MENU Geschied- en Oudheidkundige Kring Venray e.o. Info voor bejaarden Biljarten Stockcar Racing de Peeldrivers H.B.S. Diana Taekwon-do Tong-il Rooyse V.K. PEEL EN MAAS Donderdag 22 maart Pagina u Grote Kerk Deken C.J.R. Buschman. Eindslraal 6. lel. 81275; kapl. H. de Wit O.F.M.. Patersstraat 29. lel. 82385 b.g.g. 85855. Zaterdag: Maria Boodschap. Aankondiging van de heer. Hoog feest. 9.00 Lsni. ouders Neeteson- Custers; lam. Boosten-van Megen en II. van Megen: tot zekere intentie t.e.v. de H. Maagd Maria. 19.00 ZON- DAGDIENST; Tbos de Bmijn-van Els (koll.); CathariJie Lensen; Grada Janssen-van Lierop (koll.); Maria Schiks-v.d. Kerkhof en overl. fam; Pierre van Els (koll.); overl. ouders Hendriks-Ariëns; overl. ouders In de Ryp-Tru(jen; jrd. Tbon Wilmsen; Sven Ariaens (koll.). Zondag: Vierde Zondag van de Veertigdagentijd. Hidfvttsten. 8.00 Lsm. .Jan J. van Heijster, overl. ouders en broer (S). 9.30 Lat. Hgm. overl. lant. janssen-Deters; jrd. An ton van Osch en eehtgen.; Wilhel- mina v.d. Munckhof-Sangers; Martha Goumans-Janssen (koll.); Johannes Jansen. 11.00 Ned. hgm. Johan Mariens (koll.); Theodorus Ehren (koll.); Frans Loeffen (koll.); Helm van Vegchel (koll.); Pierre Ber trams en Maria Bertrams- Hendriks; ouders Jan Voesten- Michels; Tbon Jeuken (koll.). Maandag in de vierde week van de veertigdagentijd. 9.00 Lsm. Run. Janssen-van Gerven. Dinsdag in de vierde week van tie veertigdagentijd. 9.00 Lsm. Jo Custers. 14.30 H. Mis uit dankbaar heid b.g,v. 50-j. huw.feest eehtp. Arts-Sehwachöfer, Willemstraat 8. 19.00 Lsm. ouders Van Vegchel- Meijsers (S); ouders Laurensse- Maassen en hun zoon Jacques. Woensdag in de vierde week van de veertigdagentijd. 9.00 Lsm. Martha Goumans-Janssen; Leo en Hie Wolke-Greefkens. Donderdag in de vierde week van de veertigdagentijd. 9.00 Lsm. oude stichtingen. 19.00 Lsm. ouders Janssen-Wijnhoven en Ma- rietje van Overveld; fam. Petera. Vrydag in de vierde week van de veertigdagentijd. 9.00 Lsm. oudera Pouwels en overl. kinderen. 14.00 PI. IIuw.Mis bruidspaar Theo Frederix en Annie Wynen. Lange- weg 106. Zaterdag in de vierde week van de veertigdagentijd. 9.00 Lsm. fam. Schrijnemachers; oudera Arts- Cornelissen, Jenniskens-Janssen. Willie en Jeu Jenniskens: jrd. Ma ria Schols-Helsper (S). 19.00 ZON- DAgDIENST. Oudera Truijen-Hendriex en zoon Jan; Piet van Lipzig (koll.); Herman v.d. Laar en overl. fam.; oudera Arts- Verkoeyen: jrd. Wiel de la Hoy. An nie v.d. Akker en overl. fam. De la Roy-Collaris; Sven Ariaens (koll.). De kerk is ter bezichtiging open op dinsdag t/m zaterdag van 14.00 tot 16.00 uur. Akolieten en misdienaars Zie beunen-lijst. Lektoren Zaterdag: 19.00 G. Hendriks. Zondag: 11.00 L. Truyen. Kapel St. Servatius Zaterdag: .18.30 Liturgieviering niet volkszang. Voorganger: J. KorfL Misdienaar: Bas Dirkx. Lektrice: Zr.' Jacinta. Zondag: 9.30 Liturgieviering met koor en volkszang. Voorganger: J. Korff. Lektor: Br. Artemius. Int.: Jo ke Lanhorai-Helfterkamp; overl. ouders Jetten-Jans. Maandag: 16.45 Liturgieviering. Dinsdag: 13.30 Liturgiegroep. 16.45 Liturgieviering. Woensdag: 16.45 Liturgieviering. 