Tennis Rodhe H.S.V. de Roerdomp Schietvereniging De Roos Schietvereniging De Treffers H.V. Manual PEEL EN MAAS 't Alvertje Triathlon Vereniging regio Venray Atletiekvereniging Venray-Regio Honk- en Softbalver. Red Caps Venray Duivensport H.B.S. Diana T.W.C. Oostrum SV Phoenix '75 Rooyse V.K. Spio S.V. Merselo Judo Vereniging Venray Paardensport 13 PEEL EN MAAS Donderdag 14 december - Pagina 17 MIX BEDRUVENKOMPETITIE DE SCHAAPSKOOI Siroen Langenboom had moeite iet hoofd boven water te houden. Ze waren niet opgewassen tegen de uvermacht die Schoevers Nijmegen ten toneel bracht. De heren van Si roen stonden al snel met 6-1 achter, ïetgeen bijna werd verdubbeld tot 11-4. het eerste gedeelte van de wed strijd zag er nog niet zo slecht uit voor Siroen (2-5), toen ging Schoe vers het spel versnellen en mocht 12-6 noteren. Ook de beide G.D. iwamen op naam van Schoevers en wel met de voor zich sprekende uit slagen van 14-4 en 14-2. Nadat de eerste helft van de vestrijd verstreken was met 5-2 voor Océ, zette Ventioelde alles op dies met als welverdiende uitslag ;en gelijkspel (8-8). De dames wa pen blijkbaar aan elkaar gewaagd gezien het konstant gelijk opgaan, ia precies één uur liet de zoemer rich horen en Océ zal opgelucht idem hebben gehaald met 8-7 als litslag. Eens komt men zijn meer dere tegen, dames van Ventioelde! onderonsje). De le G.D. kwam op laam van Océ, hoewel Ventioelde redelijk in de buurt kon blijven (4-6 na 30 ming.), met 11-5 als uitslag, ly de 2e G.D. was het snel 6-1 voor fentioelde; toch kwam Océ sterk te lg en kon de schade beperken tot 8. Veramba en Continental Ind. wa rn vrijwel van gelijk sterkte gezien le uitslagen en de geringe punten- irschillen in games. De H.D. be vestigde bovenstaande door met gelijkspel (8-8) de twee wedstrijd- mnten te verdelen. Bij de D.D. ireeg Veramba het even benauwd oen Continental met 11-3 achter, toch nog goed terugkwam tot 12-8. Niet gewonnen maar toch een iluim voor doorzettingsvermogen, lalverwege de le G.D. was het 5-5, oen werd van taktiek veranderd en nocht Continental 11-9 achter hun laam noteren. Bij de 2e G.D. was iet weer zo'n spannend gebeuren, ïu mocht Veramba de eer opstrij- cen met 9-8. Met 4-4 na 30 min. leek er nog niks beslist, maar camping 't Karre- wiel zette de eindspurt in en mocht m tevreden zijn met een welver ten d 12-6. Bij de D.D. was het spel- ?rloop indentiek als bij de eren. ;rst gelijk op, daarna wist 't Karre- wiel een opening te kreëren (14-5). de le G.D. was Rabobank Leu nen overduidelijk aanwezig; nam van het begin af aan de kop en gaf deze niet meer prys (13-4). Weder- werd bij de 2e G.D. hetzelfde spelverloop gerealiseerd, nu echter het voordeel van camping 't Kar- rewiel (18-2). Uitslagen: Schoevers-Siroen L. 8-0 )cé-Ventioelde 5-3 Veramba-Continental Ind. 5-3 Karrewiel-Rabobank Leuen 6-2 De stand: 1. Camping 't Karrewiel Océ Schoevers Nijmegen 3. Airtechnic Cont. Ind. 4. Airtechn. Ventioelde 5. Veramba 6. Siroen Langenboom Rabobank Leunen Spelerspasjes 1990 Nog ongeveer 60 personen heb ben hun zwart/wit pasfoto niet inge leverd. Hieronder bevinden zich zelfs personen die zich hebben op gegeven als kompetitiespeler in 1990. Irma Kramer heeft op zich ge nomen om alle personen telefo nisch te manen. Hebt u nog niet ingeleverd, dan kunt u dus een tele foontje verwachten. Wij hebben nl. nog deze week uitstel gekregen om de lijsten in te zenden. Wij