EXTRA EXTRA Tien jaar Aostrumse Zangkömpeneej Raadsvergadering gemeente Vierlingsbeek y- H.V. Manual Duivensport St. Christoffel Open National te Apeldoorn Bedrijfsrekreanten- kompetitie tafeltennis Jumpers '76 C.D.A. afd. Venray Bowlen Amnesty International Atletiekvereniging Venray-Regio Sjoelclub Venray Stockcarracing De Peeldrivers 't Alvertje AANBIEDING AANBIEDING 7gp (ftendtikb mk v PEEL EN MAAS i Donderdag 29 maart - Pagina i{ p| In september 1980 werd in Oostrum by een aantal enthousi aste vastelaovesvierders het idee ge boren, om met zingen een bydrage te kunnen leveren aan de plaatselij ke carnavalsviering. Vanaf de op richting bestond de vereniging uit 16 zangers die onder leiding van Staf Soulimans van start gingen. Op de zittingen van carnavalsvereni ging 'De Karklingels' werden de plaatselijke verenigingen en de middenstand op de korrel geno men. Het bleek al snel, dat men ook buiten het carnavalsseizoen met zingen wilde doorgaan, maar dan met een niet-carnavalesk repertoi re. Er ontstonden kontakten met andere verenigingen en zo werd er al gauw deelgenomen aan lieder- tafelfestivals, koffieconcerten e.d. Tbt diep in het Brabantse land zijn de Oostrumse zangers inmiddels bekende en welkome gasten. De Aostrumse Zangkömpeneej trad in de eerste zeven jaren op on der de naam 'Oëre Ibe', hetgeen in carnavalistisch opzicht geen verde re uitleg behoeft. Daar men later ook de serieuze muziek beoefende, werd besloten om buiten de carna-, valstyd een andere naam te voeren en dit werd dan 'Aostrumse Zang kömpeneej'. Sinds het vertrek van Staf Soulimans is de muzikale lei ding overgenomen door Frans Ver hofstad. In 1988 werd besloten om deel te nemen aan een concours, om zo eens te kunnen vaststellen op welk nivo men muzikaal stond. Te Weert- Boshoven behaalde de Zangkömpe neej voor de eerste keer al een fraai sukses nl. een eerste prys met pro motie en de beker voor het hoogste aantal punten in de betreffende af deling. Aangemoedigd door dit suk ses is besloten om weer eens op concours te gaan en nu in de afde ling D, vergelijkbaar met de eerste afdeling in het blaasvak. Het zal ze ker een opsteker zijn voor deze ver eniging als men weer met. een mooie prijs uit de bus zal komen, temeer nog nu dit jaar het tweede lustrum gevierd wordt. Men wil graag uitbreiding van het ledental. Mannen van elke leeftijd uit de regio kunnen zich opgeven als lid van de Zangkömpeneej. Deze week zijn de repetities van de con coursstukken al begonnen, en om niet te laat met de repetities mee te doen is het goed om zich zo snel mogelyk aan te melden. Deze repe tities vinden plaats op de woens dagavond van 21.00 tot 23.00 uur. in de zaal van het Allemanscafé t.o. de kerk te Oostrum. Rondom het op handen zynde feest wordt er reeds druk door het feestcomité gewerkt. Een zangersfestival is o.a. een deel van het lustrum en hiervoor heb ben zich reeds een viertal vereni gingen aangemeld. Enthousiaste zangers kunnen zich als lid aan melden bij de sekretaris dhr. J. Rijs, Randen rade 5 te Oostrum, tel. 04780-82564 of eventueel in het re petitielokaal op de woensdagavond vryblijvend eens komen luisteren. In de onlangs gehouden raadsver gadering van de gemeente Vier lingsbeek werden de volgende besluiten genomen. Nu de ïaad het voorberei- dingsbesluit heeft genomen kan de aan de Merseloseweg te Overloon gelegen boerderij van de heer Stap pers worden verbouwd en daardoor behouden blyven. Het is een waar