PvdA Teng Michels vertrekt vEimy Na de turf kwam de steenkool AGENDA Afscheid van Nieuw-Spraeland Onze vurige wens voor een in alle opzichten GEZOND 1990 is dat uw en onze goede bedoelingen niet in rook opgaan Zeepkisten presenteren zich zaterdag in het winkel centrum Anti Alcoholcampagne Politie en Veilig Verkeer samen OPROEP VAN DE POLITIE PEEL EN MAAS VW Venray Verkiezingsspel Progressieven Vierlingsbeek Red Stars Samen over de drempel uiiiënvfiRGnG een goed 1990....! Schouwburg- nieuws Sporthal Staatsloten Geslaagd Leven van de mijnwerkers vastgelegd in zes boeken Bibiliotheek Oproep aan alle wandel liefhebbers PEEL EN MAAS Donderdag 28 december - Pagina 3 Teng Michels uit Merselo is hoofd ran de buitenploeg en gaat m.i.v. het nieuwe jaar Nieuw-Spraeland verlaten. Hij maakt gebruik van de overbruggingsregeling. Teng trad op 4 november 1963 in dienst van de Psychiatrische in richting St. Servatius. Na 15 jaar werken met de windmolen 'Nooit Gedacht' in Merselo. werd Teng om gezondheidsredenen geadviseerd ander werk te zoeken. In de buitenploeg van Servatius had men plaats voor iemand die be kend was met land- en tuinbouw- werkzaamheden Zo werd Tengs hobby zijn beroep. Hij leerde het vak van 'de oude rot' Gerriit Basten. Géén boom was te dik, geen sjouw of graafwerk te zwaar. De buitenploeg klaarde alle karweien. In 1973 kwam Teng naar Nieuw- Spraeland waar hij hoofd werd van het 'buiten-gebeuren'. Het werken met verstandelijk gehandicapten vroeg echter om een duidelijk an- I dere aanpak dan het werken met psychiatrische patiënten. Op 43-jarige leeftijd ging Teng weer studeren. Met sukses behaal de hij het diploma MBO-AT (Middel bare Beroeps Opleiding Arbeids Therapie). Voor Teng betekent het buitengebeuren op Nieuw-Sprae land erg veel. In 1980 werd het boerderijprojekt opgestart om meer inhoud te geven aan een zin volle dagbesteding voor de bewo ners. 'n Kleinschalige boerderij, met groentetuin, tuinderskas, kip pen en konijnenhok, werd opgezet. Bewoners werden hierin op aller lei manieren betrokken. Onder lei ding van Teng werden eieren geraapt, onkruid gewied en werden tuinprodukten. zowel van de koude grond als uit de tuinderskas, verza meld. Dftarnaast werd de buiten ploeg ingezet bij allerlei voorkomende werkzaamheden zo als verhuizingen en graafwerk zaamheden. tuinaanleg, onderhoud straten en wegen en schilderwerk van banken, e.d. Teng spreekt zijn zorg uit m.b.t. de begeleiding van dit waardevolle projekt. Het is haast onmogelijk voor zijn persoon om voldoende be geleiding te geven. Zeker met de komst van de bijzondere aandaehts- groep van de Vellu zal dit een bij zondere aanpassing vergen. Teng denkt met veel plezier terug aan zijn 26-jarige periode op Nieuw- Spraeland en St. Servatius. Voor de toekomst zit hij boordevol met al lerlei werkzaamheden. Hij wil zich aktief inzetten voor de renovatie van de molen 'Nooit Gedacht'. Wan neer die renovatie een feit mag wor den, wil Teng als vrijwillige molenaar een bijdrage leveren aan de edukatieve en toeristische at- traktie van deze windmolen. Teng kan zich verder geheel wijden aan tuinieren en het werk voor de werkgroep Kruizen en Kappelletjes. Gelegenheid tot afscheid nemen zal zijn op 4 januari 1990 om 16.30 uur in de Toko van paviljoen Spar- rendreef aan de Wanssumseweg in Oostrum. Enkele weken geleden nam Auto bedrijf van Haren het initiatief om in Ven ray een „zeepkisten- wedstrijd" te organiseren. Het wedstrijdelement lag echter niet in de snelheid van het door de jeugd van 8 tot 12 jaar zelf te bouwen voertuig, maar wel in de creativiteit van de jeugd, die als startmateriaal bij Autobedrijf van Haren een gratis stuur kon afhalen. Rondom dit stuur moest een zeepkist worden gebouwd met een maximale lengte van 2 meter en een breedte van maximaal 1 meter, die op de een of