Venray gaat aan het riool werken De consumentenwinkel helpt: 16 jaar dus bromfiets kopen?? n Distributie Dalland KI naar Overloon H.B.S. Diana Luikse Markt in Wanssum Computer Club Venray rijdt v.a. AUTOBEDRIJF HANS KOK VENLO B.V. Noodkreet I Noodkreet Schutterij 'T Zandakker JBC Venray Lourdesco- mité Venray TWC Oostrum Bibiliotheek VW-nieuws Weer verkoop van gevonden fietsen X 2 PEEL EN MAAS Donderdag 12 juli Pagina 3 Nog dit jaar gaat de gemeente Venray voor ruim 3.000.000- wer ken aan de riolering. De inspecteur van Binnenlandse Zaken, die de ar tikel 12 status van Venray bestu deert, heeft deze besteding vrygegeven, mede omdat de kosten gedekt worden door de inkomsten van het rioolrecht Het rioolnet in Venray is in een erbarmelijke staat Om dit weer op peil te brengen is 26 miljoen gul den nodig. Met deze drie mihoen wordt een begin gemaakt aan de re novatie cq. vervanging. ONDERZOEK Inmiddels heeft men de riolen in Venray nader bekeken. Nadat be paalde rioolstrengen gereinigd wa ren. heeft men deze met behulp van videocamera's geinspecteerd. Zo heeft men een goed inzicht in de werkelijke toestand van die riolen verkregen. Uit dit onderzoek bleek dat de volgende rioolstrengen. de hoogste prioriteit moesten krygen: Kemp- weg (tussen Schouwburgplein en Langeweg). Julianasingel, Pa- tersstraat (en deels Paterslaan), Mgr. Hanssenstraat (gedeelte in kern Oostrum), Stationsweg (tussen Raadhuisstraat en Oostsingel) en Land weert weg met aangrenzend deel van Bongerdstraat. De riolen aan de Kempweg, Julia nasingel en Patersstraat kunnen echter niet zondermeer vervangen worden. Hier bestaat nog onzeker heid over de vormgeving van deze wegen. Het zou je reinste kapitaals vernietiging zijn als nu de riolen vervangen zouden worden en over enkele jaren de wegen veranderd worden. Ditzelfde geldt overigens ook voor de Stationsweg. Door de ontwikkelingen in Kei- zersveld en met de ontwikkeling van de 3e fase Landweert in de na- bye toekomst, wordt het doortrek ken van het riool op de Maasheseweg steeds noodzakelij ker. Dit zal daarom deels in het bud get voor 1990 worden meegenomen. Het riool zal tot aan de Metaalweg worden doorgetrok ken alwaar een overstort gecreëerd gaat worden. De kosten voor dit pro- jekt bedragen 1.4 miljoen gulden. Hiervan komt 784.000 ten laste van het rioolbudget 1990. De overi ge kosten komen ten laste van de exploitatie van de bestem mingsplannen Keizersveld en Landweert III. Vervanging van de rioleringen Landweertweg, Bongerdstraat en Mgr. Hanssenstraat kost de ge meente 540.000.-. Het resterende bedrag van 1.820.000 zal aange wend worden voor het doortrekken van de riolering vanaf de Westsin gel naar de Broekweg. Dit projekt was oorspronkelijk voor - 1991 gepland. Wanneer met deze werkzaamhe den aangevangen wordt is nog niet bekend. Dit zal eerst in de planning opgenomen moeten worden. Voor de Kempweg, Patersstraat en Julianasingel zal bekeken worden of deze wegen met voorrang verbe terd kunnen worden zodat weg- en rioleringswerkzaamheden inte graal kunnen worden uitgevoerd. Je hebt hard gewerkt en het geld bij elkaar gespaard om een mooie bromfiets te kopen met een bijpas sende helm natuurlyk. Wat gaat jou een bromfiets per maand kosten? De consümentenwinkel rekent het je voor. We gaan uit van een nieuwe bromfiets (zonder versnellingen) die ƒ1650,- kost en waarmee je on geveer 500 km per maand zult rij den. Sportbromfietsen zyn een stuk duurder (met versnelling). Ge middeld kosten ze 3250,- I VASTE KOSTEN Afschrijving, niet iets waar je di rect by stil staat wanneer je met je nieuwe bromfiets thuiskomt Toch iets waar je