Gaat u KERKELIJKE DIENSTEN verhuizen? de gemeente - uw parochie- geestelijkheid - uw krant PEEL EN MAAS Duivensport Lourdescomité afd. Venray Parkinson Patiënten Vereniging Abva-Kabo Stille Omgang 1990 PvdA-nieuws r O.J.C. Dingus PEEL EN MAAS Donderdag 8 maart - Pagina 18 iiliiiiiiiiiini Grote Kerk Deken C.J.R. Buschman, Eindstraat 6. tel. 81275; kapl. H. de Wit O.F.M., Palersstraat 29. tel. 82385 b.gg 85855. Saterdag in de eerste week van de Veertigdagentyd. 9.00 Lsm. Harrie Messemaeekers; tot zekere intentie. 19.00 ZONDAGDIENST; Tijdens deze II. Mis zullen de kin deren van tie 8e groep van het ba sisonderwijs gevormd worden. Pater drs. H. van der Looy S.S.S., bisseh. gedelegeerde, zal voorgaan in de H. Mis samen met de deken en de kapelaan. Tbt intentie van de vormelingen en hun ouders; Wim van Dyck (koll.); Helm van Vegchel; jan en Drika Volleberg-Gerrats en Piet Kanters: Grada Janssen-van Lierop (koll.); ouders Jacobs-van de Loo; Jozef Peetere; Frans Scheepers; Sven Ariaens. Zondag: Tweede Zondag van de Veertigdagentijd. 8.00 Lsm. Trui Broekman. 9.30 Lat. Hgm. tot zeke re intentie (A): voor de levende- en overl. leden Stille Omgang; Martha Goumans-Janssen (koll.); overl. echtpaar li. Gerrits-Hermans en overl. ouders (S); Piet van Lipzig (koll.); Frans Loeff'en (koll.); Wilhel- mina v.d. Munckhof-Sangers. 11.00 GEZINSVIERING. Gerard van Rys- wyck (koll.); Betsie v.d. Ven-Coppis (koll.); Frans Voesten-Michels (koll.); llendrika Luypere-Coppus (koll.); Maria Janssen-Teeuwen (koll.); Jo van Bree-Peeters (koll.); Theodorus Ehren (koll.); overl. ouders Reyndere-Arts; overl. fam. Geurts- Rieter (S): Pierre van Els (koll.). Maandag in de tweede week van de Veertigdagentijd. 9.00 Lsm. oude stichtingen. Dinsdag in de tweede week van de Veertigdagentijd. 9.00 Lsm. tot zekere intentie (S). 19.00 Lsm. ouders Coenen-Houtackers en zoon Ed (S); Catharina Lensen. Woensdag in de tweede week van de Veertigdagentyd. 9.00 Lsm. W. Broers, echtgenote en overl. kinderen. Donderdag in de tweede week van de Veertigdagentijd. 9.00 Lsm. Theodorus Wintels en maria Hen ri ri ka Verbeek (S); Theodor Cree- mers en overl. fam. 19.00 Lsm. tot zekere intentie. Vrijdag in de tweede week van de Veertigdagentyd. 9.00 Lsm. Martha Goumans-Janssen (buurt). Zaterdag in de tweede week van de Veertigdagentyd. H. Pancrati- us. 9.00 Lsm. Piet Janssen- Oudenhoven en overl. fam. 19.00 ZONDAGDIENST. Johan Moorrees en overl. fam.; Theodora v.d. Ven- Cleven; Gertruida Polman-Martens (koll.); Petronella Verstegen-Houben en zoon Sraar; Helm van Vegchel (koll.); Pierre van Els (koll.); Sven Ariaens (koll.). De kerk is ter bezichtiging open op dinsdag t/m zaterdag van 14.00 tot 10.00 uur. Achter in de kerk staan offerblok ken voor de VASTENAKTIE. In onze parochie, samen met de andere de kenale kerken van Noord-Limburg, hebben wy voor twee projekten ge kozen. nl. voor de bouw en inrich ting van een kinderdagverblijf in Araujos (Brazilië) en voor aanschaf van gereedschappen .en leermidde len voor de opleiding van jongeren tot timmerman of metselaar in Ka- senga (Afrika). U kunt zelf kiezen door aan te kruisen, het projekt, dal op het vastenzalye gedrukt is. In onze parochie worden geen zak jes rondgebracht, daarom uw mede werking om naar de kerk te gaan en uw vastenoffer te brengen. Akolieten Zondag: 9.30 Piet Vosbeek. Misdienaars en lektoren Zaterdag: 19.00 Peter Harrewyn en Amoud Welschen. Zondag: 8.00 Maikel en Maurice Brons. 