Muziek Enmasse We hebben een meesterlijke spaarvorm voor de echte liefhebber. Raadsvergadering gemeente Meerlo-Wanssum Raadsvergadering V ierlingsbeek Voor Kath. Technische School was 1989 een suksesvol jaar Laatste inschrijfkans - IriJbrak* DE BERGHAAG^ DE BERGHAAG Vandalisme Rijden onder invloed PEEL EN MAAS Donderdag 26 april Weer was met geweld toegang ver kregen tot de kantine van de ho ckeyclub aan de Leunseweg. Ontvreemd werden snoepgoed en de radiocassetterekorder. Voor een optimale verzorging van uw huisdier. Wij bieden u: Een compleet assortiment honde- en kattevoeders te gen scherpe prijzen. Wij helpen u graag bij het maken van een juiste keuze uit dit enorme aanbod. Diepgevroren vlees voor uw huisdier. Alle produkten zijn vers gemalen en ingevroren o.a. rundvlees, pens en kip. Vanaf 1.40 per kg. Gegalvaniseerde honderen- nen en houten slaaphokken. Onverwoestbaar en toch mooi. Vogelzaden en knaagdier voerders, een uitgekiende samenstelling zorgt voor een stralende gezondheid van uw kleine huisvriend. Geen parkeerproblemen meer, geen gesjouw met uw spullen. specialist in dierenverzorging! Vennenweg 5, Oostrum Telefoon 04780-82512 Industrieterrein De Witte Vennen lLis,/t Tijdens afwezigheid van de bewoners werd zaterdagavond inge broken in een woning aan de Casten ray se weg te Oirlo. Door force ring van een schuifdeur was toe gang verkregen. Uit de woning werden de videorekorder en enig geld ontvreemd. De schadepost van vernielingen en de waarde van het gestelenen wordt op 5.000,- Met een klinker was een etalage ruit van een aan het Hensenius- plein gelegen fotozaak ingegooid. De dader(s) hebben een snelkraak gepleegd. Uit de etalage waren en kele camera's ontvreemd. Met de schade van de vernielingen wordt hier de schade op 5.000,- geschat. Er was getracht met een zg. slot^ trekker toegang te verkrijgen tot een in de Grotestraat gelegen juwe lierszaak. Kennelyk is de dader in zyn werk gestoord want het is hier by een poging gebleven. Bij een inbraak in het lokaal van de Atletiekvereniging is het ook by een poging gebleven. Hier was ge tracht de toegangsdeur met een schroevendraaier open te breken. Dat is niet gelukt De vereniging zit nu met de schade van de vernie lingen. Er werden sporen aangetroffen by een aan de Eikenlaan geparkeer de personenauto, waarvan getracht was deze open te breken. Dat is niet gelukt. Ook hier denkt de politie dat de dader in zyn werk is By Voetbalvereneniging SW werd dinsdagmorgen gekonsta- teerd dat er in verschillende kleed lokalen en ruimten van het sportcomplex ongewenst bezoek was geweest Uit de radiokamer werden kabels van de omroep installatie en een een verdeelkast van de PTT ontvreemd. Kasten in de massageruimte waren openge broken en er werden verschillende rollen verband ontvreemd. Daar naast waren ook nog vernielingen in twee opbergruimten onder de tribune gepleegd. I In de nacht van dinsdag op 'woensdag is met geweld toegang verkregen in de tuinbouwloods van de LLTB in Merselo. De gehele loods bleek doorzocht te zijn. Kennelijk heeft de dader naar geld gezocht en dat was niet aanwezig. De goederen en zelfs de computer werden onge moeid gelaten. Tijdens afwezigheid van de bewo ners, werd via de achterdeur toe gang verkregen tot een aan de Steegse Peelweg gelegen woning. Uit de woning werden ontvreemd: enkele horloges, léderen jassen, portemonnee met wat geld, bank- pasje en een aantal flessen drank. Verder werden uit de diepvries diepgevroren goederen meegeno men. De inbraak heeft plaatsgevon den tussen 17.00 en 23.00 uur. DIEFSTAL HOGE-DRUKSPUIT Uit een aan de Grotestraat gele gen zaak werd een hoge-drukspuit ontvreemd ter waarde van 575,-. Hoe de diefstal heeft plaatsgevon den kon niet worden vastgesteld. DIEFSTAL UIT WONING Mogelyk heeft door insluiping de dader toegang verkregen tot een aan de Wet Reintjesstraat gelegen