Cant u IAH ESTEE LAUDER Eyzone Plus 3 verhuizen? - de gemeente - uw parochie- geestelijkheid uw krant Begrafenisonderneming SJENG GOUMANS PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS Donderdag 2 november Grote Kerk Deken GJ.R. Buschman, Bindstraat 6. tel. 81275: kapl. H. de Wit O.F.M., l'aters'straat 29. tel. 82385 b.g.g. 85855. Zaterdag: H. Carol us Borro- meus. 9.00 Lsm. Harrie Messemae- kers. 19.00 ZONDAG UI EN ST; Theodora Flinsenberg-v.d. Bogaart; overl. ouders Janssen-Franssen; Anna Barents-Linders (koll.): Hem Barents (koll.): Wiel Wijnhoven (koll.). Zondag: Eenentwintigste zon dag door het jaar. Willibrordzon- dag. Opening van het Willihrordja&r 1989-1990. 8.00 Lsm. voor de parochie. 9.30 Lat. Hgm. tot intentie te.v. de II. Willi- brordus; tot intentie t.e.v. de II. En gelbewaarders: ouders Kersten-Ticheloven; Jo Wennekers- Muijsers: fam. Peeters-Takken- Romonesco; .José Kremer- Vullinghs. 11.00 Ned. Ilgm. overl. ouders Coopmans-van Kessel; overl. ouders Cox-I)eckers en overl. kinde ren; Jos van Hout (koll.); Gerrit Gos- sens; Jo van Oers (koll.). Maandag: Alle heilige verkondi gers van het geloof in onze stre ken. 9.00 Lsm. overl. ouders Kersten-Daniëls. zoon Piet: Piet Cuppen: overl. ouders Van Soest- Swinkels en Theo van Soest: Jos van Hout (B). Dinsdag: H. Willibrord, patroon van de Nederlandse provincie. 9.00 Lsm. overl. ouders Thuyls- Muyzers en overl. kinderen. 19.00 Lsm. Nel Bovee-Claassen. Woensdag: 9.00 Lsm. Petrus Camps en echlgen. Anna v.d. Pas (S). Donderdag: Kerkwyding v.d. Basiliek van St. Jan van I .ate ra llen. 9.00 Lsm. tot zekere intentie; oude stichtingen. 19.00 Lsm. Jos van Hout (B). Vrijdag: H. Leo de Grote. 9.00 Lsm. Antoon Claessens en Hendri- ka Jenniskens (S). Zaterdag: H. Martinus. 9.00 Lsm. Theij Voermans (fam. Wijnhoven); Mathias Goumans en Maria Hen- drickx; Frits Arts. 19.00 ZONDAG- DIENST. ouders Arts-Dommeck-, jrd. Jan v.d. Broek; Maria Oudenhoven-Janssen (koll.); Maria Bertrams-Hendriks (koll.): Anna Barents-Linders (koll.); Johan Jans sen en zoon Harrie; Coby Jacobs- Reinders; Hem Barents (koll.); jrd. Peter Muijsers. De kerk is ter bezichtiging open op dinsdag t/m zaterdag van 14.00 tot 16.00 uur. Akolieten Zondag: 9.30 Jan Verstappen. Misdienaars en lektoren Zaterdag: 19.00 Irma Maassen en Monique Volleberg. Lektor: J. Truyen. Zondag: 8.00 Maikel en Marice Brons. 9.30 Hong Bui en Miriam Laurensse. 11.00 Ramon Klincken- berg. Lektor: T. Verbeek. Kapel St. Servatius Zaterdag: 18.30 Liturgieviering met volkszang. Voorganger J. Korff. Misdienaar Bas Dirkx. Lektrice Zr. Jacinta. Zondag: 9.30 Liturgieviering met koor en volkszang Voorganger J. Korlï. Lektor Br. Artemius. Intentie overl. en levende fam Gerits- Wijnhoven. Maandag: 16.45 Liturgieviering. Voorganger J. Korff. Dinsdag: 13.45 Liturgiegroep. 