s.w. .V. Venray Veteranen S.V. Ysselsteyn W. Oostrum Jeu de Boules Club J.B.C. Venray 80 Spio Darts Tennisclub Venray Atletiekvereniging Venray-Regio Triathlon Vereniging regio Venray T.W.C. Oostrum Trimclub Venray St Christoffel PEEL EN MAAS F.C.C. Flying Flies Venray Taekwon-do vereniging Tong-il Red Stars TALLOZE ATTRAKTIES Red Caps Venray 't Alvertje Duivensport H.B.S. Diana Weet wat er gebeurt als U NIET adverteert EL EN MAAS Donderdag 21 juni - Pagina 7 orgers gevraagd voor het dbrengen van ons clubblad de ise Rakker. Je moet wel lid zyn SV Venray. 'chtingen: H. Tonen, gstraat 77, tel. 85676. Uitslag: Rips 5-4 Programma 23 juni: r-Ysselsteyn a.17.00 De volgende spelers worden erwacht: A. Arts, H. Baartman, W. Baart- ïan, H. de Bruin, C. Coppus, H. oppus, J. Geurts, R. de Klerk, G. ormans, E. v. Mill, P. Smits, H. i waghoven, T. Swinkels, C. Sobers, Vieve rmans. De afmeldingen uiterlijk donder- agavond by A. Sybere, tel. 83196. Donderdag 28 juni worden de vol- ende spelers in tenue voor 'Wed en dat' om 19.45 uur bij de erkdijk verwacht: A. Arts, P. Volle- erg, C. Coppus, H. Swaghoven, H. aartman en W. Peeters. VETERANEN j Programma: V-Ysselsteyn v.16.00 Receptie kampioenen afd. 'De elkorf en afd. Voetbal I In het voorbyeveldseizoen zyn e volgende teams van de Peelkorf npioen geworden: Senioren 2 npioen 2e klasse NOKB; Juni- 2 kampioen; Aspiranten 1 npioen. By de afdeling voetbal behaalde t E23ëaïn~het kampioenschap. Ij Tbr gelegenheid hiervan houden «eistere, spelers, trainers, éid(st)ers en bestuur een receptie. zal worden gehouden op vrij- J 22 juni a.s. van 20.00 tot 21.30 lliur in 'de Smelehof, Puttenweg 2, rsselsteyn. Wy stellen uw aanwezigheid hier- >y zeer op prys. VETERANEN Programma zaterdag 23 juni: Oostrum-Meraelo b.1630 Hebt u zin om by de veteranen te komen voetballen? Bel dan 04780- 86780 of 04780-87883. J ubileum toernooien De jubileum toernooien door JBC Venray 80,- georganiseerd ter gele genheid van het 10-jarig bestaan van de vereniging, zyn uitstekend verlopen. Zaterdag werd het dou- blettentoemooi gehouden met deel name uit geheel Nederland, België West-Duitsland. De voorzitter opende het toernooi met een woord van welkom en een korte inleiding over het ontstaan en geschiedenis van de vereniging Dre. Zuur I.M. de oprichter, heeft helaas de grote bloei van JBC Venray 80 niet meer mee kunnen maken, hy zou er trots op zyn geweest Het toernooi verüep vlot dankzy uitstekende organisatie van de wedstrydcommissie van JBC Ven ray 80. Tbt in de laatste partijen toe werd gestreden om de ereplaatsen. By opmaken van de eindstand bleek - dat er nog beslissings wedstrijden moesten worden gespeeld door maar liefst zes teams. Uitslagen Van de Venrayse teams eindigde doublet Wiel Jacobs en Martien Boudery op een verdiensteiyke der de plaats. Doublet Mia v.d. Berg en Truus Koenen behaalde een gedeel de vierde plaats maar werd in de beslissingswedstryden uitgescha keld voor een van de ereplaatsen. Ook het triplettentoemooi op zondag verliep zonder problemen. Ook hier werd weer felle stryd gele verd tot en met de laatste partyen. Triplet