devol monument. Voor de omrin gende bedrijven zal er geen gevaar optreden voor verzwaring van de milieuwetgeving. Er zal geen nieuw agrarisch bedrijf worden opgericht De raad was van oordeel dat het een prima voorstel was waardoor een cultuur-historisch monument be houden kan blijven. Meer moeite had de fraktie van de PK om medewerking te ver lenen aan het raadsvoorstel om een voorbereidingsbesluit te nemen om. nu het taxibedrijf Verstraaten van de Vierlingsbeeksweg naar de Oploseweg is verhuisd, het vrijgeko men pand een andere bestemming te geven, waardoor zich hier een ga ragebedrijf kan vestigen. Maar na dat en zowel de raadsvoorzitter èn wet houder Litjens duidelijk gesteld hadden dat er eigenlyk niets veran derde ómdat het taxibedrijf meer dan 20 jaar hun taxi's daar hadden gerepareerd, gaf het college alle me dewerking, al ging dat by de PK niet van harte. Voor de plaatsing van een scheidingswand ten behoeve van de nieuwe ingang van de raadszaal vo teerde de raad graag een bedrag van 30.000,-. Het ontwerp van de heer Lindner uit Vierlingsbeek werd met lof door alle frakties aanvaard. De gemeente Vierlingsbeek zal de Berenschotgelden aanvra gen. Dat heeft te maken met de mi lieuwetgeving. Wel hoopte de raad dat alle gemeenten in het Land van Cuyk dat zouden doen, want andere zal er geen geld beschikbaar ko men. Tenminste 70.000 inwoners moeten aan het projekt meedoen. Het is jammer dat de familie Kaanen niet voornemens is de wa termolen te restaureren. Ze heeft af gezien van de claim op de oude stenen van de nu te slopen opslag loods in Vierlingsbeek. Albraak steen voor steen gaat niet door. De opslagloods wordt nu door de ge meente gesloopt 't Huider kan wor den gerekonstrueerd, het fietspad wordt verlegd waardoor de gevaar lijke knik zal verdwijnen. Aan een jarenlange en slepende kwestie is nu definitief een goed einde geko men. Wel werd betreurd dat een monument verloren zal gaan nu de watermolen niet zal worden herbouwd. De grondschaaf kan vervan gen worden en een schijvenmaaier kan worden aangeschaft. Dat alles gaat een bedrag vergen van 27.094,-. Mede als gevolg dat de burge meester gaat vertrekken, komt het gewenst voor, zo schrijft het college in hun voorstel, het aantal ambte naren van de burgerlijke stand uit te breiden, en een oplossing wor den voor met name het voltrekken van huwelijken op de atv- vrijdagmiddagen en de zaterdagen. Het college stelde voor om me vrouw Van Bergen-Michels en de heer J. van Loon als ambtenaar van de burgerlijke stand te benoemen. De beëdiging zal op een nader te be palen tijdstip plaatsvinden. In Overloon werd de straat naam Mortelweg gewijzigd in Kwantsheuvel, kreeg het straatje ge legen tussen de Oploseweg en Baan- sestraat de naam De Kleine Mortel, en werd voor <le nieuwe straat ten noorden van de Hoge Akker de naam Lange Akker. Het lidmaatschap van de Stichting Maasoevers gaat de ge meente 1.500,- kosten, maar dat was voor de raad een hamerelag. Met nadruk verzocht de raad aan het college om een goede voor lichting te geven nu de beleidsnoti tie minimale inkomens door de raad was aanvaard. De raad van de gemeente Vier lingsbeek zal op maandag 9 april in een speciale vergadering byeenko- men om afscheid te nemen van die raadsleden die zich niet meer in de nieuwe raad ter beschikking heb ben gesteld, c.q. niet gekozen worden. SCHOORSTEENBRAND Zondagmiddag werd de brand weer gealarmeerd voor een schoor steenbrand in een woning