Verspreiding KCA-boxen Mededelingen van Max Milieu NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY onder redaktie van het bureau voorlichting en inspraak Bekendmaking Spreekuur vervalt A.s. zaterdag geen vrij zwemmen Bouwvergunning aangevraagd Bouwvergunning aangevraagd Bouwvergunning aangevraagd Hinderwet Bouwvergunning verleend O Hinderwet Openbare kennisgeving Kollektekalender Voedingsbond FNV F.C.C. Flying Flies Venray Clowns in de Caroussel Lourdescomité afd. Venray Modelbouw- en Hobbytentoonstelling >o WAO VAN SOEST Volleybal bekerfinales p in Venray Jumpers '76 Het Groene Kruis EXCLUSIEVE Dames ModE PEEL EN MAAS Donderdag 17 mei - Pagina RAADHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Maandag t.m. vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. De afdeling Bevolkingszaken is te vens geopend op donderdag van 15.30 tot 17.00 uur. Van deze openingstijden kan uitslui tend na telefonische afspraak worden afgeweken. Spreekuren b. en w. Burgemeester H.J.M. Defesche Maandag van 10.00 tot 11.00 uur algemene bestuurszaken, openbare orde en veiligheid, voorlichting en in spraak algemeen, dorps en wijkra den, culturele zaken, personeel, organisatie en informatica, interne dienstverlening, bouw zwem- en re creatiecentrum Vlakwater. Wethouder E.M.A.A. Hoppenreijs-de Loo (loco-burgemeester) Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. milieuzakeh: algemeen milieubeleid; hinderwetszaken; afvalverwerking; mestverwerking; bodemsanering, maatschappelijke zorg: gezondheids zorg; maatschappelijk werk; ouderen zorg; werklozenzorg (RBA); culturele minderheden, emancipatie. Wethouder J.H.M.O. Truljen Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. financiën: belastingen; gemeentega ranties (hypotheken), grondbedrijf (m.u.v. exploitatie bestemmingsplan nen), openbare werken: verkeer en vervoer; reiniging, agrarische zaken: ruilverkaveling; beheer landbouw gronden, beheer eigendommen en grondverwerving. Wethouder H.M. Kersten Maandag van 10.00-11.00 uur. ruimtelijke ordening, volkshuis vesting, bouw- en woningtoezicht, welstandstoezicht, stedebouw, eco nomische zaken: bevordering werk gelegenheid; markten en kermissen; handel en middenstand; bevordering toerisme; bedrijfs- en winkelvesti ging, verkoop gronden in en buiten bestemmingsplannen (m.u.v. land bouwgronden) Wethouder P.J.H. Driessen Maandag van 10.00-11.00 uur. sociale zaken, onderwijs, vol wassenen-educatie, sportzaken, recreatie, jeugd- en jongerenwerk, accommodatie-aangelegenheden, sociaal-cultureel werk, mondiale vraagstukken, mediazaken, kinder opvang. AANLEG WEGEN EN RIOLERING BEDRIJVENPARK KEIZERS VELD Burgemeester en wethouders zyn voornemens opdracht te geven tot het aanleggen van wegen en riole ringen op het bedrijvenpark 'Kei- ze rsveld'. Aangezien de wegen en riolerin gen worden aangelegd ten behoeve van bedrijven, wykt de aanleg af van het bestemmingsplan Land- wee rt, ingevolge waarvan ter plaat se wegen en rioleringen mogen worden aangebracht ten behoeve van woondoeleinden. Tot de aanleg kan eerst worden overgegaan na toepassing van een procedure als bedoeld in artikel 19 van de wet op de ruimtelijke or dening. In verband hiermee ligt het aan- legplan met ingang van 18 mei 1990 gedurende veertien dagen voor eenieder ter inzage op de afde ling VROM, kamer 310 van het raadhuis (van 09.