16.45 Liturgieviering Voorganger G. van Loenen. Woensdag: 16.45 Liturgieviering. Voorganger J. Korff. Donderdag: 16.45 Liturgievie ring. Voorganger G. van Loenen. Vrydag: Geen viering. Paterskerk Zaterdag: 17.00 Gelegenheid om te biechten. 18.30 ZONDAGSVIE RING. Wim v.d. Munckhof en overl. fam.; Harrie Lenssen; Wim Bete- rams (koll.): Jan van Dijck en doch ter Annie; Gerrit Janssen en overl. fam.; Huub Stevens; jrg. Teng Arts ■esmi laljder £yzone rfyxtratvur contour Ontdek Eyzone Repair Gel middels een huidverzorgingsset in beperkte oplage. Een unieke kans om kennis te maken met Estée Lauder's baan brekende produkt Eyzone Repair Gel, evenals met drie andere Skin Essentials huidverzorgingsprodukten, nu tezamen verpakt in een speciale introduktie-set. Eyzone is de frisse, transparante, vochtverzorgende gel die zichtbare tekenen van veroudering rondom de ogen aanzienlijk vermindert. Bovendien helpt Eyzone vochtophopingen en donkere kringen rond de ogen tegen te gaan. Als extraatje ontvangt u naast uw Eyzone nog drie andere voor uitstrevende essentiële huidverzorgingsprodukten van Estée Lauder: Instant Action Rinse-Off Cleanser, Night Repair Cellular Recovery Complex en Skin Perfecting Creme Firming Nourisher. Verwen uw huid met Eyzone Plus 3 en laat u vrijblijvend voor lichten over Estée Lauder's persoonlijke basishuidverzorgings- programma Skin Essentials bij: Passage 12 Venray dan niet vergeten uw adreswijziging op te geven aan en overl. fam.-, jrg. Theo v.d. Laar. Zondag: 9.00 Antoon en Nel Lupers-Philipsen; overl. ouders Maas-Peters. 10.15 Hoogmis gezon gen door Crescendo. Voor Kon rad Thijssen en overl. fam.; levende en overl. leden Katholieke Bond voor ouderen. 11.45 Gerrit Linders en overl. fam. 18.00 Overl. fam. Ewals. In dit weekend is de meerop brengst van de kollekte voor het Willibrord-apostolaat. Maandag: 8.00 Voor overl. fam. (B). 19.00 Sjang Jacobs (fam. Lenssen). Dinsdag: 8.00 T.e.v. St. Antonius. 19.00 Michel en Karei Derickx en overl. fam.; t.e.v. St, Antonius uit dankbaarheid: Clemens Pijls. Woensdag: 8.00 Antoon en Nel Luypers-Philipsen. 19.00 Overlede nen (offerbus). Donderdag: 8.00 Overl. fam. Boveé-Broekmans. 19.00 Overl. fam. Philipsen. Vrijdag: 8.00 Zuster Judicaël v.d. Berg. 19.00 Gezinsmis; voor overl. fam. Janssen-Cup; overl. ouders Lucassen-Billion Zaterdag: 8.00 Celina Rojer en Constant Rojer. Akolieten Zaterdag: 18.30 Martin Linders. Zondag: 9.00 Pascal en Emiel Kusters. 10.15 Johan Pouwels. 11.45 Martijn Smelt. 18.00 Jaap Janssen. Maandag/woensdag: 19.00 Jo Ann. Dinsdag: 19.00 Frank en Lieke. Donderdag: 19.00 Lieke. Vrijdag: 19.00 Frank. Parochie Brukske Zondag: Opening van het Willi- brordjaar. 