andere manier ook voortbewogen kan worden. Sinds 23 november veranderde een dertigtal Fordsturen van eigenaar en vanaf die dag is de jeugd aan de slag gegaan om zelf, of met behulp van anderen, een Ford zeepkist in elkaar te knutselen. Verder moest voor dit produkt van knutsel kunst een orginele naam worden bedacht om aan de wedstrijd te kunnen deelnemen. Wat de jeugd in de kerstvakantie aan creativiteit „paraat" heeft ge maakt. werd gisteren, woensdag 27 december, bij garage van Haren in geleverd. De werkplaats is ingericht als showroom waarin de resultaten van knutsel- en denkwerk voor iedereen ten toongesteld staan tot zaterdag 30 december 1989 12.00 uur. Een deskundige jury en publieksjury zullen de zeepkis beoordelen en om 12.00 uur h rapporten inleveren, waama om 13.00 uur de prijsuitreiking volgt. De eerste prijs is een fiets, de twee de een stereotoren, de derde een stereo-radio. Na de prijsuitreiking zullen de zelfgemaakte zeepkisten, voorafgegaan door muziek en een oldtimer, een rondgang maken door het winkelcentrum. Een trot se jeugd zal dan laten zien wat zij in de afgelopen weken in elkaar heeft geknutseld rondom een echt au tostuur. i De poltie en het promotieteam van Veilig Verkeer Nederland heb ben donderdagavond tijdens de Venrayse koopavond twee uur lang aan de Raadhuisstraat een gerichte alcoholcontrole gehou den. Het doel van deze aktie was het publiek maar vooral de auto mobilisten, te wijzen op het ge vaar dat alcohol in het verkeer kan betekenen. 120 bestuurders werden vezocht in het bekende pijpje te blazen. Een van hen kreeg een rijverbod van 3 uur op gelegd. De in Ven ray gehouden aktie past in het kader van de landelij ke alcoholcampagne, maar de Noord Limburgse afdeling van Vei lig Verkeer Nederland heeft nog meer aktie's op het programma staan. Zo zullen bestuurders die al lang in het bezit zijn van een rij bewijs, een rijtest kunnen afleg gen, om vast te stellen of hun rijstijl nog aan de huidige maat staven voldoet. Ook de mogelijk heid om een ogentest te doen wordt gepropagandeerd. Rond de carnaval zal men weer een anti alcoholcampagne houden. Dan zal aan de Carnavalsprinsen gevraagd worden ook een anti-alcoholbood- schap tot de carnavalsvierders te richten. Op Prodima, de lentebeurs, zal de aktie „ik rij alcoholvrij" met stickers worden gepromoot. Aan de automobilisten zal dan ge vraagd worden, zich één jaar te verplichten om bij autorijden geen alcohol te gebruiken. Wij vermelden verder nog dat aan de donderdag gehouden aktie ook medewerking werd verleend door leden van de reservepolitie. Met gebruikmaking van een valse sleutel is toegang verkregen tot een woning aan de Bachstraat. Uit de woning werd een bedrag van 1.100.- ontvreemd (geld om kerstinkopen te doen) en 150 Duit se Marken. Omdat het de laatste weken veel vuldig voorkomt dat op dezelfde wijze wordt ingebroken, met ge bruikmaking van een valse sleutel en meestal via de achterdeur, ver zoekt de recherche ons de volgende oproep te plaatsen. Bij al deze inbraken had met wei nig geld en moeite voorkomen kun nen worden dat men op een zó gemakkelijke manier toegang kon verkrijgen tot de woningen. Was er op de achterdeur een grendel ge weest. dan was inbraak of inslui ping niet mogelijk geweest. Een grendel kost maar enkele guldens en is door eenieder op de deur aan te brengen. Dikwijls wordt zelfs toegang tot dé woningen verkregen terwijl de bewoners naar de televisie zitten te kijken. Als op die tijd de achter deur vergrendeld is. zal een inbre ker het wel uit zijn hoofd laten om met geweld binnen te komen. 'n abonnement waard Onderstaand brengen wij weer een aantal evenementen onder uw aandacht. Deze evenementen kunt U bij ons boeken en tevens nog vele andere voorstellingen. Januari 1990 versch. data Orphee et Eurdice .Am sterdam. 