sowum Slachten volgens de Islamitische ritus d&JP' NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY onder redaktie van het bureau voorlichting en inspraak Hinderwet Kollektekalender juni 1990 Hinderwet Bekendmaking Bekendmaking Bouwvergunning aangevraagd Bekendmaking Medewerk(st)er Afdelingsloket/Urenregistratie Hinderwet Bouwvergunning verleend Attentie!!! Openbare vergadering gemeenteraad PEEL EN MAAS A.F.V. Venray H.S.V. de Roerdomp PEEL EN MAAS Donderdag 21 juni - Pagina 141 RAADHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Maandag t.m. vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. De afdeling Bevolkingszaken is te vens geopend op donderdag van 15.30 tot 17.00 uur. Van deze openingstijden kan uitslui tend na telefonische afspraak worden afgeweken. Spreekuren b. en w. Burgemeester H.J.M. Defesche Maandag van 10.00 tot 11.00 uur algemene bestuurszaken, openbare orde en veiligheid, voorlichting en in spraak algemeen, dorps en wijkra den, culturele zaken, personeel, organisatie en informatica, interne dienstverlening, bouw zwem- en re creatiecentrum Vlakwater. Wethouder E.M.A.A. Hoppenreijs-de Loo (loco-burgemeester) Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. milieuzaken: algemeen milieubeleid; hinderwetszaken; afvalverwerking; mestverwerking; bodemsanering, maatschappelijke zorg: gezondheids zorg; maatschappelijk werk; ouderen zorg; werklozenzorg (RBA); culturele minderheden, emancipatie. Wethouder J.H.M.O. Truijen Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. financiën: belastingen; gemeentega ranties (hypotheken), grondbedrijf (m.u.v. exploitatie bestemmingsplan nen), openbare werken: verkeer en vervoeff-reifliging, agrarische zaken: ruilverkaveling; beheer landbouw gronden, beheer eigendommen en grondverwerving. Wethouder H.M. Kersten Maandag van 10.00-11.00 uur. ruimtelijke ordening, volkshuis vesting, bouw- en woningtoezicht, welstandstoezicht, stedebouw, eco nomische zaken: bevordering werk gelegenheid; markten en kermissen; handel en middenstand; bevordering toerisme; bedrijfs- en winkelvesti ging, verkoop gronden in en buiten bestemmingsplannen (m.u.v. land bouwgronden) Wethouder P.J.H. Driessen Maandag van 10.00-11.00 uur. sociale zaken, onderwijs, vol wassenen-educatie, sportzaken, recreatie, jeugd- en jongerenwerk, accommodatie-aangelegenheden, sociaal-cultureel werk, mondiale vraagstukken, mediazaken, kinder opvang. Kennisgeving bekendmaking Ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Ven ray maken bekend dat zy van plan zyn om, onder het stellen van voorschriften, positief te beschik ken op de aanvraag voor een hin derwetvergunning van M. Thyssen, Timmermannsweg 74 te Ysselsteyn, voor het oprichten en in werking hebben van een rundveehoudery, gelegen aan de Timmermannsweg 74 voornoemd. De ontwerp-beschikking en bijbe horende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 309, Raadhuis straat 1 te Venray, elke werkdag van 9.00-12.00 uur worden ingezien tot 5 juli 1990. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur, na telefonische afspraak. Tbt bovengenoemde datum kun nen gemotiveerde bezwaren schrif telijk worden ingediend by burgemeester en wethouders van Venray, Daarby kan worden ver zocht de persoonlijke gegevens van degene die bezwaar maakt niet be kend te maken. De aanvrager en degenen die be zwaar hebben gemaakt naar aanlei ding van de aanvraag en degenen die aan kunnen tonen dat zyn niet (tijdig) in staat zyn geweest dit te doen, kunnen bezwaar maken te gen de ontwerp beschikking Burgemeester en wethouders voornoemd, namens deze, het hoofd van de afdeling volkshuisvesting ruimtelijke ordening en milieubeheer, ir. G.F.J.M. Frencken 18 t/m 24 juni: Lourdescomité, afde ling Venray. 