Tweede lustrum JBC Venray 80 Tennisclub Rodhe Honk- en Softbalver. Red Caps Venray VC de VoUe Maan kampioen Handboogsport Distrikt XI Venray-Horst e.o. Triathlon Vereniging regio Venray Jeu de Boules Club J.B.C. Venray 80 Geslaagd Spio Katholiek Vrouwen Gilde Venray PEEL EN MAAS 'peel en maas Dit jaar is het tien jaar geleden dat de Venrayse petanquevereni- ging (Jeu de Boules) JBC Ven ray 80 werd opgericht. Initiatief hiertoe werd genomen door wijlen drs. Zuur, hy was het, die aangestoken door de petanquesport, stappen on dernam om in het Venrayse een vereniging van de grond te krygen. Het begon allemaal met een wed denschap, aangegaan door drs. Züur en zyn echtgenote. Drs. Zuur was er van overtuigd dat het in Ven- ray moest lukken, zyn echtgenote niet. De eerste stap was een artikel en advertentie in, hoe kan het ook anders, 'de oer Venrayse Peel en Maas'. Op deze oproep meldden zich op 25 juli 1980 15 potentiële leden in café Het Veerhuis. Na een enthousiaste inleiding van dhr. Zuur werd men het al snel eens en er werd tot oprichting besloten. Een voorlopig bestuur, met als voorzitter dhr. Zuur, bereid de een tweede vergadering voor. Op deze tweede vergadering versche nen reeds 19 leden. Er werd nu een naam gekozen voor de vereniging en het voorlopig bestuur werd uit gebreid tot vier. In november 1980 werd JBC Ven ray 80 als vereniging ingeschreven by de NJBB (Neder lands Jeu de Boules Bond). Toen dhr. Zuur na twee jaar het voorzitterschap afstond, was JBC Venray 80 volop bezig zich te ont plooien en waren er reeds een der tigtal leden. SPORTIEF GEBEUREN Op sportief gebied begon Venray zyn mannetje te staan; was het Rodheo-toernooi Zaterdag 16 en zondag 17 juni vinden de finales plaats van het de ze week te houden Rodheo-toer nooi. Ongeveer 100 deelnemers (sters) hebben zich voor dit toer nooi ingeschreven, wat door de deelname van spelers uit Duitsland zelfs een internationaal karakter heeft. Het loont in elk geval beslist de moeite voor tennis-geïnteres- seerden eens een kijkje te komen nemen op tennispark Landweert. Huis vrouwentoernooi: Nu de kompetitie ten einde is breekt de rekreanten-tijd echt goed los. Op donderdag 28 juni is er een speciaal toernooi voor Huisvrou wen. De inschrijfkaarten liggen klaar in het paviljoen. Inlichtingen zijn eventueel te krygen bij de da mes Elly Schoonderbeek, tel. 83460 en Bep Martens, tel. 81179. Adoptietoernooi Dit is een spellendag voor senio ren MET junioren. Door de beide TC's worden allerlei spelletjes die te maken hebben met tennissen in een circuit uitgezet. Vooral de meest simpel lykende spelletjes geven vaak aanleiding tot de grootste hila- kiteit Dit toernooi wordt gehouden op zaterdag 30 juni. De inschryf- kaarten liggen in het paviljoen klaar. Ook voor beginnende tennis sers is deze dag zeer aan te bevelen! Thuisblijverstoemooi: Dit jaar wordt voor de eerste maal ook een JUNIOREN-thuisblyvers- toemooi georganiseerd. De junio ren spelen hun toernooi op 14 juli en de senioren op 29 juli. Mocht u dus niet op vakantie gaan, of al ge weest zyn, of nog gaan, als u thuis bent wordt u van harte uitgenodigd aan het toernooi deel te nemen. Zowel het junioren- als het senio- rentoemooi zyn gebaseerd op gezel ligheid. Dus ook voor dit toernooi geldt: 'doe mee'. Inschryfkaarten in het paviljoen. Nieuwe leden: Mocht u na het lezen van al deze rekreatieve aktiviteiten ook zin krygen om eens een balletje mee te slaan, geef u dan als lid op van de vereniging Rodhe, by het sekretari- aat: Gerrit Schoonderbeek. Pr. Bemhardstraat 5, tel. 86274. Als u niet te lang wacht kunt u nog aan bovenstaande aktiviteiten deelnemen. DAN VRAAGT MEN OM DIEFSTAL AUTO By een kontrole aan een aan de Kruidenlaan geparkeerde perso nenauto ontdekte de politie dat de auto niet was afgesloten en dat de sleutel nog in het kontaktslot zat. De eigenaar was niet te vinden en de politie sloot de auto af, nam de sleutel mee en deed een bon onder de ruitenwisser. De eigenaar kon de sleutel terug krygen na betaling van de boete. Daarby kreeg hy te horen dat op een dergelijke manier autodiefstal in de hand