MET BATAVUS EEN JAAR LANG GRATIS B10EMEN VOOR MOEDER PEEL EN MAAS Poels Rijwielhandel PEEL EN MAAS Donderdag 3 mei - Pagina Grote Kerk Deken C.J.R. Buschman, Eindstraat 6. tel. 81275; kapl. H. de Wit O.F.M., Patersstraat 29. tel. 82385 b.g.g. 85855. Zaterdag: H. Dominicus Savio. 8.40 Rozenkransgebed t.i.v. alle be- wóners van de buurt Noord-West, waarna eucharistieviering Wiel Custers en overl. lam. 19.00 ZON- DAGDIENST; Zesw.d. Els Jongmans- Vondenhoff; voor levende- en overl. fam. Van Chor; Johan Martens (koll.); Toos de Bruyn-van Els (koll.); Nelly v.d. Berg-Munninghof; overl. ouders Van Kessel-Versleyen en zoon Jan; Frans Loeffen (koll.); Dr. Poels, ouders Jan en Jeanette Poels en zoon Martin (S): Jaap Verstegen (koll.); Coen Arts en fhm.; Harrie Swaghoven; Martha Goumans- Janssen (koll.). Zondag: Vierde zondag van Pa sen. Roepingenzondag. 8.00 Lsm. Trui Broekman; Tfeng Aben en overl. fam. Aben-Geurts; Henricus Poels. Catharina Kellenaers en MechtUde Poels (S). 9.30 Lsm. Wil helmus Hubertus Janssen; overl. ouders Kersten-van Ticheloven; Jo Wennekers-Muysers; Drina Arnst; Wilhelmina v.d. Munckhof- Sangers; Nelly Janssen-Muis (koll.); Lien Derksen (koll.); voor roepin gen tot het priesterschap, diakonaat en religieuze leven. 10.30 Onder de ze H. Mis zullen de kinderen van de vierde groep van de basisschool Vlaswei (Landweert) hun eerste H. Communie ontvangen; tot intentie van de kinderen en hun ouders; overl. ouders Coopmans-Kessel; Ri- nus Beekers; Mie Swinkels- Seykens. Maandag: 8.40 Rozenkransgebed Li.v. alle bewoners van de buurt Het Broek e.o., waarna eucharistievie ring. Oude stichtingen. Dinsdag: H.H. Wiro, Plechelmus en Otger. 8.40 Rozenkransgebed Li.v. alle bewoners van de buurt de Spurkt e.o., waarna eucharistievie ring Jannigje Tillemans-Duyf (koll.). 19.00 Lsm. Catharina Len- sen; Nelly Janssen-Muis (hand- werkclub KVG); Jan Noyen en overl. fam. Noyen-Wilmsen. Woensdag: 8.40 Rozenkransge bed Li.v. alle bewoners van de buurt Smakterheide, waarna eucharistie viering. Fhm. v. Pelt-Stumpe. Donderdag: 8.40 Rozenkransge bed Li.v. alle bewoners van de Land weert, waarna eucharistieviering Martha Goumans-Janssen; voor de wereldvrede. 19.00 Lsm. Ibon Jeu ken (koll.). Vrijdag: 8.40 Rozenkransgebed t.i.v. alle bewoners van het centrum, waarna eucharistieviering. Sjef Roex en lam. Roqx-yxl. Heyden; Nel ly Janssen-Muis (koll.). 14.00 PI. Huw.mis voor bruidspaar Roger Se- venheck en Eugenie Laurensse, Nassauplein. Zaterdag: H. Pancratius. 8.40 Ro zenkransgebed Li.v. alle bewoners van de Oraiyebuurt, waarna eucha ristieviering W. Broers, echtgen. en overl. kinderen; Harrie Messemaec- kers. 19.00 ZONDAGDIENST. Piet van Lipzig (koll.); ouders Jacobs-v.d. Loo; Sven Ariaens (koll.); Wim Kap- tein; Jaap Verstegen (koll.); ouders Van Dyck-Cox en overl. lam.; ouders Arts-Dommeck; Jan Willem Beau- jean (buurt); Mechelina Derksen (koll.). De kerk is ter bezichtiging open op dinsdag t/m zaterdag van 14.00 tot 16.00 uur. I Akolieten Zondag: 9.30 Piet Vosbeek. Misdienaars en lektoren Zaterdag: 19.00 Irma Maassen en Monique Volleberg. lektor: C. Hen driks. Zondag: 8.00 Maikel en Mau rice Brons. 