25 juni t/m 1 juli: Nationaal Epilep sie Fonds. Alleen voor deze akties is een kol- lektevergunning verleend. Koliek- teren buiten de aangegeven periode is niet toegestaan. De kollektanten en kollektrices moeten een op de betreffende kollekte gericht legiti matiebewijs kunnen vertonen. Ook dit jaar weer kunnen by slachthuis Janssen in Leunen die ren worden aangeboden om te slachten volgens de Islamitische ri tus. De slacht vindt plaats op dins dag 3 juli a.s. gedurende de openingstijden van het slachthuis. Deze rituele slacht is aan strenge regels gebonden en op de niet- naleving daarvan staan zware straf maatregelen. De voornaamste regels zijn: - vervoer van dieren bestemd voor de slacht mag alléén in goedge keurde veewagens en beslist niet in enig ander voertuig; - alle aanwijzingen van het keu- ringspersoneel dienen stipt te worden opgevolgd; - alleen het gezinshoofd mag aan wezig zyn by het toebrengen van de halssnede; er mogen géén kin deren worden meegebracht; - by het uitslachten en keuren van het slachtdier mag geen publiek aanwezig zijn; - de kosten voor de aanbieder be dragen ƒ25,- per te slachten dier, waarbij de huid tevens in het slachthuis dient te worden achter gelaten; Illegale slacht en ook het bieden van gelegenheid daartoe zyn ten strengste verboden op straffe van inhechtenisneming en hoge geld boetes. De gemeentepolitie zal toe zien op de naleving van de regels betreffende vervoer en illegale slacht. Kennisgeving bekendmaking beschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat door hen op de aanvraag van M. Janssen, De Hoef 3 te Leu nen voor het oprichten en in wer king hebben van een groenten- teel tbedryf, gelegen aan De Hoef 3 voornoemd; Pluimveebedryf Van der Ster ren B.V., Blakterweg 7 te Oirlo voor het ex artikel 6a Hinderwet uitbrei den /wijzigen van een pluimveebe- drijf, gelegen aan de Blakterweg 7 voornoemd; H.J.J. Heidens, Overbroekse- weg 4 te Leunen voor het ex artikel 6a Hinderwet uitbreiden/wyzigen van een kal koe n e n meste rijgele gen aan de Overbroekseweg 4 voornoemd; J. Philipsen, Deumeseweg 104 te Ysselsteyn voor het ex artikel 6a Hinderwet uitbreiden/wyzigen van een varkensmestery, gelegen aan de Deumeseweg 104 voornoemd; Jan Linders B.V. te Bergen voor het uitbreiden/wyzigen van een supermarkt, waar elektromoto ren worden gebruikt met een geza- menlyk vermogen van meer dan 1.5 kW, gelegen aan de Stationsweg 39 te Venray. hinderwetvergunning is verleend. De beschikking en bybehorende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 309, Raadhuisstraat 1 te Ven ray, elke werkdag van 9.00-12.00 uur worden ingezien tot 21 juli 1990. Tot deze datum kunnen de stuk ken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur, na telefonische afspraak. Tot bovengenoemde datum kan by de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State een beroepschrift (in tweevoud) worden ingediend door de aanvra ger, de betrokken adviseurs, dege nen die tegen de aanvraag om vergunning tydig bezwaren hebben ingediend en degenen die aan kun nen tonen niet (tydig) in staat te zyn geweest dit te doen. Op bovengenoemde datum wordt de vergunning van kracht tenzy voor deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan om de beschikking te schorsten of een voorlopige voorziening te treffen. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Raad van State, afde ling voor de geschillen van bestuur, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet wor den gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting ruimtelijke ordening en milieubeheer, ir. G.F.J.M. Frencken Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat op woensdag 4 juli om 20.00 uur in de burgerzaal van het raadhuis een inspraak- en informatie-avond zal worden gehouden over de uit gangspunten voor de planontwik keling voor het gebied VLAKWATER zoals begrensd door Kempweg Westsingel, Merselose- weg Hoopweg en Hardeweg De nu uitgebrachte nota (deze is in dit stadium alleen in koncept- vorm beschikbaar; dit koncept zal, onder andere naar aanleiding van bovenvermelde inspraakavond eventueel worden bijgesteld) ligt vanaf dit moment ter inzage, elke werkdag tussen 9.00 en 12.00 uur. in het raadhuis, afdeling VROM. Raadhuisstraat 1 te Venray. By burgemeester en wethouders van Venray is een verzoek ingeko men van B.V. Sperwer