KERKELIJKE DIENSTER Gaat u verhuizen? OÜDE FC - de gemeente - uw parochie- geestelijkheid - uw krant Begrafenisonderneming SJENG GOUMANS PEEL EN MAAS Donderdag 19 oktober.- Grote Kerk Deken C.J.R. Buschman, Eindstraat 6, tel. 81275; kapl. H. de Wit O.F.M.. Patersstraat 29. tel. 82385 b.g.g 85855. Zaterdag: Maria op zaterdag. 8.40 Rozenkransgebed t.i.v. de bewo ners van Land weert, waarna Eucha ristieviering: ouders Neeteson-Custers; Em. deken A. Loonen; ouders Voermans-Janssen. 14.00 H. Mis b.g.v. Doop en Eerste H. Communie van Hayleyann en An drew Tavern ier, Boterbloem 76. 16.00 PI. H. Mis b.g.v. 40-jarig H.jub. echtpaar J. van Meyel-Steerneman, Montgomerystraat 15. 19.00 ZON- DAGDIENST: In dit weekend is de meeropbrengst van de kollekte voor de wereldmissie. Theodora v.d. Ven-Cleven: Tbng KI aas sen (koll.); Jan Flinsenberg en overl. lam.; Gerard van Ryswyck (koll.); Lambert Janssen, dochter Gonny en overl. fam.; Anna Barents- Linders (koll.); Wiel Wijnhoven (koll.); Piet Maassen; echtpaar Van Zweden-Ooymans (vrienden). Zondag: Negenentwintigste zon dag door het jaar. Wereld missie- maand met als thema 'Elkaar helpen geloven'. 8.00 Lsm. Her man van Loo; voor de Parochie. 9.30 Lat. Hgm. tot intentie te.v. de H. Maagd Maria van de H. Rozenkrans; voor de wereldmissie; Jos van Hout (buurt); Harry Poels (koll.); Maria Minten-Delauw; Door v.d. Sterren- Hendrix. 11.00 Overl. fam. Goumans-in de Rijp; Maria Oudenhoven-Janssen; Sjef Jans- Beken (koll.); pastoor Cor Janssen en overl. fam.; Piet Schellen. Maandag: H. Johannes van Ca- pestrano. 8.40 Rozenkransgebed t.i.v. de bewoners van het Centrum, waarna Eucharistieviering; Jaap Hendricx; Theo Vermeulen. Dinsdag: H. Antonius Maria Cla ret. 8.40 Rozenkransgebed t.i.v. de bewoners van de Oranjebuurt, waarna Eucharistieviering; tot bij zondere intentie. 19.00 Lsm. ouders Van Kessel-Versleijen en zoon Jan; overl. ouders Stoks-Bonne; Jacob Verhallen. Lodewijk Aben en Har- rie Achten. Woensdag: Gedachtenisviering van de kerkwijding van onze kerk; Hoogfeest. 8.40 Rozenkrans gebed t.i.v. de bewoners van de Mo- lenkleffen, waarna Eucharistie viering; tot bijzondere intentie. Donderdag: 8.40 Rozenkransge bed t.i.v. de bewoners van het Des- selke. waarna Eucharistieviering; voor roepingen tot. het priester schap, diakonaat en het religieuze leven. 19.00 Lsm. voor de we reldvrede. Vrijdag: 8:40 Rozenkransgebed t.i.v. de bewoners van Buurt Noord- West, waarna Eucharistieviering; Jo Custers; Anny van Stiphout- Keijzers. Zaterdag: H.H. Simon en Judas, apostelen. 8.40 Rozenkransgebed t.i.v. de bewoners van Broek en om geving* waarna Eucharistieviering; overl. fam. Van Swieten: ouders Arts-Comelissen en Jeu jennis- kens. 19.00 ZONDAGDIENST. In dit weekend wordt het feest van Al lerheiligen gevierd. Voor overl. ouders Janssen-Franssen; Riek Beelen-Beerkens; Pieter Joost de Römph; Jacques Laurensse (koll.); Jos van Hout (buurt Pr. Bem- hardstr.): Maria Bertrams-Hendriks (koll.); jrd. dr. Alfons van Cauteren (S); Anna Barents-Linders (koll.)