Eef en Marian Zeelen en Frits v.d. Berg behaalde de vyfde plaats en viel als enigste Venrayse triplet in de pryzen. Alle deelnemers ontvingen een jubileumgids van JBC Venray 80 en als dank voor hun deelname een vriendelyke bloemengroet Hiermee is het eerste deel van de festiviteiten rondom het 10-jarig bestaan van JBC Venray 80 afge rond. In september volgen nog festiviteiten voor eigen leden. In het Zuidfranse S. Anouis was een suksesje weggelegd voor ons clublid H. Beerkens. Samen met de Fransman Patrick Sensever behaal de hy in een goed bezet doublette- toemooi de kwartfinale. Voor beiden een prys als herinnering WEDSTRIJDZWEMMEN Uitslagen B- kampioenschappen, 16 en 17 juni: 100m re Susanne vxl. Wyst 181.1 3e-, 100m ss Nicole Troisfontaine 1325; 100m re Susanne Swinkels 1.20.4 2e, Chantal Zandbergen 1.19.1 3e; 100m ss Remco Peetere 1.23.6, Mario Linskens 1.18.9; 100m ss Femke de Bruyn 1.26.5 3e; 100m re Nicole Troisfontaine 1.23.5, Nico le Houwen 1.24.7; 100m vre Susan ne Swinkels 1.09.5, Maaike de Bruyn 1.10.6; 100m re Marwin Sant 1.18.6; 100m ss Cindy Janssen 1.30.0 le; 100m re Mario Linskens 1.15.0. Open Clubkampioenschappen Op zaterdag 23 juni en zondag 24 juni zyn de Open Clubkampioen schappen. Op het einde van dit seizoen zyn zoals gebruikelyk onze jaarlykse clubkampioenschappen met als hoogtepunt het uitreiken van de Nel van de Munckhoftrofee. Alle wedstrydzwemmera worden ver wacht hieraan deel te nemen. Om in aanmerking te komen voor deze gewelidge beker moetje alls slagen zwemmen in jouw leeftydsklasse. De wedstryden worden gehouden in het zwembad De Meerpaal. Aan vang zaterdag 19.45 uur, inzwem men 19.30 uur. Aanvang zondag 10.00 uur, inzwemmen 930 uur. Startvergunninghouders Zaterdag: 100m vrye slag alle leeftyden; 100m vlinderslag meisjes en jon gens onder 14, 16 en dames en heren; 50m vlinderslag meisjes en jon gens onder 10 en 12 jaar. Zondag: 100m schoolslag alle leeftyden; 100m rugslag alle leeftyden. Nietrstartvergnnninghoudere Zaterdag: 50m vrye slag meisjes en jongens onder 8, 10, en dames en heren 30+; 100m vrye slag meisjes en jongens onder 12, 14, 15 en dames en heren. Zondag: 50m schoolslag; 50m rugslag; beide slagen meisjes en jongens onder 8, 10, en dames en heren 30 100m schoolslag; 100m rugslag; beide slagen meisjes en jongens onder 12, 14, 16 en da mes en heren 30 KUNSTZWEMMEN Vorige week is het niet gelukt een stukje te schryven m.b.t. het diplo ma zwemmen. Deze week zetteri we dat even recht. Door een perfekte organisatie waarby we hulp kregen van Zwemvereniging Manta uit Ber gen is het ons gelukt om met maar liefst 105 meisjes op diploma te gaan. De meisjes kwamen uit heel Limburg van 7 verschillende 'kunstzwemmende' verenigingen. De jury bestond uit 16 beoordelaars waarvan we voor het eerst konden profiteren on onze nieuwe eigen ju ry: Tiny, Ine, Lenie en Karin. In de pauze hebben we kunnen genieten van optredes van de meis jes Bianca en Sorya v.d. Velden uit Nymegen. Dat de meisjes tot de Ne derlandse top behoorden was dui- delyk te zien. Van onze eigen meisjes deden er maar liefst 34 meer, ze hebben hard