wordt gewerkt VRIJWILLIGERSWERK VOOR DE FANFARE In Casten ray hebben vrijwilligers zich ingezet voor het steken van asperges met als doel de kas te spekken van de fanfare. Dat deed ook een 48-jarige inwoner. Nadat de asperges gestoken waren werden die op de Steegkamp verder ver voerd, geladen op een aanhangwa gen. Deze was gekoppeld achter een traktor. Hoe het nu precies is ge gaan, is onduidelyk. De aanhang wagen raakte los en daarbij viel de man zo ongelukkig op de wagen dat hij met een kaakfraktuur naar het ziekenhuis moest worden overge bracht vroeger op toernooien zo dat men bly was als men een Venrays team als tegenstander kreeg, tegenwoor dig treedt men tegen Venray met angst en beven in het strydperk. Ook begon JBC Venray 80 zelf ak- tief te worden op toernooigebied. Het eerst georganiseerde toernooi was het Piëlhazentoemooi, inmid dels uitgegroeid tot een klassieker met deelname uit geheel Neder land, Duitsland en België. Tegen woordig houdt JBC Venray 80 vyf tot zeven grote toernooien per jaar. SPEELTERREIN In juni 1981 kreeg JBC Venray 80 de beschikking over een eigen speelterrein, nl. Vlakwater. Inmid dels is deze akkommodatie uitge breid met een aantal nieuwe banen en een schuilhut Onze akkommo datie is hiermee een van de mooiste van heel Nederland, hetgeen met waardering door bezoekende ver enigingen wordt bevestigd. Hopelijk komt onze fantastische akkommodatie niet in gevaar door de plannen die de gemeente Venray heeft met het Vlakwatergebied. Het zou jammer zyn voor petanque- spelend Nederland en met name voor Venray als een zo unieke ak kommodatie zou verdwijnen. HET HEDEN EN DE TOEKOMST Momenteel heeft JBC Venray 80 ongeveer 65 leden en hoort daar mee tot de grotere verenigingen in den lande. Steeds duidelyker wordt dat pe- tanque in een behoefte voorziet op De Venrayse honkballers hebben him 5e overwinning op ry behaald. Deze keer waren The Stags uit Etten-Leur het slachtoffer. Mede door 2 prachtige single homeruns van Andres Naranjo nam de Ven rayse ploeg met een 7-2 overwin ning afscheid van de Etten-Leurse ploeg. Uitslagen: HB asp: Red Caps-Maastricht 3-12 HB jun: Red Caps-Kerkrade 17-2 HB sen: The Stags-Red Caps 2-7 SB sen: Red Caps-Venlo afgel. Programma zaterdag 16 juni: HB jun: Fklcons-Red Caps v.11.00 HB asp: Venlo-Red Caps v.09.00 HB pup: PSV-Red Caps v.07.45 Programma zondag 17 juni: HB sen: Red Caps-Beek 14.00 SB sen: Bullfighters-Red Caps v.8.30 Rekreanten weten jullie het nog. Vrydag 15 juni 19.30 uur wedstryd tegen Mulo in Helmond. Vertrek Wieënhof 18.30 uur. De in mei beëindigde rekreanten bedryfsvolleybalkompetitie '89-'90 kende in de A-klasse een overduide lijke winnaar. Het team van 'De VoUe Maan' wist nl. 9 achtereenvol gende overwinningen te boeken en moest alleen in de laatste wedstryd (toen men al zeker was van het kampioenschap) de punten delen met 'de eeuwige rivaal' VC Knudde, om zodoende ongeslagen en met ruime voorsprong de kompetitie te beëindigen. Ook op het afsluitende toernooi op 19 mei was men de sterkste ploeg en ging men aan de haal met de ie prys. Inmiddels heeft men ook weer enkele suksesvolle optredens ach ter de rug op verschalende buiten- toernooien waarbij de 2e plaats die behaald werd in de 2e klasse (Nevo- bo kompetitie) op het sterk bezette Hovoc-toemooi een fraaie prestatie was. Zaterdag jl. werd er op de door Handboogvereniging de Rare Schutters ingerichte banen by de firma Hofmans te Overloon de DVS- beker verschoten. De Rare Schut ters hadden alles in het werk gesteld om het voor ieder zo aange naam mogelyk te maken. In die op zet zyn ze zeker geslaagd. Tb meer ook omdat er aan ieder warme hap jes werden aangeboden. Hiervoor namens alle deelnemers hartelyk dank. De uitslagen van de eerste zestallen: 1. De Batavieren, Casten- ray, 184p; 2. Diana, Venray. 182; 3. SL Sebastiaan, Heide, +162; 4. Uitspanning, Griendtsveen, 161; 5. Ons Genoegen, Ysselsteyn, 159; 6. De Schutroe, Horst, +139; 7. 't Trefpunt, Tienray, 125; 8. Ons Ge noegen, America, +106; 9. St. Hu- bertus, Merselo, 100; 10. De Rare Schutters, Overloon, +89; 11. St. Joris, Leunen, +83. Uitslagen tweede zestallen: 1. Diana, Venray, +164p; 2. Ons Ge noegen, Ysselsteyn, 156; 3. St. Jo ris, Leunen, 152; 4. St Sebastiaan, Heide, 124; 5. 