parel show Aktiviteiten voor het Oorlogsmuseum Overloon PEEL EN MAAS Schouwburg- nieuws Ingezonden St. RISC Ouderenwerk J. van den Beuken Samenwerking Reuling en Dalland in varkensfokmateriaal Fanfare "Dorpsklank' Castenray naar concours Paspoort per 1 november in Europees jasje Tijdelijke afsluiting Broekweg Geen spreekuur Bekend making Bouwvergunning aangevraagd Hinderwet Bouwvergunning aangevraagd Bouwvergunning aangevraagd Kollektekalender oktober 1989 Bouwvergunning verleend NIEUW VGRUNDGN JUWGUGR PEEL EN MAAS Inbraken in auto's PEEL EN MAAS Donderdag 19 oktober - Pagina 7 Zoals we al eerder hebben be richt, worden vanaf vandaag t/m zaterdag 21 oktober door de servi ceclub "Kiwanis" Venray allerlei aktiviteiten georganiseerd in een grote tent op het parkeerterrein by het Overloonse Oorlogs- en Ver zetsmuseum. Het doel is geld in te zamelen voor het aanbrengen van voorzieningen, waardoor de multi- funktionele film-, expositie- en con greszaal beter bereikbaar wordt voor gehandicapten. Vanavond om acht uur en morgenmiddag om twee uur wordt opgetreden door het wereldberoemde Russische Mime-theater "Pirosmani". Vrijdagavond, dus morgen, om 20.00 uur begint een "Sur-Place" wielerwedstrijd waaraan door pro minenten. zoals burgemeester A. \A. Moosdijk en Peter Winnen, wordt deelgenomen. Zaterdagavond om 20.00 uur wordt deze wedstrijd op hometrainers voortgezet waarna Peter Winnen de prijzen zal uit reiken. Zaterdag om 10.00 uur begint een mil- en handelsbeurs van artikelen uit de tweede wereldoorlog. Tevens wordt een tentoonstelling gehou den van en een demonstratie gege ven met legervoertuigen uit de tweede wereldoorlog, door de natio naal bekende "Keep Them Rolling". In de toegangsprijs van 5- voor volwassenen en halfgeld voor kin deren tot 12 jaar. is de entree tot de Russische tentoonstellin in het mu seum inbegrepen. 'n abonnement waard Koffieconcert Zondag 22 okt. a.s. geven Hein Pij nenburg (basklarinet) en Het Nederlands Marimba Duo een kof fieconcert in de schouwburg. Het concert begint om 11.30 uur en de toegang is gratis. De organisatie is in handen van de Stichting D.E. Koffieconcerten en wordt gesponsord door Droste. De Stichting D.E. Koffieconcerten is een initiatief vanuit de theater- en schouwburgwereld. Ze heeft zich ten doel gesteld jong talent de gele genheid te geven praktijkervaring op te doen en zich te presenteren aan het publiek. Met name deze er varing kan voor jonge musici een aanzet betekenen voor een sukses- volle karrière. Liesbeth List "LIST NU" toont Liesbeth List zo als men haar nog niet zo goed kent: een volwassen vrouw die haar eigen weg gaat, vol humor en energie, stralend, vrij. Een afwisselend pro gramma van mooie, inhoudvolle chansons, geestige teksten en kabe- reteske, soms regelrecht absurde liedjes, met allure gebracht door Liesbeth List die in LIST NU be wijst een all-round entertainer te z(jn. Donderdag 26 oktober, 20.15 uur. "Tussen ons" Dinsdag 24 oktober presenteert het Nationaal Tbneel uit Den Haag het spel "Tussen ons". Toneel zoals de toneelliefhebber het wil zien. Een leuk verhaal, goed gespeeld; een echte avond uit Boekhandel van den Munckhof is ook 's maandags de gehele dag geopend Het probleem met het openbare vervoer, is inderdaad voor diegenen die graag willen werken één en al ellende, omdat de bussen vanuit Venray niet rijden, als je in Lomm om half acht moet beginnen. De aansluiting waar je gebruik van moet maken, is al weg. of weer te laat. Mijn zoon heeft zich een auto moeten aanschaffen om zo die baan te mogen hebben. Toen bleek dat hy "een kat in de zak" had gekocht schafte hij voor het behoud van zijn werk een andere auto aan, op ter mijnen. Dus voor wie graag werken wil. is er wel werk te vinden, maar het is mogelyk dat niet te