Dertig invalide bevrijders krijgen vakantie in Venray Korte vergadering van de raad van Vierlingsbeek Inschrijving zesde Venrayse triathlon Hulpaktie Bond van Wapenbroeders VAN OORSCHOT MODE Openbare bibliotheek PEEL EN MAAS Gevonden VW-nieuws PEEL EN MAAS Donderdag 5 juli - Pagina 3 De een zou het nooit durven. Voor de ander is het een uitdaging. Dat laatste geldt voor Hannie en Gijs Janssen. Zij openen op vrijdag de 13e (vol gende week vrijdag, 13 juli) een nieuw restaurant in Venray. Sinds 1 juli heeft het kersverse echtpaar (zij trouwden afgelopen week) het Italiaanse restaurant II Fi- ore Bianco overgenomen. Begin de ze week heeft men de zaak gesloten om de inrichting naar eigen idee aan te passen. Op vrijdag de 13e wordt dus weer geopend, onder een nieuwe naam: La Vache, wat het Frans is voor de koe. Hiermee wordt meteen een knipoogje gege ven naar de omgeving: Torro, De Bonte Koe, Bontekoestraat. Behalve dat het restaurant een nieuwe naam krijgt, wordt er ook een compleet nieuwe kaart ge voerd. Gerechten worden geser veerd volgens de Franse keuken: goed, eerlijk, vers en voor een be taalbare prijs. Gijs en Hannie Janssen menen met dit restaurant in Venray in een behoefte te voorzien. Beiden kun? nen terugkijken op een goede staat van dienst in het restaurantwezen in Noord-Limburg en Oost-Brabant. Met name Gijs is geen onbekende. Jarenlang is hij chef-kok geweest by de Keulsche Pot in Overloon. In het herdenkingsjaar 1990 zal een dertigtal Britse Oorlogsinvali den worden uitgenodigd voor een gratis week vakantie in Venray. De ze hulpaktie 'Vakantie invalide be vrijders', georganiseerd door de Bond van Wapenbroeders afdeling Venray, is een spontane reaktie op een uitzending van AVRO's Televi- zier, waarin aandacht werd besteed aan de precaire situatie van Britse Oorlogsinvaliden. De Venrayse Wa penbroeders, bekend geworden door o.a. hun hulpakties aan Britse Oorlogsweduwen, werden in deze uitzending gevraagd: 'Wat gaan jul lie hier aan doen?' Bij monde van hun voorzitter Nico van Hoek was de spontane reaktie: 'We gaan ze naar Nederland halen'. Organisatie rond Sinds die uitzending van 5 fe bruari is er door Nico en zijn mede werkers heel wat werk verzet. In Britse kranten verscheen de Ven rayse uitnodiging voor een week vakantie voor Britse Oorlogsinvali den, die hun verwondingen had den opgelopen tijdens de bevrij dingvan Nederland. Ihlloze brieven werden verzonden aan instanties, bedrijven en partikulieren met het verzoek deze hulpaktie te steunen. Deze opj-oepen hadden tot gevolg dat deze week difinitief kon worden besloten om een groep invalide be vrijders naar Venray te halen voor een week vakantie om zodoende even uit hun isolement te worden gehaald en te worden verwelkomd door vele dankbare Nederlanders, die niet zyn vergeten hoe duur de Nederlandse vrijheid moest wor- den betaald. Thnk in Overloon Uit de vele Britse aanmeldingen, meestal door familieleden geschre ven, 'blykt overduidelijk hoe groot de nood is waarin onze invalide be vrijders zich bevinden. Onder de gegadigden bevindt zich de man, die levend uit de zwaargehavende tank 'Jackel' werd gehaald, de tank. die thans tentoongesteld is in het Oorlogs- eri Verzetsmuseum 'Over loon'. Deze bevryder moest voor de rest van zyn leven beide benen mi's- sen. Tbch schrijft zijn vrouw dat hij nog best kan traplopen, alsof