Mededelingen van Max Milieu Bekendmaking ingevolge de verordening op de algemene begraafplaats NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY onder redaktie van het bureau voorlichting en inspraak Bekendmaking Bouwvergunning verleend p,ut) Bekendmaking Wilhelminaplein tijdelijk afgesloten Hinderwet Hinderwet Mini-kursus voor toekomstige huiskopers Bekendmaking Bouwvergunning aangevraagd Viering bevrijding in Amsterdam op 5 mei a.s. tliD 5 MO Biljarten Bouwvergunning aangevraagd ,\\G. PEEL EN MAAS Donderdag 5 april - Pagina RAADHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Maandag t.m. vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. De afdeling Bevolkingszaken is tevens geopend op donderdag van 15.30 tot 17.00 uur. Van deze openingstijden kan uit sluitend na telefonische afspraak worden afgeweken. Spreekuren b. en w. Burgemeester H.J.M. Defesche Maandag van 10.00 tot 11.00 uur bestuurszaken, openbare orde en veiligheid, kermissen en markten, dorps- en wijkraden, voorlichting en inspraak, eco nomische aangelegenheden, werkgelegenheid, handel en mid denstand, bevordering toerisme, culturele zaken, sportzaken, re- kreatie, personeelszaken, organi satie, informatica en interne dienstverlening. Wethouder W.A. Claessens (loco-burgemeester) Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. openbare werken, verkeer en vervoer, reiniging, energiebespa ring, ruilverkaveling, eigendom men (m.u.v. verkoop bouwkavels in bestemmingsplannen), agrari sche zaken, milieuzaken. Wethouder mevr. E.M.A.A. Hoppenreijs-de Loo Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. sociale zaken, emancipatie, samenlevingsopbouw, gezond heidszorg, culturele minderhe den, werklozenzorg, bejaarden zorg en coördinatie welzijns planning. Wethouder J.H.M.O. Truyen Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. financiën, belastingen, grond bedrijf (m.u.v. exploitatie bestem mingsplannen en verkoop bouw kavels in bestemmingsplannen), gemeentegaranties, onderwijs, volwassen-educatie, kinderop vang, jeugd- en jongerenwerk, akkommodatiebeleid, mondiale vraagstukken en kabelnet voorzieningen. Wethouder H.M. Kersten Maandag van 10.00-11.00 uur. ruimtelijke ordening, volkshuis vesting, bouw- en woningtoe zicht, welstandstoezicht, stede- bouw, verkoop bouwkavels in bestemmingsplannen en exploi tatie bestemmingsplannen. Gedeputeerde Staten van Lim burg maken ingevolge artikel 18, lid 5 van de Verordening op ontgron dingen in Limburg en artikel 4a, lid 8 van de Wet Ruimtelijke Ordening bekend, dat van 2 april tot 2 juni 1990 in het provinciehuis te Maas tricht, alsmede in het gemeente huis, afdeling VROM, en de openbare bibliotheek, de volgende stukken voor eenieder ter inzag liggen: - Het ontwerp-ontgrondingenplan, deelplan doelstellingen en uit gangspunten voor het regionaal ontgrondingenbeleid. - Het ontwerp-ontgrondingenplan, deelplan klei. - Het ontwerp-ontgrondingenplan, deelplan industriezand gerionaal. - Het ontwerp-ontgrondingenplan, deelplan ophoogzand. Tteneinde de grondstoibehoefte van industrieën en projekten in Lim burg in de toekomst veilig te stel len, zyn in de ontwerp-deelplannen klei. industriezand en ophoogzand ramingen van te winnen hoeveel heden delfstoffen en winlokaties opgenomen. De genoemde deelplannen zyn een toetsingskader voor toekomsti ge aanvragen om ontgrondingsver gunningen voor de regionale voorziening. Buiten/boven de in de deelplannen aangegeven loka- ties/hoeveelheden zullen in begin sel geen nieuwe vergunningen worden