Gaat u KERKELIJKE DIENSTEN V» KEN ZO, C A SENT BEAU. mÊm verhuizen? OUDE FOTO üfSiHüH Bas - de gemeente - uw parochie geestelijkheid - uw krant Begrafenisonderneming SJENG GOUMANS PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS Donderdag 5 oktober - Pagina p££ Grote Kerk Deken C.J.R. Buschman, Bindstraat 6. tel. 81275: kapl. H. de Wit O.F.M.. yatersstraat 29. tel. 82385 b.g.g. 85855. Zaterdag: H. Maagd Maria van de Rozenkrans 8.40 Rozenkransgebed t.i.v. de bewoners van het Broek en omgeving, waarna Eucharistievie ring: Harrie Messemaeckers; They Voermans (fam. Wijnhoven). 19.00 ZüNDAGDIENST; Herman Bexkens en overl. lam. Bexkens; Teng Klaas- sen (koll.): Johan Moorrees en overl. lam.; Maria Janssen-Vullings (koll.): Sjeng Hendriks en overl. fam.: overl. ouders Hendriks-Ariëns en fam.; Maria Bertrams-Hendriks (koll.): Pierre Janssen en overl. ouders Verheek-Peeters; Petronella Janssen-van Dyck en zoon Frits. Zondag: Zevenentwintigste zon dag door het jaar. 8.00 Lsm. Ant. Joseph Janssen en Josephina Car. Esser (S). 9.30 Lat Hgm. Maria Oudenhoven-Janssen (koll.): overl. echtp. H. Gerrits-Hermans en overl. ouders (S): jrd. Comelis Hogervorst (S): Sjef Jans-Beken (koll.). 11.00 Ge zinsmis met als theam: 'Wat mooi als de bladeren vallen'; Jacques Laurensse (koll.): Jo Linssen- Kerstjens (koll.): Jos van Hout (buurt); Harry Poels (koll.); Kees Al kemade; Gerard van Rijswijck; An na Barents-Linders; Ben Schim van der Loeft; jrd. Teng Peters. Maandag: H.H. Dionysius en ge zellen. 8.40 Rozenkransgebed t.i.v. de bewoners van de Spurkt en om geving waarna Eucharistieviering; Oude stichtingen. Dinsdag: 8.40 Rozenkransgebed t.i.v. de bewoners van de Smakter- heide. waarna Eucharistieviering; overl. ouders (B). 19.00 Lsm. tot ze ker intentie. Woensdag: H. Gunnnaris. 8.40 Rozenkransgebed ti.v. de bewoners van Landweert waarna Eucha ristieviering; Theodora Verstraaten. Donderdag: 8.40 Rozenkransge bed t.i.v. de bewoners van het Cen trum, waarna Eucharistieviering; tot zekere intentie. 10.00 H. Mis uit dankbaarheid b.gv. 20-jarig jubi leum Schuttersveld. 19.00 Lsm. Gonny Voermans-Franssen; overl. ouder Swaghoven-Cremers en overl. fam.: Nicolaas Bekkers, echt- gen., dochters en kleinkinderen (s). Vrijdag: 8.40 Rozenkransgebed t.i.v. de bewoners van de Oranje- buurt, waarna Eucharistieviering; tot zekere intentie t.e.v. de H. maria, O.L. Vrouw van de Rozenkrans (L). 14.00 PI. Huw. Mis voor het bruidspaar Ron Vorsteiibos en José Laurense, Wilhelminastraat 10. Zaterdag: H. Callistus I, paus. 8.40 Rozenkransgebed t.i.v. de bewo ners van de Molenkleffen, waarna Eucharistieviering; They Voermans (koll.). 19.00 ZONDAGDIENST. jrd. Grad Goumans: maria Janssen- Vullings (koll.); Maria Oudenhoven- Janssen: Ilarry Poels (koll.); overl. ouders Antoon Stiphout en Maria Maessens; Maria Bertrams- Hendriks (koll.); Gerardus van Rijs wijck (fam. Direks); jrd. Rinus Bee- kers; Sjef Jans-Beken (koll.); jrd. Anna Smits-Leijssen en Diny; fam. Josten-Swi n kels. Akolieten Zondag: 9.30 Louis Truyen Misdienaars en lektoren Zaterdag: 19.00 Irma Maassen en Monique Vollebérg Lektor: G. de Groot Zondag: 8.00 Maikel en Maurice Brons. 