ta» Opgave leerlingen voor de basisscholen in Venray-centrum -Vtn"r Verkiezing van de leden van de raad van de gemeente op 21 maart 1990 Verkeersspreekuur vervalt tijdelijk Spreekuur vervalt Jachtwet Kollektekalender maart 1990 Bouwvergunning aangevraagd Bouwvergunning aangevraagd Medewerk(st)er Personeels- en salarisadministratie (voor 20 uren p.w.) Mededelingen van Max Milieu PEEL EN MAAS Donderdag 8 maan - Pagina 15 obs de Landweert Boterbloem 45 kbs St. Petrus' Banden Pr. Poelsstraat 6 kbs de Vlaswei Boterbloem 47 kbs Dr. Poels Langeweg 92 kbs de Kruudwis Klaproos 21 pbs de Hommel Oostsingel 39 obs de Flierefluit - Kiosk 116 kbs de Foekepot Kiosk 3 obs de Keg Blauwververstraat 18 kbs de Bongerd Eikenlaan 1 kbs Coninxhof Goudsmidstraat 9 katholieke basisschool protestants - christelijke basisschool openbare basisschool II -J ?s»22S Christen Demokratlsch Appèl (CDA) Truijen, J.H.M.O. (Joos) Venray Hoppenreijs geb. De Loo. E.M.A.A. (Marlies) Driessen,P.J.H.(Jan) Fassotte (v), J.H.G. (Hanny) Csls.L.H.M. (Leonle) Palmet W_HJ.(Wim) Poels. RJ.M. (Ruud)' Zwiebel (m). RJ. (Roland) Venray van den Boogaart (m). P.A.L. (Pleter) Vervay GJ P M (Gerr.t) Janssen,J.P.G (Jan) Ysselsleyn Poels geb. Peters. H.L.P. (Henriëtte) van Soest. A.M.L. (Toon) Ooslrum Broeksteeg. A.J. (Toon) Venray Muijserj, F.J.P.H. (Huub) 1 Merselo Koster geb. Maris, W. (Wiske) van Castaren, u""* (Seri) Dupont. R E.w'm""'' (Rein) Oostrum Bosmans geb. Aarts, A.GAM. (Angola) Ven,ay van Vugt (v). B.W. (Mea) Leijssen (m). A.J. (André) Teunissen(m),J.M.T. (Hans) Venray van Egmond (m), H.C.MT (Henk) 7^ (Kortte) Smits (m). C.H (Cees) Betrtiouche (m), A (Hamld) (Antoonj Venray ians (m),P.J.M. Venray ijkgeb Grit(v). (Peter) B HG LM (Bart) Janssen (m), (Peter) Op H*, (m), I Venray Manman (m), w.G. (Wlm) Venray Wlllems (m). H.M.C. (Henk) Woltjer geb. Vaessen (v), A. (Aert|o) Venray (Wlm) Ysselsleyn Janssen. G. (Gerrit) het bouwen van een carport aan de Vicarieweg 20 te Leunen, tn.v. J.M.J. Bartels.; het plaatsen van een tuinhuis je aan de Vicarieweg 28 te Leunen, t.n.v. W.L.P. HendrLx; het bouwen van een garage- carport aan de Horsterweg 92 te Castenray, t.n.v. A.P. Comelissen: het plaatsen van een tuinhuis je aan de Beukenlaan 10 te Venray, t.n.v. L.M.A. Willems; het plaatsen van een tuinhuis je aan de Dennenoord 14 te Venray, tn.v. A. Linders-peters. De op de bouwaanvrage(n) betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 9 maart 1990 geduren de 14 dagen voor een ieder ter inza ge bij de onderafdeling bouw- en woningtoezicht, kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termyn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray mr. HJ.M. Defesche De burgemeester maakt bekend, dat voor deze verkiezing de kandi datenlijsten gelden als hieronder vermeld. De oproeping voor de verkiezing is aan hen. die bevoegd zijn daar aan deel te nemen, afzonderlijk toe gezonden. Voor plaats en tijdstip wordt naar die oproeping verwezen.' RAADHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Maandag t.m. vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. De afdeling Bevolkingszaken is tevens geopend op donderdag van 15.30 tot 17.00 uur. Van deze openingstijden kan uit sluitend na telefonische afspraak worden afgeweken. Spreekuren b. en w. Burgemeester H.J.M. Defesche Maandag van 10.00 tot 11.00 uur bestuurszaken, openbare orde en veiligheid, kermissen en markten, dorps- en wijkraden, voorlichting en inspraak, eco nomische aangelegenheden, werkgelegenheid, handel en mid denstand, bevordering toerisme, culturele zaken, sportzaken, re- kreatie, personeelszaken, organi satie, informatica en interne dienstverlening. Wethouder W.A. Claessens (loco-burgemeester) Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. openbare werken, verkeer en vervoer, reiniging, energiebespa ring, ruilverkaveling, eigendom men (m.u.v. verkoop bouwkavels in bestemmingsplannen), agrari sche zaken, milieuzaken. Wethouder mevr. E.M.A.A. Hoppenreijs-de Loo Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. sociale zaken, emancipatie, samenlevingsopbouw, gezond heidszorg, culturele minderhe den, werklozenzorg, bejaarden zorg en coördinatie welzijns planning. Wethouder J.H.M.O. Truyen Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. financiën, belastingen, grond bedrijf (m.u.v. exploitatie bestem mingsplannen en verkoop bouw kavels in