afgegeven, die primair de regionale winning van delfstoffen tot doel hebben. In de regio Noord-Limburg zal over de genoemde deelplannen een voorl ichtingsbijeen komst worden gehouden op donderdag 3 mei 1990 in de Maaspoort te Venlo om 14.00 uur. Vódr 2 juni 1990 kan eenieder naar aanleiding van de ontwerp- deelplannen zyn/haar mening schriftelijk bekend maken. Reali ties moeten geadresseerd worden aan: Provinciale Staten van Lim burg. Postbus 5700, 6202 MA Maas tricht- Degene die opmerkingen indient kan verzoeken dat persoon lijke gegevens niet bekend worden gemaakt Het verzoek daartoe dient by afzonderlijk geschrift, onder vermelding van zijn/haar persoon lijke gegevens te worden inge diend. De verspreiding van de KCA-box is tot nu toe voorspoedig verlopen. Er zijn er ongeveer 10.000 op hun plek in de huishoudens en er moeten er dus nog ongeveer 1.500 by het de pot van Openbare Werken aan de Acaciastraat worden afgehaald. Van de 10.000 boxen die hun bestem ming hebben bereikt konden er 8.500 aan huis worden afgegeven. 1.500 Mensen hebben dus inmid dels de moeite genomen de box af te halen by het depot van Openbare Werken. De gemeente is daar zeer tevreden over. Het geeft aan dat de Venraynaren zich aktief willen in zetten voor de bescherming van hun milieu. De gemeente wil er nog wel nadrukkelijk op wyzen dat het verstandig is de zogenoemde stof fenlijst bij de KCA-box te bewaren. De bevat informatie die onmisbaar is voor een juist gebruik van de KCA-box. De verspreiding van de KCA-box past in het beleid dat erop gericht is allerlei soorten afval gescheiden in te zamelen en te verwerken. Op een groot aantal plaatsen in de gemeen te Ven ray staan glasbakken en Klein Chemisch Afval kan nu thuis worden opgeslagen in de KCA-box totdat de chemo-kar langs komt; voor de eerste keer in juni. De in houd van de KCA-box kan men van zelfsprekend ook al voor die tijd afgeven by het depot van Openba ren Werken. Oud papier wordt op gehaald door clubs of kan op zaterdag van 11.00 tot 16.00 uur worden gedeponeerd in de contai ner met opschrift Loryn op de hoek van de Kempweg en de West- singel. In een aantal winkels staan bakken voor gebruikte batterijen. In het depot van Openbare Werken verwijderen specialisten gassen en vloeistoffen uit versleten en defekte koelkasten en diepvriezers. Verder zyn er in de gemeente plannen om in goed overleg met de agrariërs landbouwplastic uit het milieu te houden. En ook gaan er stemmen op om compost gescheiden op te halen. Maar het gescheiden ophalen van afvalstoffen zal in de toekomst niet voldoende zyn om te voorkomen dat milieu blijvend schade onder vindt het besef groeit dat de enige oplossing is minder afval te produ ceren. Daar zullen ook de burgers van Venray zich bewust van moeten worden. De gemeente Venrau neemt daarom deel aan PRODIMA '90, de consumentenbeurs die ty- dens de Paasdagen in Venray ge houden zal worden. De gemeente Venray wil met die deelname een aanzet geven tot een beleid van be wustmaking, en aangeven dat zij een wezenlyke rol kan spelen in de relatie tussen consument en milieu. Burgemeester en wethouders van Venray, zyn voornemens op te rui men (op te heffen) de graven: Grafnr.: A-l, overledene: C.H. van Baar-Lesire; A-4 J.C. Derick; A-5 RJ.H. van Gerven; A-6 M.H. Muller; A-7 W.M.F. Zebregs; A-8 J.C.A.M. van Weegen; A-9 P. Verdellen; A-10 A. Ro vers; A-13 A.T. Heyke; A-14 J.H. Poels; A-26 A.M.J. Gommans; A-31 M.A.F. van Wees; A-34 M.J.J. Wee- gels; A-36 A.P. Baken; A-39 H.M. Spee; A-40 M. Willems; A-41 