moeten werken en van de 11 te zemmen onderdelen moesten ze minstens 8 punten behalen wilden ze in het bezit komen van het fel be geerde diploma. Voor het F-diploma slaagden: Noortje Ewalts, Dorina Koendere, Maryke Derkx, Gerry Franssen, Pe tra Berkere, Janneke Oudenhoven, Ttessa Essing Aiy'a van Leuken, Na- wal Aouqj en Bianca v.d. Heuvel. Voor het E-diploma slaagden: Thrya Swinkels, Esther Vennekens, Ingeborg Kil, Inge Kappel, Wieteke Vermeulen, Lianne Vermeeren, Cindy Fhsotte, Bianca v.d. Heuvel, Susan Swaghoven, Floor Knoop, Kim Kleeven, Annelies Beterams, Marly Kroef, Miriam Lindera, Nico le v.d. Broek, Hanneke Veretappen, Marli Janssen, Maartje Ewalts en Annemiek Mandere. Voor het D-diploma slaagden: Marieke Emonts en Michelle Clarke. Meisjes gefeliciteerd! A.s. zondag gaan Wendy, Harriet, Manon, Anke, Anette en Sandra in Breda op voor het C-wedstryd diplo ma. Dames sukses! Voor degenen die interesse heb ben zal de Amerika-groep a.s. zon dag een show verzorgen in Bergen. Kom kyken en moedig Ine, Woute- ra en de meisjes flink aan. Aanvang 13.00 uur. De deelneemsters verza melen om 11.45 uur by de Meerpaal. Zondag a.s. houdt café dc Peel- haas weer een wedstryd voor de bekende vlees- en levensmiddelen pakketten. De aanvang is om 14.00 uur en men kan zich in laten schryven tot 13.50 uur. Wy hopen weer vele dartliefhebbere te mogen begroeten en zeggen dan ook tot weerziens by Nel en Jan. INTERS PORT A&S VLAKWATER OPEN C-D-E TOERNOOI IN VENRAY In de week van 18 tot en met 24 juni wordt op het tennispark van Tennisclub Venray aan de Kemp- weg voor het derde achtereenvol gende jaar het Open C-D-E toernooi voor de leeftydskategorie van 18 t/m 35 jaar georganiseerd. Er wordt gespeeld in de kategorieën heren- enkel, dames-enkel, heren-dubbel en dames-dubbel. Cl C2, Dl en D2 E. In totaal hebben zich byna 80 deelnemers ingeschreven, waar mee de stygende lyn van vorig jaar ruimschoots is doorgezet Ten op zichte van de toemooistart in 1988 is dit byna een verdubbeling De organisatie pryst zich geluk kig met een sterk deelnemersveld. In de heren C kategorie spelen o.m. de gebroeders Wieczorek van TC Blerick en Limburgs kampioen 1989 D2 P. Willemsen van TC Rho de. By de dames in de C-kategorie hebben o.m. ingeschreven Liane Stienstra en Marlies Vossen, beiden van TC Venray. By de dames-dubbel Dl behoren de titelverdedigers van "1989, C. en M. Hendrix van TC Broekhuizen, wederom tot de favo rieten. De wedstryden worden gespeeld op maan dat t/m vrydag van 18.00 tot ca. 23.00 uur en op zaterdag en zondag gedurende de gehele dag De finales zyn voorzien op zondag 24 juni van 11.00 tot 17.00 uur. Aan sluitend zal de prysuitreiking plaatsvinden. Een ieder die belang stelling heeft om de poule- wedstryden en/of de fin al e- wedstryden by te wonen, wordt van harte uitgenodigd op het ten nispark van de Tennisclub Venray aan de Kempweg 150, dat extra sfeervol aangekleed zal zyn. Trainingen Let op: de pupUlentralning Van zaterdag vervalt! Pupillen: woensdag 18.00-19.00 uur. D-junioren: dinsdag 18.00-19.00 uur; donderdag 1830-1930 uur. C-junioren: dinsdag 18.00-19.00 