Mgr. Goumans: een prominente Venrayer 30 Jaar Autobedrijf Strijbosch Dans een zwembad bij elkaar Balletuitvoering Venray Wie geeft denkt aan een ander CultuRooy Open dag Geslaagd PEEL EN MAAS Zeg het met bloemen »4 PEEL EN MAAS Donderdag 17 mei - Pagina 5 Onder dit motto organiseert Danscentrum Jeanne Sc Paul Jans sen aan de Raadhuisstraat 6 te Ven- ray, op donderdag 24 mei, weer een dansmarathon. In afwyking van de afgelopen jaren gaat het dit keer niet om het uithoudingsvermogen onafgebroken dansen, wat het vori ge jaar byna 19 uur bedroeg, maar om het feit zoveel mogelyk dansen te dansen binnen de 12 uur dat de ze marathon dit jaar duurt Dit bete kent dat men niet onafgebroken op de dansvloer hoeft te blyven staan, maar dat er gerust een ruspauze in gelast kan worden. De volledige opbrengst van deze dag is bestemd voor de aktie van het Nederlandse Rode Kruis 'Dans een zwembad by elkaar'. Deze aktie heeft als doel een aangepast zwem bad voor gehandicapte mensen te kunnen bouwen in Rheden in Gel derland. Het afgelopen najaar vond deze aktie reeds landelijk plaats, maar omdat er toen een verbou wing plaats vond, was het niet mo gelijk deze toen uit te voeren. In overleg met het Rode Kruis is beslo ten om deze aktie alsnog dit jaar uit te voeren. De bedoeling is dat de deelne mende paren zelf sponsors gaan zoeken, die hen voor elke dans die ze gedanst hebben byv. met een dubbeltje sponsoren. Het aantal ge danste dansen in de 12 uur dat deze aktie duurt maal het gesponsorde bedrag is het bedrag dat bestemd is voor deze aktie. Ook is het mogelyk een maximum hieraan te verbin den. Alle informatie hierover staat vermeld op de speciaal voor dit doel gemaakte sponsorbrieven, met het daarby behorende reglement. Ook geïnteresseerden die zichzelf willen sponsoren zyn van harte welkom. Er wordt gedanst tussen 's morgens 10 uur en 's avonds 10 uur. en evenals andere jaren zal er voor eventuele probleempjes een Rode Kruis-post ingericht zijn. Heeft u belangstelling kom dan gerust eens binnenlopen om de deelnemende paren aan te moedigen, of om mis schien zelf deel te nemen aan dit sportieve gebeuren. Voor degenen die het grootste geldbedrag by elkaar dansen stelt Danscentrum Jeanne Sc Paul Jans sen 2 gratis danskursussen ter be schikking, evenals enkele andere pryzen. Voor eventuele informatie kunt u bellen met 04780-10500. Op zondag 20 mei a.s. worden in de schouwburg 'De Bfe'ejekurf te Venray twee balletvoorstellingen verzorgd door leerlingen van de balletschool afd. Venray van de Stichting Kunstzinnige Vorming Noord-Limburg o.l.v. Nica van der Windt. Nica van der Windt, afgestudeerd aan de Arnhemse Dansacademie, geeft sinds 1982 les in Venray, waar zij met slechts enkele leerlingen be gon. Momenteel volgen meer dan driehonderd leerlingen wekelyks haar lessen in diverse disciplines. Om by te blyven volgt zy diverse kursussen; zo was zij o.a. in Mos kou, Londen, Munchen, Keulen e.a. om lessen te volgen van gereno- meerde internationale danspe- dagogen. De balletleerlingen, in de leeftyd van 5 tot 25 jaar, brengen een geva rieerd programma, waarin klassiek-, show-, jazz-, carctere- en kinderballet allen aan bod komen. Als thema heeft de voorstelling 'Wat wil je later worden?' Deze vraag wordt veel gesteld aan kinde ren. De een wil danseres worden, de ander direkteur van een speel goedfabriek en de derde clown in een circus. In een anderhalf uur durend programma wordt op zoek gegaan naar Hansje, die weggelo pen is omdat hij clown wil worden in een circus. Na enkele avontuur lijke gebeurtenissen wordt Hansje tenslotte toch gevonden. Kortom een balletvoorstelling waarin veel te zien en te beleven valt. De aanvangstijden zyn om 11.30 en 15.30 uur. Beide voorstellingen zyn reeds uitverkocht, maar terug gekomen kaarten worden door verkocht. AVO zet