KERKELIJKE DIENSTEN Gaat u verhuizen? - de gemeente - uw parochie- geestelijkheid - uw Icrqrit: PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS Grote Kerk Deken C.J.R. Buschman. Bindstraat <i. tel. 81275; kapl. II. de Wit O.F.M.. I'atersstraat 29. tel. 82385 b.g.g. 85855. Zaterdag: Kerkwijding van de Basilieken van SL Petrus en Pau- lus. 9.00 Lsm. ouders Neeteson- Custers. 15.00 Lsm. (Je/.. H, Mis uit dankbaarheid bg.v. 80e verjaardag van mevr. Janssen, Hogebeek 14: Jan Janssen. 19.00 ZONDAG- DIENST; Theodora v.d. Ven-Cleven: Jacques üiurensse (kOlL): Gerrit Zweden: jrd. Maria Schellen- Schraven: jrd. ouders Van Vegehel- Muijsers(S); Pauline Corzilius; Hem Barents (kóll.); Betsie v.d. Ven- Coppis (koll.|. Zondag: Drieëndertigste zondag door liet jaar. Onderwijszondag. 8.00 Lsm. Sjaak Gulick: Theodorus Poels en Heerbroer: Trui Broek man. 9.30 Lat. Hgm. Jos van Hout (koll.): Jo van Oers (CDA Limburg); Bert Clephas (koll.). 11.00 Ge zinsmis. Thema; D&t wil ik ook 1c- ren... Maria Janssen-Yullings (koll.); Gerard v. Rqswijck (koll.): Maria Janssen-Teeuwen (koll.); Truus Voesten-Michels (koll.). Maandag: 9.00 Lsm. Piet Pou- wels, echtgen. ep overl. kinderen: Herman Ebberink: Piet Janssen- Oudenhoven en overl. lam.; Teng van Meijel (S). Dinsdag: Opdracht van de H. Maagd Maria in de Tempel. 9.00 Lsm. Nella Verblakt. 19.00 Lsm. Jos van Hout (buurt Pr. Bernardstr.); Kees Alkgrhade. Woensdag: H. Cecilia. 9.00 Lsm. Ben Schim van der Loeff en ouders Savelbergh. Donderdag: II. Clemens I, paus. 9.00 Lsm. overl. ouders Thuijls- Muijsers en overl. kinderen. 19.00 Lsm. zekere intentie; voor de over ledenen (A.koll.). Vrijdag: 9.00 Lsm. oude stich tingen. Zaterdag: H. Catharina. 9.00 Lsm. Dora Greeikens. 19.00 ZON- DAG DIENST, ouders Van Soest- Backus en zoon Jam Maria Bertrams-Hendriks; Hem Barents (koll.): overl. ouders: Betsie v.d. Ven- Coppis (koll.); Maria Janssen- Teeuwen (koll.): Bert Clephas (koll.): voor de levende- en overl. leden van de Kon. Harmonie Euterpe. De kerk is ter bezichtiging open op dinsdag 17m zaterdag van 14.00 tot 16.00 uur. Akolieten Zondag: 9.30 Volgens lqst. Misdienaars en lektoren Zaterdag: 19.00 Irma Maassen en Monique Vblleberg. Lektor: A. Noyens. .Zondag: 8.00 Maikel en Maurice Brons. 9.30 Peter Harrewijn en Ra mon Klinckenberg. 11.00 Hong Bui en Miriam Laurensse. Kapel St. Servatius Zaterdag: 18.30 Liturgieviering met volkszang Voorganger J. Korff. Misdienaar Bas Dirkx. Lektor: P. Wittenbols. Zondag: 9.30 Liturgieviering met koor en volkszang Voorganger J. Korff. Lektrice: II. Brouwer. Maandag: 16.45 Liturgieviering Voorganger J. Korff. Dinsdag: 13.45 Liturgiegroep. 16.45 Liturgieviering. Voorganger G. van Loenen. Woensdag: 14.45 Liturgieviering b.g.v. het 40-jarigjubileum en het af scheid van de heer W. van den Berg (hfd. buitenploeg). Geen avond- viering. Donderdag: 16.45 Liturgievie ring. Voorganger G. van Loenen. Vrijdag: 15.00 Liturgieviering met koor b.gv. het CecilialeesL. Paterskerk Zaterdag: 17.00 Gelegenheid om te biechten. 