uur; donderdag 18.00-1930 uur. A/B-jun.: dinsdag 19.00-2030 uur; donderdag 19.00-20.30 uur. Rekreanten: dinsdag 19.00-2030 uur; donderdag 19.00-2030 uur; za terdag 1530-16.45 uur. (bos, vanaf d'n Barrier). Wedstryden Zaterdag 23 juni a.s. is er open wedstryd voor pupillen en C/D- junioren in Deume. Vertrek om 9.45 uur vanaf 't Wisselpunt. Reis- bydrage ƒ2,50. Rydiensten zyn be kend. Als iemand niet kan ryden: zelf alternatieve chauffeur regelen! Aanvang van de wedstryden om 11.00 uur. Zondag a.s. is de tweede kompeti- tiewedstryd voor A/B-junioren in Sittard. De ploeg zal daar een po ging 'ondernemen een finaleplaats zeker te stellen. Gezinsatletiekdag Op 1 juli organiseert de vereni ging een gezinsatletiekdag In- schryving voor deelname is nog open. Vraag uw kind om het in- schryfformulier. Laat je ouders meedoen! Uitslagen: Gé Peterink heeft zondag jl. in zyn klasse de halve marathon van Gennep op zyn naam gebracht in een tyd van 1.20.43. De weersom standigheden waaronder gelopen moest worden waren verre van Monique Peetere heeft deelgeno men aan een open wedstryd in Sit tard, georganiseerd door Unitas. zy verbeterde daar voor de vierde keer in enkele weken het clubrekord op de 1000m voor meisjes-D met enke le sekonden. Het rekord staat nu op 3.18.8. In een sterk internationaal veld leverde haar inzet een eerste plaats op. In de sprint en by het ver springen behaalde zy finale plaatsen. Tydens de pupillenmeerkamp, kompetitie in Roermond, heeft My- lce Schonenberg by de MPB een nieuw clubrekord op de 40m gelo pen. Zy won de meerkamp in haar kategorie. By de MPA leverde Ceciel Chlon goede prestaties. By de JPA behaalden Johan Coendera, Daan Jansen en Sander Cuppen in de meerkamp resp. een 2e, 4e en 5e plaats. Zy verbeterden enkele per- soonlyke rekords. Dat gold ook voor deelnemers aan de senioren kompetitie in Weert. Tydens wedstryden voor B- junioren in Gemert werden de vol gende resultaten behaald: Karaten Reiniers, speer 28.10 en 400m 1.01.1, Bart Lamberts, 100m in 123 en ver 5.25; Paul Pbels, hoog 1.70 en 110H in 18.7, Pim van den Oever, 800m in 2.20.4. In Uden liep Jos Mandera de 10 km in 3650; Wil Tysen legde de zelfde afstand in 38.17 af. Wedstry dagen da 23 juni: Deume, Invltatie- wedstryd pupillen en C/D-junioren (regio). 24 juni: Kompetitie A/B-junioren, 2e wedstryd. 26 juni: Venlo, Avondwedstryd se nioren en A/B-junioren. 30 juni: Weert Kompetitie C/D- junioren. 1 juli: Venray, Gezinsatletiekdag Henry Drieshen en Franka Jansen winnen weer Nauwelijks een week na het beha len van hun Zuidnederlands kam pioenschap, bleek dat beide triatleten van TVRV het sterkste waren op de 173 triathlon van Asten die op 16 juni werd afgewerkt De af standen op deze triathlon waren L300m zwemmen, 60 km fietsen en 14 km lopen. Henry kwam als eerste uit het wa ter en heeft deze plaats in de wed stryd niet meer afgestaan. Ditzelfde overkwam Franka by de damens. Zy kreeg nauwelyks enige tegen stand van de dameskonkurrentie, maar desondanks zette ze toch een nieuw parcourerekord van 3 uur 9 min. 49 sec. Ook Henry verbeterde het parcourerekord en