J Tentoonstelling van kleindieren Open weekend Pottenbakkerij "de Blauwbilgorgel" Nu nog aan de Kempweg, straks aan de Hulst! Ingezonden Laserprints en beelden Toneelvereniging "Crescendo" Schouwburg- nieuws Concert en toneel in Oostrum VW-nieuws Philatelica SPAAR HYPOTHEEK 1 Sporthal Volière Vereniging de Vogelvriend 91. Openbare bibliotheek Gevonden voorwerpen Ini PEEL EN MAAS Donderdag 2 november Pagina 3 Voor meer dan 1 ton buit Door forcering van de toegangs poort konden inbrekers binnenko men in het goed afgesloten fabrieksterrein van "Koeling- gysteems Benelux", aan de Pla taanstraat. Er werden ontvreemd twee koud- watermachines en een stationair compressor. Samen ter waarde van 101.000,-. De drie machines heb ben een gewicht van 2400 kilo. De dader(s) moeten hebben be schikt over een vrachtwagen met hysinstallatie. De recherche stelt naar deze on gewone diefstal een uitgebreid in. Getuigen gevraagd Een Venrayse dame had haar per sonenauto, voorzien van een alarm installatie. aan de Julianasingel geparkeerd, toen plotseling het alarm in werking ging. Ze ontdekte dat de linker zijkant van de auto een grote deuk had. Duidelijk was te zien dat die deuk er in geschopt was. Het weer in orde maken gaat de dame ongeveer 1.000.- kosten De politie verzoekt getuigen die ge zien hebben dat tegen de auto werd geschopt, c.q. die hebben gezien dat een vandaal er tussenuit is gegaan. Graag kontakt met de politie, tel. 84888. Kleindieren Sportfokkers Ver eniging Venray en omstreken, organiseert een open tentoonstel ling van kleindieren. Hiervoor zijn 1429 dieren inge schreven; van konijn, cavia, gerbils. hamster, dwerghamster, rat, muis, hoenders, dwerghoenders, sierdui- ven, fazanten tot watervogels. Bijzonder is het grote aantal ca via's en kleine knagers. Volgens dat wij vernomen hebben is dit de grootste inzending dip ooit in Lim burg tentoongesteld is. Het is zeker de moeite waard om te vermelden dat 50% inschrijvers meer ingeschreven hebben als in 1987, totaal 220 inzenders. Op deze kollektie dieren kan K.S.V. trots zijn. Zoals 222 sierduiven, 467 ko nijnen, 53 cavia's, 29 kleine kna gers, 124 grote hoendefs, 308 dwerghoenders, 25 siervogels en 201 watervogels. K.S.V. Venray en omstreken zal de grootste moeite aan de aankleding van deze tentoonstelling besteden. Er zijn reeds enkele tentoonstellin gen geweest waar leden van K.S.V. (jeel aan namen, en wel met groot aukses, zoals 5 keer het kampioen schap en 2 keer de reserve- kampioen. Wij wensen allen sukses met de komende tentoonstelling. K.S.V. Venray en omstreken ver wacht u ook op deze tentoonstel ling. Het is zeker de moeite waard om deze dieren met al hun pracht te komen bekijken. De openingstijden zyn: vrijdag 3 nov.: 18.00-22.00 uur zaterdag 4 nov.: 10.00-22.00 uur zondag 5 nov.: 10.00-17.00 uur. Ibt ziens op deze tentoonstelling. Tentoonstellingsgebouw: Manege Geurts-van Kessel. Buntweg te Ys- selsteyn. Het Sport- en Fitnesscentrum aan het parkeerterrein de Gouden leeuw (boven Thxi 10000) houdt a.s. zaterdag en zondag, telkens van 11.00 tot 17.00 uur "open weekend". De bedoeling is een ruimer publiek kennis te laten maken met dit cen trum dat sinds kort onder leiding staat van de bekende fietscrosser Peter Stiphout. Dit sport- en fitnesscentrum is uitgerust met de meest moderne apparatuur en beschikt ook over een unieke aerobic-vloer. Deze is uitgerust met een "demping onder grond" zoals die gebruikt wordt in de sportschoenen-industrie. Behal ve dat deze sportvloer prettig aan voelt bij het sporten en lopen, werkt ze ook nog preventief tegen mogely ke blessures aan knieën, en kels