't Trefpunt, Tienray, 99; 6. De Batavieren, Castenray, 94; 7. Ons Genoegen, America, +77; 8. St Huberius, Merselo, +53; 9. Uitspanning, Griendtsveen, 13; een gebied van sport waarbij men, met betrekkelijk weinig lichamelij ke inspanning toch tot goede resul taten kan komen. Kortom een sport waarbij oud en jong zich treffen en meten. Dit vooral maakt het petan- que tot wat het is: een uitgesproken sociale sport. Voor voortgang en ontwikkeling is het noodzakelijk dat ook by JBC Venray 80 meer jeugdleden komen. Weliswaar begint de jeugd de weg naar de petanquesport te vinden maar uitbreiding vooral met jeugd leden staat hoog genoteerd op het verlanglijstje van JBC Venray 80. Ook hoog staat genoteerd: het van de grond krygen van een eigen bin- nenakkommodatie, zodat ook in de wintermaanden regelmatig kan worden doorgespeeld. Weliswaar biedt de manege Geurts-van kessel te Ysselsteyn gedurende de winter maanden gastvrijheid voor toer nooien en clubontmoetingen, toch is de wens eigen akkommodatie aktueel. VIERING TIENJARIG BESTAAN JBC Venray 80 viert haar tien jarig bestaan met: Een groot toer nooi voor doubletten op zaterdag 16 juni a.s. en een groot triplettentoer- nooi op zondag 17 juni a.s. Beide toernooien worden gehouden op het Vlakwater speelterrein. Er wordt deelname uit geheel Neder land, Duitsland en België verwacht Op zaterdag 1 september a.s. wordt een toernooi met daar om heen een aantal festiviteiten gehou den voor de leden van JBC Venray 80. Henry Drieshen en Franka Jansen Zuidnederlands kampioen Op 10 juni was er in Sittard het afdelingskampioenschap te verde len tussen de verschalende katego- riën. Dit kampioenschap gaat over de gebieden Noorde-Brabint en Limburg. Voor onze vereniging was deze zeer suksesvol, Henry Dries hen werd in een spannende finale kampioen by de heren en Franka Jansen werd met grote voorsprong op de nummer 2 kampioen by de dames. De afstanden waren in deze ISD wedstryd: 1800m zwemmen, 41 km fietsen en 10 km lopen. Hen ry had een tyd van 139.58 uur en Franka 2.21.20 uur. Een prima prestatie leverde ook Hennie Freriks, hy kwam als 11e over de finish by de heren in een tijd van 2.09.20 uur. Peter Scheres finishte in 2.19.49 uur en Jef Hae- nen in 2.48.06 uur (10 km teveel ge fietst). Als je uitslagen van wedstryden hebt, deze s.v.p. op zondagavond doorbeUen by Franka Jansen, tel. 04780-11491. Trainingstyden: Donderdag: 1830 uur Fietsen by- eenkomst café de VoUe Maan. Vrydag: 18.00 uur Zwemmen gemeente-zwembad, by goed weer in Schaartven te Overloon. Zaterdag: 16.00 uur Lopen vanaf parkeerplaats gemeente-zwembad. Zondag: 9.00 uur Fietsen, byeen- komst café de VoUe Maan. Dinsdag: 18.00 uur Zwemmen in het gemeente-zwembad, by goed weer in Schaartven te Overloon, daarna fietsen. Woensdag: 19.30 uur Baan- t raining. Wedstrydagenda: 16 juni: 1/3 Triathlon te Asten. 17 juni: ISD triathlon in Drunen. 23 juni: Kwart triathlon Scher- penzeel. Afgelopen weekeinde namen twee Venrayse tripletten deel aan de petanque marathon 'De vieren twintig uur van Ry swyk'. Er namen 48 tripletten deel uit Nederland, België, Frankryk en Duitsland kortom een zeer sterk bezet veld. De Venrayse tripletten weerden zich dapper en wisten regelmatig een marathonpunt binnen te halen (winst leverde 1 marathonpunt op, gelykspel punt). Dankzy de zeer goede weersomstandigheden —het bleef echt 24 uur helemaal droog— en de vlekkeloze organisatie verliep de marathon schitterend. Beide Venrayse teams waren zo enthousi ast dat spontaan werd afgesproken volgend jaar opnieuw deel te ne men. Na 24 wedstryden en 24 uur spelen werd op zaterdagavond de marathon afgesloten. Einduitslag: Triplet Wim en Ma ria Broers en Rik Beerkens 715 ma- rathonpunten; ze behaalden de 40e plaats. Triplet Eef Zeelen, Joop Triest en Erwin Hageman 13 mara- thonpunten; ze behaalden de 18e plaats. Jubileumtoemooien Zaterdag 16 juni doubletten, aan vang 10.30 uur. Melden aan de in schrijftafel voor 10.00 