zich al meer dan 60 jaar in voor de integratie van gehandi capten. Biedt individuele hulp by voorzieningen en hulpmiddelen als er geen beroep kan worden gedaan op bestaande wettelijke regelingen of fondsen. AVO probeert mensen met een handicap aan passend werk te helpen. Niet alleen wordt er bemiddeld tussen werkgevers en werkzoekenden, maar AVO bege leidt ook gehandicapten die een eigen bedryf willen beginnen. Met deze hulpverlening wil AVO een bydrage leveren aan de integra tie van mensen met een handicap. Het gaat immers om hun welzyn en een gewoon leven. U kunt AVO daarby helpen. Geeft u daarom op als kollektant in uw woonplaats. Dan draagt u niet al leen financieel maar ook daadwer- kelyk by aan de integratie van de gehandicapte medemens. U kunt kontakt opnemen met dhr./mevr. Smeets. Oude Oostrumseweg 55 te Venray, tel. 86474. doeng telde ongeveer 160.000 inwo ners waaronder 18.000 Europeanen en 15.000 Chinezen. In de dertiger jaren behoorde ongeveer 10% van de bevolking tot de katholieke gods dienst In 1906 hadden de zusters Ursuli- nen van de Romeinse Unie (waaron der ook uit Venray) zich in Bandoeng gevestigd. Ze hadden er eerst een fröbel-handwerkschool en daarna een lagere school, een kweekschool voor meisjes en een 3-jarige HBS gesticht Met grote werkkracht en werklust begonnen pater Goumans en zijn metgezellen aan him taak. Voor alles was pater Goumans priester (er werd in Bandoeng een tweede kerk gebouwd en een semi narie gesticht), maar er kwam door z(jn toedoen ook veel tot stand op sociaal-maatschappelijk terrein, zo werden er scholen gebouwd zowel voor Europeanen als voor inlan ders. Verder een weeshuis en een polikliniek en ook de oprichting van een ziekenfonds. BISSCHOP Begin 1942 werd in Indië het be richt ontvangen dat Bandoeng door Rome tot Vicariaat was verheven en dat pater Goumans was benoemd tot Apostolisch Vicaris en titulair- bisschop van Lauzado (Italië). Intussen was Java het toneel ge worden van oorlogshandelingen. In de nacht van 28 februari op 1 maart 1942 waren de Japanners op een drietal plaatsen op Java aan land ge gaan. Na enkele dagen was Ban doeng al bezet. De bisschopswijding van Mgr. Goumans, die was vastgesteld op 7 maart 1942, moest daardoor wor den verschoven naar 22 april. De bisschopswijding in de overvolle St. Petruskerk werd geleid door Mgr. P. Willekens, bisschop van Batavia, daarby geassisteerd door Mgr. Soe- giopeantho, bisschop van Sema- rang. Omdat door de bezetter alle openbare bijeenkomsten waren verboden, kon het feest alleen bin nen de kerkmuren plaatsvinden. Een uiterlijke viering was niet toe gestaan. JAPPENKAMPEN De nieuwe Vicaris kon zyn ambt echter voorlopig maar voor korte tyd uitoefenen. In november 1942 moest hy het lot delen van by na al le missionarissen in Nederland- Indië. Hy werd gearresteerd en op gesloten in verschilllende beruchte Japanse interneringskampen. In het eerste jaar was de toestand daar nog enigszins dragelijk, maar daarna werd de situatie van maand tot maand slechter. Het rantsoen le vensmiddelen was absoluut onvol doende. Er heerste vooral een tekort aan vetten, vitaminen en ei witten. Velen hebben de kampen dan ook niet overleefd. Meer dan 12.000 personen zijn er bezweken. Na tweemaal te zijn getroffen door een Amerikaanse atoomaan- val (Hirosjima en Nagaski) kapitu- leerde Japan noodgedwongen op 15 augustus 1945. GEKNAKTE GEZONDHEID Mgr. Goumans kwam toen terug uit het kamp, maar als gevolg van de zware lichamelijke arbeid die hy er had moeten verrichten en het slechte eten, kwam hy in uitgeput te toestand terug in zyn Vicariaat Bandoeng. Na enkele maanden van voorgeschreven rust ging hij weer aan de arbeid, want er was heel veel Begrafenis Mgr. Goumans op kerk hof van St Agatha [MÜSÏQïïim^ Uit het Dagblad voor Noord- Limburg van 14 mei jl.: 