finishte in 2 uur 42 min. en 37 sec. Een groot sukses was er ook voor Hennie Freriks. Als 35e kwam hy uit het water en zette zyn inhaalra ce met fietsen in. By het finishen van het fietsen was hy al 8e en met lopen lukte het hem nog 5 heren in te halen. Uiteindeiyk werd hy 3e in een goede tyd van 2.45.57. De 173 tri athlon van Asten was zeer goed ge organiseerd en had een nagenoeg verkeerevry, snel fietsparcoure. Hierdoor was het mogelyk om goe de tyden te realiseren voor alle tri atleten van TVRV. De verdere uitslagen zyn: Ludy Veretappen 3.03.02 uur; Alf v.d. En den 3.13.30; Jos Hebben 3.21.15; Frank v. Meyel 3.22.23; Martien Du- pont 3.2436; Martyn v. Helmond 330.40; Jan Geurtjens 333.50; Mar cel Meulendyk 3.43.12. Op zaterdag 9 juni nam Bernard v.d. Linden deel aan 'De ronde van het Zuiden'. Deze fietstoertocht ging over 260 km. Bernard deed over de ze tocht byna 9 uur. Voor hem is dit een prima resultaat aangezien dit zyn eerste grote fietstocht was. Trainingstyden: Donderdag: 19.00 uur Fietsen by- eenkomst café de Volle Maan. Vrydag: 18.00 uur Zwemmen gemeente-zwembad, by goed weer in Schaartven te Overloon. Zaterdag: 16.00 uur Lopen vanaf parkeerplaats gemeente-zwembad. Zondag: 9.00 uur Fietsen, byeen- komst café de Volle Maan. Dinsdag: 18.00 uur Zwemmen in het gemeente-zwembad, by goed weer in Schaartven te Overloon, daarna fietsen. Woensdag: 1930 uur Baan- t raining Wedstry dagenda: 23 juni: 174 triathlon Scher- 1 juli: 174 triathlon Den Bosch. 1 juli: 174 triathlon in Nuenen. 1 juli: 1/4 triathlon in Swalmen. 8 juli: 174 triathlon in Uden. 8 juli: 1/2 triathlon in Stein. Afgelopen zaterdag reden de wedstrydrennere in Neeritter; Mau rice Engbereen maakte deel uit van een kopgroep van 7 man, en wist uiteindelyk als derde te finishen. Zondag in Doenrade, wist geen van de Oostrumrennera in de pryzen te eindigen. Inmiddels is ook de lange tydrit, die meetelt voor het clubkampioen schap van de wedstry drennere ver reden. Maurice Engbereen wist deze te winnen. Jan Temme was de snelste by de trimmers. In het komende weekeinde ry den de amateurs de Rogtour in Weert Trimmeregroep 1 vertrekt zondag om 630 uur bij het clublo kaal, om een tocht van 80 km door Zuid-Limburg te gaan fietsen. Groep 2 vertrekt om 830 uur voor een tocht van 50 km naar Milheze. Belangryk: 27 juni: Baan toernooi Baarlo. 1 juli: 2e gedeelte clubkampioen schap trimmer. 3 juli: Koppel tydrit afgelast Trimclub: Waarom sporten? Voor Je gezondheid. Om de konditie op peil te houden. Iter voorberei ding op de ski-vakantie en de rest van het jaar ook aktief te zyn. Als tegenhanger voor de dageiykse drukte. Omdat je lyf nu eenmaal ge bouwd is om te bewegen. Nu uw goede voornemens in daden omzet ten. Het hele jaar fit Aktief zyn bui ten. Niet om topprestaties te leveren, maar gewoon om lekker te bewegen. De Inspanning geeft straks een prima gevoel. U voelt zich fitter, gezonder en kunt veel meer aan. Trimmen is voor ieder een, getraind of ongetraind, man of vrouw. Vindt u trimmen leuk en wilt u op een goede en prettige ma nier leren uw uithoudingsvermo gen, snelheid en techniek te