uur. Zondag 17 juni tripletten, aan vang 10.30 uur. Melden aan de in schrijftafel voor 10.00 uur. Nog niet ingeschreven? Dan als nog snel doen. Ook voor de schrijf tafel en de keuken zyn nog mensen nodig. Aan de kath. scholengemeen schap voor vwo en havo „Jerusa lem" In Venray zijn geslaagd: havo Lisette Basten, Venray; Ronald de Beijer, Venray; Doreen Berings, Tienray; Stefan Bertrands, Venray; Gonnie de Boer, Maas hees; Vincent Custers, Venray; Nicole Dor ren, Venray; Pasha Elstak, Venray; Kim Freriks, Oostrum; Ingrid van Geul, Ven ray; Daan Gosens, Leunen; Marloes Her mans, Venray; Walter Hessels, Venray; Al fred Hilhorst, Venray Edgar van den Hoef, Swolgen; Angelique van Hoof, Venray; Pa trick Huberts, Venray; Elke Jansen, Ven ray; Susan Janssen, Leunen; Anneliek Jeu ken, Venray, Brechje Jeuken, Venray, Marco Kaak, Venray; Ralph Kellenaers, Maashees; Paul Kessels, Swolgen; Lykke van Kesteren, Venray; Michaela Kley, Ber gen; Rachel Knel, Venray; Angeüe Kruij- sen, Venray; Mandy Kruijsen, Venray; Lissy Kusters, Leunen; Maikel van de Lis donk, Venray; Sandor Loeffen, Venray; Bram Meissen, Well; Jikke Nales, Swolgen; Diana Nijsen, Well; Marieke van Osch, Venray; Marion Peeters, Well; René Pluk, Oostrum; Toon Poels, Venray; Judith van der Rijt, Venray; Dionne van Rooij, Maas hees; Bemd Röttgering, Venray; Daniëlle Seuren, Sevenum; Frans Sijbers, Overloon; Petra Spee, Broekhuizen; Monica Stiphout, Venray; Judith Thijssen, Well; John van Vegchel, Venray Chantal op 't Veld, Oos trum; Edwin van de Venn, Well; Maike Verheij, Venray; Ruud Versteegen, Oos trum; Sandra Vervoort, Venray; Wendy Voesten, Oostrum; Willem Volleberg, Oos trum; Ineke Wagemakers, Oostrum; Marco van der Wijst, Venray Inge Zegers, Overloon; Trudy Zweden, Oostrum. Gymnasium A: Corene van Bronkhorst, Holthees; Jacque line Coppers, Well; Anette Custers, Venray; Liesbeth Lucassen, Venray; Bianca Pluk, Venray. Gymnasium B: Frank Dirkx, Blitterswijck; Urban Hoedemaekers, Venray; Monique Jeuken, Overloon; Suzan van Kruijssen, Venray; Oscar Lemmers, Venray; Bart Platzbeecker, Venray; Bjom van Rijn, Ven ray; Eric Saras, Well Atheneum A; Mara van Berkel, Venray; Tjeerd Biessels, Overloon; Ard Coppus, Overloon; Mark van Priel, Deume; Hanneke Ensink, Overloon; Chantal Hendrix, Oostrum; Adriette Hop penbrouwers, Venray; Linda Janssen, Maashees; Sigrid Janssen, Swolgen; Carlo Harman, Arcen, Ingrid van Loosbroek, Well; Ali Manders, Venray; Manón Min, Venray; Deirdre Noten, Overloon; Moniek Poels, Merselo; Annouk Rouwhorst, Ven ray; Myrian Schulz, Venray; Edwin Sta rink, Venray; Bianca Swinkels, Venray; Su- sanne Theeuwen, Blitterswijck; Monique Verhaag, Merselo; Mariska Versleijen, Oostrum; Joëlla Verstraelen, Oostrum; Diana Vink, Venray; Rudy Vissers, Blitters wijck; Marcel Wiskie, Venray; Wilma Zan ders, Oirlo. Atheneum B: Tom Alkim, Venray; Janou Bardoel, Ven ray; Marcel Bastiaans, Well; Marietje van den Beuken, Venray; Wendy van den Boog aard, Oostrum; Judith Bovée, Leunen; Pau line Crooijmans, Overloon; Govert Derks, Overloon; Claudia Diels, Venray; Pepijn Dobbelaer, Venray; Martin de Greef, Over loon; Wouter Janssen, Maashees; Liesbeth van Kempen, Holthees; Louis van der Lin den, Blomberg/Lippe; Rosalinde van Lip- zig, Vredepeel; Frank Peters, Venray; El len Rambags, Venray; Jock de Rooij, Ven ray; Roy Rutten, Horst; Pien Smeets, Ven ray; Maurice Vandamme, Venray; Nynke van der Werf, Overloon; Andy Zauner, Ven ray. Aan het Boscbveldcollege in Ven ray zijn geslaagd: Havo William Aerts, Kronenberg; Ilze Arts, Horst; Marcel Arts, Ysselsteyn; Jan A te rn a, Venray; Yvonne Baeten, Horst; Ibra him Bayram, Venray Geert Boening, Ven ray; Colleen Bolten, Meerlo; Eugenie Bon- gers, Venray; Miriam Bos, Sevenum; Gijs Burger, Overloon; Sarashvati Changoe, Venray; Marc Christiaens, Melderslo; Wil- bert Christiaens, Melderslo; Inge Claesen, Horst; Leonie Cornelissen, Leunen; Edith Cybulski, Venray; Suzan Derckx, Yssel steyn; Astrid Derikx, Broekh'vorst; Dionne Dijkman, Horst; Angelique Dinghs, Casten ray; Godfried Dorssers, Venray; Leon Dou- ven, Meterik; Nicole