en scheenbeen. Elke dag vinden in het centrum groeps- en individuele trainingen plaats. Daaraan nemen oa. sport verenigingen deel als vervangende wintertrainingen. Ook bedrijven hebben reeds hun interesse ge toond voor een zg. bedrijfsfitness. Verder trainen er diverse leef tijdsgroepen. Zo is er een groep van veertig-plussers die traint op maan dag dinsdag en donderdag naar keuze. Deze groep kan best nog wat aanvulling gebruiken. Daarom ver dient het wellicht aanbeveling dat ook de al wat oudere mensen dit weekend eens een kijkje komen ne men. Men krygt dan alle inlichtin gen en men kan ook zelf zien hoe zón trainingen in hun werk gaan. Er worden namelijk wervelende de monstraties gegeven onder de des kundige en gediplomeerde leiding van Sander v.d. Eerenbeemt, en wel op beide dagen op/de navolgende uren: 12.00 uur Fitness-training. 14.00 uur Fit-aerobic. 14.30 uur Lezing door CIOS- docent over de betekenis van fit ness voor de gezondheid. 15.00 uur Algemene training. 16.00 uur Slanko-fit. Vakantie van 5 tot 12 november. Voor Keramiek in steengoed en porcelein, ge draaid op de schijf en met de hand gevormd. Geopend: maandag tot/met zaterdag van 10.00 tot 12.00, van 14.00 tot 18.00 en op de koopavond Leo Martens Kempweg 9 5801 VL Venray tel. 04780-89245 Liesbeth List geen bloemen Donderdagavond genoten van een fantastische vrouw. Haar stem. haar hele uitstraling is geweldig. Wat een geluk zo'n vrouw zo dicht bij huis een avond te bewonderen. De zaal genoot, een warm en uit bundig applaus en dit alles herhaal de zich nóg een keer. Evenwel voelde ik me zeer ongemakkelijk worden. Ze had nog steeds geen bloemen gekregen. Ik had allang iemand van de organisatie ver wacht die dat verzorgd zou hebben. Eigenlijk vond ik het gênant dat ze zonder bloemen naar huis ging. Als ik dat had geweten had ik ze haar graag zelf gegeven. Dat was toen echter te laat. Het was mijn eerste bezoek aan deze schouwburg en ik weet dus ook niet of dit hier de gewoonte is. Ik woon hier pas een halfjaar, maar ik zou graag willen voorstellen om daar wat aan te doen voor als straks die andere grote namen hier op het toneel staan en ook Venray verlaten zonder bloemen. Ik heb er ook e.en oplossing voor: verhoog de prijzen met 1 kwartje per persoon en reserveer dat be drag voor bloemen en als er nie mand gevonden kan worden van de dames of heren die in de schouw burg werkzaam zijn om de bloemen na afloop aan te bieden dan stel ik me daar zelf graag voor beschikbaar in het vervolg. H.v.d.B. KELDERBRAND De brandweer moest zaterdag avond in aktie komen voor het blussen van een beginnende kel- derbrand. in een aan de Beuken laan gelegen woning. De oorzaak van de brand kon nog niet worden vastgesteld. Uitbreiding kon wor den voorkomen. TlOëgrööt de scha-' de is kon niet worden meegedeeld. 2Ïowel de woning als de belenden de percelen liepen rookschade op. De laatste expositie van de Ven rayse kunstkring voor dit jaar wordt ingevuld door de Groningse kunstenares, Kit Radecker. Haar kollektie beelden en laserprints zijn te zien van 5 t/m 18 november 1989 in de foyer van de Schouw burg te Venray. Wat de laserprints betreft haalt de 50-jarige kunstenares haar inspira tie uit de graffity en de archi- tektuur. Boomwortels, beenderen, la vasteen, dierfiguren worden om hun vaak grillige vorm als inspira tiebron gebruikt. Haar beelden maakt de kunstenares bij voorkeur in klei. Als een beeld is voltooid en de uiteindelijke vorm haar emotio neel raakt, heeft zij haar doel be reikt. Het kleimodel wordt dan in aluminiumcement gegoten, waarna dit eindresultaat nog wordt voor zien van een kleur. Al