verbeteren, wilt u het nu eens lan ger volhouden dan enkele weken, mede door de stimulans van de groep, kom dan meedoen. Trim men is meer dan lopen alleen. Niet alleen je beenspieren worden ge traind maar ook alle andere spier groepen komen aan de orde. Waarom sporten by Trimclub Venray? Goede sfeer. Geen verdere ver plichtingen. Geen kontributie. Onze aktviteiten: Lo persgroep: Zaterdagmorgen duurloop van 3-5-10 km. op het Lorbaan-circuit We vertrekken om 7.15 uur vanaf parkeerpl. wan delpad. Maan- en donderdagavond ver trek om 1830 uur St. Anthonius- veldweg 1. Doel: conditietrainings loop van 10 km op harde onder grond voor langere afstand, route rondom Venray. Trimmers: Zondagmorgen op het Geysterse Bossen-circuit een gevarieerd trimprogramma. We verzamelen en vangen aan om 08.30 uur by het wandelpad naar de kapel. Inlichtingen tel. 85384, R Loo- mans. Ouverturestraat 14, Venray. Gymnastiekvereniging Zaterdag 16 juni jl. vonden in Vlo drop de Limburgse finale tumproe- ven plaats. Christoffel was hierby goed vertegenwoordigd en er wer den dan ook uitstekende plaatsen behaald in de diverse kategorieën. le graad meisjes: A Franssen 3e plaat; I. Roding 4e. le gr. meisjes: I. Gommans 3e (gedeeld); N. van Osch 10e. 3e gr. meisjes: I. Geurts 5e; A. Hout 15e. 5e gr. meiqjes: T. Jans-Beken 5e; C. Pen ris 13e. le gr. jongens: H. v.d. Groes 4e; M. Kleuskens 16e. 2e gr. jongens: J. Koekelkoren 5e; B. Ramirez 72. Proficiat met dit resultaat! A.s. zaterdag 23 juni zullen de clubkampioenschappen gehouden worden in sporthal 'De Wetteling'. De sporthal zal om 12.00 uur open gaan voor de deelnemera/stere waarna er ingetumd kan worden tot 1250 uur. Openingsceremonie 12.55 uur. Begin van de wedstryden 13.00 uur. Einde van de wedstryden om ongeveer 17.00 uur waarna met een de uitreiking zal plaatsvinden. Tribune sporthal is gratis. Verder wensen wy alle deelnemera/stere veel sukses en een prettige wedstyd, met hopeiyk veel publiek. Voor bestuur en leiding is er na afloop van de wedstryden (ongeveer 1730 uur) een korte bespreking i.v.m. de aktiviteiten voor het ko mende seizoen. Iedereen wordt vriendelyk verzocht aanwezig te zyn. elke week nieuws Tien crossers van FCC Flying Flies waren weer aanwezig in Baam, waar de 2e NK-wedstryd was. Hier hebben ze weer goed hun best gedaan, wat ze ook moesten, want de eerste twee NK-wedstryden tellen mee om aan de Europese Kampioenschappen in Luzem in Zwitserland te mogen deelnemen. De EK is in het weekend van 14-15 juli. Volgende week volgen de na men van diegenen die daaraan mo gen deelnemen. Uitslagen van de tweede NK- wedstryd: SUKSES IN OISTERWUK! De op 9 juni door sportschool Anita v8. Pas georganiseerde wedstryden in Oisterwyk zyn voor de taekwon-do vereniging "Ibng-H' byzonder suksesvol geweest Er werd door 13 van onze leden deelge nomen in diverse kategorieën. in totaal waren er 23 deelnemende verenigingen. De ploeg was goed ge motiveerd ondanks het vroege ver- trektydstip en boekte dan ook de volgende resultaten: le prys: Mauriche Pbels, Michael Brouwers; 2e-. Irma Maassen. Wen dy Janssen, Ryan Zorg Ricardo Bron; 