J.P.H. Smits; A-42 R. van den Brink; A-43 A.J. Poels-Beerkens; A-48 M.J.H. Swillëns-Pemot; A-49 E.J.G. Maas- sen; A-51 L. Wackers; A-52 W. De- marteau; A-53 J.G. Aerts; A-54 J. Relouw; A-57 G.G.J. Spee; A-75 W.J.G- Custers; A-77 S.C. Grin; A-81 J.H.C. van Alphen; A-82 J.J. van Heijster; A-83 J.G.M. Brünken; A-87 B. Janssen-Wilmsen; A-88 A.J. Schoenmakers; A-91 N.B. Williams; A-99 H.A.M. Rambags-Zegers; A-100 K. van Ophoven; A-102 N.T. van Ber- kel; A-104 H.W. Claessens; A-107 F.G.E. Fikkers; A-lll J. Raasveld; A-113 A.J. Kuypers; A-116 G.H.A. Mulders; A-118 MA. van der Loo; A-120 J.F. Wildenburg; A-121 G.M. Duijnmayer-Claessens; A-122 P.M. van den Broek; A-124 P.H.M. Duijf; A-131 Il.M.A. van Baar; A-132 W.E.K. Laymen; A-137 P.M.A.B. Brouns; Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 17 maart 1990 voor de on derstaande bouwplannen bouwver gunning verleend. Zy die menen door de afgifte van één of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zyn getroffen, kun nen op grond van de wet AROB daartegen by het college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrft in dienen en wel binnen dertig dagen na bovengenoemde datum. het plaatsen van een tuinhuis je aan het Witzand 1 te Venray, tn.v. J.M.J.M. van der Vorst; het uitbreiden van een garage aan de Hoeveweg 6 te Venray, tn.v. F.L.J. Coumans; het aanbouwen van een erker aan de Kruisstraat 7a te Venray, t.n.v. R.J.T.J. Geurts; het plaatsen van een onder grondse mestopslag aan de Vrede- weg 1 te Vredepeel, t.n.v. Stichting P roefboerderij Vredepeel. Swal- merstraat 52 te Roermond; het plaatsen van een dakkapel aan het Herders tasje 7 te Venray, Ln.v. J.M.J. Nabuurs; het plaatsen van een tuinhuis je aan de Pioniersstraat 36 te Ys- selsteyn, tn.v. P.W.C.M. van Soest; het verbouwen en uitbreiden van een woning aan de Isabellahof 16 te Venray, tn.v. A.R.M. Jansen; het bouwen van een onder wijsgebouw aan de Heuvelstraat 4 A-143 E.A.J. Spee; A-144 M.E. v.d. Berk-van Loon; A-145 D-C. Wysbroek-Koning; A-47 E.T. Scho- mers; A-156 F.H.C. Trienekens; A-157 C.H. Goumans; A-163 M.H.G. Boom- Versteegen; A-165 M.L.K.M. Zegers; A-170 H.P.H. Houba; A-171 L. Stout- jesdyk; A-173 B.G. Geurts; A-174 J.M. v.d. Pas-Goossens; A-176 G.M.H. NIessen; A-177 A. Zeroual; A-178 RJ.H. van Ttegelen; A-183 M.H. Craus; A-185 GJ. Gerritsen; A-187 A.S. Kemper; A-189 C.G.J. Lucas; A-190 J.M. Weyzig; A-192 A.M. Hof steden; A-193 A.G.A.M. Buwalda; A-195 H.L. van de Venn; A-201 S.T. Ongkiehong; A-203 G.J. van de Ven; A-209 M.S. Slenders; A-211 J. Jan sen; A-213 G.P. Hermeier; A-215 G.C.J. Basten; A-216 A.A. Smits; A-217 J.A. Veldboer; A-224 A.M. van der Eist; A-230 A.M.J. Derks; KA-1T. Janssen; KA-3 M.L.H. Meijer; KA-4 J.M. Beekmans-, KB-1 A.H.F. Blom. Eventuele nabestaanden worden verzocht uiterlijk tot 1 juli 1990 kontakt op te nemen met de ambte naar van de burgerlijke stand, 's middags telefonisch bereikbaar on der nr. 04780-23233. Burgemeester en wethouders voornoemd, mr. H.J.M. Defesche, burgemeester drs. A.W.M. de Bever, sekretaris te Venray, tn.v. Scholengemeen schap Jerusalem; het bouwen van een woning carport/berging aan de Tatralaan 9 te Venray, tn.v. A.JJ. Mens, Ba zuinstraat 24; het uitbreiden van een wo ning aan de Moderatostraat 7 te Venray, tn.v. J.A.E. Bakker. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche WILHELMIN APLEIN De burgemeester van Venray maakt ter voldoening aan het be paalde in artikel 26 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat met ingang van 6 april 1990, gedurende een maand, by de afde ling VROM in het gemeentehuis te Venray, voor eenieder ter inzage ligt het bestemmingsplan 'Wilhelmi naplein', zoals dit door de gemeen teraad in zijn vergadering van 27 maart 1990 werd vastgesteld. Bij de vaststelling van het plan zyn in het ontwerp wijzigingen aangebracht. Derhalve zyn zowel zij, die zich tydig met bezwaren tot de gemeen teraad hebben gewend, als zy, die bezwaren hebben tegen de aange brachte wijzigingen, bevoegd bin nen de bovengenoemde termijn bezwaren tegen het vastgestelde bestemmingsplan in te dienen bij Gedeputeerde Staten van Limburg, Postbus 6202 MA Maastricht De burgemeester voornoemd, mr. H.J.M. Defesche. I.v.m. reparatiewerkzaamheden zal het Wilhelminaplein (parkeer terrein achter de Muziekschool) op dinsdag 10 april a.s. de gehele dag zyn afgesloten. Kennisgeving bekendmaking beschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat door hen op de aanvraag van: J. Jacobs. Lollebeekweg 9 te Castenray, voor het ex artikel 6a uit breiden/wijzigen van een varkens- fokkery, gelegen aan de Lollebeekweg 9 voornoemd; F. van de Munckhof, Putten- weg 47 te Ysselsteyn, voor het ex ar tikel 6a uitbreiden/wyzigen van een legkippenhouderij, gelegen aan de Puttenweg 47 voornoemd; W. Janssen, Vredeweg 5 te Vre depeel, voor het ex artikel 6a uit breiden/wijzigen van een rundveehouderij, gelegen aan de Vredeweg 5 voornoemd; A. Poels, Handrik 3 te Merselo, voor het ex artikel 6a uitbrei den/wijzigen van een rundveehou derij, gelegen aan de Handrik 3 voornoemd hinderwetvergunning is verleend. De beschikking en bijbehorende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 309, Raadhuisstraat 1 te Ven ray, elke werkdag van 9.00-12.00 uur worden ingezien tot 5 mei 1990. Tbt bovengenoemde datum kan by de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State een beroepschrift (in tweevoud) worden ingediend door de aanvra ger, de betrokken adviseurs, dege nen die tegen de aanvraag om vergunning tijdig bezwaren hebben ingediend en degenen die aan kun nen tonen niet (tijdig) in staat te zyn geweest dit te doen. Op bovengenoemde datum wordt de vergunning van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan om de beschikking te schorsten of een voorlopige voorziening te treffen. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Raad van State, afde ling voor de geschillen van bestuur, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet wor den gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting ruimtelijke ordening en milieubeheer, ir. G.F.J.M. Frencken Kennisgeving bekendmaking Ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat zij van plan zijn om de aanvraag voor een hinderwetvergunning van Maatschap Stiphout, Veldstraat 35 te Merselo voor het wyzigen van een varkensmesterij en legkippenhouderij, gelegen aan de Veldstraat 35 voornoemd; H. Kusters. Hoofdstraat 5 te Oirlo voor het wyzigen van een var- kenfokkery, gelegen aan de Hoofd straat 5 voornoemd positief te beschikken onder het stellen van voorwaarden. De ontwerp-beschikking en bijbe horende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 309, Raadhuis straat 1 te Venray, elke werkdag van 9.00-12.00 uur worden ingezien tot 19 april 1990. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur, na telefonische afspraak. Tbt bovengenoemde datum kun nen gemotiveerde bezwaren schrif telijk worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Venray, Daarbij kan worden ver zocht de persoonlijke gegevens van degene die bezwaar maakt niet be kend te maken. De aanvrager en degenen die be zwaar hebben gemaakt naar aanlei ding van de aanvraag en degenen die aan kunnen tonen dat zijn niet (tydig) in staat zyn geweest dit te doen, kunnen bezwaar maken te gen de ontweer beschikking. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens deze, het hoofd van de afdeling volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer, ir. G.F.J.M. Frencken In de regio Venray worden ook in 1990 weer een aantal premie-koop- woningen gebouwd. Om aspirant kopers zo goed en objektief moge lijk voor te lichten over alle haken en ogen die aan de koop van een eigen huis vastzitten, heeft de 'Ver eniging Eigen Huis' uit Amersfoort een driedelige 'kursus' ontwikkeld. Met deze kursus wil de "Vereniging Eigen Huis' voorkomen dat de ko per zich in een ongewis avontuur stort. Goed geïnformeerd zijn en precies weten waaraan je begint zijn absolute voorwaarden om een verantwoorde koopbeslissing te kunnen nemen. Met deze kursus komt de 'Vereni ging Eigen Huis' naar Venray, en wel op 23 en 26 april en 3 mei a.s. in hotel restaurant Wieënhof, Leun- seweg 20 te Venray. De gemeente ondersteunt dit initiatief en heeft besloten hiervoor een subsidie te verstrekken. Op de eerste avond komt de vraag 'Kopen of huren?' aan bod. Aan de hand van rekenvoorbeelden wordt getoond in welke situatie kopen en in welke situatie huren voordeliger is. De tweede avond gaat over de fi nanciële kant van de koop van een premiehuis: de ingewikkelde subsi dieregeling de hypotheek, gemeen tegarantie, belastingen, enzovoorts. Tijdens de laatste avond komen ju ridische zaken aan bod: het kon- trakt, de garantie, de oplevering en dergelijke. Iedere deelnemer krijgt uitgebreide schriftelijke informa tie. Het bywonen van de kursus kost, inclusief de schriftelijke doku- mentaite 10,- per persoon. Wie geïnteresseerd is in de koop van een premiewoning in de regio Venray en de kursus van de Vereni ging Eigen Huis' wil bijwonen, kan zich daarvoor vóór 16 april a.s. aan melden by de Vereniging Eigen Huis', Postbus 735, 3800 AS Amers foort Bij de aanmelding graag even vermelden met hoeveel personen men denkt te komen. Deelnemers ontvangen van de 'Vereniging Eigen Huis' een schriftelijke be vestiging met details over de kursus en over de wijze van betaling van het kursusgeld. De burgemeester van Venray maakt ter voldoening aan het be paalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat de gemeenteraad van Venray in zijn vergadering van 27 maart 1990 in voorbereiding heeft verklaard: 1. een partiële herziening van het bestemmingsplan 'Buitengebied' voor een perceel gelegen aan de Horsterweg 7 te Leunèn, ten be hoeve van de bouw van een agra rische bedrijfswoning; 2. een partiële herziening van het bestemmingsplan 'Leunen' voor terreinen gelegen aan de Bershof te Leunen, ten behoeve van parti- kuliere woningbouwplannen; 3. een partiële herziening van het bestemmingsplan 'Burggraaf voor een terrein omsloten door de straten Nieuweind, St. Odastraat en Noórderhof te Ven ray, ten behoeve van de bouw van een gezinsvervangend tehuis. Deze voorbereidingsbesluiten tre den in werking met ingang van 5 april 1990 en liggen voor ieder ter inzage in het raadhuis. Raad huisstraat 1 te Venray, afdeling VROM, tijdens kantooruren van 9.00 tot 12.00 uur. De burgemeester voornoemd, mr. H.J.M. Defesche. Burgemeester en wethouders van Venray zijn voornemens aan de na volgende bouwaanvragen medewer king te verlenen. het bouwen van een garage ertafscheiding uitbreiding ber