rekening mee moet houden. De gemiddelde gebruiks duur van een bromfiets is 6 jaar. Als je hier van uitgaat bedraagt de af schrijving per maand ƒ23,- Verzekering: Het is verplicht je Het Dalland KI distributiecen trum, inseminatoren en Doe-Het- Zelf verzending opereert voortaan vanuit Overloon. Op korte termijn zal hier eveneens spermaverwer king worden uitgevoerd van de 150 KI-beren die in het subcen trum van Dalland te Venhorst zyn gehuisvest. Om mogelijke ziekte-insleep ver der te verkleinen is besloten om het Kl-station en KI distributiecen trum te scheiden. Voorheen waren deze gelegen naast het Dalland on derzoekcentrum het Roosendaal te Venray. Inseminatoren en ver voersmiddelen die veelvuldig in contact komen met de vele varkens bedrijven in Nederland worden op deze manier gescheiden gehouden van het KI station en het onder zoekcentrum. Door de varkenspest situatie in Nederland en de ons om ringende landen heeft de verhui zing eerder plaatsgevonden dan oorspronkelijk gepland was. Dalland levert in Nederland en ver daarbuiten varkensfokmateri- aal dat volgens verscheidenen (in ter) nationale merkentoetsen tot de beste ter werled behoort. Het be drijf levert niet alleen de fokdieren, maar ook alle kennis en technische ondersteuning die nodig zijn voor het verbeteren van de totale varken seconomie. In Nederland levert Dal land jaarlijks ruim 50.000 fokdieren en exporteert er 20.000. In totaal goed voor ca 5 miljoen slachtdieren, waarvan zo'n 2,5 mil joen in Nederland. De export neemt nog steeds in betekenis toe. Dal- leand heeft 2 eigen kembedryven: 't Roosendaal te Venray met 1400 zeugen plaatsen en Dalland Meuse te Stenay (Fr.) met 400 zeugenplaat sen. Beide bedrijven zyn tevens uit gerust met een ruime onderzoeks capaciteit Het nieuwe Dalland KI distribu tiecentrum is telefonisch te berei ken onder nummer 04788-2555. Bestellingen kunnen opgegeven worden van 07.45 tot 08.45 uur on der nummer 04788-2552 voor Limburg. Brengt juli hete gloed, zo gedijt september goed. In juli de morgen rood, 's a vonds verkeert het weer in nood. De Hondsdagen helder en klaar, betekenen een goed jaar. bromfiets in ieder geval W.A. te ver zekeren. Mocht jij met jouw brom fiets schade aan anderen toebrengen, dan betaalt deze WA. verzekering dat. Dit kan bijvoor beeld blikschade zijn maar ook let selschade (bijvoorbeeld een verwonding) Vooral in het laatste geval kan de aansprakelijkheid tot hele hoge bedragen oplopen. Je kunt je bromfiets ook casco of all risk verzekeren. Dan wordt alle schade vergoed, onder aftrek van een eigen risico. Bijvoorbeeld als je schade hebt omdat je geslipt bent Vooral voor nieuw(re) bromfietsen is een all risk-verzekering aan te ra den. Bij ons kostenplaatje gaan we uit an een all risk-verzekering, in clusief groene kaart (voor buiten land) en het wettelijk verplichte verzekeringsplaatje. De kosten hier voor zijn ongeveer ƒ45,- per maand. Diversen Kleine uitgaven voor bijvoorbeeld afschrijving van de valhelm beho ren hiertoe. Kosten diverse bedra gen ongeveer ƒ8,50 per maand. RUKOSTEN PER KILOMETER Benzine olie By een brandstofverbruik van 1:40 en een literprijs van ƒ1,85 voor een liter mengsmering zyn de rykosten 4,6 cent per km. Onderhoud reparatie banden Met een nieuwe brommer zul je hiervoor een bedrag van 25 per maand moeten reserveren. Samenvattend zou je kunnen zeg gen dat de kilometerprijs van een bromfiets zonder versnellingen 24 cent is als je gemiddeld 500 km per maand rydt (een sportbromfiets heeft een kilometerprijs van 43,9 cent) In deze prijs zit inbegrepen de vaste kosten (afschryving, verzeke ring en diversen) en