lïvnin Solisten- en Ensemble- concours van de Muziekfederatie Venray Schouwburgprogramma '90-'91 j - zeer ambitieus Hengelsportfederatie viert 27 april 30-jarig bestaan Pottenbakkerij Rooyart Nederlands kampioenschap 250cc op Duivenboscircuit te Overloon AGENPA Soundmix - Playback show in Vierlingsbeek Plantenverkoop Botanische Tuin Overloon n ■MUD PEEL EN MAAS Speel-O-Theek Van bed tot Buitenlust een "natuur"-lijk proces. RESTAURANT Oproep reünie Sporthal Nieuwe brand weerkazerne in Meerlo Openbare bibliotheek Gevonden VV V-nieuws ,04709-2019,' PEEL EN MAAS Donderdag 26 april - Pagina 3 Goed in handgemaakte keramiek Goed in mooie keramiek Voor uw jubileumgeschenk Voor uw afscheidskado Voor uw geboortebord Voor uw naambord Voor uw verjaardagskado Goed in op de schijfgedraaide keramiek Goed in handgevormde keramiese plastieken U kunt uit een ruim assortiment in onze show room kiezen of wij maken het in overleg met u De Hulst 12, Oostrum/Venray (achter Clephas en nabij N.S.-station) Tel.: 04780-89245 Geopend van dinsdag t.m. zaterdag van 10.00-12.00 en van 13.00-18.00 uur en op koopavond. Op zaterdag 28 en zondag 29 april a.s. wordt in het gemeenschapshuis 'de Brink' te Leunen het Solisten- en Ensembleconcours van de Ven- rayse Muziekfederatie gehouden. Dit concours, dat nu voor de vijf tiende achtereenvolgende keer ge houden zal worden, wordt dit jaar georganiseerd door Harmonie St. Catharina Leunen-Veulen-Heide, in nauwe samenwerking met de Mu ziekfederatie. De deelnemers aan dit concours zijn de muzikanten van de bij de Muziekfederatie aangesloten mu ziekverenigingen in de gemeente Venray. Door deze muziekvereni gingen zijn voor dit concours 260 muzikanten aangemeld. Door deze muzikanten zullen gedurende deze dagen ongeveer 150 optredens wor den verzorgd in de verschillende di visies. Een groot aantal van deze optredens wordt verzorgd door so listen, voorts zijn er diverse duo's, trio's, kwartetten en quintetten. Ook dit jaar is de jurering weer in handen van dhr. Claessens uit Til burg. Gelet op het grote aantal is dit een niet geringe opgave, echter de grote deskundigheid en de vele ja ren ervaring van dhr. Claessens zijn meer dan bekend. Het Solisten- en Ensemblecon cours wordt gehouden in het ge meenschapshuis 'de Brink' te Leunen op zaterdag van 11.30 tot 22.30 uur en zondag van 11.30 tot 22.15 uur. Den entree bedraagt 1,- voor kinderen tot en met 14 jaar en 2,50 voor bezoekers boven die leeftijd. Muziekliefhebbers en overige be langstellenden zijn op 28 en 29 april van harte welkom in het ge meenschapshuis 'de Brink' te Leunen. I Het is nog te vroeg om volledig in te gaan op het nieuwe programma van de Venrayse schouwburg. Het nieuwe boekje komt eind mei uit en de beursdagen zijn op 9 en 10 ju ni. Toch komen wij er niet onderuit om een nieuw sukses te vermelden, dat door de direktie is geboekt. De opera van Warschau komt naar West-Europa. Op 1 oktober staat dit fameuze gezelschap in Venray, die deze datum uit handen van de stad Antwerpen wist te ontfutselen. De opera van Warschau is internatio nale top en van een gehalte zoals men dat in Oost-Europa kent. Schit terende stemmen zijn aan dit gezel schap verbonden. Ze treden op tijdens de grote festivals, maar ma ken ook toemees door de we reldsteden van Oost-Europa Ze brengen in Venray DIE ZAUBER- FLÖTE van Mozart. En ook dat is een schot in de roos, want het is een van Mozarts meest gespeelde en meest populaire werken. De be roemde aria van de 'Koningin van De Soundmix - Playback show op maandag 30 april a.s. (Koninginne dag) is niet meer