-, overl. fam. Van Goch-Stein; Wiel WynhoVen (koll.): Joost Direks. De kerk is ter bezichtiging open op dinsdag t/m zaterdag van 14.00 tot 16.00 uur. Akolieten Zondag: 9.30 Hans van Pelt. Misdienaars en lektoren Zaterdag: 19.00 Irma Maassen en Monique Volleberg. Lektor: C. Hendriks. Zondag: 8.00 Maikel en Maurice Brons. 9.30 Wilco Jansen en Ramon Klinckenberg. 11.00 Miriam Lau- rense en Hong Bui. Lektor: A. Noyens. Kapel St Servatius Zaterdag: 18.30 Liturgieviering met volkszang. Voorganger J. Korff en J. de Waal. Lektrice Zr. Hélène. Zondag: 9.30 Liturgieviering met koor en volkszang. Voorganger J. Korff en J. de Waal. Lektrice H. Brouwer. Maandag: 16.45 Liturgieviering. Voorganger J. Korff. Dinsdag: 13.45 Liturgiegroep. 16.45 Liturgieviering. Voorganger G. van Loenen. Woensdag: 16.45 Liturgieviering. Voorganger J. de Waal en J. Korff. Donderdag: 16.45 Liturgievie ring. Voorganger G. van Loenen. Vrydag: Geen viering. Paterskerk Zaterdag: 17.00 Gelegenheid om te biechten. 18.30 ZONDAGSVIE RING. Herman Buurman (koll.); overl. ouders Oudenhoven-Evers; Jan Cuppen (koll.). Zondag: 9.00 Antoon en Nel Luypers-Philipsen. 10.15 Hoogmis gezongen door de Zangers van St. Frans. Antoon Lucassen; overl. fam. Truyen-Camps. 11.45 Voor de paro chie. 18.00 Overl. ouders Lueassen- Maassen; pater Florentius en Betsie. Dit weekend extra kollekte voor de wereldvrede Maandag: 8.00 Mathilde Was- scher en t.e.v. H. Geest. 19.00 Overl. fam. Philipsen. Dinsdag: 8.00 Overl. fam. Vermeulen-Dijkmans en overige fam. 19.00 Uit dankbaarheid; voor een zieke. Woensdag: 8.00 Antoon en Nel Luypers-Philipsen. 19.00 T.e.v. St. Antonius. Donderdag: 8.00 Zuster Mansue- ta. 19.00 Zuster Inngardis Cremers. Vrijdag: 8.00 Zuster Judicael van den Berg. 14.00 Gez. huwelijksmis voor het bruidspaar Geert Hen driks en Anita Matthes. 19.00 Ge zinsmis voor Johan Janssen, zoon Martin en overl. fam. Zaterdag: 8.00 Elisa Palm en t.e.v. H. Geest. In de oktobermaand is er 's avonds om kwart voor zeven rozen kransgebed, niet op zaterdag en zondag. Zondag 29 oktober viering van Al lerheiligen, 's Middags om drie uur dodenherdenking op de begraaf plaats Boschhuizen. LE FUT Uil nieuwe herfst- en winter- maquillage van lancaster Het nieuwe modebeeld ademt de klasse en sophisticated sfeer van de Engelse- landadel. Warme, natuur lijke kleuren en materialen on derstrepen het 'country life' karakter. Een geheel andere stijl richting wordt gevormd door kostuums en japonnen waarvan de koele elegantie herinnert aan de stijlvolle luxe van Italiaanse 'palaz- zo's', indrukwekkende gebouwen met een rijkdom aan marmer en meesterlijke fresco's. Tbnslotte is er nog de oriëntaalse pracht en praal met een overdaad aan versieringen en in diepe, verleidelijke kleuren uitgevoerd, die met name de party- en avóndmode beïnvloedt. Bij deze adembenemende mode. waarin kwaliteit de boventoon voert hoort een perfekt opgemaakt gezicht dat schoonheid, charme en persoon lijkheid onderstreept LANCASTER komt niet alleen met een nieuw, uiterst modieus kleurenpallet verdeeld over twee looks, maar ook met 'Le Nouveau Maquillage', een nieuwe generatie make-up