9.30 Hong Bui en Miriam Laurensse. 11.00 Wilco Jansen. Kapel St. Servatius Zaterdag: 18.30 Liturgieviering met volkszang Voorganger G. van Loenen. Lektriee S. de Nys. Zondag: 980 Liturgieviering met koor en volkszang. Voorganger G. van Loenen; Lektriee H. Brouwer. Maandag: 16.45 Liturgieviering. Dinsdag: 16.45 Liturgieviering Woensdag: 16.45 Liturgieviering 20.00 Vastenvesper. Donderdag: 16.45 Liturgie viering Vrydag: Geen viering. Paterskerk Zaterdag: 17.00 Gelegenheid om te biechten. 18.30 ZONDAGSVIE RING. Overl. fam. Janssen-Kryns; Sjang Jacobs (koll.); Chrit Schmeitz (koll.); Johanna Wismans-Pouwels (koll.); overl. fam. V.d. Laar-de Wit (W). Zondag: Tweede Zondag van de Veertigdagentyd. 9.00 Antoon en Nel Luypers-Philipsen; Petronella Relouw-van Kempen (koll.). 10.15 Hoogmis gezongen door Crescendo. Voor de parochie. 11.45 Wilhelmina v.d. Munckhof-Sangers (koll.). 18.00 Overl. fam. Lucassen-Maassen. Maandag: 8.00 Voor goede afloop van een examen. 19.00 Anna-Maria Broere-Wijnhoven (Derde Orde); t.e.v. St Anton ius uit dankbaarheid. Dinsdag: 8.00 Johan Janssen, zoon Martien en overl. fam. 19.00 Jac. van Dyck; Wilhelmina v.d. Munckhof-Sangers (Derde Orde&; Wim Janssen en overl. fam. Janssen-Wolbertus. Woensdag: 8.00 Antoon en Nel Luypers-Philipsen. 19.00 Doortje Wiertz-v.d. Heuvel; Johanna Lormans-Gerrats. Donderdag: 8.00 Overl. fam. Phi- lipsen. 19.00 Harrie Lensen. Vrydag: 8.00 Overl. fam. Arts- Janssen. 19.00 Jrg Maria Timmermans-Brouns; overl. ouders Poels-Litjens; Marie Millen- Laurensse; Pater Frans Sanders. Zaterdag: 8.00 Piet Baken. Misdienaars en akolieten Zaterdag: 18.30 Martin Leenders. Zondag: 9.00 Pascal en Emiel Rustere. 15.15 Jaap Janssen. 11.45 Marty n Smelt. 18.00 Johan Pbu- wels. Maandag/vrijdag: Roel. Dinsdag/donderdag: Roy Troisfon- taine en Roy Rutten. Woensdag/vrydag: Saskia. Parochie Brukske Zaterdag: Avondmis t.e.v. Maria tot zekere intentie. Zondag Tweede Zondag van de Veertigdagentyd. 10.00 Hoogmis. Voor byzondere intentie. Voor afspraken kunt U bellen naar de pastorie van de Paterskerk: tel. 80202. DE NIEUWE PRODUKTEN VAN LANCASTER ZUN: Eye Shadow Base Deze crèmige oogschaduw heeft een verzorgende, beschermende en fixerende werking en is bovendien te gebruiken als een natuurlyke highlighter. De substantie bevat o.a. natrium hyaluronat, dat vochtregu- lerend en vochtbindend werkt en de huid van het ooglid soepel en zacht houdt. Geselekteerde was- soorten, waaronder bijenwas, zyn bepalend voor dé Crèmig-lichte consistentie, waardoor het opbren gen eenvoudig en gelijkmatig ge beurt. De vluchtige oliën werken fixerend; ze garanderen —alleen of onder de Eye Shadow Powder gebruikt— een perfekl zittende oogmake-up gedurende de hele, lange dag. Prys 33.