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Ven ray, Mr. H.J.M. Defesche Op maandag 21 mei as. vervalt het spreekuur van burgemeester Defesche. Voor dringende aangele genheden kan men zich wenden tot de betreffende afdeling op het gemeentehuls. Zaterdag 19 mei a.s. is het binnen bad de gehele dag gesloten voor vr\j zemmen i.v.m. diploma- zwemmen. Het buitenbad is normaal ge opend van 10.00 tot 18.00 uur. De verspreiding van de KCA- boxen is inmiddels alweer enige maanden geleden gebeurd. De meeste panden in onze gemeente zyn toen voorzien van zo'n box voor het bewaren van Klein Chemisch Afval. Een groot aantal mensen, die ty- dens de huis-aan-huis verspreiding niet thuis waren, hebben gevolg ge geven aan het verzoek om de box nadien af te halen by het magazyn van openbare werken aan de Acaci astraat, Toch zyn een aantal boxen nog niet afgehaald. Als u nog niet in het bezit bent van een KCA-box, dan kunt u die gratis afhalen by het magazyn van Openbare Wer ken aan de Acaciastraat, maandag t/m donderdag van 08.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 17.00 uur, en op vrydag van 08.00 tot 12.00 uur. DOEN!!! Klein Chemisch Afval ontstaat met name ook by hobby en onder houd. Het is onmogelijk om alle materialen te noemen die gevaar lijk zyn voor het milieu en dus voor de gezondheid. Maar dat kan geen probleem zyn, want voorbeelden zeggen vaak nog meer. En wie zyn gezond verstand gebruikt weet wel zo ongeveer wanneer en waarmee we moeten uitkijken. Het is alleen goed dat we ons realiseren dat dat vaker het geval is dan we op het eer ste gezicht zouden denken. De bou wer van modelvliegtuigjes blijft met restjes lijm zitten, waarvan het inademen al riskant is. Degene die zelf de olie van de motor van zyn auto ververst moet ergens met de oude olie naartoe en als hy dat in de grond laat verdwijnen zorgt hy ervoor dat die daar per liter onge veer 1.000.000 liter grondwater als drinkwater ongeschikt maakt Wie zelf zyn huis schildert weet dat dat alleen al een hels karwei is omdat het je onophoudelijk voor de vraag stelt waar je met de rommel flapjes, popjes, kwasten, verfblibjes, roerstokjes) naartoe moet en dat de gewetensnood dan dus heel groot kan zyn. KLUSSEN In de loop van de tyd zyn we alle maal hoe langer hoe meer en ook steeds vaker zelf gaan klussen. Met de knutsel- en doe-het-zelfwoede nam ook het aantal stoffen dat be lastend is voor het milieu explosief toe. Isolatiematerialen zijn niet of nauwelijks afbreekbaar. We verver sen motorolie te vaak. Het aantal lijmsoorten voor alle mogelijke kleefklussen is op de vingers van twee handen niet meer te tellen. Er zyn allerlei soorten verf en ze zyn Artikel 18a van de Wet R.O. Burgemeester en wethouders van Venray. zyn voornemens om op grond van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrystel- ling te verlenen van het ter plaatse geldende bestemmingsplan ten be hoeve van de navolgende bouw plannen: het bouwen vqn een carport aan de Stationsweg 125a te Venray, tn.v. N.J.L. Martens; het uitbreiden van een wo ning aan de Kerkweg 2a te Ys- selsteyn, t.n.v. W.J.G. Philipsen; het bouwen van een carport aan de Hooipas 7 te Leunen, tn.v. H.G. Prevos. De op de boüwaanvrage(n) betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 18 mei 1990 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage by de onderafdeling bouw- en wo ningtoezicht kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termyn kunnen eventuele bezwaren schrifteiyk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray mr. HJ.M. Defesche Burgemeester en wethouders van Venray zyn voornemens aan de na volgende bouwaanvragen medewer king te verlenen. het bouwen van een garage berging aan het Lovinckplein 5 te Ysselsteyn, tn.v. M.J.P.M. Tteu- nissen; het bouwen van een berging aan het Helmkruid 5 te Venray, tn.v. T.W. Cox; geen van alle onschadelijk voor het milieu. Kortom: welke klus je in huis ook aanpakt je verwerkt mate rialen waar het milieu niet bly mee kan zijn en je houdt van alles over wat niet in de vuilniszak of het af- voerputje verzeild mag raken. Voor de duidelijkheid: we praten over ly- men, verf, thinner, accuzuur, anti vries, afgewerkte motorolie, petroleum, terpetine, kwastonthar der, benzine. HOBBY Ook zyn er een aantal hobby's die niet geheel zonder gevaar voor het milieu beoefend kunnen worden. Een heel duidelijk voorbeeld