Na Venlo behaalde Venray diepterekort in N.Limburg GRENZELOOS ELEGANT VVD W.D. grote pechvogel bij gemeenteraadsverkiezingen Kerkdorp Heide maakte politieke b(r)okkesprong Goochelen met cijfers I *4. Interessante tentoonstelling in museum 't Freulekeshuus Fysiotherapeuten uit ziekenhuis starten met een eigen praktijk Slechts 56,7% ging naar stembus Alle 1124 VVD stemmers bedankt. Met 17 stemmen meer hadden wij weer met 2 zetels teruggekomen in de Raad. Ook met een raadslid en goede steunfractie blijven wij doen wat nodig is 17 Stemmen tekort voor 2de zetel... VERSLEIJEN OIRLO DE BERGHAAGft f 39,50 DE BERGHAAG 'Samenwerking' in Heide lachende derde Opening pottenbakkerij 'Rooyart' op de Hulst kil ■Lè» Lt Thei Min en zijn tijdgenoten Gemeenschap pelijk gebruik atletiekbaan PEEL EN MAAS 1 4 PEEL EN MAAS Donderdag 29 maart - Pagina 5 Van de in totaal 25.870 stemge rechtigden, die woensdag jl. naar de stembus mochten om een nieuwe gemeenteraad te kiezen voor de komende vier jaar, heb ben er in de gemeente Venray maar 14.664 een geldige stem uit gebracht. Met een opkomst van slechts 56,7% heeft Venray net boven Venlo, waar het opkomst percentage t op 51,6% lag— in Noord-Limburg een diepterekord bereikt Vier jaar geleden stem den in Venray maar liefst 68,9% van de kiesgerechtigden en in Venlo 63,1%. Overigens lag in alle zeventien Noordlimburgse ge meente het opkomstpercentage lager dan in 1986. Van degenen die toch de moeite hadden gedaan om met hun oproe- pingskaart naar het stembureau te gaan, presteerden het toch nog 38 kiezers om een blanco stem uit te brengen. Het gebruik van de stem- machine heeft echter als voordeel, dat geen enkele ongeldige stem werd uitgebracht. OP DE KERKDORPEN Van oudsher zijn de inwoners van de kerkdorpen de trouwste gebrui kers van het kiesrecht. In Vrede- peel liet slechts 16,5% van de kiesgerechtigden verstek gaan en in Heide 17,3%. Maar bij het beschouwen van de cijfers blijkt toch wel, dat ook op de dorpen de belangstelling voor de gemeentelijke zaak tanende is. Zo bleef in Smakt 39% van de opgeroe- penen thuis, direkt gevolgd door Oostrum waar 38% het voor gezien hield. In Merselo nam 32% van de kiesgerechtigden de weg van de minste weerstand en in Leunen ge loofde 31% het wel. Ysselsteyn en Veulen tekenden voor 29% thuis blijvers, Oirlo voor 28% en Casten- ray voor 25%. VENRAYSE STEMBUREAUS De leden van het stembureau in het wijkcentrum Brukske hadden een ongewilde rustige dag. Van de 1.760 stemgerechtigden waren er 1.043 (59%) niet op komen dagen. En van de 710, die wel kwamen stemden er ook nog 7 blanco... In het tweede stembureau van Bruk ske, in de Peuterspeelzaal, werd ge wacht op 1.848 kiezers. Bij het sluiten van het bureau waren er welgeteld 905 (minder dan de helft) geweest, waarvan er nog 4 blanco stemden. Een ander diepterekord werd be haald in de LOM-sehool 't Groene- wold. De bemanning van dit bureau zat te wachten met de kaarten van 1.714 stemgerechtigden. Tben de stemmachine om 7 uur 's avonds Wanneer de Venrayse kiesge rechtigden slechts zeventien stemmen meer hadden uitge bracht op de WD, dan zou mr. Frans van Hooft de tweede man in de WD-fraktie geworden zijn. Door dit minimale verschil zal de ze partij de komende vier jaar al leen door de heer L.G.P. Janssen worden vertegenwoordigd. De PvdA kwam 178 stemmen tekort om de heer Pieter van de Boogaart —vijfde op de kandida tenlijstterug te laten komen in de gemeenteraad. De heer Roland Zwiebel zal het nieuwe gezicht zijn in de PvdA-fraktie. Om de zaak te kompleteren: Lijst V.d. Vorle mistte 246 stemmen voor een derde zetel en 'Samenwerking