Bodywork trad op in de Royal Albert Hall Chez Jacques 15 15 Filmnieuws Gezinsfiets tochten 1990 Bond van wapen broeders Schouwburg- nieuws Uniek Trio concert in Ysselsteyn Gezocht Peelpenning voor Fanfare Dorps klank Castenray 'Oeretoe' op de radio Vlooien- en antiekmarkt Oirlo Trainen Kennedymars Zondagochtend concert Sf VAN OORSCHOT MODÊ Boekenmarkt in de bibliotheek Sporthal Luizenmarkt Overloon Geslaagd Vandalisme PEEL EN MAAS 3'nafPEEL EN MAAS Donderdag 19 aprH - Pagina 3 Na twee jaar van voorbereidin gen, sparen, oefenen, sponsors zoe ken, beslissen of je nu wel of niet mee zult gaan, heeft de groep van Bodywork opgetreden in de Royal Albert Hall in Londen, Engeland. De Engelse bond, waarbij Body work aangesloten is, vierde op 7 april jl. haar 60-jarig bestaan. Dit feest werd gevierd met een grote show, drie optredens in het totaal voor een uitverkochte zaal (5000 plaatsen per optreden)!!! Het pu bliek was enthousiast, de deel neemsters óp van de zenuwen en presteerden daardoor juist zo veel beter! Het waren drukke dagen, woens dagnacht op de boot, donderdag middag al de eerste repetitie met andere leden uit Engeland, daarna een bustocht door Londen, want je wilt toch ook deze wereldstad beter leren kennen. Ine Clarke, de docen te, bezocht daarna de receptie voor buitenlandse docenten in de Nieuw-Zeelandse ambassade, tesa- men met bestuursleden van de Bond, afgevaardigden van de am bassades van Zimbabwe, Canada en Zuid-Afrika, de Engelse Sportraad, ministerie van Sport en Cultuur, e.a. Op vrydag bezocht de groep Buckingham Palace, St. James Park, Harrods en andere beziens waardigheden. Vry dagmiddag was 'de generale repetitie met al de an dere deelnemers. De oefenreeks Swinging Waists leverde niet veel moelij kheden op. Wél was het vol gen van de Engelse instrukties soms wat verwarrend. De meisjes en vrouwen van Style kregen het wat moeilyker, dans- richtingen werden veranderd, de afstanden die je al rennend, sprin gend moest overbruggen waren véél groter dan wat je gewend was. Lotty stond ineens vooraan en moest richting geven aan een hele groep. En als je pas 11 jaar bent, het Engels niet zo machtig bent, dan schrik je wel even. 's' Avonds werd er dan ook druk geoefend in de gangen van Southlands College, waar de Bodyworkgroep verbleef. Zaterdag was dan eindelyk de dag. Je schrikt wel als je de Royal Albert Hall binnekomt; 14 entrees, zoveel gangen en verdiepingen, zo'n grote zaal. De Hall werd in op dracht van koning Victoria ge bouwd en geopend in 1871. In de rondloop hangen foto's van beroem de persoonlijkheden die hier alle maal opgetreden hebben. Paul Simon, Shirley Bassey, Frank Sina tra. Er worden ook tennistoernooi en gehouden en de beroemde Proms, waarvan jaarlijks the Last Night of the Proms over de gehele wereld uitgezonden wordt De voorstellingen waren in één woord afl De meisjes, vrouwen van Bodywork dansten en gymden als of hun leven er van afhing. De bib bers en tranen kwamen pas na 't optreden. De hartelijkheid van de overige deelneemsters maakte grote in druk op ons. De groep kreeg aan moedigingen van anderen, die al vaker opgetreden hadden. Canade se en Nieuwe-Zeelandse vrouwen hadden kleine cadeautjes voor de Venrayse dames en meisjes. Adres sen werden uitgewisseld, uitnodi gingen volgden. De teenagers bezochten hun penvriendinnen uit Wales, waarmee ze ook opgetreden hadden, in hun hotel. En ook kwam er een uitnodiging om over 5Jaar naar Canada te komen, voor hun 25-jarig jubileum. De moeders die mee waren geko men en niet hoefden op te treden, zorgden prima voor de jongeren die ook vry waren. Valerie, het Engelse lid, was een