12 tm 28 Sweet Charity A' Dam 19 BZN Den Haag 20 Key Town Jazz festival Leiden 21 George Clinton Utrecht 25 tin 4 februari Walt Disney on Ice Den Haag Februari 1990 2 de Zigeunerbaron Den Haag 3 Tractor Puiling Rotterdam 13 tm 25 Sarafina Scheveningen 15 Chris Rea Rotterdam 26 tm 4 maart ABN Tennis R'dam April 1990 14 Tears for Fears Rotterdam Juni 1990 2 tm 3 Prince Rotterdam 23 Tina Turner Rotterdam In verband met de jaarafrekening voor 1989 zal de VW gesloten zijn op zaterdag 30 december en dins dag 2 januari. Het moet worden gezegd dat het de leden van de Vierlingsbeekse Progressieve Kombinatie 85 niet ontbreekt aan aktiviteit. Daar waar mogelijk willen ze in de belangstel ling staan. Zoals het vorig jaar boden zij de inwoners een Nieuw jaarswens aan. maar deze keer. in het licht van de komende verkie zingen. wel iets zeer speciaals. Juist omdat de inwoners tussen Kerst en Nieuwjaar nog over voldoende vrije tijd beschikken heeft men een groot PK-verkiezingsspel ontwor pen. In dat spel. dat lijkt op het be kende ganzebordspel, kunnen de .spelers serieuze zaken ontdekken welke zicht dit jaar in de gemeente hebben afgespeeld, dan wel aan de orde zijn. Uiteindelijk komt het er op neer. dat men aan elke partij van de Vier lingsbeekse gemeente een aantal stemmen toekend en tenslotte een zetelverdeling maakt, welke een af spiegeling zou kunnen zijn van de toekomstige nieuwe gemeenteraad. Clubkampioenschappen: Op 16 dec. jl. zijn de halve finales van de clubkampioenschappen ver speeld. Voor de finale hebben de volgende personen zich geplaatst: Meisjes: Daniëlle Poels. Angèle Wientjes, Simone Tbmlow. Susan Landers, Elles Beyers. Yvette van Et- ten. Chantal Crooymans, Suzanne Zegers. Jongens: Marijn v.d. Ruyt, Leon Rooyendijk. Roel Zegers, Lars Gru- zen. Peter Frey. Paul Koekelkoren. Jeroen Swinkels. Rekreanten: Wijeki Devid, Ila- mid. Theo Beyers, Johan ran Kuyer. Wim van Ooi. Jacques Swinkels. Mohammed. Sjef Janssen. Heren: Ronald Bogaard. Bert Thyssen. Arte v.d. Giessen, Sander v. Kuyck, Maurice Achten. Frank v.d. Vleuten. Maarten Stienstra. Bart Platzbecker. De finale vindt plaats op 30 dec. a.s. De wedstryden beginnen om 13.00 uur. Clubkleding is verplicht! Nieuwjaarsreceptie Traditioneel is er op 1 januari een nieuwjaarsreceptie georganiseerd. Buiten het elkaar onder genot van een oliebol en een drankje, het bes te te wensen voor het nieuwe jaar. wordt men in de gelegenheid gesteld de kampioenen van het af gelopen seizoen te feliciteren. Voorts zal de prijsuitreiking ran de clubkampioenschappen plaats vinden. De receptie begint om 14.00 uur. Groots en indrukwekkend sluit Venrayse streeksehouwburg het jaar af 1 Het eerste deel van het seizoen zit er op. Er waren prachtige voorstel lingen zoals GRAFIN MARITZA. EV1TA. IL TROVATORE, SWEET CHARITY. Ter afsluiting van het jaar komt nu het STAATSCIRCUS UIT PRAAG een internationaal ge- renomeerd gezelschap dat voor het eerst in West-Europa te zien is. Circus zoals men dat in Oost- Europa pleegt te brengen. Het is een staatscircus, dus dat betekent gewoon het beste wat een land te bieden heeft. In een komfortabel theater kan men nu dus genieten van topprestaties uit het Oostelijk deel van Europa. Het nieuwe jaar start men met een met een hit. GEBOREN VRIEN DEN is een musical die de verrassing van het seizoen is gewor den. Eigenlijk een soort volksto neel. maar zoals dat tegenwoordig gaat, wordt dat op een moderne ma nier met veel muziek gebracht. Musical Geboren Vrienden, een verrassing. In Amsterdam weken lang uitverkocht en de publieks- reakties zijn overweldigend. Wat moet men nog meer brengen om het Noord-Limburgse publiek naar het theater te halen? Aan de kwali teit ligt het niet. De pers schreef: 'Nelleke Burg en Hans de Booy on verwacht sterrenduo', "De theater hit van het seizoen lijkt geboren'. 