10.30 Hong Buj en Miriam Laurensse. Kapel St. Servatius Zaterdag: 18.30 Liturgieviering met volkszang Voorganger: J. Korff. Misdienaar: Bas Dirkx. Lektrice: Zr. Jacinta. Zondag: 9.30 Liturgieviering met koor en volkszang Voorganger: J. Korff. Lektrice: Zr. Hélène. Int. lev. en overl. fam.leden Gerits- Wijnhoven. Maandag: 16.45 Liturgieviering Dinsdag: 13.30 Liturgiegroep. 16.45 Liturgieviering Woensdag: 16.45 Liturgieviering Donderdag: 16.45 Liturgie viering Vrijdag: Geen viering. Paterskerk Zaterdag: 17.00 Gelegenheid om te biechten. 18.30 ZONDAGSVIE RING. Overl. ouders Wijnen- Wynhoven-, Wim Beterams; jrg. Herman Buurman; Henk van Stra ten (koll.); Agnes Peeters-Heuvens; jrg Antoinette Janssen- Flinsenberg en dochter Door; Sha ron Oomens. Zondag: 9.00 Voor An toon en Nel Luypers-Philipsen; Harrie Bóuten. 10.15 Hoogmis gezongen door Cre scendo. Jrg. Sjang Ewals; Konrad Thyssen en overl. fam. 11.45 Wil helmina v.d. Munckhof-Sangers (koll.). 18.00 Sjang Classens (koll.). Maandag: 8.00 Overl. fam. Philip- sen. 19.00 Gertruda Huijbers- Willems. Dinsdag: Vierde dinsdag van de Antoniusnoveen. 8.00 T.e.v. O.L. Vrouw (B.). 19.00 Avondmis met voorbeden voor eigen en aanbevo len intenties; voor welslagen van tentamens; Jeanne Tillemans-Duyf (kaartclub); Sraar Beterams en overl. fam.; Willem Selder en doch ter May. Woensdag: 8.00 Antoon en Nel Luypers-Philipsen. 19.00 Doortje Wiertz-v.d. Heuvel. Donderdag: 8.00 Mathilde Was- scher en Le.v. H. Geest. 19.00 Harrie Lensen; Michel en Karei Derickx en overl. fam.; jrg. Hariy Clephas; jrg Hans Peerlings. Vrijdag: 8.00 Zuster Judicaël vd. Berg. 19.00 Gezinsmis Harrie Jans sen en overl. famr - Zaterdag: 8.00 Constance Sny- .ders en Jacoba Palm. Misdienaars en akolieten Zaterdag: 18.30 Martin Leenders. Zondag: 9.00 Martijn Smelt. 10.15 Pascal en Emiel Kusters. 11.45 Jaap Janssen. 18.00 René Jansbeken. Maandag, woensdag vrijdag: 19.00 Frank. Dinsdag en donderdag: 19.00 Lieke. Parochie Brukske Zaterdag: 19.00 Eucharistievie ring Le.v. Maria tot zekere intentie. Zondag: 10.00 Hoogmis. Voor lev. en overl. fam. Swinkels; jrg. Johan Flinsenberg en Anna Linders- Donders. Zondag 13 mei: 9.30 en 11.00 ZELFS GOEDE DINGEN KUNNEN NOG BETER' I By Clinique geloven wij niet in 'veranderen om te veranderen'. Wanneer iets goed is, is het ook goed. Wanneer iets werk, werkt het ook! Maar er zyn tyden waarin verbeterde technologie en ingre diënten inspireren om dingen te veranderen en te verbeteren. Dit is het geval met 3 bekende zonbeschermingsprodukten van Clinique. De samenstelling is veran derd door gebruik te maken van het beste wat beschikbaar is waar door produkten nog beter werken en nog eenvoudiger in gebruik wor den. Het idee hierachter is om zon- bescherming een belangrijke rol te laten spelen in ieders leven of dit nu om gezondheidsredenen, be schadiging van de huid, of het verminderen van vroegtijdige te kenen van van veroudering gaat. Welke produkten zyn veranderd: 19 SPF Sun Block, Sun Screen SPF 8 en Suntan Encourager. Het nieuws is dat zy waterproof z(jn. Dit betekend dat de SPF zowel on der als boven water absoluut on veranderd blyft. Tevens zijn zy Pabavrij. Zy bescher men zowel tegen UVA als UVB stra len. Ze veroorzaken geen meeëters. De produkten voelen zo plezierig aan dat het iedereen zal aanmoedi gen om het steeds weer