enorme hulp. Ook de sponsors, GHV-garage, De la Roy, V.d. Munckhof, Bertus Liefting, Jan Jochems Assurantie, zyn voor de groep van grote waarde gebleken. Een video-opname die van de he le show is gemaakt wordt vertoond op de open dag van Bodywork op 2 mei a.s. in de nieuwe oefenzaal aan de Leunseweg (achter het IMBO). Op vrijdag 27 april heeft de Body workgroep om 20.00 uur een gezel lige napraatavond in de spiegelzaal waar iedereen haar foto's kan laten STEEL MAGNOLIAS (zes vrouwen relaties) schitterende film Steel Magnolias speelt zich af in een klein statie, waar zes vrouwen elkaar regelmatig in een schoon heidssalon ontmoeten. Op zich na tuurlijk niets bijzonders, maar de levenservaringen van de zes zyn des te interessanter. Een van de vrouwen mag vanwege een ziekte geen kinderen krijgen. Dan ge beurt het toch. Byna voorspelbaar wat de gevolgen zyn. De film wordt door zes top actrices gespeeld, en hoe. De film ontroert en doet u lachten, want wat ogenschijnlijk heel gewoon is, raakt iedereen midden in het hart. In Amerika boekt de film rekords en wordt daar omschreven als 'the fünniest movie ever to make you cry'. En dat is ook zo. Er wordt veel vuldig gelachen, maar op meerdere ogenblikken blyft er geen oog droog, omdat de ontroering op een ongenadige manier toeslaat. Er is slechts één omschrijving. Schit terend. Geprolongeerd worden de lach- suksessen LOOK WHO's TALKING en URBANUS KOKO FLANEL. Ook de Disney tekenfilm OLIVER CO wordt t/m zondag dagelijks ver toond en voor de jeugd tegen een aantrekkelijke prijs. Zeker met dit slechte weer in de vakantie een uit komst Ook de film van Tbm Cruise BORN ON THE 4th OF JULy wordt In april heldere maneschijn zal de bloesem schadelijk zijn. April maakt de bloem niei bekomt de roem. Een natte april w de boeren naar hun uril. Ook dit jaar organiseert de Tbur en Wieier Club Oost rum weer een drietal fietstochten voor het hele ge zin. De deelnemers hebben de keu ze uit een kortere route van circa dertig kolometer, of een wat langere tocht van vijftig kilometer. Op zondag 22 april wordt de eer ste gezinsfietstocht van dit seizoen verreden. Ttevens bestaat de moge lijkheid om de dertig kilometerrou te te wandelen, als voorbereiding op de Kennedymars. De dertig kilo meterroute voert de deelnemers naar Overloon en Stevensbeek, ter wijl de vyftig kilometerroute ook Maashees, Vierlingsbeek en Merse- lo nog aandoet. Men kan inschrijven in café Van Dyk in Oostrum tussen 10.00 en 14.00 uur (wandelaars tussen 10.00 en 11.00 uur). Onderweg is een kon- trolepost ingericht waar de deelne mers een konsumptie krygen aangeboden. Deze kontrolepost sluit om 16.00 uur, terwijl de eind- kontrole om 17.30 uur sluit Om maandag 4 juni (2e Pinkster dag) en zondag 26 augustus worden de tweede en derde tocht verreden. Diegenen die drie maal deelne men kunnen een extra herinne ring tegemoet zien. De bond van wapenbroeders afd. Venray heeft op 5 april jl. het 75 lid kunnen bijschrijven. Het dhr. A.H. de hoog van het 425 B.I. Ten huize van de fam. de Hoog werd dit feit feestelijk opgeluisterd met een bloemetje, aangeboden door de he ren Ophuis en Peeters van de Bond van Wapenbroeders afd. Venray. internationale haarmode dames - heren - visagie langstraat 14 5801 ad venray telefoon 04780-82823 ALICE ALICE is een getrouwe bewerking geworden van Carroll's boek; zo komt de hoofdstukken- indeling van het boek overeen met de scene-indeling van de to neelvoorstelling. Het verhaal van ALICE is genoegzaam bekend. Op een mooie zomerdag lezen Alice en haar zusje in een boek. Alice ziet niets in een boek 'zonder plaatjes en gesprekken'. Ze doe zelt