Gaat u Voordeel-Boeken KERKELIJKE DIENSTER Zomervakantie? Begin met een bezoek aan de Rabobank verhuizen? de gemeente - uw parochie- geestelijkheid - uw krant PEEL EN MAAS van den munckhof KUNST PEEL EN MAAS Donderdag 4 januari - Pagina 14 Grote Kerk Deken C..J.R. Busehman, Bindstraat 6. tel. 81275: kapl. H. de Wit O.F.M.. Pate rest raat 29. tel. 82385 b.gg. 85855. Zaterdag: 6 Januari9.00 Lsm. 09.00 tot zekere intentie 19.00 ZON- DAGDIENST; Adrianus Am. Schiks en overl. farn. Maria Bertrains- Hendriks (Col!) Hem Barents. Coll Peter Muijsers, overl. Fkm. Muysere Janssen en Jan Peters. Uit dank baarheid. overl. fam. Vermeulen- Verheijen, jrd. Piet Lenssen. overl. ouders Pypere-Clabbere, Lambert Janssen en dochter Gonny Zondag: Ojx*nbaring des heren drie koningen Hoogfeest. 8.00 Lsm. Sjaan van Gullick 9.30 Lat. Hgm. Wilhemus Hubertus Janssen, overl. ouders Kersten-van Tichelo ven. W. Broers, echtgenote en overl. kinderen, overl. ouders Coopmans- van Kessel; Jo Wennekere-Muijsers. Betsie van de Ven-Coppis (coll) 11.00 Ned. Hgm. Gerard van Rijs wijk Coll; Johan Marlens coll; Tbos de Bruijn van Els coll; Jo van Bree- Peeters Coll; Gertruda Polman- Martens Coll; Jannigke Tillemans- Duijf Coll. Maandag: Doop van de heer 9.00 Lsm. Johannes Frunciseus Maassen en Elisabeth Mathilda Vermeulen. Dinsdag: H. Petrus Thomas 9.00 Lsm. Pie Janssen-Oudenhoven, en overl. fam. W, Broers, echtgenote en overl. kinderen. 19.00 Lsm. voor de overledenen A coll. Woensdag: 9.00 Lsm. oude stichtingen Donderdag: 9.00 Lsm. tot zekere intentie 19.00 Lsm. Jannigke Tillemans-Duijf coll; Vrijdag: 9.00 Lsm. voor de we reldvrede Zaterdag: H. Iiilarius 9.00 Lsm. Le.v. H. Maagd Maria voor roepingen tot het priesterschap 19.00 ZON- DAGD1ENST. Jos van Hout (collegas CEAD) Bert Clephas coll: Truus Voesten-Michels coll: Hendrika Luijpers-Coppus coll; Maria Janssen-Teeuwen coll. overl. oudere Arts-Verkoeijen; lbos de Bruijn-van Els coll; Gertruda Polman-Martens coll; De kerk is ter bezichtiging open op dinsdag t/m zaterdag van 14.00 tot 16.00 uur. Akolieten Zondag: 9.30 Louis Truijen Misdienaars en lektoren Zaterdag: 19.00 Irma Maassen en Monique Vollenberg. lector C. Hendriks Zondag: 9.30 Wilbert van Ham en Araoud Welschen 11.00 Wilco Jiii^i^en en Ramon Klinckenberg lector G. de Groot. Kapel St Servatius Zaterdag: 18.30 Liturgieviering met volkszang. Voorganger J. Korff. Misdienaar Bas Dirkx. Lektor P. Wittenbols Zondag: 9.30 Liturgieviering met koor en volkszang. Voorganger J. Korff. Lektrice Zr. Jaeinta. Intentie levende en overleden familieleden Gerits-Wyn hoven Maandag: 16.45 Liturgieviering. Voorganger J. Korff. Dinsdag: 13.45 Liturgiegroep. 16.45 Liturgieviering Voorganger G. van Loenen. Woensdag: 16.45 Liturgieviering. Voorganger J. Korff. Donderdag: 16.45 Liturgievie ring. Voorganger G. van Loenen. Vrijdag: Geen viering. Paterskerk Zaterdag: 17.00 Gelegenheid om te biechten. 