bestemmingsplannen), gemeentegaranties, onderwijs, volwassen-educatie, kinderop vang, jeugd- en jongerenwerk, akkommodatiebeleid, mondiale vraagstukken en kabelnet voorzieningen. Wethouder H.M. Kersten Maandag van 10.00-11.00 uur. ruimtelijke ordening, volkshuis vesting, bouw- en woningtoe zicht, welstandstoezicht, stede- bouw, verkoop bouwkavels in bestemmingsplannen en exploi tatie bestemmingsplannen. zing in de woning worden achtergelaten. Turkse en Marrokaanse inwoners van Venray krygen over de algeme ne gang van zaken rond de ver spreiding van de KCA-box een brief in hun eigen taal. Die brief bevat geen informatie over de routes die Cotrans volgt Voor informatie hier over zyn ook zij aangewezen op de ze rubriek. Mogelyk besteedt ook de kabelkrant aandacht aan de routes. Nadere informatie by afd. Open bare Werken, dhr. Josten, tel. 04780-22398. Met ingang van 1 maart jl. heeft de sekretaris van de Werkgroep Verkeersmaatregelen een andere funktie by de gemeente Venray aanvaard. In zyn opvolging is thans nog niet voorzien. Daarom komt het Verkeersspreekuur tot nader bericht tijdelijk te vervallen. Uiter aard blyft het mogelijk om schrif telijk vragen of problemen op verkeersgebied by de gemeente aan te kaarten. Ook kan men elke maandag van 10.00 tot 11.00 uur desgewenst een bezoek brengen aan het spreekuur van de porte feuillehouder Verkeerszaken, wet houder Claessens. Zodra het verkeersspreekuur weer wordt hervat, zal daarvan in deze rubriek mededeling worden gedaan. Op maandag 12 maart a.s. vervalt het spreekuur van burgemeester Defesche. Op 31 maart 1990 loopt de geldig heid van de jachtakten af. Oip gewe- ren door een jachtakte gedekt te houden, dienen houders van een jachtakte, vóór 15 maart 1990, een akte voor het jachtseizoen 1990/1991 aan te vragen. Het aan vraagformulier daartoe is kosteloos af te halen aan de balie van het bu reau van gemeentepolitie, Leunse- weg 4 te Venray. Het indienen van de aanvraag, VOORZIEN VAN EEN RECENTE PASFOTO, dient te geschieden aan het bureau van gemeentepolitie te Venray. De commissaris van gemeente politie te Venray G.H.P. den Teuling 5 t/m 11 maart: Nederlands comi té Unicef. 12 t/m 18 maart: Nationaal Reuma Fonds. 26 maart t/m 1 april: Nationaal Fonds Kinderbescherming. Alleen voor deze kollekte is een vergunning afgegeven. De kollek- tanten moeten een op de betreffen de koUekte gericht legitimatie- bewys kunnen vertonen. Koliekte ren buiten de aangegeven dagen is niet toegestaan. Art 19 WRO/50,8 woningwet Burgemeester en wethouders van Venray zyn voornemens om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelyke Ordening en/of artikel 50, lid 8, van de Wo ningwet, medewerking te verlenen aan de navolgende bouwaan- vrage(n): het bouwen van een be drijfspand kantoren aan het 'Kei- zersveld' te Venray, tn.v. Marco Leisure Trading Plataanstraat 10 te Venray. De op de bouwaanvrage(n) betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 9 maart 1990 geduren de 14 dagen voor een ieder ter inza ge by de onderafdeling bouw- en woningtoezicht kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termyn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk by 'burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche Artikel 18a van de Wet R.O. Burgemeester en wethouders van Venray zyn voornemens om op grond van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelyke Ordening vrijstel ling te verlenen van het ter plaatse geldende bestemmingsplan ten be hoeve van de navolgende bouw plannen: het bouwen van een carport aan de Vicarieweg 22 te Leunen, tn.v. L.P.E. Bartels; het plaatsen van een volière aan de Luitstraat 25 te Venray, tn.v. H.Xh.A.H. Schouren; Het beleid van de gemeente Venray is er op gericht meer vrouwen, etnische minderheden en gehandicapten in dienst te nemen. Daarom worden men sen uit deze groepen uitdrukkelijk verzocht te solliciteren op onderstaande va catures. Bij de stafafdeling 'personeel, organisatie en informatica' is plaats voor een Deze funktie zal in eerste aanleg een assisterend karakter krijgen ten aanzien van de volgende taken: - salarisadministratie muziekschool en gemeentepersoneel; - declaraties JWG en WWV-vervangende uitkering; - ziekmeldingen en ziekenadministratie; - aan- en afmeldingen in het kader van de sociale wetgeving; - jaarafrekening JWG; - personeelsadministratie. De nieuwe funktionaris zal over enige tijd in hoofdzaak