vragen derhalve dringend medewerking van iedereen, die nog geen foto inleverde, ook al speelt men puur rekreatief, voor zondag 17 dec. de foto in te leveren. Men bewijst et zichzelf en de vere niging een grote dienst mee. De foto kan men afgeven bij het paviljoen het tennispark Landweert, of by het sekretariaat, Pr. Bemhardstraat 5. Aan de achterzijde van de foto dient de naam. geboortedatum en (event.) het nummer van het oude pasje te zijn ingevuld. De captains, die de teamopstellin gen hebben thuisgekregen, vragen wij by hun teamleden te doen uit vragen of de pasfoto is ingeleverd. De captains voorkomen hierdoor dat zy voor verrassingen komen te aan. Uitnodiging Speciaal de leden van TC Rodhe worden door Irma en Hans Kramer uitgenodigd om tesamen een bor reltje te drinken op het nieuwe jaar. ledereen is welkom tussen 14.00 en 16.00 uur in Paviljoen Landweert. Tijdens de koppel van de Meun uit Blerick wist het koppel'B. v.d. Berken/B. v.d. Beuken zich ih de prijzen te vissen. Zaterdag wedstrijd in 't Leuken te Well. Opgeven tot donderdag by H. v.d. Heuvel, tel. 04780-86569. Voor nieuwe vergunningen kunt u terecht bij H. v.d. Heuvel, Lange- weg 38. Venray en V. Grootels Ilen- gelsport. Stationsweg Uitslagen kompetitie: Seven um 1-Leunen 1 1104-1097 Beste schutter W. Koenen. 284p. Leunen 2-Koningslust 1 1068-1006 Beste schutter S. v. Soest, 273p. Leunen 3-Venray 1 1024-1027 Beste schutter A. Laurenssen 260p. Meerlo 2-Leunen 4 1044-1000 Hoogste schutter Th. Janssen 271p. Uitslag kompetitie. De Roos 3-Treffers 1 1024-1027 Hoogste schutter: P. Rutten, 269r. Uitslagen: Ja A: Breeton Sp. 1-Manual 22-13 Ma B: Breeton Sp. 1-Manual 13-5 Hj B: Manual-Bevo Hld.C. 1 27-6 Dsen: Manual-Popeye 1 5-14 Hsen: Manual-Alcides 1 22-13 Dj B: Manual-MSV 1 13-18 Programma zaterdag 16 dec.: Ma B; SWH 1-Manual v.15.30 Programma zondag 17 dec.: Hj B: Loreal 1-Manual v.09.30 Dsen: Manual-Eksplosion 2 a. 18.30 Zaaldienst bedankt dat jullie weer aanwezig waren op 10 december 1989. Onrustig Manual sluit eerste kompetitiehelft winnend af In de laatste wedstryd van de eer ste kompetitiehelft heeft een ver: krampt spelend Manual de gasten uit Baarlo een 22-13 nederlaag be zorgd. De wedstrijd in het geheel was niet best en het werd duidelijk dat Manual hard toe is aan rust. Konditioneel ziet het er allemaal nog redelijk uit maar aanvallend wordt zeer wisselvallig gespeeld (terwijl legio kansen onbenut gela ten worden). Erger nog is het feit dat de verdediging er af en toe uit ziet als een rokende puinhoop. Maar het belangrijkste mogen we niet vergeten en dat is het gegeven dat 2 punten gepakt werden want het resultaat is voor het moment heilig. In de wedstrijd zelf werd via 3-1 en 8-4 een 10-6 voorsprong geno men. Verdedigend was het bij Ma nual echter een geweldige zeef en konden de bezoekers vanuit werke lijk alle hoeken en standen vrijuit aanleggen om op die -manier het Venrayse doel te bestoken en te sco ren. Door deze chaos achterin kon Alcides terugkomen tot 11-10. De tweede helft kon Alcides nog 3 maal tegenscoren (het lek was aar dig gedicht) maar aanvallen speelde Manual onrustig en werd er veel te gehaast afgesloten, waarbij de di verse vizieren bij lange na niet op scherp stonden. Resultaat van dit alles was dat Manual geen moment in eigen doen kwam en rommelig verder speelde. Belangrijkste zoals gezegd blyft echter de overwinning en die werd via