Douven, Horst; Ruth Eblsch, Venray; John Eijmael, Horst; An- nemiek van Enckevort, Sevenum; Frank Eulenpesch, Horst; Sacha Franssen, Ven ray; Mariëlle Geurts, Horst; Chantal van Gils, Holthees; Freek van de Goor, Mete rik; Lina Gooren, Oirlo; Anita Goumans, Leunen; Cynthia van Hartingsveldt, Meerlo; Monique van Helden, Hegelsom; Rinette van Hemert, Meerlo; Onno Hen- dricx, Venray; Pieter Hermans, Yssel steyn; Sonja Hoeijmakers, Sevenum; Silvia Hoeymakers, Horst; Delene Houben, Mete rik; Edith Jacobs, Hegelsom; Anja Jans- sen, Horst; Peter Janssen, Horst; Cindy Janssen. Ysselsteyn; Inge Janssen, Horst; Ruud Jenniskens, Horst; Marlijn Kaak, Venray; Yvonne Keijsers, Horst; Martien van Kempen, Leunen; Yvonne Kersten, Castenray; Michel van der Krabben, Ven ray; Mabel Kroon, Venray; Rob Langohr, Venray; Ruud Leijssen, Leunen; Miriam Lensen, Wanssum; Marieke Linders, Horst, Stan Linders, Oostrum; Roel Litjens, Horst; Elen Logtens, Meerlo; Jes sica Lucassen, Castenray; Bart Marcelis- sen, Ysselstyn; Twan Martens, Leunen; Su zan Mertens, Leunen; Noel Michels, Yssel steyn; Edwin Michiels, Melderslo; Geert van Mill, Venray; Roger Muijsers, Meterik; Suzanne Nelissen, Horst; Helene Noya, Horst; Dianne van Nunen, Horst, Bart van Oers, Veulen; Wouter Ofner, Venray; Ni- colle Palmen, Broekhuizen; Roy Peeters, Melderslo; Dave Peeters, Horst; Harold Peninx, venray; Saskia Penris, Venray; Mynko Peterink, Leunen; Marijke Pieters, Horst; Hasan Poyraz, Venray; Jack van Rengs, Horst; Masja Renkens, Sevenum; Chnstel van Rens, Horst; Silvie Rijnders, Horst; Tanja Ritzerfeld, Venray; Christel Rongen, Horst; Marcel Rongen, Horst; Ni cole Rongen, Hrost; Eric Seuren, Horsf; Wilma Seuren, Horst; Sjoerd Smits, Ven ray; Sylvia Snijders, Venray; Janneke van Soest, Oirlo; Ivon Spreeuwen berg, Seve num; Suzanne Steeghs, Sevenum; Frank Steegs, Horst; Marco van der Sterren, Horst; Rob Strijbos, Ysselsteyn; Jan Sturm, Overloon; Giel Sturm, Overloon; Miriam Swets, Venray; Marcel Swinkels, Venray; Jean-Paul Tacken, Meterik; Mieke Tatken, Horst; Edwin van Rensch, Horst; Edward Verhees, Venray; Irma Verheijen, Heide; Paul Verhoeven, Venray; Birgit Verrijth, Sevenum; Petra Versleijen, Mete rik; Petra Versteegen, Horst; Pieter Ver straelen, Tienray; Jose Voermans, Oirlo; Rob Voesten, Leunen; Stefan Volleberg, Wanssum; Margriet van der Voorn, Ven ray; Mieke van Waaijenburg. Venray; Twan Wijnhoven, Horst; Frank Zanders, Horst Atheneum Eef je Arts, Meerlo; Patrick Bete rams, Wanssum; Daniëlle Bisscheroux, Venray; Monique Bloemen, Venray; Miriam Bud- dinger, Meerlo; Resie Coenders, Horst; Monique Couwenberg, Ysselsteyn; Alex ander Ebus, Wanssum; Salima El-Guada, Venray; Ben Emons, Venray; Danny Fa sen, Venray; Lonneke Geurts, Horst; Ma- rila Geurts, Heide; Annemie Graat, Oos trum; Joyce Hermans, Sevenum; Anoek van den Heuvel, Venray; Henriëtte Hof- mans, Meterik; Suzanne Jacobs, Horst; Su zanne Jacobs, Venray; Judith Jans, Horst; Bas Janssen, Venray; Arno Janssen, Oos trum; Irene Janssens-Bruines, Venray; Ni cole Jenniskens, Leunen; Cathelijne de Jong, Sevenum; Jenny Kremers, Horst; Saskia van Leendert, Melderslo; Suzanne van Leendert, Melderslo; Igor Lemmen, Venray; Patrick van Lierop, Venray; Es ther Maatje, Venray; Tamara Martens, Venray; Angele Meijer, Venray; Bianca Meiland, Horst; Veronique Nabben, Horst; Anke Pauwels, Sevenum; Marjo van Rengs, Horst; Ulrike Rotjes, Swolgen; Daniëlle Schwanen, Sevenum; Estei Smedts, Seve num; Liesbeth Stevens, Venray; Jolanda Te Baerts, Horst; Pia Theeuwen, Horst; Dennis van Tilburg, Horst; Ellis Venne- kens, Castenray; Koos Vercauteren, Geijs- teren; Marcel van der Walle, Horst; Nicole Walma, Venray; Sabine van Wijlick, Seve num; Ester Wijnen, Venray. Paid Swinkels. Atheneum-B Marjolein Amtz, Sevenum; Marcel Beelen; Melderslo; Niels Berben, Meerlo; Hans Boots, Horst; Erik Bovee, Sevenum; Paul Bovend'Eerdt, Oostrum; FransClaes, Sever num; Anne-Marie Claessens, Oostrum; Pe ter Clijsters, Venray; Suzanne Collin, Mel derslo; Patrick Craenmehr, Horst; Alwin Crooijmans, Venray; Koen Daamen, Over loon; Eddy Derks, America, Wilfried