20.15 Vastenvesper. Donderdag: 15.00 Liturgievie ring in Smakt. Voorgangers: J. Korff en J. de Waal. Geen avond viering. Vrijdag: Geen viering. Paterskerk Zaterdag: 17.00 Gelegenheid om te biechten. 18.30 ZONDAGSVIE RING. Uit dankbaarheid; Lei van R(jt (koll.); Wiel van Diepen (koll.); Harrie Hendriks; Amo Clephas (koll.); An Vranken-Geuyen (Marij- kestr.); Pastoor Kemmeren. Zondag: Vierde Zondag van de Veertigdagentijd. 9.00 Antoon en VAN DE WEEK Quick In Grill restaurant ARGENTINIË Empanadas pastei gevuld met garnalen en vis CALDO CON VERDUIRAS runderbouillon, groente garni ASADO A LA PARILLA geroosterd runderbiefstuk garni DULCE DE LECHE vanille kaneel vla f 27.50 Openingstijden: dinsdag t/m zondag v.a. 11.00 uur Geldig tot 29 maart 1990 WJ- Nel Luypers-Philipsen. 10.15 Hoog mis gezongen door Crescendo; jrg. Piet Linders. 11.45 Antoon Lucas- sen. 18.00 Overl. fam. Philipsen; t.e.v. Maria: jrg. Jan Michiels. Maandag: 8.00 Elisa Palm en t.e.v. H. Geest. 19.00 Jrg. Gert Koppens; ouders Janssen-van Gerven en overl. fam.; jrg. Piet Petera. Dinsdag: 8.00 Uit dankbaarheid. 19.00 Leden van de KVV; overl. fam. Lensen-Verheyen; overl. ouders Seijkens-Petera. Woensdag: 8.00 Antoon en Nel Luypers-Philipsen. 19.00 Doortje Wienz-v.d. Heuvel. Donderdag: 8.00 Tbt zekere in tentie. 19.00 Wilhelmina v.d. M unckhof-Sangere. Vrydag: 8.00 Zuster Judieaël v.d. Berg. 19.00 Gezinsmis Martin Meijer; Sraar v.d. Bosch. Zaterdag: 8.00 Constance Snij ders en Jacoba Palm. Vastenaktie 1990: Dit jaar hou den wij onze vastenaktie voor het werk van broeder Jenneskens in Zaïre. U ontvangt twee keer een vasten zakje: deze week en vlak voor Pasen. Wilt u de zakjes meebren gen naar de kerk. Uw vasten offer kunt u ook overmaken naar bank- rek. 23.18.67.840 t.n.v. Kerkbestuur O.L. Vrouw van Zeven Smarten, o.v.v. Vastenaktie. Misdienaars en akolieten Zaterdag: 18.30 Johan Pouwels. Zondag: 9.00 René Jansbeken. 10.15 Martin Leendera. 11.45 Pascal en Emiel Klisters. 18.00 Jaap Janssen. M aa n dag/woe nsdag/don de rdag: Lieke. Dinsdag/vrijdag: Frank. Parochie Brukske Zaterdag: Eucharistieviering t.e.v. Maria lot zekere intentie. Zondag: Vierde Zondag van de Veertigdagentijd. 10.00 Hoogmis. Voor levende en overl. fam. Lenssen-Geurts. Voor afspraken kunt U bellen naar de pastorie van de Paterskerk: tel. 80202. Vredeskerk Zaterdag: Hoogfeest van de aan kondiging van de Heer, Maria Boodschap. 18.00-18.30 Gelegen heid om te biechten. 19.00 Voora vondmis voor de 4e zondag van de veertigdagentijd. Zang door het Jongerenkoor 'Chrisko'. Kinder woorddienst. Voor overl. oudera Maassen-Swaghoven; Anna Maria Pijpere-Tillemans (koll.); Marta Goumans-Janssen; alle overl. gelo vigen (van Kevin Arts); Carlo Sau (koll.). Zondag: Vierde Zondag van de Veertigdagentijd. 8.30 Jos van Lie rop als jrgt; voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van de parochie. 10.00 Hoogmis. Gregoriaans. Voor Gods zegen over alle gezinnen (S). 11.30 Voor Leo Bruno (koll.); overl. lam. Van Gerwen-v. Gestel.- Maandag: 8.00 Voor levende en overl. lam. De Haart-Creemers. 