woning om vervolgens een kamer deur van een kamerbewoner aldaar te forceren. Uit die kamer werd een geldbedrag van 400,- ontvreemd. INBRAAK IN CAFETARIA Door forcering van het raam van het ijsloket was toegang verkregen tot een in de Grotestraat gelegen ca fetaria. Getracht was de gokkast te forceren, maar toen het alarm af ging was dat voor de inbreker ken- nelyk het sein om er vandoor te gaan. Toen de politie arriveerde was de inbreker in geen velden of we gen te bekennen. Zaterdag 12 mei komt al behoor- ïyk dicht by. Dan gaat het gebeu ren! MusiqueEnmasse vindt dan plaats in de schouwburg. Voor wie niet weet wat MusiqueEnmasse is, volgt hier nog een korte om- schryving: MusiqueEnmasse is een eenmalig slagwerk- en saxofonistenspekta kel. 40 Lokale/regionale saxofo nisten en 40 lokale/regionale slagwerkers en percussionisten kunnen die avond mee doen aan een groot optreden, waarbij spe ciaal gecomponeerde nummers uit gevoerd worden voor een groot publiek. De organisatie, CultuRooy, heeft vooraf 3 kriteria gesteld: - iedereen kan mee doen; - muziek zal anders gebruikt worden; - het dient kompleet massaal te worden. De inschry vingen lopen meer dan behoorlijk; tot nog toe hebben zich zo'n 30 saxofonisten en zo'n 20 slag werkers opgegeven. Wij hopen nog steeds op zaterdag 12 mei twee maal 40 muzikanten te kunnen presenteren aan het publiek. Dus ben je muzikant en heb je je nog niet opgegeven, doe het dan nu meteen, je hebt nog de kans tot 1 mét om jezelf op te geven. Daarna is ^de inschrijvingstermijn gesloten, dit in verband met het bijstellen van de compositites aan de hand van de inschryvingen. Achteraf heb je er spijt van, als je nu niet mee doet. Iedereen kan mee doen, van jong tot oud, dames en heren, van beginnend tot half- beroeps, popmuziki Jiten, fanfare- en drumbandleden, ihuis muzikan ten, no-noot-muzikanten, enzo voorts. Durf je niet zo goed alleen te komen, dan neem je toch zelf iemand mee en dan kom je met zyn drieën. Tot mensen die nu muziek ma ken in georganiseerd verband (har monie ed.) willen we nog het volgende zeggen: - Het is waar dat het op die dag alle maal anders dan anders zal zijn. - Maar het wordt geen zooitje. Er zijn een aantal docenten aange trokken; zy hebben de leiding en een duidelijk stramien voor die dag. - Van uniform naar massaal, een ge leid experiment. Meedoen dus! Iedereen die mee doet wordt op 12 mei om 10.00 uur in de schouw burg verwacht om te komen oefe nen Avorksh oppen. Het optreden is dan meteen op dezelfde avond, van af 20.30 uur. Mocht je nog twyfels hebben, lees dan de hieronder staande papieren uitwerking van de te spelen compo sitites. Dan word je vanzelf en thousiast Wil je nog meer weten, bel dan 04780-10401, 89526 of 82451. Nogmaals denk niet te snel dat het niets voor je is, zonder experi menten geen vooruitgang (alhoewel de Neanderthalers wel de eerste trommelaars waren). 'De Dadendrang' De twee composities voor saxo foons, hebben de werktitel 'De Da dendrang' meegekregen. Ze komen van de hand van Ruud Chermin, een saxofonist met een artistiek rijk geschakeerde achtergrond. Naast jazz en klassiek, speelde hy dixiland, harmonie, rock en blues. Zijn dadendrang komt voort uit het streven al deze muzieksoorten en -stylen te laten fuseren. Daarbij stelt Ruud Chermin zich ook nog ten doel, de 'horizon van de saxo foon te exploreren', wat wil zeggen, dat hy zal trachten de meest extre me geluiden, de meest vreemde klanken te kreëren met de groep saxofonisten. 'De Dadendrang' zal uit twee de len bestaan. Ten eerste een op jazz geënt stuk, met als 'ruggegraat' een aantal 'licks', en ten tweede een op de blues geïnspireerd stuk met als basis een blues schema. Er zal geïmproviseerd worden, er zal ook 'ad-hoc' gecomponeerd worden. Van de deelnemers aan deze 'work shop' zal slechts gevraagd worden, in het bezit van een saxofoon, en ge motiveerd te zyn. Spelenderwys komt dan de dadendrang...! 