Zonwering Zonwi Grote internationale cross te Venray hilhcUüM NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY onder redaktie van het bureau voorlichting en inspraak Gemeentearchief Bekendmaking Hinderwet Bouwvergunning verleend Bouwvergunning aangevraagd Hinderwet ZONWERING VENRAY BV Spreekuur vervalt Hinderwet Campagne Rode Kruis 1990 Medewerk(st)er financiële administratie ow r 9P Buurtvereniging Brukske Bouwvergunning aangevraagd Hinderwet 'huü' PEEL EN MAASDonderdag 26 juli - Pagina 10 p RAADHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Maandag t.m. vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. De afdeling Bevolkingszaken is te vens geopend op donderdag van 1530 tot 17.00 uur. Van deze openingstijden kan uitslui tend na telefonische afspraak worden afgeweken. Spreekuren b. en w. Burgemeester H.J.M. Defesche Maandag van 10.00 tot 11.00 uur algemene bestuurszaken, openbare orde en veiligheid, voorlichting en in spraak algemeen, dorps en wijkra den, culturele zaken, personeel, organisatie en informatica, interne dienstverlening, bouw zwem- en re creatiecentrum Vlakwater. Wethouder E.M.A.A. Hoppenreljs-de Loo (loco-burgemeester) Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. milieuzaken: algemeen milieubeleid; hinderwetszaken; afvalverwerking; mestverwerking; bodemsanering, maatschappelijke zorg: gezondheids zorg; maatschappelijk werk; ouderen zorg; werklozenzorg (RBA); culturele minderheden, emancipatie. Wethouder J.H.M.O. Truijen Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. financiën: belastingen; gemeentega ranties (hypotheken), grondbedrijf (m.u.v. exploitatie bestemmingsplan nen), openbare werken: verkeer en vervoer; reiniging, agrarische zaken: ruilverkaveling; beheer landbouw gronden, beheer eigendommen en grondverwerving. Wethouder H.M. Kersten Maandag van 10.00-11.00 uur. ruimtelijke ordening, volkshuis vesting, bouw- en woningtoezicht, welstandstoezicht, stedebouw, eco nomische zaken: bevordering werk gelegenheid; markten en kermissen; handel en middenstand; bevordering toerisme; bedrijfs- en winkelvesti ging, verkoop gronden in en buiten bestemmingsplannen (m.u.v. land bouwgronden) Wethouder P.J.H. Driessen Maandag van 10.00-11.00 uur. sociale zaken, onderwijs, vol wassenen-educatie, sportzaken, recreatie, jeugd- en jongerenwerk, accommodatie-aangelegenheden, sociaal-cultureel werk, mondiale vraagstukken, mediazaken, kinder opvang. In verband met vakanties van de archiefmedewerkers is het gemeen tearchief voor genealogisch en an der onderzoek gesloten van 30 juli t/m 10 augustus 1990. De burgemeester van Venray maakt ter voldoening aan het be paalde in artikel 31 van de Wet op de Ruimtelyke Ordening bekend, dat het bestemmingsplan 'Witte Vennen e.o.', in de vorm zoals het door Gedeputeerde Staten van Lim burg op 30 januari 1990 is goedge keurd, onherroepelijk is geworden. Dit bestemmingsplan maakt het mogelyk een rekreatieve ontwikke ling toe te laten op gronden die voorheen voor industriële doelein den waren bestemd. De betrokken gronden zyn gelegen tussen het huidige als zodanig in gebruik zijn de industrieterrein Witte Vennen, de spoorlijn Venlo Nijmegen, de Gunhoekweg en de Sparrendreef. Het bestemmingsplan ligt met in gang van 27 juli 1990 bij de afdeling VROM in het gemeentehuis van Venray voor een ieder ter inzage. De burgemeester voornoemd, mr. H.J.M. Defesche Kennisgeving bekendmaking Ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat zy van plan zyn om de aanvraag voor een hinderwetvergunning van H. Janssen, Ysselsteynseweg 80 te Ysselsteyn, voor het uitbrei den /wyzigen van een pluimveebe- drijf, gelegen aan de Ysselsteynseweg 80 voornoemd; L. Will ems, Laagriebroekse- weg 24 te Leunen, voor het oprich ten en in werking hebben van een kwekerij voor diverse plant- en knolmaterialen in kassen en volle grondteelt, gelegen aan de Laagrie- broekseweg 24 voornoemd positief te beschikken onder het stellen van voorwaarden. De ontwerp-beschikking en bijbe horende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 309, Raadhuis straat 1 te Venray, elke werkdag van 9.00-12.00uur worden ingezien tot 26 augustus 1990. Tot deze datum kunnen de stuk ken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur, na telefonische afspraak. Tot bovengenoemde datum kun- nèn gemotiveerde bezwaren schrif telijk worden ingediend by burgemeester en wethouders van Venray, Daarbij kan worden ver zocht de persoonlyke gegevens van degene die bezwaar maakt niet be kend te maken. De aanvrager en degenen die be zwaar hebben gemaakt naar aanlei ding van de aanvraag en degenen die aan kunnen tonen dat zyn niet (tijdig) in staat zijn geweest dit te doen, kunnen bezwaar maken te gen de ontwerp beschikking. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens deze, het hoofd van de afdeling volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer, ir. G.F.J.M. Frencken Burgemeester H. Defesche zal op zondag 29 juli de 5e wedstrijd om het Europees kampioenschap voor zyspannen openen op het circuit 'De Peel'. Het circuit is onlangs op meerdere plaatsen gewyzigd, zodat men een geheel veranderd circuit kan aanschouwen. De wedstrijden zullen daardoor spannender zyn, mede omdat de mogelykheid tot passeren ook groter is geworden. In totaal zullen er 24 zfo'span- kombinaties uit 6 verschillende landen van start gaan. De deelne mende landen zyn: Nederland, Duitsland. Frankrijk, België, Enge land en Zwitserland. WINKELDIEFSTAL By een aan het Henseniusplein gelegen supermarkt werd een uit Roemenië afkomstige vrouw be trapt terwyl zy voor een bedrag van ƒ50,- levensmiddelen, zonder te be talen, wilde meenemen. Zy werd overgegeven aan de politie die haar, nadat proces-verbaal was opge maakt, overgaf aan de rykspolitie van het AZC in Blitterswyck. INBRAAK IN AFBRAAKWONING Het bouwvallige pand aan de Schoolstraat* eigendomvan het Chinees restaurant Peking, kreeg ongewenst bezoek. Door het wegha len van enkele planken, waarmee de toegangsdeur was dichtgespy- kerd, is toegang verkregen tot de voor opslag gebruikte ruimte. Ken- nelyk is het de dader alleen te doen geweest om het weghalen van enke le daar opgeslagen goederen. De waarde van het gestolen goed kon niet worden medegedeeld. De leiders in het Europees kam pioenschap, de Belgen Eddy Nuyts/ Perry v. Geloven, zullen op Neder lands grondgebied hevige tegen stand te verwerken krygen van de Nederlandse koppels. Momenteel bezetten de Nederlan ders Wilms/v.d. Wiel de 2e plaats in het kampioenschap. Zy zullen er ongetwijfeld alles aan doen om de zuiderburen te passeren. De natio nale kampioenen Cor v. Berlo/Mau- rice Bolwerk zullen alle krachten bundelen voor de dagoverwinning. De kombinaties van Gerard v. Am sterdam en Gerard Burgers zyn, on danks vele technische problemen in vooi-gaande wedstryden, zeker in staat tot een goede klassering. In het byprogramma zal de jaar lijkse Dealercup van start gaan, met hiering vele favorieten uit 125-250- 500cc klasse van M.O.-Nederland. Zy zullen in teams van elk 5 cou reurs. stryden voor de eer van hun dealer. Favoriet is qpgetwyfeld het team van Wieger Boersma uit Bergen, die vorig jaar met slechts 1 puntje ver schil de cup naar zich toe haalde. In totaal zullen er 8 teams van start gaan. Zy rijden drie manches van elk 18 minunten 1 ronde. Verder zullen de 250cc junioren en promotieryders eveneens star ten, met vele regio-ryders. Op zaterdag 28 juli is er een volle dig wedstrydprogramma voor de jeugdrijders. De trainingen beginnen beide da gen om 10.00 uur, de officiële wedstrijden zullen om 12B0 uur van start gaan. Circuit 'De Peel' is gelegen aan de Midden Peelweg naby vliegveld De Peel. Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 17 juli 1990 voor de on derstaande bouwplannen bouwver gunning verleend. Zy die menen door de afgifte van één of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kun nen op grond van de wet AROB daartegen by het college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrft in dienen en wel binnen dertig dagen na bovengenoemde datum. het bouwen van een berging hobby-ruimte aan de Rosmolen- weg 3 te Oostrum, tn.v. L.P.G.M. Direks; het bouwen van een lig- boxenstal aan de Timmermanns- weg 74 te Ysselsteyn, t.n.v. M.J.J. Thyssen; het bouwen van een woning aan de Melchiorhof 13 te Venray t.n.v. J.M.C.B. Bonants, Coppelen- berg 7 te Merselo; het bouwen