zy bang is dat zyn handicap een belet sel is voor de Venrayse Wapenbroe ders. Doch zy zullen in Venray best een slaapplaats voor hem vinden op de begane grond. Jidi helder en ldaar het altijd een goed jaar Regen op Sinte Godelief (6) is de landman nimmer lief, minstens zes weken regent het Houdt de wind uit het noorden aan, zij zla de grasgroei tegengaan. Hulp uit het gehele land De financiële hulp, afkomstig vanuit geheel het land, van partiku lieren, bedrijven, service-clubs en van verenigingen en stichtingen,-is nog niet geheel ontvangen, doch de vele toezeggingen hebben het de Venrayse Wapenbroeders mogelijk gemaakt om de Britse gasten niet langer in het ongewisse te laten. De uitnodigingen zyn de deur uit. Totaal programma Op woensdag 12 september a.s. zullen de gasten vanuit Londen ver trekken en met bus en boot naar Nederland reizen, waar ze per bus naar Venray zullen worden ver voerd, waar een weekprogramma zal beginnen. Verschillende uitstap jes kunnen worden gemaakt door medewerking van o.a. de Lucht macht, waardoor het vakantie element voldoende gestalte zal kry- gen. Natuurlyk is er een officiële ontvangst op het gemeentehuis en een feestavond. Op zondag 16 sep tember zal op het Britse Oorlogs kerkhof aan de Hoenderstraat een Herdenkingsbijeenkomst worden georganiseerd. Deze ceremonie zal voor de Britse Oorlogsinvaliden heel emotioneel kunnen zijn, om dat niemand beter dan zij weten hoe dichtbij zij ooit bij het lot van hun gesneuvelde medestrijders zijn geweest. Jeugd helpt mee Deze herdenkingsbijeenkomst zal worden georganiseerd door de Bond van Wapenbroeders, met me dewerking van burgemeester H. De- fesche, aalmoezenier J. Cuppen, terwyl de Koninklijke Harmonie Euterpe muzikale medewerking zal verlenen. Helaas is de medewer king van het Venrayse Dameskoor 'Venrode' niet mogelijk i.v.m. ge maakte afspraken, doch hun ge waardeerde plaats wordt door het jongenskoor 'De Zangertjes van St Frans' overgenomen, terwyl even eens een optreden na de Herden kingsplechtigheid op het program ma staat. NOG GASTGEZINNEN GEZOCHT Nu het programma definitief rond is, zal een beroep worden ge daan op gastgezinnen. De Venray se Wapenbroeders zijn er vast van overtuigd, dat vele Nederlandse 'gezinnen hen evenveel gastvrij heid zullen aanbieden, als by de pelgrimages van de Britse Oor logsweduwen het geval was. Eventuele aanmeldingen voor gastvrijheid of aanvullende steun kunt u melden b(j voorzitter de heer Nico van Hoek, Oranjestraat 19, 5802 BG Venray, tel. 04780- 83972. INBRAAK IN CARAVAN Door forcering van de deur was toe gang verkregen tot een op de in een caravanstalling aan de Blakterweg staande caravan van een inwoner. Uit de caravan werden gebruiks voorwerpen ontvreemd die een to tale waarde hadden van ongeveer ƒ3000,- Grotestraat 73. Venrav Helmond, Roosendaal, Boxmeer, Oss, Venray. 1 - Het kan toch, een raadsvergade ring houden in de gemeente Vier lingsbeek met een 21 punten tellende agenda en binnen drie kwartier het afsluitingsgebed uit spreken. Daar was echter alle reden voor want de vergadering begon om 20.00 uur en een uur later begon de voetbalwedstrijd Nederland-Ierland en dèt wilden de raadsleden niet missen. De gemeente gaat bekijken of er toch nog mogelijkheden zijn om het opknappen van de wasruimten van de basisschool in Vierlings beek meegenomen kan worden in de begroting