19.00 Overl. ouders Spekschate- Offenberg en zoon. Dinsdag: 8.00 Martinus Pontman en Gysbertus van Blokland. 19.00 Theo Thielen jrgt; Jan v.d. Heuvel; Martin Cremers en overl. fam. Woensdag: 8.00 Voor de zieken van de parochie. 19.00 Harrie Stoks (koll.); jrgt. Helm v.d. Veil; jrgt. Ber nard Weijs; Ber Philipsen en lam. Donderdag: 8.00 Voor priester roepingen en roepingen tot het reli gieuze leven. 19.00 Voor de weldoeners van de parochie. Vrijdag: 8.00 Als eerherstel aan het Goddelijk Hart. 19.00 Voor de Christenen die vervolging lijden. Zaterdag: 8.00 Ter ere van het On bevlekt Hart van Maria. Gedachte van de week "Door minder aan zichzelf te den ken, heeft men meer tyd voor een ander". Akolieten en misdienaars Zaterdag: 19.00 Pascal van Daal. Zondag: 8.30 V.d. Oever. 10.00 Pascal en Urbain van Weert, Robert Ver- steegen. 11.30 H. Fijneman. Maandag: 19.00 Ivo Niessen. Dinsdag/donderdag: 19.00 Emiel Ubaghs. Parochie Oostrum Zaterdag: 19.00 Jrd. Truus Ver meulen; Anna Poels-Janssen; overl. lam. Madou-v.d. Eisen; Pater Frans Sanders; gest. jrd. Willem Jen neskens.. Zondag: Feest van Maria Bood schap. 8.30 Uit dankbaarheid. 10.00 Helena Camps-Driessen; overl. oudera Sikes-Witlox (Gem. Koor, volkszang). Maandag: 9.00 Gest. jrd. Michel Jacobs en eehtgen. Dinsdag: 9.00 Piet Direks; jrd. Mi chel Vermeulen. Woensdag: 9.00 Tbt bijzondere intentie. Donderdag: 9.00 Uit dank baarheid. Vrijdag: 9.00 Jan Bernaerts. 14.00 Voor Bruidspaar Wilmsen- Venneulen. Zaterdag: 19.00 .Wim Janssen en dochter Nelly; Jeu Arts (namens z'n vrienden). Misdienaars: Zaterdag: 19.00 Carmen Moure, Cal- lista Smedts, Kim Hermans, Maud van Arsen. Zondag: 8.30 Irene Camps. Stepha nie Janssen. Veronique Philipsen, Lieke Vbrieberg. 10.00 Mark Camps, Ludo van Mil, Rob Jeucken. Jip Swinkels. Parochie Oirlo Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (Da meskoor). Overl. ouders Martens- Philipsen en zoon Piet. Zondag: Vierde Zondag van de Veertigdagentijd. 11.00 Hoogmis. St. Piel v. Rijswijck; Johanna Gerritsen-Roelofs; Theodora Willemsen-Opheij. Woensdag: 9.00 H. Mis St. Joh. Thijssen. Maria op de Laak, Jacomi- na Geurts en Johanna Rongen; Le.v. O.L. Vrouw van Alt. Dur. Bijstand <S). Vrijdag: 9.00 H. Mis. Carolien Philipsen; st. Jacobus Billekens en Wilhelmina Strijbos. Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (Kin derkoor). Hendrika Steeghs- Verateegen; overl. van de fam. De Mulder-Jeuken en overl. van de fam. Arts-Poels; Jan Zanders, jrd. Parochie Leunen Vierde Zondag van de Veertigda gentijd. Zaterdag: 19.00 Lsm. Toon Hen- drickx (vw buurtver. Overbroek); Tbon Verachuuren; Frans Rongen en overl. fam., J. van Cuyck, echt- gen. en overl. fam.; Hendrikus Bomm, eehtgen. en overl. kinderen en Johanna Beclet; weekd. Elisa beth Claessens-WismanS (4); weekd. Wilhelmina Jenniskens-Martens (4). Zondag: 10.00 Hgm. Han Ouwerkerk-Mandera en overl. fam.; Jacob Reijnders; overl. fam. Claessens-Gussen. 