van een magazij nencomplex met kantoor aan de Vennootstraat 2 te Venray, t.n.v. Van Mierlo Groep bv, Kennedylaan 8 te Veghel-, het uitbreiden van een be drijfsgebouw aan de Zwartwater 1 te Vredepeel, t.n.v. J.W.M. van Bommel; het uitbreiden van een wo ning aan de Tinnegieterstraat 15 te Venray, t.n.v. W.M. Tummers, Sta tionsweg 43; het uitbreiden van een wo ning aan de Randenrade 26 te Oostrum, tn.v. P.C.M. ten Brum- melhuis; het bouwen van een be drijfspand met kantoren aan het Keizersveld 19 te Venray, t.n.v. Mar co Leisure Trading, Plataanstraat 10; het bouwen van een wildvoe- derberging aan de Blakterweg te Oirlo, t.n.v. P.J.L. Arts, Hoogrie- broekseweg 7. De burgemeester van Venray, Burgemeester en wethouders van Venray zyn voornemens aan de na volgende bouwaanvragen medewer king te verlenen. het verbouwen van een woon ruimte tot rekreatieruimte aan de Deumeseweg 145 te Ysselsteyn, t.n.v. G.H.L. Maessen. De op de bouwaanvrage(n) betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 27 juli 1990 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage by de onderafdeling bouw- en wo ningtoezicht, kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche WATEROVERLAST De hulp van de politie werd in de nacht van dinsdag op woensdag om 02.00 uur ingeroepen door een ge woner van een flat aan de Bachstraat voor wateroverlast wat van de bewoner boven hem kwam. Omdat die niet thuis was werd de hulp ingeroepen van de technische man van de Woningbouwvereni ging welke in vrij korte tijd de oor zaak van de wateroverlast wist op te lossen, een openstaande water kraan. Er zal bekeken worden of die bewoner aansprakelijk kan worden gesteld. Leer nu zwemmen in het Gemeentelijk Combi-Zwembad! Op 27 augustus starten de zwemlessen in het gemeentelijk combi-zwembad, seizoen 1990- 1991. Er zijn meerdere zwemtij- den per week. Vroegtijdig aanmelden (dus nu!) verhoogt de keuzemogelyk- heid. Aanmelding is mogelijk vanaf 5 jaar. Vriency es en/of vriendin netjes kunnen bij voldoende ruimte in dezelfde lesgroep ge plaatst worden. Voor de prys hoeft u het niet te laten. Voor het A- en B- diploma en het diploma zwem- vaardigheid betaalt u ƒ46,- voor 12 lessen van 30 minuten tot 1G jaar. Ook volwassenen kunnen zwemlessen volgen en wel op maandag en donderdag van 20.00-21.00 uur. Omdat de zwemvaardigheid van deze groe pen verschillend is past u er al tijd by. Uw konditie kunt u dus prima op peil houden! De prys is slechts ƒ59,- voor 6 lessen van 60 minuten. Inschrijving van de kursus- sen kan dagelijks aan de kassa van het gemeentelijk combi zwembad. Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 10.00-19.00 uur; zaterdag en zon dag: van 10.00-18.00 uur. Zwemmen? Moet je doen! Kennisgeving bekendmaking beschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat door hen op de aanvraag van M. Peters, Heid- seschoolweg 4 te Heide op 17 juli 1990 hinderwetvergunning is ge weigerd voor het uitbreiden/wyzi- gen van een varkensmestery en rundveehouderij, gelegen aan de Heidseschoolweg 4 voornoemd. De beschikking en bijbehorende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 309, Raadhuisstraat 1 te Ven ray, elke werkdag van 9.00-12.00 uur worden ingezien tot 26 augus tus 1990. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur, na telefonische afspraak. Tot bovengenoemde datum kan by de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State een beroepschrift (in tweevoud) worden ingediend door de aanvra ger, de betrokken adviseurs, dege nen die tegen de aanvraag om vergunning tijdig bezwaren hebben ingediend en degenen die aan kun nen tonen niet (tydig) in staat te zijn geweest dit te doen. Op bovengenoemde datum wordt de vergunning van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld VERNIELING TELEFOONCEL Met een baksteen was een ruit van de telefooncel aan de Bachstraat vernield. VENRAYER AANGEHOUDEN Zondagavond werd een 29-jarige inwoner door de politie aangehou den inzake vernielingen, gepleegd in een aan het Henseniusplein gele gen snackbar. Hij had zich kwaad gemaakt en de vitrine met etenswa ren vernield. Na verhoor en opma king van proces-verbaal werd hy huiswaarts gezonden. bel voor informatie of een afspraak in onze showroom. en een verzoek wordt gedaan om de beschikking te schorsten of een voorlopige voorziening te treffen. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Raad van State, afde ling voor de geschillen van bestuur, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet wor den gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelyke ordening en milieubeheer, ir. G.EJ.M. Frencken Op maandag 30 juli 1990 houden de wethouders mevrouw Hoppen- reys-de Loo, Truyen, Kersten en Driessen geen spreekuur. Voor dringende aangelegenheden kunt u kontakt opnemen met de betref fende afdeling. Kennisgeving bekendmaking beschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat door hen op de aanvraag van S. Nyssen, Put- tenweg 56 te Ysselsteyn op 17 juli 1990 hinderwetvergunning is ver leend voor het ex artikel 6a Hinder wet uitbreiden/wyzigen van een champignonkwekerij, gelegen aan Steegsepeelweg ongenummerd te Ysselsteyn. De beschikking en bybehorende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 309, Raadhuisstraat 1 te Ven ray, elke werkdag van 9.00-12.00 uur worden ingezien tot 26 augus tus 1990. Tot deze datfun kunnen de stuk ken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur, na telefonische afspraak. Tot bovengenoemde datum kan bij de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State een beroepschrift (in tweevoud) worden ingediend door de aanvra ger, de betrokken adviseurs, dege nen die tegen de aanvraag om vergunning tijdig bezwaren hebben ingediend en degenen die aan kun nen tonen niet (tijdig) in staat te zijn geweest dit te doen. Op bovengenoemde datum wordt de vergunning van kracht tenzy voor deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan om de beschikking te schorsten of een voorlopige voorziening te treffen. Het beroepschrift moet worden gelicht aan de Raad van State, afde ling voor de geschillen van bestuur, De jaarlijkse inzamelingscampag ne voor het Nederlandse Rode Kruis is dit jaar weer een groot suk- ses geworden. Ruim 70 Rode Kruis vrijwilligers, aangevuld met dames en heren uit de Venrayse gemeen schap, hebben een totaalbedrag van ƒ15.082,20 voor het Rode Kruis ver gaard. Het bestuur van het Rode Kruis dankt gaarne alle vrijwilli gers voor hun aktiviteiten tydens de campagne van eind mei/begin juni van dit jaar. Maar liefst 50% van de opbrengst kan voor plaatse lijke aktiviteiten gebruikt worden, de andere 50% is voor het Nationale en Internationale Rode Kruis. Plaatselijk worden de gelden besteed aan het Jeugd Rode Kruis, vakanties voor zieke medeburgers, boottochten, opleidingen EHBO voor de jeugd, eerste hulp b(j evene menten, welfarewerk, etc. De campagne werd dit jaar geleid door een speciale campagne commissie mét als koördinatrice mevrouw T. Arts-van Leipsig Heg- gewikke 6, 5803 CS Venray. De gespecificeerde opbrengst ziet er als volgt uit: Oirlo 534,05 Merselo 480,00 Smakt 169,00 Veulen 368,25 Heide 496,50 Castenray 470,25 Oostrum 1.128,35 Ysselsteyn 1.391,95 Vredepeel 140,35 Leunen 809,15 Centrum 9.094,35 15.082,20 Het Rode Kruis dankt alle milde gevers. Bij de afdeling Openbare Werken van de sector Gemeente Werken is plaats voor een (deeltijdfunktie, 20 uren per week) Tot deze functie behoren de volgende hoofdtaken: - Het voeren van de crediteuren-, debiteuren- en magazijnadministratie; - Het verstrekken van informatie aan medewerkers van de afdeling over de financiële stand van zaken van werken die in uitvoering zijn. Als functie-eisen gelden: - opleiding MAVO of HAVO; - praktijkdiploma boekhouden; - kennis van de gemeentelijke comptabiliteitsvoorschriften; - accuratesse; - in teamverband kunnen werken. Enigzins passende werkervaring strekt tot aanbeveling. De salariëring reikt tot f1397,90 max. per maand, met een diensttijduitloop tot 1531.05. Het aanvangsalaris is afhankelijk van opleiding, leeftijd en er varing. Voor meer informatie kan contact worden opgenomen met dhr. N. Hovestad, chef voorbereiding openbare werken, tel. 23392 (doorkiesnummer). De gemeente Venray wil meer vrouwen, etnische minderheden en gehan dicapten in dienst nemen. Hen wordt dan ook uitdrukkelijk gezocht te solli citeren. Sollicitaties, gericht