-. Eye Shadow I'öwder Op basis van de jongste stand van de wetenschap is deze superzachte en optimaal verzorgende poeder oogschaduw ontwikkeld. Het pro- du kt omvat o.a.: - een bio-complex met hyaluronzu- ren die de gevoelige huid van de oogleden met vocht verzorgt Zelfs de droge, vermoeide huid blyft op deze manier duurzaam soepel; - micro-fijne en ultralichte poeder, die zich eenvoudig laat opbrengen en die als een zachte waas op de huid ligt; - speciale, zorgvuldig geselekteerde I kleur- en glanspigmenten garan- PARFUMERIE BYOUX Passage 12 Venray deren de mooiste kleuren; - aminozuren zorgen ervoor dat de oogschaduw urenlang perfekt houdt. De prys van een trio oogschaduw poeder is 39,50. Rich Mascara Mede door de nieuwe spiraal- >oretel krygen de wimpers een on- (ekend volume. De mascara bevat >.a. keratine en byenwas die een lang durig soepele consistentie waarborgt; acrylhare en copolymer vormen met andere bestanddelen een fy- ne film rond de wimperharen, die verstevigt verzorgt en beschermt en tegelykertyd de wimpers vol ler en langer doet Ujken. Het nieu we borsteltje doseert de substantie precies, zodat de wim perhaartjes niet aan elkaar kleven. De prys is 28.-. Kqjal Eyeliner Dit zachte potlood heeft een dubbelfunktie. want het is te ge bruiken als kqjal en als eyeliner. De prys is 14,40. Eyeliner Stylo Deze eyeliner-pen (alleen in zwart) heeft een ultra-fyne, flexi bele punt die slechts heel zachtjes over de huid hoeft te worden ge leid. Zo kan heel gemakkelyk en precies een fyn lyntje om het oog worden getekend, dat direkt droog is en heel lang perfekt blijft zitten. De prys is 45.-. j SALON DE BEAUTE ZONNEKUREN Telefoon 04780-83877 dan niet vergeten' uw adreswijziging op te geven aan Vredeskerk Zaterdag: 18.00-18.30 Gelegen heid om te biechten. 19.00 Voora vondmis voor de 2e zondag van de Veertigdagentyd. Zang door het Jeugd- en Kinderkoor 'De Vredes- klokjes, geen Kinderwoorddienst. Voor Jan Hermans (koll.); Anna Ma ria Pypere-Tillemans (koll.); Marian Rutten-Camps (koll.); Maria Goumans-Janssen; Ger Smits (koll.); alle overleden gelovigen (K); overl. ouders Thielen-Hendriks en overl. fam.; Tbon Albere. Zondag Tweede Zondag van de Veertigdagentyd. 880 Voor het geestelijk en tydelijk welzijn van de parochie. 10.00 Hoogmis. Grego riaans. Voor fam. Wijnhoven- Volleberg; Frans Schmitz. 11.30 Leo Bruno (koll.); Harrie Hendrix en overl. fam. Hendrix-Swinkels; Tbny van Bergen-Stiphout. Maandag: 8.00 Voor de weldoe ners van de parochie. 19.00 Voor overl. fam. Leuven-Ewals; jrgt. Ma rie Arts-Lenssen en overl. echtgen. en kinderen. Dinsdag: 8.00 Mariinus Pontman en Gijsbertus van Blokland. 19.00 Jan Vermeulen (koll.). Woensdag: 8.00 Voor de zieken van de parochie. 19.00 Voor levende en overl. fam. J. Hoedemaekere; Harrie Stoks (koll.). Donderdag: 8.00 Overl. fam. Albere-Huybere. 