opnieuw aan te brengen en dit is juist be langrijk om optimaal voordeel van deze zonbeschermingsprodukten te hebben. I PARFUMERIE Hf 1 BYOUX lOjlOl Passage 12 Venray Hoe kiest u het produkt en de SPF? Dit is beslist niet veranderd. De keuze wordt bepaald door een zonneanalyse met behulp van de Clinique computer. Hierbij spelen huidconditie en sterkte een belang rijke rol. Wanneer de huid uitzon derlijk sterk is en de zon goed verdraagt, kan. wanneer zij al een lichte teint heeft, de Suntan Encou rage gebruikt worden. Andere huid typen zullen al vroeg in het seizoen eerst een SPF 15 moeten gebruiken om daarna pas over te gaan op een SPF 8. Voor een hogere bescherming is er de SPF 19. Ook deze samenstel ling net als alle Clinique zonbe schermingsprodukten, bevat meerdere zonnefilters, waardoor zy bescherming bieden en het risico van irritatie voor een bepaald ingre diënt verminderen. Zy bevatten Ti tanium Dioxide, een betrouwbaar fysisch sun block met een uitste kende reputatie La.v. effectiviteit en zachtheid. 19 SPF Sun Block is ple zierig om te gebruiken, is dun en licht en werkt 'non stop' zowel in als uit het water. Om zonbescherming gelijkma tiger en beter aan te brengen advi seert Clinique -en ook dat is niet veranderd- eerst de huid goed te exfoliëren. Welke produkten voor u geschikt zyn kan ook weer met be hulp van de Clinique computer voor worden vastgesteld. En dan nog iets dat niet veran derd is: Alle Clinique produkten z|jn op allergie getest en 100% par- fumvrij. SALON DE BEAUTE ZONNEKUREN Telefoon 04780-83877 uur Eerste Communie-vieringen. Voor afspraken kunt U bellen naar de pastorie van de Paterskerk: tel. 80202. Vredeskerk Zaterdag: Priesterzaterdagvie- ring. Geen H. Mis om 8.00.10.45 Ro zenkrans en biechtgelegenheid. 11.15 Gezongen H. Mis. 13.30 Lof en zegen met het Allerheiligste. Deze viering voor het verkrygen van priesterroepingen is voor eenieder toegankelijk. 19.00 Vooravondmis voor de 4e zondag van Pasen. Kin derwoorddienst. Voor Jan Hermans (koll.); Louise Rouvroye-Ritzen (koll.); Maria Goumans-Janssen; Marian Rutten-Camps (koll.); aale overl. gelovigen (Kevin Arts); Ger Smits (koll.); Tonie v. Bergen- Stiphout (koll.); overl. ouders Willems-Janssen en overl. kinde ren; Carlo Sau (koll.); Cor van Kem pen en overl. fhm. Zondag: 4e Zondag van Pasen. Roepingenzondag. 8.30 Jacques Mommen en overl. fam.; Roro Mann-Tutykartini (koll.). 10.00 Hoogmis. Gregoriaans. Voor leven de en overl. leden van schutterij 'Het Zandakker Gilde St. Jan'; overl. ouders Fhessen-Stalpers. 11.30 Ha rte Janssen en overl. fam; Leo Bru no (koll.). Maandag: 8.00 Voor de zieken van de parochie. 19.00 Stien Wynhoven-Philipsen. Dinsdag: Gedachtenis van de H.H. Wiro, Plechelmus en Otger. 8.00 Martinus Pontman en Gysber- tus van Blokland. 19.00 Tót bijzon dere intentie (T). Woensdag: 8.00 Voor de weldoe ners van de parochie. 19.00 Antoon Creemers; Harrie Stoks (koll.); overl. ouders Potten-Seerden; overl. fam. Jansen-Manders; Anna v. Osch-Hebben en overl. fam. Donderdag: 8.00 Koos v. Leeu wen en overl. fam.; voor priester roepingen en roepingen tot het religieuze leven. 19.00 Roro Mann- Tutykartini. Vr|jdag: 8.00 Als eerherstel aan het Goddelijk HarL 19.00 Piet Ver meulen (koll.). Zaterdag: Gedachtenis van de H. Pancratius, martelaar. 