Nieuwe gemeentegids 1990/1991 in voorbereiding Mededelingen van Max Milieu NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY onder redaktie van het bureau voorlichting en inspraak Hinderwet Bouwvergunning aangevraagd "5Cyj Kollektekalender Aanmelding Scholierenloop Koninginnedag Bouwvergunning verleend Koninginnedag Bouwvergunning aangevraagd 4 mei - Dodenherdenking Tijdelijke afsluiting Gussenstraat te Leunen Bouwvergunning aangevraagd Wethouders- verkiezing Medewerk(st)er Betalingsverkeer LLu Derde Orde Schuttersgilde St. Anna MENU f25.50 Amnesty International PEEL EN MAAS Donderdag 26 april - Pagina RAADHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Maandag t.m. vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. De afdeling Bevolkingszaken is tevens geopend op donderdag van 15.30 tot 17.00 uur. Van deze openingstijden kan uit sluitend na telefonische afspraak worden afgeweken. Spreekuren b. en w. Burgemeester H.J.M. Defesche Maandag van 10.00 tot 11.00 üur bestuurszaken, openbare orde en veiligheid, kermissen en markten, dorps- en wijkraden, voorlichting en inspraak, eco nomische aangelegenheden, werkgelegenheid, handel en mid denstand, bevordering toerisme, culturele zaken, sportzaken, re- kreatie, personeelszaken, organi satie, informatica en interne dienstverlening. Wethouder W.A. Claessens (loco-burgemeester) Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. openbare werken, verkeer en vervoer, reiniging, energiebespa ring, ruilverkaveling, eigendom men (m.u.v. verkoop bouwkavels in bestemmingsplannen), agrari sche zaken, milieuzaken. Wethouder mevr. E.M.A.A. Hoppenreijs-de Loo Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. sociale zaken, emancipatie, samenlevingsopbouw, gezond heidszorg, culturele minderhe den, werklozenzorg, bejaarden zorg en coördinatie welzijns planning. Wethouder J.H.M.O. Truyen Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. financiën, belastingen, grond bedrijf (m.u.v. exploitatie bestem mingsplannen en verkoop bouw kavels in bestemmingsplannen), gemeentegaranties, onderwijs, volwassen-educatie, kinderop vang, jeugd- en jongerenwerk, akkommodatiebeleid, mondiale vraagstukken en kabelnet voorzieningen. Wethouder H.M. Kersten Maandag van 10.00-11.00 uur. ruimtelijke ordening, volkshuis vesting, bouw- en woningtoe zicht, welstandstoezicht, stede- bouw, verkoop bouwkavels in bestemmingsplannen en exploi tatie bestemmingsplannen. Kennisgeving bekendmaking Ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Ven ray maken bekend dat zij van plan zijn om de aanvraag voor een hinderwetvergunning van H.G.M. Peeters, Vredeweg 19 te Vredepeel, voor het uitbreiden en wijzigen van een rundveehouderij, gelegen aan de Vredeweg 19 te Vre depeel; Jan Lindere BV te Bergen, voor het uitbreiden en wijzigen van een supermarkt gelegen aan de Stationsweg 39 te Venray; II. Janssen, De Hoef 3. te Leu- „en, voor het oprichten en in wer king hebben van een tuinbouwbe drijf. waar elektromotren worden gebruikt met een gezamenlijk ver mogen van meer dan 1.5 Kw, gele gen aan De Iloef 3 te Leunen; Pluimveebedryf Van de Ster ren BV. Blakterweg 7 te Oirlo, voor het ex artikel 6a uitbreiden/wijzi gen van een pluim veebedrijf, gele gen aan de Blakterweg 7 voornoemd; J. Philipsen, Deumeseweg 104 te Ysselsteyn, voor het ex artikel 6a uitbreidenAvyzigen van een var- kensmesterij, gelegen aan de Deur- neseweg 104 te Ysselsteyn positief te beschikken ónder het stellen van voorwaarden. De ontwerp beschikking en bijbe horende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 309, Raadhuis straat 1 te Venray. elke werkdag van 9.00-12.00 uur worden ingezien tot 10 mei 1990. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur, na telefonische afspraak. Tbt bovengenoemde datum kun nen gemotiveerde bezwaren schrif telijk worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Venray, Daarby Iran worden ver zocht de persoonlijke gegevens van degene die bezwaar maakt niet be kend te maken. De aanvrager en degenen die be zwaar hebben gemaakt naar aanlei ding van de aanvraag en degenen die aan kunnen tonen dat zijn niet (tydig) in staat zyn geweest dit te doen, kunnen bezwaar maken te gen de ontwerp beschikking. Burgemeester en wethouders voornoemd. De huidige gemeentegids van Venray dateert van eind 1988 en is inmiddels op een aantal onderde len alweer verouderd. Daarom is de gemeente Venray, in samenwerking met het bureau 'City Tourist Pro motions' (dat ook de vorige twee ge- meentegidsen heeft geproduceerd), gestart met de voorbereidingen voor de uitgave van een nieuwe ge meentegids 1990/1991. Het is de be doeling dat deze gids in september van dit jaar verschijnj. De gemeentegids wordt op dezelf de wijze uitgevoerd als de huidige gids. zy het met enkele aanpassin gen. Zo zal i.p.v. de huidige twee registers (een zaken- en een trefwoorden-register) slechts één integraal register worden opgeno men, omdat gebleken is dat daar mee beter wordt afgestemd op de behoeften van de consument. De oplage zal 14.000 exemplaren gaan bedragen. Advertentie-acquisitie Binnenkort start in opdracht van de gemeente Venray de advertentie winning voor de nieuwe gemeente gids. Deze wening wordt verzorgd door de heer C. de Leeuw en mevr. Y. Cordang van het bureau City Tourist Promotions; de heer De Leeuw en mevr. Cordang zijn daar toe in het bezit gesteld van een ac- quisitiebrief van het college van b. en w. Wijzigingen van gegevens (m.n. adressen) ten opzichte van de huidige gids Omstreeks 1 mei a.s. zullen alle adressen, die in de huidige gemeen tegids staan vermeld, worden aan geschreven met de vraag, of de thans vermelde gegevens nog kor- rekt zyn danwel wyziging(aanvul- ling) behoeven. Tussentijds bij de gemeente gemelde (adresjwyzigin- gen zyn reeds in deze mailing verwerkt. Nieuwe aanmeldingen Organisaties, verenigingen, in stellingen, e.d., die momenteel nog niet in de gemeentegids zyn ver meld (en zich niet al in eerder sta dium hebben aangemeld), kunnen dat doen door gebruik te maken van het aanmeldingsformulier dat zich achterin de huidige gemeente gids bevint, of met een (kort) brieve aan het gemeentebestuur, t.a.v. dhr. G. Spelbos, Postbus 500, 5800 AM Venray. Doe dit vóór 12 mei a.s. Vermeld daarby in elk geval de naam en doelstelling van de be treffende organisatie en het adres en telefonnummer van het sekre- tariaat. Eenieder, die hierbij betrokken is verzoeken wij nadrukkelijk om me dewerking te verlenen aan de tot standkoming van de nieuwe aktuele gemeentegids. Het is im mers een belangrijk naslagwerk voor burgers, diensten, bedrijven en instellingen, voornamelijk in Venray, maar zeker óók daarbuiten! Tijdens Prodima '90 konden kin deren meedoen aan een teken wedstrijd die de gemeente Venray in het kader van haar milieubeleid heeft georganiseerd. Inmiddels is bekend wie de prijzen hebben ge wonnen. Dat is in de kategorie t/m 5 jaar Koen de Visser, 3 jaar, Ven ray; in de kategori van 6 t/m 9 jaar Krista van Heijster, 8 jaar. Horst en in de kategorie 10 jaar en ouder Pa trick Bierens, Venray. Wethouder Claessens heeft de winnaars ont vangen en hun hun pry's overhan