19.00 Toon Ste vens; jrgt. Mathys Michels; Vrydag: 8.00 Als eerherstel aan het Goddelyk Hart. 19.00 Sjaak Emonts en overl. fam. Emonts-v.d. Hulst. Zaterdag: 8.00 Ter ere vart het On bevlekt Hart van Maria. Mededelingen Op zaterdagmorgen 17 mrt. is weer de voetbedevaart naar de Smakt. Vertrek 6.45 uur vanaf de Vredeskerk. In de nacht van 17 op 18 mrt, is weer de Stille Omgang in Amster dam. Opgave voor deelname uiter- lyk tot 11 mrt. by Willemstr. 8. tel. 83372. Akolieten en misdienaars Zaterdag: 19.00 Pascal van Daal. Zondag: 8.30 V.d. Oever. 10.00 Pascal en Urbain v. Weert, Robert Veretee- gen. 11.30 H. Fijneman. Maandag: 19.00 Ivo Niessen. Donderdag: 19.00 Emiel Ubaghs. Parochie Oostrum Zaterdag: 19.00 Jo Jeucken-Huis en overl. fam. Jeucken; overl. fam. Min-Verbeek; Herman Bruggeman; Piet Camps; Grada Vermeulen en zonen.. Zondag: 8.30 Voor het geestelijk en tijdelijk welzyn van de parochie. 10.00 Wim Volleberg (namens vrienden); Tinus Lindere; Piet Lit- jens; Lei Janssen; Jeu Arts; Harry Bol; Piet Custere; gest jrd. Frans Muyres en Maria Dupont (koor 'Harmony'). Maandag: 9.00 Tbt zekere in tentie. Dinsdag: 9.00 Gestjrd. Theodoor Camps en echtgen. Woensdag: 9.00 Gestjrd. Jan Ze- gere en Johanna Camps. Donderdag: 9.00 Gestjrd. overl. fam. Hendriks. Vrydag: 9.00 Voor 'n goede uitkomst. Zaterdag: 19.00 Piet Janssen; Harry Vermeulen en overl. fam; overl. oudere Vermeulen-Moorrees en dochter Truus-, overl. oudere Hoex-van Soest en dochter Nelly; overl. oudere Houwen-Jacobs; Mia Hermans-Voermans; Wim Heidens (Koor Harmony'). Misdienaars: Zaterdag: 19.00 Rob Jeucken, Jip Swinkels, Mark Camps, Tbm Vaessen. Zondag: 880 Daphne Reyntjes, Kim Hermans, Karlijn Jacobs, Ursula Comelissen. 10.00 Pascalle van Ree- nen, Wendy Janssen, Helga Thie- len, Sandra van Limbeek. Parochie Oirlo Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (Da meskoor). St. Willem Claessens, Gertruda Ewals en Maria Baten; An toinette Smits-Theuws; Dora Baten van Areen (vw bejaardenver. H. Ma- chutus); overledenen fam. Drabbels-v.d. Ven; Sjaak Driessen en zoon Jos; Sjang Classens (St. An ton iusgilde). Zondag: 11.00 Hoogmis. Johanna Gerritsen-Roelofs; st Theodora Remmelings: voor de parochie. Woensdag: 9.00 H. Mis st Johan nes Billekens, Petronella en Catha rina Vereleyen. Vrydag: 9.00 H. Mis Carolien Phi- lipsen. Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (Jon ge Garde Koor). St. Piet Rongen en Gertruda Euwals; Hendrika Steeghs-Vereteegen: Pater Frans Sanders OFM: Martien Classens en overl. fam.; tot byzondere intentie (W). 'n abonnement waard Parochie Leunen Tweede Zondag van de Veertig dagentyd. In dit weekend vindt in opdracht van het KASKI de eerste telling van de kerkgangers plaats tb.v. de jaar lijkse statistic van de parochies in Nederland. Zaterdag: 14.00 Hgm. bgv 25-jarig huwelyk Jac Haegens en Nelly Pou- wels. 19.00 Lsm. Michel Loonen, El- ly Loonen en Elly van Berlo; Mathys Litjens en echtgen.; overl. fam. Stevens-Vandevenne; weekd. Elisabeth Claessens-Wismans (2); Wilhelmina Jenniskens-Martens (2). Zondag: 10.00 Hgm. uit dank baarheid (R); maandd. Marie Keijsere-Hendrix. 11.15 Gestjrd. Gerard Litjens. 