rykosten (ben zine, oüe, banden en reparatie). Een tweedehandsbromfiets is natuur lijk goekoper wat betreft vaste kosten (aanschafprijs en verzeke ring) De rykosten zyn ongeveer gelyk. Voor meer informatie hierover en voor andere vragen op consumen- tengebied kun je terecht by de con sumentenwinkel, Marktstraat 8 in Venray. Je kunt langskomen of bel len. Het telefoonnummer is 04780-10799. Wy zijn geopend, maandag 13.30-17.30 uur, dinsdag tm vrydag 10.00 - 13.00 uur en 13.30 - 17.00 uur. Vry dagavond tot 20.30 uur. Zaterdag van 10.00-16.00 uur. Consmentenwinkel Venray is wegens vakantie gesloten van 23 ju li tm 11 augustus. Bij het opstellen van het bericht vorige week. is een vergissing ge maakt. De oefenavonden gaan in de vakantieweken normaal door. Iedereen die interesse heeft in de handboogsport of er eens kennis mee wil maken, is welkom op de oe fenavond donderdags vanaf 20.00 uur in zaal In den Engel, Poststraat 3. De benodigde materialen zijn vryblyvend aanwezig. WINKELDIEFSTAL Een 27 jarige inwoonster uit Gel- leen werd in een Venrayse Kleding zaak betrapt, nadat ze zich zonder te betalen een blouse met een waar de van ƒ79.- had toegeeigend. Ze werd aan de politie overgegeven en kon, nadat proces verbaal was opge maakt, huiswaarts keren. INBRAAK IN BESTELBUS GING NIET DOOR Omdat het alarm in werking ging van een aan de Vicarieweg in Leu nen geparkeerde bedrijfsbus, ging de dader er vandoor. De eigenaar gin na het afgaan van het alarm ky- ken en zag dat een ruit vernield was en dat de portier was ontzet. Op zondag 15 juli wordt in Wan ssum een groots opgezette Luikse Markt gehouden. Ruim 175 deelne mers zullen proberen hun goede ren, die ze niet meer kunnen gebruiken aan de man te brengen. Overbodig geworden spullen of din gen, die worden bewaard, omdat ze gerepareerd moeten worden, voor deze artikelen is thans een markt. Een oude bietenmolen wordt ge bruikt als bloembak, evenals een oude kruiwagen. Een foto of ansicht van een gebouw, waar men geboren is en verdwenen is, blykt waardevol te zyn. Van een oud karrewiel wordt een prachtige tuintafel ge maakt. Van een stalraampje een leuke wandspiegel. Een muzie kinstrument wordt als wandversie ring in huis gehaald. Oude ambachten verdwijnen en het ge reedschap, dat gebruikt werd is voor een habbekrats te koop. Tan gen van de smid, houten schaven van de timmerman, sikkel en zeis van de boer, kaasvormen, strijkij zers, scheermes en strijkriem of een soldeerbout van de loodgieter. Maar er is ook veel te vinden dat nog goed bruikbaar is. Serviesgoed, aardwerk, sportartikelen, boeken en tydschriften, grammafoonpla- ten, oud meubilair, kinderspeel goed, kleding gordynen, elektrisch gereedschap, glaswerk, harken spa den, schroeven, schilderijen, kam- peerartikelen etc. De leden van de vereniging zyn al maanden in de weer geweest om voorbereidingen te treffen voor dit evenement. Behalve talryke attrak- ties voor jong en oud kunnen de be zoekers hun hart op halen aan vele lekker hapjes en dranlyes die op de Luikse Markt aanwezig zyn. De be zoekers kunnen rekenen dat er op 15 juli weer een sfeervolle Luikse Markt is, die duizenden bezoekers zal trekken. De Luikse Markt is op en van 09.00 tot 17.00 uur. Inlich tingen over deze Luikse Markt zyn te verkrygen onder telefoonnum mer 04784-1836. Zoals u vorige week al in deze krant heeft kunnen lezen, is er in Vemay een computerclub in oprichting Van enkele lezers hebben wij al positieve reactie's en aanmeldingen ontvangen. Ook de vraag of men lid kan worden zonder computer is meerdere malen gesteld, en daar om verzoek ik iedereen met of zon der