produkten, zoals de super- lichte 'Matt Foundation' en de crè- mige 'Rich Foundation'. Nieuw zijn ook de geurige nagellak, die tijdens het drogen en subtiel parfun ont vouwt, de 'Concealing Cream', die in een oogwenk huidonreinheden en -oneffenheden camoufleert de 'Transparent Powder Blush' en de 'Transparent Compact Powder', twee zijdezachte, microfyne poe ders. De ingrijpende restylingsope- ratie van de dekoratieve lijn van Lancaster is hiermee vrijwel vol tooid. Afgelopen zomer kregen de produkten voor lippen en nagels al een nieuw, futuristisch en luxe de sign (in zwart met goud) plus een verbeterde samenstelling. De vorm geving van de hierboven genoemde produkten is in volstrekte harmo nie daarmee. Voor vooijaar 1990 zal de laatste fase, de restyling van de oogmake-up, zijn voltooid. FRUITS DE L'ORAGE Dit is Lancaster's koel-elegante look. Over de gebruikelijke dagcrè me wordt allereerst de Matt Foun dation 'Moyen' (nr. 03) aangebracht Kleine huidonregelmatigheidjes worden gecamoufleerd met de Con cealing Cream in kleur 01 ('Clair'). Dan wordt de foundation gefixeerd met Transparent Compact Powder in kleur 91 ('Transparent'). Op de wangen komt vervolgens een leven dig aksent in de oud-rose kleur 'Pi- voine' (Transparent Powder Blush nr. 02). Lippen en nagels worden naar keus gekleurd met helder ijzig rose (de nieuwe kleur 'Satin' oftewel nr. 61) of ze krijgen een terra-tint via de bestaande kleur 'Capucine' (ofte wel nr. 56). Voor eeij harmonieuze oogmake- up is er het oogschaduwduo 'Passi on' (nr. 23) met de kleuren ijzig roze en fresco-purper, waarbij de Eye Shadow Crèm 'Neutre' (nr. 19) de perfekte highlighter is. Met het Eye Pencil 03 (kleur 'Fumée) wordt het oog sekuur omlijnd, terwijl de Ma scara Crèm 07 ('Granite') de wim pers aksentueert. dan niet vergeten uw adreswijziging op te geven aan Akolieten Zaterdag: 18.30 Johan Pouwels. Zondag: 9.00 Martijn Smelt. 10.15 Jaap Janssen. 11.45 René Jansbe ken. 18.00 Martin Leenders. Maandag/woensdag/vrijdag: Saskia en Roel Dinsdag/donderdag: Roy Rutten en Roy Troisfontaine. Parochie Brukske Zondag: 10.00 Eucharistieviering met zang: uit dankbaarheid: leven de en overl. fam. Swinkels. Na de H. Mis deurkollekte voor de wereldmissie. Voor afspraken kunt U bellen naar de pastorie van de Paters kerk: tel. 80202. Vredeskerk Zaterdag: 18.00-18.30 Gelegen heid om te biechten. 19.00 Voora vondmis voör de 29e zondag door het jaar. Kinderwoorddienst. Zang door het Jongerenkoor "Chrisko". Voor Theo Thielen; Jan Hermans (koll.); Truus Gloudemans-Janssen; jrgt. Wilhelmus Weijts. Zondag: 29e Zondag door het jaar. Wereldmissiedag. 8.30 Voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van de parochie. 10.00 Hoogmis. Ne derlands. Voor overl. ouders Spekschate-Offermans en zoon; Leo Cortenbach. 11.30 Tbt bijzondere intentie (C). Maandag: Gedachtenis van de H. Johannes van Capestrano. 8.00 Voor de zieken van de parochie. 19.00 Voor Hans Gijsen; fam. Van Lin-Heiligers; voor een zieke. Dinsdag: Gedachtenis van de H. Antonius Maria Claret, 8.00 Voor overl. Thijs en Jeu Arts. 19.00 Voor Theo Thielen. Woensdag: 8.00 Voor overl. heer Remmen.