14.30 Doopviering van Auke Loonen. Maandag: 19.00 Lsm. Martha Goumans-Janssen (vw vrienden); Dora Kureten-v. Dijck; gest. jrd. Hendrik Heesen en echtgen. Dinsdag: 19.00 Lsm. uit dank baarheid (G); Eduard en Stans Dietz; gestjrd. Peter J. Rongen en echtgen. Woensdag: 19.00 Lsm. overl. fam. Croymans-Peetere; gestjrd. Peter Emons, echtgen. en overl. kinderen. Donderdag: 19.00 Lsm. overl. fam. Koenen-Janssen; Teng Voesten. Vrydag: 14.00 Huwelijksmis Jos Claessens en Anita Rongen. 19.00 Lsm. Harry Vereteegen (vw J.H.); maandd. Bertus Vogelsangs. Zaterdag: 19.00 Lsm. Maria Rouwet-Stijns (vw M. de Haanstraat);, Harrie Vereteegen (vw de buurt); overl. fam. Geurts- Janssen; Mathijs Litjens en echt gen.; Grada Heldens-Direks (vw de buurt); Johannes Loenen en Leida Loenen-Poels; weekd. Elisabeth Claessens-Wismans (3). Akolieten Zaterdag: 19.00 Daan Loenen en Daan Moerkerk. Zondag: 10.00 Fred Litjens, Erik Di- reks en Paul de Klein. 11.15 Sjef Drabbels en Jos Direks. Misdienaars ma t/m vr: 19.00 Marcel Broers en Hobby Willems. Lektoren Zaterdag: 19.00 mevr. M. Theunis. Zondag: 8.45 dhr. H. Bovée. Rektoraat Heide Zaterdag: 19.30 Avondmis voor overl. oudere Engelbertus Poels en Gertruda Voesten; Corrie v.d. Ven- v.d. Velden (koll.). Zondag: Tweede Zondag van de Veertigdagentyd. 10.00 Hoogmis voor Rector Cox (koll.). Akolieten: Ron Swinkels en Igor Erben. Mis dienaars: Erwin en Inge. Woensdag: 8.00 II. Mis voor Helm Claes en overl. fam.leden. Vrydag: 8.00 H. Mis. Zaterdag: 19.30 Avondmis voor Martinus Peetere en Johanna Ger- rits en overl. kinderen; Corrie v.d. Ven-v.d. Velden (koll.). Rektoraat Veulen Tweede Zondag van de Veertig dagentyd. Zaterdag: 19.00 Hgm. Jac. Classens. Zondag: 11.00 Hoogmis als jgt. Cecilia Engelen en Petronella Steegh.; Piet Verhoeven. Maandag: 8.00 H. Mis voor de pa rochie. Dinsdag: 8.00 H. Mis Sjeng en Piet Heesen. Woensdag: 8.00 H. Mis overl. fam. Leyssen-Vollenberg. Donderdag: 8.00 H. Mis. Vrydag: 8.00 H. Mis. Akolieten zondag: Bas Reintjes en Jan Pieter Litjens Misdienaars Rob Hendrix en Pauf Litjens. Parochie Ysselsteyn Tweede Zondag van de Veertig dagentyd. Zaterdag: 14.00 T.i.v. het zilveren bruidspaar Linders-Poels. 19.00 Mndd. N. Michels-Lamere; jrd. oudere Geurts-Peetere; Grad Arts; Sjen Geurts; Martien Hendriks; Past. Spreeuwenberg en overl. fam. Spreeuwenberg-Verlinden; Fr. Hor- revoets en echtgen. Zondag: 9.30 Jrd. W. Spreeuwen- berg en echtgen:; jrd. Theodora Ver- heijen. 11.15 Geestelyk welzijn van onze parochie. Maandag: 19.00 Overleden paro chianen. Woensdag: 19.00 Overl. fam. Muldere-Maessen: voor de zieken. Vrydag: 19.00 Overleden paro chianen. Misdienaars Zaterdag: 14.00 C. Smits en B. Pou- wels. 19.00 D. v.d. Burgt en Marl. Potten. Zondag: 9.30 B. Slangen en B. Ver geldt. 11.15 R. en T. Jenneskens. Maandag/woensdag: R. en T. Berkers. Vrydag: N. Jaspers en Sj. Slangen. Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 Overl. fam. Hoedemakere-Gooren. Misd.: Bas Wilms en Willem Loonen. Zondag: 10.00 Maria en Johanna v. Ryswijck. Misd.: Karin Duykere en Joy Arts. 11.30 Overl. fam. Janssen-Poels. Misd.: Ingrid Wismans en Anke Broeren. Maandag: 8.30 Pauline Veretee gen (nev. en ni.). Dinsdag: 880 Anna Bouten. Woensdag: 18.40 Rozenhoedje. 