haar beelden zijn geprepareerd, zodat ze, indien nodig, buiten geplaatst kunnen worden. De opening van deze speciale ex positie zal geschieden op zondag 5 november 1989 om 15.30 uur in de foyer van de Schouwburg te Venray. De tentoonstelling is geopend van maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 16.00 uur. Tijdens de opening zal Ad Haans uit Venray voor de muzi kale omlysting zorgen. Op zondag 5 november a.s. brengt toneelvereniging "Crescendo" uit Ysselsteyn in de schouwburg ran Venray een blyspel in 4 bedrijven. Aanvang 20.15 uur. "Moeder zei altijd..." Onder regie ran Henk Stevens speelt "Crescen do" een vrolyk blyspel met 17 personen. Het dekor is een gezellig terras in een zonnig vakantie-oord in Span je. Duitsers, Amerikanen, Engel sen, zijn er op vakantie en daartussen een bont Brabants ge zelschap, waarvan Dora met haar gezegdes van "ons moeder zei al tijd" vele mensen amuseert en an dere ergert. Gitaarmuziek, zang, wijn, Manuel die alleen oog heeft voor mooie meisjes, alles is er voor een mooie vakantie! Jammer, dat er toch weer iets vervelends gebeurt. Op 5 november in de schouwburg van Venray een avond ontspannend toneel! Maandag 6 november 20.15 uur DULCINEA'S DON QUICHOT van Carina Meydam, door "Het Vervolg" In "Het Vervolg" spelen afgestu deerden van de Maastrichtse to neelacademie en al vinden ze dat in Amsterdam soms een schande die hebben het rak tot in de toppen van hun vingers. In dit geval nie mand uitgezonderd: ook niet de Venrayse Anne-Mieke Ruyten. Dulcinea's Don Quichot is een vlekkeloos afgewerkte voorstelling, voortsnellend als een gekompli- ceerde, maar perfekt afgestelde ma chine. Je valt van de ene verbale, muzikale of mimische verrassing in de andere. Voortreffelijke over wegend polyfone zang en goed gedoseerde instumentale begelei ding zijn vloeiend geïntegreerd. In het toneelbeeld domineert de sterk vergrote versie van een met lampjes omlijste grimeerspiegel. Eigentijds theater met een ver pletterende overtuigingskracht. Om er alles uit te halen wat er in zit, heb je aan een voorsteUing eigen lijk niet genoeg. Donderdag 9 november 20.15 uur ROBERT PAUL in zijn nieuwe theatershow "Ruimtevrees" "Op de vlucht", waarom en voor wie? Zo opent Robert Paul in een swingende rock en roll song zijn nieuwe theatershow. In "Ruimtevrees" balanceert hy tussen de zoete droom en de soms zure werkelijkheid. Ibt uiting ge bracht in de meest serieuze en ab surde situaties, conferences, songs en imitaties zoals: Robert Paul als Martin Gaus in de "Natte Neuzenshow"; De "Doe het Zeiver" die zyn huis opknapt met katastrofale ge volgen. "Wedden Dat" met Jos Brink en 3 bekende Nederlanders als pa nelleden. Schitterende, soms ontroeren de, liedjes met arrangementen van ó.a. Jurre Haanstra. Kortom een fantastisch program ma waarin ook veel gelachen kan worden. Op zondag 5 november en maan dag 6 november zal Oost rum weer in het teken staan van het jaarlijks concert en toneelgebeuren. Beide avonden zal het tamboerkorps om 19.45 uur dit concert openen met enkele concertwerken. Zij hebben dit concert in het te ken staan van het dier met o.a. vari aties op een Nederlands paard. Variation on a Dutsh Poem, E.Crau- wels, Panhaas, van J. Zinzen en ze nemen ons ook nog mee naar Bel gië en Noord-Limburg met de Bok- kerijders van J. Schroen. Het orkest zal ons deze avonden meenemen naar verschillende lan den o.a. China, Chinese Folksuite ran W. Barker. De Antillen, Antilli aanse suite, van K. Vlak. Grieken land, Traumr^ise Griekenland. N. Studnitzky en Duitsland. Psau- nistentraum. van W. Lange. Het aanhoren van deze muziek