weg en ziet een wit konijn zijn hol induiekn. Ze gaat er achteraan en valt kilometers ver de aarde in. Met een zachte plof komt ze op de grond terecht van het Wonder land. Door uit flesjes te drinken en koekjes te eten kan ze zich gro ter en kleiner maken. Ze ontmoet een bonte bizarre stoet van figu ren, waaronder de Hoedemaker, het Witte Konijn, de Hertogin, de Katalektische Kat, de Maartse Haas, de Zevenslaper, de Nepsoep- schildpad, de Hartenkoningin, enz. enz. Met hen beleeft ze in haar dromen de meest fantastiche avonturen. Wanneer ze tenslotte weer wakker wordt, vertelt ze aan haar zusje over de bizarre dingen die ze heeft meegemaakt Wat regisseur Paul Vermeulen Windsant in de familievoorstel ling van Het Zuidelijk Toneel wil onderzoeken, is de bron van logi ca, fantasie en obsessie. En dat het liefst zonder psycho analytische interpretaties, filoso fische kommentaren en allegori sche duidingen zoals horden schriftgeleerden eerder gedaan hebben. Wat hij op het toneel wil laten zien, is een wereld waarin al les mogelijk, verbazingwekkend en uitdagend is. Alice Alice wordt een sterk visuele voorstelling, mede door de fraaie en uitbundi ge dekor- en kostuumontwerpen van John Otto. Belangryke rollen worden gespeeld door Ryafi van den Akker (Alice), Nelly Fry da (o.a. de Hartenkoningin), Sylvia de Leur (de Hertogin), Serge Hen ri Valcke (het Witte Konyn) en Jo- han Ooms (o.a. de Hoedemaker). Daarnaast zyn Marc-Marie Huy- brechts, Sep van Kampen, Jeroen Klaasse, Marianne Koopman, Just Meyer, Piet Hein Slot, Dick van der Tbom en Thijs Westerbeek van Eerten te zien (of in vermom ming niet te zien) als muizen, kreeften, rupsen, nepsoepschild- padden, griffioenen en andere REGENJAS ONTVREEMD Uit een horeca-lokaliteit werd ten nadele van een inwoner diens re- genjas meegenomen. RUIT SNEUVELDE BIJ MENINGSVERSCHIL Twee jeugdige knapen kregen in de Paterslaan een meningsverschil dat zich ontaarde in handgemeen. Er kwam een einde aan toen een ruit van een woning sneuvelde. De politie wist de gemoederen te beda ren en bemiddelde ook in de rege ling van de schade van de ruit. De vrede werd getekend en de twee knapen gingen heen als vrienden. Op zaterdag 21 april a.s. zal in het gemeenschapshuis „De Smelen- hof' te Ysselsteyn een vrij uniek concert plaatsvinden van blaasmu ziek. Er zullen namelyk drie ver schillende muziekkorpsen optreden met de drie meestbeken- de vormen van blaasmuziek, een harmonie, een fanfare een brass band. De korpsen die optreden zyn: Harmonie de Goede Hoop uit Aarle Rixtel o.l.v. Jean Pennings. Brass band Peelland uit o.l.v. Jo Kohl. Fan fare Peelklank uit Ysselsteyn o.l.v. Geert Jacobs. Het gast muziekkorps fanfare de Peelklank zal de volgen de nummers uitvoeren: Piece of Li ve van Piet Stalmeier, Bohemian Rhapsodie van Queen, en Ever green Grüsze van Walter Tuschla. By de laatste twee nummers zal de fanfare worden aangevuld met een basgitariste, hetgeen zeer uniek is en de uit te voeren nummers een aparte klankkleur geven. Het be looft dus voor de liefhebbers van de blaasmuziek een byzondere uitvoe ring te worden. Dit concert zal be ginnen om 19.45 uur en de toegang is gratis. Fanfare de Peelklank hoopt vele muziekliefhebbers te mogen begroeten. Een Close-Harmony groep in oprichting zoekt enthousiaste zan gers/zangeressen met goede muzi kale stemmen. Van sopraan tot bas; leeftyd plm. 20-40jaar; repetitie: in Venray, woensdagavond 20.30 uur. Tevens zoeken we voor de instru mentale aanvullen: gitarist, basgita- rist, pianist, drummer. Voor nadere informatie kun je na 18.00 uur bellen naar: Gertie Sik ken s, 04780-11542 of Robert Jans sen, 