19.00 Ser en Aleida v.d. Hoogenhof. Misd.: Roel Creemere en Martyn Wilms. Donderdag: 8.30 Martinus Stip hout, Johanna v. Ryswijck en zoon Wilhelmus. Vrydag: 14.00 Huwelyksmis Pe ter van Tilburg en Monique Logtens. Zaterdag: 19.00 Jac en Sim. v. Osch-v. Vegchel; Antoon Poels en Petronella Jacobs. Misd.: Kim Thie- lens en Wendy Bonants. Kerk poetsen Mevr. Michels-Klaassen en mevr. Arts-v.d. Ven. Rektoraat Vredepeel Zaterdag: 19.00 Jgt Pater Fleuren. Zondag: Tweede Zondag van de Veertigdagentyd. 10.00 Fkm. V.d. Heuvel-Peters. Maandag: 8.30 Byz. intentie (M.J.). Dinsdag: 8.30 Byz. intentie. Woensdag: Peest van het Mira kel van H. Sacrament in Amster dam. 8.30 Ter ere van H. Sacrament. Donderdag: H. Clemens Maria Hofbauer. 8.30 Fam. Comelissen- Hendriks. Vrydag: 8.30 Ter ere van H. Jozef. Zaterdag: H. Patricius, bisschop, patroon van Ierland. 119.00 Fam. Claessen-v.d. Weyer. Misdienaars Zaterdag: Ellen en Antoon. Zondag: Martien en Peter. Lektoren Zaterdag: Josien Claessen. Zondag: Jan Classens. Rektoraat Smakt Zaterdag: 19.00 Avondmis opge luisterd door Dameskoor Ven rode Venray. Int fam. Smits-Voesten (veij.) en voor alle gevraagde in tenties. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees uit dankbaarheid en tz.i. 880 H. Mis te.v. H. Jozéf voor de pelgrims van Geysteren en Sambeek; Tan gommans; fam. Ebus; fam. en ouders Bongaerts-Kereten; Marti nus Martens en Hendrika Martens Michiels en Thei Arts. 10.00 Plech tige Hoogmis. Overloons Gemengd Koor Logeko. Int Rene Buyzen oudere Philipsen-v. Dijck; alle ge vraagde intenties; Th. Gooren er fam. Bosch. 11.30 H. Mis te.v. de H Jozef voor alle intenties van de pel grims. 15.00 Gebedsdienst te.v. H. Jozef. Dinsdag: 15.00 Gebedsdienst groep Boxmeer. Woensdag: 980 H. Mis te.v. de H. Jozef; fam. Evers-Koenen. 980 H. Mis bedevaart Uden. 1180 Gebeds dienst Uden. 1480 H. Mis voor be woners van St Vincentius Venray. Donderdag: 14.30 Bedevaart Spraeland gebedsdienst Vrydag: 9.30 H. Mis te.v. de H. Jo zef voor gevraagde intenties. Jehovah Getuigen Hierby nodigen wy u uit voor het bywonen van een bijbeltoespraak met als thema Juiste en oiyuiste jaloezie in de Koninkrijkszaal aan de Henri Dunantstraat 11, aanvang 10.00 uur. Gratis 'oegang, geen kollekte. Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Op zondag 11 maart zal in het IM- BO, Leunseweg 2a te Venray, ds. H.J.C. van Es voorgaan in de dienst waarin de Maaltijd van de Heer ge vierd wordt. Aanvangstyd is 10.00 uur. Tydens de dienst is er kinder opvang en wordt er kinderneven- dienst gehouden. Avondwake: Om 20.15 uur in de kapel van St Servatius op woens dagavond 7 maart a.s.! OECUMENISCHE BASISGROEP Heel de Kerk, heel de wereld A.s. zondag 11 maart is er een woorddienst van de oecumenische basisgroep "Heel de kerk, heel de wereld". Thema van deze viering is "Op weg naar Pasen". Plaats: Kapel bejaardencentrum Het Schutters veld, Bergweg Venray. Aanvang: 11.15 uur. Voor de