weg te denken uit de organisatie van de bekende Voor- jaarsfeesten. Deze worden gehou den van 27 t/m 30 april a.s. en georganiseerd door harmonie 'De Herleving' uit Vierlingsbeek. De werkgroep heeft ook dit jaar alles in het werk gesteld om weer tot een absoluut hoogtepunt te ko men. Een 30-tal optredens zullen plaatsvinden zowel Soundmix als Playback. De artiesten zijn bijna al lemaal afkomstig uit de verre omge ving van Vierlingsbeek. De werkgroep verwacht zeker dat het niveau van het vorig jaar over troffen zal worden. Er worden num mers ten gehore gebracht van o.a. de volgende artiesten: Paula Abdul, Dirty Dancing, Kylie Minoque, Tina Turner en David Bowie en vele anderen. Iedereen is van harte welkom in het feestpaviljoen nabij de kerk, in het centrum van Vierlingsbeek. De aanvang van de show is om half twee en de entree is gratis. Gras dat in april wast staat in mei vast Een natte mei geeft boter in de wei Een koude piei, een gouden mei de nacht' behoort tot het mooiste vocale repertoire. Muziekliefheb bers moeten de datum van 1 okto ber maar vast in hun agenda plaatsen. Het is niet waarschijnlijk, dat een dergelijk evenement van deze wereldklasse weer gauw op het programma zal komen. Eerder meldden we reeds dat het fameuze Ballet van Moskou ook naar Venray komt evenals het we reldberoemde ballet Folklorico van Mexico. Uit Zuid-Afrika komt een black-musical wat eveneens top- entertainment betekent. Het programma voor het komen de seizoen telt vele top-voorstel- lingen, die men eigenlijk alleen maar in wereldsteden als Parijs, Londen of Berlijn zou verwachten. De Venrayse streekschouwburg steekt de nek uit als nooit tevoren. Voor een aantal produkties zyn reeds sponsors gevonden. Men is druk doende voor een aantal uit zonderlijke voorstellingen even eens sponsors te vinden, zodat de prijzen op een aanvaardbaar niveau zullen blijven in relatie tot het bui tengewone wat geboden gaat worden. Grotere groepen, zoals koren e.d. kunnen, indien gewenst, nu reeds afspraken maken omdat groepsbe zoek vaak zoveel organisatietijd in beslag neemt. Mede omdat een aan tal grote voorstellingen reeds in ok tober te zien zijn is het gewenst daar tijdig op in te spelen. Na de va kanties is men wellicht te laat en het zou jammer zijn, indien met theater van dit niveau ongezien voorbij zou laten gaan. Op zaterdag en zondag 28 en 29 april vindt de jaarlijkse plant- en zadenverkoop plaats. De te verko pen planten zijn een groot aantal kruidenplanten uit onze eigen kruidentuin, 150 verschillende soorten rotsplanten en vele soorten kaktussen uit de kollektie van Frank Süpplie. Ook is d'n Hof uitgebreid met een halve hectare waar een uitgebreid assortiment coniferen, bomen, aza lea's en rododendrons te bekijken zijn. Ttevens is er op zondag 29 april een ambachten en kunstmarkt o.a. houtsnijden, droogbloemen, kera miek, glas in lood, pottenbakken en aquarellen. Op deze stands wordt tevens gedemonstreerd. Ook worden er rondleidingen gegeven. De prijzen van de planten zijn anaf 1,-. De openingstijden zijn zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur en zondag van 11.00 tot 17.00 uur. Door Maria tot Jezus O.L. Vrouw "Behoude nis der Kranken" Oostrum De maand mei is bij zonder toegewijd aan Maria. Door Maria gaan wij op weg naar Christus. Blijf Maria trouw en door haar vooral trouw aan haar Zoon Jezus Christus en aan Zijn Kerk. Honderden jaren hebben wij in Oostrum een heiligdom van Maria. Bidden wij in haar heiligdom voor de vele intenties en niet in het minst voor de zieken en gehandicapten. Motorsport Vereniging