18.30 ZONDAGSVIE RING. Wim Beterams Kollekte, Har- rie Lenssen. Tbon van Ooi overl. fam Koenen-Kleuskens Zondag: 9.00 Harrie Bouten. An- toon en Nel Luypers-Philipsen 10.15 Hoogmis gezongen door de zangers van St. Frans, Jaeoba Phi- lipsen en Francina Goossens. Fami lie Verbeek. Kon rad Thijssen en overl. fam. 11.45 overl. ouders Piet Maas-Derickx. Tbon Sanders; 18.00 tot zekere intentie (V) Maandag: 8.00 voor overleden fa milie K 19.00 tot zekere intentie Dinsdag: 8.00 t.e.v. SL Antonius; 19.00 voor overledenen Kol Allerzielen Woensdag: 8.00 An toon en Nel Luypers-Philipsen 19.00 Wilhelmi- na Hendrix-Baken Donderdag: 8.00 zuster Judicael van den Berg: 19.00 overl. fain. Philipsen Vrijdag: 8.00 Zuster Inngardis Cremers 19.00 Gezinsmis overl. fan'i. Lucassen-Maassen. Harrie Janssen en overl. fam. Jrg. Harrie Rongen Zaterdag: 8.00 Antoinette Else vier en Eva Rojer. Akolieten Zaterdag: 18.30 Martyn Smelt Zondag: 9.00 Johan Pouwels 10.15 Rene Jansbeken, 11.45 Martin Leenders; 18.00 Pascal en Emiel Kusters. Maandag, woensdag en vrijdag: Saskia en Roel. Dinsdag en donderdag Roy Rutten en Roy Troisfontaine. Parochie Brukske Zaterdag 19.00 Eucharistievie ring voor priesterroepingen. Zondag: 10.00 Eucharistieviering met zang: Feest van de openbaring .des heren, driekoningen. Hoogmis voor het geestelijk en tijdelijk wel zijn van de parochie Voor afspraken kunt U bellen naar de pastorie van de Paterskerk: tel. 80202. Vredeskerk Zaterdag: geen mis om 8.00 uur 10.45 Rozenkrans en biechtgele genheid. 11.15 gezongen H. Mis; 13.30 Lof en zegen met het Aller heiligste Deze viering voor het verkrijgen van priesterroepingen is voor een ieder toegankelijk. 18.00-18.30 Gelegenheid om te biechten. 19.00 Vooravondmis voor het hoogfeest van de Openbaring des heren (Driekoningen) kinder woorddienst Voor Sjef van Zwamen coll. jrgt. voor Antoinette van Hoof- Wilmsen. voor Nellie van Kuick- Gooren, voor Maria Rutten-Camps coll. voor Ilenny Vullings coll voor Ger Smits coll. voor Louise Rouvroye-Ritzen. jrgt. voor Louis Boom. Voor Cornelis Mathyssen en overl. fam. Zondag: Hoogfeest van de open baring des heren driekoningen. 8.30 voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van de parochie 10.00 Hoog mis. Nederlands 11.30 voor Harrie Janssen en overl. fam. Voor overl. fam. Panhuijzen-van Lieshout Maandag: Feest van de doop van de heer 8.00 tot zekere intentie 19.00 Voor overl. ouders Spekschate-Offenberg en zoon. voor stien Wijnhoven Philipsen en voor Theo Thielen; Dinsdag: 8.00 tot zekere inten tie 19.00 voor de verkondiging van het evangelie onder de volkeren Woensdag: voor de zieken 19.00 voor Ber Beerkens Donderdag: 8.00 Voor de weldoe ners van de parochie 19.00 Om ver giffenis van de zonden te verkrijgen Vrijdag: 8.00 Als eerherstel aan het H. Hart 19.00 Voor de verzoening Zaterdag: Gedachtenis van de H. Iiilarius kerkleraar. 8.00 Ter ere van het onbevlekt ontvangen Hart van Maria Gedachte van de week "De waarde van de mens wordt bepaald door wat hij nastreeft". Mededeling, dit weekend, 6 en 7 ja nuari deurcollecte voor de slachtof fers van de terreur in Roemenie Akolieten en misdienaars Zaterdag: 19.00 Bjom Emonts. Zondag: 8.30 v.d. Oever. 10.00 Ro bert Versteegen. Urbain en Pascal van Weert. 