kinderen is er een kindemevendienst Samen met de protestantse ker ken vindt er op de woensdagen ty dens de vastentyd een avondwake plaats. Thema: Stilstaan by het op weg naar Pasen zyn. Plaats: Kapel van St. Servatius, Stationsweg 46. Tijd: 20.15. De avondwake duurt on geveer een half uur. P.D.V. DE Zwaluw De data van de africhtingsvluch- ten zijn als volgt: 19 en 22 maart; bij uitstel en aftasting op 26 maart. Inzetten der duiven tussen 19.00 en 20.00 uur. Dus dit zijn de inzetdata. Op 19 en 22 april de volgende data. De overige data worden tydig be kend gemaakt. Onze vliegvergadering zal worden gehouden op 19 maart a.s. Wij ver wachten hier al onze leden. De vooijaarsbedevaart van de Limburgse Bedevaart naar Lourdes, wordt gehouden van 8 t/m 15 juni 1990. Het ziet er naar uit, dat het aantal deelnemende zieken dit jaar extra groot zal zyn, omdat ook zie ken via het ziekenfonds zich bij de 'Limburgse' zullen aansluiten. Met de inschryving van zieken, zal bin nenkort begonnen worden. Pelgrims kunnen zich nu reeds opgeven bij G. Philipsen, Goud smidstraat 42 te Venray, tel. 83575. Ook voor alle gewenste inlichtingen kunt u op dit adres terecht Na een telefonische afspraak komt dhr. Philipsen u thuis bezoeken. By geen gehoor kunt u ook kontakt op nemen met het sekretariaat: tel. 04780-83428. De Parkinson Patiënten Vereni ging houdt donderdag 15 maart a.s. een regionale byeenkomst in be jaardencentrum Huize Norbertus, Kuiperegroes 2 te Gennep, aanvang om 1480 uur. Deze byeenkomst is voor patiënten en hun partners/ begeleiders en belangstellenden. Deze middag zal de film 'Een lange adem' worden vertoond. Verder wordt er een lezing gehouden door de neuroloog over Levodopa en de ziekte van Parkinson. Om organistorische redenen dient u zich telefonisch op te geven na 18.00 uur onder tel.nr. 04950- 21889. Óp 13 maart a.s. worden de jubila rissen van de Abva-Kabo gehuldigd. We hopen dat de 12 jubilarissen met introducé aanwezig zullen zijn; 8 40-jarige leden en 4 leden die 25 jaar lid zijn. Op deze feestelijke avond worden de jubilarissen speciaal toegepro- ken door een distriktsbestuurder. Deze avond zal gehouden worden in de zaal van 'De Volle Maan', aan vang 20.00 uur. Zoals gebruikelyk werd vroeger door 'n afvaardiging van leden van de harmonie uit Oostrum jaarlyks 'n toneeluitvoering verzorgt Dat ge beurde in zaal Lindere. Op bygaande foto zien we de men sen van Oostrums' harmonie die in dec. 1936 't toneelstuk opvoerden: 'Stemmen die niet zwygen'. V.l.n.r. herkennen we: Gerrit Ver meulen, Jan Vereleyen, Jan Verhey- en, Sjang Joosten, Tien Creemers, Piërre Poels. Theo v.d. Voort T?ng Camps (Koendere Teng), Piet Veste- gen. Grafje Lemmen. Harry Arts, Edmond v.d. Venne. Archieffoto J. v.d. Putten. In de nacht van 17 op 18 maart wordt dit jaar de Stille Omgang te Amsterdam gehouden. Vanuit Noord-Limburg en Oost-Brabant trekken ook dit jaar weer veel vrou wen en mannen naar Amsterdam voor een nachtelijke omgang. Cen traal staat de viering van de Eucha ristie in de kerk van de Krijtberg Celebrant is