van volgend jaar. Daar om stelde het college voor om geen medewerking te verlenen aan dat verzoek. Omdat die opknapbeurt niet onder artikel 74 van de wet op het basisonderwijs valt kon de ge meente geen medewerking verle nen. Daarbij speelde ook nog de aanvragen van verschillende schoolbesturen om medewerking te verlenen aan de verhoging van de brandveiligheid. De gemeente heeft aan de" regionale brandweer verzocht een onderzoek te doen naar de gesteldheid van de brand-' veiligheid. Nu dat rapport aangeeft wat er schort, weigert de gemeente de medewerking. 'Dat kan niet', vol gens de raad. Het rapport stelde o.m. dat er voor de scholen in Maas hees, Holthees, Overloon en Vier lingsbeek extra blusapparaten moesten worden aangeschaft. An dere aanvragen van de schoolbestu ren werden wel gehonoreerd. Zo kan de school in Holthees meubi lair van de gymzaal vervangen. Dat zelfde geldt ook voor de school in Vierlingsbeek. Verkoop van kavels grond aan de Stichting Volkshuisvesting in Maas hees, Overloon en Vierlingsbeek gaan ten bedrage van ƒ343.624,-. Voor het bouwrijp maken van het bestemmingsplan Holthees werd een bedrag van ƒ68.513,- bestemd; voor het bouwrijp maken van het bestemmingsplan Hogeweg te Maashees een bedrag van ƒ105.032,-. De raad volgde het voorstel van het college om in te stemmen met het door de Stichting Ontwikke lingssamenwerking Vierlingsbeek gekozen projekt van zr. Luciënne Hardy in Chili. In principe krijgt dat projekt gedurende maximaal 2 jaar een financiële ondersteuning. Ui de voorgelegde stukken blijkt dat in het door de zuster gerunde tehuis ook onderwijs gegeven wordt maar dat tehuis moet gereno veerd worden. De kosten van die re novatie bedragen ƒ50.000,-. Omdat de_ Vierlingsbeekse stichting een jaarlijks Vin komen heeft van ƒ15.000,- betekent dat de stichting haar inkomsten voor 2 jaar moet vastleggen, er van uitgaande dat het ministerie die bijdrage met 100% zal verhogen. Om zekerheid te heb ben wordt er nu een bedrag van ƒ10.000,- beschikbaar gesteld en de kosten van voorlichting en bewust wording te reserveren. Aan de hand van een tussentijdse rapportage moet dan blijken of het geld werke lijk gebruikt is voor dat doel Op zondag 2 september organi seert de Triathlonvereniging van regio Venray voor de 6e keer een traithlonwedstrijd. De Triathlonve reniging regio Venray zal er in sa menwerking met de Limburgse Triathlonverenigingen weer een Limburgse traithlon happening van maken: - De Limburgse leden van de Ne derlandse Triathlon Bond zullen samen uitmaken welke Limburgse vereniging zich de beste mag noemen. - Zowel bij de heren als dames zullen er voor de beste triathleten aparte prijzen te verdienen zijn. - Ook dit jaar zullen er weer veel toppers aan de wedstrijd deelne men, oa. onze twee Zuid nederlandse kampioenen Fran ka Janssen en Henry Drieshen, bei den lid van Triathlonvereniging Re gio Venray. Deze toppers komen naar de Venrayse wedstrijd omdat deze meetelt voor het Super Presti ge Circuit. De deelname staat open voor 200 atleten. Vele triathleten hebben al van de voorinschrijving gebruik gemaakt. RECREATIEVE SPORTMENSEN De recreatieve sportmensen kun nen zich inschrijven voor de V\ of de 178 triathlon. De lA triathlon bestaat uit 1 km zwemmen. 