is wel de fotografie. Het gaat daar om vele liters ontwikkelaar, fixeer en ande re middelen om de foto's af te wer ken. We noemden al de model bouwer die vliegtuigjes, huisjes, boten of ander moois met moderne lymsoorten kunstig in elkaar zet En wat te denken van alle battery- en die noodzakelijk zyn om radio's, flitsapparaten, zaklantaarns, walk mans, speelgoedbeesten, compu terspelletjes, polshorloges, enz. al die leuke dingen te laten doen die we ervan verwachten? Met name die batterijen moeten we goed in de gaten houden. VERANTWOORDELIJKHEID Wie ervoor wil zorgen dat hobby en doe-het-zelven leuk blyven, heeft een zware verantwoordelij k- heid. De KCA-box is er om het gemakkelijker te maken die verant woordelijkheid te dragen. Resten KCA die by hobby en klussen ont staan kunnen het beste in de KCA- box bewaard worden. In de origine le verpakking of, als het niet anders kan, in een geschikte verpakking waarop vermeld staat wat erin zit Zyn die resten te groot dan nemen de medewerkers van Openbare Werken ze graag van u aan in het depot aan de Acaciastraat. Daar staat ook de KCA-box voor wie hem nog niet in huis heeft, klaar. EVEN RECHTZETTEN: Landbouwplastic kan niet wor den afgegeven by het depot van Openbare Werken. het bouwen van een garage aan de Houtzagerstraat 8 te Venray, tn.v. M.J. Versteegen; het bouwen van een garage aan de Houtzagerstraat 10 te Ven ray, tn.v. M.P.H. Janssen. De op de bouwaanvrage(n) betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 18 mei 1990 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de onderafdeling bouw- en wo ningtoezicht kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk b(j burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche Art 19 WRO/50,8 woningwet Burgemeester en wethouders van Venray zijn voornemens om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50, lid 8 van de Wo ningwet medewerking te verlenen aan de navolgende bouwaan- vrage(n): het bouwen van een kantoor gebouw tb.v. het arbeidsbureau aan de St Jozefweg 1 te Venray, tn.v. Slokker Vastgoed Groep b.v., Para dij slaan 22a, Eindhoven; De op de bouwaanvrage(n) betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 18 mei 1990 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage by de onderafdeling bouw- en wo ningtoezicht kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termyn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk b(j burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche 5 MO Kennisgeving bekendmaking Ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat zij van plan zyn om, onder het stellen van voorschriften, positief te beschik ken op de aanvraag voor een hin derwetvergunning van H.J.J. Heidens, Overbroekseweg 4 te Leu nen, ex artikel 6a uitbreiden/wyzi- gen van een kalkoenenmestery. gelegen aan de Overbroekseweg 4 voornoemd. De ontwerp beschikking en bybe- horende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 309, Raadhuis straat 1 te Venray, elke werkdag van 9.00-12.00 uur worden ingezien tot 31 mei 1990. Tot deze datum kunnen de stuk ken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur, na telefonische afspraak. Tot bovengenoemde datum kun nen gemotiveerde bezwaren schrif telyk worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Venray, Daarby kan worden ver zocht de persoonlijke gegevens van degene die bezwaar maakt niet be kend te maken. De aanvrager en degenen die be zwaar hebben gemaakt naar aanlei ding van de aanvraag en degenen die aan kunnen tonen dat zijn niet (tydig) in staat zyn geweest dit te doen, kunnen bezwaar maken te gen de ontwerp beschikking. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens deze, het hoofd van de afdeling volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer, ir. G.F.J.M. Frencken Kennisgeving bekendmaking beschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat door hen op de aanvraag van H. Kusters, Hoofdstraat 5 te Oirlohinderwet vergunning is verleend voor het wijzigen van een varkensfokkery, gelegen aan de Hoofdstaat 5 voornoemd. De beschikking en bijbehorende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 309, Raadhuisstraat 1 te Ven ray, elke werkdag van 9.00-12.00 uur worden ingezien tot 17 juni 1990. Tot deze datum kunnen de stuk ken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur, na telefonische afspraak. Tot bovengenoemde datum kan bij de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State een beroepschrift (in tweevoud) worden ingediend door de aanvra ger, de betrokken adviseurs, dege nen die tegen de aanvraag om vergunning tydig bezwaren hebben ingediend en degenen die aan kun nen tonen niet (tydig) in staat te zyn geweest dit te doen. Op bovengenoemde datum wordt de vergunning van kracht tenzy voor deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan om de beschikking te schorsten of een voorlopige voorziening te treffen. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Raad van State, afde ling voor de geschillen van bestuur, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet wor den gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelyke ordening en milieubeheer, ir. G.F.J.M. Frencken Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 8 mei 1990 voor de onderstaan de bouwplannen bouwvergunning verleend. Zy die menen door de af gifte van één of meer van deze ver gunningen rechtstreeks in hun belang te zyn getroffen, kunnen op grond van de wet AROB daartegen by het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemoti veerd bezwaarschrft indienen en wel binnen dertig dagen na boven genoemde datum. het uitbreiden van kantoor ruimte aan de Zandhoek 13a te Oir lo, tn.v. Pluimveebedryven Zanders b.v.; het plaatsen van een kap op woning aan de Plataanstraat 9 te Venray, tn.v. PA.M. Janssen; het bouwen van een bijkeu ken aan het Herderstasje 13 te Ven ray, tn.v. J.G.M. Vervoort; het verbouwen van een veestal aan de Veulenseweg 16 te Veulen, tn.v. J.P. Hendriks. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche Kennisgeving bekendmaking aanvraag Burgemeester en wethouders van Venray, maken bekend dat by hen een aanvraag is ingediend voor een hinderwetvergunning van: L.M. Derks, Puttenweg 134 te Ysselsteyn voor het uitbreiden/wij zigen van een varkensmestery, ge legen aan de Puttenweg 134 voornoemd; M.J. Claessens, Deumeseweg 138 te Ysselsteyn voor het uitbrei den/wijzigen van een varkensfok- en varkensmestbedrijf, gelegen aan de Deumeseweg 138 voornoemd; F.A.P. Franken, Kempkens- berg 30 te Ysselsteyn voor het ex art. 6 Hinderwet uitbreiden/wyzi- gen van een varkensfokbedrijf, ge legen aan de Peelweg 43 te Ysselsteyn; Maatschap J.Th. van Well, Laagheidseweg 23 te Venray voor het uitbreiden/wyzigen van een rundveehouderij, gelegen aan de Laagheidseweg 23 voómoemd.; J.A.F. Hendrickx, Overbroek seweg 12b te Leunen voor het uit breiden /wyzigen van een varkensfokbedryf, gelegen aan de Overbroekseweg 12b voornoemd; Hendrix Voeders b.v. te Box meer en Gebr. A. en H. Comelissen te St. Anthonis voor het uitbrei den/wijzigen van een pluimveehou derij en varkenmestery/fokkerij, gelegen aan de Twistweg 14c te Vre- depeel; Th. Tilleman, Rouwkuilenweg 23 te Ysselsteyn voor het uitbrei den /wijzigen van een varkensfok- en varkensmestbedrijf, gelegen aan de Rouwkuilenweg 23 voornoemd; Maatschap Van de Winkel, Spurkt 12 te Smakt voor het uit breiden/wijzigen van een varkens fokbedryf, gelegen aan de Spurkt 12 te Smakt; NLW Bedrijven te Venray voor het uitbreiden/wijzigen van een in dustriële werkplaats en grafisch centrum, gelegen aan de Smakter- weg 19 te Venray. De aanvraag en de bijbehorende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 309, Raadhuisstraat 1 te Ven ray elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien tot 17 juni 1990. Tot deze datum kunnen de stuk ken ook worden ingezien op elke donderdag van 1620 tot 1920 uur na telefonische afspraak. Tot bovengenoemde datum kun nen gemotiveerde bezwaren schrif telijk worden ingediend by burgemeester en wethouders van Venray. Daarby kan worden ver zocht de persoonlijke gegevens van degene die een bezwaarschrift in dient niet bekend te maken. Als daar telefonisch om wordt verzocht (afdeling volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en milieube heer), kunnen tot één week voor bo vengenoemde datum bezwaren ook mondeling worden gemaakt, waar bij over de aanvraag kan worden gesproken met de gemeente, de aanvrager en eventuele overige aan wezigen. Alleen degenen die bezwaar heb ben gemaakt naar aanleiding van de aanvraag en degenen, die kun nen aantonen dat zy niet (tydig) in staat zyn geweest dit te doen, kun nen tijdens de verdere procedure bezwaar maken tegen de ontwerp beschikking en/of beroep indienen tegen de uiteindelijke beschikking. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelyke ordening en milieubeheer, ir. G.J.F.M. Frencken Met verwyzing naar artikel 17, lid 8 van de Monumentenwet 1988 brengen burgemeester en wethou ders van Venray het volgende ter al gemene kennis. Vanaf heden ligt op kamer 218 van het gemeentehuis gedurende 14 dagen ter inzage: de aanvraag voor een vergunning tot restauratie van het rijksmonument molen Nooit Gedacht, Grootdorp 93, Merselo. Gedurende deze termyn kunnen bezwaren by burgemeester en wet houders ingediend worden. Burgemeester en wethouders van Venray, mr. H.J.M. Defesche, burgemeester drs. AW.M. de Bever, sekretaris 24 t/m 20 mei: Nederlands Astma Fonds. 21 t/m 27 mei: AVO Nederland. 28 mei t/m 10 juni: Nederlands Ro de Kruis. Alleen voor deze akties is een kol- lektevergunning verleend. Koliek teren buiten de aangegeven periode is niet toegestaan. De kollektanten en kollektrices moeten een op de betreffende kollekte gericht legiti matiebewijs kunnen vertonen. Aan: alle leden van de Voedings bond FNV Venray. Namens het bestuur nodigen wij u uit tot het by wonen van de jaar vergadering welke gehouden wordt op dinsdag 22 mei in 'de Kiosk' in 't Brukske Venray om 19.30 uur. Naast de gebruikelijke agenda heb ben we als gasten onze distrikts- bestuurder H. Verkooyen en onze algemene sekretaris uit Utrecht P. Voncken. Na afloop van de vergadering heb ben we weer (na lange afwezigheid) kienen op het programma staan, vandaar dat de vergadering ook een half uur vroeger begint dan anders. Graag hopen wij zoveel mogelyk leden op onze jaarvergadering te mogen ontmoeten, zowel alleen als ook met him partner. Namens het bestuur. Zondag 6 mei was in Schijndel de derde G.N. De crossers van Venray crossten hun puntjes weer goed bij elkaar. Experts: Patrick Claessens 2; Mark de Bruyn 1; Steven v. Kem pen, halve fin. 5. Girls: Caroline de Bruyn 1; Sabi ne Schoenmakers 4; Monique Hof- mans 2; Hanneke v.d. Bungelaar .halve fin. 5. Cruisers: Patrick Claessens 7; Jan Willems 2. A.s. weekend gaan we weer naar Slagharen waar de 7e European Challenge Cup wordt verreden. Aan alle crossers van Venray veel sukses in Slagharen. As. zondag om 16.00 uur zal in café de Caroussel het clownsduo Josma en Polka optreden. Hiermee wordt officieel het Kindertheater- café geopend. Het is de bedoeling dat in de toekomst steeds meer kin dervoorstellingen gegeven gaan worden. Josma en Polka zullen liedjes zin gen, ze hebben diverse acts, o.a. met lollies en slagroom. De voorstelling duurt ongeveer een uur. Tbegang voor de kinderen kost ƒ1,50 maar daar zit wel een traktatie aan ver bonden. Maandag 21 mei a.s. voorlich tingsavond voor alle zieken en pel grims, familileden en kennissen die van 8 t/m 15 juni op bedevaart naar Lourdes gaan. Deze voorlich tingsavond wordt gehouden