Venray' had 290 stemmen tekort voor een derde zetel. Bij het CDA had mevr. Angela Bosmans-Aarts, nummer 14 op de kandidatenlijst, pech. Doordat de heer Wim Willems uit Ysselsteyn, die als achttiende op de kandida tenlijst voorkwam, meer dan de halve kiesdeler haalde, werd hij rechtstreeks bij voorkeur gekozen. ZETELVERDELING Bij een opkomst van in totaal 14.644 stemgerechtigden, bedroeg de kiesdeler 637,5652 en de halve kiesdeler 318,7826. Bij de eerste ronde werden de 'volle' zetels ver deeld. Hiervan waren er 12 voor het CDA, 4 voor de PvdA, 2 voor V.d. Vorle, 1 voor de WD en 2 voor 'Sa menwerking Venray'. De tweede ronde ging om het verdelen van de twee restzetels, om op het totaal van 23 raadsleden te komen. Het eerste lijstgemiddelde van 613,923 leverde voor het CDA de eerste restzetel op. De andere partij en hadden een lager gemiddelde. Bij de toewijzing van de tweede restzetel gold weer het lijstgemid delde, dat nu voor het CDA uitkwam op 570,071. Dus ook de tweede rest zetel was voor deze partij. Voor de WD bedroeg beide keren het lyst- gemiddelde 562,000. De einduitslag werd derhalve: CDA 14 zetels; PvdA 4 zetels; V.d. Vorle 2 zetels; WD 1 zetel; Samen werking Venray 2 zetels. Ambassador Club. Solide tuinset van internationale klasse. Gemaakt van de weerbestendige kunststof Polycom S-2000. Duurzaam, stijlvol en komfortabel. Stoelen in 5 stan den verstelbaar. In wit: Stoel Ambassador Club Voetenbank Jockey Club Garden Tafel ovaal 136x91 cm Bij uw Hartman dealer: Casten rayseweg 14 Telefoon 04787-1941 JE HAALT MEER ZOMERS UIT EEN HARTMAN werd afgezet, waren er slechts 767 kaarten ingeleverd, omdat een dik ke 55% verstek had laten gaan. Ook de opkomst in Landweert viel danig tegen, want in het wijk centrum aan de Kruidenlaan wer den 1.127 kiezers verwacht. Uiteindelijk kwamen er maar... 497 naar de stemmachine. De rest, 630 opgeroepenen, ofwel 56% bleef thuis. In de openbare basisschool in Landweert was de opkomst niet veel beter. Van de 1.262 mensen, die mochten stemmen, het 52% verstek gaan. In Venray werd het meeste van het kiesrecht gebruik gemaakt in het stembureau Café Camillus op het terrein van St. Servatius, waar byna 59% van de kiesgerechtigden hun stem uitbracht. Ook in het wijkcentrum Veltum was de op komst met 58% een gunstige uit schieter, evenals de Perdstal met een dikke 56% en Het Schutters veld met 56,7%. OORZAKEN Het opkomstpercentage in Ven ray is nagenoeg gelijk aan het lan delijke opkomstpercentage. Men. mag daarom gerust aannemen dat de uitslagen van de landelijke on derzoeken, die gedaan zijn naar de lage opkomst tijdens de verkiezin gen, ook voor Venray van toepas sing zijn: 5% kwam niet opdagen wegens onvrede over het beleid van de landelijke politiek; 5% kwam niet opdagen wegens onvrede over de gang van zaken in dé gemeente politiek. De overigen hadden geen specifieke reden om niet te gaan stemmerff Zij hadden er dus ge woon geen zin in. Het is dus niet zo dat de handel en wandel van de gemeente Venray (mestproblematiek, Artikel 12) dé reden is dat slechts 56,7% van de Venrayse burgers ging stemmen. "Toch zou het interessant zijn om het kiesgedrag van de Venrayse be volking eens te laten onderzoeken. Voor een optimale verzorging van uw huisdier. Met diervriendelijke aanbiedingen ver onder de normale verkoopprijzen!! Torka blikvlees voor uw hond 400 gram a f 0,69 20 kg kattebak- vu||in9 slechts f 14,00 20 kg geëxpandeerde hondebrok Bij besteding voor f 25,- een smakelijke verrassing voor uw huisdier. specialist in dierenverzorging! Vennenweg 5, Oostrum Telefoon 04780-82512 Industrieterrein De