11.30 H.t Fijneman Maandag: 19.Q0 Frank van Daal. Dinsdag/woensdag: 19.00 Ivo Nies- sen. Frank van Daal. Donderdag: 19.00 Ivo Niessen. Vrydag: 19.00 Pascal van Daal. Parochie Oostrum Zaterdag: 19.00 Overl. ouders Janssen-Peeters, overl. ouders van Soest-van Vegchel Zondag: 8.30 Overl. familie Kessels-Verheijen 10.00 Gest. jrd. overl. ouders Derks-Janssen. Gest.. jrd. overl. oudere v.d. Iloogenhof- Spreeuwenberg, Harry Bol, Piet Lit- jens. Piet Custere, overl. fam. Broeren-Kersten (Koor Harmony) dan niet vergeten' uw adreswijziging op te geven aan Maandag: 9.00 Johan Camps Dinsdag: 9.00 Uit dankbaarheid Woensdag: 9.00 gest. jaard. Jae- bus Wilms en Wilhelmina Lemmen Donderdag: voor de overl. van hen die offerden met Allerzielen 19.00 voor de LVB Vrijdag: 9.00 uit dankbaarheid Zaterdag: 19.00 jaard. Mia Hermans-Voermans, Piet Janssen (namens de collegas v.d. Kinuze Misdienaars: Zaterdag: 19.00 Pasealle van Ree- nen. Wendy Janssen, Maud van Ar- sen. Marisca Litjens. Zondag: 8.30 Saskia Litjens, Veroni- que Philipsen. Loes Laurensse, hanneke v.d. Ven 10.00 Monique v.d. Pas. Sandra ran Limbeek. Helga Thielen, Sjouke Camps. Donderdag 19.00 Carmen Moure. Heidi Holierhoek Bedankt: heel hartelijk dank voor de vele kerst- en nieuwjaarekaar- ten. Heel veel fijne, goede wensen bereikten de pastorie. Keretgave zuster Truus Lemmens: tot en met zondag hebt U nog de ge legenheid uw bijdrage te depone ren in het offerblok in de maria-kapel voor de keretgave van zuster Lemmens. Maandag zal deze keretgave in geld aan haar over wor den gemaakt.; Parochie Oirlo Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (da meskoor). st. Grad Theuws en Wile- helmina Theeuwen. Overl. oudere Hesen-Heijligere en zoon Harrie. Overleden oudere Thdielen Veretap pen. Hendrika Steegs-Vereteegen, namens oude buurt zandhoek An na Steeghs-van Rijswijck Zondag: 11.00 Hoogmis. Mathieu ran Rijswijck. uit dankbaarheid Dinsdag: 19.00 II. Mis voor LVB bij gelegenheid van opening vereni gingsjaar. Vrijdag: 9.00 II. Mis Carolien Philipsen Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis Hen drika Steeglis-Vereteegen namens Gymclub Overleden familie Hellegere-MarcelUs Dinsdag 20.00 uur parochievie ring in, de Lin$e,1(i Parochie Leunen Zaterdag: 19.00 Lsm. Harrie Ver steegen v.w. fam. V.F.M.. lsm v. Maria Rouvet-Stijns v.w. Mr. de Haanstr. SLsm. v. Anna Verlieijen. overl. ou ders en overl. familie weekd. v. Toon Hendrickx Zondag: 8.45 Lsm. v. overl. Fam. Claessens-Gussen 10.00 Hgm. v. Han Ouwerkerk-manders, Hgm als gest. jrd. v. Gerard Litjens en echt genote. Hgm. als gest. jrd, v. Antoon Peetere en Johanna Haymakers Maandag: Doop van de Heer 19.00 maandd. v. overl. Wilhelmina Loonen, Antoon en Bernard Loo- nen, beide echtgenoten en Johanna Verheyen-loonen Dinsdag: 19.00 Lsm. Jos van Hout Woensdag: 19.00 Lsm. maandd. v. overl. oudere Martens-Smedts en Henri Martens Donderdag: 19.00 Lsm. voor fam. Hendrix Leenders en zoon Sjaak Vrijdag: 19.00 Lsm. voor Leo Loe nen en overl. fam. Loenen-Croonen Zaterdag: 19.00 Lsm. voor oud de ken Antoon Loonen, lsm voor Jo hannes Loenen en Leida Loenen Poels, weekd. voor Tbon Hendrickx 2 Jrg. v. Johanna Swinkels-van Rijswijck Akolieten Zaterdag: 19.00 Daan Loenen en Daan Moerkerk. Zondag: 10.00 Frank de Klein, Eef Leijs.se n en Frank Litjens Misdienaars ma t/m vro: 19.00 Maaike Leyssen en Wendy Thoone Lektoren Zaterdag: 19.00 Dhr. J. Reintjes Zondag: 8.45 Dhr. h. Bovee Mededeling Huwelyksafk.: Herman Jilessen uit onze parochie en Henny van Kem pen uit Veulen 2e roep. Overl.; op 25 dec. overleed in het ziekenhuis te Venray Toon Hen drickx. Overbroekseweg 11, in de leeftijd van 48 jaar. Op vrijdag 29 december 1989 legden wij hem na een plechtige uitvaartdienst in on ze parochiekerk te rusten op ons kerkhof. Opbrengst collecte voor Roemenie: 2263,80 Rektoraat Heide Zaterdag: 19.30 Avondmis voor de overleden oudere Poels-Michels Zondag: Openbaring des Heren. Hoogfeest Drie Koningen. 