'De Verdoving' De slagwerkcompositie heeft van componist Vincent Kivit de werk titel 'De Verdoving' meegekregen. De titel slaat op het beoogde effekt van de compositie: horen en zien dienen te vergaan. Dit effekt zal niet zozeer tot stand komen door middel van een maximale produk- tie van decibels, maar meer door het gebruik van een maximum aan verschillende slagwerkinstrumen ten. Behalve drumstellen zullen worden gebruikt: koebellen, vuil nisemmers, tamboerynen, verwar mingsradiatoren, flessen, enzovoorts. De compositie zal zich kenmer ken door het samenspel tussen rit me en geluid. Met geluid wordt in dit geval bedoeld, de mogelykheid om een ritme-instrument melo disch te bespelen. Tevens zal de compositie opvallen door de onor thodoxe manier waarop de instru menten worden bespeeld; Vincent Kivit: 'Wie zegt datje een drumstel alleen met stokken kunt bespelen?' Voor degene die zich geen voorstel ling van de compositie kan maken geldt: 'Komt dat horen!!!' 'De Wisselspeler' Wie de apotheose van 'Muziek en Masse' zal bewerkstelligen, is nog niet duidelijk. Een goede kansheb ber is in elk geval de gezamenlyke compositie van Vincent Kivit en Ruud Chermin, voor slagwerkers en saxofonisten. In deze compositie zullen 'minimal music' invloeden te herkennen zyn. De componisten zullen samen een geluidscollage uitvoeren, waarby de mogelykheid bestaat dat de instrumenten van funktie verwisselen: de saxen gaan ritme spelen, de slagwerkers melo die. Ook deze compositie zal wor den uitgevoerd met de gretigheid van een wisselspeler die mag inval len in de wedstryd van z'n leven. Voor al uv onroerend goeiftaxaties beëdigd taxateur Makelaars- en Taxatiekantoor NACHTLOGIES IN DE BOSSEN Onder het afdak van de toilet ruimte op de fietscrossbaan trof de politie in de nacht van zaterdag op zondag drie Venrayse knapen van 18 en 15 jaar aan, die in het bezit waren van een uit het winkelcen trum meegenomen winkelwagen- fle. De ouders hadden zich nog niet ongerust gemaakt omdat hun zo nen nog niet waren thuisgekomen. Het drietal kreeg proces-verbaal ter zake diefstal van het winkelwagen tje OVERALL VAN WASLIJN Een op de waslijn achter een wo ning aan de Antoniusstraat te dro gen hangende overall, bleek ontvreemd te zyn. Waarde 50,-. De gemeenteraad van Meerlo- Wanssum kwam maandagavond bijeen voor de behandeling van de maandelijkse agenda. Daaruit no teerden wij het volgende: Het toeristisch-rekreatief Ak- tieplan werd komform het voorstel aangenomen. Daarvoor zal de ge meente jaarlyks een bedrag van 60.000,- opnemen in de gemeen tebegroting. Het welzynsplan en de subsi- dielyst ondergingen geen verande ringen. De raad had geen bezwaar te gen de toetreding van de gemeente als lid van de Vereniging Neder landse Riviergemeenten en was be reid daarvoor jaarlyks een bedrag van 3 cent per inwoner te betalen. Een aanvullend bedrag van 54.500,- werd beschikbaar gesteld voor de bouw van een brandweerkazerne. Het voor het jaar 1990 be schikbaar gestelde bedrag van 109.600,- in het kader van de Stads- en Dorpsvernieuwing werd verdeeld; 35.000,- woningen, 22.000,- voor woonomgeving, 52.600,- aan de sektor welzijn, cultuur, onderwys en monu menten. Een krediet van 227.137.- was in de begroting reeds beschik baar gesteld voor het onderhoud van de wegen, maar dit jaar was een bedrag van 76.768,- meer nodig. Tégen dit bedrag had de raad geen bezwaar. AFSCHEID RAADSLEDEN Aan het einde van de vergadering nam de raadsvoorzitter afscheid van de scheidende raadsleden en voor ieder had hy een apart en op de persoon afgestemd dankwoord. Wethouder Sjaak Wynhoven spande met zyn 16 jaar raadslid, waarvan 8 als wethouder, de kroon. G. Versieyen had twee periodes als raadslid gediend op zyn eigen aard en wyze. Frans Rutten, eveneens 8 jaar raadslid, eerst als