van Dijck, Oirlo; Ben Donders, Sevenum; Petra Drabbels, Heide; Fred Driessen, Sevenum; Ingrid Driessen, Meerlo; Twan FranSsën, Venray; Michiel Geurts, Horst; Bart van den Goor, Sevenum; Maurice van den Heu vel, Venray; Lieke Hobus, Hors; Sandra Hofmans, Meterik; Henny van Hoven, Meerlo; David Knuttel, Horst; Marcel Ko- revaar, Venray; Sander van Kuijck, Ven ray; Rob Litjens, Horst; Jeroen van Mill, Venray; Ramon Moorrees, Horst; Mare Mous, Overloon; Leonie van Osch, Casten ray; John Pelzer, Venray; Mirei Pestel, Griendtsveen; Claudia Poels, Venray; Rob Rijs, Sevenum; Guido Smits, Geijsteren; Frank Spee, Venray; Duncan Stiphout, Horst; Sandra Theeuwen, Wanssum; Maud Vissers, Horst; Marlies Vossen, Venray; Marian Vullings, Horst; Bob Wijnen, Ven ray; Bram Wijnhoven, Horst; Paul van Zon, Horst Gymnasium-Alfa Marcel Arts, Venray; Rob van Beek, Ven ray; Ilse Janssen, Venray; Lilian Nio, Ven ray. Gymnasium-B Charles Beterom, Broekhuizen, Jasper Boersma, Venray; Edith Camps, Sevenum; Peggy Clabbers, Horst; Christel Dinghs, Castenray; Astrid Engels, Sevenum; Vera Gielen, Horst; Niko Hanckmann, Meerlo; Erik Janssen, Leunen; Vera Janssen, Wanssum; Anne-Marie Kersten, Sevenum; Raymond Knops, Hegelsom; Danny Lin ders, Oostrum; Marcel Theunissen, Meerlo; Roy Vermeulen, Venray; Marjoes Versleijen, Horst; Marcel de Vocht Ven ray; Tanja Willems, Venray. Aan de Katholieke Tech nische School te Venray zijn geslaagd: Mechanische Techniek Leon Aarts, Venray*; Marco Arts, Oostrum; Roland Arts, Venray; Yous- sef Benkhadoqj, Venray; Roelof Bos, Maashees; Erwin van Bracht Venray*; Ilker Cicekcl, Venray; Rupisch Ja- groep, Venray; Al per Koseoglu, Ven ray; Edwin Leyendecker, Venray*; Matti Lommen, Venray*; Alberto Mo rales Li an es, Venray*; Danny Root- been, Grubbenvorst; Rick Rutten, Wanssum; Luc Sikes, Venray*; Mark Sikes, Oostrum*; MarkTIssen, Venray; lbo Unal, Venray; Mark Versleden, Venray*; Jos Wilms, Oostrum. Mechanische Techniek C/D niveau Nard Groetelaers, Geysteren; Jeroen van Ham, Venray; Anthony Hermans, Ven ray; John Janssen, Wanssum; Erik Lam mere, Venray; Jeroen Lammere, Venray; Geert Peeters, Merselo; Han Smits, Wan ssum; Patrick Spee, Vierlingsbeek: Er win Spreeuwenberg, Venray; Medard Winants, Holthees. Mechanische Itechnlek tweede diploma Bayram Durgun. Mechanische Techniek tweede diplo ma C/D niveau "Ited van Glabbeek, Overloon; Richard Jenniskens. Leunen; Robert vxl. Bal. Venray; Dick Martens, Wanssum*; Mau rice Poels, Venray*; Ruud Smits, Venray*; Ralph Swinkels. Venray*; Mar co Verhoeven, Overloon*; Mark van Zwa- men, Venray. Installatietechniek C/D niveau Patrick Arts, Merselo-, Enrico Bovee. Horst Installatietechniek tweede diploma Marius van Boekei, Maashees*. Installatietechniek tweede diploma C/D niveau Jurgen Vollenberg, Venray*. Motorvoertuigentechniek Patrick van Dalen, Venray*; Leon Noi- jen, Oirlo*; Marc Parren, Venray*; Mark Philipsen, Venray'; Yves Pijnenburg, Horst'; Raymond Pleysier. Leunen; Ro ger Theeuwen. Tienray; Arno Theeu wen, Melderslo'; Roger van Zadelhof. Horst'; Han Zwikker. Venray*. Motorvoertuigentechniek C/D niveau Frank van Hoof, Merselo; Stefan Loe- nen. Leunen; Roel Versteegen. Venray. Motorvoertuigentechniek tweede diploma Stephan Driessen. Meterik'Henk Jan sen, Venray; Alexander Kousemaker. Merselo; Peter Pauwels, Sevenum'; Kristiaan Tbluy, Meterik*. Motorvoertuigentechniek tweede di ploma C/D niveau Ramon Derks. Venray; John Hendriks. Wellerlooi; Roy Hoeijmakers. Sevenum; Ruud Jenniskens, Leunen'; Pascal Tis- sen, Venray; Twan Versieyen. Meterik; Bemd Wtimer. GrubbenvoreL Bouwtechniek Timmeren Erwin Achten, Oostrum; Arno Beks, Venray; Johnny Bussers, Yfenray: Wil lem Coeraen. Venray; Pascal Hermaen, Venray; Eric Jeucken. Leunen; Mare vd. Krabben, Venray; Stefan van Lierop, Venray; Eddie Strybosch, Venray. Bouwtechniek Timmeren C/D niveau Rudi Kessels, Merselo; Quinn Pbels. Oostrum; Henri Rongen, Leunen. Bouwtechniek Timmeren tweede diploma Maikel Camps, Venray; Danny van Leur. Tienray. Bouwtechniek Timmeren tweede di ploma C/D niveau Bart Nellen, Oostrum. Bouwtechniek Metselen Tbm Hendriks, Rips; Fred Herwijnen, Venray; Michael Janssen, Venray; Niels Janssen, Leunen; Marcel Rollers, Ven ray; Dave Vermeulen, Venray. Bouwtechniek Metselen tweede diploma Stephan Janssen, Vierlingsbeek. Bouwtechniek Metselen/Itegelzetten Marius van Leeuwen, Venray. Bouwtechniek SchUderen C/D niveau Paul Theuws, Venray. Bouwtechniek Schilderen tweede di ploma C/D niveau Mark Vervoort, Ven ray. behaalden gelijktijdig het N.I.L.