Overloon zal a.s. zondag 29 april als gastheer optreden voor de 250cc-motorcross coureurs van Motorsport Organisa tie Nederland welke op circuit 'Duivenbos' aan het starthek ver schijnen voor de derde wedstrijd voor het Nederlands kampioen schap 1990. Het staat op voorhand vast dat de twee manches die de kwartlitercou- reurs op het programma hebben staan een spannend verloop zullen hebben dat zijn weerga niet kent. Een ding staat als een paal boven 'n abonnement waard Verandering in de Speel-O-Theek-tijden De afgelopen weken is een korte enquete gehouden onder de leden die op donderdag op de S.O.T. kwa men. De vraag was, of degenen die op donderdag kwamen lenen, al léén op die dag konden komen. Op één na, was dat niet het geval. De Speel-O-Theek heeft verleden jaar de donderdag erbij genomen om de woensdagmiddag te ont lasten. Naar verhouding kwamen er echter heel weinig mensen op don derdag. Voor de leiding was toen de vraag: moeten we hier dan wel vrij- wüligsters voor inzetten, die we bij de andere dagen hard nodig hebben? Vanaf 17 mei gaat de Speel-O- Theek op donderdag dicht en op 18 mei, vrijdags, van 16.00 tot 20.00 uur open. De sluiting van 17.30 tot 19.00 uur wordt dan opgeheven. Hopelijk kan de Speel-O-Theek hiermee toch aan de wensen tege moetkomen. De tijden zyn dan woensdag van 14.00 tot 16.00 uur en vrijdag van 16.00 tot 20.00 uur. Merseloseweg (ingang bibliotheek). De echte limburgse asperge wordt geteeld in het duistere zachte bed van moeder aarde. Als hij hier tot volle wasdom is gekomen wordt zijn zwarte bed met veel zorg verwisseld voor een bedje van culinaire delicatesse die U zich bij ons kunt laten welgevallen. MAASHESEWEG 76 VENRAY TEL. 04780-81181 Openingstijden: dinsdag t/m vrijdag vanaf 12.00 uur zaterdag en zondag vanaf 16.00 uurmaandag gesloten. water: niemand kan een zinnige prognose geven over een potentiële winnaar op het Overloonse zand- circuit. Naast het tweeluik van het 250cc- kampioenschap komen zondag 29 april ook de 250cc-promotie en junioren-A aan het starthek evenals de klassen 500cc-junioren-B, zijspan-junioren en de klasse 125cc-senioren. De trainingen be ginnen in Overloon om 10.00 uur waarna om 13.00 uur het starthek zal vallen voor de eerste officiële wedstrijdmanche. i Op vrijdag 27 april wordt in 'De Karklingel' te Oostrum het dertig jarig bestaan gevierd van de Hen gelsportfederatie 'De Vriendschap' Noord-Limburg. Dan zal ook de voorzitter, de heer Hein van Valken goed, die deze funktie negen jaar heeft vervuld, afscheid nemen en de voorzittershamer overdragen aan de heer A. Ewals uit Velden. De receptie is van 18.30 tot 20.00 uur. Daarna begint het avondprogram ma. dat in het teken zal staan van de promotie van de hengelsport in de regio en in het algemeen. Er zal gesproken worden door de heer P.G.G. Hilhorst, lid van Gedeputeer- In de jaren '60 en begin 70-er ja ren stond Picardi-bar in de hele re gio bekend als 'bij Bep'. Bep van Meyel zwaaide achter de tap de scepter en zorgde op haar eigen, on navolgbare wijze voor een gezellig heid en sfeer die mensen uit de gehele streek naar 'Venrays Zee- dyk' lokte. Op zondag 29 april a.s. zal vanaf 20.00 uur een reünie hiervan plaatsvinden: Bep achter de tap, Toon als ober en muziek uit de 60/70-er jaren zullen van deze dag een onvergetelijke gebeurtenis maken. Gaarne nodigen wij alle (oud)klanten, vrienden en beken den hiervoor uit. Tot zondag!!! de Staten van Limburg, de heer A.A. van Overveld, voorzitter van de N.W.S. en door de scheidende en nieuwe voorzitter van de jubileren de federatie. Bij de