aan de Deumeseweg. Gelukkig bleek de brand zich niet te hebben uitge breid en kon de brandweer na een goede veegbeurt weer inrukken. De schade bleef beperkt. Er werd weer eens bewezen dat het nog altijd een goede zaak is om de schoorsteen re gelmatig te laten vegen. Als men niet kan aantonen dat dit regelma tig gebeurt, en er breekt brand uit, is het niet onmogelijk, dat de reke ning door de brandweer zal worden gepresenteerd. Uitslagen: Ma B: SWH 1-Manual 1 7-9 Hj B: Merefeldia 1-Manual 1 17-20 Hsen: Manual 1-Merefeldia 1 13-17 Programma zaterdag 31 maart: Ma B: Manual 1-SWH 1 a. 16.30 Ja A: Manual 1-Rapiditas a.17.15 Zaaldienst H.J. Programma zondag 1 april: Hj B: HBS 1-Manual 1 v.11.30 Dj B-. Manual 1-Br.Sport 1 a. 14.30 Zaaldienst H.S. Hsen: Manual 1-B.Heldia C3 a.15.35 Hr: Manual-Kaldenkirchen a. 19.00 De volgende teams moeten de spelerepasjes inleveren: Jongens asp. A, Heren jun. B, Dames jun. B en Heren senioren. P.D.V. DE ZWALUW A.s. zaterdag onze eerste wed vlucht van 1990. Inzetten op vry- dagavond 30 maart van 19.00 tot 19.45 uur. Klokken aanzetten vry- dagavond 21.00 uur. Klokken af slaan zaterdagavond 20.00 uur. In zette re gaarne om 18.45 uur aan wezig. Oude smalle poulebrieven niet meer gebruiken. Die van 't laat ste seizoen zyn goed. Deze week extra CC hoofdprijs voor serie 2 k 1,- per serie. Aante kenen in blanco kolom. Er zijn nog leden die geen ho- ldijst hebben ingevuld. Dit moet voor aanvang van 't seizoen. Breng hem dus vrijdag mee. Gymnastiekvereniging A.s. zaterdag 31 maart oefenen voor de gymnaestrada voor de seni oren van 15.00-16.30 uur. het nieuwe seizoen is weer begon nen met een Open National te Apel doorn. Het weer was slecht maar het weerhield de crossers niet om naar Apeldoorn te gaan. Ook de Venrayse crossers waren paraat. De uitslagen volgen hieronder. Eigen klasse: Mark de Bx-uijn, manches 111, finales 1; Caroline de Bruijn 1 1 1, 4; Monique Hof- mans 4 4 2. 4; Herm Hofmans 4 4 4, -: Steven v. Kempen 6 6 6,-; Ralph Spackler 4 2 5, 3. Open klasse: Mark de Bruijn, manches 111, finales 1; Caroline de Bruijn 3 2 2, 5; Steven van Kem pen 4 4 4, 5. it i Stand Klasse 1: I. Inalfa 1 67-23 2. Red Stars 1 49-41 3. Dekker Parket 46-44 4. Rank Xerox 1 43-47 5. IS Venray 1 35-55 6. Gemeente 1 30-60 Inalfa is kampioen! Stand Klasse 2: 1. Red Stars II 65-25 2. C&S Keukens 50-40 3. Ziekenhuis 48-42 4. Gemeente II 45-45 5. Oostrum 33-57 6. Red Stars III 29-61 Red Stars II is kampioen en pro moveert! Stand Klasse 3: 1. NLW 68-22 2. Inalfa II 54-36 3. Red Stare IV 48-32 4. Café Klomp 48-32 5. IS Vénray II 23-67 6. Nestlé 19-71 Verkeersongeluk met drie gewonden Donderdagmorgen om even voor twaalf uur, vond op de Puttenweg te Ysselsteyn een botsing plaats, waar bij drie personenauto's betrokken waren. Een 65-jarige bestuurder van een personenauto uit Reek wilde een voor hem rijdende personenauto inhalen, maar vergiste zich in de af stand tussen hem en het tegemoet komend verkeer, waardoor een frontale botsing plaatsvond met een personenauto, bestuurd door een 35-jarige inwoner van IJlst. Bij de botsing werd de bestuurder uit Reek levensgevaarlijk gewond en in zorgwekkende toestand naar het ziekenhuis vervoerd. Twee inzitten den van de personenauto uit IJlst, uit Leeuwarden en IJlst afkomstig, moesten eveneens met verwondin gen naar het ziekenhuis worden vervoerd. Na de botsing kon een 54-jarige, uit Deume afkomstige bestuurder van een personenauto, niet meer