'Heerlyke musical met lekker in het gehoor liggende liedjes", 'Oer kracht werkt in musical over twee lingbroers'. "De twee wezen, maar dan als hedendaags theaterspekta kel. een voltreffer', 'Geloofwaardig volkstoneel, in vergelijke verbleekt 'de twee wezen' tot een luchtig blijspelletje'. Kortom een verrassing, echt de moeite waard om het eigen huis te verlaten en te gaan genieten van fraai theater. WSLUPI^G Dooisinsluiping of door gebruik making van een valse sleutel was toegang verkregen tot een aan de Timmermanns gelegen loods. Met geweld was een in die loods staande personenauto opengebroken. Of de dader is in zyn werk gestoord, öf hij heeft niets van zijn gading kunnen vinden, öf hij heeft de auto niet kunnen starten, want mogelijk is het de dader om die auto te doen geweest. Er werd na melijk niets vermist. De Wetteling Donderdag: SW Jeugd Manual Rooyse VK Vrijdag: SVV Jeugd Rank Xerox Jumpers KNVB Zaterdag: Korfbal MHCV Zondag: Hockey SV Casten ray Maandag: Gesloten Dinsdag: Jumpers Rooyse VK Badmintonclub Woensdag: Gemeente Badmintonclub Schuivers KNVB 9.00-16.00 17.30-21.00 20.00-23.30 9.00-16.00 16.30-17.30 17.30-19.30 19.30-23.30 9.00-15.00 15.00-21.00 12.30-14.00 14.00-19.00 9.00-16.00 17.30-21.00 21.00-23.30 16.30-17.30 17.30-22.30 19.30-21.30 22.30-23.30 Door de opheffing van Sigaren magazijn Maan" in de Patersstraat. is in Venray een verkooppunt van de Staatsloten komen te vervallen. De Staatsloterij heeft hierin echter direkt voorzien en een nieuw ver kooppunt aangewezen en boven dien het aantal verkoopplaatsen uitgebreid. In Venray kan men voor de Staatsloten nu voortaan terecht by: Mevr. Opheij. Hubertusstraat 8: Foto Hoedemaekers, Henseni- usplein 6: Sigarenmag. C. Jansen. Grote Markt 22. Voor de januari-trekking èn voor de prijzen van de december- trekking kan men op deze adressen terecht Op 20 december 1989 slaagde Mi riam Peeters Deurneseweg 20 in Venray - „Met genoegen" voor het doctoraal examen Econometrie aan de Katholieke universiteit Brabant te Tilburg Aan de Universiteit te Nijmegen slaagde voor het doktoraal examen psychologie Anja Borghs. D'r Koelpungel. Dit is de titel van het nieuwe mijnwerkersboek van Frans Dieteren uit Sittard. Het is het zesde boek in de serie Koale en Eike die handelt over het mijnwer kersleven. De Zuidlimburgse mij nindustrie betekende de doodsteek voor de winning van turf in de Peel en in Drente. De sluiting van de Limburgse mijnen begon 25 jaar geleden. Minister Joop Den Uyl kondigde toen de in veel ogen be ruchte mynnota aan. De mijnwerkere met de koelpun gel op hun rug of in de hand. die een mensenleven lang in de wee kenden het straatbeeld bepaalden, waren overbodig. In de koelpungel namen de koepels hun gewassen plunje mee naar de mijn en de vui le mynwerkerskleding mee naar huis. Regelmatig kwam het voor dat de mynpolitie giaaide in de koel pungel om te kontroleren of de koempels geen kleine materialen, nagels of bouten, mee naar huis na men. Het wassen van de pungel was vroeger voor veel huisvrouwen een crime. In het nieuwe boek komen een groot aantal oud-mijnwerkers en hun vrouwen, oud-Ondergrondse Vak Scholieren (OVS) en opzichters, die allen met de koelpungel te ma ken hebben gehad, aan het woord. Onder hen is Pater Jeroen, oud aalmoezenier bij de OVS van de Staatsmijn Emma. Later werd Je- roentje kapelaan in Gennep en daarna pastoor ran de parochie Ey- gelshoven. Daar maakte hij het fe nomeen mynsluiting mee. Thans woont pater Jeroen in Tegelen waar hy de zielzorg van kloosterzusters verzorgt. Volgens pater Jeroen is te weinig verzet gerezen tegen de slui- tingsplannen van de regering. 