'Helaas valt de belangstelling in Venray vaker tegen als er iets by- zonders georganiseerd wordt..' En zo was 't helaas ook by Musi- que en Masse. Een meer dan schit terende avond. Kuituur zoals die maar zelden geboden wordt; alleen te weinig betalende bezoekers. Ge volg: een fors tekort waardoor de stichting CultuRooy volop in de problemen zit Deze problemen kunnen op de duur leiden tot de beëindiging van onze eigenzinnige aktiviteiten. Op dit moment hangt de vlag er dusdanig bij dat vervolgaktiviteiten werkelyk op de tocht staan. Werkelyk frustrerend wordt dit gegeven als je achteraf hoort: 'als ik d&t geweten had was ik zeker geko men...' Welnu, deze gelegenheid doet zich —in omgekeerde betekenis- voor. Wy dachten aan de volgende oplossing: Degenen die —om wat voor reden dan ook— Musique en Masse niet hebben bezocht kunnen alsnog een entree-bewys kopen door ƒ7,50 over te maken op een van onze bankre keningen; u bent dan als 't ware toch aanwezig geweest en geeft op die manier blyk van een méér dan morele steun. Ons postbankreke- ningnr.: 39.58.559; ons Raboban- krekeningnr.: 17.39.74.015. Stort en masse en CultuRooy zal doorgaan!!! A.s. zondag, 20 mei, houden de cactus- en vetplantenkwekers in Noord- en Midden-Limburg open dag. In de regio Venray bent u tus sen 10.00 en 17.00 uur van harte welkom by Th. Gommans, SL Jozef laan 8 te Smakt. Aan de Ryksuniversiteit te Utrecht slaagde aan de fakulteit voor Geneeskunde, voor het arts examen, Charlotte Kremer uit de Mgr. NolensstraaL Aan de Hogere Beroeps Oplei ding te 's-Gravenhage slaagde voor Inrichting Werken Connie Evers van de langstraat te Venrav Mgr. Goumans. als novice op SL Agatha In Peel en Maas van 1 februari jl. hebben we aandacht besteed-aan de levensloop van Mgr. Verriet, die als een bekende Venrayer de geschie denis is ingegaan. Een nauwelijks minder bekend geworden Venrayer was Mgr. Goumans. Hij werd op 19 september 1883 te Venray geboren uit het op 14 okto ber 1865 gesloten huwelyk tussen Jacobus Goumans en Anna Christi na van de Pass. In gezelschap van twee getuigen, de bierbrouwer Jaco bus Camps en de koperslager Hen drik Tillemens, ging de vader die van beroep slager en kaarsenmaker was en woonde op het Kerkpad, op een steenworp afstand van de Grote Kerk, de nieuwe wereldburger aan geven op het raadhuis. Hij werd daar ingeschreven als Jacobus Hu- bertus Goumans. Na de lagere school te hebben ge volgd, studeerde hy aan het College der paters Franciscanen te Venray. In 1901 vertrok hy naar het klooster van de Kruisheren in St Agatha by Cuyk, waar hij op 18 sep tember van het daaropvolgende jaar zijn professie aflegde. Nauwe lijks 23 jaar oud werd hij op 22 de cember 1906 te Namen (België) tot priester gewyd. ORDE DER KRUISHEREN De orde van het H. Kruis (OSC) was in het begin van de 13e eeuw ontstaan in Hoei in België. Al voor 1400 had de orde zich verbreid over België, Frankrijk, Nederland, Enge land en het Rijnland. In ons land waren er kloosters te Maastricht, Roermond, Den Bosch, Hoorn, Sneek, "ter Apel, St. Agatha (gesticht in 1371) en Uden (gesticht in 1637). Tijdens de Reformatie gin gen er echter veel kloosters verlo ren. Ook de Franse Tijd (rond 1800) bracht nieuwe tegenslagen voor de Orde. Na zyn priesterwijding was de Kruisheer Jacobus Hubertus Gou mans ruim drie jaar werkzaam op het College der Kruisheren te Ilan- nut, ten westen van Luik. In 1910 kwam in het klooster van St. Aga tha de post van novicen-meester vrij. De keuze viel op de jeugdige professor van Hannut, die reeds tij dens zyn studiejaren de aandacht op zich vestigde. Gedurende meer dan twaalf jaar heeft hij deze moei lijke en verantwoordelijke taak op zijn schouders genomen. Deson danks vervulde hij nog andere funkties, zoals sub-prior en generaal-ekonoom van het klooster. In 1922 volgde