45 km fietsen en 10,5 km lopen. De 1/8 tri athlon bestaat uit 500m zwemmen, 25 km fietsen en 5,25 km lopen. De 178 triathlon is een ideale manier om toch de sfeer van een triathlon te kunnen proeven zonder veel te hoeven trainen. Belangrijk voor iedereen blijft dat je voldoende ge traind aan de start verschijnt, om op een gezonde manier aan de tri athlon mee te doen. Na afloop zal iedereen dit jaar een bijzonder fraaie herinnering mee naar huis kunnen nemen. By de 14 triathlon voor recrean ten kunnen 200 mensen deelne men en bij de 178 triathlon kunnen 100 mensen deelnemen. DE ORGANISATIE De organisatie zal ook dit jaar weer zorg dragen voor een veilig verloop van de wedstrijd met hulp van vele vrijwilligers van zwemve reniging Spio, toer- en wielerclub TWC Oostrum, de Peelrunners, de reddingsbrigade Najade en de Tri athlonvereniging Regio Venray. Ttevens kan de organisatie reke nen op de Gemeentelijke instan ties, en voor het welzijn van de triathleten is er een medisch team aanwezig bestaande uit een arts, een fysiotherapeut, 8 masseurs en de Rode Kruis kolonne. PARCOURS Ook dit jaar zal de triathlon zich afspelen in en om het Gemeentelijk Zwembad d.w.z. het vertrek: omkle den en de verschillende aan komsten zullen allemaal op hetzelfde punt plaatsvinden. Dit ook om het publiek optimaal te la ten genieten van deze duursport. De organisatie is heel erg blij dat dit jaar de Gemeente Politie en de Ge meente Werken en Verkeer en Vei ligheid hebben meegewerkt aan een nog mooier en sneller fietspar- cours. Het gehele fietsparcours zal met uitzondering van de twee stuk jes fietspad, over grote, geheel ver keersvrije wegen gaan. Een fantastisch fietsparcours dus!!! INFORMATIE Voor meer informatie kunt u bel len naar 04780-89615 of 04780-88883. Inschrijfformulieren zijn te verkrijgen bij VW kantoor Venray (04780-10505) of, d.m.v. een brief met daarin een aan u zelf ge adresseerde en gefrankeerde enve loppe te sturen naar: Organisatie Triathlon Venray Regio Postbus 237 5800 AM Venray De inschrijving sluit op 20 augus tus of als het maximum aantal deel nemers is bereikt. De animo is groot, dus snel inschrijven, om te leurstelling te voorkomen. Aan het Instituut voor Middel baar Beroepsonderwijs te Venray slaagden de volgende personen: Eenjarige Intas: Margo Alkim Venray; Nicole Gielen Wanssum; Ni- colle de Riet Well. Tweejarige Intas: Marianne Ber- kers Venray; Ingrid Claassen Deur- ne; Maijo Heidens Leunen: Wendy Hendrix Geysteren; Wendy Kre- mers Tien ray; Hilda Rongen Over loon; Ingeborg Smetsers Venray; Gisela Terheijden Venray; Patricia Thijssen Venray; Lisette Wilms Oostrum. MDGO-VZ: Monique Barents Ven ray; Wendy de Boer America; Tbn- ny Bol Vredepeel; Gerdy Camps Ysselsteyn; Anne-Marie Driessen Oirlo; Marianne de Haas Venray; Jo- landa Hermsen Venray; Christel Jenneskens Venray; Jolanda Klaas- sen Overloon; Hilde Michels Ys selsteyn; Mirjam No(jen Oirlo; Nicole Peelen Meerlo: Melanie Pij pers Blitterswyck; Marly Smets Heide; Annerie Thissen Veulen; Heide Willems Merselo. MDGO-AW: Petra Emonts Leu nen; Dasja Giantsios Venray; Karin Jacobs Casten ray; Jolanda Kusters Groeningen; Astrid Spee Overloon. MEAO: Rob van Arsen Oostrum; Tan Bens Stevensbeek; Edwin Cor- nelissen Stevensbeek; Alexander Henekens Overloon; Jeanette Iluysmans Overloon; Annemie Janssen Overloon; Marcel Lamers Venray; Carola Litjens Oostrum; Jo landa van Vegchel Ysselsteyn; Cori- na Welbers Well; Marielle Wijnhoven