computer zich by ons op te geven als clublid. Je kunt bij een computerclub ook ervaring opdoen, welke van pas kan komen by aankoop van een prive- computer. Als het lukt met de accomodatie zullen we half augustus voor de eer ste keer by elkaar komen.De exacte datum zal in de Peel en Maas ver meld worden. Heeft u nog vragen, of wilt u zich aanmelden, bel dan: 04780-85162. DIEFSTAL BROMFIETS KERMIS MERSELO OPGELOST Danzij de goede informatie welke de politie verkreeg lukte het in kor te tijd de diefstal van een bromfiets op de Merselose kermis tot oplos sing te brengen. Twee inwoners van Sevenum van 18 en 21 jaar werden aangehouden en hebben bekend die diefstal gepleegd te hebben en dat zy de brommer doorverkocht hebben aan een 17 jarige plaatsge noot. Die heeft de brommer enkele dagen verborgen. Ook hij werd aan gehouden, deed afstand van de brommer en kreeg proces verbaal aangezegd. De bromfiets is aan de rechtmatige eigenaar ter hand gesteld. VOLVO VOLVO VOLVO VOLVO VOLVO VOLVO VOLVO 340f 23.450.- 440f30-450-- 460f34.950.- 240f43.950.- 240 stationf49.550.- "740750.850.- "740 stationf58.850.- Kijk op uw gemak naar de goude gids op tv Venlo mozaïkscherm, kanaal 10, toets op knop teletekst en kies pagina 212 Venrayseweg 28, Venlo-Blerick Tel. 077-821818 Bestuur, leden en ouders van le den van Fietscrossclub Flying Flies zitten in zak en as. Binnen een paar maanden tijd is hun clublokaal al voor de zoveelste keer vernield. De laatste keer spande echter de kroon. Vaantjes, bekers en andere herin neringen aan wedstryden zijn zo maar meegenomen. Voor iedereen die niets met de fietscrossclub van doen heeft zyn dit waardeloze atri- buten. Voor de fietscrossers zijn de ze trofeën echter zeer waardevol. Ruim twee jaar heeft Flying Flies een eigen clublokaal. Het is een oud noodlokaal van een school. Er is door veel mensen veel aan vertim merd om er iets moois van te ma ken. Dat bleef het ook totdat het vandalisme in Venray ook dit clu blokaal bereikte. Behalve dat aan het gebouw zware vernielingen wa ren aangericht, werden ook paaltjes langs de baan eruitgerukt, houten banken vernield en noem maar op. "Onbegonnen werk" noemt een der ouders het. Hij heeft het dan over de herstelwerkzaamheden. "Zo gauw als we alles weer gerepareerd hebben, treffen we het enkele da gen later weer vernield aan". De fietscrossers zitten met de handen in het haar en weten niet hoe ze het aan moeten pakken. Het ergste vinden ze nog de diefstal van de bekers, vaantjes en tinnen bord jes. "Als iemand weet waar deze herinneringen gebleven zijn, laat het in godsnaam de politie weten", aldus de ouder. Op veel herinnerin gen staat de naam Flying Flies. De politie is bereikbaar onder het nummer 04780-84888. Een hele andere noodkreet sla ken wij zelf. Wij zijn op zoek naar een vereniging die elke week by on ze drukkerij, en wat omliggende be drijven, het oud papier op komt halen. De vorige vereniging, die dit overigens keurig deed, heeft hier geen ty d meer voor. Daarom zijn we op zoek naar een nieuwe vereni ging. Heeft u interesse, bel dan even 82727 en vraag naar Christ of John van den Munckhof. Afgelopen zaterdag is het zestal naar het OLS geweest in Schaes- berg. Een week eerder werd de schietwedstrijd afgelast wegens de slechte weersomstandigheden. Op 7 juli behaalde onze 6 schutters 18 punten. In de 13 jaren dat de schut terij aan het OLS meedoet is ons dat nog nooit gelukt. Het zestal en de reserve schutter waren. Henk de Klein, Jo Lenssen, Giel Krijnen. Jac Cuypers, Robert v.d. Laar, Huub Ja cobs. John Schutte, Martien Lens sen. Schutters en Schietcommissie, leden en begeleiders proficiat met het prachtige resultaat. De ROZ besteedde ruime aandacht aan het succes van onze Venrayse schut ters. 