is zeker de moeite waard. Orkest en tam boerskorps staan onder leiding van P. Poels. Na dit concert zal toneelgroep "De Vlasbloem" het programma verder verzorgen van het dia- lektstuk "Miërdeijorrig en volwas- se". Het is een klucht in vier bedryven en is geschreven door Theo Akkermans. Het is vrij ver taald door eigen leden in het Oostrums dialekt. Op 10 december a.s. zal "De Vlas bloem" dit spel in de schouwburg van Venray opvoeren. Ook heeft "De Vlasbloem" van Oostrum weer een Kerstspel op haar programma staan en wel "Ro zen voor Moeder". Dit is een spel in één bedrijf en is geschreven door C.K. Freve-Bouwman. SNELHEIDSKONTROLE De autobestuurders die maandag morgen tussen 9.30 en 12.00 uur op de Albionstraat te hard hebben gereden, kunnen binnekort een ac ceptgirokaart tegemoet zien, want de politie hield daar snelheidskon- troles. 457 Auto's werden gekontro- leerd en daarvan reden er 35 te snel. Onderstaand volgt een greep uit de vele evenementen die u by ons kunt boeken. November: 1 Nov. Maastricht: "De volgende met Freek de Jonge". MECC. 4 Nov. Eindhoven: The Nits, 't Karregat. 21 Nov. Rotterdam: Stevie Nicks. Ahoy. 20.00 uur. 22 t/m 26 Nov. Arnhem: Circus van Moskou. Rynhal. 23 Nov. Rotterdam: Joe Cocker, Ahoy, 20.00 uur. December: 3 Dec. Utrecht: Nina Hagen, Vre- denburg. 20.15 uur. 6 Dec. Rotterdam: Bon Jovi. Ahoy. 20.00 uur. 12 Dec. Rotterdam: Spandau Bal let, Ahoy. 12 en 13 Dec. Utrecht: Pat Methe- ny. Vredenburg. RUILBEURS Op zondag 5 nov. is er weer de maandelijkse ruilmorgen, die in samenwerking met de „Verzame laar" gehouden wordt in wijkcen trum de Kiosk te Venray. Buiten postzegels, kunt u ook ruilen met andere objekten, zoals munten, ansichtkaarten eal. De beurs wordt gehouden van 10.00 t/m 13.00 uur. De entree is gratis en er is vol doende parkeergelegenheid. VAN DE KAMP ASSURANTIËN telefoon 04780-87575 LARVEVANGERS BETRAPT Twee inwoners van Oss, werden in een sloot bij het Zuiveringschap betrapt met het stropen van larven (vers de vaars) hetgeen verboden is, maat wat toch regelmatig plaats vindt, Door de politie werden de reeds verzamelde larven in de sloot teruggezet. Proces-verbaal is aan- gezegd. De Wetteling Donderdag: Atletiekclub Manual Rooyse VK Vrydag: Rank Xerox Jumpers FC Hento-Bonte Koe Huukske-'t Haofke DZWS 1-SVCB 2 de Steeg 1-Wittenhorst Zaterdag: Manual ZW Rooy-Peters Venrode 2-Venray 3 FC' Hento 2-Venray 2 ZVSV'89-Reuver 4 Jumpers Zondag: Badminton Lype Café Josette Cal ah an Sportief Maandag: Gemeente Rooyse VK Veronica 1-Ven ray 1 Dinsdag: Rooyse VK Badmintonclub Woensdag: Gemeente 16.30-17.30 Badmintonclub 17.30-22.30 Schuivers 19.00-21.30 Wijk Zuid 1-Huukske 2 22.30-23.30 VOGELTENTOONSTELLING Van 3-5 nov. a.s. organiseert Voliè re Vereniging de "Vogelvriend" een grote jubileum-vogeltentoonstelling om het kampioenschap van Peel en Maas. Ongeveer 500 vogels zullen ge showd worden, o.a. kanaries, tropi sche vogels en parkieten. Allen in diverse kleuren. De tentoonstelling vindt plaats in zaal "De Volle Maan", Merseloseweg 36 te Venray. 16.30-17.30 17.30-21.00 20.00-23.30 16.30-17.30 17.30-19.30 19.30-20.30 20.30-21.30 21.30-22.30 22.30-23.30 10.00-11.00 11.00-12.00 13.00-14.00 14.00-15.00 15.00-16.00 18.00-21.30 10.00-13.00 18.00-19.00 19.00-20.00 20.00-21.00 21.00-22.00 16.30-17.30 17.30-20.30 20.30-23.30 17.30-21.00 21.00-23.30 Jacks, opvallende vooringen, licht in gewit stoere structuren, functionele materialen.. VAN OORSCHOT MODE Grotestraat 73. Venray Helmond, Roosendaal, Boxmeer, Oss, Venray. Nieuwe jeugdboeken die hekend zijn van televisie cn film: A-boeken: Het avontuur van kabouter Da vid Een