8.1% Hypotheek? Kom rechtstreeks naar de Rabobank A.s. dinsdag raadsvergadering Raadsvergadering Meerlo-Wanssum Bekendmaking Kijkdag gevonden voorwerpen zwembad Venray Hinderwet" Bouwvergunning verleend Kollektekalender september Hinderwet Hinderwet Extra lage rente ^5b Spaar- Optimaalhy potheeïT~ vanaf Rabobank Meer bank voor je geld Afscheid voorzitter S.V. Leunen Gevonden Geslaagd PEEL EN MAAS Donderdag 20 september - Pagina 15 RAADHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Maandag t.m. vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. De afdeling Bevolkingszaken is te vens geopend op donderdag van 15.30 tot 17.00 uur. Van deze openingstijden kan uitslui tend na telefonische afspraak worden afgeweken. Spreekuren b. en w. Burgemeester H.J.M. Defesche Maandag van 10.00 tot 11.00 uur algemene bestuurszaken, openbare orde en veiligheid, voorlichting en in spraak algemeen, dorps en wijkra den, culturele zaken, personeel, organisatie en informatica, interne dienstverlening, bouw zwem- en re creatiecentrum Vlakwater. Wethouder E.M.A.A. Hoppenreijs-de Loo (loco-burgemeester) Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. milieuzaken: algemeen milieubeleid; hinderwetszaken; afvalverwerking; mestverwerking; bodemsanering, maatschappelijke zorg: gezondheids zorg; maatschappelijk werk; ouderen zorg; werklozenzorg (RBA); culturele minderheden, emancipatie. Wethouder J.H.M.O. Truijen Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. financiën: belastingen; gemeentega ranties (hypotheken), grondbedrijf (m.u.v. exploitatie bestemmingsplan nen), openbare werken: verkeer en vervoer; reiniging, agrarische zaken: ruilverkaveling; beheer landbouw gronden, beheer eigendommen en grondverwerving. Wethpuder H.M. Kersten Maandag van 10.00-11.00 uur. ruimtelijke ordening, volkshui?^ vesting, bouw- en wonin'I welstandstoezicht. y" i ^be bo - .gtoezicht, .edebouw, eco- nomische zaken: ^evorderi gelegenheid: handel enrr a .iddenstand; bevordering i -Wijfs- en winkelvesti- verkoop gronden in en buiten bestemmingsplannen (m.u.v. land bouwgronden) Wethouder P.J.H. Driessen Maandag van 10.00-11.00 uur. sociale zqken, onderwijs, vol wassenen-educatie, sportzaken, recreatie, jeugd- en jongerenwerk, accommodatie-aangelegenheden, sociaal-cultureel werk, mondiale vraagstukken, mediazaken, kinder opvang. By burgemeester en wethouders is ingedien een aanvrage om ver gunning voor het bouwen van 10 woningen aan de Maijolein te Ven- ray door bouwbedrijf Th. Teunis- sen. Jan Poelsweg la te Ysselsteyn. De bouwplaats is gelegen binnen het gebied van een zone als bedoeld in artikel 88, onder f, van de Wet Geluidhinder.. Volgens een in gesteld akoestisch onderzoek zal de geluidsbelasting op de gevels van de te bouwen woningen maximaal 51 dB(A) bedingen, zodat niet gebleven wordt binnen de ingevolge artikel 94, lid 2, van de Wet Geluidhinder in acht te nemen hoogst toelaatbare waarden van 50 dB(A). Nu de gemeenteraad in de verga dering van 28 augustus 1990 heeft verklaard, dat de berekende hogere waarden tot maximaal 51 dB(A) aan vaardbaar zijn, zijn burgemeester en wethouders voornemens de door bouwbedrijf Teunissen ge vraagde vergunning met toepassing van de door Gedeputeerde Staten bij brief van 11 november 1986 af gegeven algemene verklaring van geen bezwaar te verlenen. Alvorens daartoe over te gaan, lig het bouwplan met ingang van 21 september 1990 gedurende één maand voor een ieder ter inzage bij de onderafdeling bouw- en woning toezicht, kamer 310 van het ge meentehuis (van 09.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren bij burge meester en wethouders worden in gediend. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche Bent u in het zwemseizoen 1989- 1990 spullen verloren in het zwem bad, dan kunt u zaterdag 22 sep tember van 08.30-12.00 uur en van 13.30-15.30 uur komen kijken by de kassa van het zwembad. De reste rende voorwerpen worden na die datum aan een goed doel gegeven. Agenda voor de openbare verga dering van de gemeenteraad te hou den op dinsdag 25 september 1990, aanvang 19.00 uur, in het gemeen tehuis, Raadhuisstraat 1 te Venray. 1. Notulen van de openbare verga dering van de gemeenteraad ge houden op dinsdag 28 augustus 1990. 2. Ingekomen stukken en mede delingen. 3. Vaststelling plan en programma basiseducatie (BD) 1991. 4. Vaststelling overzicht gewenste vermeerdering van voor blij vend gebruik bestemde huis vestingsvoorzieningen ten behoeve van het basisonderwijs voor de periode 1992 t/m 1994. 5. Benoeming leden van de monu mentencommissie gemeente Venray. 6. Jaarverslag/jaarrekening 1989 Stichting Venray-Divinolandia (incl. verslag van aktiviteiten Werkgroep Mondiale Vorming). 7. Beschikbaar stellen van een krediet van. 20.000,- voor ver vanging instrumentarium en geluidsapparatuur van de Mu ziekschool Venray. 8. Beschikbaar stellen van een krediet van ƒ1.276.000,- tb.v. de aanleg openbare werken St Jo- riskwartier. 9. Beschikbaar stellen van een krediet van ƒ482.200,- t.b.v. aan- Kennisgeving ^Kndmaklng Ontwerpbeschikking 'jrgemeester en wethouders van /venray maken bekend dat zij van plan zijn om de aanvraag voor een hinderwetvergunning van M. Loonen, Enge Steeg 4 te Leunen voor het uitbreiden/wijzi gen van een fokvarkensbedrijf, ge legen aan Enge Steeg 4 te Leunen; Cox Metaal v.o.f. te Leunen, voor het oprichten en in werking hebben van een metaalverwerkend bedrijf, waar elektromotoren wor den gebruikt met een gezamenlijk vermogen van meer dan 1,5 kW, ge legen aan de Smakterweg 27 te Venray,- A. Donkers te Ysselsteyn voor het uitbreiden/wyzigen van een varkensfokkerij en -mestery, gele gen aan de Meerselsepeel 11 te Ys selsteyn; J. Swaghoven te Oostrum voor het oprichten en in werking heb ben van een inrichting voor machi nale houtbewerking (keukenstu dio), gelegen aan De Hulst 5 te Oostrum; Tooiing Tsknica bv te Venray voor het oprichten en in werking hebben van een constructiebedrijf voor gereedschappen en machine onderdelen, waar elektromotoren worden gebruikt met een gezamen lijk vermogen van meer dan 1,5 kW, gelegen aan Keizersveld 20 te Venray; Maatschap J. en J. Boumans, Veldweg 33 te Merselo voor het uit breiden/wijzigen van een mestvar- kensbedrijf, gelegen aan de Veldstraat voornoemd; M.K.M. Deriks, Zeilbergseweg 11 te Ysselsteyn voor het uitbrei den/wijzigen van een var- kensmesterij en akkerbouwbedrijf, gelegen aan de Zeilbergseweg 11 te Ysselsteyn; H. Marcellis, Twistweg 4 te Vredepeel, voor het uitbreiden/wij zigen van een varkensfok- en ak kerbouwbedrijf, gelegen aan de Twistweg 4 te Vredepeel; G.M. Donkers, Pater Tulpstraat 11a te Ysselsteyn voor het oprich ten en in wekring hebben van een bloemenkas, gelegen aan de Pater Tulpstraat 11a te Ysselsteyn. positief te beschikken onder het stellen van voorwaarden. De ontwerp-beschikking en bijbe horende stukken kunnen op het raadhuis, learner 309, Raadhuis straat 1 te Venray, elke werkdag van 9.00-12.00 uur worden ingezien tot 4 oktober 1990. Tot deze datum kunnen de stuk ken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur, na telefonische afspraak. Tot bovengenoemde datum kun nen gemotiveerde bezwaren schrif telijk worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Venray, Daarbij Iran worden ver zocht de persoonlyke gegevens van degene die bezwaar maakt niet be kend te maken. De aanvrager en degenen die be zwaar hebben gemaakt naar aanlei ding van de aanvraag en degenen die aan kunnen tonen dat zijn niet (tijdig) in staat zijn geweest dit te doen, kunnen bezwaar maken te gen de ontwerp beschikking. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens deze, het hoofd van de afdeling volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer, ir. G.EJ.M. Frencken leg riool Maasheseweg e.a. ten laste van bestemmingsplan Kei zersveld. 10. Beschikbaar stellen van een krediet groot ƒ120.600,- tb.v. aanleg riool Maasheseweg c.a. ten laste van bestemmingsplan Keizersveld. 11. Beschikbaar stellen van een garantie-subsidie van ƒ3,29 per inwoner t.b.v. de huisvesting van de Hogeschool Venlo. 12. Wijziging reglement Bouw fonds Limburgse Gemeenten (BLG). 13. Vaststelling voorlopige norm vergoeding politiekosten 1990. 14. Voorbereidingsbesluit partiële herziening bestemmingsplan 'De Wieën' tb.v. het bouwplan van Aannemingsbedrijf Teunis sen (böuw 6 vrije sektor- woningen hoek Vendel/St. Anto- niüsstraat). 15. Voorbereidingsbesluit partiële herziening bestemmingsplan 'De Wieën' tb.v. het bouwplan van de heer G. Wëerts, Pater Bleystraat 3 te Overloon (uit breiding café 't Huukske). 16. Voorbereidingsbesluit partiële herziening bestemmingsplan 'Leunen' tb.v. het bouwplan van de heer J. Lucassen, Albion- straat 8b te Leunen (uitbreiding tankstation). 17. Verlening recht van erfpacht tb.v. ópncÖimg V2R een /rö'othandelsbedryf in camping- en vakantie-artikelen aan Marco Leisure Trading b.v. 18. Verkoop bouwgronden in bestemmingsplan Landweert aan Nevanco Woningbouw b.v. 19. Verkoop van een perceel land bouwgrond in Ysselsteyn aan de heer P.J.M. Dekkers, Miste 40 te Winters wyk. 20. Verkoop industriegrond in bestemmingsplan Smakterhei- de aan Van Mierlo b.v. te Veghel. 21. Verhoging toeristenbelasting en wyziging artikel 'strafbepa ling' van de verordening Toe ristenbelasting'. Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 11 september 1990 voor de on derstaande bouwplannen bouwver gunning verleend. Zij die menen door de afgifte van één of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kun nen op grond van de wet AROB daartegen bij het college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrft in dienen en wel binnen dertig dagen na bovengenoemde datum. het bouwen van een woning garage/bedrijfsruimte aan de Veu- lensewaterweg 17 te Veulen, t.n.v. H. Bennebroek, Paardekopweg 11 te Deume. het verplaatsen van de entree in het souterrain aan de Merselose- weg 130 te Venray, t.n.v. St. Elisa beth Ziekenhuis; het bouwen van een berging (caravan)/hobbyruimte aan de St. Antoniusstraat 14 te Venray, t.n.v. G.J.M. Houwen; het bouwen van een tuinhuis je aan de Kamperfoelie 81 te Venray, t.n.v. C.A.J. Ebben; het plaatsen van een fiet senstalling aan de Langstraat te Venray, t.n.v. Gemeente Venray, Raadhuisstraat 1; het bouwen van een woning aan de Silvesterweg 32 te Venray, t.n.v. F.J.P.M. Swinkels, Urbanusweg I te Leunen; het bouwen van 17 woningen aan de Burg. Esserstraat 1 t/m 11 en Fr. Michelsstraat 2 t/m 12 3 t/m II te Venray, t.n.v. Verhoeven Vast goed bv, Dr. Poelsstraat 10; het bouwen van 23 prepiie- koopwoningen aan de Burg. Es serstraat 13 t/m 25 (oneven) en Frans Michelsstraat 13 t/m 28, tn.v. Aannemingsbedrijf Verhoeven Ven-, ray bv, Dr. Poelsstraat 10; het uitbreiden van een nood- winkel aan de Kruidenlaan 101 te Venray, t.n.v. B.V. Sperwer Natio naal, utrechtseweg 340 te De Bilt De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche 17-9 t/m 23-9: Prinses BeatrLxfonds. 