8.00 Iter ere van het Onbevlekt Hart van Maria. Gedachte van de week: "Bidt de Heer van de oogst dat Hij werklie den zendt om te oogsten". Mededeling: In het weekend van 5 en 6 mei zal een deurkollekte worden gehouden voor de priester opleiding in ons bisdom. Akolieten en misdienaars Zondag: 8.30 V.d. Oever. 10.00 Pascal en Urbain v. Weert, Robert Verstee- gen. 11.30 H. Fyneman. Maandag en woensdag: Ivo Niessen. Dinsdag en donderdag: Emiel Ubaghs. 8B ilu/ III -|_ Parochie- Oostrum Zaterdag: 14.30 Uit dankbaarheid bij 'n 40-j. huw. van Derks-Muijres (Gem. Koor). 19.00 Overl. fam. Van D(jk-Claessens; Math en Marco Basten, Ans v.d. Sanden-Basten; jrd. Martien v. Arsen; overl. ouders Vermeulen-Moorrees en dochter Truus. Zondag: 8.30 Tot zekere intentie. 10.00 Eerste Communie. Voor de communicantjes; Piet Janssen (Harmonie en Kinderkoor). Maandag: 9.00 Tbt zekere in tentie. Dinsdag: 9.00 Voor het welslagen van 'n examen. Woensdag: 9.00 Overl. fam. Weys-Litjens. 19.00 Lof met ro zenkrans. Donderdag: 9.00 GesLjrd. Gerar- dus v.d. Voort en echtgen. Vr|jdag: 9.00 Tbt zekere intentie. 15.00 Uit dankbaarhied 40-j. huw. Van de Venne-Kersten. Zaterdag: 19.00 Martien v. Arsen, Bèr van Dyk (namens de buurt); Wim Volleberg (kaartclub); Harry ThuijIs (buurt); Pater Frans Sanders (namens Valken kampstraat). Misdienaars: Zaterdag: 14.30 Carmen Moure, Sanne Bartram. 19.00 Pascalle van Reenen, Maud van Arsen, Helga Thielen, Wendy Janssen. Zondag: 8.30 Irene Camps, Loes Laurensse, Lonneke van Asseldonk, Nicole van Osch. 10.00 Monique Janssen, Vero- nique Philipsen, Rob Jeucken, Kim Hermans, Jip Swinkels, Astrid Heit- ling, Mark van D|jk, Saskia Litjens. Woensdag: 19.00 Carmen Moure, Sjouke Camps, Stephanie Janssen, Heidi Holierhoek. Maandelijkse kollekte: In dit weekend onder alle H. Missen de bijzondere maandelijkse kollekte voor onze eigen kerk. Dank u, dat u die ook altyd byzonder gedenkt. Parochie Oirlo Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (Jon ge Garde Koor). Overl. ouders Baten- v. Arsen en dochter Truus; overl. van de fam. Van Kempen-Kuypers; overl fam. Van D|jck-Strik. Zondag: 10.00 PI. Hoogmis waar onder de kinderen hun eertste communie ontvangen. (Medewer king Fhnfare en Kinderkoor) St. Theodora Kemmelings-, Le.v. H. Hart en voor priesterroepingen; Frans Maas; Mathieu v. Rijswyck; Johan na Gerritsen-Roelofs. Woensdag: 9.00 H. Mis voor het welzyn van onze parochie. Vr|jdag: 9.00 H. Mis Carolien Phi lipsen. Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (Da meskoor). SL Sophia Verdellen; Hendrika Steeghs-Versteegen; Jan Peeters. 'n abonnement waard Parochie Leunen 4e Zondag van Pasen. Ropepin- genzondag. Eerste zondag van de maand: byzondere kollekte voor onze eigen kerk. Zaterdag: 19.00 Lsm. Harrie Ver- steegen (vw fam. V.F.M.); Elisabeth Claessens-Wismans (vw Cl. te Th.); Antoon v. Cuyck, Jan v. Cuyck, echt gen. en overl. kinderen, Frans Ron gen en overl. lam.; maandd. Wilhelmina Jenniskens-Martens. Zondag: 10.00 Hgm. overl. fam. Philipsen-v. Ryswijck; overl. fam. Van Vegchel-Reintjes; jrd. jan van Me(jel, echtgen. en dochter Jo; Ger- rit Jenniskens en echtgen. Hendri- na Voermans. 