10.00 Eucharistieviering met zang; Nelly van Elsen-Thews (koll.); overl. fam. Van Rijn,- Cor Bouwmans. Zaterdag: 19.00 Gezinsviering. Voor afspraken kunt U bellen naar de pastorie van de Paterskerk: tel. 80202. Vredeskerk Ml Zaterdag: JPriesterzaterdag- viering. Geen H. Mis om 8.00 uur. 10.45 Rozenkrans en biechtgelegen heid. 11.15 Gezongen H. Mis. 13.30 Lof en zegen met het Allerheiligste. U wordt hiervoor uitgenodigd. Deze viering, voor het verkrijgen van priesterroepingen, is voor eenieder toegankelijk. 15.00 In kerk: bij gele genheid van 25-j. huw. echtpaar Verstegen-Duïjkers. 18.00-18.30 Ge legenheid om te biechten. 19.00 Vooravondmis voor de 31e zondag door het jaar. Zang door het Kinder en Jeugdkoor "De Vredesklokjes"; dus geen Kinderwoorddienst. Voor Jan Hermans (koll.); Nellie Sanders- Emans; jrgt. Cor van kempen en overl. fam.; Jan v.d. Heuvel en fam; overl. ouders V.d. Heuvel- Dbmmeck; overl. fam. Tyssen- Pelzer. Zondag: 31e Zondag door het jaar. Opening van het Willibrord- jaar 1989-1990. 8.30 Harrie Jans sen en overl. fam.; voor het geestelijk en tijdelijk welzyn van de parochie. 10.00 Hoogmis. Grego riaans. Uit dankbaarheid b.g.v. een 85e veijaardag. 11.30 Voor Fons Scaf (koll.). Maandag: Feest van alle heilige verkondigers van het geloof in on ze streken. 8.00 Voor overl. Thys en Jeu Arts. 19.00 Voor overl. ouders Willems-Ewals; Stien Wijnhoven- Philipsen (koll.); Louis Coopmans (koll.); jgt. Theo Linders. Dinsdag: Hoogfeest van de H. Willibrord, patroon van de Neder landse kerkprovincie. 8.00 Voor Martinus Pontman en Gijsbertus van Blokland. 19.00 Voor Gertruda Lensen-Heesen; Peter Nellen en overl. fam. Woensdag: 8.00 Om de gave van liefde te vragen. 19.00 Ber Wilms (koll.): Tien Litjens (koll.): Theo Len- sen; Harrie Stoks (koll.). Donderdag: Kerkwijding van de Basiliek van St. Jan van Latera- nen. 8.00 Voor Johannes Jennis- kena beide echtgenoten en overl. kinderen; Coen Wichert. 19.00 Ja cobus Strijbosch; mevr. Linssen (vw vriendinnen). Vrijdag: Gedachtenis van de H. Leo de Grote, paus en kerkleraar. 8.00 Als eerherstel aan het Godde lijk Hart; voor overl. ouders Van Rooy-Hendriks en zonen. 19.00 Voor de zieken van de parochie. Zaterdag: Gedachtenis van de H. Martinus. 8.00 Tbr ere van het On bevlekt hart van Maria. Akolieten en misdienaars Zaterdag; 19.00 Bjom Emonts. Zondag: 8.30 V.d. Oever. 10.00 Ro bert Versteegen, Pascal v. Weert. Ur- bain v. Weert. 11.30 Ivo Niessen. Maandag: 8.00 Marcel Martens. 19.00 Boy Ramirez. Dinsdag: 19.00 Björn Emonts. Woensdag: 19.00 Boy Ramirez. Donderdag: 8.00 Marcel Martens. 19.00 Pascal'van Daal. Vrijdag: 19.00 Ivo Niessen. ft Noordsingel 24, Venray Dag en nacht bereikbaar Telefoon 04780-88 8 89 Parochie Oostrum Zaterdag: 19.00 Uit dankbaar heid aan God; voor eerherstel; we derzijdse families; voor 'n veijaardag van 'n dochter-, gest. jrd. overl. fam. Litjens en echtgenoten; Hendrica Vennekens-Verschuren; overl. ouders Pelzer-Jansen; overl. ouders Van Soest-van Vechel: overl. oudei's Janssen-Peeters. Zondag: 8.30 Jan v.d. Berg. 10.00 Jrd. Piet Rutten: gest. jrd. Leonard Maas en Maria Martens; Lei Jans sen: Piet Litjens. (Jongerenkoor Harmony). Maandag: 9.00 Voor 'n zieke. Dinsdag: 9.00 Uit dankbaarheid. Woensdag: 9.00 Gest. jrd. overl. fam. Camps-Verhoeven. Donderdag: 9.00 Gest. jrd. overl. fam. Van Rens-Litjens. Vrijdag: 9.00 Tot zekere intentie. 