Wanssum; Antoinette Aarts Oostrum; Sandra Dekkers Stevensbeek: Monique Engels Meerlo; Carin Geurts Leunen; Paul Goossens Vierlingsbeek: Mei van Haren Venray; Susan Janssen Ven ray; Liesbeth Lemmens Ysselsteyn Peter van Lipzig Ysselsteyn; Gerwin Peeters Venray: Miriam Rongen Venray; Nardy Tissen Venray; Ange lique" Völlenbeïg"'*-WrtTayYolandt van der Voorn Venray; Emmy van der Weiden Venray-, Mbnique van Boekei Maashees; Pieter Drabbels Venray; Hein Geurts Venray; Dorrit Hoevenaare Venray: Remco Nelis- sen Venray; Karin Planje Venray; Pascal Rossel Meerlo; Ben van Stip hout Venray; Inga van Areen Ven ray: Adri van Boven Venray; Linda Driessen Well; Renate Janssen Ys selsteyn; Claudia Klabbere Venray; Sandra van der Krabben Venray; Judith Leijssen Vierlingsbeek; Ele na Plasencia Venray; Willy Rijs Well; Roy Rongen Swolgen; Petra Rutten Venray; Saskia Ruyinbeek Venray; Salinie Sanichar Venray; Bianca Vervoort America; Jacqueli ne Zehnpfenning Venray. Aan de Scholengemeenschap Marianum te Venray slaagden de volgende personen: LHNO: Veronique van Meijel Broekhuizenvoret; Marlie Appel doorn Hegelsoni; Petra Willems Heide; Thea van Kempen Holthees; Mirjam Heesen Leunen; Meryam Hermans, Hans de Jong, Margo Kersten en Pascal Vloet. Maashees; Wilma Baten, Diana Rutten, Meer lo; Desiree Janssen. Marlies Noijen, Moniek van Enckevort, Fabian van Tilburg, Merselo,- Mieke Arts. Irma ten Brink, Leonie Hendrix, Inge Kreuz, Oostrum; Bernadette Beure- kens, Anneke Peetere, Overloon; Claudia van Baden Sevenum; Da nielle Engels, Froni Rutten, Tien- ray; Elisabeth Basten, Esther- Berbers, Nathalie van Bergen. Euge nie Cappendijk, Ingrid Cox, Karima Dimouni, Angelique Driessen, Vero nique Ewals, Khadija El-Guada, Yvonne Evers, Audrey van Gerven. Auerine van der Ham, Tessy Hen driks, Mayke Hoedemaekere, Manu- ela Ikkert, Jolanda Jacobs, Astrid Janzing Mandy Jungst, Emmily van Lierop. Wendy Nooyen, Harriet van Schaaik, Heidi Scholten. Mela nie Treuling Sebina Ugurludogan, Lia Verhoeven, Venray; Angelique van Asten, Ysselsteyn; Miranda van Schaaik en Bianca Poels uit Wanssum. LEAO: Jacqueline Peetere America; Manja Brouwers en Wendy Hendrix Broekhuizenvoret; Jolanda Horeter- mans en Wendy Keijsere, Horst; Ri an Heesen, Ivonne Holtackere Leunen; Jacky Rutten Oostrum; Ivan ka Ren kens Overloon; Carry Arts, Yvonne Arts, Arno Beerkens, Mare Bogere, Larissa Creemere, Peg gy Dijkmans, Jolanda Evers, Wille nden Geven, Monique de Groot, Mattie Hendriks. Tamitha Hiraki. Marlou II alleman. Annemarieke van Hulst, Tamara Jenneskens. Yvette Nijssen, Yasma Ouchen, Louis in de Rijp, Kitty Sijmons, Peg gy van der Sluis. Gokan Soysal, Francois Tbmasoa. Twanny van der Velden, Danielle Vereleegen, Nicolle de Weert. Venray; Anita Bongaerts Veulen; Silvia Beterams Wanssum. LAS: Nikolaj van Kempen Blitters wyck; Nathalie Philipsen, Stefan -Bosschert, Mickey - Ik zal nooit meer blij zijn. Relaas van een moe der over de ziekte, de medische be handeling en het overlijden van haar kind. -Chiel, Deborah - Buigen of Barsten. Een enthousiaste leer kracht neemt de uitdaging aan om als directeur van een beruchte school de mentaliteit van de leer lingen te veranderen. -Clark, Mary Higgings - Dodelyk ontwerp. De jonge eigenaresse van een kledingboutique gaat op onder zoek uit als een van haar beste klanten, een modejournaliste, spoorloos is