- 19.00 Voor Ber Wilms (koll.); Tien Litjens (koll.); Jan Hou- tackers. Donderdag: 8.00 Om eendracht te bevorderen. 19.00 Voor de wel doeners van de parochie. Vrydag: 8.00 Vpor het behoud van vrede en gerechtigheid. 19.00 Voor overl. ouders Willems-Ewals. Zaterdag: Peest van de H.H. Si mon en Judas, apostelen. 8.00 Ter ere van het Onbevlekt Hart van Ma ria. Gedurende de oktobermaand zal elke dag na de avondmis de rozen krans worden gebeden, behalve in het weekend. Op zaterdag 21 en zondag 22 okt. zal een deurkollekte worden gehou den voor de missie. Akolieten en misdienaars Zaterdag: 19.00 Bjom Emonts. Zondag: 8.30 V.d. Oever. 10.00 Ro bert Versteegen, Urbain v. Weert, Pascal v. Weert. 11.30 Ivo Niessen. Maandag: 8.00 Marcel Martens. 19.00 Pascal van Daal. Dinsdag: 19.00 Emiel Ubaghs. woensdag: 19.00 Boy Ramirez. Donderdag: 8.00 Marcel Martens. 19.00 Björn Emonts. Vrydag: 19.00 Ivo Niessen. Parochie Oostrum Zaterdag: 19.00 Gezinsmis, the ma: Maria Moeder van Jezus en on ze Moeder. Voor Piet Direks; overl. ouders Houba-Henssen; Wim Hei dens; Antoinet van Mil-Kruysen (namens de Kloosterstraat); Jeu Arts; overl. ouders Vermeulen- Moorrees en dochter Truus; overl. ouders Houwen-Jacobs; Mia Hermans-Voermans; overl. ouders Hoex-van Soest en dochter Nelly. (Jongerenkoor Harmony) Zondag: 8.30 Nol Verstegen. 10.00 Anna Poels-Janssen (Gem.koor met Volkszang). Maandag: 9.00 Tbt zekere in tentie. Dinsdag: 9.00 Voor "n zieke. 14.00 Uit dankbaarheid bij 25-jarig huwe- lyk Michiels-van Dijck. Woensdag: 9.00 Voor de overl. van hen die offerden met Aller zielen. Donderdag: 9.00 Djang Joosten, Piet en Harry Hermans. Vrydag: 19.00 Piet Direks. Zaterdag: 19.00 Pierre Jacobs; gjrd. Lamberdina Derks. Misdienaars: Zaterdag: 19.00 San dia van Lim- beek, Pascalle van Reenen, Moni que v.d. Pas, Elles Lenssen. Zondag: 8.30 Tbm Vaessen, Mark Cmaps, Rob Jeuken, Jip Swinkels. 10.00 Monique Janssen. Callista Smedts, Lonneke van Assledonk, Kim Hermans. Parochie Oirlo Dit weekend kollekte voor de missie. Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (Jon ge Garde Koor). Overl. ouders Martens-Philipsen en zoon Piet; Frans Maas; jrd. Wim Steeghs. Zondag: 11.00 Hoogmis. Jan Ne- Deze week 'n foto uit Casten De meisjes op deze foto, voorstel 1 de de maagdengroep, nam 1950 deel aan de jaarlijkse mentsprocessie. V.l.n.r. zien we: Door van Rl Mie Smits, Dien Kuypers. Lies cobs, Toos Willemsen, Nelly C bos, Mia Willemsen, Tbos Tkcl Nelly Smits. Archieffoto J. v.d. Putten. t Noordsingel 24, Venray Dag en nacht bereikbaar Telefoon 04780-88889 lissen en overl. fam.; Johanna Gerritsen-Roelofs; Theodorus Pou wels en overl. fam.; overl. ouders Egelmeers-Hermens en overl. fam.; uit dankbaarheid (B). Woensdag: 9.00 H. Mis t.e.v. O.L. Vrouw van Alt. Dur. Bijstand (S). Vrijdag: 9.00 H. Mis Carolien Phi lipsen; Peter van Rheenen; overl. fam. Van Rhee-Hermes. Zaterdag: 19.00 Feest van Aller heiligen (Dameskoor). Voor Frans Maas: st Petrus Muijzers en Maria v.d. Sterren; Chris Houwen; jrd. Ma ria Wolters-Janssen; Lei Ewals. Parochie Castenray Zaterdag: 19.00 Voor Sjang v. Kuijck (buurt) en voor Willem 'Ihc- ken (koll.). Vanavond en morgen in alle H. Missen vanwege Missiezondag speciale missiekollekte. Heel erg aanbevolen. Zondag: 8.00 Voor alle missiona rissen. 