11.15 Harry Hee- sen; gest. jrd. Piet Loenen. eehtgen. en Jac Loenen. Maandag: 19.00 Lsm. Hendrika Arts-, Sjeng Philipsen. Dinsdag: 19.00 Lsm. Pastoor Jac ques Haenen; maandd. overl. fam. Van Rens-Loonen. Woensdag: 19.00 Lsm. T.e.v. H. Gerardus (G); maandd. Harrie Ver- steegen. Donderdag: 19.00 Lsm. Anna Philipsen-Lenssen; Leo Loenen en overl. fam. Loenen-Crooneii; Joos Gom mans. Vrijdag: 19.00 Lsm. Grada Heldens-Direks (vw de buurt); Jo hannes Loenen en Leida Loenen-Poels. Zaterdag: 19.00 Lsm. Mathijs v. Kempen en Johanna Lochtens; Tbon Hendrickx (vw naaste buren); Marteng Michels en overl. fam. Michels-Nabuurs; Piet Timmer mans en overl. fam.; Jan Ewals en overl. fam.: weekd. Elisabeth Claessens-Wismans (5). Akolieten Zaterdag: 19.00 Daan 'Loenen en Daan Moerkerk. Zondag: 10.00 Fred Litjens, Erik Di reks en Paul de Klein. 11.15 Bobby Leijendekkers en Stijn van Glab- beek. Misdienaars ma t/m vr: 19.00 Anke v. Osch en Marline Josten. Lektoren Zaterdag: 19.00 Mej. Goen Reintjes. Zondag: 11.15 Dhr. Jan Reintjes. Mededeling: Em. pastoor J.W. Haffnans dankt iedereen in Leu nen. die hem een felicitatie heeft doen toekomen bij gelegenheid van zijn gouden priesterfeest. Met ple zier en voldoening denkt hy nog te rug aan de periode, dat hij in Leunen kapelaan was. Rektoraat Heide Zaterdag: 19.30 Avondmis voor Corrie v.d. Ven-v.d. Velden (koll.). Zondag: Vierde Zondag van de Veertigdagentijd. 10.00 Hoogmis ggj. voor Handrie Maas; overl. oudera Ewals-Leijssen; Rector Cox (koll.). Akolieten: Jos Maas en Jhon Verkoeijen. Misd.: Petra en Paulien. Woensdag: 8.00 H. Mis tot zekere intentie; Wim Direikx en overl. fam.leden- Vrijdag: 8.00 H. Mis tot-zekere in tentie- Zaterdag: 19.30 Avondmis voor Corrie v.d. Ven-v.d. Velden (koll.); jgt. Sef Janssen; jgt. Engelbert Nellen, Helena Rutten en overl. lam. A.s. zaterdag en zondag de eerste inzameling van de vastenaktie en met Hoogfeest van Pasen de tweede en laatste inzameling van de vaste naktie. Rektoraat Veulen Vierde Zondag van de Veert igda- gentijd. Zaterdag: 19.00 Hgm. voor de pa rochie. Zondag: 11.00 Hoogmis voor Sef Linders en overl. ouders; uit dank baarheid van fam. Geurts- Ambrosius. Maandag; 8.00 H. Mis tot zekere intentie (W). Dinsdag: 8.00 H. Mis Anny Nellissen-Janssen en overl. oudera. Woensdag: 8.00 H. Mis uit dank baarheid. Donderdag: 8.00 H. Mis voor de parochie. Vrijdag: 8.00 H. Mis uit dank baarheid (K). Gedoopt: Lindsay van Kempen. Akolieten zondag: André Reintjes en Twan Hagens Misdienaars Gertjan Holtennan en Thijs van Kempen. Parochie Ysselsteyn Vierde Zondag van de Veertigda gentijd. Zaterdag: 19.00 Jrd. Tbon van Asten; jrd. Martinus Arts en echt- gen.; C. Jenneskens-Poels (buurt); Het Jongerenkoor uit Oirlo zal deze H. Mis muzikaal opluisteren. SSR Zondag: 9.30 Overl. fam. Claessens-Zanders; overl. lam. Hendriks-Bus. 11.15 Fr. Bouw- meister; ouders Van Dijck- Wismans. Maandag: 19.00 Overl. paro chianen. Woensdag: 19.00 Overl. oudera Philipsen-Cremers. Vrijdag: 19.00 Jrd. Antoon Ver- heijen. Misdienaars Zaterdag: 19.00 R. en T. Jenniskens. Zondag: 9.30 A. Philipsen en D. Wij- nands. 