14.00 Uit dankbaarheid bij 25-j. huw. Pelzer-Baltussen. Zaterdag: 19.00 Overl. fam. Sikes- Rutten; Herman Hoex; overl. ouders Bonants-Groothusen; Her man Bruggeman (namens de bewo ners van de Bejaardenwoningen). Misdienaars: Zaterdag: 19.00 Calista Sinedts, Lon- neke van Asseldonk, Kim Her mans. Karlijn Jacobs. Zondag: 8.30 Tom Vaessen, Mark Camps. Rob Jeuken. Jip Swinkels. 10.00 Ursula Cornelissen. Martine Bonants, Yvonnen Tliielen, Daphne Reijntjes. Parochie Oirlo Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (Jon ge Garde Koor). Overl. ouders Verstappen-Verhaag en hun kinde ren Joos en Riek; zuster Johannet Lemmen; overl. fam. Janssen- Jenniskens-, uit dankbaarheid (K). Zondag: 11.00 Hoogmis. Overl. ouders Kunen-van Dijck en overl. fam.; st. Gerardus Houwen en Wil- helmina Spreeuwenberg; Johanna Gerritsen-Roelofs; Mathieu van Rijswijck. Woensdag: 9.00 II. Mis st. Pastoor Reynen; te.v. H. Machutus (F). Vrijdag: 9.00 H. Mis Carolien Phi lipsen; t.e.v. O.L. Vrouw tot zeker in tentie (G). Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (Da meskoor). Maria Catharina Martens-Philipsen; Henk Gom- mans: Peter van Rhee en overl. fam. Van Rhee-Hermes; Jo van Oers: overl. ouders Rutten-Raats: Frans Maas. Parochie Castenray Zaterdag: 19.00 Voor Frans WeijS; jgt. Peter. Johannes Strijbos; Johan na Baltussen en Gerardus Baltus- sen en overl. ouders Maes-Baeten. Zondag: 8.00 Tbon Classens (koll.). 10.00 Jgt. Willem Thcken; overl. van fam. Smits-Friesen; jgt, fam. Math. Vollenberg. Dinsdag: 19.00 Marie v. Kuijk; voor intentie v. L. Willemsen-v. Roosmalen. Woensdag: 8.00 Gezinsmis (of feraars). Donderdag: 19.00 Voor Bern. Friessen (koll.) en Sjang v. Kuljck (koll.). Vrydag: 8.00 Geert Classens. Misdienaars Jolanda en Marian: zaterdag dins dag en woensdag. Michel en Marianne: zondag 8.00, dónderdag en vrydag. John en Pieter Jan: zondag 10.00. Mededeling Opbrengst van Missiezondag- kollekte was 1.015,60. Prachtig en bedankt. elke week nieuws Parochie Leunen Eerste zondag van de maand: bijzondere kollekte voor onze eigen kerk. Zaterdag: 19.00 Lsm. Sjaak Clas sens en overl. fam. Classens- Swinkels; Mathijs Litjens en echt- gèn.; overl. fam. Claessens-Gussen; Peter Lackner; oud-deken Antoon Loon en. Zondag: 8.45 Lsm. Henricus Leijssen. 10.00 Hgm. voor Victor Vissers; Maria Rouwet-Stijns (vw vriendinnen Bunde); Han Ouwerkerk-Manders en overl fam.; weekd. Bertus Vogelsangs (6). 