's Avonds weden de schutters en begeleiders in de bloemetjes ge zet in het Schutskempke in de En depoel. Heden donderdagavond oefenen schieten op de schuttersweide in de Endepoel aanvang 19.00 uur. A.s. zaterdag 12 juli oefenen schietwedstrijd voor de memorial beker aanvang 10.30 uur. De da tums van de Memorialbeker zyn donderdg 19 juli, 9 augustus, 16 augustus en zondag 12 augustus. In de vakantieperiode gaat het oefe nen gewoon door op de donderda- vonden en zondagsmorgens want nu willen ook wel eens een keer een bondsfeest winnen. We wensen iedereen een prettige vakantie. POGING TOT INBRAAK Ook gaat de politie er van uit dat de dader by een inbraak in een cafe aan de Paterslaan in zyn werk gestoord is. De dader had reeds de ruiten vernield om toegang te krygen. Clubtoemooi Zondag jl organiseerde Jeu de Bou les Venray een Mixed doubletten toernooi voor haar leden. De 24 deelnemende leden speelden elk vyf wedstryden, telkens met wisse lende partner en dubbel wisselen de tegenstanders. Gezelligheid en sportiviteit voerden duidelijk de boventoon. Dat wil echter niet zeg gen dat er met weinig inzet gespeeld werd. Dank aan mevr. Hal verhout die zich weer beschikbaar stelde om het schrijfwerk voor haar rekening te nemen. Nadat alle plus sen en minnen korrekt waren bere kend kwam men tot de volgende uitslag: 1 Gonny Leenders, 2 Ben Aarts. 3 John croes, 4 Frits v.d. Berg. 5 Maria Broers. De wedstryd- commissie had voor elke deelne mer een prijsje beschikbaar en dat bleek bijzonder op prys gesteld te worden. Arbiter b(j wereldspelen Zoals elders in dit blad is opgeno men is ons clublid Harry Meissen officieel aangewezen als arbiter by de wereldspelen voor Gehandicap ten in Assen. Hij zal in de periode van 24 tm 27 juli arbitreren op het onderdeel boccia. Veel succes Harry. Kermistoemooi Op woensdag 8 augustus a.s. wordt er door JBC Venray een midweektoernooi georganiseerd een z.g.n. kermistoemooi. Leden kunnen zich opgeven b(j Maria Broers of Annie Geurts tm 6 augustus. A.s. zondag 15 juli houden wy on ze foto/dia-middag in het Gemeen schapshuis te Leunen, aanvang 14.00 uur. Het aanbod van foto's en dia's is groot, waardoor wij gaarne op tijd willen beginnen omdat deze byeen- komst waarschynlyk de gehele middag in beslag zal nemen. Naast foto's en dia's worden er ook frag menten getoond uit een film, die tydens de laatst gehouden Lim burgse Bedevaart werd gemaakt De deelnemers aan de bedevaart van 8 t/m 15 juni hebben allen een per soonlijke uitnodiging ontvangen. Mocht men onverhoopt ieman ver geten hebben, gelieve dan deze me dedeling als zodanig te beschouwen. Natuurlijk zyn fami lieleden en kennissen van harte welkom. We verwachten dan ook zo'n 200 belangstellenden. Uiter aard kunnen er weer foto's worden besteld. Bestellijsten zijn beschik baar. Wel graag zelf pen of potlood meebrengen. Graag lot zondagmid dag 14.00 uur in Leunen. De 125e Limburgse Bedevaart haar Lourdes zal gehouden worden van 6 t/m 13 september a.s. Be langstellenden kunnen zich opge ven of informatie inwinnen by dhr. G. Philipsen. Goudsmidstraat 42. tel. 83575. Voor algemene informa tie kunt u zich wenden tot het se cretariaat, H. Beerkens, Noordsingel 11, tel. 83428. In het afgelopen weekeinde wist geen van onze wedstrydrennere tot de prijswinnaars door te dringen in de wedstrijden in Belfeld. en het kampioenschap in Meyel. Aanko mende zondag bestaat de kans op een beter resultaat in de Klassieker Beringen (Belgie) Someren. De trimmers van groep 1 