digd. De tekeningen hadden lucht, water, bodem en geluid als thema. Gebruik KCA-box Tijdens Prodima '90 is gebleken dat het goed is nog eens aandacht te besteden aan het gebruik van de KCA-box. De box dient voor het ge durende enkele maanden bewaren van kleine hoeveelheden Klein Chemisch Afval dat in en om de wo ning en het (kleine) kantoor ont staat. In het huishouden, bij het onderhoud van huis, tuin. auto en (brom)fïets. om by ziekte weer beter te worden, bij het hobbyen en bij kantoorwerkzaamheden gebruiken we middelen en stoffen die in de KCA-box in hun oorspronkelijke verpakking en dus gescheiden van elkaar bewaard worden. Bij men-; ging kunnen immers soms nog ge- '1 vaarlyker stoffen ontstaan. Depot Resten chemische stoffen kun nen ook worden afgegeven bij het depot van openbare werken aan de Acaciastraat (naast de brandweer- Artikel 18a van de Wet R.O. Burgemeester en wethouders van Venray zijn voornemens om op grond van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstel ling te verlenen van het ter plaatse geldende bestemmingsplan ten be hoeve van de navolgende bouw plannen: het bouwen van een tuinhuis je schutting aan de Daslook 7 te Venray, t.n.v. G.J. Jans-Beken; het bouwen van een tuinhuis je aan de Zandbleek 30 te Venray, t.n.v. L.L.C. Verpalen; het uitbreiden van een wo ning aan de Lollebeekweg 72 te Castenray, t.n.v. P.G.M. Dinghs. De op de bouwaanvrage(n) betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 27 april 1990 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de onderafdeling bouw- en wo ningtoezicht, kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray mr. H.J.M. Defesche kazerne). Zeker als het gaat om hoe veelheden die niet in de KCA-box bewaard kunnen worden. Verstan dig is dergelijke hoeveelheden met een naar het depot te brengen. De ervaring leert immers dat ze andere maar blijven staan, op den duur een sta in de weg worden en tenslotte tijdens een bui van opruimwoede gewoon in de vuilnis- vzak, de riolering of onder de grond verdwijnen. En dat zyn precies de plaatsen waar ze niet thuishoren. Gescheiden verwerking van deze stoffen op een geschikte plaats is immers het minst belastend voor het milieu. Serie artikelen Volgende week zal in deze rubriek met name aandacht worden be steed aan Klein Chemisch Afval in het huishouden en aan geneesmid delen. In de weken daarna krygt ook het afval dat vrykomt bij ver vanging van apparaten bij hobbyen, tuin)onderhoud, kleine landbouw sn in het kantoor, de nodige aandacht 7 t/m 13 mei: Novib. 24 t/m 20 mei: Nederlands Astma Fonds. 21 t/m 27 mei: AVO Nederland. 28 mei t/m 10 juni: Nederlands Ro de Kruis. Alleen voor deze akties is een kol- lektevergunning verleend. Koliek teren buiten de aangegeven periode is niet toegestaan. De kollektanten en kollektrices moeten een op de betreffende kollekte gericht legiti matiebewijs kunnen vertonen. Aanvang wedstryd om 10.00 uur. Naam: Voornaam: Leeftyd:jaar jongen/meisje neemt deel aan de Scholierenloop op maandag 30 april (t/m 16 jaar). Deze strook inleveren vóór 09.30 uur op Koninginnedag in clubge bouw Atletiek (sportpark De Wieën). Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 17 april 1990 voor de on derstaande bouwplannen bouwver gunning verleend. Zij die menen door de afgifte van één of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kun nen op grond van de wet AROB daartegen bij het college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarechrft in dienen en wel binnen dertig dagen na bovengenoemde datum. het bouwen van een serre aan de Allegrostraat 52 te Venray, t.n.v. J.RG. Renkens-, het uitbreiden van een wo ning met kantoorruimte berging aan de Gildestraat 16 te Óostrum, t.n.v. F.G.M. Rijshouwer; het uitbreiden van een dui venhok aan de Maasheseweg 36 te Venray, t.n.v. K.H.M. Tholen; het bouwen van een serre aan de Adelbertweg 1 te Venray. t.n.v. RA.T. Janssen; het bouwen van een serre aan de Knopkruid 25 te Venray, t.n.v. P.M.M. de Mulder; het bouwen van een tuinhuis je aan de Wagneretraat 12 te Venray, Ln.v. J.M. Janssen; het bouwen van een carport aan de Herik 12 te Venray, t.n.v. H. Goemans; het bouwen van een tuinhuis je aan de Beukenlaan 10 te Venray, t.n.v. L.M.A. Willems, Kempweg 141; het verbouwen van een wo ning aan de Horsterweg 15 te Leu nen, t.n.v. W.A.M. Jenniskens: het bouwen van een berging aan de Luzerne 7 te Venray, t.n.v. J.M.G. Verkoeijen; het bouwen van een carport aan de Kruidenlaan 3 te Venray, t.n.v. M.H.A. Winnen; het bouwen van een carport' aan de Chopinstraat 63 te Venray, t.n.v. R.J. Peters; het bouwen van een tuinhuis je aan de Kruidenlaan 232 te Ven ray, t.n.v. J.H.G.C. Heeren; het bouwen van een carport aan de Kruidenlaan 5 te Venray. t.n.v. C.J.G. v. Vegchel; het plaatsen van een erfaf- scheiding aan de Florishof 19 te Venray, t.n.v. M.J.M. Peters; het uitbreiden van een wo ning aan de Lisdodde 8 te Venray, t.n.v. J.H.M. Koenen; het uitbreiden van een serre/ berging aan de Gratenstraat 13 te Venray, t.n.v. J. Barents; het uitbreiden van een wo ning garage aan de Lisdodde 10 te Venray, tn.v. P.W.M. Wilmsen; het uitbreiden van een kalkoe nen hok aan de Jan Poelsweg 2c te Ysselsteyn, t.n.v. H.W.M. v.d. Ven; het verbouwen van een souter rain tot garage/berging aan de Athoslaan 11 te Venray. t.n.v. H.J. van Heumen. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche I.v.m. Koninginnedag zal het raadhuis op maandag 30 april a.s. de gehele dag gesloten zijn. Ook vervalt die dag de route van de huisvuilophaaldienst. Burgemeester en wethouders van Venray zijn voornemens aan de na volgende bouwaanvragen medewer king te verlenen. het verrichten van een entree- gevelaanpassing aan de Gouden Leeuw 1 t/m 15 te Venray, t.nv J. Sijbers, Holthesedijk 12 te Overloon; het bouwen van een woning carport/berging aan de Tatralaan te Venray, t.n.v. P.J.G.M. Muysers, Pio nierestraat 16 te Ysselsteyn; het bouwen van een carport garage/berging aan de Vicarieweg 66 te Leunen, t.n.v. W.M.M. Jacobs; het bouwen van 6 woningen garages aan de Jofferspas te Venray, t.n.v. Peelland Beheer Projektmana- gement b.v., Postelstraat 26 te Someren; het bouwen van een berging aan het Grootdorp 3 te Mereelo, t.n.v. J.J.P. van Kempen; het verbouwen van een woon huis aan de Lollebeekweg 21 te Castenray, t.n.v. A.M. Bongere; het verplaatsen van een kip penhok aan de Heidse Peelweg 46 te Ysselsteyn, t.n.v. J.M. Claessens. De op de bouwaanvrage(n) betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 27 april 1990 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de onderafdeling bouw- en wo ningtoezicht. kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche Op vrijdag 4 mei a.s. vindt om 19.00 uur in de Grote Kerk de jaar lijkse Dodenherdenking plaats. Tij dens deze plechtigheid zal het woord worden gevoerd door burge meester Defesche, deken Busch- man en dominee Van Es, die een bede zal uitspreken. Ook zal door kinderen van groep 8 van de open bare basisschool 'De Flierefluit', die dit jaar het Oorlogsmonument aan het Kerkpad heeft 'geadopteerd', een voordracht worden gehouden. De kinderen van groep 8 van deze school zullen voorafgaand