de tussenstanden 16-11 en 20-12 bereikt met 22-13. Man van de wedstrijd werd Klaas kijk in de Vegte die zijn aanvanke lijke schroom van zich af heeft ge gooid en de laatste 10 minuten goed verdedigend werk verrichtte op de voor hem moeilijke opbouwplaats. Zijn optreden werd ook nog eens beloond met een knap doelpunt. Heren junioren klaar voor derby Het Heren juniorenteam van Ma nual is op temperatuur voor de im mer interessante derby met Loreal. Komende zondag treffen beide riva len elkaar om half tien in de sporthal aan de Venlose Crané- veldstraat. Om half tien, inderdaad. Kennelijk gokken de Venlonaren erop dat Manual nog niet uitgesla pen en met een kater aan de wed strijd begint. Dat zal ze dan tegenvallen, want de ploeg van trai ner/coach Twan Rongen is er op ge brand om Loreal (jaren te sterk) van repliek te dienen. Afgelopen zondag werkten ze een soort van warming-up af, want zo mocht het partijtje met het kleine BEVO best genoemd worden. He laas inspireerde de tegenstand van de Heldenaren niet echt, toch mo gen de cijfers die uiteindelyk op het scorebord verschenen (26-6) er zijn. Manual had in de redelyk ge vulde sporthal De Wetteling graag de dertig willen halen, maar moet daar nog even op wachten. Voor Twan Rongen was de ont moeting met de Heidense handbal lers een mogelijkheid om wat systemen uit te proberen. Door de geringe tegenstand viel zijn plan netje in duigen, wel kon hij tevre den konstateren dat behoudens de twee keepers, alle spelers één of meerdere malen hebben weten te scoren. 'n abonnement waard Zaterdag 16 dec. is er een wed strijd van De Brasem van Venlo in de haven van Blerick van 12.00-15.30 uur. Voor deze wedstryd opgeven bij P. Kunen, tel. 077-662920 tot a.s. donderdag 20.00 uur. Op zaterdag 9 dec. organiseerde TWC Oostrum en de Triathlon Ver eniging Regio Venray de 3e koppel cross. Aan start kwamen 12 koppels die d.m.v. loting aan elkaar gekoppeld werden. De lopers dien den 5 ronc(jes van ongeveer 1200m te lopen en de fietscrossers 5 rond jes van ongeveer 1,5 km te fietsen. Het was een zeer spannende stryd tussen de nummers 1 en 2. Het werd op het laatste rechte pad pas beslist, wie met de zege mocht gaan strijken. Het koppel Maurice Eng- bersen (fietser) en Henk Raasens behaalden de eerste plaats; num mer 2 werden Gerrit Janssen (fiet ser) en Danny Hoedemakers (loper). De verdere uitslagen van deze geslaagde koppelwedstrijd zyn: 2. Huub Aben en Eric Classens; 4. Mart van Rooy en Michel Willem- sen; 5. Helle Vullings en Ronald van Laar; 6. Gerrit Loonen en Drees Wil- lemsen; 7. Hans Litjens en Piet Eng- bersen; 8. Jan van Ass en Peter Scheres; 9. Martijn van Helmond en Ludy Verstappen; 10. Franka Jansen en Marcel Martens; 11. Wil ly Willems en Hans Teunissen; 12. John Raadschelders en Ger Hendrikx. Als je uitslagen hebt van wedstrij den, deze s.v.p. op zondagavond doorbellen aan Franka Jansen, tel. 04780-11491. Trainingstijden: Vrydag: 20.00-21.00 uur zwem men gemeente-zwembad. Zaterdag: 15.00-16.30 uur lopen vanaf parkeerplaats gemeente zwembad. Zondag: 10.00 uur fietscross in Schadijk, vertrek vanaf parkeer plaats gemeente-zwembad. Woensdag: 21.00-22.00 uur zwem men gemeente-zwembad. De baantraining tot nader bericht. Wedstrijdagenda 24 Dec.: Quincross in Afferden, inl. tel. 08854-2852. 26 Dec.: Kerstcross in Meterik. 