Witte Vennen Tben eind vorig jaar het kerkdorp Heide zich in alle bochten wrong om van de aan de Ysselsteynseweg geplande mestfabriek af te komen, schreef de Eindhovense advokaat mr. V.d. Korputt in een bezwaar schrift namens de dorpsraad en de buurtbewoners, dat Heide elekto- raal wat betreft de verkiezingen) niet belangryk zou zijn. By het stemmen voor een nieuwe gemeen teraad heeft het kleine Heide de Venrayse regeringspartijen' be hoorlijk laten voelen elektoraal toch wel wat in de melk hebben te brokkelen. Bij een opkomstpercen tage van 86.6% (na Vredepeel het hoogste opkomstpercentage van al le gemeentelijke stembureaus!) heeft het Heidse stemvolk het CDA een geweldige dreun gegeven, door massaal op 'Samenwerking Venray' te stemmen. LACHENDE DERDE Werden in 1986 nog in dit van ouds 'CDA-bolwerkje' 230 stemmen op deze politieke partij uitgebracht, nu waren het slechts 121 Heidena ren, die zich nog achter de groene CDA-vlag schaarden... 'Samenwer king' daarentegen, die in 1986 niet meer dan 12 Heidse stemmen kreeg, werd woensdag jl. verrast met maar liefst 179 stemmen van de in totaal 329 kiesgerechtigden. De tweede Venrayse 'rege ringspartij'. de PvdA, zag haar aan hang in Heide dalen van 27 naar 10 stemmen. De WD deelde In de ak- tie van het 'elektoraal niet belang rijke Heide' en inkasseerde een terugloop van 17 naar 7 stemmen. Alleen de fraktie V.d. Vorle behoef de haar wonden niet te likken, want die bleef met 12 stemmen by beide verkiezingen gelyk. En zo werd 'Samenwerking Ven ray' in Heide de spreekwoordelijke lachende derde. GOED TREKPAARD Gerrit Verkoeijen, nummer vyf op de lijst van 'Samenwerking Ven ray', die tijdens de strijd tegen de mestfabriek in de voorste gelederen stond, vergaarde in zyn dorp maar liefst 136 voorkeurstemmen. In Leunen sleepte hy 23 stemmen weg en in Veulen 11. In tótaal werden in de gemeente 215 stemmen op hem uitgebracht. Een ander interessant gegeven is, dat CDA-lijsttrekker Joos Truyen in Heide slechts 36 stemmen kreeg en PvdA-voorman Bert Kersten niet meer dan 6. Toon den Brok, aan voerder van 'Samenwerking Ven ray', die slechts 19 Heidse stemmen kreeg, moet in ieder geval gekonsta- teerd hebben, dat hij een goed trekpaard voor de Heidse verkie- zingskar had gespannen. De stembusuitslagen voor de ver kiezing van de gemeenteraadsle den, zijn als steeds voor velerlei uitleg vatbaar. Landelijk stelt men dat 30% van de CDA-kiezers niet is komen opdagen; van de PvdA- kiezers zou zelfs 35% verstek heb ben laten gaan. En D66 zou boven dien ook nog een groot aantal stemmen van de PvdA naar zich hebben toegetrokken. Hier in Venray hebben we kun nen konstateren dat het aantal weg blijvers procentueel bij de hoogste cijfers behoort. Feit is, dat het CDA nu 54,5% van de uitgebrachte stemmen kreeg, te genover 50,5% in 1986. De PvdA kreeg nu 18,2% van de uitgebrachte stemmen, tegenover 21,6% in 1986. De fraktie Van de Vorle kreeg nu 10% van de uitgebrachte stemmen, tegenover 10,1% in 1986. De WD kreeg nu 7,6% van de uit gebrachte stemmen, tegenover 9.3% in 1986. De fraktie Samenwerking tenslot te kreeg 9,7% van de uitgebrachte stemmen, tegenover 8,3% in 1986. Dus, alleen het CDA en de fraktie Samenwerking boekten winst. De andere partijen leden verlies. Het hardst kwam dat aan bij de WD, welke met 1124 stemmen slechts één zetel kreeg toegewezen. Dat is een heel dure zetel ten opzichte van het CDA, welke voor elk der 14 raadszetels gemiddeld slechts 570 stemmen 'betaalde'. In 1986 gingen 17.126 Venrayers naar de stembus. Ditmaal waren dat er slechts 14.664. Dat wil zeggen dat 2.462 Venrayers om de een