15.30 Doopviering van Lieke Meijers. Maandag: Alle heilige verkondi gers van het geloof in onze stre ken. 19.00 Lsm. Hendriks Philipsen en Catharina Philipsen- Spreeuwenberg; overl. fam. Wismans-Loonen. Dinsdag:, H. Willibrord, bis schop, verkondiger van ons ge loof, patroon van de Nederlandse Kerk-provincie. 19.00 Lsm. Maria Loonen-Scheffers; Bertus Vogel sangs (vw ouderver.). Woensdag: 19.00 Lsm. Han Ouwerkerk-Manders; overl. fam. Houben-Broekmans; weekd. Harrie Versteegen (1). Donderdag: Kerkwijding van de Basiliek van Sint Jan van Latera- nen. 19.00 Mnd. Marie Keijsers- Hendrix; gest. jrd. Peter Johannes van Rens en Gertuda v. Rens- Lintjens. Vrijdag: H. Leo de Grote, paus en kerkleraar. 14.00 Huwelijksmis voor Henk van de Weijer en Henny Reintjes. 19.00 Lsm. Johannes Loe nen en Leida Loenen-Poels; maandd. Wilhelmina Loonen, An toon en Bernard Loonen, beide echtgenoten en Johanna Verheijen- Loonen. Zaterdag: H. Martinus, bisschop. 19.00 Lsm. uit dankbaarheid (J); Antoon Voermans, echtgen. en zoon Antoon; overl. ouders Martens-Verheesen en overl. fam.; Michel Looen en overl fam.; Maria Rouwet-Stijns (vw LVB): Bertus Vo gelsangs (vw buurt); overl. fam. Heidens-v.d. Sterren; jrg. Harrie Cornelissen; Harrie Reintjes. Akolieten Zaterdag: 19.00 Erik Litjens en Jos Direks. Zondag: 8.45 Eef Leijssen en Frank Litjens. 10.00 Fred Litjens, Paul de Klein en Frank de Klein. Misdienaars ma t/m vr: 19.00 Anouk Verstap pen en Maaike Leijssen. Lektoren Zaterdag: 19.00 mej. G. Reintjes. Zondag: 8.45 mevr. Lies van Bevel. Gedoopt: Ellen Zanders uit Horst Huwelijksafk.: Henk van de Wei jer uit Ysselsteyn en Henny Reint jes uit onze parochie (3e roep). Overleden: Op maandag 23 okto ber overleed in het De Weverzieken huis te Heerlen onze oud-plaats genoot Geert Gommans. Na een plechtige Uitvaartdienst legden wij hem te rusten op ons kerkhof op za terdag 28 okt. Op woensdag 25 oktober overleed Harrie Versteegen. Molenhofweg 1. Na een plechtige Uitvaartdienst op maandag 30 oktober legden wij hem te rusten op ons kerkhof. Rektoraat Veulen 31e Zondag door het jaar. Willibrord-zondag. Opening van het Willibrordjaar 1989-1990. Zaterdag: 19.00 Hgm. als jgt. Jan Fleurkens en Wilhelmina Aarts; Marlie Weys; Priesterroepingen. Zondag: 11.00 Hoogmis voor Jo han Geurts; overl. fam. Van Staveren-v. Son; overl. fam. Timmermans-Roosen; Jan v.d. Aker; Martinus Janssen. Maandag: 8.00 H. Mis voor Ant. Drabbels. Dinsdag: 8.00 Geen H. Mis. 13.30 Plechtige Hgm. t.gv. 50-jarig huw.feest Gerard Geelen en Truus Geelen-Boonen. Woensdag: 8.00 H. Mis. Donderdag: 8.00 H. Mis. Vrijdag: 8.00 Geen H. Mis. 13.30 Huwelijksinz. bruidspaar Henk Hellegers en Ria Sonnemans. Akolieten zondag: Jac Nijsen en Twan Hagens. Misdienaars Marcel Vermulst en Gertjan Holtermans Huwelijksafkondiging: Henk Hel legers en Ria Sonnemans. Parochie Ysselsteyn Zaterdag: 19.00 Jrd. ouders Bovée-Cuijpers; Fr. Bouwmeister; F. Claessens (fam. Claessens); Fr. Hor- revoets en echtgen. Zondag: Hoogfeest: II. Willi brord, patroon van Nederland. 