18.30 ZONDAGSVIE RING. Pater Florentius Lucassem overl. ouders Volleberg-Aerts: Piet Smits: Bert Verbruggen (buurt): Cle mens Pijls (koll.): jrg. Martin Stoks. Zondag: 9.00 Antoon en Nel Luypers-Philipsem An Mommen- Aben. 10.15 Hoogmis gezongen door de Zangers van Sl. Frans. Jrg. Jacob Janssen. 11.45 Ilarrie Clep has. 18.00 Overl. lam. Philipsen. Maandag: 8.00 Zuster Judicaël van den Berg. 19.00 Fam. Van Meyel-Hendrix. Dinsdag: 8.00 Fam. Petei's-Arts, 19.00 Voor levende en overl. fam.; Nol Hermans en zoon Jan; Piet Cldessens. Woensdag: 8.00 Antoon en Nel Luypers-Philipsen. 19.00 Overl. ouders P. Maas-Derkx. Donderdag: 8.00 Overledenen (koll. Allerzielen). 19.00 Sjang Ja cobs (fam. Lenssen); overl. ouders Seij kens-Pete I's. Vrijdag: 8.00 Overl. fam. Bove'é- Broekmans. 19.00 Gezinsmis overl. fam. Rijnja-Manders. Zaterdag: 8.00 Constance Snij ders en Jacoba Palm. 15.30 Uit dankbaarheid bij het 40-jarig huwe lijk Claessens-Philipsen. Akolieten Zaterdag: 18.30 Jaap Janssen. Zondag: 9.00 René Jansbeken. 10.15 Martin Leenders. 11.45 Pascal en Emiel Kustere. 18.00 Johan Pouwel. Maandag: 19.00 Wendy. Dinsdag/donderdag: 19.00 Patrick, Woensdag: 19.00 Yvonne. Vrijdag: 19.00 Wendy en Yvonne. Parochie Brukske Zondag: 10.00 Eucharistieviering met zang: levende en overl. fam. Swinkels; Ingrid van Rossum. Voor afspraken kunt U bellen naar de pastorie van de Paterskerk: tel. 80202. Vredeskerk Zaterdag: 18.00-18.30 Gelegen heid om te biechten. 19.00. Voora vondmis voor de 33e zondag door het jaar. Kinderwoorddienst. Tij dens deze H. Mis zal het sacra ment van het Vormsel worden toegediend. Zang door het Jonge renkoor "Chrisko". Voor Theo Thie- Clinique laat uw huid er op haar mooist uitzien Voor. veel mensen is.exfoliëren een ongebruikelijke term. In de cosmetische wereld betekent dit het systematisch verwijderen van dode huidcellen die de huid grauw en vaal maken. Deze cellen ver meerderen dagelijks en moeten ook dagelijks verwijderd worden. Wanneer deze overtollige dode huidcellen verwijderd zijn ziet de huid er weer fris. glanzend, helder ifiten voelt zacht en glad aan. Het unieke exfolërende program ma van Clinique is zowel belangrijk voor het gezicht als voor het li chaam. In 1968 introduceerde Cli nique dit dagelijks exfoliërende programma voor het gezicht. Het is een onderdeel van hét tweemaal per dag drie-stappen huidverzor gingssysteem van Clinique. De eer ste staj) is het reinigen van de huid met de juiste zeep die afgestemd is op uw huiddtype. gevolgd door de exfoliërende stap door middel van de Clarifying Lotion, welke af gestemd dient te zijn op uw huidsterkte. Pas wanneer de dode huidcellen goed van de huid verwij derd zijn. kan de huid volledig pro fiteren van de voordelen die de laatste stap in dit systeem biedt de Moisturizer. Nu, ruim 20 jaar later is dit principe nog steeds de meest effektieve manier om de dode huid cellen, die konstant. gevormd wor den en waardoor de huid er vaal en grauw uit gaat zien, te verwijderen. Carol Phillips. Chairman van Clini que zegt: "De Clinique dermatolo gen geloofden reeds lang dat wanneer de dode huidcellen verwij derd werden, dit zou betekenen dat de huid zachter en gladder werd. En dat dit