tijdig tot stilstand komen en ook zijn auto botste tegen een van de personenauto's. Alle drie de auto's waren ryp voor de sloop. DIEFSTAL BROMFIETS Er werd aangifte gedaan van diefstal van een bromfiets bij een woning aan de Vivaldistraat. De bromfiets werd later langs de Henri Dunantstraat teruggevonden. Uitslagen: J.Kadetten-Fighting P. 148-13 M. Flash 1-M.Junioren 12-44 Programma zaterdag 31 maart: M. Junioren-Gennep Cougars 18.00 Tafel: L. Vosbeek/N. Peetere. Scheidsrechtere: T. Nijssen/R. de la Roy. J.Kadetten-Con Brio 1 18.00 Tafel: M. Philipsen/T. Thijssen. Scheidsrechtere: K. Oosterbeek/N. Gonegai. Dames 1-Jasper Sport 1 19.00 Tafel: C. Jenniskens/E. Sharpe. Scheidsrechter: L. Bertrans. Heren 2-G rave 2 19.00 Thfel: H. v. Rooy/M. Smelt. Scheids rechter: H. Jansen. Heren 1-Deume P. 2 20.00 Tafel: M. Hageman/E. Moorren. Akros 1-J. Aspiranten 1 17.00 (tydswijziging). Boxmeer/'t Hoogkoor. Programma zondag 1 april: Mini's-PSV Almonte 14.00 St. Servatius. Tafel: S. Kapriloglu/T. Lammerts. Scheidsrechter C. Spitte re. 'J/M Aspiranten 2-Yellow Sox 15.00 St. Servatius. Tafel: E. Duyf/M. Cree- mers. Scheidsrechtere: R. Cruys/M. v. Berlo. Zaalwacht zaterdag: G. Crooy- mansAV. v. Gassel. Zaalwacht zondag: C. Spittere. VANAF HEDEN: Doorgeven van wijzigingen en afhalen van de spul len door de zaalwachten, het vol gende adres.- Stan Bertijn, Pasodoblestraat 7 (Brukske 2), tel. 83474. Voor de leden van het CDA wordt op maandag 2 april 1990 een Alge mene Ledenvergadering van het CDA Limburg gehouden. De agenda is.als volgt: Openings woord door de voorzjtter CDA Lim burg, drs. A. Magielsen. Vaststelling rooster van periodiek aftreden le den van het bestuur en Balans en Exploitatierekening 1989 CDA- Limburg. Inleiding door mr. E.J. Rongen namens de stuurgroep 2000. Aansluitend gelegenheid voor diskussie. Voorbereiding Pro vinciale Statenverkiezingen 1991; vaststelling procedures en tijdsche ma m.b.t. verkiezingsprogramma en kandidaatstelling; vaststelling criteria lijstsamenstelling. De poli tieke aktualiteit wordt belicht door drs. F. Woltere, vice-voorzitter CDA Tweede Kamerfraktie. Verkiezing CDA-lijsttrekker Provinciale Staten 1991. Rondvraag en sluiting. Deze hyeenkomst wordt gehou den in de Maaspoort te Venlo. Oude Markt 10 en zal beginnen om 20.00 uur. Wij nodigen u uit aan deze ver gadering deel te nemen. BEDRIJFS BOWLING KOMPETITIE VENRAY Uitslagen le klasse: PCV 1-Rank Xerox 1 3-1 PCV 2-De Lelie 3-1 Bowling Rest.-Custere Hydr. 1-3 WBW Wanssum-Rank Xerox 2 3-1 Eindstand: 1. P.C.V. 1 18 2. P.C.V. 2 16 3. Rank Xerox 1 15 4. W.B.V. Wanssum 14 5. De Lelie 13 6. Rank Xerox 2 13 7. Bowling Rest Venray 12 8. Custers Hydr. 11 P.C.V. 1 KAMPIOEN! Ongemeen spannend was de laatste speelavond van deze Bedrijfskom- petitie. Om alle plaatsen werd op het scherpst van de snede gestre den. Maar uiteindelijk bleken de PCV-teams zo gek nog niet en troef den iedereen af. PCV 1 werd glo rieus en verdiend kampioen ten koste van de kampioen van 1989 RX 1 (beslist in een rechtstreeks duel) terwijl PCV 2 veel heeft bijge leerd (in 1989 nog degradatiekandi daat) en 2e werd. Het onvermijdelijke is nu ook ge beurd. Custers Hydraulica moest toch het onderspit delven in het du el met Bowling Rest. om de degrada tieplaats. Jammer, we zullen ze missen! Het klasseverechil was dit jaar wel erg gering. Over 7 speelavonden was het uiteindelijke verschil tus sen de 2e en de 8e plaats slechts 5 wedstrij dpunten POGING