klein kaboutermeisje is ernstig ziek. Kabouter David gaat op zoek naar een zeldzame bloem om haar te kunnen genezen. Prent- vertelling met paginagrote tekenfil- millustraties in kleur. Vanaf ca. 5 jaar. Kiekeboe. Bert en Ernie Bert en Emie uit Sesamstraat gaan op safarie en zien veel wilde dieren. Kartonnen prentenboek met doorkyk-gaten voor kinderen vanaf ca. 3 jaar. Staes, Guido. Plons en de tele foon Plons de kikker struikelt over een telefoondraad. Samen met zijn vrienden kijkt hij waar de draad naar toe loopt.. Prentenboekje met tekenfilmillustraties in kleur. Vanaf ca. 4 jaar. Dros, Inune. Pinkelde Sa men met zyn vrouw Pinkelotje reist Pinkeltje naar Nederland. Mis schien kan meneer Dick Laan hem helpen de beroemde Pinkcllandse geleerde baron Krikhaar, die al vier weken' zoek is, op te sporen. Vanaf ca. 4 jaar. B-boeken: Büttner. Rainer. Alf: hallo daar ben ik Het buitenaardse wezen Alf landt op een dag op een garage dag van de familie Tanner. Door zijn komst beleven ze de meest vreemde avonturen. Heymann. Daniele. De beer Als de kleine beer Youk zijn moe der verliest, ontdekt hij dat er veel gevaren dreigen in de wereld. Ge lukkig vindt hij steun by zyn vriend, de grote beer Kaar. Vanaf ca. 11 jaar. Luif. Maijan. Mevrouw Tfen Ka- te Mevrouw Ten Kate wil graag een gewone nette mevrouw zyn. Maar altyd gaat er wel iets mis. Voordat ze het weet, zwemt ze naakt in het zwembad. Of wordt ze betrapt in een afvalcontainer. Rood. Lydia. Kunst en vlieg werk Marcel ziet dat de buurkin deren van zijn oom een raket aan het bouwen zijn. Daar wil hij het zijne van te weten komen. Openingstijden Maandag t/m donderdagl4.00-18.00 Vrijdag 14.00-21.00 Zaterdag 10.00-13.00 Zonnebril goudkleurig montuur, groen getinte glazen; wit/blonde La brador. teef, donker bruine hals band; zwarte zwerfkat; licht blonde Labrador; zwarte dameshand- schoen,- donker bruine skay-jas met wit gewatteerde kraag; zwarte por temonnee; Tesa sleutel; fietsensleu- tel Assa; een aantal (huis)sleutels bijeengebonden d.m.v. van een touwtje; blauwe zandbakhelft (schelpvorm). goud-zilveren damesbril met sta len montuur: jonge kat/poes met donker halsbancye; kanten kraagje; beige jas met sigaretten; bruine kinderportemonnee; bruine klap- beurs; 1 bos sleutels aan sleutel hanger,- 2 sleutels aan een soort veiligheidsspeld: lips sleutel; witte kinderschoen. Voor inlichtingen kunt u zich tij dens kantooruren wenden tot de administratie van de gemeentepoli tie Venrav, tel. 04780-84888, tst. 224. BEKRASSEN AUTO Een aan de Ursulastraat gepar keerde personenauto bleek door vandalen bewerkt te zijn. De eige naar zit met een schade van enkele honderden guldens. mïïnffMW Aktie van Venrayse winkeliers? Verborgen camera? Veel bezoekers ran het Venrayse winkelcentrum zullen zich dit vrij dagmorgen ongetwijfeld hebben af gevraagd bij het zien van deze vissers in De Bleek. Bij navraag bleek het te gaan om een vossejacht georganiseerd door de Scholengemeenschap "Maria1 num" ter gelegenheid van het 25-jarig jubileum van de direkteur dhr. J. van Casteren. Overigens liepen de vragen die aan beide vissers. Jan Wynen en Eef Zeelen, werden gesteld uiteen van: 'Aktie voor schoner winkel centrum tot aktie tegen milieuver vuiling". Op de achtergrond Tbon Theeuwen als postbode. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten ran W. Bloemen. R.E. Gabeler. T. Lankveld. H. Schraven en J. Wittgen: II. SCHRAVEN Stationsweg 15. tel. 81465 Weekenddienst voor de patiënten ran P. Corver, G. ran Loon, F. de Muinck Keizer. F. Schmeetz. T. ran Thiel. I). Vereautcrcn en J. de Vocht: G. van LOON Pat ersst raat 60, tel. 88800 DR. van DONGEN Past. Jeukenstraat 6. America tel. 04764-1707 vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data by de ge noemde doktoren terecht: 's morgens rail 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 1800 uur ZIEKENVERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE .APOTHEKEN ST. ODA Passage 1, tel. 81255 ran vrydagavond 1800 uur tot vol gende week vrydag. Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 12.00 uur en ran 17.00 tot 18.00 uur Vertier alleen voor spoedgevallen (via het nachtluilye) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSKLSTI Y\ Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: B. RUYTEN, tel. 81383 WEEKENDDIENST 1)1 EREN ARTS EN DIERENARTSENPRAKTIJK WH. Kremer en W.G.A.M. Loonen en G.W. Gelling Behandeling kleine huisdieren zaterdag en zondag vol gens afspraak zaterdag 28 okt. W. KREMER Mgr. Nolensstraat 12, tel. 81000 zondag 29 okt. G. GELLING Julianasingel 24, tel. 10956 DIERENARTSENPRAKTIJK M.J. van Winden/E.M. Ruymbeek/ J.M. van Winden/W.H.M. de Vocht. Behandeling in het weekend vol gens telefonische afspraak W.H.M. de VOCHT Stationsweg 13, tel. 81336 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktyken van mevr. Raay- makers, mevr. Van der Reis. mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren MEVR. RAAYMAKERS, Horst tel. 04709-6538 vanaf vrydag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VEHLOSKUNDIÓEN De weekdienst van de praktyk van mevr. Van der Reis en mevr. Tigge loven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrydag 12 uur waargenomen door MEVR. van der REIS Kuluutsheuvel 16, Overloon tel. 04788-1327 Afspraken maken 's morgens tussen 8 en 9 uur en 's middags tussen 6 en 7 uur. tel. 04780-82411 REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VEN RAY De dienstdoende wijkverpleegkundige voor Venray. Meerlo en Wanssum is bereikbaar via tel. 04780-81269 Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijkverpleegkundigen alsmede het doorgeven van boodschappen Is er ge legenheid van maandag t/m vrijdag tussen 15.00 en 1800 uur. Uitleen voor Venray: Voor het aflialen en terugbrengen van uitleenartikelen kunt u terecht van maandag t/m vrijdag van 15.00 tot 1800 uur. In het weekend alleen voor spoedgevallen door de wijkverpleeg kundige van de weekenddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na gebruik z_s.m. terug te bezorgen. Zuigellngen-kleuterbureau en gehoorsereening: Uitsluitend op afspraak, tel. 81269 Spreekuur Diëtiste Uitsluitend op afspraak, tel. 81269 Zwangerschapgymnastiek Aanmelden via telefoon 81269 Groene Kruis Wijkcentrum "De Kiosk" Rrukske Venray: Spreekuur door de wijkverpleegkundi ge van dinsdag en donderdag van 11.30 tot 12.00 uur. tel. 83859. Zuigelingen- en kleuterbureau uitslui tend op afspraak Wijkgezondheidscentrum "Landweert" Venray: Spreekuur door de wijkverpleegkundi ge op dinsdag en vrydag van 1330 tot 14.00 uur. tel. 88273 Wykgebouw Ysselsteyn Lilsenbergweg 20b Spreekuur en uitleen op maandag, woensdag en vrijdag van 1330 tot 14.00 uur. tel. 04785-1492 Wykgebouw Wanssum St. Ijeonardsweg 1 Spreekuur en uitleen op dinsdag, don derdag en vrydag van 0830 tot 09.00 uur. tel. 04784-1201 Wykgebouw Tienray lternadcltelaan 8 Spreekuur en uitleen op maandag, woensdag en vrydag van 13.00 tot 13.45 uur. tel. 04789-1397 Indien u dringend iets nodig heeft en uw wykgebouw is niet bereikbaar kunt u zich vervoegen op een van de andere wykgebouwen op de aangege ven tyden. GEZINSZORG VENRAY Westsingel 5. tel. 04780-20202 Spreekuur: dagelijks van 9 tot 10 uur

Peel en Maas | 1989 | | pagina 3