31 Dec.: Oudjaarscross in Ys- selsteyn, afstand is 7 km in de om geving van de Paardekopweg, aanvang 12.00 uur. Trainingen Let "op:trainingstijd A/B- junioren en senioren op dinsdag gewijzigd! Zaal Maandag: 17.00-18.00 uur Pupil len. gymzaal Brukske. Donderdag: 17.30-18.30 uur C-jun., sportzaal MAVO, Min. Ch. Ruys- straat; 18.30-19.30 uur D-jun., sport zaal MAVO, Min. Ch. Ruysstraat; 19.30-21.00 uur A/B-jun. sen., sportzaal MAVO, Min. Ch. Ruys straat. Baan Dinsdag: 18.00-19.00 uur C-jun.; 19.00-20.30 uur A/B-jun. sen. (ge wijzigd); 19.00-20.30 uur Re- kreanten. Donderdag: 19.00-20.30 uur Re- kreanten (baan- wegtraining). Bos Zaterdag: 10.00-11.15 uur Pupil len en D-jun.; 10.00-11.00 uur Re- kreanten. Molenvencross Helmond Jongens, pupillen A 1260m, 1. Johan Coenders, AV Venray, 4.45. Op zondag tussen 19.00 en 20.00 uur opgave van uitslagen op tel.nr. 04780-84884. Inspreken in ant woordapparaat. Oud papier Iedere zaterdag kunt u tussen 10.30 en 16.00 uur oud papier inle veren in de container van AV Ven ray. Het is de container met het opschrift LORIJN. Dit staat op het trapveldje op de hoek Kemp- weg/Westsingel. Wedstrij dagenda 17 Dec. Reuzel: AVR '69-L'arant Sylvestreeross, vanaf 12.00 uur. 24 Dec. Afferden: Komeet- Quincross, 3.25-7,5 en 10 km. 10.00/11.15 uur. 26 Dec. Meterik: Kerstcross. Zie aankondigingen in de Regionale Weekbladen. 28 Dec. Venray: Coopertest, atle tiekbaan Venray. 19.00 uur. 31 Dec. Oirschot: AV Oirschot- Aowjoarsbosloop, 9 km, vanaf 12.00 uur. 31 Dec. Swartbroek: Rekr. AV Weert-Sylvesterloop, 2,5-3,75 en 7,5 km, vanaf 14.30 uur. Woensdag 20 december is het dan zo ver. De grote kienavond. Om 19.30 uur beginnen we in de Springplank. Het kan zijn dat leden ons maandblad "het Knuppeltje" niet hebben gehad. Bel dan naar jouw coach. Hy heeft er nog. Vrydag 5 januari is er weer een grote dropping. Ouders en vrien den zijn ook van harte welkom om mee te doen. Meer informatie staat in "het Knuppeltje". Dinsdag 19 december is er om 20.30 uur een ouderavond voor de softbalsters. De softbalsters zelf worden ook verwacht. Plaats: "de Springplank". 25e Streekkampioenendag voor postduiven A.s. zondag organiseert de PDV de Zwaluw te Venray haar traditionele, nu voor de 25e keer. de bekende streekkampioenendag. Maar liefst 110 inzenders, dus 660 duiven, zul len worden tentoongesteld in de prachtige kantine van de metaalwa- renfabriek Inalfa aan de Maas- heseweg. Elke "duivenmelker" van naam uit de regio Nrd. Limburg en Ooste- lyk Nrd. Brabant is aanwezig. Deze show, met vele gratis pryzen voor de inzenders is geopend vanaf 11.00 uur en sluit om 18.00 uur. Vele bekende hokken zyn niet al leen aanwezig met 'n 6-tal maar schonken ook 'n bon voor de verkoop. Entree is als vanouds gratis en parkeerruimte is volop aanwezig. P.D.V. DE ZWALUW A.s. zondag is het zover en wordt onze jaarlijkse Streekkampioenen dag gehouden. Vanaf 13.00 uur ver wachten wij iedereen aan de Inalfa om mee te komen helpen aan de opbouw van de tentoonstellings- hokken. Zij die op zaterdag verhin derd zijn, kunnen op zondagavond na 18.00 uur nog komen hlpen. We tellen erop dat ieder lid zal probe ren te komen helpen. Duivenfilmavond Op vrijdagavond 22 dec. wordt in het verenigingslokaal van De Zwa luw. Eindstraat 17A, de aller nieuwste film van 1989, door de bekende Cees Donker, vertoond. Opnieuw dus een film die door geen enkele duivenmelker gemist mag worden. Tbegang gratis, aanvang 20.00 Zaterdag werd deelgenomen aan de 