9.30 Miriam Laurensse en Ilong Bui. 11.00 Gezinsviering, Ra mon Klinckenberg. Kapel St. Servatius Zaterdag: 18.30 Liturgieviering met volkszang. Voorganger J. Korft". Misdienaar Bas Dirkx. Lektrice S. de Nijs. Zondag: 9.30 Liturgieviering met koor en volkszang. Voorganger J. Korff. Lektrice Br. Artemius. Maandag: 16.45 Liturgieviering. Voorganger J. Korff. Dinsdag: 13.45 Liturgiegroep. 16.45 Liturgieviering. Voorganger G. van Loenen. Woensdag: 16.45 Liturgieviering. Voorganger J. Korff. Donderdag: 16.45 Liturgievie ring. Voorganger G. van Loenen. Vrydag: Geen viering Paterskerk Zaterdag: 17.00 Gelegenheid om te biechten. 18.30 ZONDAGSVIE RING. voor levende en overl. fam.; Constant Pijls; Harrie Poels (koll.); Wim Beterams; overl. fam. Bal- tussen. Zondag: 9.00 Antoon en Nel Luypers-Philipsen. 10.15 Hoogmis gezongen door Crescendo: Margare- tha Veldhuizen en overl. fam.; Helm van de Ven, zoon Harrie en schoon zoon. 11.45 Paula Brouwers-Kwist (koll.); jrg. Hariie Vermeulen. 18.00 Betsie Lucassen (koll.). Maandag: 8.00 Zuster Irmgardis Cremers. 19.00 Diny Pirlo-Smits; Harrie Clephas; overl. ouders Dupont-Gooren Dinsdag: 8.00 T.e.v. St. Antonius uit dankbaarheid. 19.00 Piet Peters. Woensdag: 8.00 Antoon en Nel Luypers-Philipsen. 19.00 lbon Kateman. Donderdag: 8.00 Zuster Mansue- ta. 19.00 Overl. fam. Philipsen. Vrijdag: 8.00 Zuster Judicaël van den Berg 19.00 Gezinsmis voor de parochie. Zaterdag: 8.00 Antoinette Else vier en Eva Rojer. In de oktobermaand bidden we 's avonds om kwart voor zeven de Rozenkrans behalve op zaterdag en zondag. Akolieten Zaterdag: 18.30 Jaap Janssen. Zondag: 9.00 René Jansbeken. 10.45 Martin Leenders. 11.45 Pascal Kusters; 18.00 Emiel Kusters. Parochie Brukske Zaterdag: Gezinsviering met als thema: "Bly met al wat leeft". Zondag: 10.00 Eucharistieviering met zang: Francisca Ver helst-van Mil. Voor afspraken kunt U bellen naar de pastorie van de Paterskerk: tel. 80202. ilüHPg :p!^i|§§ waar**! Tar SisS iïY c- t PARFUM: DE DRIJVENDE BRUG DER DROMEN Japanners mogen graag de spot dry ven met de "spitse neuzen" van de westerlingen, maar die wester lingen op hun beurt verbazen zich erover dat de "stompe neuzen" van de japanners ongevoelig blyven voor het sukses van Franse parfums. Natuurlijk gaat het niet om vorm of aftnetingen van de neus. Het is een kwestie van kuituur en achter gronden. Geuren roepen niet de zelfde beelden op voor de oosterling als voor de westerling. Dat is een ge volg van tradities en symboliek en niet van een wezenlyk verschillen de gevoeligheid. Kenzo voelt natuurlijk en intuï tief beide kuituren aan en kent de kode van beiden. Hy leeft, immers op het kruispunt van twee werel den en kreëerde zijn parfum zoals zijn hart het hem ingaf. Zou hij het anders zijn handtekening gegeven hebben? Deze volmaakte verbinte nis zullen zowel "spitse" als "stom pe" neuzen in gelyke mate bekoren. Sommigen zij die niet verder dan hun neus kunnen zien, en dat is zelfs by een westerse neus niet ver - zullen zeggen: wat een heerlijk opgewekt parfum, teder, glimla chend, fris, jong, zo nieuw en lang houdend. De anderen, uit het Oosten, zullen glimlachen, niet slechts uit beleefdheid, maar omdat ze blij zijn in die geur de "drijvende brug der dromen" te ontwaren. Dit aangrijpende parfum verbindt de tantasiën van gisteren met de emo ties van vandaag. dan niet vergeten uw adreswijziging op te geven aan Vredeskerk Zaterdag: Priesterzaterdagvie- ring. Geen H. Mis om 8.00.10.45 Ro zenkrans en biechtgelegenheid. 11.15 Gezongen H. Mis. 13.30 Lof en zegen met het Allerheiligste. Deze viering voor het verkrijgen van priesterroepingen, is voor eenieder toegankelijk. 18.00-18.30 Gelegen heid om te biechten. 19.00 Voora vondmis voor de 27e zondag door het jaar. Voor Jan Hermans (koll.); Tbn Sengers (koll.); Truus Gloudemans-Janssen; zesw.dienst Marian Rutten-Camps; Nellie van Cuyck-Gooren (vd buurt); jgt. Riek van Soest-van Hooy. Zondag: 27e Zondag door het jaar. 8.30 Voor Pierre Thijssen; het geestelijk en tijdelijk welzyn van de parochie. 10.00 Hoogmis. Neder lands. Voor Tien Litjens (vd buurt); jgt. Martinus Bonants. 11.30 Voor Harrie Janssen en overl. fam. Maandag: Gedachtenis van de H.H. Dionysius en gezellen, mar telaren. 8.00 Voor de Christenen die vervolging lijden. 19.00 Voor de zieken van de parochie. Dinsdag: 8.00 Voor de leken. 19.00 Voor Sraar Verstegen (koll.). Woensdag: 8.00 Voor de verzoe ning. 19.00 Voor Ber Wilms (koll.); Tien Litjens (koll.). Donderdag: 8.00 Voor de gezin nen. 19.00 Voor Stien Wijnhoven- Philipsen; Mathijs Michels. Vrijdag: 8.00 Om vergiffenis van zonden te verkrijgen. 19.00 Voor overl. fam. Van Maris-Relouw; Hari ie en Piet Wilms. Zaterdag: 8.00 T.e.v. het Onbe vlekt Hart van Maria. Gedurende de oktobermaand zal elke dag na de avondmis de Rozenkrans worden gebeden, be halve in het weekend. Gedachte van de week "Beleefdheid is welwillendheid in kleinigheden". Akolieten en misdienaars Zaterdag: 19.00 Emiel Ubaghs en Pa scal van Daal. Zondag: 8.30 V.d. Oever. 10.00 Ur- bain v. Weert, Robert Versteegen, John Dommeck. 11:30 Bjora Emonts. Maandag: 19.00 Boy Ramirez. Dinsdag/woensdag: 19.00 Emiel Ubaghs. Donderdag: 19.00 Ivo Niessen. Vrydag: 19.00 Bjom Emonts. Parochie Oostrum Zaterdag: 14.00 Voor bruidspaar Loonen-Martens. 19.00 Harry Ach ten; overl. fam. Sikes-Rutten, Driek Derkx; overl. leden van de voorma lige Bakkersver. Venray: overl. ouders Van Soest-van Vechel; overl. ouders Janssen-Peeters; Hendrica Vennekens-Verschuren; Herman Bruggeman (namens de bewoners van de Bejaardenwoningen). Zondag: 8.30 Lambertus Rutten. 10.00 Voor de bedevaartgangers van Oirlo (zangkoor van Oirlo). Maandag: 9.00 Tbt zeker intentie. Dinsdag: 9.00 Gest. jrd. Jan Ze- gers en Johanna Camps. Woensdag: 9.00 Pierre Van- devenne. Donderdag: 9.00 Voor 'n goede uitkomst Vrijdag: 9.00 Voor 'n zieke. Zaterdag: 19.00 Overl. fam. Madou-v.d. Eisen; Martin Moorrees. Misdienaars: Zaterdag: 19.00 Sandra van Lim- beek. Maud van Arsen, Wendy Jans sen, Monique v.d. Pas. Zondag: 8.30 Marian v.d. Wys. Mari sca Litjens, Nicole v.d. Burgt Elle: Lenssen. 