ging aan de Kamperfoelie 18 te Ven ray, tn.v. EW.A.J. Pluym; het plaatsen van 4 licht masten aan het Sportpark Leunen te Leunen, tn.v. Sportvereniging Leunen-Veulen-Heide, p/a W. Voesten, Van Megenstraat 11; het bouwen van een garage aan de Kogeldistel 36 te Venray, tn.v. P.Th. Martens. De op de bouwaanvrage(n) betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 6 april 1990 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de onderafdeling bouw- en wo ningtoezicht kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche Jaarlijks wordt op 5 mei in Am sterdam met een Nationaal pro gramma de Nederlandse bevrijding van de Tweede Wereldoorlog ge vierd, in aanwezigheid van H.M. de Koningin. Het is traditie, dat vanuit elke provincie één gemeente wordt aan gewezen om een afvaardiging te stu ren naar deze feestelijke bijeen komst, die plaats vindt in theater Carré. Dit jaar is namens de provin cie Limburg de gemeente Venray daarvoor gekozen. Mensen uit Venray kunnen per bus, die hiervoor speciaal wordt ge huurd, naar Amsterdam. De bus vertrekt op zaterdagmiddag 5 mei a.s. om 14.30 uur vanaf het raad huis. Onderweg wordt gezorgd voor een eenvoudige maaltijd. Om streeks 18.30 uur is de aankomst bij theater Carré, waar óm 19.30 uur het programma begint. Dat duurt tot ongeveer 21.00 uur, waarna een hapje en een drankje zal worden ge- serveer. Omstreeks 24.00 uur zal de bus weer in Venray arriveren. Er zijn voor de deelnemers aan deze dag geen kosten verbonden. Belangstellenden voor deze dag kunnen zich hiervoor telefonisch opgeven by de gemeente Venray, tel. (04780)-23227, de heer G. Spel- bos. Opgave kan geschieden van 6 D.O.S. Toernooien: Onze vereniging organiseert het komende weekend de voorron dewedstrijden van de 5e klasse. Vandaag 5 april starten we daarmee en zaterdag 7 april worden de wedstrijden voortgezet. Maandag, dinsdag en woensdag (9, 10 en 11 april) organiseren wij tesamen met OBK de finalewedstrij den 3-banden le klasse. Aanvang op donderdag, maandag, dinsdag en woensdag, telkens om 19.00 uur. Op zaterdag begint het om 11.00 uur. Wij verwachten dat alle leden die zich beschikbaar hebben gesteld voor arbitreren en/of schrijven, ty dig aanwezig zullen zijn. Vrydag en zaterdag (6 en 7 april) zijn de finalewedstrijden 7e klasse. W. Zwanenberg en Th. Mer- tens zijn deelnemers daarvan. Zij spelen by OGO te Overloon en suk- ses is hen toegewenst. W. Berden, L. Janssen en R. Voermans spelen finalewedstrijden 2e klasse 3-banden op 9, 10 en 11 april a.s. bij HGL in café Klomp. Ook hen alle sukses toegewenst. V.O.P. Uitslagen bandstoten: Acquit-VOP 1 5-2 VOP 2-v.d. Sterren 5-2 Bekerfinale 3-banden Het afgelopen weekend werd in Ttegelen de bekerfinale, voor drie bandenteams, door de Lichtenberg georganiseerd. Het VOP-team be haalde in de wedstrijd tegen Ainor- ti twee overwinningen door Piet Hermans en Theo Dericks met resp. 0.653 en 0.391 gem. Eric De ricks speelde 0.634 gem. en verloor zyn party met 2 caramboles ver schil. Winst dus voor VOP met 5-2. Ook tegen Acquit verloor Eric zyn party met 0.562 gem., maar door overwinningen van Piet 0.666 gem. en Theo 0.843 gem. werd ook deze wedstrijd met 5-2 gewonnen waar door VOP winnaar werd van deze finale. Clubkampioenschap Vrydag 6 april wordt een begin gemaakt met de wedstryden voor het clubkampioenschap van VOP. Alle deelnemers hieraan worden de eerste avond verzocht om om 18.45 uur aanwezig te zyn. V.B.B. Eindstand kompetitie 1989/90 Driebanden: HGL 9 24 107- 59 OBK 4 24 100- 68 DOS 5 23 84- 77 