INBRAAK AUTO Een aan de Veltumse Kleffen ge parkeerde personenauto van een inwoner van Venray werd vernield aangetroffen. De beide portierelo- ten waren vernield. Kennelijk is ge tracht in de auto te komen, wat niet is gelukt. De eigenaar zit met een behoorlijke schade, want beide por- tiereloten zullen vervangen moeten worden. POGING INBRAAK WONING EN KANTOOR Het sluitwerk bleek voldoende weerstand te bieden by een inbraak in een woning aan de Past. Ge- rardsstraat te Oirlo. Daar is het by een poging gebleven. Ook werd ontdekt dat getracht was in te breken in een aan de Sta tionsweg gelegen kantoor. Daar kon personeel de deur niet openen om dat deze was ontzet en het slot klemde. Het bleef ook hier by een poging Op zaterdag 31 maart van 10.00-16.00 uur kunt u de stand van de Amnesty-groep Venray weer vinden tegenover de muziekschool in de Grotestraat. In de stand is in formatiemateriaal van Amnesty In ternational over Zuid-Korea en over dhr. Paik Ok-kwan aanwezig. U kunt een petitie tekenen waarin u uw bezorgdheid over het voorko men van martelen in Zuid-Korea onderschrijft. In het kader van de Foto-aktie Paik Ok-kwan stuurt de Amnesty-groep Venray foto's naar Zuidkoreaanse autoriteiten en mei- da, foto's van groepen mensen in Venray samen met de tekst: 'LAAT PAIK OK-KWAN VRIJ'. Wy willen tijdens de stand op zaterdag ook graag een aantal van dergelijke fo to's van winkelend publiek. Ook maandag 2 april, op de markt zul len leden van de Amnesty-groep Venray met sandwiehborden aan wezig zijn, folders uitreiken en aan het winkelend publiek vragen zich te laten fotograferen. Wij hopen dat velen toestemming zullen geven voor zo'n foto. Niet alleen aan organisatie en ver enigingen, maar ook aan het pu bliek vraagt de Amnesty-groep Venray: 'LAAT UW GEZICHT ZIEN' voor de vrijlating van dhr. Paik Ok-kwan. Meer informatie over het werk van Amnesty International of over de aktiviteiten van de Amnesty- groep Venray kunt u krijgen door te bellen naar: C. Hoedmaekere, tel. 04780-84479. Trainingen Pupillen: woensdag 18.00-19.00 uur; zaterdag 10.00-11.00 uur. D-junioren: dinsdag 18.00-19.00 uur; donderdag 18.00-19.00 uur. C-junioren: dinsdag 18.00-19.00 uur; donderdag 18.00-19.30 uur. A/B-jun.: dinsdag 19.00-20.30 uur; donderdag 19.00-20.30 uur. Rekreanten: dinsdag 19.00-20.30 uur; donderdag 19.00-20.30 uur; za terdag 10.00-11.15 uur. (bos, vanaf d'n Barrier). In week 16, Paasvakantie, zijn er geen trainingen. Nieuwe trainer AV Venray heeft er een trainer by. Het is Peter Peters. Hij zal op don derdag 29 maart om 19.00 uur ko men kennismaken met de atleten die hij onder zijn hoede zal nemen. Het zijn de C-junioren en in de kate- gorie van de A/B-junioren en de se nioren die atleten die technisch nog niet zo ver gevorderd zijn en de lopers tot aan de middenafstand;. Zij zijn van harte welkom. Andere belangstellende ook, uiteraard. Indoorwedstrijd Aan de indoorwedstryd zullen ongeveer 50 atleten deelnemen. De wedstrijden beginnen om 10.00 uur en eindigen rond 12.00 uur. Startnummers kunnen tot 9.30 uur worden afgehaald. Juryleden en ouders die hulp hebben aangebo den worden om 9.30 uur in de Wet- teling verwacht. Om 13.30 uur is de uitreiking van de prijzen. Ook die van de clubcrosskompetitie over al le kategorieën en de clubcrosskam- pioenschappen. Jaarvergadering Op 9 april wordt om 20.00 uur in het Wisselpunt de jaarvergadering geopend. Daar liggen ook de stuk ken voor die vergadering