al binnen een week zicht baar zou zijn! Zelfs al binnen een dag" Waarom is er Clarifying Lotion in PARFUMERIE BYOUX Passage 12 Venray verschillende oplopende sterkten? Omdat de Clinique dermatologen dit noodzakelijk achten voor de juiste huidverzorging. Clarifying Lotion 2 is bestemd voor de gedeeltelijk droge gedeel telijk vette huid. Clarifying Lotion 3 is bestemd voor de huid met, grote poriën, de vette huid. Clarifying Lotion 4 is voor de huid die geplaagd wordt door vet en nog grotere poriën heelt. Om dit exfoliërende concept ex tra te stimuleren heeft Clinique de 7 Day Scrub Cream. Deze crèmige transparante peeling kan minimaal 1 maal per week of vaker gebruikt worden. Een zachte manier om de dode huidcellen te verwijderen ter wijl de huid als het ware gepolijst wordt. Was het eens een aanvulling op het drie stappen basis- huidvèrzorgingssysteem van Clini que. het is nu het produkt dat een dïrekt zichtbaar resultaat geeft. Beauty Emergency Masque biedt de mogelijkheid om er in 3 minu ten weer heerlijk fris en stralend uit te zien. De huid voelt soepel aan en make-up houdt langer. Clinique's Body Exfoliating Cream doet hetzelfde voor het li chaam wat de Clarifying Lotions voor het gezicht doen. De lichaams huid voelt direkt na gebruik zacht aan en ziet er glad uit. Body Exfoliating Cream is een voudig in gebruik. Het is een niet- vette crème die op een vochtige huid aangebracht wordt. In bad of 'onder de douche, kan de crème af gewassen worden, waarna overtolli ge dode huidschilfers zijn verdwenen. Het resultaat: een zach te gladde lichaamshuid. Clinique's exfoliërende systeem is geschikt voor zowel gezicht als lichaam. SALON DE BEAUTE ZONNEKUREN Telefoon 04780-83877 dan niet vergeten uw adreswijziging op te geven aan len: Jan Hermans (koll.); Louis Coopmans (koll.); jrd. Jos van Ber gen; Petronella v. Cuyek-Gooren (K): Johan Rongen: Helena Maria v.d. Horst-Janssen; Jan Essing. Zondag: 33c Zondag door liet jaar. 8.30 Voor het geestelijk en tij delijk welzijn van de parochie. 10.00 Hoogmis. Gregoriaans, tot bij zonder intentie (C); voor de lev. en overl. leden van de Katli. Bond voor Ouderen; Maria Cuppen-Pingen: overl. oudere Wijnhoven-Volleberg. 11.30 Annelies Beterams. Maandag: 8.00 Voor Elisabeth Geurts: voor de zieken. 19.00 Voor Petronella van Cuyek-Gooren. Dinsdag: Gedachtenis van de opdracht van de II. Maagd Maria in de tempel. 8.00 Voor Marinus Pontman en Gijsbertus van Blok land. 14.00 Kerk: 50-jarig huwelijk van dhr. en mevr. Seijkens- Bonants. 19.00 Voor Ilarrie Stoks (v.d. veteranen handboogschutters); Marielle Voyen. Woensdag: Gedachtenis van de H. Cecilia. 8.00 Voor de weldoeners van de parochie. 19.00 Voor overl. fam. Vermeulen-van Maris; Tien Lit jens (koll.)- Harrie Stoks (koll.). Donderdag: Gedachtenis van de H. Clemens, paus en martelaar. 8.00 Voor priester- en diaken roe pingen en roepingen tot het reli gieuze leven, 19.00 Voor Gerlach van Ass. Vrijdag: 8.00 Ter ere van h et H. Hart van Jezus; voor overl. oudei's Van Rooy-Hendriks en zonen. 14.00 Kapél Veltum: 50-jarig huwelijk van dhr. en mevr. Kreyfelt-van Em merik. 