lid van de dorpenlyst, later als lid van de CDA- fraktie. Jan Werkhoven sluit eveneens een periode af van 8 jaar raadslid, al die tyd voor de PK Al die scheidende raadsleden kregen zoals de raadsvoorzitter dat uitdrukte, voor hun inzet voor de gemeenschap, de door de gemeente ingestelde zilveren erepenning aan geboden. Met de behandeling van de agen da hadden de raadsleden weinig moeite. Daarvan noteerden wy het volgende: Voorbereidingsbesluiten wer den genomen waardoor bouw van enkele bejaardenwoningen in Maashees en Overloon mogelijk werd. In Maashees wordt de oude kleuterschool gesloopt en in Over- leen de peuterrette. Wel werd van uit de Overloonse fraktie gevraagd een goede afscheiding in Overloon te maken tussen de bejaardenwo ningen en het kerkhof. Een 14 jaar slepende kwestie kon eindelyk worden opgelost maar het ging de raad niet van har te, gezien de eigenlyk te hoge vraag prijs voor de grond. Die grond was geen eigendom van de gemeente terwyl er toch een weg over was aangelegd. Beide eigenaren ontvan gen nu een bedrag van ongeveer 1.000,-. Er zal worden onderzocht of de vrywilligers die zich inzetten voor het steunpunt voor bejaarden en die gebruik maken van hun fiets, daar ook een vergoeding voor kunnen krijgen, zoals te doen ge bruikelijk is als voor het vervoer ge bruik wordt gemaakt van de auto. Enkele maanden geleden was er overeenstemming bereikt om in Vierlingsbeek een bedryventerrein te starten. Daarvoor waren vier kandidaten. Nu haakte echter een ondernemer af. Om niet in de pro blemen met de realisering te ko men kocht de gemeente dat stuk grond voor de prys van 34.000,-. De raad was van oordeel dat dit een juiste beslissing was en hoopte op korte termijn een kandidaat te vin den om zo weinig renteverlies te lyden. AFSCHEID RAADSLEDEN De raadsvoorzitter doet al het mo gelijke om bepaalde gebeurtenissen een apart cachet te geven. Zo ook in de maandagavond gehouden raads vergadering waar vier leden af scheid namen. Hy deed dit door op een gevoelvolle wyze de karakters van de vier te schetsen, ieder op zyn eigen uitschieters. Henk Jans sen, 12 jaar lid van de raad en de laatste jaren fraktievoorzitter van de Maaskantfraktie. Hy was steeds bereid een compromis te sluiten als daarmee de zaak gediend was. H. Bardoel was 8 jaar raadslid en enkele jaren wethouder en fraktie voorzitter van het CDA. Hy werd ge prezen zoor zijn sociale bewogenheid. Cas Bartels, 8 jaar raadslid, was er altyd bij en wist zyn standpunt steeds te verdedigen, maar zal zich nog verdienstelyk kunnen maken voor de gemeenschap in zijn nieu we funktie. De jongste in diensttyd was W. Stortelder met 4 jaar raadslidmaat schap. In die tijd heeft hy wel bewe zen een goed raadslid te zyn. Namens de raad kregen de schei dende raadsleden een wynkaraf met twee wynglazen aangeboden met daarin gegraveerd het wapen van de gemeente. Tben Henk Janssen een dank woord namens de vier uitsprak, kreeg de raadsvoorzitter het eigen lijk te kwaad, vooral by de slotwoor den waarin Janssen alle sterkte toewenste by het afscheid van de gemeente als burgemeester. VERNIELINGEN BIJ NATURISTENKAMP Een ergerlijke vorm van vernie lingen is door vandalen gepleegd op en aan het terrein van het natu- ristenkamp aan de Ossendyk. Rui ten van het gebouw waren inge gooid, vlaggenmasten vernield en de afrastering was op meerdere plaatsen vernield. De schade be draagt vele honderden guldens. STAART VAN PONY AFGEKNIPT Een eigenaar van een Welshpony kwam tot de ondekking dat de staart van zijn pony was afgesne den. De pony stond in een wei tus sen de Beekweg en de Buitenweg. Die staart is voor de pony eën be- langryk lichaamsdeel. Eigenaar en politie hopen dat de dadeifs) van deze dierenmishandeling achter haald kunnen worden. 