Nationaal, Utrechtseweg 340 te De Bilt, om een bouwvergunning voor het uitbrei den van een noodwinkel aan de Kruidenlaan 101 te Venray. De gewenste uitbreiding wykt af van de ter plaatse geldende be stemming Burgemeester en wethouders zyn voornemens voor de afwyking van het bestemmingsplan vrijstelling te verlenen als bedoeld in artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning voor de duur van maximaal drie jaren. Het verzoek ligt ingaande 22 juni 1990 gedurende veertien dagen voor een ieder ter inzage by de on derafdeling bouw- en woningtoe zicht, kamer 310 van het gemeentehuis (van 09.00 tot 12.00 uur). Gedurende genoemde termyn heeft een ieder de bevoegdheid te gen het verlenen van de vrijstelling schriftelijk bezwaar in te dienen bij burgemeester en wethouders van Venray. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche Burgemeester en wethouders van Venray zyn voornemens aan de na volgende bouwaanvragen medewer king te verlenen. het uitbreiden van een wo ning aan de Tinnegieterstraat 15 te Venray, tn.v. W.M. Tummers, Sta tionsweg 43; het verbouwen van een werk plaats kantoorgedeelte aan de Timmermannsweg 89 te Ys- seslsteyn, tn.v. Ministerie van De fensie, Direktie Gebouwen, Werken en Terreinen, Direktie Limburg Postbus 986, 6040 AZ Roermond. De op de bouwaanvrage(n) betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 22 juni 1990 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage by de onderafdeling bouw- en wo ningtoezicht kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termyn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche INSCHRIJVING KERMIS-TERRAS Burgemeester en wethouders van Venray stellen voor de horeca ondernemers in Ven ray-kom de in- schijving open voor het exploiteren van een terras ter grootte van onge veer 200 m2 op het Schouwburg plein aan de zyde van de Merseloseweg tydens de kermisda gen: zaterdag 4 t/m woensdag 8 augustus 1990. By de exploitatie van het terras dient rekening te worden gehou den met het volgende. a. Alle aansluitingen (elektriciteit water en afvoer) zijn voor reke ning van de terras-exploitant b. Het terras mag tussen 10.00 uur en 02.00 uur worden geëxploi teerd, terwyl de aldaar ten geho re gebrachte muziek zich tot die lokatie moet beperken. c. By het terras wordt van gemeen tewege een openbare toilet gelegenheid geplaatst waarvoor van de terras-exploitant —boven de inschryfeom— een bijdrage wordt verlangd van ƒ500,-. De inschrijving dient te geschieden in een gesloten envelop met het op schrift 'kermis-terras'. De envelop dient te worden bezorgd op de afde ling Burgerzaken, kamer 031, van het gemeentehuis, binnen tien da gen na de datum van het blad waar in deze bekendmaking is geplaatst Eventuele nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen op ge noemde kamer (tel 23246), De afdeling Openbare Werken van de sector Gemeentewerken bestaat uit de onderafdelingen Voorbereidingen en Uitvoering. Bij de onderafdeling Voorbereiding Openbare Werken is de vakature ontstaan van (38 uur) De nieuwe functionaris zal werkzaam zijn onder direkte leiding van de chef Voorbereiding. Funktie-inhoud - zoveel mogelijk zelf afhandelen van vragen van publiek, zowel telefonisch als aan het loket; het verzorgen van het postbeheer; - het concipiëren en redigeren van verslagen, opdrachten en brieven danwel uitwerken van concepten hiervan; het bijhouden van de aan- en afwezigheidsadministratie van mede werksters; - coderen en boeken van werkbrieven t.b.v. de urenverantwoording Gemeen tewerken; - produceren van overzichten en het verstrekken van informatie uit de urenve rantwoordingsadministratie; - zorgdragen voor kontröle en nazorg t.a.v. de geautomatiseerde bestanden. Funktie-eisen - MAVO/LEAO, aangevuld met een administratieve opleiding, zoals admi nistratief medewerker B (ECABO); - goede kontaktuele eigenschappen; - goede schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - zelfstandig kunnen werken; - bij voorkeur ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking. In