aan het college van burgemeester en wethouders, post bus 500,5800 AM VENRAY, dienen vóór 4 augustus a.s. te worden ingestuurd, onder vermelding van het vaturenummer PZ-303. postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet wor den gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikking wordt niét van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer, ir. G.F.J.M. Frencken Pbaf^atu a ruw onroerend goed taxaties beëdigd taxateur Makelaars- en Taxatiekantoor Patersstraat 17. Venray. tel. 04780-85958 Zoals gewoonlijk staken wij onze aktiviteiten in juli en augustus en zijn wy in september weer van de party. Wat we in september gaan doen staat vermeld in de Info van augustus en in Peel en Maas. Nadat we in juni afscheid geno men hebben van twee bestuursle den, gaat nu het derde bestuurslid ons, wegens werkzaamheden, verla ten. Mevr. De Römph maakt de Info van augustus nog en neemt in sep tember afscheid van de meiden groep. Netty, het ga je goed in je nieuwe werkkring en nogmaals be dankt voor wat je voor de BVB hebt Maar, nu zullen we toch nieuwe mensen moeten hebben. Er hebben zich reeds drie nieuwe kandidaten aangemeld voor het bestuur en an dere aktiviteiten. We kunnen ech ter nog steeds nieuwe mensen gebruiken. U kunt zich aanmelden by de voorzitter: W. Marsman, Mo- zartstraat 20, Venray, tel. 10402. N.B.: Niet vergeten!!! De zomer- markt, die eigenlijk op 30 juni zou plaatsvinden, is dus nu op 22 sep tember en er zyn nog steeds enkele kramen vry. Voor inlichtingen kunt u ook naar W. Marsman bel len, te. 10402. WINKELDIEFSTAL Bij de Torro werden twee Roeme nen op heterdaad betrapt bij win keldiefstal. Een van de Roemenen had vleeswaren in zyn tas voor een bedrag van ƒ49,75 die hij zonder te betalen wilde meenemen. Tbch had hy voldoende geld om het vlees te betalen, maar toen was het te laat Tydens het onderzoek bleek dat al leen de 25-jarige zich aan die diefstal had schuldig gemaakt en de tweede vryuit ging 7Nl V Art 19 WRO/50,8 woningwet Burgemeester en wethouders van Venray zyn voornemens om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50, lid 8, van de Wo ningwet, medewerking te verlenen aan de navolgende bouwaan- vrage(n): het uitbreiden van een café aan de Paterslaan 15 te Venray, t.n.v. G. Weerts, Pater Bleysstraat 3 te Overloon. De op de bouwaanvrage(n) betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 27 juli 1990 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage by de onderafdeling bouw- en wo ningtoezicht kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray, Kennisgeving bekendmaking aanvraag Burgemeester en wethouders van Venray, maken bekend dat b(j hen een aanvraag is ingediend voor een hinderwetvergunning van: M. Janssen, Peelweg 17 te Ys selsteyn voor het ex artikel 6a Hin derwet uitbreiden/wyzigen van een mestvarkens- en legkippenbedrijf, gelegen aan de Peelweg 17 te Ys selsteyn. De aanvraag en de bybehorende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 309, Raadhuisstraat 1 te Ven ray elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien tot 26 augustus 1990. Tot deze datum kunnen de stuk ken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur na telefonische afspraak. Tbt bovengenoemde datum kun nen gemotiveerde bezwaren schrif telyk worden ingediend b(j burgemeester en wethouders van Venray. Daarbij kan worden ver zocht de persoonlyke gegevens van degene die een bezwaarschrift in dient niet bekend te maken. Als daar telefonisch om wordt verzocht (afdeling volkshuisvesting ruimtelyke ordening en milieube heer), kunnen tot één week voor bo vengenoemde datum bezwaren ook mondeling worden gemaakt, waar bij over de aanvraag kan worden gesproken met de gemeente, de aanvrager en eventuele overige aan wezigen. Alleen degenen die bezwaar heb ben gemaakt naar aanleiding van de aanvraag en degenen, die kun nen aantonen dat zy niet (tydig) in staat zyn geweest dit te doen, kun nen tydens de verdere procedure bezwaar maken tegen de ontwerp beschikking en/of beroep indienen tegen de uiteindelijke beschikking Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting ruimtelyke ordening en milieubeheer,

Peel en Maas | 1990 | | pagina 10