19.00 Voor alle overledenen. Zaterdag: 8.00 Ter ere van het On bevlekt Hart van Maria. N.B.: In het weekend van 18 en 19 nov. is er weer de jaarlijkse boe kenstand. Er is een ruime keuze uit diverse religieuze boeken, ook voor Kerstmis, bijbels en bijbelse verha len. enz., voor ouderen en voor kin deren. U kunt in de kerk bestellen: voor St. -Nicólaas wordt een en an der dan bij u thuisbezorgd. Parochie Oostrum Zaterdag: 19.00 Antoinèt van Mil (namens collega's CEAD); Piet Jans sen (namens collega's van de Kruu- ze); overl. ouders Houwen-Jacobs; overl. ouders Iloex-va» Soest en dochter Nelly; Harry Bol; Hendrik- ca Vennekens-Verschureii: Mia Hermans-Voermans: Wim Heidens (Koor "Harmony"). Zondag: 8.30 Bert Daniels en overl. fam. 10.00 Overl. ouders Camps-Wolters: overl. ouders Kessels-Nissen (Gem. koor Eiken hofkapel). Maandag: 9.00 Gesl. jrd. Willem Loonen en Elisabeth van Heijster. Dinsdag: 9.00 Tot zeker intentie. Woensdag: 9.00 Voor de overl. van hen die offerden met Aller zielen. Donderdag: 9.00 Nol Versteegen. Vrijdag: 9.00 Tot zekere intentie. 16.00 Uit dankbaarheid bij 40-jarig huwelijk Ewals-Arts. Zaterdag: 19.00 Anna Poels- Janssen: Harry Achten en overl. ouders: uit dankbaarheid fam. Don ders: gest. jrd. Petronella en Gettru- dis Derks. Misdienaars: Zaterdag: 19.00 Lonneke van Assel- donk, Karl ijk Jacobs. Marti ne Bo- nants. Monique Janssen. Zondag: 8.30 Rob Jeucken. Jip Swinkels, Mark Camps, Tom Vaes- sen. 10.00 Sjouke Camps, Heidi JIo- lierhoek, Sanne Bartram. Hanneke v.d. Ven. Parochie Oirlo Feest van de H. Machutus, Be schermheilige tegen jicht, zenuw en kinderziekten. Dit weekend zal in het teken slaan van deze heili ge. Na alle li. Diensten zegen van water en brood en zegening der kinderen. Zaterdag: 19.00 Gez. II. Mis (Jon ge Garde Koor). St. martinus Pee- ters en overl. oudere Peeters-Hermans; Gon Peete're; overl. fam. Nelissen-Ewals; Johan nes Wolters en Gertruda Peetere; overl. oudere Tielen-Veretappen; uit dankbaarheid (K): t.e.v. II. Machutus tot bijzondere intentie (AO. Zondag: 11.00 Hoogmis. T.e.v. H. Machutus, tot bijzondere intentie. Johanna Gerritsen-Roelofs; Ber nard v.d. Sterren; Henrica Smits en Petronella Litjens: Piet Verstappen; overl. léden van de Broederschap van de II. Machutus. Woensdag: 9.00 H. Mis met slui ting van het feest van de II. Machu tus. Pastoor Schoren: t.e.v. O.L. Vrouw van Alt. Dur! Bijstand (S). Vrijdag: 9.00 H. Mis Carolien Phi lipsen. Zaterdag: 19.00 H. Mis. St. Piet Rongen. Huberdina Strijboseh en zoon Martieii: overl. ouders Verstappen-Verhaag en hun kinde ren Joos en Riek: zuster Johannet •Lemmeii: overl. ouders Martens- Philipsen en zoon Piet: Chris Hou wen; st. Christiaan Steeghs en Pe tronella Smits; Alovsius Gommans en overl. fam.: tol intentie van de fam. Rongen vw reünie. Op deze lbto zien we de dorpssme- derij van Gommans, gelegen aan de weg van Oirlo naar Casten ray in de Molenhoek rond 1930. Links bij de kolomboormachine welke nog aangedreven werd door aandrijfriemen. zien we Louis Gom mans en rechts bezig met loswerk- zaamheden is de smidsknecht Jan ran Tienen. Onderaan links op 't houten paard zit Jan Gommans en rechts op de driewieler is Sjaak Gommans, Archieffoto J. v.d. Putten Parochie Castenray Vrijdag: 19.30 Pi. Eucharistievie ring t.i.v. leden en oud-leden van carnavalsvereniging en .