4e B.W. die georganiseerd werd door St. Joris uit Leunen. De gemid- deldè scores vielen tegen. Het eer ste zestal liet 1357p voor zich noteren, het tweede zestal 1302p en het derde 1080p. Hedenavond, donderdag oefen avond. Vrijdag 15 dec. 4e indoor B.W. by EHS te Venlo. Aanvang 19.30 uur. Zaterdag 16 dec. Midwintertoer- nooi te Horst. Aanvang 19.00 uur. Dit is tevens O.C. Ons jaarlijkse cross-weekeinde zit er weer op; zaterdag werd in sa menwerking met de Triathlon Ver eniging Regio Venray een koppelcross verreden, en zondag was het de beurt aan de veldrijders van de NWB. De koppelcross werd pas in de laatste ronde beslist door de veldrij ders. Maurice Engbersen klopte Gerrit Janssen op de laatste hon derden meters. De uitslag was als yolgt: le: Maurice Engbersen met loper Henk Faassens; 2e: Gerrit Janssen met Danny Hoedemakers; 3e: Eric Classens met Hub Aben. De veldrit werd gekenmerkt door aanvriezend zand en mist; omstan digheden die het toch al zware par cours op de Boschhuizen nog eens extra lastig maakten. In groep II leed Albert Pieters zijn eerste nederlaag van dit seizoen. Hub Fiaassen ging met de hoogste eer strijken. Lei Weyers uit Baarlo werd derde en Gerrit Janssen vierde. Mart van Kessel bleek wederom de sterkste in groep I. Petran Lich- teveld werd tweede, Rick van Dijk derde en Maurice Engbersen vijfde. Michel Willemsen behaalde de ze vende plaats. Volgende week wordt er gecrosst op "De Berckt" in Baarlo. Phoenix' 75-Tomado 0-3 15-8, 15-9, 15-8 We begonnen heel fanatiek met warmdraaien en in te spelen. Het liep tegen de klok van zevenen en de scheidsrechter was er nog niet. Wat ging er gebeuren? Zou hij nog komen of niet Ja, eindelijk. daar stapte hy de zaal binnen. Het was al 19.10 uur, maar onze gezichten klaarden helemaal op. De le set ging om 19.25 uur van start.. We begonnen met serveren. Na een mum van tyd stonden we met 8-0 voor, dit moesten we vol houden en daar we dat nu niet zo goed kunnen, kwamen ze dus toch dichterbij. Tbch gaven we ons niet zomaar over en konden de set voor ons winnend afsluiten. We begonnen in de 2e set meteen fanatiek, maar in het begin ging het toch gelijk op. Maar door een aantal persoonlijke fouten van de tegen standers raakten ze ran de kaart en zo lukte het Sjoukje om de set uit te serveren. De tegenstanders nog steeds van de kaart begonnen de 3e set toch weer fanatiek, maar toen Sjoulye wee aan de serve kwam, lieten ze het hoofd weer hangen, want toen was de zaak weer zo bekeken. Ze maakten weer een heleboel fouten en de overwinning (3-0) was binnen. Programma 16 dec.: Grashoek 1-Phoenix 1 v. 14.30 AANNEMERSBEDRIJF M.J. Teunissen t» Het juiste adres voor: - stallenbouw - woningbouw - industriebouw - verbouw - mestopslagsilo's - Kunststof en houten kozijnen onder KOMO-garantie Lovinckplein 5 - Ysselsteyn Tel. 04785-1406/1811 Dames Rooyse VK 1-Nahua/VC Geldrop 3-1 Na 7 opeenvolgende nederlagen werd eindelyk eens het zoet der overwinning gesmaakt Na een spannende wedstrijd werd Geldrop, middenmoter in deze tweede divi sie, naar een verdiende nederlaag gespeeld. De eerste sets waren eigenlijk edentiek aan elkaar. Serveerkanon Anita v.d. Laar zorgde voor immen se problemen bij de aanvalsopbouw van de tegenstander. Zij zette met haar serve de gasten uit Geldrop zo onder druk dat de bal maar met moeite over het net gewerkt kon worden. De overige meiden van Jan waren zeer attent en