Hengelsportfederatie 'De Vriendenkring' Noord-Limburg zijn 26 hengelsportverenigingen in de regio Noord-Limburg aangeslo ten die in totaal 3.100 seniorleden een 664juniorleden tellen. Dat zijn allemaal georganiseerde sportvis sers. Het federatiebestuur vertegen woordigt al deze verenigingen en onderhoudt kontakten met o.m. ge meenten, provincie, waterschap pen, het ministerie, ontgrinders, etc. Zy huurt water en looprechten en zorgt voor de Limburg-vergun ning of NWS-vergunning. De federatie werkt met een aantal com missies zoals voor Water- en Visstandbeheer, wedstrijden en een commissie Beken-Diepeling. De Wettel ing Donderdag: Boschveld toernooidag voetbal Manual 17.30-21.00 Rooyse VK 20.00-23.30 Vrijdag: Rank Xerox 16.30-17.30 Jumpers 17.30-19.30 19.30-23.30 09.00-19.00 19.00-20.00 KNVB Zaterdag: Badminton Café Josette Zondag: Manual 18.00-19.00 Maandag: Oranje Toernooi zie pag. Gemeente praat. Aansl. Bekerwedstrijd SVCB-RVC 20.00 Vrijdag 27 april zal de nieuwe brandweerkazerne in Meerlo wor den geopend. Een lang gekoesterde wens van de vrijwillige brandweer voor de gemeenten Meerlo-Wans- sum en Broekhuizen gaat hiermee in vervulling. Ook het Rode Kruis, afdeling Meerlo, vindt in het nieu we gebouw onderdak. Zondag 29 april is er een open dag. Oude schuur Tot nu toe was de Meerlose brand weerauto gestald in een schuur by de gemeenteloods. De auto kon net in de stalling en daarmee was dan ook alles gezegd; er rondomheen lo pen was bijna niet mogelyk. Een aparte werkplaats voor de brand weer was er ook niét; men "móest daarvoor in de gemeenteloods zyn en datzelfde gold voor de wasruimte en kantine. Toen 15 jaar geleden een nieuwe brandweerauto werd gekocht, moest men de inrit van de schuur zelfs verlagen, anders kon de auto niet binnen. Een verre van ideale situatie en het mag dan ook niet verwonderen dat al meer dan 10 jaar wordt gesproken over een nieuwe kazerne. Vrijdag 27 april om 15.00 uur wordt de brandweerkazerne ge opend door de burgemeesters van Meerlo-Wanssum en Broekhuizen, de heren Hahn en Vermaaten. Deze opening is alleen toegankelijk voor genodigden. Andere belangstellen den kunnen op zondag 29 april ty- dens de Open Dag een kijlye komen nemen in de nieuwe kazer ne. Die dag zullen diverse de monstraties worden gegeven door de brandweer en het Rode Kruis. Ook kan men videofilms bekyken over brandweer en reddingswerk. Om 15.00 uur zal de uitslag be kend worden gemaakt van de kleurwedstrijd die voor de kinde ren van de basisscholen is georga niseerd. De open dag begint met een plechtige inzegening door pastoor Geelen uit Meerlo om 11.20 uur. Zondag 29 april a.s. verzorgt de muziekkapel 'Die Fröhlichen Rü- bensammler' o.l.v. Leo Reintjes uit Leunen, een Frühshoppen in het bungalowpark Het Loohorst te Horst-America. Daar de kapel de laatste ty d inten sief heeft gerepeteerd op Tsjechi sche blaasmuziek, zal tydens dit frühshoppen een gedeelte uit het nieuwe repertoire ten gehore ge bracht worden. Doordat de leider en de zangers van deze kapel hard gewerkt heb ben om de zangnummers uit dit re pertoire onder de knie te krygen, zal tijdens hun optreden het pu bliek verrast worden door dit zang duo dat deze kapel in hun midden heeft Zo zal dit "duo het publiek la ten genieten van de fyne zang die hoort bij Egerlander- en Tsjechi sche blaasmuziek. Het frühshoppen dat 2 uur zal du ren begint precies om 11.30 uur, in het overdekt centrum, met een sub tropisch klimaat, in bungalowpark Het Loohorst Nieuwe romans voor de volwasse nenafdeling: DRABBLE. Margaret - De lich tende weg. Drie vriendinnen