dit jaar pater Peter Klos van het klooster De Berckt in Baarlo. Hij is daar enige maanden geleden gewijd door mgr. Bluyssen, oud-bisschop van Den Bosch. Pater Klos is zelf geboren in het hartje van Amsterdam. De intentie ver wijst naar het Willibrordusjaar en luidt: 'H. Willibrord, inspireer ons ons geloof in vrede en vrijheid te verbreiden'. Autobussen doen alle plaatsen aan in de regio. De eerste samen komst is te Cuyk, waar om half tien een plechtig Lof is. Tegen midden nacht is men dan in Amsterdam waar in het restaurant van de Nieu we Kerk op de Dam gepauseerd wordt. Dan is de omgang en aan sluitend om 2.00 uur de Eucha ristieviering in de kerk van de Krijtberg aan de Singel. Daarna is eer een rustpauze met gratis koffie. Ongeveer 4.00 uur vertrekt men weer uit Amsterdam en keert iede re bus langs de korete weg naar huis terug. De laatste deelnemers zijn kort na 7.00 uur 's morgens weer thuis. Buskosten zijn onveranderd: 25,-. Inlichtingen: P. Geelen, sekret^ ris, tel. 077-519823 -Voor inwoners van Venray zijn kaartjes verkrijg baar bij: J. Arts. Willemstraat 8, Venray. tel. 04780-83372. Voor deze mensen vertrekt de bus om 2085 uur van de halte Burggraaf. - De verkiezingen voor een nieuwe gemeenteraad staat voor de deur, Ook de komende jaren moeten weer veel belangrijke beslissingen genomen worden. Maar daarom op 21 maart gebruik van uw stem recht Alle PvdA-leden en PvdA sympathisanten worden gevraagd in deze laatste weken van de cam pagne mee te werken. Noteer alvast de volgende data: 9 Maart: Ledenvergadering in wijkcentrum de Kiosk (Brukske). Tijdens deze vergadering zullen heel konkrete afspraken gemaakt worden over verspreiding van fol ders en affiches, bezetting stand etc. Aanvang vergadering 20.00 uur 10 Maart: Stand in Grotestraat (voor Den Engel). Hier kunt u meer te weten komen over onze plannen en kunt u terecht voor affiches, ons programma 'Mooi Rooy is niet le lijk', etc. 13 Maart: Politiek forum in de Bonte Koe. 15 Maart: Stand in Brukske (van 17.30-20.00 uur). 16 Maart: Stand in Grotestraai (van 18.00-21.00 uur). Vanaf 20.00 uur wordt door de Jera in Ye selsteyn een politiek forum george niseerd. De verschillende verkiezingsprogramma's en de po sitie van jongeren zal daarby een traal staan. 17 Maart: Stand in Grotestraat Om 14.00 uur optreden van 't Rooy Orkest by de stand. Bent u niet in staat om op één van de hierboven genoemde data affi ches of het PvdA-programma op te halen, kan kunt u terecht by': R» land Zwiebel, Hubertusstraat 27, tel 85673 of Mea van Vugt, Serena destraat 41, tel. 82299. ROCKABILLY in Dingus Zaterdag 10 maart spelen er 2 bands in Dingus, namelyk Thf Blue Moon Boys en de Black Slacka The Blue Moon Boys zullen de avond openen met hun aanstekeltf ke mix van ouderwetse rockabill) en doowop. De Black Slacks pakken stevigef uit met een mengeling van rythff 'n blues, jive, jazz. country, folk et rockabilly, waaruit ze een eigen atf thentiek geluid hebben weten tf maken. De zaal gaat om 21.00 uur open en de toegang is 7,50.

Peel en Maas | 1990 | | pagina 18