aan de herdenking in het raadhuis wor den ontvangen door het college van b. en w. De herdenkingsplechtig heid wordt opgeluisterd door de harmonie 'St. Catharina' uit Leu nen en door het Ven ray's Man nenkoor. Na afloop van de herdenking zal de traditionele Stille Tocht worden gehouden vanaf de Grote Kerk naar het Oorlogsmonument aan het Kerkpad. alwaar onder meer door de burgemeester en de voorzitter van het Oraiyecomité Venray kran sen zullen worden Zoals bekend is de koopavond in verband met de Dodenherdenking verplaatst naar donderdag 3 mei; op 4 mei zullen de winkels 's avonds dus gesloten zyn. In verband met rekonstruktie- werkzaamheden bij de aansluiting Gussenstraat-St. Catherinestraat in Leunen moet de Gussenstraat voor alle doorgaande verkeer worden af gesloten vanaf dinsdag 1 mei a.s. tot vrijdag 18 mei of zoveel later als de werkzaamheden dit noodzakelijk maken. Voor nadere informatie kunt u kontakt opnemen met de afdeling openbaren werken, J. de Bruyn, tel. 23383 of G. Rutten, tel. 23387. Art 19 WRO/50,8 woningwet Burgemeester en wethouders van Venray zijn voornemens om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50, lid 8. van de Wo ningwet, medewerking te verlenen aan de navolgende bouwaan- vrage(n): het bouwen van een woning aan de Berehof te Leunen tn.v. J.P.C. Litjens, Urbanusweg 6. De op de bouwaanvrage(n) betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 27 april 1990 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de onderafdeling bouw- en wo ningtoezicht kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche A.s. dinsdag 1 mei wordt iedereen uitgenodigd tot het bijwonen van een openbare vergadering van de gemeenteraad, welke zal worden ge houden 's avonds om zes uur in het gemeentehuis. Raadhuisstraat 1, alhier. De agenda luidt als volgt: 1. Beëdiging van de nieuw benoem de, bij raadsbesluit van 24 april 1990, toegelaten leden van de raad. 2. Verkiezing van de wethouders. Na afloop van de raadsvergadering (naar verwachting om ca. 19.00 uur) is een bijeenkomst gepland tot ca. 20.00 uur in de kantine van het ge meentehuis. alwaar koffie met vlaai zal worden geserveerd. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche yc, LICHT GEWOND Vry dagmorgen omstreeks twaalf uur, stond een personenauto op de kruising Henri Dunantstraat- Brukske, bestuurd door een inwo ner van Vierlingsbeek, voor gesor teerd. De bestuurder van een personenauto uit Venray zag de auto te laat en by het krachtig af remmen schoof zyn auto, door het natte wegdek, door en botste tegen de auto. Een van de bestuurders werd door de klap licht gewond. Bij de stafafdeling 'Financiën' van de gemeente Venray is de vacature ont staan van (20 uur) De nieuwe functionaris zal rechtstreeks onder de chef financieel beheer werk zaam zijn. Functie-inhoud - behandeling van aanvragen voor kwijtschelding van afvalstoffenheffing/ri oolrechten. aan de hand van de daarvoor bestaande regelingen; - via de terminal invoeren van mutaties in de administratie; - opbergen van boekingstukken; - maken van bankopdrachten; - waarnemen van de kassier; Functie-eisen Voor deze functie dient men te beschikken over: - de HAVO of een vergelijkbare opleiding; - kennis van sociale verzekeringswetgevïng; - kennis van geautomatiseerde gegevensverwerking; - accuratesse en goede contactuele vaardigheden; De gemeente Venray wil meer vrouwen, etnische minderheden en gehandicaptenin dienst nemen. Daarom worden zij uitdrukkelijk gevraagd om te solliciteren. Salaris Het aanvangsalaris is afhankelijk van opeiding, leeftijd en