11.15 D. v.d. Burgt en B. Slangen. Maandag/vrijdag: N. Jaspers en C. Smits. Woensdag: E. Jenneskens en P. v.d. Munckhof. Spreuk van de week "Wie 't altijd beter weet, blijft dom!" (BZN) Mededeling: In de nacht van za terdag op zondag begint de zomer- tyd. De klok wordt dan een uur vooruit gezet. In verband hiermee maak ik nu reeds bekend, dat dit jaar de Paaswake om 20.30 uur zal zijn! Parochie Merselo Zaterdag: 18.00 (niet 19.00) Lev. en overl. leden van de Natuurvrien den; Maria en Johanna v. Rijswijck; Jan Mathijs Michels, Christina v.d. Hoven en zoon Gerard; Marie v. osch (nev. en ni.). Misd.: Karin Duy- kera en Joy Arts. Zóndag: 10.00 Sven 4mens (vd buurt). Misd- Ingrid Wismans en Anke Broeren. 11.30 Aiina Arts-v.d. Zanden (koll.); overl. van de fam. Bernard Gielen en Maria Arts. Misd.: Kim Thielens en Wendy Bonants. Maandag: 8.30 Harrie Bouten. Dinsdag: 8.30 Peter Mathijs Gie len en overl. kinderen; Jac. Bister- velds en A.M. v. Rijswijck. Woensdag: 18.40 Rozenhoedje. 19.00 Aleida v.d. Hoogenhof-v. Rijs wijck (van beja.): Peter Joh. Ewals en Maria Am. v. Enckevort. Misd.: Bas Wilms en Willem Loonén. Donderdag: 8.30. Overl. fam. V. Ryswijck-Verhoeven. Vrijdag: 8.30 Pauline Verateegen (nev. en ni.). Zaterdag: 19.00 In dankbaarheid; Mathieu v.d. Venne; Piet v. Rijs wijck. Misd- Suzanne Wilms en Yvonne Tyssen. Kerk poetsen Mevr. Marcelis en mevr. Kersten. Rektoraat Vredepeel Zaterdag: Maria Boodschap. 11.00 PI. H. Mis t.g.v. gouden huwe lijksfeest Van Kasteren-Jacobs. In verband daarmee is er g*een H. Mis om 19.00 Zondag: Vierde Zondag van de Veertigdagentijd. 10.00 Jgt. fam. Weerts-Nelissen; Harry v. Vegchel; Henk Nabuura. Maandag: H. Luger, bisschop. 8.30 Bijz. int. (MJ). Dinsdag: 8.30 Bijz. int. Woensdag: 8.30 Ter ere van St. Jozef. Donderdag: 8.30 Fam. Cornelissen-Hendriks. Vrijdag: 8.30 Succes Vaste- nakties. Zaterdag: 19.00 Fam. Fleuren. Misdienaars Zaterdag: Gerben en Antoon. Zondag: Bert en Marieke. Lektoren Zondag: Jan Calssens. Een gedachte: Jezes zegt: 'Zolang ik in de wereld ben. ben ik het Licht van de wereld' (Joh.9) Zijn wij ook een licht voor anderen??? Rektoraat Smakt Zaterdag: 19.00 PI. Avondmis. Ge mengd Kerkkoor H. Hartparochie Tegelen. Int. Susan Direks en fam. Direks-de Mulder; Driek Vereiken; Antoon Koenen, Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees voor Piet Ermere en uit dankbaar heid. 8.30 H. Mis t.e.v. de H. Jozef voor fam. Hendrikx; Martinus mar tens Hendrika Martens-Michiels; Thei Arts; fam. Ebus; fam. Bongaerts-Kersten. 10.00 Hoogmis. Zangvereniging Vondel uit Vier lingsbeek. Int. Gerardus de Bruyii; fam. v. Lier; Arnoldus Reijdera: Frans Ponje en Stien Ponje- Broekmans en t.z.i. 11.30 H. Mis t.e.v. de H. Jozef uit dankbaarheid en voor de broederschap. 15.00 Ge bedsdienst va'n St. Jozef. Maandag: 14.30 Bedevaart St. Anna. Dinsdag: 10.00 H. Mis bedevaart Dongen en lof. Woensdag: 9.30 II. Mis t.e.v. de H. Jozef voor intenties van de, Pel grims. 14.30 Bedevaart St. Anna. 15.00 Bedevaart Meyel. Donderdag: 15.00 Bedevaart Ser- vaas. 16.00 II.Mis bedevaart Meer bewegen voor ouderen (zwemver. Ven ray). Vrydag: 9.30 II. Mis t.e.v. H. Jozef (kapel). 15.00 H.Mis voor bedevaart bejaarden Oost rum. Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Op zondag 25 maart zal in het IM- BO, Leunseweg 2a te Venray, ds. H.J.C. van És voorgaan in de dienst. Aanvangstijd is 9.30 uur. Tijdens de dienst is er kinderopvang en wordt er kindernevendienst gehouden. Avondwake op woensdag 28 maart om 20.15 uur in de Kapel van St. Servatius. Jehovah Getuigen Hierbij nodigen wij u uit voor het bijwonen van een bijbeltoespraak met als thema Streef naar 't werke-, lijke leven in de Koninkrijkszaal aan de Henri Dunantstraat 11, aan vang 10.00 uur. Gratis toegang, geen kollekte. OECUMENISCHE BASISGROEP Heel de Kerk, heel de wereld A.s. zondag 25 maart is er een vie ring van de oecumenische basis groep "Heel de kerk, heel de wereld". Thema van deze viering is "Op weg naar Pasen". Voorganger is pastor F. Meyer. Plaats: Kapel be jaardencentrum Het Schuttersveld, Bergweg, Venray. Aanvang: 11.15 uur. Voor de kinderen is er een kin dernevendienst. De Geschied- en Oudheidkundige Kring Venray e.o. nodigt iedereen uit voor het bijwonen van een le zing op maandag 26 maart 1990, welke zal worden gehouden in het Cultureel Centrum De Beejekurf. Aanvang 20.00 uur. Het onderwerp van de lezing luidt: 'De Maasvaart en Maaslian- del in vroeger tijden' en zal wor den gehouden door de heer J.A. Knoors uit Grevenbrichl. De heer Knoors zal in grote lijnen het stroomgebied van de Maas schetsen en de waterhuishouding hiervan toelichten. Achtereenvol gens komen aan de orde de op komst en bloei van de Maashandel en de liandelsvoonvaarden in hel Maasland, evenals de tollen en li- centen, de techniek van de Maas vaart, het verval hiervan en de opkomst van de landwegen. Ook de veranderingen in de Maasvaart ge durende de 16e eeuw zullen aan de orde komen. Na de pauze zal de heer Knoors een dia-klankbeeld vertonen met als titel 'Langs het lijnpad'. Deze presentatie geeft een impressie van het Maasland tussen Thorn en Maastricht. - Meer bewegen voor ouderen in het water By deze delen wij u mede, dat op donderdag 29 maart a.s. 's middags om 16.00 uur een plechtige eucha ristieviering is in de kerk van de H. Jozef op de Smakt. Deze dienst is voor onze levende en overleden le den van het M.B.v.O.i.h.W. Wy ho pen op uw aanwezigheid. Ook andere bejaarden zyn van harte welkom. Uitslagen: OBK 1-DOS 1 PGH 1-DOS 1 DOS 2-L'67 1 0G0 6-DOS 3 SVD 4-DOS 4 OBK 4-DOS 5 HGL 9-DOS 6 7-0 7-0 7-2 5-4 2-7 4-3 2-5 Het vermelden waard: W. Berden in het driebanden team: moyenne van 0.823, 17 beur ten en een voort reffelyke winstpartij. Toernooien Vandaag (22 maart) spelen R. Voermans, B. Alders, W. Berden en L. Janssen voorwedstrijden drie banden van de persoonlijke kampi oenschappen. Dit is trouwens al de slotdag want zij zijn deze week al eerder in het strijdperk getreden. Vanzelfsprekend aan lien toege wenst een goed slot van deze wedstrijdenreeks. Evenzo begint vandaag (en zater dag 24 maart) het toernooi van de 7e klasse. Deze voorwedstrijden zijn in Overloon. Th. Mertens en W. Zwanenberg zijn deelnemers van onze vereniging. Zij spelen bij BIOS en ook hen veel sukses toegewenst. Mededelingen Met betrekking tot de clubkampi oenschappen het volgende. In pou le 1 dienen nog 4 wedstrijden te worden gespeeld terwijl in poule 3 nog 3 wedstryden afgewerkt die