maakten aan het net weinig fouten. Vooral Anita Rovers was zowel in de netverdedi- ging als in de veldverdediging erg sterk bezit Door wat slordigheit(jes aan Rooyse zijde bleef het toch alle maal spannend. Gelukkig bleef men aan de goede kant van de sco re: 16-14, 15-13. In de derde set kampte men met koncentratieverlies. In een mum van tijd werd de ploeg op achter stand gezet Deze set werd dan ook bewust uit handen gegeven door co ach Jan Brandsma. Hij paste twee wissels toe, hopende daarop dat de rust en het ontspannen volleyen te rug zou komen. Veel meer dan 4-15 werd het niet. In de vierde set waren de messen echter weer geslepen. Met volle koncentratie, werklust en wat pe per in de broekjes werd Nashua ge trakteerd op een 15-5 nederlaag. Heren Rooyse VK-VC Horn 3-1 setstanden: 4-15, 15-11, 15-5, 15-1 Shirt wordt Rooyse b(jna fataal! In de ontmoeting met het jeugdi ge en talentvolle VC Horn is het ver geten van een wedstrijd-shirt de Rooyse herenploeg bijna fataal ge worden. Net voor aanvang van de wedstrijd kwam Robert Swinkels er achter dat hij zijn shirt niet bij zich had. Dit hield in dat de Venrayse ploeg in een gewijzigde opstelling aan de eerste set moest beginnen. Rooyse startte dan ook chaotisch, van een taktisch konsept kwam niets terecht en in no-time stonden de Venrayse stuntelaars met 1-9 achter. Toen realiseerde het Venray se team zich dat het te snel ging. Wilde men nog gebruik maken van Robert zyn diensten dan moest men er op jzyn minst voor zorgen dat men tijd ging winnen. Zodat bij aankomst van 'het shirt' de schade beperkt was. Uiteindelijk finishte men bij 4-15 en 20 minuten speeltijd. Ook by de aanvang van de tweede set was het shirt nog niet gearriveerd, dus ging de Rooyse ploeg op de ingeslagen weg verder. Bij 2-5 was het dan zo ver. Robert voorzien van zijn shirt moest toen het een en ander goed komen maken. De rest van de Ven rayse ploeg veerde mee op en het roer werd omgegooid. Het spelpeil steeg aan Rooyse kant naar een hoog nivo. Der services werden ge vaarlijker en doeltreffender en de blokkering deed de rest. De aanval lers van de midden Limburgse ploeg wisten zich in het resterende wedstryddeel geen raad met de op permachtige Rooyse netverdedi- ging, waarin Ben Driessen een hoofdrol vertolkte. Genadeloos ste vende de Venrayse ploeg dan ook af op haar achtste kompetitie overwinning op rij. Door deze winst is de Rooyse ploeg weer 1 punt uitgelopen op de nr. 2 Vocas uit Asten. Met de topper van as. zaterdag, tegen dit Vocas op het programma is dit zonder meer een prettige bijkomstigheid. Rooyse staat volledig op scherp om ook in Asten haar kwaliteiten en titelaspi- raties te onderstrepen. Programma zaterdag 16 dec.: Dames: Civitas-Rooyse VK 1 a.16.00 Datak/VCC-Rooyse VK 2 a.14.15 Thor'70-Rooyse VK 3 a. 18.30 Brovoc 2-Rooyse VK 5 a. 15.30 Civitas 8-Rooyse VK 6 a. 14.00 Heren: Vocas-Rooyse VK 1 a.17.00 Civitas 2-Rooyse VK 2 a.17.30 Athos 2-Rooyse VK 3 a.20.00 VC Dörp-Rooyse VK 4 a. 18.30 Jeugd: Jongens A naar Venlo v.14.30 o.d.r.: W. Goossens/L. Jacobs Meisjes A naar Meerlo v.15.00 o.d.r.: Anke Swinkels Meisjes BI naar Meerlo v.15.00 o.d.r.: V. Mikolic Programma zondag 17 dec.: Meisjes Cl naar Maasbree v.12.30 o.d.r.: K. Min Meisjes C2 - Brukske a.09.30, Meisjes D2 naar Grubbenv. v. 12.00 o.d.r.: L. Janssen Jongens Cl naar Grashoek v.12.45 o.d.r.: S. Theunissen/J. Kersten/R. Sehoebers. Tellen/fluiten