vertrek ken die dag om 6.30 uur met autos vanaf het clublokaal naar Aarle Rix- tel. om daar deel te nemen aan een 115 kilometer lange tocht Groep 2 fietst zondag een tocht van 50 kilo meter naar Nieuw Bergen. Het ver trek vanaf het clublokaal is om half negen. Op 22 juli. 29 juli en 5 augustus is er vanwege de bouwvakantie geen toerkalender. Liefhebbers kunnen zich om half negen bij het clublo kaal verzamelen voor een tocht naar keuze. OPENBARE BIBILIOTHEEK Mereeloseweg 13 5801 CA Venray Telefoon 04780-81970 Nieuwe romans voor de volwasse nenafdeling: Allbeury Tted. Verborgen dreiging, een Duits Israëlisch samenzwering. B(j een onderzoek naar antisemi tisme in Duitsland, stuit een Brits geheim agent op particuliere oplos singen voor de oorlogsdreiging tus sen oost en west Bakker, Clive Duivelsspel: De lijf wacht van een excentrieke miljo nair wiens geest wordt beheerst door een kaartspeler die over fysie ke krachten beschikt, stelt alles in het werk om de macht van deze overheerser te breken. Bushoff, Nanja - Dans met m(j - Een lesbische muziektherapeute in een zwakzinnigeninrichting voor vrou wen heeft problemen met haar vriendin. Danella Utta - Als de lavendel bloeit - Als bl(jkt dat zjjn minnares een dochter heeft, vreest de gigolo van een ryke weduwe voor z(jn luxe le ventje in de casino's van Zuid Frankrijk. Grafton Sue - E van Explosief - een vrouwelijke privé detective neemt zichzelf als nieuwe cliente aan. Laurence Margaret - de vuurbewo- ners. Een Canadese huisvrouw ver langt naar werkelijk contact met haar omgeving. Peters. Ellis - Een wisse dood - Een pelgrim die op zyn boetetocht het klooster van broeder Cadfael in Shrewsbury aandoet, blykt een duister geheim met zich mee te dragen. Smith Wilbur - De klauw van de valk - een avontuurlijke speurtocht voert door de gevaarlijke en exoti sche binnenlanden van het zuide lijk Afrika van de 19e eeuw. Zomeren Koos van. - Cupido's af scheid - Een journalist in de VUT zoekt wanhopig naar een verhaal. Attentie: In de vakantieperiode is de bibiliotheek gesloten van maan dag 23 juli tm zaterdag 11 augustus 1990. In de vakantietijd kunnen volwassenen 12 boeken en kinde ren 8 boeken lenen. De uitleenter mijn is 7 weken. Op 1 juli 1990 verandert ons huisnummer. Het adres wordt, Merseloseweg 59, 5801 CC Venray. Post ontvangen wy bij voorkeur op ons postadres, Postbus 178, 5800 AD Venray. Wy wensen U een zonnige vakantie met veel leesplezier toe. Onderstaand volgt een greep uit de vele vooretellingen die u by ons kunt boeken. Juli: t/m 22: Frans Halstentoonstel ling. Haarlem f13, tm 30: Sneeuwitje 23 tm 31: Taptoe Breda 24 t/m 29: Chinees Circus Arnhem 24 Madonna Rotterdam 28 en 20 Sfinx festival 1990 Boechout 29 Belga Festival Panne Augustus: 1 t/m 12: Groot Chinees Staats circus, Amsterdam 1 t/m 5: sneeuwwitje Amsterdam 5 Prince Heerenveen 18 Internationaal Jazz festival Noord wijk 19 David Bowie Maastricht September: 1: Clouseau Live, Loenhout 13 Earth Wind and Fire Rotterdam 13 Winter Fashion Show Apeldoorn 30 Clash of te Titans Leiden Oktober 13 Billy Joel Rotterdam WINKELDIEFSTAL Twee in Blitterswyck verblijven de. uit Bagdad afkomstige asielaan vragers, werden in de Tbrro betrapt nadat ze in hun zakken enkele cosmetica artikelen zonder te beta len wilden meenemen. Het tweetal werd overgegeven aan de politie die hen met een geldboete bestrafte. Die kon direct worden afgereken. Bij kleine winkeldiefstallen waar het gaat om kleine bedragen is dat mogelijk. Voor het op 3 mei te Utrecht afge nomen AMBI II examen T6 slaagde Ibny Kerten-Noy. Hiermee behaalde zy het praktykdiploma Pro- gammeur. Aan