9.30 Lat. Hoogmis: na het Openings woord: "Asperges me!". Int. Petr. Cox-de Lauw. 11.45 Jrd. L. Custers; M. Tonnaer-Franssen. Maandag: 19.00 Euch.viering voor onze overleden parochianen. Woensdag: 19.00 Euch.viering voor onze overleden parochianen. Vrijdag: 19.00 Euch.viering voor het geestelijk welzijn van onze pa rochie. Misdienaars Zaterdag: 19.00 N. Jaspers eri C. Smits. Zondag: 9.30 B. en S. Slangen. 11.15 D. Wijnands en Marj. Potten. Maandag: R. en T. Berkers. Woensdag/vrijdag: E. Jenneskens en P. v.d. Munckhof. Spreuk van de week "Gedenk uw leiders die u het woord van God verkondigd heb ben!" Opbrengst kollekte Missiezondag: 1.272,--. Veel dank! Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 Peter Mathijs Gie ten en overl. kind.; Mathieu v.d. Venne (5e 6w); Harrie Bouten. Misd.: Joy Arts en Karin Duykers. Zondag: 10.00 Jan Janssen. Misd.: Heidy Litjens en Anke Broe ren. 11.30 Fhm. Verhoeven-v. Rijs wijck. Misd.: Martijn Wilms en Bas Wilms Maandag: 8.30 Mevr. Van Dyck- Sanders. Dinsdag: 8.30 Harrie Bouten. Woensdag: 19.00 Frans Michels; Harrie v. Cuyck; Pauline Versteegen (5e 6w): Mathieu v.d. Venne (bej.). Misd.: Roel Creemers en Willem Loonen. Donderdag: 8.30 Mevr. De Rijck- v. Meyel; Petronella v.d. Hogehof. Vrijdag: 8.30 Antoon Michels. Zaterdag: 19.00 Teng Poels; Ma thieu v.d. Venne (6e 6w); Harrie Bouten (vd buurt): Johanna Cath. Bistervelds en fam. Misd.: Suzanne Wilms en Yvonne Tijssen. Kerk poetsen Mevr. v. Dijck en mevr. Loonen. Eerste zondag: kollekte voor de kerk! Rektoraat Vredepeel Zaterdag: H. Carol us Borro- meus. 19.00 Voor de parochie. Zondag: 31e Zondag door het jaar. Opening van het Willibrord jaar 1989-1990. 10.00 Jgt Henk Nabuurs. Maandag: Alle heilige verkondi gers van het geloof in onze stre ken. 8.30 Voor alle gezinnen, vooral die van onze parochie. Dinsdag: H. Willibrord. 8.30 Herevangelisatie van Nederland. Woensdag: Alle heilige bis schoppen van Utrecht. 8.30 Byz. int. (M.J.). Donderdag: Kerkwijding van de Basiliek van St Jan van Latera- nen. 8.30 Harrie Bouten. Vrijdag: H. Leo de Grote, paus en kerkleraar. 8.30 Voor de pa rochie. Zaterdag: H. Martinus, bisschop. 19.00 overl. fam. Vullings-v.d. Broek. De H. Mis zal opgeluisterd worden door het Dameskoor van de Rips: Misdienaars Zaterdag: Olga en Rudy Klaassen. Bosarbeiders, die rond l<j werkzaam waren in de gemeei bossen achter Merselo. De foto is nomen naby de brandwachttor gelegen achter de woning van Th Manders in de buurtschap Testi De bosarbeiders op deze foto h den tot taak het dorre hout uit bossen te verwijderen, het uitdi nen van overtollige bomen en ev tuele nieuwe aanplant e.d. Staande v.l.n.r. zien we op d foto: Thies Manders, Tienus de Lei Zegers, Jo Jacobs, Teun Janss Bert Zegers, Grad Litjens. Vooraan zittend is