krijgen of te be houden in verband met het open baar vervoer. Laten diegenen die om 9 uur moeten beginnen maar gebruik maken van het openbare vervoer, zodat diegenen die een auto moeten gebruiken om op tyd op het werk te zijn, niet het gevoel krijgen mede schuldig te zijn aan de milieupro blemen. Mevr. W. Dames en bestuur van Venrode, waarom mogen jullie met één team van 6 man wel doorgaan en wy, met een team van 8 man niet? Was het misschien omdat wij beter met el kaar overweg konden. Hebben jullie niet in de gaten dat je jezelf nu wel hebt laten kennen, om ons eruit te zetten, terwijl we 2 jaar terug bij de club gekomen zijn. anders waren jullie in de proble men gekomen?' Onze coach van vorig jaar heeft eens gezegd: "het tweede team blijft mijn team" en nu kent hij ons niet meer op de tribune. Of mag hij ons niet kennen??? Ingezonden door Dames 2 van wat eens was VENRODE (van redaktiewege ingekort) Onder de naam "SENIOR-WLJSER 1989" zal op 19 en 20 oktober een informatiemarkt worden georgani seerd in de Merthal. Gasthuisstraat 30 te Horst Naast diverse welzijn- sinstellingen zullen ook kommer- ciële bedryven, die iets voor de ouderen te bieden hebben, de gele genheid krygen zich te pre senteren. Tydens deze informatiemarkt zal ook de nieuwe infogids voor oude ren, die in Horst Sevenum en de Maasgemeenten wonen, worden aangeboden. Tévens zullen de inge zonden werkstukken van de prijs vraag "Ontwerp een hulpmiddel voor iemand met een handicap" worden tentoongesteld. Een bezoek aan "SENIOR-WIJZER 1989" is zeker de moeite waard. Dit geldt niet alleen voor de ouderen, maar ook voor andere belangheb benden en geïnteresseerden. De entreeprijs bedraagt 2,50 per persoon en houders van een pas 65 betalen slechts 1,-. De organisatie is in handen van de Stichting RISC (Regionaal Insti tuut voor Welzijnswerk). Voor nadere informatie kan kon- takt worden opgenomen met de vo rengenoemde stichting te Horst Adres: Kerkstraat 5a, 5961 GC Horst tel. 04709-6565. voor: bloeiende winterviolen en cyclamen, diverse soorten bloembollen, amarylissen, vaste planten en potgrond kunt U terecht bij PLANTENKWEKERIJ Krekelkamp 3 Wanssum Telefoon 04784-1629 De firma Reuling in Wehl en Var kensonderzoekcentrum Nieuw- Dalland in Venray zullen gaan sa menwerken in de produktie en af zet van varkensfokmateriaal in oosterlijk Gelderland. Geuling gaat op haar basisbedrijf met Dalland- uitgangsmateriaal grootoudermoe- derdieren en vermeerderingsdie- ren produceren. Tévens zal Reuling als verdeler van Dalland-fokmateri- aal de afzet en de belangen van de bestaande Dalland-klanten beharti gen in Oost-Gelderland. Het bedrijf zal met de bestaande handelaren gaan samenwerken volgens de me thodieken die Dalland in Neder land kent en die door beide partijen als een wezenlijk onder deel in de varkenssektor be schouwd en gerespekteerd worden. Varkensonderzoekcentrum Nieuw-Dalland. een dochteronder neming van Unilever, is vanaf het begin van de jaren 70 suksesvol op de markt van varkensfokmateriaal. Zy heeft zowel op de Nederlandse als op de internationale markt een toonaangevende positie verworden, zoals blykt uit de goede uitslagen by vergelijkende merkentoetsen en het groeiende marktaandeel. Fok kerijgroepering Dalland beschikt over 4.000 basislyndieren en de zeugenlyn en 1.100 basislyndie ren in de berenlyn, hetgeen uitein delijk resulteert in de jaarlijkse produktie van 5 miljoen slachtvar- kens op wereldniveau. Vanaf 1970 voerde Reuling een eigen varkensfokprogramma (REVA-varken) met een baisfokbe- drijf te Wehl. Vhnuit een sterke en regionaal gerichte integratie vond in Oost-Gelderland de afzet plaats in kombinatie met haar handelsak- tiviteiten in mestbiggen, slachtvar- kens en slachtzeugen. In de verwachting dat toekomstige in