of ande re reden niet gingen stemmen, ter- wyl ze dat in 1986 nog wel deden. In totaal hebben ditmaal zo'n 10.200 stemgerechtigde Venrayers het niet nodig gevonden hun stem uit te brengen. En dat is zeer be treurenswaardig. Er zullen wel ver schillende oorzaken zijn aan te wyzen. Volgens de landelijke opi niepijlers hebben die thuisblijvers 'geen interesse', 'geen tijd', 'verhin- Na acht jaar gevestigd te zijn ge weest op de Kempweg 9 onder de naam 'Blauwbilgorgel', openen Leo Martens en zijn vrouw Mariëtte Groeneveld zaterdagmiddag om half drie hun nieuwe pottenbakke rij onder de naam 'Rooyart' op het industrieterrein De Hulst nr. 12. Mede als gevolg van het feit, dat het pottenbakkersechtpaar sinds mei 1988 een dependance hebben in de Kasteeltuinen te Arcen, heeft het bedrijf een geweldige groei doorge- maakt, welke alleen met nieuw bouw was op te vangen. In het hoogseizoen wandelen per dag zo'n 5000 bezoekers door het atelier en de toonkamer. En omdat kykers veelal ook kopers zijn, moet er voor worden gezorgd, dat er voldoende voorraad is aan keramiek in steen goed en porselein, gedraaid op de schyf en met de hand gevormd. De nieuwbouw biedt hiervoor alle mo gelijkheden. Naast het riante woonhuis bevindt zich een aantrek- derd' en nog meer van dergelijke uitvluchten. 'Als' is ook een veel gebruikt woord bij deze verkiezingen. Als de WD in Venray 17 stemmen méér had gekregen, zou die partij weef twee zetels gekregen hebben, in- plaats van die ene waar men nu te vreden mee moet zyn. Als Henk Willems niet was vertrokken, dan had de PvdA misschien meer stem-, men gekregen... En zo kan men nog dikwijls 'als' zeggen. We hebben eens berekend hoe de stemverhouding zou zijn geweest als er nu evenveel Venrayers naar de stembus zouden zyn gegaan als in 1986. Dat resulteerde natuurlijk in heel fictieve cijfers. De winnaars winnen dan namelijk nog meer en de verliezers komen nog meer in de 'rode. cijfers'. 2.462 Stemmen minder dan in 1986 betekent een lagere opkoipst van ïê,79%. Gaan we die 16,79% bij de nu uitgebrachte stemmen tellen, dan zou bij dit gegoochel de CDA 9.321 stemmen gekregen hebben. Dat is 669 stemmen meer dan in 1986 en een winst ten opzichte van dat jaar van 7,7%. De PvdA zou er 449 stemmen bij- krijgen en komen op 3.122. Dat is 567 stemmen minder dan in 1986; een verlies van 15,3%. De fraktie Van de Vorle zou 245 stemmen meer gekregen hebben en op 1.710 gekomen zyn. Dat is 24 stemmen minder dan in 1986; een verlies van 1,4%. De WD zou met de toeslag van 16,79% op 1.313 stemmen gekomen zijn. Dat is 266 stemmen minder dan in 1986; een verlies van 16,8%. Samenwerking tenslotte zou ver houdingsgewijs 1.659 stemmen be halen. Dat is 187 stemmen meer dan in 1986; een winst van ruim 11%. Nogmaals: het zyn zeer fictieve cyfers, welke zelfs heel anders zou den kunnen zijn als er evenveel Venrayers waren komen stemmen als in 1986. Het bly ft goochelen met cyfers... kelijke moderne toonkamer en een goed geoutilleerd atelier met draai tafels, kleiplettafel voor de handvor men en een spuitcabine. Hoewel pottenbakken een zeer oud beroep is, moet men toch met de tyd mee gaan. Vandaar dat een computer gestuurde oven de moderne tijd duidelijk manifesteert. Toekomst muziek is de aanleg van een beel dentuin rondom de nieuwbouw. Met de verhuizing naar de Hulst heeft men de naam Blauwbilgorgel gewijzigd in 'Rooyart' als verwijzing naar Venrayse kunst of —zoals men wil— rode aarde, waaruit de kunst uit Venray wordt gemaakt. Waarom een nieuwe naam? Probeer een bui tenlander maar eens duidelijk te maken, dat een blauwbilgorgel het vreemde kind