04780-86224. In het nog korte bestaan van de Castenrayse fanfare Dorpsklank, opgericht 21 november 1977 staat weer een belangrijk feit te gebeu ren. Op zaterdag 21 april a.s. zal ty- dens het lenteconcert de Peelpenning worden uitgereikt aan dit muziekcorps dat in vijfjaar 3x het predikaat zeer goed behaalde. Dit maal is dat de Castenrayse fanfa re Dorpsklanl die tevens op 24, 26 en 27 mei a.s. het 24e peeltoemooi organiseert Fknfare Dorpsklank behaalde tij dens het peeltoemooi het predikaat zeer goed te Helenaveen in 1985 o.l.v. Dirigent Jan Bartels uit Meer- lo. in 1988 te Griendtsveen o.l.v. Di rigent Chris Cuppen uit America, in 1989 te Maashees eveneens oJ.v. Dirigent Chris Cuppen. De uitrei king zal geschieden door de voorzit ter van de Peelcommissie Dhr. Gerrit Vermeulen uit Helenaveen. Plaats van handeling is gemeen schapshuis de Wis. De aanvang van het lenteconcert is om 20.30 uur. De Aostrumse zangkompeneej. ook wel bekend als 'Oeretoe' zal a.s. vrijdag 20 april te beluisteren zyn op de radio. Reeds eerder waren z(j te horen op de regionale omroep Limburg. Nu volgt 'n landelyke uit zending via Hilversum. In het programma Hobbyvitami nen van de AVRO, zullen twee liede ren ten gehore worden gebracht. De uitzending is tussen 8 en 9 uur 's avonds. Tydens de uitzending zal een van de leden opgebeld wor den voor 'n interview. De twee liedjes die gezongen wor den zyn de suksesnummers van het concours waarop z(j in 1988 promoveerden, nl. My Bonny Lass van Thomas Morly en Old Black Joe van S.C. Foster. Aangemoedigd door dit sukses is besloten om weer op concours te gaan in Weert. In de afdeling C, ver- gelykbaar met de eerste afdeling in de blaasmuziek, zullen zy een gooi doen naar nieuw sukses. Hieraan wordt momenteel hard gewerkt Mogen zy u begroeten aan de ra dio, vrydagavond, tussen 8 en 9 uur by de Hobbyvitaminen van de AVRO op radio 2. Zondag 22 april, gemeenschaps huis 'De Linde', aanvang 13.00 uur Zondagmiddag 22 april staat Oir lo weer in het teken van de jaarlyk- se vlooien- en antiekmarkt In en rondom gemeenschapshuis 'De Linde' zijn weer allerlei spullen by elkaar gebracht, die voor velen nog een grote waarde kunnen hebben. Oude meubelstukken, serviesgoed, curiosa, kloosterspullen, antiek spullen en nog veel meer zaken zyn aanwezig om weer een nieuwe eige naar te vinden. Vanaf 14.00 uur zullen de veiling meesters, H. Versieyen en J. Ver stappen weer allerlei antieke en kleine kostbaarheden onder de ha mer brengen. Vanaf 13.00 uur vindt de vrye verkoop reeds plaats op de vlooienmarkt De organisatie van deze middag is weer in handen van muziekvereni ging 'Ons Genoegen', die natuuriyk hoopt op deze middag weer vele be zoekers te mogen begroeten. Tbt ziens op zondag 22 april. Zondag 29 april organiseren de Natuurvrienden van Merselo een natuurtocht van 5-10-15-20-30-40 km. Dit kan een goede training zyn voor de Kennedymars. Tevens kan men genieten van de prachtige bos rijke omgeving van Merselo. Er kan gestart worden vanaf 's morgens 7 uur in zaal 't Anker Merselo. Infor matie: tel. 04786-496 of 04780- 86035. Er is ook gelegenheid om lid te worden van De Natuurvrienden. Op zondag 29 april a.s. om HBO uur verzorgt kinder- en jeugdkoor 'De Vredesklokjes' o.l.v. Wijntje Strybos-Norbruis een optreden in de schouwburg. Ze worden begeleid aan de vleugel door dhr. J. Schaf raad. Het programma bestaat uit een speels en melodieus Nederlands re pertoire bestemd voor zowel jong als oud. Allen van harte welkom. Ibegang gratis. o n regenjas, is n alleen voor in de regen. Een beetje wind, een beetje zon daar kan ie ook best tegen. Grotestraal 73. Venrav