het Instituut Schoevere te Nijmegen slaagden voor het diplo ma Management Assistent Uan Beerkens uit Venray en Marie José Vereteegen uit de Smakt ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, RE. Gabeler. T. Lankveld. H. Schreven en J. Wittgen: H. 8CHRAVEN Stationsweg 15, tel. 81465 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver. G. van Loon, E. de Muinck Keizer. A. Coenen. F. Schmeelz, D. Vercauteren en J. de Yfocht: J. DE VOCHT Henseniusstraat 13a tel.81878 Dit VAN DONGEN Pastoor Jeuckenstraat 6 America tel. 04764-1707 vrydag 1800 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data b(j de ge noemde doktoren terecht-, 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 1800 uur ZIEKENVERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE BURGGRAAF Stationsweg 5 tel. 84877 van vry dagavond 1800 uur tol vol gende week vrijdag. Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 1800 uur zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 1800 uur Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluilye) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: P. WASSER Tel. 84504 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK WH. Kremer en W.G.A.M. Loonen en G.W. Gelling Behandeling kleine huisdieren zaterdag en zondag vol gens afspraak W. LOONEN Mgr. Hanssenstraat 42 tel. 82690 DIERENARTSENPRAKTIJK W.M. Ruymbeek/ J.M. van Winden/W.H.M. de Vocht/RC. Goedegebuure. Behandeling in het weekend vol gens telefonische afspraak WHM DE VOCHT Stationsweg 13, tel. 81336 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktjjken van mevr. Raay- makers, mevr. \kn der Reis, mevr. Tiggeioven en mevr. Vermazeren MEVR RAAYMAKERS Horst tel. 04709-6538 vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van der Reis en mevr. Tigge ioven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrijdag 1*2 uur waargenomen door MEVR. TIGGELOVEN Blauwververstraat 30, tel. 82411 Afspraken maken 's middags tussen 6 en 7 uur. tel. 04788-1327 I De fietsenstalling van de gevon den fietsen op het politiebureau is weer overvol zodat besloten is weer tot verkoop van die gevonden fiet sen wordt overgegaan en wel op vrijdag 27 juli a^s.: kijken van 17.00 tot 18.00 uur en de verkoop middels een in een enveloppe ge daan bod vindt na 1800 uur plaats. De fiets is dan voor de hoogste bieder. WIE KAN INSCHRIJVEN leder die in de loop van dit Jaar aangifte heeft gedaan ran diefstal van zyn of haar fiets kan een bod komen doen op de dan aangeboden fietsen. De fietsen die niet verkocht worden zullen op de gebruikelijke manier worden afgevoerd. Nogmaals wordt erop gewezen dat het van het grootste belang is om de fietsen te voorzien van de postcode, want dan kunnen de gevonden fiet sen al direct aan de rechtmatige eigenaar of eigenares ter hand wor den gedaan en behoeft er geen ver koop plaats te vinden. Wel zal worden gecontroleerd of er aangifte van diefstal van zyn of haar fiets heeft plaats gehad. GESTOLEN AUTO TERUGGEVONDEN De vorige week werd een aan de Weg in de Berg geparkeerde auto gestolen. Die auto werd onbeheerd aangetroffen in Helmond en is in middels aan de eigenaar terug gegeven. VERVUILER MOET BETALEN Een 34-jarige bestuurder ran een vrachtauto had. zo is uit het in gestelde onderzoek gebleken, de laadklep van zyn vrachtauto (bela den met veegvuil) niet vergrendeld waardoor dat veegvuil op de weg richting stortplaats Zu rings pee! te recht kwam en gevaar opleverde voor het verkeer. De brandweer moest dat wegdek zuiveren. Voor die dienstverlening zal de vervuiler de rekening gepresenteerd krijgen.

Peel en Maas | 1990 | | pagina 3