'Wanneer de mijnen in de buurt van Rotterdam hadden gelegen was er meer weerstand geweest. Dan wa ren de pensioenen zeker in orde ge weest', zegt pater Jeroen. Bij zijn afscheid van de mijn Emma werd hij benoemd tot ere-houwer. Ook enkele weduwen van overle den koempels vertellen hoe zij na de dood van hun man met een aal moes door het leven moesten. Pater Jeroen bezocht de 4000 OVS-ers en hun ouders, die hij gedurende 15 jaar vanaf de lagere school tot dat zij jongeman waren begeleidde, ook aan huis. Met zijn scooter door kruiste hy heel Limburg tot in Deurne toe. Hij liep ook mee in de Merseloseweg 13 5801 GA Venray Telefoon 81970 Nieuwe romans voor de volwasse nen afdeling: Dart Iris Rainer - Tussen twee heel verschillende vrouwen bestaat een hechte vriendschap sinds zy eikaar op jonge leeft yd op het strand heli- ben ontmoet Grey Anthony - Peking: een roman over de Chinese revolutie 1921-1978 Een engelse zendeling maar van na- by de veranderingen in China mee. Kaminsky Andre - Kiebitz: in brie ven aan zijn psychiater vertelt een joodse man over zijn leven in het communistische Polen waarna hij als idealist vertrok en dat hij als dissident verliet. Kovi Atilla. De Barakken van Ho- hensalza: in het laatste jaar van WO 2 worden in Hongarije grote groe pen vluchtelingen voortgejaagd door het oorlogsgeweld. Loo de Tëssa - Isabelle. een beroem de filmster die op klaarlichte dag in een bergachtige streek in Frankrijk verdwynt blijkt het slachtoffer van een machtstrijd tussen vrouwen. Romer. Herman - De trein naar Ber- lyn: Een man haalt herinneringen op aan de tyd dat hij als dwangar beider in berlijn te werk werd gesteld tydens de tweede wereld oorlog. Ross Thomas. Donor. Vanaf het mo ment dat een doodgewaand adoptie kind op Schiphol landt, begint een spannende zoektocht. Tur. Pramudya Ananta. Meisje van het strand. Een eenvoudig Javaans meisje van 14 jaar wordt uitgehu- welykt aan een rijke, dominante en feodale edelman. Wambaugh Joseph Bloedspoor: het ware verhaal van een spectaculaire moordzaak. Een dorp in een engels graafschap wordt opgeschrikt als blykt dat een 15-jarig meisje op gruwelijke wijze vermoord is. Woods. Stuart - Witte lading. Een man onderneemt een speurtocht onder de eocainemaffia in Colom bia naar zijn ontvoerde dochter. Openingstijden Maandag tm donderdag 14.00-18.00 vrydag 14.00-21.00 Zaterdag 10.00-13.00 De wandelsportvereniging De Na tuurvrienden uit Merselo wilt u de gelegenheid bieden om vaker aan wandelevenementen deel te ne men. Als u giaag wandelt, maar u ziet er tegenop om dit alleen te doen. dan is dit de gelegenheid om seniorlid te worden van WS.NOQE NATUURVRIENÖÈN. Doelstelling hjgrv^n is oru^pge afstandswandelaars te verenigen zodat zij in gezamenlijk overleg be palen waar en welke afstand gewan deld wordt. Het biedt de wandelaars: ontspan ning, sportbeoefening gezelligheid, en een prachtige natuur. Heeft u interesse, informeer dan een bij W.S.V. De Natuurvrienden. Mia Goumans, Endepoel 20. 5815 CR Merselo. tel. 04780-86035. protestmars op het Binnenhof in Den Haag waar oud-mijnwerkei's. overigens tevergeefs pleitten voor betere pensioenen. U kunt dit boek. rijk voorzien van foto's, bestellen door storting van f 23.-- inclusief porto-kosten, bij Frans Dieteren, (leidereestraat 32. 6136 AT Sittard. Ook de andere boeken: Koale en Eike. Brood op de Plank. Koele en Koempels. Mijnwerkers Zonen van Slaven en Koelpieten zijn weer ver krijgbaar. Zij kosten eveneens, in clusief porti 23.-. De hele serie, zes boeken dus. kost 110,- inclu sief porto. Betalen via girorekening nr. 1184599 of bankrekening nr. 14.76.94.337 Rabo Sittard, beiden op naam van Frans Dieteren. Graag het aantal boeken en titels ver melden. Oud-mijnwerkers als figuranten in de speelfilm Mijnspoor. Die wo>dt in opdmcht van de NOS gemaakt en in mei uitgezonden. De onder grondse opnamen werden recent gemaakt in de Belgische toeristen- mijn Blegng Trembleur. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen. R E. GaMer. T. Lank- veld. H. Schreven en J. Wittgen: H. SCH RAVEN Stationsweg 15, tel. 81465 1 januari R. GABKLER Allegrostraat 43, tel. 82824 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver. G. ran Loon. F. de Muinck Keijzer. F. Schmeetz. T. van Thiel. D. Vercauteren en J. de Vocht: F. SCHMEETZ Aronskelk 76, tel. 85900 1 januari I). VERCAUTEREN Merseloseweg 33, tel. 82200 DR. VAN DONGEN Past. Jeu ken.straat 6, America tel. 04764-1707 vqjdag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKENVERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN ST. ODA Passage 1. tel. 81255 van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrydag Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 lot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluiKje) TANDARTSEN WEEKEN 1)1)1 ENST VENRAY-YSS ELSTE YN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: B. RUYTEN, tel. 81383 W EEKEN DDIENST Dl EREN ARTS EN DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en W.G.A.M. Loonen en GW. Gelling. Behandeling kleine huisdieren zaterdag en zondag vol gens afspraak G. GELLING Julianasingel 24. tel. 10956 DIERENARTSEN PR AKTIJ K MJ. van Winden/E.M. RuvmbcekV J M. van WiiKlenAV.II.M. de Vocht. Behandeling in het weekend volgens telefonische afspraak R. GOEDEGEBl URE Stationsweg 13, tel. 81336 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raayma- kers. mevr. Van^der^Reis. mevr. Tigge- Yoven "en mevr. vermazeren MEVR. TIGGELOVEN BlauwververStfilat^UO; tel.82411 vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktyk van mevr. Van der Reis en mevr. Tiggelo- ven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door MEVR. TIGGELOVEN Blauwververetraat 30, lel. 82411 Afspraken maken "s morgens tussen 8 en 9 uur en "s middags tussen en 7 uur. lel. 04788-1327 REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkundige voor Venrav. Meerlo en Wanssum is bereikbaar via tel. 04780-81269 Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijkverpleegkundigen alsmede het doorgeven van boodschappen is er ge legenheid van maandag t/m vrijdag tussen 15.00 en 18.00 uur. Uitleen voor Venray: Voor het afhalen en terugbrengen van uitleenartikelen kunt u terecht van maandag t/m vrijdag ran 15.00 tot 18.00 uur. In het weekend alleen voor spoedgevallen floor de wijkverpleeg kundige van de weekenddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na gebruik z.s.in. terug te bezorgen. Zuigellngen-ldeuterbureau en gehoorscreening: Uitsluitend op afspraak, tel. 81269 Spreekuur Diëtiste Uitsluitend op afspraak, tel. 81269 Zwangerschapgy mnastiek Aanmelden via telefoon 81269 Groene Kruis Wijkcentrum "De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur door de wijkverpleegkundi ge van dinsdag en donderdag ran 1130 tot 12.00 uur. tel. 83859. Zuigelingen- en kleuterbureau uitslui tend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum "Landweerl" Venray: Spreekuur door de wijkverpleegkundi ge op dinsdag en vrijdag van 1330 tot 14.00 uur. tel. 8827:) Wijkgebouw Ysselstcyn I.itsenbergweg 20b Spreekuur en uitleen op maandag, woensdag en vrijdag ran 1330 tot 14.00 uur. tel. 04785-1492 Wijkgebouw Wanssum SL Leonardsweg 1 Spreekuur en uitleen op dinsdag, don derdag en vrijdag ran 0830 tol 09.00 uur. tel. 04784-1201 Wijkgebouw Tienray Bernadettelaan 8 Spreekuur en uitleen op maandag, woensdag en vrijdag van 13.00 tot 13.45 uur, tel. 04789-1397 Indien u dringend iets nodig heeft en uw wijkgebouw is niet bereikbaar kunt u z.ich vervoegen op een van de andere wykgebouwen op de aangege ven tijden. ALGEM. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar ran maandag t/m dinsdag de gehele dag tot 22.00 uur en in het weekend van 9.00-11.00 uur en van 19.00-20.00 uur GEZINSZORG VENRAY Westsingel 5. tel. 04780-26262

Peel en Maas | 1989 | | pagina 3