10.00 Hoogmis voor Rector Cox v.w.(col), 6 misdienaars. Maandag: 8.00 H. Mis Feest Doop van de Heer. Dinsdag: 8.00 H. Mis. Woensdag: 8.00 H. Mis. Donderdag: 8.00 H. Mis. Vrijdag: 8.00 H. Mis. Zaterdag: 19.30 Avondmis voor de overleden oudere Camps en over leden Kinderen. Tijdens de Heilige Missen van za terdag 6 en zondag 7 januari extra schaalcollecte voor de noodlijdende van Roemenië Rektoraat Veulen Zaterdag: 19.00 Hgm. jgt. Antoon Drabbels Hgm voor priesterroepingen Zondag: 11.00 Hoogmis voor de parochie Maandag: 8.30 H. Mis. Dinsdag: 8.30 H. Mis. Woensdag: 8.30 H. Mis Donderdag: 8.30 H. Mis als jaar- dienst v. Annie Nellissen-Janssen en overl. oudere. Vrijdag: 8.30 geen H. Mis. 14.30 plechtige H. Mis bij gelegenheid van het 25 jarig huwelijk van Jac Spreeuwenberg en Mien Jen- niskens. Akolieten zondag: Marc van Kempen en Jan Pieter Litjens. Misdienaars Marcel Vermulst en Bas Snoeks Huwelijksafkondiging: Herman Jilesen en Henny v. Kempen Parochie Ysselsteyn Zaterdag: 19.00 jrd. Petronella Volleberg Zondag: 9.30 Plechtige hoogmis voor het geestelijk Welzijn van onze parochie 11.45 voor'onze overleden parochianen Maandag: 19.00 uit dankbaarheid Woensdag/Vrijdag: 19.00 Eucha ristieviering (geen opgegeven intentie Misdienaars Zaterdag: 19.00 N. Jaspers en Sj. Slangen Zondag: 9.30 M. en M. Potten; Tj. Jenniskens D. Wijnands 11.15 D. v.d. Burgt en B. Vergeldt Maandag R en T. Berkers Woens dag/vrijdag: E. Jenniskens en P. v.d. Munckhof Spreuk van de week "Het zijn de kleine dingen die het doen" Doopschema Januari; op zondag 21 januari en eventeel ook op een door de weekse dag. Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 Joh. Wismans/Pouwels (van Petek. P.) Frans Muijsers Maria Litjens. Ma rie v. Ósch (nev. ni.) Misd. Ingrid Wismans «Sc Anke Broeren Zondag: 10.00 voor een zekere in tentie Misd.: Kim Thielens en Wen- Reuzeallas van Nederland Reuzekaarten mei honderden aardi ge, inleressanie, leuke en prettige dingen om ie zien en le doen Hel boek van stevig karton kan ook worden opgehangen om eindeloos naar de prachtige kaarten le kunnen kijken Groot van formaat (60 x 40 cm), klein van prijs. nu *OiOO Disney animation Fnr* Thorn*/Otlle Johmton Dit standaardboek over 'The illusion ol lile', het vervaardigen van teken films, werd samengesteld door 2 van de 'famous nine ok) men' van Disney en voorzien van niet minder dan 483 full colour illustraties en duizenden in zwait-witl Grote, gebonden uitgave. o.p. 180.00 nu 69a 50 HoBywod de j*w 3WO-5MWO Vijl decennia Hollywood, vijf maal tien jaar glamour en humbug om de kassa's te doen rinkelen. Maar zeker ook: vijftig jaar serieus filmen en acteren, resulterend m menig dramatisch meesterwerk Vele honderden foto's in kleuren en zwart-wit bij de vlot geschreven arti kelen over deze beide gezichten van een halve eeuw in een fascinerend fenomeen: Hollywood! Gebonden. p.d. o.p. 32.50 nu 9.M dy Bonants 11.30 Ant. Poels en Petran Jacobs Misd.: Suzanne Wilms «Sc Yvonne Thyssen Maandag: 8.30 Mevr. v. Dijck- Sandere Dinsdag: 8.30 Antoon Michels Woensdag: 18.40 Rozenhoedje 19.00 Pauline Versteegen en Anna Arts (van de fam. Gielen) echtp. Ser