10.00 Voor Hay Reijnders (van vrienden); Wim Geerets (koll.); overl. ouders Maes-Baeten; jgt. An toon Steeghs en ouders, Dinsdag: 19.00 Marie v. Kuijck. Woensdag: 19.00 Gezinsmis (of feraars). Donderdag: 19.00 Bernard Frie- sen (koll.). Vrydag: 8.00 T.e.v. O.L. Vr. v. Alt. Bijstand (offerblok). Misdienaars John en Pieter Jan: zaterdag, dins dag en woensdag. Joep en Joan: zondag 8.00, donder dag en vrydag. Jolanda en Marian: zondag 10.00. DENK AAN MISSIEDAG KOLLEKTE!!! Parochie Leunen Zaterdag: 19.00 Lsm. voor overl. fam. Jacobs-van Cruchten; overl. fam. Van Rhee-Philpsen; Frans Strolenberg (vw de buurt); Maria Rouwet-Stijns (vw Meester de Haanstraat); gest. jrd. Martin van Dijck en overl. ouders; Ferdinand Beerkens, echtgenote en zoon Albert. Zondag; 8.45 Lsm. Henricus Bomm, echtgenote en Joharine Be- clet. 10.00 Hgm. voor overl. ouders Martens-Verhees en overl. fam.; weekd. Bert Vogelsangs (4); gest. jrd. Bert Jenniskens en Anna Jennis- kens (Overbroek); gest jrd. Sjang Heesen; Leida Koonings-Hermans. 15.30 Doorpviering van Paul Nabben. Maandag: 19.00 Gest. jrd. Hen driks Philipsen en Catharina Philipsen-Spreeuwenberg. Dinsdag: 19.00 Lsm. Wim Man- ders; Bertus Vogelsangs (vw kaart- vrienden); Johannes Loenen en Leida Loenen-Poels. Woensdag: 19.30 Lsm. H. Mis b.g.v. Moederavond L.V.B.; lsm, voor Mien Litjens-Lemmen en Maria Rouwet-Stijns. Donderdag: 19.00 Lsm. Tsn Claessens (vw de buurt); maandd. Marie Keysers-Hendrix. Vrydag: 18.30 Lsm. voor levende en overl. leden van de Ouderenvere niging Leunen. Zaterdag: 15.00 Doopviering van Ellen Zanders. 19.00 Lsm. Viering van Allerheiligen. Lsm. Teng Noy- en; Piet Timmermans en dochter José, Mathieu Vervuurt en zoon Sjaak; Jan Verheijen; Frans Strolen- bert; Harry Geurts (Schoor); jrg. Ja cob Reijnders. Akolieten Zaterdag: 19.00 Eef Leijssen en Frank Litjens. Zondag: 8.45 Sjef Drabbels en Jos Direks. 10.00 Fred Litjens, Erik Di reks en Mare Theunissen. Misdienaars maandag, dinsdag en donderdag om 19.00, woensdag 19.30 en vrijdag 18.30: Frank de Klein en Daan Moerkerk. Lektoren Zaterdag: 19.00 mevr. M. Theunis. Zondag: 8.45 dhr. J. Reintjes. Gedoopt: Jonas Vergeldt, Vicarie- weg 62. Huwelijksafkondiging: Henk van de Weijer uit Ysselsteyn en Henny Reintjes uit onze parochie (le roep). Mededeling Dit jaar wordt Allerheiligen gevierd op 28/29 oktober. Rektoraat Heide Zaterdag: 19.30 Avondmis voor Herman Janssen v.w. (koll.). Zondag: Achtentwintigste zon dag door het jaar. 10.00 Hoogmis. Ggj voor Betje Geurts-Gellings; Piet Spee en overl. fam.; Sjang Janssen v.w. (koll.); Rektor Cox v.d. (koll.). Akolieten voor de Hoogmis: Jos Maas en John Verkoeijen. Misdie naars van de week: Martin en Thom. Maandag: Gedachtenis van de H. Johannes van Capestrano. 8.00 H. Mis om kracht en genade van de H. Geest- Dinsdag: Gedachtenis van de H. Antonius Maria Claret, bisschop. 