vesteringen in de ontwikkeling van fokmateriaal snel hoger zullen wor den, heeft het bedrijf besloten de eigen ontwikkeling van fokmateri aal te beëindigen. Beide partners zyn ervan over tuigd dat door deze samenwerking de afnemers in oostelijk Gelder land een goede klantgerichte bena dering binnen een moderne organisatie zal worden geboden, alsmede het beste fokmateriaal voor varkensfokker en/of -mester. .99 Zondag 22 oktober a.s. zal de Casten rayse Fénfare deelnemen aan het tweede Bondsconcours van de Limburgse Bond van Muziekge zelschappen in de "Rodahal" te Kerkrade. Fénfare "Dorpsklank" komt uit in de le afdeling en staat onder leiding van dirigent Chris Cuppen uit America. Het is voor de vierde maal in het nog jonge be staan van de Fénfare, opgericht in 1977, dat wordt deelgenomen aan een bondsconcours. Eerder was dat het geval in 1981 te Heerlen 4e afd.; 1983 te Etten-Leur 3e afd.; 1986 te Kerkrade 2e afd. Op al deze con coursen behaalde men een le prijs met promotie en in 1986 zelfs met NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY onder redaktie van het bureau voorlichting en inspraak RAADHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Maandag t.m. vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. De afdeling Bevolkingszaken is tevens geopend op donderdag van 15.30 tot 17.00 uur. Van deze openingstijden kan uit sluitend na telefonische afspraak worden afgeweken. Spreekuren b. en w. Burgemeester H.J.M. Defesche Maandag van 10.00 tot 11.00 uur (bestuurszaken, openbare orde en veiligheid, kermissen en markten, dorps- en wijkraden, voorlichting en inspraak, econo mische aangelegenheden, werk gelegenheid, handel en midden stand, bevordering toerisme) Wethouder J.A.A. van Oers Maandag van 10.00 tot 11.00 uur (wordt voorlopig waargenomen door de burgemeester respektie- velijk weth. Truyen). (culturele zaken, sportzaken en recreatie (deze onderwerpen worden voorlopig waargenomen door de burgemeester): onder wijs, volwassen-educatie, kinde ropvang, jeugd- en jongeren werk, accommodatiebeleid en mondiale vraagstukken (deze on derwerpen worden voorlopig waargenomen door weth. Truyen) Wethouder W.A. Claessens Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (openbare werken, verkeer en vervoer, reiniging, energiebespa ring, ruilverkaveling, eigendom men (m.u.v. verkoop bouwkavels in bestemmingsplannen), agrari sche zaken en milieuzaken) Wethouder H.P.T.M. Willems Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (personeelszaken, organisatie, informatica, interne dienstverle ning, ruimtelijke ordening, volks huisvesting, bouw- en woning toezicht, welstandstoezicht, ste- debouw, verkoop bouwkavels in bestemmingsplannen en exploi tatie bestemmingsplannen. Wethouder mevr. E.M.A.A. Hoppenreys-de Loo Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (sociale zaken, emancipatie, samenlevingsopbouw, gezond heidszorg, culturele minderhe den, werklozenzorg, bejaarden zorg en coördinatie wel zijnsplanning) Wethouder J.H.M.O. Truyen Donderdag van 09.00 tot 10.00 uur. (financiën, belastingen, grondbe drijf (m.u.v. exploitatie bestem mingsplannen), gemeentegaran- Vanaf 1 november 1989 zullen de gemeenten overgaan op de afgifte van een Nederlands paspoort dat er iets anders uitziet dan het huidige zwarte model. De nieuwe pas krijgt een Europese jas aan. Het belang rijkste uiterlijke kenmerk van het Europese model paspoort is de kleur van de kaft (rood). Voorts is dit rode paspoort iets kleiner van formaat dan het huidige zwarte paspoort. Voor de burger heeft de overgang naar het rode paspoort nauwelijks gevolgen. De zwarte paspoorten be houden hun geldigheid tot de erin vermelde datum, ook als deze na 1 november valt. Er is dus geen aan leiding om een nog geldig (zwart) paspoort