en Aleida v.d. Hoogenhof, Han Bar doel. Mathijs van Cuijck en Hendri- na Ewals Misd.: Bas Wilms en Willem Loonen Donderdag: 8.30 Piet v. Rijswijck Vrijdag: 8.30 Mathieu v.d. Venne Coll. Zaierdag: 19.00 Jac en Sim. v. Osch v. Vegchel, Willem Gellings Misd.: Roel Creemere en Martijn Wilms Kerk poetsen Mevr. Claassens en Mevr. van Hoof N.b. eerste zondag collecte voor de kerk. Rektoraat Vredepeel Zaterdag: H. Raymundus de Penjafortl9.00 voor de parochie Zondag: Feëst van driekoningen 10.00 Voor de missies en missionarissen Maandag: feest van de doop van de heer 8.30 Waardering van het H. Doopsel Dinsdag: H. Andreas Corsini 8.30 bijz. intentie M.J. Woensdag: H. Gregorius van Nyssa 8.30 bijzondere intentie Hadden we vroeger maar zo n Doen op school, zult u verzuchten bij dit boek met z'n 1000 kleuren tekeningen en educatieve tekst, dan had ik beslist heel wat meer opgestoken over de medebewoners van onze aarde! Blij dat hel er nu wél is! Grote gebonden uitgave, 352 btz. ,u 29.90 BELGIË AtalnDtvesrw Een volmaakte eenheid in foto genieke schoonheid van het land dat juist door zijn tegenstellingen tot de meest boeiende van Europa behoort. Tekst en foto's (alle in kleur) in dit boek bewijzen dat eens te meer. Gebonden. j A nu 19.90 Bolke de Beer: Bolke bouwt een boot De zwemles Honing te koop Otke mukt een luchtreis Hel spoor in de sneeuw Weg uit het circus De óekenhut In het bos Ton Hmbo» i Fred de H«y A D Hildebrand schiep de onverge telijke figuur van de uit een circus ontsnapte 8oike en de 7 kleine- beertjes-avonturen die hij verder beleefde, werden waarheidsgetrouw te boek gesteld door Ton Hasebos (tekst) en Fred de Hey (tekeningen). Gebonden. a p.d. o.p. 7.50 nu 4E.50 Deze week een foto uit het begin van de jaren vyftig. Op het Henseniusplein, waar nu Hensenius zetelt, stond vroeger een bouwwerkje van stenen en hout wat diende als VW-kantoor. Toen het VW een andere huisvesting kreeg, moest het huisje versjouwd worden naar het huis van Tbon "de koster" Vermeulen. Dat was aan de huidige Westsingel. Dat versjouwen was nog echt verejouwen. Met de hand werd het huisje op twee kar retjes gezet. Een tractor werd ge bruikt om het gevaarte te trekken. Van achteren moest met de hand bijgestuurd worden om de wagent jes in de goede richting te houden. Op de foto kan men zien dat Ger- rit Basten van de Doorman straat volop met dat sturen bezig is. Sa men met een aantal patiënten heeft hij toen het voormalige VW-huisje versjouwd. Het huisje kan men thans nog zien liggen als men over de Westsingel rijdt, ter hoogte van de Clockert. Links op de foto ziet men een ge deelte van het Luxor-theater zoals dat er toen by lag. Rechts het huis van de toenmalige gemeentesecre taris van Haren. Later woonde hier in gemeentesecretaris Vorst, totdat het pand moest wijken voor het schouwburgplein. De schoorsteen achter het huis van de gemeentesecretaris hoorde ook bij dit huis. De centrale verwar ming had toen een dergelijke schoorsteen nodig. Donderdag: 8.30 voor de hon gersnood in Ethiopië Vr(jdag: 19.00 niet 8.30 12V2 jub. Classens-den Ronden Zaterdag: H. Iiilarius 19.00 over leden oudere Petere-Hackvoort Misdienaars Zaterdag: Ellen en Rob Zondag: Gerben en Janine Lektoren Zaterdag: Dora Arts-Mennen Zondag: Jan Classens Een gedachte: in hoeverre zijn wij sterren