-Vide Prinse Companie. Misd.; Michel en Ma rianne. Zaterdag: 19.00 Voor' Toon Clas sens (v. paardemarktvrienden); Ma rie v. Kuijck en overl. ouders Van Kuijck-Verrijdt. Misd.: Johan en Pie- ter Jan. Zondag: 8.00 Voor overl. ouders Janssen Emonts en Pier en Bertus. 10.00 Jgt. Antoon Roelofs; Gerard v. Kuijck en Sjang v. Kuijck en overl. ouders V. Kuijck-Verrijdt. Misd.: Jo- landa en Marian. Parochie Leunen Zaterdag: 19.00 Lsm. Mathijs ran Kempen en Johanna Lochtens: Ge rard Thijsen: Maria Rouwet-Stijns (vw Meester de Haanstr.): Peter Laekner: Thei Heidens en overl. fam.: Geert Gommans (vw Rector Nabbenstr.: maandd. Antonetta Direks-Derekx en Henri Dereks. Zondag: 8.45 Lsm. voor het wel zijn van onze parochie. 10.00 Hgm. Teug Claessens (vw de buurt); gest. jrd. Piet Vullings en echtgen.: overl. oudere Josef Litjens en Petronella Litjens-Nabuurs; Gerard Marcellis. .Maandag: 19.00 Lsm. Leo Loe nen; overl. fam. Geurts-Reijndere; Hendriks Philipsen en Catharina Philipsen-Spreeuwenberg. Dinsdag: Opdracht van de heili ge maagd Maria in de tempel. 19.00 Lsm. Maria Rouwet-Stijns (vw handwerkgroep voor ouderen); maandd. Ilendrika Arts: gest. jrd. Johannes Voérmans en echtgen. Woensdag: H. Cecilia, maagd en martelares. 19.00 Lsm. overl, tarn. Hendriekx-Jenniskens; weekd. Harrie Versteegen (3): gest. jrd. Wil helm Loonen en echtgen. Donderdag: 19.00 Lsm. Anna en Gerrit Bouten en overl. oudere: maandd. Anna Philipsen-Lenssen. Vrijdag? 19.00 Lsm. overl. fam. Jenniskens-Bouwman: Maria Loonen-Scheffers: Johannes Loe nen en Leida Loenen-Poels. Zaterdag: 19.00 Gest. jrd. t.e.v. H. Catharina. patrones van onze paro chie: lsm. Teng Noijen; Frans Stro- lenberg; Mathijs Litjens en echtgen.; overl. fam. Ilermans- Manders: Harrie Versteegen (vw fam. Versteegen); lbon Ver- schuuren. Akolieten Zaterdag: 19.00 Sjef Drabbels en Jos Direks. Zondag: 8.45 Erik Litjens en Frank de Klein. 10.00 Fred Litjens, Paul de Klein en Erik Direks. Misdienaars ma t/m vr: 19.00 Marcel Broers en Robby Willems. Lektoren Zaterdag: 19.00 mevr. M. Theunis. Zondag: 8.45 dhr. II. Bovée. Huwelijksafkondiging: Hans Manders uit Venray en Rianne Jile- sen uit onze parochie (2e roep). Rektoraat Heide Zaterdag: 19.30 Avondmis voor Herman Janssen (vw de buurt); overl. oudere Peeters-Janssen; Cor- rie v.d. Ven-v.d. Velden (vw de buurt). Zondag: Drieëndertigste zondag door het jaar. 10.00 Hoogmis voor Gerardus Miehels en Jacoba Jacobs: Sjang Janssen (koll.): Wilhelmus Voesten en overl. fam. Voesten- Gielen; fam. Janssen-Muyzers uit dankbaarheid; Rector C(>x (koll.). Akolieten: Ron Swinkels en Ygor Erben. Misdienaars voor dinsdag donderdag en zaterdagavond: Petra en Paulien. Dinsdag: Gedachtenis van de opdracht van de heilige maagd Maria in de tempel. 19.00 Avond mis voor Helm Claes en overl. fam. leden. Donderdag: Gedachtenis van de H. Clemens, paus en martelaar. 