om te wisselen voor het nieuwe paspoort. Het nieuwe paspoort kost niet meer dan het oude. Er is dus evenmin reden om voor 1 november vervroegd een nieuw zwart paspoort aan te schaf fen. Zolang de pas geldig is, blijft het ook mogelijk kinderen daarin" by te schrijven onder dezelfde voorwaarden als nu het geval is. De enige wijziging is dat zwarte paspoorten na 1 november niet meer kunnen worden verlengd na afloop van de geldigheidsduur. In plaats van verlenging wordt een nieuw paspoort uitgereikt Deze wij ziging is overigens ook van weinig betekenis, omdat de kosten voor aanschaf van een nieuw paspoort gelyk zijn aan de kosten van ver lenging. In verband met de aanleg van rio lering langs de Noordsingel en in het verlengde van de Westsingel (tussen Noordsingel en Broekweg). zal de Broekweg naby perceel nr. 17 gedurende ongeveer 4 weken voor het doorgaande verkeer worden af gesloten. De percelen langs de Broekweg blijven bereikbaar via de Overioonseweg of via de Buitenweg. De afsluiting zal naar verwach ting ingaan op donderdag 19 oktober. Nadere inlichtingen kunnen wro- den verstrekt door de heren J. de Bruyn (tel. 23383) of de heer G. Rut ten (tel. 23387) van de afdeling Openbare Werken. Op maandag 23 oktober a.s. zal wethouder H. Willems geen spreek uur houden. NIEUW PARKEERTERREIN Inspraak-/informatie-avond in verband met de voorgenomen reali satie van een tijdelijke parkeervoor ziening op het binnenterrein, omgeven door de Langeweg, Hoenderstraat, Bontekoestraat en de St. Jozefweg. Burgemeester en wethouders van Venray maken gelet op het bepaal de in de Wet op de Ruimtelijke Or dening en de gemeentelijke inspraakverordening bekend dat op woensdag 25 oktober om 19.30 uur in het gemeentehuis te Venray. Raadhuisstraat 1 alhier, een inspraak /informatie-avond zal wor den gehouden inzake bovenge noemd onderwerp. Gedurende de bijeenkomst bestaat voor een ieder gelegenheid tot het plaatsen van op- en/of aan merkingen bij en het stellen van vragen over het voorliggende plan. De daarop betrekking hebbende stukken zijn op aanvraag in het ge meentehuis, afd. VROM in te zien. Burgemeester en wethouders voornoemd, mr. H.J.M. Defesche, burgemeester drs. A.W.M. de Bever, sekretaris Burgemeester en wethouders van Venray zijn voornemens aan de na volgende bouwaanvragen medewer king te verlenen. het aanbouwen van een by- keuken en werkkamer aan de Zandbleek 44 te Venray, t.n.v. Gebe- bouw b.v., Achterdyk 18 te Helmond; het bouwen van een woning met carport in bestemmingsplan Hardeweg te Venray, tn.v. M. de Jon ge, Amer 105 te Deume; het bouwen van een bungalow aan de lét ral aan te Venray, t.n.v. H. van Kleef, Brouwerstraat 16 te Well. De op de bouwaanvrage(n) betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 20 oktober 1989 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de onderafdeling bouw en woningtoezicht, kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche Kennisgeving bekendmaking beschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat door hen op de aanvraag op 10 oktober van: M. Rongen, Deumeseweg 132 te Ysselsteyn, onder het stellen van voorwaarden voor het ex art. 6a uit breiden /wijzigen van een rundvee houderij, gelegen aan de Deumese weg 132 te Ysselsteyn; A. Swinkels, Veenmos 26 te Ys selsteyn, onder het stellen van voorwaarden voor het oprichten en in werking hebben van een tuin bouwbedrijf, waar elektromotoren worden gebruikt met een gezamen lijk vermogen van meer dan 1,5 kW, gelegen aan de Pastoor Jacobspeel (ong) te Ysselsteyn: Reinstar BV, voor het oprich ten en in werking hebben van een cafetaria, waar voedings- en genot middelen worden gebakken in oliën en vetten, gelegen aan de Gro testraat 71 te Venray; M. Stoks, Patersstraat 23 te Venray, voor het oprichten en in werking hebben van een lun chroom, waar voedings- en genot middelen worden gebakken in oüën en vetten, gelegen aan De Bleek 31 te Venray hinderwetvergunning is verleend. De beschikking en bijbehorende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Ven ray, elke werkdag vari 9.00-12.00 uur worden ingezien tot 1 oktober 1989. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur, na telefonische afspraak. Tot bovengenoemde datum kan bij de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State een beroepschrift (in tweevoud) worden ingediend door de aanvra ger, de betrokken adviseurs, dege nen die tegen de aanvraag om vergunning tydig bezwaren hebben ingediend en degenen die aan kun nen tonen niet (tydig) in staat te zyn geweest dit te doen. Op bovengenoemde datum wordt de vergunning van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan om de beschikking te schorsten of een voorlopige voorziening te treffen. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Raad van State, afde ling voor de geschillen van bestuur, postbus 20019. 2500 EA 's-Gravenhage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet wor den gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer, ir. G.F.J.M. Frencken Artikel 18a van de Wet R.O. Burgemeester en wethouders van Venray zyn voornemens om op grond van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstel ling te verlenen van het ter plaatse geldende bestemmingsplan ten be hoeve van de navolgende bouw plannen: het bouwen van een berging aan de Wagnerstraat 31 te Venray, t.n.v. T. van Hilten. De op de bouwaanvrage(n) betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 20 oktober 1989 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de onderafdeling bouw en woningtoezicht, kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. Art. 19 WRÖ/50,8 woningwet Burgemeester en wethouders van Venray zijn voornemens om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50, lid 8, van de Wo ningwet, medewerking te verlenen aan de navolgende bouwaan- vrage(n): het verbouwen van een boer derij tot twee woningen aan de Beekweg 56 te Merselo. tn.v. W.P.J. Arts; het bouwen van een kantoor ruimte aan de Veulenseweg 20 te Veulen, t.n.v. Mengvoederbedryf Nyssen b.v. De op de bouwaanvrage(n) betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 20 oktober 1989 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de onderafdeling bouw en woningtoezicht kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. 23 t/m 29 okt: Vereniging Natio nale Bedevaarten, afd. Heil der Zie ken dekenaat Venray (plaatselijke aktie). Alleen voor deze aktie: is.een kol- lektevergunning verleend. Koliek teren buiten de aangegeven periode is niet toegestaan. De kollektanten en kollektrices moeten een op de kollekte gericht legitimatiebewijs kunnen tonen. Burgemeester en weth oude ra van Venray hebberi in hun vergadering van 10 oktober 1989 voor de on derstaande bouwplannen bouwver gunning verleend. Z(j die menen door de afgifte van één of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zyn getroffen, kun nen op grond van de wet AROB daartegen by het college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarechrft in dienen en wel binnen dertig dagen na bovengenoemde datum. het bouwen van een berging erfafscheiding aan de Dovenetel 1 te Venray, tn.v. J. Pendere; het bouwen van een honden hok aan de Monikesstraat 20 te Venray, t.n.v. L.M.J. van Gaal; het uitbreiden van een ber ging aan de Stationsweg 169 te Oostrum, t.n.v. W.O. Jeuken: het aanbouwen van een ber ging aan de Paul Burgmanstraat 1 te Venray, t.n.v. Garage Allers; het verbouwen van een winkel aan de Grotestraat 20 te Venray, t.n.v. Evora b.v.. Postbus 2 te Renswoude; het plaatsen ran een clublo