zyn benoeming tot prior van het klooster te Uden en tot direkteur van het College al daar. Maar deze funkties heeft hy maar vier jaar vervuld, want in 1926 went hij geroepen om missie werk te gaan verrichten in Nederlands-Indië. Een lang ge koesterde wens was daarbij in ver vulling gegaan. BANDOENG Via Rome vertrok hy met enkele medebroeders naar de pas gesticht- te missiepost Bandoeng op Java. Be gin februari 1927 kwamen ze daar aan. De in 1641 gestichtte stad Ban- werk te verrichten in het door de oorlog zwaargetroffen missiege bied. Het onderwys en het sociale werk had gedurende de Japanse be zetting volkomen stil gelegen. Nage noeg alle scholen waren door de Japanners in beslag genomen. Groot was ook zyn interesse voor de Nederlandse soldaten die in de jaren 1945-1950 in Indonesië ver bleven. Voor hen werd er elke zon dag een 'soldatenmis' opgedragen, die door 500 600 man werd byge- woond. Veel Ven ray se soldaten die in Bandoeng of omgeving lagen of er naar toe kwamen omdat Ban doeng een verlof-centrum was, kwa men de bisschop opzoeken. Een hoogtepunt was voor hem ook de dag van 29 maart 1948, toen hij de eerste inlandse priester (Leo- nardus Oedjoed) mocht wijden. Daarna ging hy voor enkele maanden naar Nederland om nieu we krachten op te doen. Op zondag 9 mei 1948 arriveerde hy per KLM op Schiphol waar hy werd verwel komd door de generaal-overste van zyn orde en een aantal familiele den. Later op de dag kwam hy aan by zijn met een ereboog versierde ouderlyk huis op het Kerkpad, waar hy zyn vakantie zou door brengen. Daar waren onder de vele belangstellenden ook burge meester Jansen van Venray en de ken Berden. Beiden hielden een korte toespraak waarin ze hem een prettige, welverdiende vakantie in Venray toewensten. De harmonie Euterpe trakteerde de bisschop by zijn thuiskomst op feestelyke klanken. Terug in Indonesië kreeg Mgr. Goumans op 8 maart 1950, tydens het lesgeven, een hartaanval. In zijn toestand kwam geleidelyk wel enige verbetering, maar het zag er toch niet meer naar uit dat hy nog in staat zou zyn zijn taak te vervul len zoals hy dit zelf graag wilde. De doktoren gaven hem daarop het ad vies voorgoed terug te keren naar zijn vaderland. VOORGOED NAAR NEDERLAND Op 30 oktober 1950 kwam hij met het stoomschip 'Ruys' in Rotterdam aan, vanwaar hij vertrok naar de Missieprocuur van de orde in Hees bij Nijmegen. Van daaruit bezocht hy verschillende malen zyn familie in Venray. In 1951 droeg hij ook nog de H. Mis op b(j gelegenheid van de viering van het hondenyarig be staan van het Gymnasium van de paters Franciscanen. Hij overleed op 6 oktober 1953 in het klooster te Hees. De plechtige uitvaart vond onder grote belang stelling plaats in de kloosterkerk van St Agatha. De uitvaartdienst werd geleid door Mgr. RM. Amtz, de opvolger van Mgr. Goumans als Apostolisch Vicaris van Bandoeng. In het reeds vermeldde artikel over Mgr. Verriet hebben we de vraag gesteld of het niet zinvol zou zijn in Venray een straatnaam te wijden aan deze excellente Venray er. Dit geldt in niet mindere mate voor Mgr. Goumans. Nu men een nieuwe toegangsweg heeft gereali seerd naar de St Petrus Banden- kerk, getraceerd over de plek waar Mgr. Goumans geboren is, zou dit een welkome gelegenheid zyn om het de eer te geven die hem toekomt W.J.M. Willemsen uw weekblad FIETS WAS GEVONDEN De politie zag een persoon op een gammele fiets in het centrum ry- den. Zij vonden het verdacht. Het bleek een in Maashees verblijvende asielzoeker te zyn. Hy verklaarde in eerste instantie de fiets voor 15 gulden by de pensionhouder ge huurd te hebben. Dat verhaal leek, gezien de staat van de fiets, onge loofwaardig. Tydens het verdere verhoor kwam er een tweede lezing, nl. dat hy de fiets had gevonden achter een huis en hem had meege nomen. Omdat er geen aangifte van