19.30 Avondmis voor Martinus Ron gen en Johanna Gerrits; Annie v.d. Ven-v.d. Velden (vw buurt). Rektoraat Veulen 33e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 Hgm. uit dank baarheid. Zondag: 11.00 Hoogmis voor Leen v. Staveren: jgt. Gerardus Hou- ben en echtgen.: I-cna v. Dongen: uit dankbaarheid. Maandag: 8.00 II. Mis voor fam. Muldere-v. Kempen. Dinsdag: 8.00 IL Mis fam. Weijs- Houben. Woensdag: 8.00 H. Mis Jo van Oere. Donderdag: 19.00 H. Mis bij gele genheid Ceciliafeest. Vrijdag: 8.00 II. Mis voor Mientje Jenniskens. Akolieten zondag: Patrick v. Soest en Bas Reintjes. Misdienaars Ruud Bexkens en Rob Ilendrikx. Parochie Ysselsteyn Zaterdag: 19.00 Jrd. Lamb. Jans sen en echtgen. en Piet Janssen: Martinus Smits en, echtgen.; Christina Keijsers: overl. leden van ons Kerkelijk Zangkoor. Zondag: 9.30 Jrd. G. van Dijck- Wismans: C. Jenneskens-Poels. 11.45 Geertje Janssen: geestelijk welzijn van onze parochie. Maandag: 19.00 Wilhelmus Bol len en echtgen. Woensdag: Feest St Cecilia. 19.00 Jacq. Claessens én overl. fam. Vrijdag: 19.00 Ouders Van Soest- Swinkels. Misdienaars Zaterdag: 19.00 B. Pouwels en C. Smits. Zondag: 9.30 Rob en Thijs Berkers. 11.15 D. v.d. Burgt en Marl. Potten. Maandag: N. Jaspers en Sj. Slangen. Woensdag: E. Jenneskens en D. Wijnands. Vrijdag: Marj. Potten en B. Slangen. Spreuk van de week "Wie is nü Veer jé bliksemafleV der?" Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 Jac. en Sim. van Osch-ran Vegehel; Willem Gellings: Peter M. Gielen en overl. kind. Misd.: Karin Duykere en Joy Arts. Zondag: 10.00 Jan Mathijs Mi ehels en Gertindis Verheven. Misd.: Ingrid Wismans en Anke Broeren. 11.30 Mathieu v.d. Venne (vd buurt). MAN IN SLAAPKAMER Zondagmiddag om 18.00 uur werd een bewoner ran het Bingel kruid wakkeren zal een onbekende persoon in zijn slaapkamer staan. Die man nam de vlucht maar werd achterna gezeten door de bewoner; zonder sukses overigens. Bij onderzoek miste hij zijn vi- deorekorder. De onbekende is de woning bin nengekomen omdat de achterdeur niet op slot was. REEGEIT GEDOOD Op liet politiebureau werd een do de reegeit gedeponeerd, welke ge vonden was in de buurt van de Overloonseweg. Vermoedelijk is het dier slachtoffer van het verkeer ge worden. Ze werd op de voorgeschre ven wijze afgevoerd. DODE VOS Op het politiebureau werd een do de vos gedeponeerd welke langs de Ysselsteyn seweg gevonden was. Voor vossen is nog steeds een pre mie uitgeloofd en die zal de vinder t.z.t. wel in ontvangst kunnen nemen. INBRAAK IN TUINHUISJE Er werd aangifte gedaan ran in braak in een tuinhuisje in Merselo. Ontvreemd zijn daar een bosmaai- er, een graskantmaaier, een houten gereedschapskist met inhoud. Dat alles ter waarde van 1.000,-. SCHRIKAPPARAAT GESTOLEN Een aan een weide in de Spurkt geplaatst schrikapparaat bleqk ver dwenen te zijn. Voor de veehouder een schadepost van 300.