3e: Marcel Beerken. Gezien het feit dat het voor de meeste van ons de eerste of tweede keer was dat werd deelgenomen ze ker een uitstekende prestatie! Nog maals van harte gefeliciteerd met de behaalde resultaten. Experts 11 jaar: Mark de Bruyn, manches 2-1-1, finale 1; 13 jaar: Pa trick Claessens, 1-1-L 4. Girls 14-15 jaar: Karin Gubbels, 2-1-1, 3; 12-13 jaar: Monique Hof- mans, 1-1-1, 4; Sabine Schoenma kera, 2-1-3, 5; Hanneke v.d. Bungelaar, 7-7-6; 8-9 jaar: Caroline de Bruyn, 1-1-1, 1. Cruisers 13 jaar en jonger: Pa trick Claessens, 1-1-1, 4; 25-39 jaar: Herman Hofmans, 44-6; 40 Jan Willemsey, 2-3-3, 3. j Zittend, links: Caroline de Bruyn; i rechts: Hanneke v.d. Bungelaar. Eerste rij v.ln.r.: Sabine Schoenma kers, Monique Hofmans, Patrick Claessens, Karin Qubbels. Tweede rij v.Ln.r.: Mark de Bruyn, Jan Willemsen, Herman Hofmans. Receptie Red Stars Zondag 24 juni a.s. bestaat de mo gelijkheid het standaardteam van tafeltennisvereniging Red Stars te feliciteren met het behalen van het kampioenschap. Red- Stars werd met overmacht kampioen in de lan delijke tweede divisie en promo veert naar de eerste divisie. Vorig seizoen degradeerden de Venrayna- ren uit deze klasse, maar met een versterkt team mogen de kansen op handhaving in deze hoge klasse aanmerkelyk groter worden genoemd. Het kampioensteam bestaande uit Bert Thyssen. Bert Bogaard. Ro nald Bogaard en coach Huub Thys sen kan zondag vanaf 1430 uur gefeliciteerd worden. De receptie vindt plaats in het tafeltenniscen- trum aan de Kiosk la te Venray. De honkbalsenioren van Red Caps Venray hebben hun 6e zege op ry behaald. Ook de Cheetahs uit Beek hebben de Red Caps ploeg een puntje af kunnen snoepen. De ploeg uit Beek startte goed en kwam met de nodige foutjes van de Venrayse ploeg op een 1-3 voor sprong Red Caps herstelde zich uit stekend en mede door pitcher Wilbert Flinsenberg werd een ver diende 11-4 overwinning behaald. A.s. zaterdag staat by de honkbal junioren de topper Red Caps-PSV op het programma. Beide ploegen zyn nog ongeslagen en maken een goede kans op het kampioenschap. De wedstryd begint om 15.00 uur en wordt afgewerkt op het honkbal- veld, ingang Leunseweg Uitslagen: HB jtm: Fhlcons-Red Caps 7-24 HB asp: Venlo-Red Caps 17-17 HB pup: PSV-Red Caps 8-4 HB sen: Red Caps-Beek 11-4 SB sen: Bullfighters-Red Caps 12-11 Rekr-. Helmond-Red Caps 17-6 Programma zaterdag 23 juni: HB jun: Red Caps-PSV 15.00 HB pup: Red Caps-Gemert 11.00 Programma zondag 24 juni: HB sen: Gemert-Red Caps v.11.00 SB sen: Red Caps-Gemert 11.00 By de selektiewedstryd voor het Ned. Kampioenschap Jeugdvissen heeft René Clephas zich geplaatst voor deelname aan dit kampioen schap in Almere. proficiat René. De jeugddeelnemera van 't Alvertje hadden goed gevist De uitslag van de eerste wedstryd van het Zomerkoningsvissen van de korte hengels is: 1. H. Kanning; 2. M. v. Veghel; 3. M. Hendriks; 4. A Gooren; 5. J. Maessen. Zaterdag 23 juni is de 2e wed stryd van het Zomerkoningsvissen korte hengels. Zaterdag 23 juni wedstryd in Grubbenvoret individueel. Voor de ze wedstryd opgeven by P. Kunen, tel. 077-662920 tot