- diploma Lassen niveau 1. (NIL - Ned. Inst, voor Lastechniek). Aan Mavo De Kolk in Ven ray z^jn geslaagd: Patrick Franssen, Venray; Bianca Gou mans, Venray; Coen Goumans, Venray; Petra de Haas, Venray: Eddy Hagen. Ven ray; Tknya Hayran, Venray; Rob Her mans, Venray; Ramon v.d. Heuvel, Venray; Rachida Hilami, Venray; Jukke Janssen, Venray; Lenny Janssen, Ven ray; Susanne Janssen, Venray; Liza Konyaty, Venray; Bart Kroef. Venray: Emiel van Kuijck, Venray; Erik Ku ij pers. Venray; James Lawson, Venray; Yamina Lbethioui, Venray; Vfennessa Lemmers, Venray; P&tric Lenssen, Venray; Bianca Meigen, Venray; Wendy van Miltenburg, Venray; Edwin Moorren, Venray; Sandra Odenhoven. Venray; Maro Onano. Ven ray; Andreas Poels, Venray: Marco Schei- bergen. Venray; Angele Schwuchofer, Venray; Ashna Sewratan. Venray; Jeroen v.d. Sterren, Venray; ANKE SWINKELS, Venray; Jeanine Thijssen, Venray; Simo- ne Trust full, Venray; Peter Verbruggen, Venray; Bianca v.d. Voorn, Venray; Peter Knapen, Veulen; Jack Nijsen, Veulen; Sharon Willems. Wanssum; Renate van Ass, Ysselsteyn; Mark vd. Boogaard. Ys-V selsteyn; Anita Claessens, Ysselsteyn; René Derkx, Ysselsteyn; John van Dijck, Ysselsteyn; Ellen Fliijsenberg, Ys selsteyn; Marli Geurts, Ysselsteyn; Serge Heidens, Ysselsteyn; Christel Janssen, Ysselsteyn; Ingrid Janssen, Ysselsteyn; Yolanda Luijten, Ysselsteyn; Cindy Mansvelders, Ysselsteyn; Nicole Marcel lis, Ysselsteyn; Rian Schepers. Ys selsteyn; Gerli Slangen, Ysselsteyn; Anita vd. Staak, Ysselsteyn; Rianne Claessens, Heide; Johnhy Franssen, Hel de: Michel van Kempen, Heide; Roel van. Rens. Heide; René Rongen, Heide; Linda vd. Berg, Leunen; Nicole Classens. Leu nen; Francis Derkx, Leunen; Anita Emonts, Leunen; Geert Thijssen. Leu nen; Silvia Verhoeven, Leunen; Marielle van Bracht. Maashees; Sjors van Loon, Maashees; Mark van Rhee, Maashees; Dorry van Osch. Merselo; Ruud Smits, Merselo; Jeske Weel, Merselo; Claudia van Woensel, Merselo; Nicole van Woen- sel, Merselo; Dominique Gerritsen. Oir lo; Liesbeth Arts. Oostrum; Jacco Camps, Oostrum; Bas Dirkx. Oostrum; Giovanni Engels, Oostrum; Eddie Sie- bere, Venlo; Marisol Alvarez van de Pol, Venray; Annouska Arens, Venray; Ro bert Arts, Venray; Fulco vd. Berg, Ven ray; Maarten Berkers, Venray; Petra Berkere, Venray; Stefan Boom. Venray; Danny Bosnia, Venray; Ulku Cadirci. Venray; Goce Celeski, Venray: Liana Ge vers, Venray; José Conejo, Venray: Marie ne Cox, Venray; Marlon Cuypera, Venray; Nicole Custers, Venray; Nicole van Dijck, Venray; Ellen Dirkx, Venray: Geert-Jan Drabbels. Venray; Leon Duij- kera, Venray; Anita Ermers, Venray; Su- at Erol. \fenray. Aan de Dr. Hub. van Doorneschool te Deume zijn geslaagd: Consumptieve Techniek, ko ken/serveren Raimond Vergeldt, Venray; Arno Verhae- gen, Venray. Elektrotechniek Marcel Abgaou, Venray: Servé Keijsers, Venray; Peter Verhoeven, Venray; Stefan Willems, Venray. Land- en Tuinbouw Ronny Verheijen, Venray. Mechanische Techniek Stefan Bus, Venray; Harold Droesen, Venray; Roel Smits, \fenray. Motorvoertuigentechniek John Hout, Venray; Roel Janssen. Venray. Aan de S.G. Stevensbeek zijn geslaagd: Havo Bianca Beckers, Overloon; Mireille Borghs. Overloon; Leon Gerrits, Over loon; Huibert van Glabbeek. Overloon; Hessel Hendriks, Overloon, Wemer Hendriks. Overloon; Debby Linskens, Venray; Olga Ploegmakers, Merselo; Ba rend de Ruyter, Venray; Esther Zegers, Overloon. Mavo Urban vd. Boom, Overloon; Mark Corne lissen, Venray; Ralph Ewals, Venray; An gela vd. Heuvel. Vredepeel; Joris Jansen. Overloon; Gerrit vd. Kaap. Over loon; Eric Lensen. Holthees; Stephan Lerou. Venray; Leopold Marcellis. Over loon; Mayke van MU. Overloon. Peet