Helmond, Roosendaal, Boxmeer, 0s6. Venray. DE NIEUWE VOORJAARS COLLECTIE 1990 Zaterdag 21 april is het weer Lan delyke Bibliotheekdag. In Venray viert de Openbare Bibliotheek dit met een grote boekenmarkt. Aller lei soorten afgeschreven boeken zyn te koop: jeugdboeken, verha len, hobby- en studieboeken. In afwyking van de normale ope ningstijden duurt de markt van 10 tot 15 uur. Byzondere titels zoals naslagwerken en series worden by opbod verkocht. Van 10 tot 14 uur kan op deze boeken worden inge tekend. De opbrengst wordt besteed aan vernieuwing en aanvulling van de kollektie. De Wetteling Donderdag: Manual 17.30-21.00 Rooyse VK 20.00-23.30 Vrydag: Poli tietoern ooi 8.30-16.00 Jumpers 17.30-19.30 Hento 1-Wetteling 1 19.30-20.30 Huukske-Neeritter 20.30-21.30 Zaterdag: Laatste Rooyse VK-dag 10.30-20.30 Café Josette 20.30-21.30 Zondag: Manual Sportief Old Calahan Maandag: Gemeente Rooyse VK Veronica 2-GFC 33 Dinsdag: Rooyse VK Badmintonclub Woensdag: Gemeente Badmintonclub Schuivers KNVB 14.00-20.00 20.00-21.0Q 21.00-22.00 16.30-17.30 17.30-20.30 20.30-21.30 17.30-21.00 21.00-23.30 16.30-17.30 17.30-22.30 19.30-21.30 22.30-23.30 Op zondag 10 juni houdt buurt vereniging 'De Pritter' weer haar jaarlykse luizenmarkt annex Vlaamse kermis. Daarvoor worden vanaf deze week de oude spullen by u opgehaald onder het motto: 'opge ruimd staat netjes'. Men komt het dan donderdagsavonds of zaterdag by u ophalen (geen diepvriezers). Mensen die een kraam willen hu ren om hun oude of zelfgemaakte spullen te verkopen, kunnen deze huren voor 25,-; wel graag tydig bespreken. Hobbyisten die hun hobby of oude ambacht willen de monstreren zyn ook welkom Kinderen kunnen een plaatsje huren van 2,50 om hun oude speelgoed te verkopen. Voor inlichtingen kunt u bellen naar 04788-1252 of 2151. Aan het centrum voor de kunsten te Eindhoven heeft de heer Mart Sa- velberg uit Venray het certificaat behaald voor video producties. Dit landelyk erkend certificaat zal op 27 april tydens een officiële presen tatie worden uitgereikt Zyn video- produktie „Het Koffieconcert" zal in de periode 8 tm 22 juni in voor noemd centrum aan het publiek worden getoond. By terugkeer by zyn op het Hen- seniusplein geparkeerde persone nauto bemerkte een bestuurder dat diepe krassen in het portier van zyn auto waren aangebracht Een bestuurder van een vracht wagen kreeg de schrik van zyn le ven toen op de voorruit van zyn auto enkele stenen werden gegooid. Deze stenen werden door vandalen vanaf het viaduct over de Venlose- weg, bij de Rosmolenweg. naar be neden gegooid. De gealarmeerde politie kon deze vandalen echter niet meer vinden. Donderdagavond bemerkte een personeelslid van het ziekenhuis dat zyn achter het ziekenhuis ge parkeerde personenauto bescha digd was. Uit de Sporen viel op te maken dat dit vermoedelyk door eén ander voertuig was veroor zaakt Maar helaas kon hy geen visi tekaartje vinden. By de school aan de Ursulastraat werden vier regenpijpen vernield aangetroffen. Vermoedelyk hebben jeugdige skateboarders het leuk om tegen die regenpypen aan te botsen. Een aan de rondweg Brukske ter hoogte van de Mozartstraat ge plaatste ABRI werd door vandalen vernield. BESTUURDER MINI GEZOCHT Een bestuurder van een mini reed woensdagmiddag rond 15.15 uur op onverantwoorde wijze door de schoolstraat Hy reed zo dicht langs drie fietsers heen dat een van die fietsers dusdanig schrok dal hy met een van zyn trappers tussen de spaken van een andere fietser te recht kwam. Beiden kwamen ten val. De verwondingen vielen wel mee maar toch zoekt de politie de bestuurder van deze mini. Eventue le getuigen kunnen zich melden by de politie. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen. ILE. Gabeler, T. Lankveld, H. Schreven en J. -Wittgen: W. BLOEMEN Stationsweg 15, tel. 81465 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, E. de Muinck Keizer. A Coenen. F. Schmeetz, D. Vercauteren en J. de Vocht: zaterdag: dr. DINGEMANS zondag: dr. SCHMEETZ Aronskelk 76, tel. 85900 DR. Van DONGEN Past Jeuckenstraat 6, America tel. 04764-1707 vrydag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data by de ge- i noemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 1800 uur ZIEKENVERVOER Ttel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE BURGGRAAF Stationsweg 5, tel. 84877 van vrydagavond 1800 uur tot vol gende week vrydag. Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 1&00 uur Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSS ELSTE YN \foor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: H. PETERS, tel. 83478 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en W.GA.M. Loonen en G.W. Gelling Behandeling kleine huisdieren zaterdag en zondag vol gens afspraak W. LOONEN Mgr. Hanssenstraat 42, Oostrum, tel 82690 DIERENARTSENPRAKTIJK E.M. Ruymbeek/ J.M. van WindenAV.H.M. de Vocht/R.C. Goedegebuure. Behandeling in het weekend vol gens telefonische afspraak R. GOEDEGEBUURE Stationsweg 13, tel. 81336 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raay- makers, mevr. Van der Reis, mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren MEVR. RAAYMAKERS Horst, tel. 0470j vanaf vrydag Iz uurt 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktyk van mevr. Van der Reis en mevr. Tigge loven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrydag 12 uur waargenomen door MEVR. Van der REIS Kuluutsheuvel 16, Overloon tel. 04788-1327 Afspraken maken 's middags tussen 6 en 7 uur, tel. 82411 INBREKER BETRAPT Vrydagavond omstreeks 22.00 uur bereikte de politie een melding van bewoners van de Tbdderstraat, dat daar vermoedelyk werd inge broken. terwyl de bewoners niet thuis waren. Zy hadden glasgerin kel gehoord. Tben de politie arri veerde zagen ze in de woning een schynsel van een zaklantaarn. De woning werd afgegrendeld. Tben de politie naar binnen wilde gaan, sprong de inbreker door het raam naar buiten, als het ware in de ar men van een politieman. Het bleek een 29-jarige buitenlander te zyn, die in afwachting van zyn asielaan vraag verbiyft in het asielzoekers centrum te Blitterswyck. Hy had een draagbare radio by zich die af komstig was uit die woning. Na in gesloten te zyn geweest, is hy later overgedragen aan de rykspolitie in het Roekenbosch. Een in de buurt van de inbraak gesignaleerde per sonenauto werd teruggevonden op het terrein van het asielzoekerscen trum. Er kon niet worden vast gesteld of de bestuurder by de inbraak betrokken was. I DEMONSTRATRICE BEROOFD Maandagavond omstreeks half elf werd de 25-jarige, uit Heythuysen afkomstige demonstratrice van lin gerie. op het Molenpad, tegenover de Vredeskerk, overvallen door twee mannen. Die rukten haar schoudertas van haar schouders en gingen daarmee aan de haal. In die schoudertas zat een geldbedrag van 1.500,-, de opbrengst van een de monstratie. Er zyn in deze beroving nogal wat onduideiykheden en de politie verzoekt eventuele getuigen zich met hen in verbinding te stel len. Het is niet bekend of de man nen van een vervoermiddel gebruik hebben gemaakt. Het enige wat de dame zich wist te herinneren, was dat plotseling twee mannen voor haar stonden en de schoudertas van haar schouders rukten. Ze kon slechts een vaag signalement opgeven. uw weekblad

Peel en Maas | 1990 | | pagina 3