24-9 t/m 30-9: Nierstichting Ne derland. Alleen voor deze akties is een kol- lektevergunning verleend. Koliek' teren buiten de aangegeven periode is niet toegestaan. De kollektanten en kollektrices moeten een op de betreffende kollekte gericht legiti matiebewijs kunnen vertonen. Kennisgeving bekendmaking aanvraag Burgemeester en wethouders van Venray, maken bekend dat bij hen een aanvraag is ingediend voor een hinderwetvergunning van: P.J.H. van Dorresteyn te Mer selo, voor het ex artikel 6a Hinder wet uitbreiden/wijzigen van een varkensmesterij, gelegen aan de Haag 11 te Merselo; W.M.M. de Mulder te Ys selsteyn voor het oprichten en in werking hebben van een glastuin bouwbedrijf, waar elektromotren worden gebruikt met een gezamen lijk vermogen van meer dan 1,5 kW, gelegen aan de Deumeseweg tegen over nr. 90 te Ysselsteyn. De aanvraag en de bijbehorende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 309, Raadhuisstraat 1 te Ven ray elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien tot 20 oktober 1990. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur na telefonische afspraak. Tbt bovengenoemde datum kun nen gemotiveerde bezwaren schrif telijk worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Venray. Daarbij kan worden ver zocht de persoonlijke gegevens van degene die een bezwaarschrift in dient niet bekend te maken. Als daar telefonisch om wordt verzocht (afdeling volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en milieube heer), kunnen tot één week voor bo vengenoemde datum bezwaren ook monCteÜhg worden gemaakt, waar bij over dé aanvraag kan worden gesproken met de gemeente, de aanvrager en eventuele overige aan wezigen. Alleen degenen die bezwaar heb ben gemaakt naar aanleiding van de aanvraag en degenen, die kun nen aantonen dat zij niet (tijdig) in staat zijn geweest dit te doen, kun nen tijdens de verdere procedure bezwaar maken tegen de ontwerp beschikking en/of beroep indienen tegen de uiteindelijke beschikking. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer, ir. G.J.F.M. Frencken Kennisgeving bekendmaking Ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat zij van plan zijn negatief te beschikken op de aanvraag voor een hinderwetver gunning van G.M.J. Vergeldt, Tim- mermannsweg 13 te Ysselsteyn voor het uitbreiden/wijzigen van een rundveehouderij en fokvar kensbedrijf, gelegen aan Timmer- mannsweg 78 te Ysselsteyn, maar tegelijkertijd onder het stellen van voorschriften, in afwijking van de aanvraag een uitbreidings/wijzi- gingsvergunnmg te willen verlenen. ^5 De ontwerp-beschikking-en-bybe- - horende stukken kunneh. op llél raadhuis, kamer 309, Raadhuis straat 1 te Venray, elke werkdag van 9.00-12.00 uur worden ingezien tot 4 oktober 1990. Tot deze datum kunnen de stuk ken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur, na telefonische afspraak. Tot bovengenoemde datum kun nen gemotiveerde bezwaren schrif telijk worden ingediend by burgemeester en wethouders van Venray, Daarbij kan worden ver zocht de persoonlijke gegevens van degene die bezwaar maakt niet be kend te maken. De aanvrager en degenen die be zwaar hebben gemaakt naar aanlei ding van de aanvraag en degenen die aan kunnen tonen dat zyn niet (tydig) in staat zijn'geweest dit te doen, kunnen bezwaar maken te gen de ontwerp beschikking. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens deze, het hoofd van de afdeling volkshuisvesting, ruimtelyke ordening en milieubeheer, ir. G.F.J.M. Frencken In de op maandagavond gehou den raadsvergadering van de ge meente Meerlo-Wanssum werden de volgende raadsvoorstellen goed gekeurd. Nadat enkele onduidelijkheden, veroorzaakt door opmerkingen van het CDA-raadslid Piet Hendrix, wa ren weggewerkt kon het voorstel om een bedrag beschikbaar te stel len voor de aanleg van een was plaats ten behoeve van materiaal van openbare werken en brandweer. De PK-fraktie kon worden gerust gesteld dat het niet gaat om grote hoeveelheden olie en verfresten, maar om zeer weinig resten. De ge meente wilde strenge eisen stellen met betrekking tot de hinderwet vergunning, zoals ze ook deze ver langt van haar inwoners. Omdat de eerste jaren zeker nog geen behoefte aan een openbare school zal bestaan, had de raad geen