afwachting van de definitieve funktieschaal die door middel van Funktie- waardering zal worden bepaald zal schaal IV (max.: f2.826) als salarisindika- tie gelden. Aanstelling zal plaatsvinden afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Voor meer informatie kan kontakt worden opgenomen met dhr. N. Hovestad, chef Voorbereiding of dhr. M. Hartzema hoofd Openbare Werken (tel. 04780-23333). De gemeente Venray wil meer vrouwen, en leden van etnische minderheden en gehandicapten in dienst nemen. Deze worden dan ook uitdrukkelijk uitgenodigd om te solliciteren. Sollicitaties kunnen vóór 30 juni a.s. worden gericht aan het college van bur-( gemeester en wethouders, postbus 500, 5800 AM VENRAY, onder vermel ding van het PZ-nummer 301. Kennisgeving bekendmaking aanvraag Burgemeester en wethoüders van Venray, maken bekend dat by hen een aanvraag is ingediend voor een hinderwetvergunning van: A. Claessens, Scheiweg 7 te Leunen, voor het uitbreiden/wijzi gen van een varkensfokkery, gele gen aan de Scheiweg 7 voornoemd; RM. Colbers, Blakterweg 4a te Oirlo, voor het uitbreiden/wyzigen van een pluimveebedrijf, gelegen aan de Blakterweg 4a voornoemd; C. Classens, Jaegerhofweg 6 te Veulen, voor het oprichten en in werking hebben van een chinchil- lakwekery, gelegen aan de Jaeger hofweg 6 voornoemd; Poels Varkensfokbedrijven, Volen 8 te Heide, voor het uitbrei den/wyzigen van een varkensfokbe- dryf, gelegen aan het Volen 1 te Heide; L.M.G. Arts, Vredeweg 2 te Vre- depeel voor het ex artikel 6a Hin derwet uitbreiden/wyzigen van een varkensmestery en akkerbouwbe- dryf, gelegen aan de Vredeweg 2 te Vredepeel. De aanvraag en de bijbehorende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 309, Raadhuisstraat 1 te Ven ray elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien tot 21 juli 1990. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 1930 uur na telefonische afspraak. T)t bovengenoemde datum kun nen gemotiveerde bezwaren schrif- telijk worden ingediend by burgemeester en wethouders van Venray. Daarby kan worden ver zocht de persoonlijke gegevens van degene die een bezwaarschrift in dient niet bekend te maken. Als daar telefonisch om wordt verzocht (afdeling volkshuisvesting ruimtelyke ordening en milieube heer), kunnen tot één week voor bo vengenoemde datum bezwaren ook mondeling worden gemaakt, waar- by over de aanvraag kan worden gesproken met de gemeente, de aanvrager en eventuele overige aan wezigen. Alleen degenen die bezwaar heb ben gemaakt naar aanleiding van de aanvraag en degenen, die kun nen aantonen dat zy niet (tydig) in staat zyn geweest dit te doen, kun nen tydens de verdere procedure bezwaar maken tegen de ontwerp beschikking en/of beroep indienen tegen de uiteindelyke beschikking Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting ruimtelyke ordening en milieubeheer, ir. GJ.F.M. Frencken Burgemeester en wethouders van Venray hebben in him vergadering van 12 juni 1990 voor de on derstaande bouwplannen bouwver gunning verleend. Zy die menen door de afgifte van één of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zyn getroffen, kun nen op grond van de wet AROB daartegen by het college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrft in dienen en wel binnen dertig dagen na bovengenoemde datum. het uitbreiden van een var kensstal aan de Twistweg 10 te Vre depeel, t.n.v. A.J.M. van Hoof; het plaatsen van een tuinhuis je aan de Ouverturestraat 46 te Ven ray, tn.v. RJ.P. Thcken, Mgr. Hanssenstraat 27 te Oostrum; het uitbreiden van een win kelruimte aan het Kapelaanspad te Venray, t.n.v. Onroerend Goed My Venrode b.v, Kempweg 33; het bouwen van een gara ge/berging aan de Drabbelsweg 11 te Veulen, tn.v. W.M. v. Staveren; het bouwen van een carport aan de Kempweg 21 te Venray, tn.v. GJJ.H. Schütgens. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche Gemeentelijk Combi- Zwembad Venray Zaterdag 30 juni en zondag 1 juli is het diepe bassin van het buiten zwembad gesloten voor vry zwem men i.v.m. het jaarlijkse Waterpolo- toemooi van de zwemvereniging Spio. Voor het overige is het bad ge woon geopend. POGING DIEFSTAL AUTO Door vernieling van het tocht- raampje was toegang verkregen tot een op het terrein van een garage aan de Plataanstraat geparkeerde personenauto, kenneiyk met het doel de auto te ontvreemden. Dat is niet gelukt KIND AANGEREDEN Donderdagmorgen omstreeks kwart over acht lette een 20-jarige uit Oeffeit afkomstige bestuurder, toen hy vanaf de Hoenderstraat rechtsaf de Langeweg wilde opry- den, onvoldoende op. Öp dat mo ment stak een 5-jarige jongen op weg naar de Dr. Poelsschool het ze brapad over en werd door de perso nenauto aangereden. Hy liep by die botsing een beenfraktuur op. Na be handeling in het ziekenhuis kon hy met gips om zyn been naar huis worden overgebracht Agenda voor de vergadering van de gemeenteraad, te houden op dinsdag 26 juni 1990 in het ge meentehuis, Raadhuisstraat 1 te Venray. Aanvang 19.00 uur. 1. Notulen van de openbare verga dering van de gemeenteraad ge houden op dinsdag 29 mei 1990. 2. Ingekomen stukken en mede delingen. 3. Verzoeken ex artikel 74 van de WBO om vergoeding van de kosten voor het herstellen van vernielingen ten behoeve van diverse basisscholen te Venray. 4. Verzoek ex artikel 74 WBO voor het vervangen van een ventila torkachel door een radiator ten behoeve van basisschool H. Ma ria te Oostrum. 5. Vaststelling regeling medege bruik schoolgebouwen basison- derwys en speciaal onderwys. 6. Verzoek ex artikel 74 WBO voor het aanbrengen van extra zon wering voor de bovenramen in 4 lokalen t.b.v. basisschool H. Maria te Oostrum. 7. Verzoek ex artikel 74 van de WBO om vergoeding voor het herstellen van vernielingen en inbraakschade t.b.v. basisschool Dr. Poels. 8. Verzoek ex artikel 74 van de WBO om vergoeding van de kosten voor het herstel van stormschade aan basisschool De Stek te Castenray. 9. Beschikbaar stellen van een krediet voor het herstellen van stormschade aan openbare ba sisschool De Flierefluit. 10. Vaststelling van de aftekening basisdedukatie voor de regio Noordelijk Noord-Limburg 1989. 11. Overeenkomst inzake beëindi ging opstalrecht blokhut 'De Holle Boom'. 12. Vaststelling subsidie Volksuni versiteit 1990. 13. Verzoek ex artikel 82 van ISOV- SO om vergoeding van de kosten voor het herstellen van vernielingen ten behoeve van De Essel. 14. Vaststelling meeijarenprogram- ma restauratie rijksmonumen ten in de gemeente Venray voor de financieringsjaren 1991 t/m 0 1995. 15. Garantieverstrekking van de Stichting wykgezondheidscen- trum 'Landweert' i.v.m. het aan gaan van een hypothecaire geldlening. /c 16. Uitvoering van een alcoholmati- gingsbeleid in de gemeentelyke organisatie. 17. Vaststelling verordening op de heffing en invordering van een baatbelasting herinrichting Grote Markt en Marktstraat. 18. Aankoop grond in het Centrum plan van de heer JA.C. de Bruyn, Hoenderstraat 16 te Venray. 19. Beschikbaar stellen van een krediet t.b.v. de aanleg openbare werken in bestemmingsplan Burggraaf. 20. Beschikbaar stellen van een krediet t.b.v. civiel technische werken winkelcentrum 'De Bleek'. 21. Beschikbaar stellen van een krediet tb.v. de herinrichting Schoolstraat. 22. Voorbereidingsbesluit partiële herziening bestemmingsplan Ysselsteyn tb.v. het bouwplan van de heer M. v.d. Weyer, Put- tenweg 18 te Ysselsteyn. 23. Voorbereidingsbesluit patiële herziening bestemmingsplan Buitengebied tb.v. de verbou wing van het pand Leunseweg 22, voormalige zuivelfabriek. 24. Voorbereidingsbesluit partiële herziening bestemmingsplan Buitengebied tb.v. het bouw plan van de Stichting Psychia trisch Centrum Venray. 25. Voorbereidingsbesluit partiële herziening bestemmingsplan Buitengebied tb.v. het bouw plan van de heer Th.P.M. Hen- drix, Brienshoekweg 3 te Leunen. 26. Beroepsschrift van de heer H. Derks, Stationsweg 130 te Oostrum, tegen de weigering van een bouwvergunning voor het oprichten van een paar- destal aan de Hulstweg. 27. Vaststelling 'algemene regeling aan- en bygebouwen by wo ningen'. 