BCY 3 23 81- 80 Anker 5 24 78- 90 DOS 6 24 73- 95 L'67 3 24 56-112 A-klas: OBK 1 24 128- 40 BCY 1 24 107- 54 HGL 2 24 94- 74 SNA 1 24 93- 75 Steeg 1 24 87- 81 HGL 1 24 84- 82 PGH 1 24 82- 86 OGO 1 24 81- 87 DOS 1 24 80- 88 OGO 2 24 79- 89 BIOS 1 24 73- 95 Anker 1 24 57-111 OBK 2 24 43-125 B-klas: VOP 1 28 162- 90 april tot en met 11 april a.s. tij dens kantooruren. Indien er vee interesse bestaat, geldt dat degen» die zich het eerst opgeeft mee kan Meldt u dus tijdig aan! Na de aanmelding ontvangen dt deelnemers verdere informal over deze dag. Artikel 18a van de Wet R.O. Burgemeester en wethouders van Venray zyn voornemens om op grond van artikel 18a van de Wet q de Ruimtelijke Ordening vrijstel ling te verlenen van het ter plaats geldende bestemmingsplan ten bn hoeve van de navolgende bouw plannen: het bouwen van een carpon aan de Bosweg 7a te Venray, tm G.W.M. Ehren-Driessen. De op de bouwaanvrage(n) betrek king hebbende stukken liggen ma ingang van 6 april 1990 gedurendt 14 dagen voor een ieder ter inzag bij de onderafdeling bouw- en w> ningtoezicht, kamer 310 van ha raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk bj burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray mr. H.J.M. Defesche DOS 2 28 157- 9; OPM 1 28 146-10: OGO 3 28 143-10! SNA 2 28 142-1K DCB 1 28 140-112 Anker 2 28 129-121 HGL 3 28 128-12- L'67 1 28 127-121 SVD 1 28 117-13! Vat 1 28 108-142 BCY 2 28 105-147 BIOS 2 28 101-151 OBK 3 28 99-151 Parkzicht 1 28 80-172 C-klas: Vat 2 26 158- 76 BIOS 3 26 153- 81 OGO 4 26 152- 82 SNA 3 26 148- 86 HGL 4 26 141- 93 OGO 5 26 137-97 DOS 3 26 120-112 Roelanzia 1 26 109-125 OPM 2 26 108-126 Anker 3 26 98-136 L'67 2 26 92-142 SVD 2 26 87-147 Anker 4 26 68-166 OGO 6 26 65-169 D-klas: Lantaarn 1 24 173-43 HGL 6 24 166- 56 Steeg 2 24 152- 64 VOP 2 24 146- 70 HGL 5 24 143- 73 DOS 4 24 109-107 Lantaarn 2 24 97-119 HGL 7 24 96-126 Vat 3 24 92-122 SVD 3 24 70-142 BIOS 4 24 70-146 HGL 8 24 51-165 SVD 4 24 31-183 In het afgelopen weekend werden de finalewedstrijden gespeeld in de kader-klasse. Biljartvereniging BCÏ met name in de persoon van Miep Poels— had voor een voortreffelijke organisatie zorg gedragen. Jan Zanders was de terechte win naar .met een moyenne van 14.28 en een hoogste serie van 89, 2e plaats: P. Volleberg met een moyen ne van 8.94 terwyl A. Giezen met een moyenne van 6.40 de 3e plaats behaalde. Verdere stand: 4e L. Site bers. 5e W. Vermeulen en 6e G. van Asten. In hetzelfde weekend zyn ook de voorwedstrijden gespeeld van de 6e klasse. Vanwege het gegeven dat de resultaten van De Lantaarn niet beschikbaar waren is omtrent de finalisten nog geen duidelijk heid te geven. Wellicht volgende week hierover meer. WEGPIRATEN GEZOCHT Terwyl de eigenaar van een nabij de Kiosk geparkeerde personen auto zich voorlichting liet geven omtrent de belastingaangifte, werd zijn geparkeerde personenauto door een andere personenauto ramd. Gezien de behoorlijke deu ken moet de veroorzaker dal hebben bemerkt Maar deze is vandoor gegaan zonder dat zyn identiteit kon worden vastgesteld. Mogelijk zyn er getuigen van deze botsing, die vorige week donderdag avond tussen 21.30 en 22.15 uur plaatsvond. Willen die zich bij de politie melden. Dat wordt ook van eventuele gf tuigen gevraagd, die hebben gezien dat op donderdag tussen 13.30 en 14.30 uur op de parkeerplaats bjj de Tbcro een personenauto van een 29-jarige inwoonster uit Meeiio werd 'geramd'. Ook deze veroorza ker is vergeten zyn visitekaartje achter te laten.

Peel en Maas | 1990 | | pagina 16