die anderen naar Christus leiden Rektoraat Smakt Zaterdag: 19.00 Avondmis voor Thij Zegers, Mia Bouten-Gijsberts en t.z.i Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees voor Peter v.d. Ven en voor het rec toraat 10.00 Hoogmis voor vader en moeder ran Dijek. Ser en Anny Jac ques Jeuken, Gerrit Coppis; Frans Asselberghs en Rene Buijzen en voor bijzondere intentie. Hoogmis opgeluisterd door ons zangkoor Woensdag: 9.30 II. Mis t.e.v. de H. Jozef en uit dankbaarheid Vrijdag: 9.30 H. Mis t.e.v. H. Hart en t.z.i 'n abonnement waard Van de oude modellen met glanzend koetswerk en veel chroom tot de supersnelle bolides van tegenwoor dig. Met 115 kleuren- en 90 zwart wit toto's. Gebonden. Nu verbijsterend laag geprijsd: 19.90 1 Plannen voor de zomervakantie? Begin met een bezoek aan de Rabobank. Daar liggen de zomer reisprogramma's voor u klaar. Gratis, net als de nieuwe Rabobank ZomerVakantieWijzer. Onze reisadviseur maakt uw keuze gemakkelijk. Boejc daarom nu uw vakantie bij de Rabobank. V' VAN V NEDERLAND f,j MODERNE m KUNST ZIEN BEGRIJPEN Moderne kunst zien en begrijpen Gottlieb Lelnz Kunst is 'on the move' mei een beweeglijkheid waarvan velen onzer duizelen Deze prachtige uitgave (bijna 400 pagina's mei op zowal iedere pagina wel een gave kleurerv reproduktie) slaagt erin de rust terug te brengen die zo nodig is om kunst (ook moderne) le savoureren. Gebonden o.p 79.50 deze ongewijzigde herdruk 39.90 De autobiografie van Hendrik VIII Margaret George Wie kende Hendrik de Achtste beter dan hijzelf Juist, zijn holnar! Deze verzorgt dan ook hel commen taar bij de dagboeken van zijn meester. Een roman van grote originaliteit over een potentaal van De Russische Revolutie John Bradley Ruim 200 illustraties in kleuren en zwart-wil (vele daarvan noort eerder indrukwekkende verhaal over de ontstaansjaren van de Sovjetunie, geschreven door een specialist op dit gebied. Gebonden. 29.50 ISRAEL *f 4 O >f mum T Israël 40 jur Martin vin Amerongen i.l 1988. maar in plaats van jubileumfeesten kwam de 'intifada', een bloedige opstand. 9 pub' deskundigen op hel terrein v lichten op verhelderende wijze de len toe q o p. 34 50 nu J»90 Sportauto's, geschiedenis en ontwik keling G.N. Georgano Het boek van het paard Ruiters en amazones zijn unaniem geestdriftig over dit boek met z'n bondige en heldere tekst, z'n uitge- dan 700 foto's, tekeningen, diagram men en kaarten o.p. 60 50 nu A9.50 De menseh DeeWer Wattf van Opheuaden I Herbert Vethey Behalve een uitgebreide beschrijving van het Heden en Verleden van 'de nachtburgemeester van Rotterdam' bevat dit glorieuze boek proza en poézie van de 'aucteur', door hem- zell als 'neonrealisme' betiteld. Voorreed beperki! 4 a op. 29 90 nu 1^.90 boekhandel grotestraat 68 venray prijswijzioingcn voorbehouden. Bótlknrtenboeken Art Dtco I Impressionisten I Post-impressionisten Gustiv Klimt/Alphonse Mucha Vincent van Gogh I Alt Nouveau I Moderne Kunst /Wereld van de Irein Sportauto's BH! A nu 9.90 'órósCHj^eriiK De geschiedenis van de kunst Van de vroegste grottekeningen lol de laatste stromingen op het gebied van kunst. Met 2ijn 1200 afbeeldin gen waarvan de heilt in kleuren en zijn duidelijke teksi is dit naslagwerk bij uitstek geschikt voor educatieve doeleinden Grote, gebonden uit- 69.50

Peel en Maas | 1990 | | pagina 14