8.00 H. Mis. Woensdag: 8.00 H. Mis. Donderdag: 8.00 H. Mis. Vrijdag: 8.00 H. Mis. Zaterdag: 19.30 Avondmis voor Herman Janssen v.w. (koll.); Sef Mi- chels en overl. ouders Miehels-v. Dijck en voor Sef Janssen. De maand oktober is de Wereld- missiemaand. Er is dan zaterdag avond en zondag kerkdeurkollek- te voor de Missie. Rektoraat Veulen 29e Zondag door het jaar. (Mis siezondag) Kerkdeurkollekte voor pauselijke missiewerken. Zaterdag: 19.00 Hgm. voor overl. fam. Leyssen-Verhoeven-Ewals; fam. Mulders-v. Kempen. Zondag: li.00 Hoogmis voor Handrie Reintjes, Anna Lemmen en overl. fam.; Leen v. Staveren; overl. fam. Geurts-Ambrosius. Maandag: 9.00 H. Mis. Dinsdag: 9.00 H. Mis. Woensdag: 8.00 H. Mis. Donderdag: 8.00 H. Mis. Vrijdag: 8.00 H. Mis voor Ant. Drabbels. Akolieten zondag: Jan Pieter Litjens en Barry Spreeuwenberg Misdienaars Rob Hendrix en Thijs van Kempen. Zondag 29 oktober wordt Aller heiligen gevierd. Parochie Ysselsteyn Negenentwintigste zondag door het jaar (C). Zaterdag: 19.00 Overl. leden van de buurt Puttenweg; overl. fam. Fleur- kens (b.g.v. een reünie); D. Kleuskens-Wynen; Christina Keijsers. Zondag: 9.30 Geestelijk welzijn van onze parochie. 11.45 J. Swin kels en dochter Jeanne. Het is vandaag Missiezondag. De tweede kollekte is voor onze mis sionarissen. Maandag: 19.00 Piet Verstappen en echtgenote. Woensdag: 19.00 Overleden paro chianen. Vrijdag: 19.00 Jrd. Th. Vollen- berg; uit dankbaarheid (V) Maandag-, woensdag- en vrij dagavond om 18.50 uur Rozen kransgebed. Misdienaars Zaterdag: 19.00 Marl. Potten en Ij. Jenneskens. Zondag: 9.30 B. Slangen en Maij. Potten. 11.15 N. Jaspers en B. Pou wels. Maandag: Sj. Slangen en C. Smits. Woensdag: D. v.d. Burgt en D. W(jnands. Vrydag: Rob en Thijs Berkers. Spreuk van de week "Wie geeft wat hy heeft, is waard dat hij leeft!" Doopschema November: op de zondagen 12 en 26 november kan in onze kerk het H. Doopsel worden toegediend. Maak tijdig een afspraak! Missiezondag Zondag 22 oktober a.s. wordt in de R.K. Kerk voor de 63e keer We reldmissiedag gevierd. Op dit mo ment zijn er nog ruim 4000 Nederlandse missionarissen die op onze financiële steun rekenen. De tweede kollekte is voor hen bestemd. Nier-kerkgangers kunnen hun bijdrage leveren op gironum mer 1045000 t.n.v. Missieburo Roermond. Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 Overl. fam. En gels; Mathieu v.d. Venne (3e 6w); Pa ter Jac. v. Meyel en pater Wilhelmus Muysers. Misd.: Martijn en Bas Wilms. Zondag: 10.00 Mevr. v. Dijck- Sanders. Misd.: I-Ieidy Litjens en Anke Broeren. 11.30 Anna Arts-v.d. Zanden (kaartclub). Misd..- Roel Creemers en Willem Loonen. Maandag: 8.30 Antoon Michels. Dinsdag: 8.30 Harrie Bouten; Ma ria Sybilla Pubben. Woensdag: 19.00 Anna Arts-v.d. Zanden (5e 6w); Pauline Versteegen (3e 6w); Simonetta v. Osch (van bej.). Misd.: Suz. Wilms en Yvonne Tijssen. Donderdag: 8.30 Piet v. Ryswijck. Vrijdag: 8.30 Hub. Verstegen- Carolina v. Dijck. Zaterdag: 19.00 Mathieu v.d. Ven ne (4e 6w); Harrie Bouten. Misd.: Wilma v. Osch en Wendy Bonants. Kerk poetsen Mevr. v. Kmepen en mevr. Poels- Nooyen. Missiezondag: geef edelmoedig. Allerheiligen wordt op zondag 29 oktober gevierd; het Lof met proces sie naar het kerkhof begint om 15.00 uur. Rektoraat Vredepeel Zaterdag: H. Ursula en gezellin nen. 19.00 Overl. fam. Muijsers-v.d. Sterren. Zondag: 29e Zondag "door het jaar. Missiezondag. 