'In 1989 is het aantal aanmeldin gen voor het eerste leeijaar toege nomen. ondanks een vermindering van het aantal schoolverlaters uit het basisonderwys'. Dat staat te le zen in het jaarverslag 1989 van de Katholieke Téchnische School Ven- ray; het laatste jaarverslag, dat tot stand kwam onder direktie van de heer A. Hyl. Zoals bekend, gaat hy met ingang van 1 augustus het on derwys verlaten. Tegenover de toename van de leerlingen voor het eerste jaar. staat een dalen van de belangstelling voor het behalen van een tweede di ploma met ruim veertig leerlingen ten opzichte van het voorgaande jaar. Dit is een gevolg van de verbe terde werkgelegenheid voor de Vrydag werd aangifte gedaan van het kapotsteken van een autoband van een aan de Klaproos geparkeer de personenauto. Van een woning aan de Marim bastraat werd met een steen een ruit ingegooid. GEPARKEERDE AUTO BESCHADIGD Een inwoner van Kaatsheuvel die een bezoek aan Ven ray bracht, zal zich dat bezoek nog wel lang kun nen herinneren. By terugkeer by zyn op het Gouden Leeuw terrein geparkeerde auto. ontdekte hy dat er vernielingen aan zyn auto waren aangericht Voor hem een schade post van meerdere honderden guldens. BANDEN LEK GESTOKEN In de nacht van maandag op dins dag werden van 16 personenauto's die aan de Kruidenlaan en de Klap roos. een of meerdere banden lek gestoken. De schade wordt op meer dan 2.000,- geschat ROLDEUR VERNIELD Er kon niet goed worden vast gesteld hoe de beschadigingen aan een roldeur aan de Horsterweg wa ren veroorzaakt Het kon door een vrachtauto zyn gebeurd die by het achteruitzetten de deur heeft ge raakt. Er waren echter ook sporen die kunnen zyn veroorzaakt by een inbraakpoging. VANDALISME Een 36-jarige inwoner deed aan gifte van diefstal van zyn fiets die hy naby de Jongerensoos in Ys- selsteyn had neergezet Die fiets werd totaal vernield elders terugge vonden. Uit de sporen van de ver nielingen viel op te maken dat deze in elkaar getrapt was. VERNIELINGEN Een op de parkeerplaats by het NS-station te Oostrum geparkeerde personenauto van een inwoner uit Nymegen, werd behoorlyk bescha digd aangetroffen. Uit sporen viel op te maken dat deze waren veroor zaakt door een ander motorvoer tuig. Die veroorzaker moet dat, gezien de schade, hebben bemerkt, maar heeft daarvan geen aangifte Twee buitendeuren van basis school De Bongerd aan de Eiken laan bleken tydens de Paasdagen met zwarte verf te zyn besmeurd. Een in de stalling van de Zuid ooster gestalde fiets van een 20-jarige inwoner werd vernield aangetroffen. Het zal ongeveer 350,- kosten om de fiets weer in orde te maken. VAN GOGH SPAARCERTIFICAAT RENTE NU: 8%* HOOF0SP0NS0B Ter gelegenheid van het Van Gogh-jaar geeft de Spaarbank een uniek spaarcertificaat uit: het Van Gogh Spaarcertificaat. Dit spaarcertificaat heeft een looptijd van een jaar en is verkrijgbaar in coupures van f. 500,-, f. 1.000,- en f. 2.500,-. Na een jaar ontvangt u uw inleg plus de opgebouwde rente retour. Een rente die maar liefst 0,25% hoger ligt dan de rente op een vergelijkbare Deposito Rekening met een looptijd van een jaar. De echte kunstliefhebber verrassen wij bovendien met prachtige reprodukties van werken van Van Gogh. Voor iedere ingelegde 500 gulden ontvangt u er één, met een maximum van vier en uiteraard zolang de voorraad strekt. Voor meer informatie bent u van harte welkom bij de Spaarbank. rentewijzijynncn voorbehouden De Spaarbank Limburg en de Pancratiusbank doen meer voor creatieve spaarders. schoolverlaters, zo meldt het jaar verslag. In totaal volgden 345 leer lingen het onderwys aan deze school. Dat is 43 leerlingen minder dan op 1 september 1988. Het aan tal leerlingen in hel eerste leeijaar nam verder toe tot 83. Aan eigen school volgden 17 leer lingen een voortgezette opleiding terwyl er 37 aan andere scholen verder studeerden. \fcn hen gingen er 17 naar de MTS in Helmond. Met dankbaarheid wordt in het verslag gewag gemaakt van veel schenkingen aan