in 't Brukske: He ren I. KUNSTZWEMMEN Afgelopen zondag hebben we met veel sukses weer diploma gezwom men. Samen met meisjes uit Horst, Venlo en Maastricht deden 22 meis jes van Spio mee. Voor het F-diploma slaagden: Kim Kleeven. Melanie Janssen. Cin dy Hendrix, Susan Swaghoven, Bregje Jansen, Floor Knoop. Anne- lies Beterams en Marly Kroef. Voor het E-diploma slaagden: Luciénne Vennekens. Michelle Clarke, Anneke Arts en Marieke Emonts. Voor het D-diploma slaagden: Trudy v.d. Haghen. Harriet Jans sen, Sandra Vogelsangs. Ingrid Franssen, Josien Gieles. Manon Clarke, Harriet Flinsenberg en Wendy Hendrix. Meisjes gefeliciteerd. Degenen die geslaagd zyn voor het F-diploma worden vanaf don derdag 4 jan. op de droogtraining verwacht in de gymzaal van het Brukske. De aanvangstyd wordt na der bekend gemaakt. A.s. zaterdag is onze laatste les van dit jaar, we gaan dat certificaat zwemmen. Jullie komen toch al lemaal?! WATERPOLO Trainingen: Heren: vrijdag 15 dec. 21.15 uur; dinsdag 19 dec. 22.15 uur. Dames: zondag 17 dec. 10.00 uur; woensdag 20 dec. 19.15 uur. Pupillen: zondag 17 dec. 11.00 uur. Aspiranten: zondag 17 dec. 11.00 uur. Uitwisseling waterpolo/wed- str(jdzwemmen Zondag 17 dec. is er een uitwisse ling tussen waterpolo en wedstrijd- zwemmen. Dit begint om 11.00 uur en eindigt om 13.00 uur. Alle aspi ranten worden dus al om 11.00 uur verwacht in het zwembad. Voor de pupillen houdt dat in dat ze tot 13.00 uur in het bad z(jn. Wedstrijden: Aspiranten: Zaterdag 16 dec. ES- ZET A-SPIO A. Aanvang 19.15 uur. Vertrek 17.45 uur vanaf de Wette ling. Afhielden: Paul Flinsenberg, tel. 04780-10490. Dames 2: Zaterdag 16 dec. ESZET 2-SPIO 2. Aanvang 19.45 uur. Ver trek 18.15 uur vanaf de Wetteling. Afmelden: Ingrid Wouters, tel. 04780-89372. Coach: Jo Houben. Heren 1: Zaterdag 16 dec. SPIO 1-TREFFERS 2. Aanvang 18.00 uur. Vertrek om 17.00 uur vanaf de Wet teling. Afmelden: Perry Brands, tel. 04780-80298. W.officials: Hüda van Osch, Ivonne Beckers, Marian Flin senberg. Heren 2: Zondag 17 dec. ESZET 3-SPIO 2. Aanvang: 20.00 uur. Ver trek 18.30 uur vanaf de Wetteling. Afmelden: Pepyn Dobbelaer, tel. 81063. Coach: John van Bers. Uitslagen: H2: GLANA 2-SPIO 2 8-7 Dl: GLANA 1-SPIO 1 11-4 D2: RZ 1-SPIO 2 20-1 Asp: GLANA A-SPIO A 9-7 ELEMENTAIR ZWEMMEN Op zaterdag 20 jan. as. wordt er weer gezwommen voor de Nelly Kortekaas wisselbeker. Bij deze wedstrijden komen 3 onderdelen van het zwemmen aan de orde: wa terpolo; wedstrydzemmen en kunstzwemmen. De winnaar of winnares van deze wedstrijd krijgt de Nelly Kortekaas wisselbeker een jaar mee naar huis. Vorig jaar is de beker gewonnen door Susan van Genugten. Aan deze wedstryd kun je deelne men als je het A-diploma, B- diploma of het basiszwemdiploma hebt. De volgende onderdelen moeten gezwommen worden: 25m vrye slag (mag schoolslag); 25m rugslag; 25m zwemmen met bal; 5 schoten op een leeg doel; 25m zwemmen op muziek; 5m wrikken op de rug richting voeten of hoofd. De beker is in de Meerpaal te zien vanaf 6 jan. a.s. Geef je op en doe mee! Sinds zondag 26 november wordt het eerste korfbalteam ran SV Mer selo gesponsord door café "Den Tbmmes", gevestigd te Merselo. Op de foto zien we het team in de nieuwe shirts, geflankeerd door sponsor Jac. v. Meyel en leider/ coach Theo Koppes. Afgelopen zondag werden in een goed gevulde eigen dojo de jaariyk- se club- en schoolkampioenschap- pen gehouden. Veie