10.00 Voor Ar nold Zegers en Maria Lipzig. Maandag: H. Johannes van Ca- pistrano. 8.30 Voor roepingen tot priester en het religieuze leven. Dinsdag: H. Antonius Maria Cla ret, bisschop. 8.30 Voor aalmoe zeniers. Woensdag: KerkwijdingsfeesL 8.30 Bijz. int. (M.J.). Donderdag: H. Gilbertus. 8.30 T.i.v; Ham. v.d. Heuvel-Peters. Vrydag: 8.30 Voor de armste Missies. Zaterdag: H.H. Simon en Judas, apostelen. 19.00 Harrie Bouten. Misdienaars Zaterdag: Ellen van Cruijssen en Gerben van Duijnhoven. Zondag: Martien v.d. Heuvel en Pe ter Botden. Lektoren Zaterdag: Dora Arts-Mennen. Zondag: Jan Classens. Rektoraat Smakt Vrydag 20 okt: gaan trouwen Clara Erps uit Bergen en Jacques Philipsen uit ons rektoraat. De ker kelijke inzegening vindt plaats om 14.00 uur in de St. Petruskerk te Bergen. Zaterdag: 19.00 Avondmis voor fam. V. Aarts uit dankbaarheid en tz.i. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees voor voor Gerrie van Loon- Verschure t.b.i. en uit dankbaar heid. 10.00 Hoogmis voor fam. Van Elk; Gerardus de Bruyn; fam. Roosen-Welbers; rektor Victor As- selbergs en t.z.i. Laten wij met Mari bidden tot God onzt Vader. Dat wij een vertrouw volle geloofsgemeen schap vormen en on steentje bijdragen to wereldvrede door ee: sfeer van vrede ei vreugde te scheppen. O.L. Vrouw Behoud! nis der Kranken bil voor ons. Door de week in d oktobermaand dage - lijks na de H. Mis van uur rozenkransgebed in de kerk van Oostrum. Bidt u mei ons mee? Denkt u aan de derdf en laatste Bezinningsa vond op donderdag IS oktober a.s. des avonds om acht uur in het meenschapshuis. Inleider is dr. Lemmens, con recto; van het grootsemena rie Rolduc met als on derwerp: Wat is vandaag een christel(j ke manier van leven? Woensdag: 9.30 H. Mis t.e.v. Jozef voor alle gevraagde intenti Vrijdag: 9.30 H. Mis uit dal baarheid. Protestantse Kerkengemeenscha Venray e.o. Op zondag 22 oktober zal in IMBO. Leunseweg 2a te Venray, G. van Dam uit Eindhoven voorga in de dienst. Aanvangstijd is 10. uur. Tydens de dienst is er kind opvang en wordt er kindernevi dienst gehouden. Jehovah Getuigen Hierby nodigen wij u uit voort bywonen van een bijbeltoespra met als thema Hoe liefde tot i drukking te brengen in een wel loze wereld in de Koninkrijk» aan de Henri Dunantstraat 11, al vang 10.00 uur. Gratis toegang, geen kollekte. OECUMENISCHE BASISGR01 Heel de Kerk, heel de werel A.s. zondag 22 oktober is en eucharistieviering van de oecui nische basisgroep "Heel de kt heel de wereld". Thema van d viering is "Op de vlucht". Plaats: pel bejaardencentrum Het Scb tersveld. Bergweg Venray. Aami 11.15 uur. Voor de kinderen is een kindemevendienst. PARFUMERIE BYOUX Passage 12 Venray SALON DE BEAUTE ZONNEKUREN Telefoon 04780-83877

Peel en Maas | 1989 | | pagina 16