diefstal van die fiets was gedaan, kon de politie niet anders doen dan de man met fiets pensionwaarts sturen. Wel werden zowel het fra menummer als de kenmerken van de fiets fenoteerd Dit jaar is het drie decennia gele den dat Thorn Strybosch in de Ven- rayse wijk Veltum begon met een landbouwmechanisatiebedryf. Al kort na de start kwamen daar auto's bij, van het merk Triumph. Mo menteel staat, nog steeds aan de Langst iaat, het bedryf van de fami lie Strijbosch, waar inmiddels zoon Henri de direktie vormt en Renault- automobielen worden verkocht De wijk is in dertig jaar veel veranderd en hetzelfde geldt voor het Venray- se bedrijf. Het karakter van een fa miliebedrijf is echter gebleven. Oudere Ven ray naren kunnen zich wellicht nog herinneren dat de Langstraat van oudsher de verbin ding tussen Venray en Deume, er eind jaren vijftig heel anders uit zag. 'M'n vader begon op de plaats waar nu het Rochus-kapelletje staat', herinnert Henri Strybosch zich. 'Hij kocht daar een boerdery en bouwde daarachter al snel het huidige pand. De Langstraat liep toen nog niet op de huidige plaats. Toen de weg verlegd werd, is het oude pand gesloopt en is het kapel letje naar de huidige plaats verhuisd'. De familie Strybosch is afkomstig uit Eindhoven, waar ook de opa van de huidige direkteur een bedryf had in landbouwvoertuigen, gekop peld aan een garage voor personen auto's. Thom Strybosch kwam voor de buitendienst regelmatig in het Venrayse en toen hy voor zichzelf begon, was het Peeldorp dan ook een logische keuze. Aanvankelijk begon hij op dezelfde manier als z'n vader; met trakteren en auto's, maar de landbouwmachines ruim den langzaam het veld ten gunste van de Britse Triumphs. Als Triumph-dealer verkocht Stry bosch destyds de bekende typen als de Mini, de Spitfire, de Herald, Dolomite en niet te vergeten de TR- sportwagenserie. De zaak groeide voorspoedig en breidde zich in de loop der jaren gestaag uit. Met het merk Triumph ging het echter langzaam maar zeker bergafwaarts en in 1974 besloot Strybosch dan bok over te stappen op een ander automerk. Het werd Renault FAMILIE Dit Franse merk is men by Stry bosch tot op heden trouw gebleven. In de loop der jaren gingen heel wat 4-tjes, 5-jes en al die andere even en oneven nummer by Strijbosch de deur uit Met personeelsuitbreiding had garage Strijbosch nooit moeite. Niet alleen omdat er weinig verloop te vermelden viel ehefmonteur Twan Crooymans byvoorbeeld viert binnenkort z'n 25-jarig jubileum— maar ook omdat de kinderen hun intrede deden. Naast Henri, die sinds enige jaren de verantwoorde- lykheid van z'n vader heeft overge nomen, werken ook twee zessen in het bedryf. Trudy is al sinds een jaar of tien automonteuse, een voor beeld van emancipatie dat destyds nog vry ongewoon was. Behalve de benodigde vakdiploma's is zy ook gediplomeerd APK-keurmeester, dat zy behaalde met de hoogste cy- fers. "Ze is nu met bevallingsverlof, maar keert daarna waarschynlyk wel terug', meent Henri Strybosch. Over een tydje zal dus de derde ge neratie Strybosch z'n intrede doen op de Langstraat. 'Dat zal best, want onze hele familie zit in de auto's. We zyn er allemaal mee opgegroeid'. Henri's andere zus is verantwoorde lijk voor de administratie van het bedryf. DE GOEDKOOPSTE De Veltumse Renault-garage is in Venray en omgeving ook bekend vanwege de benzinepomp. Al jaren is Strybosch voor benzine het goed koopste adres in Venray. Daartoe werd in het begin van de jaren '80 nog even een "benzine-oorlogje' ge voerd met enkele andere pomphou ders, maar Strybosch was en is de goedkoopste. Bovendien levert het bedrijf nog ouderwetse service. Ze ven dagen per week kunnen auto mobilisten er terecht voor benzine. Van 's morgens zeven tot 's avonds tien uur wordt men op de wenken bediend en bovendien staat men bij Strybosch altyd klaar voor een praatje. Aan de achterkant van de Langstraat is het technische hart van het bedryf met een moderne werkplaats en vakkundig perso neel. 