belast worden met het (zelfstandig) verzorgen van de salarisadministratie van het gemeentepersoneel. Vereist is een MEAO-opleiding (BA-richting), dan wel HAVO. aangevuld met Praktijkdiploma Boekhouden en kennis van de belastingwetgeving en socia le verzekeringen. Ervaring op gebied van de salarisadministratie strekt tot aan beveling. Vrouwen, gehandicapten en etnische minderheden wordt uitdrukkelijk gevraagd te solliciteren. Het salarisniveau reikt in eerste aanleg tot maximaal f 1.450,- bruto per maand. Verdere salarisdoorgroei is afhankelijk van de definitieve sa menstelling van de funktie en de toepassing van funktiewaardering. Nadere informatie over deze funktie kan ingewonnen worden bij de heer H. Dinghs van de afdeling POI (tel. 23303). Sollicitaties, gericht aan het college van burgemeester en wethouders, binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie in te sturen aan het adres Postbus 500, 5800 AM VENRAY, onder vermelding van het vacaturenummer Evenals in voorgaande jaren zal de aanmelding van leerlingen voor de katholieke, de protestants- christelijke en de openbare basis scholen in Venray-centrum ook voor het a.s. schooljaar 1990/1991 op één en dezelfde datum en het zelfde tijdstip plaatsvinden. Op maandag 19 maart a.s. kun nen de leerlingen worden opgege ven die voor het eerst in het schooljaar 1990/1991 een van de ba sisscholen in Venray-centrum zul len gaan bezoeken. In al deze scholen —katholieke, protestants- christelijke en openbarekunnen ouders/verzorgers daarvoor terecht van 16.00-17.00 uur. Als leerling kunnen worden aangemeld de kin deren die op 1 augustus 1990 vier jaar zyn of tydens dat schooljaar vier jaar worden (dus: kinderen, ge boren tussen 1 augustus 1986 en 1 augustus 1987). Bij het opgeven van de leerlingen dienen de ouders/ver zorgers van het kind persoonsgege vens te verstrekken; daarom wordt verzocht byv. trouwboekje of paspoort mee te brengen. In verband met de instandhou ding van de basisscholen hebben de drie katholieke schoolbesturen in Venray-centrum met elkaar afgesproken dat voor iedere basis school een zogenaamd voedingsge- bied geldt Het maken van deze afspraken is wettelijk toegestaan. Op de hier afgedrukte kaart zyn gesitueerd: - de katholieke basisscholen, mèt daarby behorende grenzen van de voedingsgebieden; - de protestants-christelijke basis school 'de Hommel' en - de openbare basisscholen 'de Keg, 'de Flierefluit' en 'de Landweert'; hiervoor gelden géén voedingsge bieden en uit deze scholen kan dus gewoon een keuze worden gemaakt. Het voorgaande betekent dus, dat de kinderen die een katholieke ba sisschool gaan bezoeken dienen te worden aangemeld by de school in hun voedingsgebied. Voor de katholieke basisscholen 'De Vlaswei' en 'De Kruudwis' in Landweert geldt één voedingsge bied. Aanmelding by de basis school van uw keuze. Tbewyzing vindt plaats aan de hand van door dat schoolbestuur opgestelde criteria. Abusievelyk is aan de ouders van ALLE aanstaande 4-jarigen in de ge meente een bericht gezonden. Het zal duidelijk zijn, dat de nieuwe leerlingen in de KERKDORPEN b(j de eigen scholen aangemeld die nen te worden. Op maandag 12 en dinsdag 13 maart in Veltum; op woensdag 14 maart en donderdag 15 maart in het Brukske en op vrydag 16 maart die van Oostrum en Smakt Het is niet duidelyk hoeveel tyd het neemt een KCA-box af te geven en of de medewerkers van Cotrans erin zullen slagen zich inderdaad aan bovenstaand schema te hou den. Mocht het nodig zijn, dan wordt het schema in de loop van de week aangepast Vólgende week zal in deze rubriek het schema voor de verspreiding van de KCA-boxen van week 11 worden gepubliceerd. Als de medewerkers van Cotrans niemand thuis treffen laten zy een kaart achter. Met die kaart lainnen de bewoners vervolgens een KCA- box afhalen by het depot van Open bare Werken aan de Acaciastraat (naast de brandweerkazerne). De KCA-box blyft eigendom van de ge meente Venray en moet bij verhui- Volgende week maandag 12 maart zal in Venrav wethouder Claessens, ook verantwoordelijk voor reiniging en milieuzaken, de eerste van 12.000 KCA-boxen over handigen aan een van de ongeveer 34.000 inwoners van Venray. Dat zal het startsein zyn van de versprei ding van KCA-boxen in de gemeente Venray. Vanaf 12 maart zullen medewer kers van de firma Cotrans de KCA- boxen huis-aan-huis verspreiden.

Peel en Maas | 1990 | | pagina 15