door de wijkverpleeg kundige van de weekenddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na gebruik z.s.m. terug te bezorgen. Zuigelingen-kleuterbureau en gehoorscreenlng: Uitsluitend op afspraak, tel. 81269 Spreekuur Diëtiste Uitsluitend op afspraak, tel. 81269 Zwangerschapgymnastiek Aanmelden via telefoon 81269 Groene Kruis Wijkcentrum "De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur door de wykverpleegkundi ge van dinsdag en donderdag van 1130 tot 12.00 uur, tel. 83859. Zuigelingen- en kleuterbureau uitslui tend op afspraak. Wy ({gezondheidscentrum "Landweert" Venray: Spreekuur door de wykverpleegkundi ge op dinsdag en vrijdag van 1330 tot 14.00 uur, tel. 88273 Wykgebouw Ysselsteyn Litsenbergweg 20b Spreekuur en uitleen op maandag woensdag en vrydag van 1330 tot 14.00 uur, tel. 04785-1492 Wykgebouw Wanssum SL Leonardsweg 1 Spreekuur en uitleen op dinsdag don derdag en vrydag van 0830 tot 09.00 uur. tel. 04784-1201 W y kgebouw Tienray Bernadettelaan 8 Spreekuur en uitleen op maandag woensdag en vrydag van 13.00 tol 13.45 uur. tel. 04789-1397 Indien u dringend iets nodig heeft en uw wykgebouw is niet bereikbaar kunt u zich vervoegen op een van de andere wykgebouwen op de aangége- ven tyden. Handicaps... Vragen hierover? bel: Informatie Voorziening Gehandicapten-Limburg, tel. 045- 239600 (op werkdagen van 9.00- 12.00 uur en van 14.00-17.00 uur)

Peel en Maas | 1990 | | pagina 3