moeite met het nemen van een besluit, de eerste jaren daaraan geen medewerking te verlenen. Op dit moment bezoekt een leerling uit de gemeente de openbare school in Venray. Mochten er vanuit de ge meenschap in de loop der jaren wel signalen komen, dan zal het college met een nieuw voorstel komen. Het is nodig voor de bescherming van overstekend grof wild, dat. er wildspiegels worden geplaatst laiigs de Ooyenseweg en de Beetenweg. Daarvoor stelde de raad een bedrag beschikbaar van ƒ2.500,-. Omdat er verschillende wegwij zers versleten zyn, zullen enkele door de ANWB geplaatstewegwij zers vervangen moeten worden. Daarvoor werd een bedrag van ƒ10.500,- beschikbaar gesteld. Ook had de raad geen moeite dat het horen van bezwaarden in bestemmingsplannenprocedures wordt opgedragen aan de leden van de commissie voor openbare wer ken en ruimtelyke ordening. Het college had haast met het voorstel tot het beschikbaarstellen van een krediet van ƒ3.174.000,- voor aanleg van fietspaden tussen Tienray en Meerlo en tussen Meer- lo en Wanssum. Dat werk moet, wil de gemeente de beloofde 90% subsi die van de Provincie ontvangen, op 1 januari 1992 gereed zyn. Omdat er nog gronden moeten worden aangekocht en een pand moet wor den afgebroken, was die haast gebo den. het gemeentelyk aandeel zal maximaal ƒ330.000,- bedragen en omdat in een eerder besluit reeds een bedrag van ƒ118.500,- was be schikbaar gesteld beloopt nu het ge meentelijk aandeel een bedrag van ƒ22JL500,-. RONDVRAAG De stank rond het mestfermen- teerbedrijf Th eeuwen in Blitters- wij ck zal zeker verminderen als het bedrijf al het mogely ke zal doen om aan de voorwaarden, gesteld in de hinderwetvergunning, te voldoen. Er zal meer verkeer binnen de ge meente komen nu de eerste jaren 62.000 ton huisvuil via het over slagstation in Wanssum zal worden verladen. Met de routering is er re kening mee gehouden, dat zo min mogelijk gebruik zal worden ge maakt van een andere aan- en af- voerroute dan de Ryksweg 73. Er komt nog een hoorzitting waarby inwoners hun bezwaren naar voren kunnen brengen. Met de Spaar-Optimaalhypotheek bespaart u al gauw tienduizenden guldens. Ga dus verder met de Rabobank en laat üw voordeel berekenen. Dit is een initiatief van de gezamelijke Rabobanken' Broekhuizenvorsl, Leunen, Meerlo. Merselo. Oirlo. Oostrum. Swolgen. Venray. Wanssum-Blitterswijck en Ysselsteyn. AAN NOODREM GETROKKEN Assistentie van de politie werd door een kondukteur van de Spoor wegen ingeroepen omdat een uit Venray afkomstige 18-jarige knaap aan de noodrem had getrokken waardoor de trein tot stilstand kwam. De boete wilde de Engels sprekendejongen niet betalen. Een getuige bevestigde dat de jongeman aan de noodrem had getrokken. Hij werd overgebracht naar het politie bureau waar hij ook alleen maar Engels sprak. Maar dat voor even, want hy kon zich ook in het Neder lands goed verstaanbaar maken, ondanks dat hij de Engelse nationa liteit bezat. WEL BETALEN/NIET BETALEN Op de Geysterseweg stak plotse ling een hond de weg over en botste tegen een personenauto, bestuurd door een 54-jarige dame. Bij de bot sing werd de personenauto bescha digd. Herstel zou een bedrag vergen van ƒ1.000,-. Zij kon de eigenaar van de herdershond opsporen. Die was aanvankelijk bereid voor de schade op te komen, totdat hij het bedrag van het herstel hoorde. Nu wilde hij in geen geval voor de scha de opkomen. De politie werd erby gehaald. Die kon niets anders advi seren dan de verzekering in te schakelen. DOOR ROOD LICHT Volgens getuigen staat het vast dat een 16-jarige bestuurder van een bromfiets door het rode voet gangerslicht op de Oostsingel is gereden. Een 48-jarige uit Zwitser land afkomstige bestuurder van een personenauto deed nog alle mogely ke moeite om de bromfiet ser te ontwijken, maar dat gelukte