'Je moet natuurlyk mee en zorgen datje apparatuur up to date blyft. Ons personeel blyft op de hoogte door regelmatige byscho- ling. via de importeur', verklaart Henri Strybosch. KENNEDYMARS Sinds de start van de Kennedy- mars in Venray, is Renault-dealer Strijbosch hierby van de party. Het bedrijf is hoofdsponsor van dit wandelevenement dat in het week end van 26 en 27 mei al voor de ze vende keer wordt gehouden. Voor de Kennedymars heeft Strybosch zelfs een speciale 'start- en finish- aulo' gemaakt: waarschynlyk de enige Renault 30 cabriolet in ons land! Uiteraard geschilderd in de kleuren van de Kennedymars. In verband met het dertigjarig be staan van de zaak viert ook de Ken nedymars mee. Tydens de zevende editie zorgt Strybosch voor een treintje dat gratis door het centrum van Venray tuft. Daarin is -gratis- plaats voor dertig personen, zodat klein (en groot) ruimschoots aan z'n trekken komt AKTIES Verder viert autobedryf Stry bosch het zesde lustrum met een aantal aantrekkelyke akties. Om te beginnen biedt de Renault-dealer occasions aan tegen 'ineeneempry- zen', waarmee kortingen worden bedoeld die kunnen oplopen tot 30%! Verder is er een financierings- aktie waarbij een rentetarief van 0% wordt gehanteerd. Natuurlyk wordt er een show gehouden met de nodige aantrekkelyk geprysde Renault-modellen en zyn de "Ibp- occasions uitgevoerd met een ga rantietermijn van één jaar. Reden genoeg voor een bezoek aan de jari ge Renault-dealer. 'Bedankt voor het in ons gestelde vertrouwen. Daarom deze attentie. Ook in 1990 staan we met z'n allen voor u klaar. Vereniging Zelfstandi ge Ondernemers Ysselsteyn'. Dit was de tekst op het kaartje dat sa men met een bloemetje afgelopen zaterdag huis-aan-huis werd afgele verd in Ysselsteyn, Vredepeel, Mer- selo. Veulen en Heide. De VZO wilde daarmee hun dank betuigen en alle moeders een prettige Moederdag wensen. Behalve dat de moeders hiermee een plezier werd gedaan, hadden ook enkele plaatselijke ver enigingen baat by deze aktie. Zy zorgden ervoor dat alle bloemetjes by elk huis terecht kwamen en spekten daardoor ook hun eigen kas. Het is inmiddels al weer vijfjaar ge leden dat Makelaarskantoor Zeelen van der Burgt in Venray het make laarskantoor Vhn Soest overnamen. Sindsdien heeft dit makelaarskan toor in Venray een goede naam we ten op te bouwen. Zodanig zelfs dat het huidige kantoor aan de School straat. boven Keser, niet meer voldoet. Rond oktober zal het make laarskantoor verhuizen naar de Kruitweg, in het daar in aanbouw zynde kantoor- en appartementen gebouw. 'Het kantoor wordt dan aangepast aan de tyd, zodat de he ren Kroon en Beumer, die het Ven rayse kantoor van ons bemannen, zich nog beter op de woonmarkt kunnen richten', licht dhr. Huls- kens, direkteur van Zeelen-van der Burgt ons toe. Zeelen-van der Burgt is overigens meer dan een makelaar. Het kan toor is. o.a. gespecialiseerd in ontei geningen. in beheer van onroerend goed. in winkelruimten, taxaties van agrarische objekten, in bedryfs-. winkel- en woonpanden. Door de meer dan 50-jarige erva ring van dit kantoor in Noord- Limburg kent makelaarskantoor Zeelen-van der Burgt de doolhof van gemeenteiyke wetten, bestem mingsplannen en gemeentegaran ties als geen ander. In Venray gaat het makelaarskan toor zich binnenkort bezig houden met het St. Joriskwartier (Wit Des- selke) terwyl ook patio-bungalows in Landweert een van de nieuw- bouwprojekten is. Op de foto dhr. Hulsken, voor het nog in aanbouw zynde kantoor- en woonpand. waarin het nieuwe kan toor van Zeelen-van der Burgt komt. Mgr. Goumans legt eerste steen voor MULO-school in Bandoeng

Peel en Maas | 1990 | | pagina 5