is van een porgel en en porulan, ontsproten aan de fan tasie van 'gorgelrijmer' Cees Buddingh. De officiële opening wordt zater dag verricht door dichter/journalist Koos v.d. Kerkhof met muzikale om lijsting van het volksmuziektrio 't Gelag uit Venlo. Zondag 1 april is het vanaf 13.00 uur open dag op de Hulst 12. INBRAAK DEPOT POSTORDERBEDRIJF Door forcering van schuifdeuren was toegang verkregen tot een aan de Albionstraat in Leunen gelegen depot van een postorderbedrijf. Er bleken 10 bestellingen te zijn ont vreemd met een totale waarde van 900.-. Het moet zaterdagmiddag een bij zondere verrassing zijn geweest voor Thei Min en zijn vrouw, dat er zo velen belangstelling toonden voor de tentoonstelling van zyn werken en van een aantal van zyn tijdgenoten. De grote zaal van Ven- rays museum 't Freulekeshuus was in ieder geval te klein om allen te herbergen. Het gaat dan ook om een voor Venray heel bijzondere ex positie, want de kunstenaar, die over een halfjaar 85 hoopt te wor den, heeft het Venray van vroeger niet alleen in een aantal boeken, maar tevens in tal van schilderijen vastgelegd. Daarnaast heeft hij veel beeldhouwwerken gemaakt en zijn herinneringen aan zijn Indonesi sche tijd en zijn verblijf in Japanse krijgsgevangenschap in woord en beeld vastgelegd. In zyn verwelkoming herinnerde stichtingsvoorzitter J.J.A. Gootzen aan de privatisering van dit van ori gine gemeentelijk museum, dat 'door tal van aktieve vrijwilligers wordt gerund. 'Wij willen bewaren, ordenen, bestuderen en laten zien van het leven in ons eigen gebied in •vroeger jaren'. De tentoonstelling van de artistieke werkzaamheden van Thei Min noemde hy daarvan een duidelijk bewijs. Mevr. P.M.C. Defesehe-Derka, die bly was deze tentoonstelling te mo gen openen, stelde, dat in deze ex positie een duidelyk tydsbeeld van Venray wordt gegeven, omdat zo veel mogelyk aspekten van het oude Venray —en bovendien uit de Indiëtijd van de kunstenaar- worden belicht. Schilderijen, teke ningen, beeldhouwwerken en ge schriften getuigen van de armoede en eenvoud in het nietige Venray van toen en laten zien hoe er voor de oorlog geleefd, gewerkt en ge speeld werd. Zij was er van over tuigd, dat deze tentoonstelling zeer veel belangstelling zal trekken. Een gedicht van Thei Min, waarin hij het Venray beschreef vanaf zyn komst in Venray in 1912 tot 1990, werd zeer gevoelig voorgedragen door mevr. M. van Ilooren-van Els.' Op de tentoonstelling worden ook werken vertoond van artistieke tijd genoten van Thei Min. Deze terug blik in de 20ste eeuw wordt mede gegeven door Sjang van Bergen. Sjang Theuws, Louis Pouwels, Pe- tran Vermeulen, Johan Jeuken. Giel Kusters, Mère Ancilla Kramer. Tbon Kate man, Adri Verstraelen. Henk Baltussen, Jaap Min uit Ber gen N.H. (neef van Thei Min) en Paul Min (oomzegger van Thei Min). Men kan deze zeer interessante tentoonstelling bezoeken op iedere woensdag-, zaterdag- en zondagmid dag van 14.00 tot 17.00 uur. Als gevolg van de fusie tussen het St. Maarten s Gasthuis te Venlo en het Venrayse St Elisabelhzieken- huis en de daarbij behorende bezuinigingen, zal de afdeling Fy siotherapie van het St. Elisabethzie- kenhuis worden geprivatiseerd. Op 2 apxil a.s. starten de therapeuten Rob Pleysier. Jan van den Berg en Cees van Leeuwen hun eigen prak tijk in het pand Gouden Leeuw 1. Atletiekvereniging Venray en Tri- athlonvereniging Venray maken se dert 7 maart beiden gebruik van de atletiekakkommodatie van de ge meente Venray in sportpark 'De Wieën'. De besturen van beide vere nigingen hebben na gesprekken met vertegenwoordigers van de ge meente Venray en