nen te worden. Voor hen die het aangaan is het van belang dat zij die wedstrijden op korte termijn die nen te spelen. Op 18 maart is voor ons het sei zoen weer begonnen met trainen. Dit trainen is voor onze eerste pro motiewedstrijd van het seizoen op 1 april. Iedereen die belangstelling heeft voor deze sport is bij ons van harte welkom. Ons circuit, gelegen aan de Smakterweg 80 te Venray is open op zondagen van 10.00-13.00 uur en op dinsdagen van 19.00- 21.00 uur. Zaterdag jl. werd er deelgenomen aan het St. Joristoernooi te Leunen. Door het prachtige weer en het vroege aanvangsuur waren er nogal wat afmeldingen. Het eerste zestal was de inzinking van de vorige week volledig te boven en scoorde .er duchtig op los. Hoogste schutter wer de jongste «deelnemer R. Thijssen. Het niet volledige tweede zestal kon zich niet in de uitslag plaatsen. Hiervan behaalde H. Willems de meeste punten. Hedenavond, donderdag, oefenavond. Op de onlangs (18 maart) gehou den examens, met als examinato ren Rob Greevink (4e dan) en Maarten Evers (2e dan), slaagden de volgende kandidaten: Maijo Zeelen, geslaagd voor rood zwart-zwart, kub le; Tim Zeelen, rood-zwart, 2e; Jolanda Vlemmings, rood, 3e; Robert Arts, rood, 3e; Badr El Allali. blauw-rood; 4e; John Kem pen, blauw-rood, 4e; Irma Maassen, blauw, 5e; Ryan Zorg, blauw, 5e; Fer ry Greevink, blauw, 5e; Kim Wattie, blauw, 5e; Nici Burhenne, blauw, 53; Stevan van Bakel, blauw, 5e; Luc Direks, groen-blauw, 6e; Wendy Janssen, groen-blauw, 6e; Jeroen Mens, groen-blauw, 6e; Ray Zorg, groen-blauw, 6e; Marije Mens, groen-blauw, 6e; Lorens Janssen, groen, 7e; Marcel Engels, groen, 7e; Ricardo Bron, geel groen, 8e; Rudi Gerrits, geel-groen, 8e; Frank v.d. Ven, geel groen, 8e; Marcel Beer- kens, geel groen, 8e; Michael Brou wers, geel, 9e; Robert van Bergen, geel, 9e; Bertien Sohoenmakers, geel, 9e; Mario Janssen, geel, 9e; Claudia Langewen, geel, 9e. Taekwon-do vereniging 'Tbng-11' start ook weer met een nieuwe kur- sus voor beginners; zie de adverten- tie elders in dit blad. De oude foto van deze week is zoals vorige week beloofd ook weer van Leunen. Het betreft hier het uit tien man sterke bestuur van de Boeren bond, welke in 1918 is opgericht. Deze foto is gemaakt in 1920 dus twee jaar na de oprichting. Tijdens de diverse feestelijk heden bij gelegenheid van de her opening van het verbouwde en vernieuwde gemeenschapshuis in Leunen a.s. zondagmiddag (zie el ders in Peel en\Maas) kan men nog enkele honderden foto's van Leu nen van vroegen en hét gemeen schapshuis bezichtigen. De mensen op deze foto zijn: V.l.n.r. staand: Antoon Jennis kens (Passenboer), Grad Reintjes^ Antoon Jacobs (Klens-Tbeën), Mar tin Claessens (Janne-Marte), Jaco bus Jacobs (Klens-Köp). Zittend: Rektor Nabben, Martinus Derks (Olleve Tinus), Theodores As- selberghs (Hebben Doms), Piet Reintjes (De Kaöster). Archieffoto J. v.d. Putten. Programma zaterdag 24 maart; Dames: Rooyse VK 1-Civitas 1 a.16.30 Tellen: K. Timmers/Anita (MA) Vlaggen: invallers voor vet. Heren II. Sc.bord: Peggy/Thnja (MB1). Rooyse VK 2-Datak VCL a.16.30 Tbllem A. de la Rambelje/Mieke (MA). Vlaggen: Heren vet. IV, Sc.bord: M. Manders. Rooyse VK 3-Thor 70 a.18.45 Tellen: Diana/Claudia (D6). Na wed strijd eigen veld opruimen. Rooyse VK 5-Brovoc 2 a. 13.00 Tellen: T. Scholten. Rooyse VK 6-Civitas 8 a.13.00 Tellen: V. Camps. Heren: Rooyse VK 1-Vocas a.16.30 Tellen: M. Bonants/M. v. Dijck. Vlag gen: Th. Jacobs/Lx Heren vet 1. Sc.bofd: Masha (MB2). Rooyse VK 2-Civitas a.18.45 Teilen: S. Janssen (D6). Na wedstryd veld en reklameborden opruimen. Rooyse VK 3-Athos 1 a. 18.45 Tellen: A. Besselink (D6). Na wed strijd veld en reclameborden op mimen. Rooyse VK 4-VC Dörp 3 a 1430 Tellen: Mike de la Rambelje. JEUGD .Zaterdag 24 maart: Meisjes A naar Herten ail7.O0 o.d.r.: in onderling overleg. Jongens A Wetteling a.11.00 Tellen/fluiten: S. Jeuken/M. Kaak. Meisjes BI Wetteling a.14.30 Tellen: F. Jeurissen. Meisjes B2 a.14.30 Tfellen: P. Camps. Jongens A: Velden en reklamebor den opbouwen; om 10.15 uur aanwezig! Sporthalzaken: 10.30-14.00: M. Maessen/A. Verblakt 14.00-17.30: M. Creemere/A. Jacobs 17.30-20.30: B. Arts/M. Berkens. Programma zondag 25 maart: Jongens Cl-Brukske a.10.00 Meisjes Cl naar Meerlo v. 11.30 o.d.r.: K. Min. Meisjes C2 naar Grashoek v.13.30 o.d.r.: A. Maessen. Tellen/fluiten in Brukske: He ren 1 (s.v.p. om 9.30 uur aanwezig zijn). ZET ROOYSE KROON OP HAAR WERK Afgelopen weekend was de Rooy se herenploeg kompetitie-vrij. De nra. twee en drie deelden de pun ten in hun onderling treffen. Hier door kan de Rooyse herenploeg as zaterdag in het rechtstreekse duel met de nummer 2, VOCAS uit Asten, de beslissing voor de titel in de derde divisie E forceren. Mo menteel bedraagt de voorsprong van de Venrayse ploeg 8 punten. Wint Rooyse het duel met 3-0 fo 3-1 dan is de beslissing over het kam pioenschap gevallen. Want met nog 3 wedstryden te gaan is het Noord limburgse team, met een voor sprong van 11 punten dan onbe reikbaar voor de konkurrentie! De Venrayse ploeg zet dan de kroon op een uiterst suksesvol sei zoen waarin men tot nu toe 17 over winningen heeft behaald en maar 1 verliespartij hoefte te inkasseren. Ook VOCAS heeft men in de 'heen'- wedstrijd op een duidelijke neder laag getrakteerd. Maar dit is voor a.s. zaterdag zeker geen garantie dal de klus zo geklaard is, Vocas lean nagenoeg vrijuit spelen en de vraag is hoe kan Rooyse met de dmk om gaan die op haar schouders rust Want Rooyse wil natuurlyk graag in dit onderling treffen de punten de finitief op de i zetten. U als publiek kan dit natuurlijk voor een groot gedeelte meesturen en meebepalen, door als 1 man ach ter de Rooyse herenploeg te gaan staan, die dan zeker alles zal probe ren om het in haar gestelde ver trouwen niet te beschamen. De eerste steunbetuiging, op weg naar de promotie naar de tweede di visie heeft de Rooyse ploeg al mo- gen ontvangen. Lambert en Annie van Dijk. uitbaters van café 'De Vol le Maan', hebben namelijk spon taan nieuwe trainingspakken aangeboden aan de voltallige heren- selektie. Maar hét belangrijkste kom natuurlijk nog, daarom kom zaterdag '24 maart, 16.30 uur, sport hal 'De Wetteling', ROOYSE STEUNEN!

Peel en Maas | 1990 | | pagina 18