Jan Mandj oud-militair bij het Kon. Ned. disch Leger (K.N.I.L.), in zijn n taire uniform. Archieffoto J. v.d. Putten. Zondag: Marieke v. Hoof en Ron Zanden. Lektoi Zaterdag: Dora Arts-Mennen Zondag: Jan Classens. Missiekollekte heeft opgebra 291,55. Dank. 5 November begint het Wi bronajaar. Thema is: Het Evang tegenwoordig stellen in onze menleving. Dat is een taak vu ieder persoonlijk. Deze week zul allen een Willibrordkrant krijg Mag ik u vragen hem niet weg gooien voor het lezen. Wat ge nad hand doet, is uw zaak... Rektoraat Smakt Zaterdag: 19.00 Avondmis vi fam. Bastiaans-Huygen en zoon) tor: v.b.i. en voor overl. echtgen. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthi voor overl. fam. Versleiji Stoffelen; Peter v.d. Ven: ouders Van Veghel en voor alle ot ledenen. 10.00 Hoogmis voor Piet Claessens en fam. Dora Vers teg van Kempen; overl. fam. Philips van Dyck; fam. Roosen-Well ouders Kleemans; overl. fam. Kempen-Lochtens; Rene Bu| overl. ouders Kersten-Asselbt overl. ouders Michiels-Verstei overl. ouders Asselbeghs-Keurst- Woensdag: 9.30 H. Mis t.e.v. de Jozef en uit dankbaarheid. Vrijdag: 9.30 H. Mis voor overledenen. Protestantse Kerkengemeenscha Venray e.o. Op zondag 5 november zal inl IMBO, Leunseweg 2a te Venray, doopdienst worden gehoudi Voorganger is ds. A. van Es uit Zn le. Aanvangstijd is 10.00 uur. dens de dienst is er kinderopvi en wordt er kindernevendienst houden. Na afloop is er koffiedrink Zc Jehovah Getuigen Hierbij nodigen wij u uit voorl bijwonen van een bijbeltoespn met als thema Is uw geloof vestigt op de wetenschap of op M bijbel in de Koninkrijkszaal aan Henri Dunantstraat 11, aam: 10.00 uur. Gratis toegang, geen kollekte Z< D< Vandalisme Een rooster van de school "De Flierefluit" is ges Een aan de Bachstraat si fiets was in elkaar getrapt tei enkele aan de Mozartstraat si fietsen op dezelfde wijze vernield. Een aan de Catharinasti Leunen geparkeerde personei was door vandalen bewerkt, door de eigenaar met een sclu post van 1.000,-- zit te kyken De politie hoop dat er getut zijn die de politie aan wij zin kunnen geven voor de opspoi van deze vandalen, om hen de re f ning van de vernielingen te k nen presenteren. MET GESTOLEN AUTO TEGEN WONING Of te hoge snelheid of te wei stuurmanskunst zal wel de oora 1 zijn geweest dat zondagavond personenauto tegen de entree een woning aan de Eikenl botste. De bestuurder liet de i met draaiende motor achter en de er vandoor. Maar de op steenworp afstand aanwezige J tiemannen konden de man houden. Tijdens het onderzoek bleek de auto dezelfde avond was gestcfrf vanaf het terrein van de aan Zuidsingel gelegen garage, magazijn van deze garage ook een niet te noemen radio's verdwenen te zyn. De werd voor technisch onderzoelf— beslaggenomen. i de aan rage- Uit X irage ble j aantal t |f Is t

Peel en Maas | 1989 | | pagina 18