de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) in goede onderlinge verstandhou ding afspraken gemaakt die de be langen van atleten in de regio Venray moeten dienen. Tevredenheid Beide verenigingen zijn tevreden over de bereikte overeenkomst. De besturen van beide verenigingen sluiten, nu er goede afspraken zijn gemaakt, niet uit dat in de toe komst de samenwerking zal wor den uitgebreid. Een bundeling van krachten zou in het belang van de atleten zijn. Afspraken Atletiekvereniging Venray ver huurt de atletiekakkommodatie aan de Triathlonvërenïging. Deze betaalt voor het gebruik van de baan en kleedakkommodatie een vast bedrag per jaar, c.q. per maand, vermeerderd met een vast bedrag per lid per maand. Zy betaalt bo vendien nog een bedrag ineens voor de aanleg van een voorziening waarmee de lichtinstallatie kan worden bediend. Maximaal 25% van de leden van de Triathlonvereniging Venray zal zich alleen met lopen bezighouden. Bovendien moet de kontributie van die leden minimaal 25% hoger zyn dan de kontributie voor een senio renlidmaatschap by AWenray. Jaarlijks overleg Ieder jaar zal in oktober overleg plaatsvinden over eventuele bijstel ling van de afspraak over de kontri butie voor leden met een KNAU- licentie. Mochten er ondanks alles toch nog konflikten ontstaan, dan zullen beide verenigingen de KNAU om arbitrage vragen. boven Albert Heijn en op 1 mei be ginnen R. Velthuizen en Len de Vis ser zelfstandig naast de taxicentrale aan de Kempweg. Alleen de hydro- therapie en de lymedrainage bly- ven in het ziekenhuis. Uit een onderzoek onder de zie kenhuizen met 220 bedden is ge bleken. dat in het Venrayse ziekenhuis landelijk gezien— het meeste poliklinisch en veel kli nisch werk wordt verricht Na de fu sie van vorig jaar werd daarom besloten de afdeling fysiotherapie een eerstelijns-zorg te laten wor den. Onder leiding van de heer P.J. de Kubber, adj.direkteur van het St. Maartens Gasthuis werd het projekt naar de privatisering begeleid. De afdeling Fysiotherapie in Venray telde 7.6 formatieplaatsen. 'GEZELLIG WINKELTJE' De heer Pleysier heeft 2()1/2 jaar in het Venrayse ziekenhuis ge werkt de heer V.d. Berg bijna 12 Vz jaar en de heer Van Leeuwen zou in mei IS1/» jaar op de loonlijst van het ziekenhuis hebben gestaan. Het drietal, dat nu een maatschap gaat vormen, neemt met pijn in het hart afscheid van het ziekenhuis- Werk. Rob Pleysier; 'Het leuke van dit werk is, dat wij te maken had den met zowel de ziekenhuispatiën ten als met patiënten van buiten het ziekenhuis. Hiervoor hadden wij tenslotte ook gekozen. We heb ben met z'n allen hier fijn gewerkt. Met de specialisten, artsen en ver plegend personeel werkten wij goed samen en we vormden als het ware een grote familie'. Cees van Leeuwen: 'We pakken ons gezellige 'winkeltje' op en zullen in onze nieuwe praktijk dezelfde gezellige sfeer kreëren'. OPEN HUIS De maatschap van dit drietal krijgt boven Albert Heyn —te berei ken met een lift en met veel par keerruimte in de onmiddellijke omgeving— de beschikking over 120 m2 praktijkruimte, dat volledig wordt geoutilleerd voor hun specia lismen in acupunctuur, manuele therapie, sportletsels, mond* en kaakklachten en voetreflexologie. Zij hebben een kontrakt met het ZNL, maar zullen ook werken voor andere ziekenfondsen en particu lieren. In verband met de opening van hun praktijkdeuren op 2 april a.s. wordt op zaterdag 31 maart 'Open Huis' gehouden van 11.00 tot 14.00 uur voor genodigden, waarna tus sen 14.00 en 16.00 uur iedereen een kijkje achter de deuren mag komen nemen. 'n abonnement waard

Peel en Maas | 1990 | | pagina 5