a.s. donderdag 20.00 uur. Zondag 24 juni 4e wedstryd van het Maaskoningsvissen. By een komst om 7.00 uur by René Wynhoven. Woensdag 27 juni 2e wedstryd van de gemeentekoningsvissen. Vergunningen zyn verkrygbaar by de sekretaris H. Lenssen, Alle grostraat 7, Venray. tel. 04780-87606 en by Wan Grootel Hengelsport Sta tionsweg in Venray. De sportvisakte is nodig maar is geen vergunning om overal te vis sen. Daarvoor moet men lid zyn van een hengelsportvereniging P.D.V. DE ZWALUW Wedvlucht Me&ux, 11 Juni: W. Lormans 1 17 20 32 37 42; A v. Houdt 2 26 65; H. Hermans L. 3 8 22 24; H. Litjens 4 23; J. Sybere 5 34 38 63; A vfi. Munckhof 6 21; Chr. Gerrits 7 15 64; Jac Bastiaans 9 11 53; P. Smits 10 13; M. Voesten 12 19 25 27 49; J. Gommans 14 56; P. Willems 16; M. v. Dyck 18 36; H. Pe ters zn. 28 35 39 52 62; J. Vfereleyen 0. 29 48 59 61 67; J. Bastiaans 30 46; J. Voesten drt 31; V. Haren Stip hout 33 45; J. Voesten 40 66. H. Phi- lipsen 41 43 44; W. Heyen 47; a. v. Gerven 50 51 55 58; P. v. Zwamen 54; P. Loonen 57; H. Strybosch 60; G. Boom 68. Wedvlucht Argenton, 11 Juni: H. Phüipsen 1 5 37; M. Vbesten 2 6; J. Bastiaans 3 8 39; H. Strybosch 4 7; Jac Bastiaans 9 21; J. Voesten drt 10 13 23; A v. Gerven 11 40; W. Smits 12 18 29 36 38; A de Riet 14 16; P. Strybosch 15 22 43; M. v. Dyck 17 19; G. Boom 20 28; V. Ha ren Stiphout 24 31 32; J. Basten 25; J. Custere 26 34; H. Arts 27; J. Jan sen L. 30; J. Vereleyen OI 33 35; W. Heyen 41; Th. Droesen 42; J. v.d. Laar 44. P.D.V. DE VREDESDUIF Wedvlucht Meaux, afstand 360 km, wind ZO, aankomst eerste duif 14.57.45, laatste duif 18.13.51 J. Janssen K. 13 7 11 2122 24 25; W. Drabbels 2 4 8 14; H. Ewalts 5 16; L. Willems 6 9 15 18 20 26; P. Jans sen K. 10 17 23; M. Kustere L. 13 19. Wedvlucht Argenton, afstand 638 km, wind ZO, aankomst eer ste duif 9.31.50, laatste duif 11.35.53. H. v.d. Heuvel 1 3; P. Janssen K. 2, 4 5 6. P.D.V. YSSEL8TEYN Wedvlucht Meaux: A. v. Osch 1 28; P.M. Cox 2 18 27 31 38; M. Geurts 3 6 10 21; J. Cox 4 19 37 39; G. Lindere 5 12 16 23 33 34; P. v. Asten 7 13 29; Th. Hendrix 8 22; W. Phüipsen 9 25 40; P. Mar tens 11 14 24-, H. Janssen 15 30; B. Lindere 17 35; P. Arts 20 36; G. Hen drix en Doch. 26; P. Vfergeldt 32. Wedvlucht Argenton: G. Hendrikx 1 3 10 14 15 20; P.M. Cox 2 7 9 19; Hub Koonings 4; Th. Hendrix 5; P. Arts 6 18; G. Lindere 8 13 16 17; J. Cox 11; P. Martens 12. Zaterdag jl. werd door een aantal schuttere deelgenomen aan de Short-Metric van OVU Grashoek. P. v. Ooi werd by de senioren winnaar op de 18-25 meter. Dit betekende een nieuw persooniyk rekord. Hoogste schutter op de 30-30m werd M. Hendriks, 2e R. Thyssen en 3e H. HeUegera. De ontmoeting Diana-Schutroe gaat door de belangryke wedstryd van Nederland niet door. Er wordt eveneens niet getraind. Het eerste zestal heeft zich ge plaatst voor de N.K. Deze worden zondag gehouden te Boukoul. Ver trek 830 uur. Het tweede zestal heeft zich eveneens geplaatst voor de N.K. korpsen. Deze worden zon dag gehouden te Westerhoven. Ver trek 815 uur. Het bestuur wenst beide zestallen veel sukses. PEEL EN MAAS

Peel en Maas | 1990 | | pagina 7