ervaring en heeft een maximum van 2656,- (schaal III). Voor meer informatie kan kontakt worden opgenomen met dhr. H. Dorssers hoofd Financiën (04780-23273). Belangstellenden worden uitgenodigd hun sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan het college van burgemeester en wethouders, postbus 500, 5800 AM VENRAY, onder vermelding van het PZ-nr:298. v Op dinsdag 15 mei gaan wij ter bedevaart naar de Kapel van O.L. Vrouw van Binderen in Helmond. We vertrekken om 13.00 uur vanaf het Schuttersveld. Ook bij de Pa terskerk kan men op de bus stap pen. Om ca. 18.00 uur hopen wij in Venray terug te zijn. Er zijn nog eni ge plaatsen vrij. Wegens ziekte van dhr. Jeuken gelieve men zich op te geven bij mevr. Wolke-Greefkens, Kolkweg 6, tel. 81018. Zondag 22 april jl. zyn we weer begonnen met het onderlinge kam- pioenschieten. Er worden in totaal 48 schoten gelost op diverse onder delen en na de eerste 12 schoten is de stand als volgt: A. v.d. Broek en P. Willems 10 pnt; P. v.d. Broek 9 pnt; H. Janssen, H. Willems, M. Krom hout-v.d. Meer en J. Willems 8 pnt; J. Reyndere, L. Pullens en R. Krom hout-v.d. Meer 6 pnt; W. Pij nenburg 5 pnt en T. Mathei 1 pnt. Daarna werd er nog een extra ron de geschoten en hiervan waren de prijswinnaars: le P. v.d. Broek; 2e A. v.d. Broek; 3e H. Janssen; 4e P. Wil lems en 5e J. Willems. Op maandag 30 april zal om 20.00 uur weer traditioneel de Meiboom gezet worden bij ons gildehuis De Piëlhaas aan de Eindstraat. We ho pen dat alle leden hierbij aanwezig zullen zijn. Op zaterdag 5 mei a.s. wordt weer onze Statiedag (Koningschieten) ge houden, hier komen we de volgen de week nog op terug. VAN DE WEEK Quick In Grill restaurant MEXICO CHILES RELLENOS Gevulde paprika CANCHA MEXICANA kippensoep met rijst POLITOS EN VINO ROJO kip in rode wijn CAFÉ CREMA Openingstijden: maandag t/m zaterdag v.a. 11.00 uur zon- en feestdagen v.a. 16.00 uur DINSDAG GESLOTEN Geldig tot 3 mei 1990 Op vrijdag 27 april, tussen 19.30 en 21.30 uur organiseert de Amnesty-groep Venray in het cultureel centrum 'De BeejekurP een avond ter afsluiting van de Foto-aktie 'Laat uw gezicht zien voor Paik Ok-kwan'. Ieder die het werk van Amnesty International een warm hart toedraagt is op de ze avond welkom De Amnesty-groep Venray be dankt alle mensen die op de foto zijn gegaan, het comité van aan beveling en zeker ook de fotogra fen die geheel belangeloos hun medewerking verleenden. U kunt de gemaakte foto's be zichtigen en een aantal fraaie posters yan Amnesty Internatio nal. Verder zijn er o.a. kaarsen, groetenkaarten en materiaal ont worpen door de Amnesty afdeling in Zuid Korea te koop. Enkele jongeren maken die avond een collage over mensenrechten. Voor de kleintjes is er een teken en kleurtafel. De muziekgroep Mallemoer en de volksdansvere niging Opanka zullen diverse ke ren optreden. De Amnesty-groep hoopt op de ze informele avond haar waarde ring voor alle ondervonden medewerking van de Venrayse be volking te kunnen tonen. Inlich tingen: C- Hoedemaekers, tel. 04780-84479. Al voor f 45.- per dag even er tussenuit knijpen in je eigen Huur-Qpel. Waar u ook heen wilt Happy-Rent wijst u de weg. In zo'n comfortabele luxe Huur-Opel. Het openbaar/ vervoer is VOORDELIG OPEL Hl Per dao Per week Corsa f 45,-. f 287,- Kadett f 53,- f 340,- Ascona f 62,- f 395,- Vraag onze volledige tarieflijst aan. Reserveer tijdig Prijzen zijn exclusief 18,5% BTW en inclusief all-risks verzekering en 200 km vrij per dé 9 Atebe Garage bv Vent, Oude Oostrumseweg 4 5802 CC Venray Tel. 04780 - 8 62 00

Peel en Maas | 1990 | | pagina 18