vanaf 1 april ter inzage. Tijdens de jaarver gadering zullen een aantal belang rijke zaken worden afgehandeld. Er zullen een aantal nieuwe bestuurs leden gekozen moeten worden. Kandidaten zijn: Wim Teunissen als penningmeester (Jan van Ham treedt af), Lex Biessels namens de technische staf en Paul Jansen als PR-koördinator. Voor deze funkties kunnen ook anderen zich kandi daat (laten) stellen. Informatie bij Wim Willems, voorzitter. Boven dien zullen tydens de vergadering de jaarlijkse prestatiepryzen en de Wiel Michielsbeker worden over handigd. Frank Ryshouwer houdt een lezing over 'voorkoming van blessures'. Het bestuur ziet graag zo veel mogelijk atleten en ouders van atleten verschijnen. Coopertest Op donderdag 29 maart om 19.00 uur. Deelname staat open voor iedereen. Leden gratis, niet-leden 1,-. Dienst hebben: Mieke Alkim, Paul Jansen, Ger en Dinie Cybulski en Ben Rongen. Brede evaluatie Op donderdag 29 maart, 20.00 uur: evaluatie van de wedstrydorga- nisatie. Er zyn voor deze bijeen komst uitnodigingen verstuurd, maar dat neemt niet weg dat alle be langstellenden welkom zijn. Boven dien zullen tydens deze bijeenkomst afspraken worden ge maakt over de jurybezetting TASJE TERUGGEVONDEN Onlangs werd een op de parkeer plaats by het Duits kerkhof in Ys selsteyn geparkeerde personenauto van een bezoeker uit Kastrop open gebroken. Uit de auto werden de ra dio en een tasje ontvreemd. In dat tasje zaten wat Duits geld en enkele persoonlyke bescheiden. Het tasje werd het afgelopen weekend terug gevonden. Het geld was verdwenen maar de persoonlyke bescheiden waren nog aanwezig. Het tasje is door de politie naar de eigenaar verzonden. Dit zit overigens nog met een schadepost van 2.000,-. Zaterdag 24 maart was het de gro te dag voor 15 leden van onze Sjoel club. Open toernooi en Nederlandse Kampioenschappen in Barneveld. In het opgen toernooi werd Ciska Jacobs de beste van onze club met 2168 punten. Annie v.d. Heyden kwam niet verder dan 2058 pun ten. Ook Toos Montyn kwam niet zo hoog met haar 2022 punten. Bij de dames E was er een zeer goed de buut van Cora v.d. Voort. In de voor- selektie 1811 punten; in Barneveld 1952. Tbos Barents en Corry Zag- wyn lieten zich van hun beste kant zien met 1908 en 1772 punten. Lee Piket (heren C) kwam niet verder dan 2316. Harry Ewalts kwam na een goede 2e ronde op 2166 punten. Wim Jacobs was goed in vorm met 2096 en Henk v. Veen had 78 meer dan in de selektie- wedstryden en wel 2011. Ook Theo Zagwijn had meer punten en kwam uit op 1983. Teng Gysbers had zijn dag niet met 1905. Bij de Nederlandse kampioen schappen was Toos Blonk in de le ronde in vorm met 1051. Toen nog goed voor de 6e plaats. Helaas ging de 2e ronde mis met 917. Ook bij Lien Gijsbers ging het niet zoals ze wilde, 1948 was aan de lage kant. Als debutante gaat ze ook nog 21 april naar Barneveld wedstriiden. Hans Montijn kwam in de le ron de boven de 1220 maar maakte in de 2e ronde 2 missers. 