11.15 Gest. jrd. Petrus Heesen. Maandag: 19.00 Lsm. Overl. fam. Geurts-Reynders; Jacob Reynders, dochter Riky en overl. fam. Reijnders-Goumans. Dinsdag: 19.00 Lsm. Wilhelmina Jenniskens-Martens (buurt) Pastoor Jacques Haenen en overl. fam.; gest. jrd. Sef Gooren. Woensdag: 19.00 Lsm. Jos van Hout; Maria Rouwet-St|jns; maandd. Harrie Versteegen. Donderdag: 19.00 Lsm. Bert Jen niskens en echtgen.; Johannes Loe- nen en Leida Loenen-Poels. Vr|jdag: 19.00 Lsm. Elisabeth Claessens-Wismans (ouderenver.); gest. jrd. Antoon Me|jers en echtgen. Zaterdag: 19.00 Toediening van het Sacrament van het Vormsel aan de kinderen van groep 8 van onze basisschool door drs. H. v.d. Looy; overl. fam. Jacobs-van Cruchten; Jo hanna We(js-W(jnen; gest. jrd. An toon Peeters en Johanna Raym akers. Akolieten Zaterdag: 19.00 Daan Loenen en Daan Moerkerk. Zondag: 10.00 Fred Litjens, Paul de Klein en Erik Di- reks. 11.15 Marcel Broers en Robby Willems. Misdienaars ma t/m vr: 19.00 Eef Leijssen en Frank Li|jens. Lektoren Zaterdag: 19.00 mevr. M. Theunis. Zondag: dhr. H. Bovée. Gedoopt: Joyce Hendrix, Ronde- veld 11. Huwel|jksafk.: Peter Houben en Monique Hendrix, beiden uit onze parochie (le roep). Rektoraat Heide Zaterdag: 19.30 Avondmis voor Corrie v.d. Ven-v.d. Velden (koll.); overl. ouders Poels-Michels. Zondag: 4e Zondag van Pasen. 10.00 Hoogmis voor rector Cox (koll.). Akolieten: Marco v. Kempen en André Swinkels. Misdienaars v.d. weekS fErwin en Inge. Woensdag: 8.00 H. Mis uit dank baarheid. Vrijdag: 8.00 H. Mis uit dank baarheid. Zaterdag: 19.30 Avondmis voor Martinus Rongen en Johanna Ger- rits; jgt. Harrie Muijzers; overl. ouders Achten-Cox; Corrie v.d. Ven- v.d. Velden (koll.). Rektoraat Veulen 4e Zondag van Pasen. Zaterdag: 14.00 Hgm. by gelegen heid van 25-j. hw. Paul Reintjes en Ciel Kronenberg. 19.00 Hgm. voor de parochie. Zondag: 11.00 Hoogmis als jgt. voor Jac Ewals; Leen v. Staveren; Harry Kusters. Maandag: 8.00 H. Mis uit dank baarheid. Dinsdag: 4e dinsdag van de 9 dinsdagen te.v. SL Antonius. 8.00 H. Mis tot intentie van de offeraars. Woensdag: 8.00 H. Mis overl. fam. Burgers-Heezen. Donderdag: 8.00 H. Mis voor de parochie. Vr|jdag: R00 H. Mis. Akolieten Barry Spreeuwenberg en Martien Hagens. Misdienaars Bas Snoeks en Marcel Vermulst. Huwelijksafk.: Harry Hondt en Monique Geurts. Parochie Ysselsteyn 4e Zondag van Pasen. Zaterdag: 11.00 T.i.v. zilveren bruidspaar Michels-Huys. 19.00 Jrd. H. Hellegers en echtg.; M. Theunissen-Gerrets; overl. fam. Buise-Maessen. Zondag: 9.30 ('Vidi aquamj Ma- thias van Asten en echtgen. 11.15 M. Tbnnaer-Franssen. Maandag: 11.00 T.i.v. gouden bruidspaar Camps-Spreeuwenberg. 19.00 Geen Dienst! Woensdag: 19.00 Pastoor Spreeu wenberg en overl. fam. Spreeuwenberg-Verlinden. Vr|jdag: 19.00 Teng Classens (buurt). Misdienaars Zaterdag: 11.00 Marl. Potten en Ij. Jenniskens. 