ouders kwamen k(jken naar de verrichtin gen van hun eigen zoon of dochter, waardoor er een gezellige drukte in de zaal was. Als schoolkampioen mocht het team van de Foekepot evenals vorig jaar de beker op het eind van de middag mee naar huis nemen. In de finale werd het team van de Bongerd met 3-2 verslagen. In totaal nemen 12 scholen aan de ze wedstryden deel. Hieronder vol gen de individuele uitslagen van de clubkampioenschappen. Groep 1: 1. Danny Hendriks: 2. Pirn ran Hoek: 3. Rupert Dm: 4. Quincy ran Dam. Groep 2: 1. Jord Daudei; 2. Chris Hermans; 3. Sietske Zwiebel: 4. Ruud Tassen. Groep 3: 1. Tim Tromp de Haas-, 2. Guy Brai\je; 3. Theo van de Munekhof; 4. Raymond Hendriks. Groep 4: 1. Arno Vriens; 2. Ron nie ran Heel; 3. Jouhara Abassy; 4.1 Christiaan Vermeulen. Groep 5: 1. Edwin jacobs; 2. Joy ce Hendriks: 3. Davy Leyendeckers; 4. Maarten Daudey. Groep 6: 1. Sjors Willems; 2. Da vy Pypers; 3. Izzi Meusen; 4. Dennis Smits. Groep 7: 1. Axel Kryszat; 2. Wil lem Janssen; 3. Sanne Kanters; 4. Marwin Schmitz. Groep 8: 1. Wouter Hoek; 2. Eric Schuurmans; 3. Coen Unskens; 4. Harold Mayard. Groep 9: 1. Silke Janssen; 2. Mar tijn Arts; 3. D^m Kempen: 4. Theo Smits. Groep 10: 1. Casper Hoedema kers: 2. Wendy Bonants; 3. Marcel Dykstal; 4. Ramon Jacobs. Groep 11: 1. Tbm van Stekkem-. 2. Henry Witzel; 3. Frankie Francis; 4. Theo Nooyen. Groep 12: 1. Bas Strybosch; 2. Bobby Leyendeckers; 3. Trijn Basti- aans; 4. Naomie Steinen. Groep 13: 1. Jill Pypers; 2. Niek Janssen; 3. Daniel Hermans; 4. Jo han Smits. Groep 14: 1. Ronald Bonants; 2. Pascal van Daal; 3. Benito Ooster- wolde; 4. Suzanne Vriens. Groep 15: 1. Jeroen van Stok- kem; 2. Robert Wynhoven; 3. Luc Delahay; 4. Frank Voermans. Groep 16; 1. Johan Franssen; 2. Bram Reyriders: 3. Eddie Stry bosch; 4. Jeroen van Stokkem. Meisjes groep 1: 1. Joyce Hen driks; 2. Sietske Zwiebel; 3. Emeline Alvarez; 4. Jouhara Abassy. Meisjes groep 2: 1. Wendy Bo nants; 2. Sanne Kanters; 3. Ieke van Veghel; 4. Nina Coopmans. Meisjes groep 3: 1. Maaike D?n Brummelhuis; 2. Naomie Steinen: 3. Chan tal Hendriks: 4. Tryn Bastiaans. Meisjes groep 4: 1. Silke Jans sen; 2. Linda Wilms; 3. Jill Pypers; 4. Miyorie Scholtz. Uitslag scholen: 1. De Foekepot; 2. De Bongerd: 3. Maria School Oostrum; 4. Coninxhof. Uitslagen selektie-wedstryden dressuur kring Venrav 9 en 10 dec, 1989. Ysselsteyn 9 dec.: Klasse Z-I: 1. Trudy Houwen Wanssum-G., Burioso. 188p: 2. John Binders. Venzelderheide, Willu- cienne, 186p. Klasse Z-II: 1. Eric Janssen Wanssum-G.. Uron. 197p; 2. Henk v. IJzendoom Afferden. Almar, 192p. Klasse M-II: 1. Brigitte Janssen Merselo. Arinka, 129p; 2. Yvonne v. Bergen Ottersum, Poncho B., 124p. Ysselsteyn 10 dec.: Klasse M-I: 1. Eric Janssen Wanssum-G., Casimir, 129p; 2. San dra vd. Ven Leunen, Casper, 124p. Klasse L-II: 1. Rianne Claesscns Leunen, Amor. 125p; 2. Jan Hen drikx Leunen. Aequitas, 117p. Klasse L-I: 1. Leontine Coenders Meerlo, Diola. 133p: 2. Jos Philipsen Venray. Carlos, 125p. Klasse B-II: 1. Anita Voermans Leunen. Dilisman. 133p: 2. Hannie v.d. Heiden Wanssum-G., Duvel. 131p,- 3. Esther Janssen Merselo, Dorette. 130p; 4. Jos v. Well Merselo. Birellas, 127p. Op zondag 17 dec. wordt in Mane ge Seurenheide te Well de derde se- lekttewedstryd Springen voor Kring Venray gehouden. Aanvang klasse nB 10.30 uur. Klasse L ca 11.45 uur en vervolgens de klassen M en Z.

Peel en Maas | 1989 | | pagina 17