28. Beroepschrift van mevr. C.H.M. van Loo, Oostsingel 8 te Venray tegen weigering bouwvergun ning tot het aanbrengen van een dakkapel op de woning Oostsingel 8. 29. Voorstel met betrekking tot: A. rapportage besteding gelden stads- en dorpsvernieuwing over het jaar 1989; B. verdeling gelden beschikbaar gesteld in het kader van de Wet op de stads- en dorpsvernieuwing voor het jaar 1990. 30. Nota terzake fusie Lima- gas/PLEM. 31. Verklaring als bedoeld in arti kel 94, lid 3, van de Wet Geluid hinder t.b.v. vaststelling hogere waarden voor bouwplan tot bouw woning aan de Johan van Wyttenhorstweg te Vredepeel. 32. Aanpassing tarieven abonne ment kabeltelevisie. DEAKTIEVE SPORT VOOR IEDEREEN BOWLING BOND VENRAY Uitslagen finale bekerwedstryd Dinsdag 12 juni jl. traden Frans- sen Keukens en de Red Arrows aan voor de finale van het Bekertoer nooi seizoen 89-90. De Red Arrows begonnen voorzichtig maar Frans- sen lag direkt op de juiste snelheid. Aangevoerd door de sterk bowlen de Cor van Ewyck werd een scratch-score van 839 bereikt. Dit bleek ruim voldoende om ook met handicap de game te winnen (987- 938). In de 2e game boden de Red Arrows meer tegenstand en bleef het spannend tot de laatste worp. Men had uitgerekend dat Theo Sie- bers minimaal en spare moest sco-' ren. Hy deed dit, maar de nabeurt leverde geen strike op en dat bete kende een precies geiyke score,' 985-985. Ieder een half punt en na twee games een stand van 1%-Vfe in het voordeel van Franssen. Alles, was nog mogeiyk. De Red Arrows; wisten de score van de 2e game< vast te houden in de 3e game.1 Franssen had echter het vermogen- er nog wat bovenop te doen, hun 3e; game werd de hoogste van de drie.- Met 1020-986 werd de 3e game ge- wonnen, wat een totaalscore ople verde van 2992-2909 in het voordeel van Franssen. Hiermee werd het team van Franssen Keu kens dus met 3Vfj-Ms winnaar van de beker. De hoogste individuele scores in deze bekerfinale waren van Cor van Ewyck. Hy scoorde de hoogste se rie met 596, opgebouwd uit 212, 212 en 172. De 212-games waren de hoogste games van deze avond. Hiermee is een einde gekomen aan het seizoen 89-90 en kunnen we gaan genieten van een welverdien de vakantie. De Algemene Ledenvergadering wordt gehouden op 28 augustus 1990. Denk om het betalen van de kon- tributie voor het nieuwe seizoen. uw weekblad Op donderdagavond 14 juni jl. trokken de Venrayse Amateurfoto grafen door het centrum van Ven ray. De een hield zich bezig met het maken van portretten van etalage poppen, de ander koncentreerde zich op graffiti en twee leden trof fen enkele vergeten winkelwagen- tjes aan en probeerden daarmee enkele grappige fotografische effek- ten te bereiken. De welwillende medewerking van een (foto)model, door een van de le den uitgenodigd, maakte het een paar fotografen mogelyk om Ven- rays centrum op een heel aparte manier in de kyker te zetten. De resultaten van deze avond wor den met spanning tegemoet gezien. De slotavond van de eerste perio de wordt gehouden op 28 juni. de leden ontvangen hiervoor een apar te uitnodiging. Het zal een gezellige avond worden met een hapje en een drankje, met als thema 'Humor en Fotografie'. Tydens de koppelwedstryd van Siebengewald zaterdag jl. wist het koppel J. Weys/B. v.d. Berken zich in de pryzen te vissen. De 3e wedstryd om de Koningsti tel werd by de k.h. gewonnen door M. Smits met 4.900 gr, 2e F. v. Bom-, mei 4.800 gr. en 3e Th. Creemers 4.250 gr. By de l.h. werd H. v.d. Hoo- gehof Ie, 2e A. v. Mil en 3e J. Franken. Zaterdag a.s. ind. pickerwedstryd van Grubbenvorst. Zondag 4e en laatste Konings- wedstryd voor k. en 1. hengels. Woensdagavond, 27 juni, worden de jeugdvissers van de beide vereni gingen wederom aan de overstort- vyver 't Brukske verwacht voor de 2e wedstryd om de gemeentebeker. De aanvangstyd is dezelfde als de eerste keer. Opgeven tot donderdag avond 19.30 uur by H. v.d. Heuvel, tel. 04780-86569. Voor uw vergunningen kunt u te recht by H. v.d. Heuvel, Langeweg 38, Venray en V. Grootels Hen gelsport, Stationsweg.

Peel en Maas | 1990 | | pagina 14