maar ten dele. De bromfietser kwam ten val en werd naar het ziekenhuis vervoerd. Hy kon na be handeling naar huis worden over gebracht. Het ongeluk gebeurde vorige week woensdagmiddag om streeks 17.00. uur. VANDALISME AAN SCHOOL 'LANDWEERT' Er werden weer vernielingen ge- konstateerd aan de school 'Land weert' in de wijk Landweert Met maïskolven waren ruiten besmeurd en vernield. Met zwarte viltstiften werden kreten en strepen over een groot gedeelte van de school aange bracht en was getracht het kunst werk in brand te steken. Gehoopt wordt dat buurtbewoners iets heb ben gezien en de politie op het spoor van de daders kunnen zetten, om hen de rekening van de schade te kunnen presenteren. Tijdens een receptie, a.s. zaterdag 22 september, neemt Theo Hendrix officieel afscheid als voorzitter van SV Leunen. De receptie wordt ge houden in het gemeenschapshuis 'de Brink' in Leunen van 2030 tot 22.00 uur. Vanaf de oprichting van de voet balclub in 1963 is Theo Hendrix lid van SV Leunen. Als voetballer van het eerste elftal maakte hij het eer ste kampioenschap van de vereni ging mee in 1964. Na zyn aktieve voetbalperiode werd hij leider van het 4e elftal. Daarna werd hy gepolst voor een bestuursfunktie. In 1970 trad Theo Hendrix toe tot het bestuur, onder voorzitterschap van mede-oprich ter Herman Baltussen. Herman Baltussen zou als voorzitter precies tien jaar aanblijven. In 1973 trad hy af als voorzitter en werd "hij be noemd tot ere-voorzitter. Tbt nieuwe voorzitter werd bestuurslid Theo Hendrix gekozen. By zyn aantreden in 1973 begon de enorme groei van de vereniging. Het ledenaantal en dus ook het aan tal elftallen steeg zo stormachtig, dat het pas geopende sportpark te klein is. Omdat uitbreiding te lang op zich liet wachten werd in 1976 zelfs een ledenstop ingevoerd. In deze uitbreiding en de verbouwing van het sportpark heeft Theo Hen drix een zeer belangrijke rol ver vuld en het was ook vooral aan hem te danken dat in 1979 sportpark 't Klaverblad geopend kon worden en daarmee een moeizame periode voor SV Leunen werd afgesloten. De tachtiger jaren waren sukses- jaren voor de voetbalclub. Een schitterende akkommodatie, een stijgend ledenaantal en vele kampi oenschappen, met als hoogtepunt het kampioenschap van Leunen 1 in 1985 met promotie naar de 3e Als voorzitter heeft Theo Hendrix een groot aandeel gehad in de groei en bloei van SV Leunen. Nu na 17 jaren voorzitterschap vindt Theo Hendrix het tyd dat een nieuwe ge neratie het roer gaat overnemen. En zo biedt SV Leunen a.s. zaterdag deze sympathieke en zeer aktieve voorzitter een afscheidsreceptie aan als blyk van waardering voor zyn zeer gewaardeerd voorzit terschap. Op de onlangs gehouden jaarver gadering werd Peter Loenen tot nieuwe voorzitter gekozen en wordt daarmee de 3e voorzitter in het 27-jarig bestaan. Gevonden voorwerpen van 11 t/m 17 sept Blauw groene jack; spykeijas; goudkleurige halsketting; 5 sleutels aan ring-, 2 sleutels waarvan één met sticker: autosleutel in zwart hoesje; 2 slaapzakken hoofd kussen. Voor inlichtingen kimt u zich tij dens kantooruren wenden tot de administratie van de Gemeentepoli tie Venray. tel. 04780-84888. tst 224. Aan de universiteit van Nymegen is onze plaatsgenoot Jurgen Kem- melings geslaagd voor het doctoraal examen in de studierichting na tuurkunde. Roel van Aarssen uit Venray slaagde aan de Katholieke Universi teit van Nymegen voor zyn docto raal examen biologie aan de faculteit natuurwetenschappen. SCHOENEN ONTVREEMD Een doos met 11 paar schoenen stond in verband met de verhuizing reeds in de hal van een flat aan de Veltumse Klefïen. In een mum van tijd was die doos verdwenen. Voor de eigenaar een schadepost van ƒ1.000,-. Het was in ieder geval geen afhaal dag voor het huisvuil.

Peel en Maas | 1990 | | pagina 15