in de aula van 'Beukenrode' (voorheen De Kruuze). De ingang is aan de Beukenlaan. Aanvang 19.00 uur. Deken Van Rens uit Venlo zal deze avond openen met een eucharistie viering met als thema: 'Zy keek naar mij zoals een mens'. Het da meskoor uit Leunen zal de euchari- tieviering opluisteren. Hierna wordt aan alle aanwezigen een kop koffie of thee aangeboden. De heer Philipsen neemt het technische ge deelte van de voorlichting voor zyn rekening en zal later op de avond nog wat dia's vertonen. Het medi sche gedeelte is in vertrouwde han den by dhr. L. Werson. Mocht er iemand zyn die geen persoonlijke uitnodiging heeft ont vangen, dan bent u toch van harte welkom. Twens kunt u deze avond kennis maken met uw a.s. mede pelgrims, zieken en gezonden, ook de afdeling Velden zal acte de pre sence geven. Op zaterdag 19 mei organiseert Ontspanningsvereniging Brukske een grote hobby- en modelbouwten toonstelling in gemeenschapshuis Den Brink in Leunen, aanvang 13.00-22.00 uur. Voor de schoolgaande jeugd by de entree gratis grabbelen. Verder de hele dag doorlopende demonstra ties van verschillende hobbyisten. Er staan voor u 'n keur van mensen die hun hobby aan u tonen. U komt er uiteenlopende hobby's tegen van kantklossen tot miniatuurkermis en van graveren tot schilderen. Het belooft dus 'n gezellige hob byistendag te worden op 19 mei in Leunen. Twens kunt u die dag ook buttons laten maken op onze but tonmachine. beëdigd taxateur in onroerende goederen VOOR AL UW TAXATIES Gemmadal 12, 5801 HJ Venray 'f Telefoon 04780-86408 Op zondag 20 mei zullen in sports hal 'De Wetteling' te Venray de jaar- j lykse bekerfinales verspeeld j worden van het distrikt Noord- en Midden-Limburg van de Nederland se Volleybalbond. Het betreft hier fi- j nales van zowel senioren-, jeugd- als j ook rekreantenteams. Het programma voor deze dag ziet 3 er als volgt uit: 10.00 uur: Jongens C: Tupos-Letro Oikos Meisjes C: VC Hom-Hovoe Jongens B: VC Velden-S'62 12.00 uur: Jongens A: Set Up-Hovoc Meisjes B: S'62-VC Maasbracht Meisjes A: Letro Oikos-Hovoc 14.00 uur: Heren recr.: Civitas-Rooyse VK Dames sen.: S'62-VC Haelen 16.30 uur: Heren sen.: Revoc-VC Maasbracht Dames recr.: Revoc-Oldtimers. De organisatie van deze wed strijden ligt, onder auspiciën van distrikt 23, in handen van volley balvereniging Rooyse VK, die dit evenement dit jaar kreeg toe gewezen. Zaterdag 19 mei ons toernooi in de Wetteling. Voor het program ma: ki(jk in de Wetteling naar de gele aankondiging. Let op de aankondiging van de parkeerwacht op 2e Pinksterdag in Merselo. De indeling wordt een dezer dagen aan iedereen uit gedeeld. ZINDELIJK WORD JE (gemaakt) De thema-ochtend over 'zindelijk heid', georganiseerd door Het Groe ne Kruis, werd goed bezocht. De ouders vonden het zinvol om met elkaar over dit thema te praten en ervaringen uit te wisselen. De wijkverpleegkundige gaf in formatie over het proces van zinde lijk worden. Ouders reikten elkaar suggesties aan,- hoe met de zinde lijkheid van hun eigen kind om te gaan. Met dit thema sloten wy ons voor jaarsprogramma af. In september starten wij weer met nieuwe the ma's zoals 'taalontwikkeling' en "boeken'. Voor meer informatie en aanmel dingen kunt u terecht bij uw wijk verpleegkundige of het regionale kantoor te Venray, tel. 04780-81269. BALDADIGHEID Tijdens de feestviering rond drie jubilarissen op het Boschveldcolle- ge kreeg de politie meerdere mel dingen binnen over enkele jongelui die aan het 'klieren' waren. Ze ver pesten de sfeer rond de feestviering en hadden zelfs een aantal kratten bier in een winkelwagentje staan om die te gaan nuttigen. Door takt- vol optreden van de politie met een vermanende toespraak vertrokken de jongelui naar een andere lokatie waardoor de feestviering zonder verdere verstoringen kon verlopen. GROTESTRAAT 7 VENRAY TEL. 04780-84263

Peel en Maas | 1990 | | pagina 14