--. BLINDGANGER NAAR BOVEN Tijdens .landbouwwerkzaamhe- den op een perceel aan de Laag- heidseweg kwam een oorlogssouve- nier naar boven. Deskundigen stelden vast dat het een 8.8 cm doorenede brisantgranaat van Duit se makelijk was. Het was een zg. verschoten blindganger welke ook nu nog uiterst gevaarlijk zijn. In af wachting van de opruiming door de mannen van de EOD is de granaat veilig gesteld. Misd.: Kim Thielens en Wendv Bonants. Maandag: 8.30 Fam. Verhoeven-v. Rijswijck. Dinsdag: 8.30 Harrie Bouten. Woensdag: 18.40 Rozenhoedje. Misd. Yvonne Tijssen en Suz. Wilms. 19.00 Hoogmis Gemengd Koor t.e.v. Cecilia; Anna Arts-v.d. Sanden (neven en nichten). Donderdag: 8.30 Fh. Van Rijswijek-Claessen. Vrijdag: 8.30 Fam Verstegen-Arts. Zaterdag: 19.00 Anna Arts-v.d. Zanden (vd buurt); Martien v. Til burg (vd fam.). Misd.: Willem Loo nen en Bas Wilms. Kerk poetsen Mevr. Van Dijck en mevr. Muysers- Verheyen. Rektoraat Vredepeel Zaterdag: Kerkwijding van de Basilieken van Petrus en Paul us. 19.00 T.i.v. fam. Claessen-v.d. Weyer. Zondag: 33e Zondag door het jaar. Onderwijszondag. Ook de dag waarop heel bijzonder voor Libanon gebeden wordt. 10.00 Jgt. Antoon ran Vegchel-Arts en voor fam. Iiuijs-v. Enckevort. Maandag: 8.30 Tot bijz. intentie (M.JJ. Dinsdag: Opdracht van Maria in de Tempel. 8.30 T.i.v. Fam. V.d. Heuvel-Peters. Woensdag: II. Cecilia. 19.30 (niet 8.30) ter ere van St. Cecilia. Plechti ge Mis met heel bijzondere gedach tenis voor Jan Peetere., lid van het koor, dié" ons dit jaar ontvallen is. Donderdag: H. Clemens I, paus en martelaar. 8.30 T.e.v. H. Willi- brordus. Vrijdag: 8.30 Voor de parochie. Zaterdag: H. Thomas van Villa nova. 19.00 Jan Martens en overl. fam. Bloemen-Brienen. Misdienaars Zaterdag: Renzo en Marieke van Hoof. Zondag: Martien v.d. Heuvel en Rob v.d. Zanden. BESTUURSTER KAN VAN GELUK SPREKEN Een bestelautobestuurder ver leende. komende vanuit de Hoen derstraat. geen voorrang aan het verkeer over de Westsingel. Dat had tot gevolg dat er een botsing ont stond met een personenauto, bestuurd door een 39-jarige Venray- se vrouw. De auto botste vervolgens tegen een lantaarnpaal. Gezien de schade aan de auto, kan de bestuurster van veel geluk spreken, wat betreft de verwondingen. INBRAKEN IN WONINGEN Door forcering van de achter deur was toegang verkregen tot een woning aan de Boterbloem. Uit de woning werden ontvreemd de kom- plete stereo-installatie, de CD-speler en 20 CD's. Dat alles ter waarde van 2.100.--. Op dezelfde wijze was toegang verk regen tot een woning aan de MambostraaL Hier werden de video, de kleurentelevisie en een porte monnee met inhoud ontvreemd. Dat alles ter waarde van 4.000,--. Door forcering van een klap- raam was toegang verkregen tot een woning aan de Klaproos. Ont vreemd werd een bedrag ran 300.- en enkele oude munten. POGING TOT INBRAAK Er kon worden vastgesteld dat de achterdeur van een woning aan de Pavanestraat beschadigd was, moge lijk door een poging tot inbraak, waar de dader in zijn werk is gestoord. De huurder zit nu alleen met de breekschade. DOOURIJDER ACHTERHAALD Een Venrayer ontdekte, dat zijn voor zijn woning geparkeerde auto beschadigd was. Uit de sporen viel op te maken dat dit door een ande re auto moest zijn gebeurd. De ver oorzaker had echter vergeten zijn visitekaartje achter te laten. Toch wist de politie de man te achterhalen. Hij kreeg nu