verdwenen. -Everage. Edna - Het uitzinnige le ven van Dame Edna Everage. Auto biografie van de Australische t.v. ster en travestiekomediante. -Forbes. Colin - Verdoemd. Na een geslaagde bomaanslag op het leven van Hitier wordt zyn plaats ingeno men door een dubbelganger, wat de nodige verwikkelingen tot gevolg heeft. -Hollander-Lancel, Daniele den - Een ongelijke strijd. De ervaringen en gevoelens van een jonge mulliple-sclerose patiënte. Sayer, Paul - In de luwte van de waanzin. "Autobiografie" van een man die nooit heeft kunnen praten en door een jeugdtrauma het ge bruik van zijn spieren volledig heelt verloren. Thyssing-Boer, Henny - Dat wat voorbij is. Een jonge vrouw gaat op zoek naar de mensen die het ver borgen drama in het leven van haar vader en grootmoeder kennen. Wallace, Irving - Relatie op hoog niveau. De president van de Ver enigde Staten raakt onder de bekor ting van de populaire presidente van een voor Amerika strategisch belangrijk eiland. Attentie, Attentie: -In de vakantieperiode is de bi bliotheek geslotenvan maandag 23 juli tot en met zaterdag 11 augustus 1990. In de vakantietijd kunnen volwassenen 12 boeken en kinde ren 8 boeken lenen. De uitleenter mijn is 7 weken. -Op 1 juli 1990 is ons huisnum mer verandert. Het adres is nu: Mereeloseweg 59, 5801 CC Venray. Post ontvangen wij bij voorkeur op ons postadres: Postbus 178. 5800 AD Venray. Willems Maashees; Peter-Paul Col- bere, Patrick Colbere, Eduard Noi jen Oirlo; Ivo Selder, Mare Veretappen Oostrum; André de Gooyert, Harriette Hendriks. Sheila Hendriks, Michaela Sanders. Ange- Smits; ChajUal van Kempen Vier lingsbeek; John Verkoijen Wanssum. Aan het Boschveldcollege slaag den na het tweede tijdvak de vol gende leerlingen: Gymnasium A: Constant Corten- bach Venray. Gymnasium B: Sander Jennes kens. Venray. Atheneum A: Simone Ariaens, Venray; Marielle van der Beele, Se venum: Eric Clabbers, Swolgen; Si- grid van Dierendonck, Ysselsteyn; Merlijn van Ooy, Melderslo; Angeli que Wynen, Hegelsom. Atheneum B: Gunther Liebrand, Venray. HAVO: Bram van Bommel, Horst; Bert Bosnia, Venray; Inge Driessen, Oirlo; Noel Gruzen. Venray; Marly Jacobs, Sevenum, Erwin Jacobs, Geysteren; Sandra Langenkamp, Horst; Sonja Reintjes Veulen: Lizet Seuren, Melderslo; Annemiek Swe- mere. Oostrum,- Lisette van der Vight, Sevenum. Aan de Kath. Mavo De Kolk te Venray, slaagden in de tweede pe riode de volgende leerlingen: Irma Basten. Sabah EU Fechtali, Tjessica van Kessel. Eric Kuijpere, Richard Leindere en Muriël Verhei- jen, allen uit Venray. Aan de Scholengemeenschap Stevensbeek slaagden na de twee de periode de volgende leer lingen: LEAO: Myra v.d. Woude, Over loon; LAO: Twan Eibers, Vierlings beek; HAVO: Dennis Verhoeven, Overloon. - Aan de dependance van New port University California te Utrecht behaalde dre. GJ.C.M.K. Hendricx het Masters-degree in Bu siness Administration. - Aan de Hogeschool Eindhoven slaagde Gé Stoks uit Leunen voor Chemische Technologie - Erik van Maarechalkerwaard slaagde aan de Hogeschool van de kunsten te Arnhem, afd. Architec tonische vormgeving. - Aan de Landbouwuniversiteit te Wageningen is op 29 juni jl. Lu cie v.d. Steeg cum laude geslaagd voor het doctoraal examen Molecu laire wetenschappen. - Dhr. AJ.M. Theeuwen, docent aan de S.G. Marianum te Venray slaagde op 3 juli jl. aan de Rijksuni versiteit Utrecht