19.00 N. Jaspers en S. Slangen. Zondag: 9.30 P. v.d. Munck- hof en C. Smits. Maandag: 11.00 R. en T. Berbers. Woensdag en vrydag: B. en S. Slangen. Spreuk van de week: "Nie mand is vry, die zichzelf niet be heerst!" (Epictetus) Nog even dit: Het hek voor de toegang van het kerkhof is een paar jaar geleden geplaatst om de ge wenste rust op onze begraafplaats te garanderen. Het kan in enkele gevallen nodig zyn, dat een auto per se tot aan de graven moet ryden maar dan geldt wel het dringend verzoek om b|j het verlaten van het kerkhof het hek weer te sluiten! De Internationaal ruiterfeest te Ven ray. Onder enorme belangstelling hield de ruiterclub 'Ons Genoegen' te Venray afgelopen zondag een groot internationaal ruiterfeest voor de aanvang van de wedstrijd trokken alle deelnemende vereni gingen in optocht door het dorp naar het feestterrein aan de Leunseweg. Deze tekst stond te lezen by de fo- to die gemaakt werd in juli 1931 in de Grotestraat te Venray. Archieffoto J. v.d. Putten j ou/\ r e- m- 11 iü9 Wat zal moeder blij zijn met haar fonkel nieuwe Batavus! En met de prachtige bloemen, die ze iedere week krijgt thuisbezorgd. Want dat is de hoofdprijs van de grote Batavus foto wedstrijd. Doe mee en vraag bij uw Batavus dealer naar het wedstrijdformulier! Grotestraat 64 - Venray laatste tyd komt het herhaaldelijk voor, dat men deze kleine moeite niet kan opbrengen. Graag uw me dewerking hiervoor gevraagd! Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 Antoon Egel- meers; Leonardus Kessels en Maria Kaffers. Misd.: Kim Thielens en Wendy Bonants. Zondag: 10.00 H. Mis met Eerste Communie. Maria en Johanna v. Rijswijck. Misd..- Anke Broeren en Ingrid Wismans. 11.30 Harrie v. Cuyck en overl. ouders v. Cuyck en Hellegers. Misd.-. Suzanne Wilms en Yvonne Tyssen. Maandag: 8.30 Harrie Bouten; Jac. v. Osch en Simonetha v. Vegchel. Dinsdag: 8.30 Jac. v.d. Heuvel; overl. ouders en kinderen; Gertr. Willems; Jacoba Goorren; Wimke Willems en mevr. Willems. 19.00 Rozenhoec|je in Kapel, Haag. Woensdag: 18.40 Rozenhoedje, kerk. 19.00 H. Mis voor Ser en Alei- da v.d. Hoogenhof (buurt); Annie v. Hoof-Gielen. Misd.: Bas Wilms en W. Loonen. Donderdag: 8.30 Fhm. Janssen- Pubben; Petronella, Huberta en Margaretha Emonts. Vr|jdag: 17.00 H. Mis in dankzeg ging. Misd.: Kim Thielens en Anke Broeren. Zaterdag: 19.00 Mathieu v.d. Ven- ne (bevr. collega); Martinus Pubben; Marie v. Osch (nev. en ni.). Misd.: Roel Creemers en Marty n Wilms. Kerk poetsen: mevr. hendriks- Rutten en mevr. Hendriks- Flinsenberg. Mededeling aan de parochie: als lid van het Kerkbestuur is terugge treden dhr. Jan Verhaag (P. Vercou- lenstr. 7). Wij zijn hem allen zeer dankbaar voor alles wat hy in zijn funktie als kerkmeester voor de kerk heeft gedaan en betekend. Tbt nieuwe kerkmeesters is door Roermond benoemd de heer Teng Michels (Kleindorp 8). Heel harte lijk welkom en Gods zegen!!! Rektoraat Vredepeel Zaterdag: H. Dominicus Savio, ook Nationale Bevrijdingsdag. 19.00 Fhm. Lucassen-Peters en voor Jan Peters. Zondag: 4e Zondag van Pasen, ook Roepingenzondag. 10.00 Fhm. v. Hoof-Fleuren. Maandag: 8.30 Fhm. Arts- Lucassen. Dinsdag: H. Wiro, Plechelmus en Otger. 8.30 Overl. fam. Poels- Duijkers. Woensdag: H. Catharina van Bo- logne. 890 Overl. fam. Bloemen- Brienen. Donderdag: H. Antonius. 8.30 Uit dankbaarheid (fam. Arts- Mennen). Vr|jdag: 8.30 B|jz. InL (M.J.). Zaterdag: H. Pancratius. 