proces verbaal aangezegd. De man ver klaarde. bij het achteruitzetten iets te hebben gemerkt. Hij zou geke ken hebben, maar niets hebben ontdekt. Hij was toen maar verder gereden. Lektoren Zaterdag: Dora Arts-Mennen. Zondag: Maria Lenkens-Ermens. Een gedachte: Wie de grootste (Koning) onder u wil zijn. moet al ler dienstknecht wezen" Marcus 10.44. Dat is Christus Koning. Will ge groot zijn, dan weet ge wat u le doen staat... (n.a.v. het feest Christus Koning 26 nov.). Rektoraat Smakt Zaterdag: 19.00 Avondmis voor fam. Verstegen-Kuypers; fam. Van Kempen-v.d. Winkel en voor al onze overledenen. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees voor Catharina Lenssen (buurtl 10.00 Hoogmis voor fam. Noyens fam. Roossen-Welbers: Johanmn v.d. Winkel en fam. Henricus en Jo sephina Janssen: overl. ouden Sevkens-Fleurkens en t.z.i. Woensdag: 9.30 H. Mis t.e.v. de 1! Jozef en uit dankbaarheid. Vrijdag: 9.30 H. Mis voor onze overledenen en t.z.i. Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Op zondag 19 november zal in hei IMBO, Leunseweg 2a te Venray. cis A. Plaatzer uit Veghel voorgaan in de dienst. Aanvangstijd is 10.00 uur. Tijdens de dienst is er kinder opvang en wordt er kinderneven- dienst gehouden. Jehovah Getuigen Hierbij nodigen wij u uit voor hei bijwonen van een bijbeltoespraak met als thema het huwelijk een goede start geven in de Konink rijkszaal aan de Henri Dunantstraat 11. aanvang 10.00 uur. Gratis toegang, geen kollekte. 'n abonnement waard DADER AUTODIEFSTAL AANGEHOUDEN De politie in Lemmer hield een 18-jarige Nederlander aan. zonder vaste woon- en verblijfplaats, terza ke diefstal van een personenauto. Hij bekende recentelijk in Venray aan de Veltumse Kleffen een gloed nieuwe Opel Kadett te hebben gestolen (de auto had een kilome terstand van 200 km). Na een ritje heeft hij de auto achtergelaten na bij een afgraving in Well en vervol gens de auto in brand gestoken. De auto brandde totaal uit. Deze verdachte geniet nog belang stelling b(j verschillende andere po litiekorpsen voor soortgel ij kt' diefstallen. VERNIELINGEN AAN SCHOOL Weer werden vernielingen aange richt aan de basisschool "De Bon gerd" aan de Eikenlaan. Een zitbank werd vernield, schade 250- en-een ruit. schade 70,- DUUR WINKELEN IN EINDHOVEN Een dame uit Ysselsteyn gin£ dinsdagmiddag winkelen in cl' Eindhovense binnenstad. Zij wen daar slachtoffer van zakkenrollerij Iiaar portemonnee met ongeveei 1.000- werd "gerold", daarin za ten ook nog enkele persoonlijke be scheiden. Bij de aangifte bij de politie ver zuchtte zij "was ik maar in Venray gaan winkelen"! VRACHTAUTO RAMDE VERKEERSPAAL Een uit Eindhoven afkomstige vrachtwagenbestuurder bleek "heer in het verkeer" te zijn. Zijn vrachtauto ramde op de KempweS een verkeersbord. De bestuurder gaf dat aan de politie door. zodat de ge gemeente weet waar ze de reke ning van de, vervanging kan in dienen. AGRESSIEVE HOND Met veel moeite gelukte het de po litie. om een op een terrein aan Lollebeekweg te Castenray aanwezi ge agressieve hond te rangen ei over te brengen naar het asiel.

Peel en Maas | 1989 | | pagina 18