voor het doctoraal examen Sociaaleconomische ge schiedenis. - Aan de Grafische MTS te Eind hoven slaagde onze plaatsgenoot Ilarry Smits voor de ET-richting uw weekblad ZONDAGSDIENST lll'ISAKISEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen. R.E. Gabeler. T. Lankveld, H. Schreven en J. Wittgen: W. BLOEMEN Stationsweg 15, (el. 81465 Weekenddienst voor de patiënten van P. C'orver, G. van Loon, E. de Muinck Keizer, A. Coenen, F. Schmeetz, D. Vercauteren en J. de Vocht: 1». CORVER Kennedyplein 8 lel. 81393 DR. VAN DONGEN I"ast. Jeuckenstraat 6 America tel. 04764-1707 vrydag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de ge noemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 lol 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKENVERVOER Tel. 077'-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN ST ODA Passage 1 tel. 81255 van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrydag. Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en rail 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 12.00 uur pn van 17.00 tot 18.00 uur Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluiKje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: H. JANSSEN JR 82557 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en W.G.A.M. Loonen en G.W. Gelling Behandeling kleine huisdieren zaterdag en zondag vol gens afspraak W.H. KREMER Mgr. Nolenstraat 12 tel. 81000 DIERENARTSENPRAKTIJK W.M. Ruymbeek/ J.M. van Winden/W.H.M. de VochtTR.C. Goedegebuure. Behandeling in het weekend vol gens telefonische afspraak W.H.M. DE VOCHT Stationsweg 13, tel. 81336 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken ran mevr. Raay- makers, mevr. Van der Reis, mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren MEVR. TIGGELOVEN Blauwververstraat 30 tel: 82411 vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van der Reis en mevr. Tigge loven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrydag 12 uur waargenomen door MEVR. TIGGELOVEN Blauwververstraat 30, tel. 82411 Afspraken maken 's middags tussei 6 en 7 uur, tel. 04788-1327 Gevonden voorwerpen 26 juni tm 2 juli 1990; Duitse Herder, Drie Sleutels, Vlaggestok met vlag Voor inlichtingen kunt U zich tij dens kantooruren wenden tot de administratie van de gemeentepoli tie Venray, 04780-84888 ts.t. 224; Onderstaand volgt een greep uit de vele vooretellingen die u bij ons kunt boeken: Juli: t/in 31 Passiespelen Tegclen 5 t/m 31 Loosdrecht Festival Loosdrecht 8 De Gigantjes Amsterdam 11 Culture Amsterdam 11 t/m 15 North Sea Jazz Festi val Den Haag 13 Brasilian Affair Amsterdam 15 Kool and the Gang De Veenhoop 19 Fabulous Thunderbirds Utrecht 21 en 22 Belgium lthytm 'n' Blues festival Peer 24 Madonna Rotterdam 29 Akkerpop '90 Don kstraatmeer Augustus: 1 t/m 31 Passiespelen Tbgelen I t/m 11 Loosdrecht festival Loos drecht 10 en 11 8e Antilliaanse Feesten Hoogstraten II Bospop (10 jarig Jub. festival) Weert 23 Fleetwood MAC Utrecht 23 t/m 31 Tiptoe Breda 24-26-31 Aida Den Bosch 24 Tina Turner Utrecht 26 Whitesnake Utrecht September: 1 t/m 30 I'assiespefen Tegelen 1 Tiptoe Breda 2 Aida Den Bosch 5 Gipsy Kings Arnhem 7 10e Dutch Stadium Cross Nymegen 13 Tanita Tikaram Utrecht 13 Earth Wind and Fire R'dam 15-21-22-25-261bon HennansRol- terdam 24 Pixies Utrecht 29 Concert Dublinere Zwolle

Peel en Maas | 1990 | | pagina 3