19.00 Overl. fam. Van Duijnhoven- Schepens en voor Gerard Weert (vrienden). Misdienaars Zaterdag: Marian en Janine. Zon dag: Stefhnie en Ito ra. Lektoren Zaterdag: Josien Claessen. Zondag: Maria Lenkens-Ermens. Een gedachte: In de lezing van daag staat: 'Gy moet in zyn (Christus) voetstappen volgen'. In welke richting gaan onze voetstap pen? Wie volgen wij? Welke God leidt ons? Rektoraat Smakt Zaterdag: 19.00 Avondmis voor fam. Koenen-Jacobs en Antoon; Jo van \feghel; fam. Van Kempen-v.d. Winkel en Johannus v.d. Winkel. Deze H. Mis wordt opgeluisterd!] door Gemengd Koor Laus Deo uit Arcen. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees voor Peter v.d. Ven en Lz.i. 10.00 Hoogmis opgeluisterd door ons Ge mengd Zangkoor Samkt-Holtheea Int. René Buyzen, Martinus Mar tens en Hendrika Martens- Michiels, Thei Arts en Th|js Jans sen en vc.b.i. Woensdag: 9.30 H. Mis t.e.v. de H. Jozef en voor fam. Timmermans en Johan de Wit en E. Robbers. Vrijdag: 9.30 H. Mis Le.v. H. Maria int. ouders Timmermans-v.Berkel; Johan de Wit en voor alle gevraagde intenties. Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Op zondag 6 mei zal in het IMB0, Leunseweg 2a te Venray, ds. J. den Ouden-Ligtelyk-—«rit -Grevenbicht voorgaan in de dienst. Aanvangstijd: is &B0vüiii? Tijdas dé'di'ènst is er kinderopvang en wordt er kinder- nevendienst gehouden. Na afloop is er koffiedrinken. In de Ned. Herv. Kerk te Blitters- wijck zal er om 17.00 uur een Vesper worden gehouden. Jehovah Getuigen Hierby nodigen wij u uit voor het bywonen van een bybeltoespraak met als thema De wonderen van Gods schepping waarderen in de Koninkrijkszaal aan de Henri Du- nantstraat 11, aanvang 10.00 uur. Gratis toegang, geen kollekte. EINDEXAMENKLAS HAD GEEN VERGUNNING Een 15-tal jongedames, examenklas-leerlingen van een Venrays instituut voor voortgezet onderwys, had een stunt bedacht Zy hadden een tent opgeslagen in de buurt van het politiebureau aan de Leunseweg. Omdat er geen ver gunning voor was aangevraagd c.q. verleend, gelastte de politie die tent op te breken, wat de dames onder protest deden. Of ze elders in de ge meente die tent toch weer hebben opgezet, kon ons niet worden mede- FIETSER ONDER INVLOED Maandagmiddag omstreeks kwart over drie wilde een 55-jarige Venrayse fietser, komende vanaf de Kempweg de Langeweg oversteken, maar lette onvoldoende op het ver keer. H|j botste tegen een over de Langeweg fietsende 16-jarige jonge dame, die door deze botsing ten val kwam. Zy liep kneuzingen aan haar benen op en werd naar het zie kenhuis vervoerd. Na behandeling kon zij weer naar huis. De politie ontdekte dat de fietser teveel alco hol had genuttigd en nadat de blaastesten waren ondergaan kon hij met een rijverbod en de mede deling dat proces-verbaal inzake het rijden onder invloed zal worden opgemaakt, huiswaarts keren. INBRAAK IN BUNGALOW Zondagmiddag werd door buurt bewoners ontdekt dat er was inge broken in een bungalow gelegen aan de Dolemietenlaan. De voor deur was opengebroken en de gehe le woning bleek doorzocht te zijn. Kennelijk heeft de dader gezocht naar geld en sieraden maar die wa ren niet aanwezig. Of er andere waardevolle spullen ontvreemd zijn kon de buurtbewoner niet meede len, omdat de bewoners niet aanwe zig waren. Mogelijk dat er getuigen zijn die tussen 13.00 en 17.00 uur iets verdachts hebben gezien wat van belang kan zijn voor de opspo ring van de dader. Zij worden ver zocht kontakt op te nemen met de politie.

Peel en Maas | 1990 | | pagina 14