97 en 75 VERNIELINGEN AAN AUTO'S Van een op de parkeerplaats in het Brukske geparkeerde perso nenauto van een inwoner waren de vier banden lek gestoken. Van een aan de Boterbloem gepar keerde personenauto van een inwo ner bleek de automatische antenne totaal vernield te zijn. Een schade post van 700,-. Zondag 1 april a.s. is onze eerste promotiewedstrijd op ons circuit aan de Smakterweg. Alle rijders zul len proberen punten te verzame len. die ze nodig hebben om te promoveren naar een hogere klasse. Belangstellenden kunnen vanaf 10 uur bij ons terecht. De wedstrijd begint 12.00 uur en zal ongeveer 16.00 uur afgelopen zijn. De toe gang is gratis. Wij wensen onze rijders veel suk ses en u veel kijkplezier. By de jubileumwedstrijd van de Federatie waren er prijzen voor Huub Hendriks en Martin Goorts. Zaterdag 31 maart koppel- wedstrijd van de Brasem in Blerick. Voor deze wedstrijd opgeven bij P. Kunen, tel. 077-662920 tot a.s. don derdag 20.00 uur. Contributie 1990 kan voldaan worden op banknr. 14.00.03.614 of gironr. 5134986, dan ontvangt u de visbescheiden thuis of by de sekre taris II. Lenssen, Allegrostraat 7, Venray, tel. 04780-87606. Nieuwe le den kunnen zich aanmelden bij de sekretares en bij Van Grootel Hen gelsport, Stationsweg in Venray. NET GEEN SCHOORSTEENBRAND Zaterdagmiddag werd de brand weer gealarmeerd voor een schoorsteenbrand in een bungalow in het Groene Hart Er was nog geen sprake van brand, maar wel was er een grote rookontwikkeling De brandweer nam het zekere voor het onzekere en veegde de schoor steen. BOUTEN- SCHAREN NU 20% korting Hofstraat 6 Venray GEVRAAGD OR HEIDI tezorger Peel Maasm.i.v. april Bel 047É en rist 'an den Mutvckhof 2727 LIJMKLEMMEN NU 10-20% korting Hofstraat 6 Venray TE KOOI oma-ft_ Til. 84726 TE KOOP TEKOOP j aZz-gi taai>Yait t alt a SA-ödO^Femandes jazzbds fretloos al mijn gitaarspullen! m. 04780-88525 TE KOOP witlof, bloemkool, prëi, uien, wortelen, rode-, witte-, Savoye- kool,\aardappelen, eieren. TevensNte/koop: groentezaden, bloe- menzadeh, tuinkrui den zaden, kool plan ten, ^la, ysSla, andij- vieplanten, pjantui- en/ sjalotten, tg rond, koethest M./Theunissen irsteFWeg 16, Leurign Ifel. 84559 TEKOOP^ omatteé^ herenfiets, damesfiel è^yersn.) Tél. 10165 TE~KQOP z.g.a.rixjj afiets, ge- velkachel i^kkamer stoelen-"' JeL-4-1088 TE KOOP plan- iwwa- Ford •bakkie wielen, bol derwagen TeK 04781-1626 TE, KOOP babykamer, box, keukenblok 200 cm, fietsstoejtfe (voor), afzuigkap (gagga-. nau). gasfornuis (et- nal/kindertafeltje 2/stoeltjes, radiator ,80x60 kraan Tel. 88339 3fel. 04784-1548 TE KOOP v^rrekyker-42x50 eivtLeiervazen Tel. 04750-82427 iB KOOP eethoek (rond) met zes stoelen ƒ200; wandelwagéri met voetenzalóblauw/wit ƒ125; hangtreklamp wit ^5; staande schemerlamp^wit ƒ25; centrifuge\f50. Alles i.z.g.sL Tel. 10118 V TE KQQP Kreidïef>t<pnderde- len^K"verz; fl 14780-11261 TEJKOOP S vaèteolanten en rotsplanten^yjuiaf 0,50 Bloemep^ Vredevtfeg 8, Vredepeel E KOOP 'ord Sierra 23 D,GL- rit, bjr'85, AR] jad!91, zeer uitvi schuifdak, trek haak. N. prijs ƒ40. ƒ14. vaati 381$ kli ƒ9$ Sony deck niet 25 Tel. 83697 Bau knecht ler type defekt dio/eas- t boxen TEsKOOP bloeiende viooltjes, prinml^'s^anjers, la- vendelyeïvz. enz. P. Ven Geysferseweg 29 strum rE KOOP - ~~eifeensalofitafel 110 0^en$~ein dik ƒ400 ieïT85363 TE KOOP Volvo 340 GL Red li ne. Bouwjaar 88 ƒ19.750 Tel. 04709-2790 TE-KQOP jongeh; 12 j) TE4ftOOP dbrOtpfleLs jAwA zo goeom^ nieuw, km-stónd 03449 Beafcffxstr. 11, Venray TE KOOP antieke 5-deyrs kast; antieke tv-kast; an- tieke^alpntafel, an- tieke e^Oioek met 6 stoelen Tel. 04780-11196 na 5 uur' TE KOOP Opel Kadett SR bj'89 Tel. 04786-719 TE KOOP Suzuki Alto bj'83, zeer mooi Tel. 04786-719 TE KOOP div. apk gekeurde auto's Tel. 04786-719 /7 TE KOOP kajuitboot met bb- motor trailer in zeer goede staat - Tel. 04786-719 TE KOOP drachtige 'Bels' 20 april uitgeteld, met papieren Tel. 04786-719

Peel en Maas | 1990 | | pagina 16