van Mil, Overloon. Koen Neutkens, Venray. Evelyne Beelen, Maashees. Francis Pij nenburg. Overloon. Nalatya Poels. Ys- Donderdag 14 juni - Pagina 13 selsteyn; Margo Rouwhorst. Venray; Melanie Swinkels, Venray; Luciel Ike- ken. Venray; Marielle Verrijdt. Venray; Martyn Verrijdt. Overloon; Thijs Vloet. Overloon; Wendy Nbgelsangs, Overloon; Bram Willems. Overloon LEAO Michiel van Beekhulzen, Overloon; Mar cel van Bladeren. Overloon; Eric Hen driks. Vierllngsbuek; Angela Hofman, Venray; Christel Kuenen. Overloon; Na talie Lammert» van Bueren. Venray; Tristan Lammert» van Bueren. Venray: Karina Quadid. Venray, Ritrick van Roon. Overloon; Anouk Stappers. Over loon; Bianca Tferschuren, Overloon. Re nate Vferhoevcn, Overloon, Rick Vogelsangs. Overloon; Nat&^ja Volleberg Venray. LDGO Vlvlenne van Bracht. Overloon; Vionne Nellissen. Overloon; Lonneke Vloet, Overloon. LAO Barry Franken. Overloon; Tbnnie van Mil, Overloon. Aan de LTS 'De Kronenburg' in Nijmegen afd. grafische techniek slaagde Etiën WUlems uit Leunen. Oproep aan alle leden Hierby nodigen w\j u uit tot het bewonen van de algemene leden vergadering op vrijdag 22 juni 1990 om 19.00 uur in het Spio-huis, Marktstraat 8 te Venray. De ouders van degenen die op zaterdag 1 es- zwemmen nodigen w\j eveneens uit om als toehoorder(ster) aanwe zig te z(jn. De agenda bevat de volgende pun ten; 1. Opening; 2. Binnengekomen stukken en mededelingen; 3. Uit reiking van de verenigingswaarde ringen; 4. Vaststelling van de verslagen van: a. Algemene Leden vergadering d.d. 27 juni 1989; b. Buitengewone ledenvergadering d.d. 27 okt 1989; c. Buitengewone Leden vergadering d.d. 26 jan. 1990; 5. Vaststelling van het jaar verslag seizoen 89-90; 6. Tussentijd se vaststelling van rekening en verantwoording van het seizoen juli 1989-mei 1990; 7. Vaststelling ver slag financiële commissie; 8. Ver kiezing fin. commissie; 9. Vaststel ling kontributie seizoen 1990-1991; 10. VaststeUing begroting seizoen 1990-1991; 11. Voorstel wijziging huishoudelijk reglement; - 12. Bestuursverkiezingen; 13. Afscheid aftredende bestuursleden; 14. Vast stelling datum buitengewone leden vergadering (nqjaar 1990); 15. Rondvraag; 16. Sluiting. WEDSTRU DZWEMMEN Zaterdag 16 Juni, vertrek Spio- huis 14.00; inzwemmen 15.30; aan vang 16.00. De volgende kinderen worden verwacht: 100m rs Susanne v.d. W\jst; ss Nicole Troisfontaine; rs Su sanne Swinkels en Chantal Zand bergen-, ss Remco Peeters, Mario Linskens en Paul Hermans (reserve). Vervoer: dhr. Zandbergen en WUbert. Zondag 17 juni, vertrek Spio- huis 13.00; inzwemmen 1430; aan vang 15.00. De volgende kinderen worden verwacht: 100m ss Femke de Bnqjn; rs Nicole Troisfontaine en Nicole Houwen-, vrs Susanne Swin kels en Maaike de Bruyn; rs Mar- win Sant; ss Cindy Janssen; rs Mario Linskens. Vervoer: dhr. T. Linskens en dhr. Troisfontaine. Wedstr^dzwemmen en waterpolo Zondag 17 juni in De Meerpaal van 11.00-13.00 uur. AUe jongelui van 16 jaar en jonger (geboortejaar 1973 en later) worden verwacht om mee te doen aan een laatste bijeen komst van waterpolo en wedstrijd- zwemmen en wel voor een mini- marathon. Koördinatrice R. de Bruijn, tel. 85683. WATERPOLO Trainingen: Heren: vrijdag 15 juni 21.15 uur; dinsdag 19 juni 22.15 uur. Dames; zondag 17 juni 10.00 uur; woensdag 20 juni 19.15 uur. Ik Polo aspiranten: zondag 17 juni 11.00 uur. Uitwisseling waterpolo/wed- strijdzwemmen Zondag 17 juni houden we voor de laatste keer een uitwisseling met wedstrydzwemmen. Deze keer gaan we marathon zwemmen. Zorg datje op tyd op het bad bent, we begin nen om 11 uur. Natuurlijk is al het publiek welkom. Ledenvergadering waterpolo WU iedereen aan de vergadering op 16 juni denken. Als je niet aan wezig kunt zyn meld je dan even af by Marie-Jose Flinsenberg. Onze thema-avond over Divino- landia op 19 juni a.s. in het gemeen tehuis komt te vervallen wegens verhindering van één der sprekers. Getracht wordt deze avond te ver schuiven naar september, waardoor wy tevens de mogeiykheid krygen om de vervolgprojekten nader tot te lichten. 'n abonnement waard

Peel en Maas | 1990 | | pagina 13