heb ben in de periode 1980 tot 1986 heel verschillende levens geleid. GARDNER, Erie Stanley - De zaak van de pseudo zakenvrouw. Perry Mason help een sekretaresse die in moeilykheden is geraakt door de verdwyning van een schoe nendoos vol met geld. GIBSON, William - Zenuma- giër. In een gecomputeriseerde toe komstwereld waar illusie en werkelijkheid nog maar nauwelijks van elkaar zyn te onderscheiden, wordt een aan lager wal geraakte dief van software een pion in een geheimzinnige angstaanjagende machtsstrijd. ILLIS, Mark - Chinese muren. Een jongeman die in een aantal ernstige krisis terechtkomt wordt aldus gedwongen zyn leven in eigen hand te nemen. KONSALIK, Heinz G. - Liefde in siberië. Een Duitse ingenieur die met de Transsiberië-expres van Moskou naar Wladiwostok reist ziet by een station een meisje in de trein springen en neemt haar in be scherming tegen een man van de KGB. LEHNERT, Hanna - Als een roestige spijker. Als Franz na 30 jaar terugkeert naar zyn ouderlijk huis. komen alle herinneringen aan een afschuwelijke jeugd in de oorlogsjaren, waarin zijn vader hem mishandelde, weer tot leven. ORTHELL, Hanns-Josef - De versierders. Het levensverhaal van twee tweelingbroers voltrekt zich tegen de achtergrond van de West- duitse geschiedenis van na de Tweede Wereldoorlog PAPAZOG LOU, O ran ia - Dode lijke hartstocht. Een journaliste die onder een pseudoniem liefdesro mannetjes schrijft, raakt betrok ken by diverse moorden. VEENHOF, Joh. G. - Emmelien. Een meisje wordt letterlyk en fi guurlijk misbruikt door haar stiefvader. WALKER, Alica - De tempel van my gezel. Levensgeschiedenis van verschillende zwarte mensen die zich nauw met elkaar verbon den weten door hun verleden dat zich uitstrekt over Afrika en Zuid- Amerika. Lidmaatschap tot 18 jaar gratis!!! Openingstijden Maandag t/m donderdagl4.00-18.00 Vrydag 14.00-21.00 Zaterdag 10.00-13.00 Gevonden voorwerpen van 10 t/m 23 april. Metalen herenhorloge: gouden broche; zilveren broche; panty's; witte bh; kindeijack; bos met 4 sleutels; 2 sleutels aan lintje; sleu telbos met 9 sleutels; zwarte au tosleutel; 1 sleutelring met 4 sleutels; 3 Dell's blauwe vazen; con tactlens; 4 tuinstoelen; koolzuur- fies; kleine zwarte aap. Voor inlichtingen kunt u zich tij dens kantooruren wenden tot de administratie van de Gemeentepoli tie Venray, tel. 04780-84888, tst 224. Onderstaand volgt een greep uit de vele voorstellingen die u bij ons kunt boeken. April: 28-29: Sju Jazz Festival. Utrecht 28 apr.-13 mei: Voice Festival. Div. steden 28: Pendragon en Quasar, Tilburg 29: Clouseau, Dordrecht Mei: 2: Kid Creole and the Coconuts, Den Haag 3 t/m 12: De Rode Bloem, Amsterdam Black Uhuru, Utrecht Moulin Blues Festival, Ospel Metropool Orkest, Amsterdam Andreas Vollenweider, Amster dam Rap-Pack part 1, Delft Amsterdams Vocaal Quartet London Sinfonietta Voices, Arnhem t/m 20: Mozartweek. Zeist De Como Brothers. Amsterdam Ofra Haza, Utrecht Metallica, Zwolle John Denver, Rotterdam Dutch Swing College Band, Den Haag John Denver. Arnhem Adrian Snell, Amsterdam Metallica, Leiden Cliff Richard, Rotterdam Koos Alberts, Amsterdam t/m 27: InL Oude Styl Jazz Festi val. Breda PECH VOGEL LIJN AUIOJcWiOBEDRUF GEBR. TIMMERMANS HORST Schade herstellen? Timmermans bellen en het komt gegarandeerd goed ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten ran W. Bloemen, R.E. Gabeler. T. Lankveld, H. Schraven en J. Wittgen: 28/29: 11. GABELER Allegrostraat 43, tel. 82824 30: II. SCHRAVEN Stationsweg 15, tel. 81465 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, E. de Muinck Keizer, A. Coenen. F. Sehmeetz, D. Vercauteren en J. de Vocht: 28/29: G. van LOON 30: E. de MUINCK KEIZER Patersstraat 60, tel. 88800 I)R KEUZEK Wm Beurdenweg 10, Ysselsteyn tel. 04785-1777 vrydag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de ge noemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN VERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE MONNIKSKAP Patorslaan 2, tel. 80140 van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrydag. Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VEN RAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: G. VALLEN, tel. 86605 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIEREN ARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en VV.G.A.M. Loonen en G.W. Gelling. Behandeling kleine huisdieren zaterdag en zondag vol gens afspraak W. KREMER Mgr. Nolensstraat 12, tel 81000 DIEREN ARTS EN PRAKTU K E.M. Ruymbeek/ J.M. van Winden/W.H.M. de Vocht/R.C. Goedegebuure. Behandeling in het weekend vol gens telefonische afspraak E. RUYMBEEK Stationsweg 13, tel. 81336 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktyken van mevr. Raay- makers, mevr. Van der Reis, mevr. Tiggeloven en mevr. Vennazeren MEVR. TIGGELOVEN, tel. 82411 vanaf vrydag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. \&n der Reis en mevr. Tigge loven wordt vanaf maandag 1'2 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door MEVR Van der REIS Kuluutsheuvel 16. Overloon tel. 04788-1327 Afspraken maken 's middags tussen 6 en 7 uur, tel. 82411 REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkundige voor Venray. Meerlo en Wanssum is bereikbaar via tel. 04780-81269 Spreekuur voor Venray-. Voor eventuele behandelingen door de wijkverpleegkundigen alsmede het doorgeven van boodschappen is er ge legenheid van maandag t/m vrydag lussen 15.00 en 18.00 uur. Uitleen voor Venray: Voor het alhalen en terugbrengen van uitleenartikelen kunt u terecht van maandag t/m vr(jdag van 15.00 tot 18.00 uur. In het weekend alleen voor spoedgevallen door de wijkverpleeg kundige van de weekenddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na gebruik z.s.ni. terug te bezorgen. Zuigellngen-kleuterbureau en gehoorscreening: Uitsluitend op afspraak, tel. 81269 Spreekuur Diëtiste Uitsluitend op afspraak, tel. 81269 Zwangerschapgymnustlek Aanmelden via telefoon 81269 Groene Kruis Wijkcentrum "De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur door de wijkverpleegkundi ge van dinsdag en donderdag van 1130 tot 12.00 uur. tel. 83859. Zuigelingen- en kleuterbureau uitslui tend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum "Landweert" Venray: Spreekuur door de wijkverpleegkundi ge op dinsdag en vrydag van 1330 tot 14.00 uur. tel. 88273 Wijkgebouw Ysselsteyn Litsenbergweg 20b Spreekuur en uitleen op maandag, woensdag en vrydag van 1330 tot 14.00 uur. tel. 04785-1492 Wijkgebouw Wanssum SL Leonardsweg 1 Spreekuur en uitleen op dinsdag, don derdag en vrijdag van 0830 tot 09.00 uur. tel. 04784-1201 Wijkgebouw Tienray Bernadettelaan 8 Spreekuur en uitleen op maandag, woensdag en vrydag van 13.00 tot 13.45 uur. tel. 04789-1397 Indien u dringend iets nodig heeft, en uw wykgebouw is niet bereikbaar kunt u zich vervoegen op een van de andere wykgebouwen op de aangege ven tyden. ALGEM. HULPDIENST VENRAY 'tel. 04780-84163 Bereikbaar van maandag t/m vrydag de gehele dag tot 22.00 uur en ln het weekend van 9.00-11.00 uur en van 19.00-20.00 uur GEZINS7X)RG VENRAY Westsingel 5, tel. 04780-26202 Spreekuur: dageiyks van 9 tot 10 uur

Peel en Maas | 1990 | | pagina 3