materialen, ge reedschappen en apparatuur door het bedryfsleven. waarmee de afde lingen motorvoertuigentechniek, bouwtechniek, houtverwerking en schilderen zeer gediend zyn. Hoe wel er nog veel wensen zyn. met name met betrekking tot het on derhoud van de school, spreekt het jaarverslag van een suksesvol 1989 omdat de behaalde resultaten in onderwyskundig- en maatschappy- vormend opzicht tot tevredenheid en voldoening stemmen. In de nacht van zaterdag op zon dag werd door de politie een 19- jarige autobestuurder uit Broekhui zen aangehouden die onder invloed van alcohol verkeerde. Nadat deze jeugdige bestuurder de nodige blaasproeven had ondergaan, kon hy met een ry verbod en de aanzeg ging van proces-verbaal, huiswaarts keren. I DRANK IN BESTUURDER Een 36-jarige bestuurder van een personenauto uit Venray trok in het centrum, door zyn rygedrag de aandacht van de politie. Die stelde vast dat drankgebruik van de bestuurde de oorzaak was. Gezien de resultaten van de blaastesten werd hem een ry verbod van 7 uur opgelegd en kreeg hy proces verbaal terzake het ryden onder in vloed aangezegd. DRANK IN BESTUURDER Vrydagavond wekte het rygedrag van een 34-jarige Venrayse auto bestuurder de aandacht van de politie. De oorzaak was alcoholmis bruik. Hy kreeg een ryverbod van 5 uur opgelegd en proces-verbaal ter zake het ryden onder invloed zal worden opgemaakt. I ALCOHOL IN HET VERKEER In de nacht van vrydag op zater dag kwam er een melding binnen, dat op de parkeerplaats op het Gou den Leeuwterrein een personen auto stond met verse schade aan die auto. Tben de politie arriveerde reed de personenenauto net op de Langstraat Bij de kruising met de Paterslaan draaide de auto en reed de Langstraat in. in verboden rich ting, weer naar het centrum. Daar werd de auto tot stoppen gedwon gen. Het bleek dat die bestuurder, een 21-jarige inwoner, behoorlyk gedronken had. Hy weigerde, ook na vordering de blaastest te onder gaan. Het was toen 02.15 uur. De schade aan zyn auto was al enkele dagen oud. Ruim een uur later ver voegde zich op het politiebureau een tweede persoon. Hy kwam vry- willig verklaren dat hij de auto ge reden had toen de schade werd veroorzaakt. Hy was met de auto te gen een PLEM-kast in Well gereden. Omdat ook deze bestuurder be hoorlyk gedronken had, moest ook hij de blaastest ondergaan. Beiden kregen proces-verbaal aangezegd; de een wegens weigering om de blaastest te ondergaan en de andere omdat hy, na een ongeval te heb ben veroorzaakt, was weggereden, zonder dat zyn identiteit werd vast gesteld. Tevens is een proces verbaal omdat de tweede persoon niet in het bezit van een rybewys was. Een 49-jarige bestuurster van een personenauto wekte de aandacht van de politie door haar rygedrag Zy bleek onder invloed van alcohol te verkeren en kreeg een ryverbod van 3 uur opgelegd. Er werd dit weekeinde ook nog een alcoholkontrole gehouden. Drieendertig bestuurders moesten de blaastest ondergaan. Geen van de bestuurders had teveel ge dronken. De politie zag in het centrum een personenauto ryden waarby de bestuurder veel weg nodig had en zelfs tegen trottoirbanden botste. Het feit dat die auto ook nog eens geen verlichting voerde, maakte de situatie nog gevaariyker. In het Brukske kon die bestuurder staan de worden gehouden. Het bleek een 56-jarige inwoner te zyn. De oor zaak van zyn rygedrag moet gezocht worden in het alcoholge bruik. want zyn promillage recht vaardigde een ryverbod van 11 uur en proces-verbaal terzake het ry den onder invloed moest worden opgemaakt. Een proces-verbaal kreeg ook een 29-jarige autobestuurster tydens een alcoholkontrole. Haar werd een ryverbod van 3 uur opgelegd. Tydens die alcoholkontrole kre gen een 26-Jarige Venrayse auto bestuurder en een 33-jarige bestuurder uit Leunen een rijver bod, maar nog net geen proces verbaal.

Peel en Maas | 1990 | | pagina 11