kaal op sportpark "De Wieën", t.n.v. Honk- en Softbalvereniging "Red Caps Venray": het inbouwen van éen bejaar denunit aan de Kempkensberg 3 te Ysselsteyn, tn.v. C.C. Kuijstermans; het bouwen van een gara ge/berging en het slopen van be staande bygebouwen aan de Deumeseweg 14 te Heide, tn.v. B.WJ. Franssen: het bouwen van een garage aan de Van Montfortstraat 11 te Ys selsteyn, tn.v. M.G.E.M. Baltissen; het verbouwen van een wo ning aan de Prins Bemhardstraat 30a te Venray. tn.v. WJ.G. Smits. De burgemeester van Venray, mr. H J.M. Defesche SHOARMA TAXI USKUDAR TEL. 88011 u bestelt, wij bezorgen het Bij elk broodje of scho tel shoarma ontvangt u een spaarzegel. Bij inle vering van 20 zegels ontvangt u een SCHOTEL SHOARMA Shoarma Uskudar openingstijd: 7 dagen in de week 17.00-03.00 uur Langstraat 12a Venray van woensdag 24 oktober t/m zaterdag 4 november C.i.»u- Maikl 7 i'iit.i\ Icl. IU7WI KMI"' Lof der Jury. Tévens wist het Castenrayse gezel schap in de afgelopen jaren ver schillen kampioens-wimpels naar Casten ray te halen. 1981 Limburg kampioen in de 4e afd.: 1986 Lim burgs kampioen in de 2e afd.: 1986 Nederlands kampioen in de 2e afd. Het 54 muzikanten tellende mu ziekgezelschap heeft thans een ge degen voorbereidingsperiode achter de rug en men hoopt dan ook a.s. zondag de naam Casten ray op een muzikaal verantwoorde ma nier te promoten. Het optreden in de Rodahal in Kerkrade is gepland om 11.25 uur. De uitslag zal omstreeks 14.00 uur bekend worden gemaakt. FUnfare "Dorpsklank" wordt omstreeks 16.00 uur terug verwacht in Casten ray. 'n abonnement waard Met een valse sleutel was toe gang verkregen tot een in de Ravelstraat geparkeerde personen auto. Uit de auto werden ont vreemd: 24 cassettebandjes; een reddingshamer en een doosje met parkeergeld. Er was getracht ook de aanwezige radio mee te nemen, maar dat was niet gelukt Tb tale schade 400,-. Met geweld was toegang ver kregen tot een in de Ouvertu restraat geparkeerde personenauto. De radioeassetterekorder wordt ver mist. Voor de eigenaresse een scha depost van 1.000.-. In de Etudestraat was van een personenauto een ruit vernield en heeft de dader geprobeerd de radio te ontvreemden, maar dat is niet gelukt; öf de dader werd in zyn werk gestoord. In dezelfde straat was door het indrukken van een klein raampje iemand in een auto gekomen. Eerst was al getracht de portiersloten te forceren, maar dat was niet gelukt. Uit de auto werd ontvreemd de au- tocassetterekorder. een jas en een trui. De schade voor deze eigenaar bedraagt 2.200,-. Met geweld was een b(j de Ki osk in het Brukske staande perso nenauto opengebroken. Uit de auto was de cassetterekorder ont vreemd. Door het inslaan van een ruit was toegang verkregen tot een aan de Boterbloem staande personen auto. De dader was kennelijk in zyn werk gestoord, want alleen de knoppen van de aanwezige radio waren verdwenen. Ook was de an tenne vernield. In de nacht van maandag op dinsdag is er in vier in de wyk Brukske geparkeerde personen auto's ingebroken. In de Para nest raat en in de Wagnerstraat werd op dezelfde wijze in een auto ingebroken, namelijk door force ring van het achterportier. Uit bei de auto's werden de aanwezige radio-apparatuur ontvreemd. In de Mambostraat werd even eens by twee auto's een ruit ingesla gen. Uit één auto werd de radio gestolen, terwyl uit de andere auto niets wordt vermist Mogelyk is hier de inbreker in zijn werk gestoord. Omdat het de laatste dagen her haalde malen is voorgekomen, dat ingebroken wordt in de in Brukske geparkeerde personenauto's, vraagt de politie aan de inwoners van die wijk, indien ze iets verdachts waarnemen direkt kon takt op te nemen met de politie. Ook de poli tie zal extra aandacht schenken aan die wijk.

Peel en Maas | 1989 | | pagina 7