10.00 Misdienaars var Oirlo. Parochie Oirlo Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (Jon ge Garde Koor). Frans Maas; st. Ge rard ten Haaf; Jac Driesen en zoon Jos (jrd): zuster Johannet Lemmen; Thei Philipsen. Zondag: Bedevaart naar O.LVrous te Oostrum. 10.00 Hoog mis. (Dames- en Herenkoor); Johan na Gerritsen-Roelofs; Gon Peeters; Henk Gommans; Overl. van fiam. Nelissen-Verheyen; tot intentie van een zieke (S). Woensdag: 9.00 H. Mis St. Peter Pauwels; Gertruda v.d. Ven; Peter en Gerard Pauwels: st Gerardus Heb ben en echtgen. Vrijdag: 9.00 H. Mis Carolien Phi lipsen; st. Henrica v.d. Ven-Hagens. Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (Da meskoor! Frans Maas; st. Willem Michels en Wilhelmina v. Osch; overl. ouders Verstappen-Verhaag en hun kinderen Joos en Riek. BLUBBEREN IN VERBODEN TUD Zaterdag kreeg een landbouwer uit Ysselsteyn proces-verbaal aangezegd omdat hij op een perceel landbouwgrond aan de Timmer man nsweg te Ysselsteyn aan het blubberen was. 1 We blijven met onze oude fot< nog even bij de voetbalclubs vi voorheen. Deze week een groepsl to van voetbalclub "Victoria" uit) selsteyn in de jaren 1946-47. Staande op deze foto ziet m- v.l.n.r.: Piet Hendriks, Sjef Gielet Jeu Arts, Wim Maessen, Harm U ber. Jan Peeters, Jo Verstegen, Tx Winnen en Huub Gooren. Knielend: Sjaak Hellegere, Chi Hellegere, Grad Arts, Sjeng Willen en Wim van Soest. Archieffoto J. v.d. Putten t Noordsingel 24, Venray Dag en nacht bereikbaar Telefoon 04780-88 8 89 Parochie Leunen 27e Zondag door het jaar Zaterdag: 14.00 Hgm b.g.v. 25-jarig huwelijk Toon Koonings en Annie van den Broek. 19.00 Lsm. Frans Strolenberg (vw buurt); overl. fam. Claessens-Gussen; Henricus Leyssen; Michel Lbonen, Elly Loo- nen en Elly v. Berlo; Teng Claessens (vw buurt); gest. jrd. overl. oudere Kustere-Dirckx en overl. kinderen. Zondag: 8.45 Lsm. voor het wel zyn van de parochie. 10.00 Hgm Henrica Graat-Schafrath; weekd. Bertus Vogelsangs (2); gest. jrd. Piet Loenen, echtgen. en Jan Loenen. Maandag: 19.00 Lsm. Bert Jen- niskens en echtgen.; Hendrik Phi lipsen en Catharina Philipsen-Spreeuwenberg. Dinsdag: 19.00 Lsm. overl. fam. Van Hees-Voesten. Woensdag: 19.00 Lsm. overl. fam. Van Rens-Loonen. Donderdag: 19.00 Gest. jrd. Jo hannes Loenen en Leida, Loenen-Poels. Vrijdag: 13.30 Hgm b.g.v. 25-jarig huwelijk Sjaak van Rhee en Tonny Philipsen. 19.00 Weekd. Maria Rouwet-Styns (6). Zaterdag: 19.00 Lsm. Harrij Geurts en overl. fam.; lbon Ver- schuuren (vw Overbroek e.o.); Ma thijs Litjens en echtgen.; Peter Lackner; jrg. Gerard Hendrickx; gest. jrd. overl. fam. Wilmsen- Verheijen en dochter Lies; Peter Goumans en echtgen.; Peter An toon Janssen. Akolieten Zaterdag: 19.00 Eef Leijssen en Frank Litjens. Zondag: 8.45 Frank de Klein en Jos Direks. 10.00 Fred Litjens, Mare Theunissen en Paul de Klein. Misdienaars ma t/m wo: 19.00 Sjef Drabbeis en Erik Litjens. do t/m vr: 19.00 Marcel Broers en Robby Willems. Lektoren Zaterdag: 19.00 mej. G. Reintjes. Zondag: 8.45 dhr. H. Boveée, Huwelijksafkondiging Henk Wismans uit Mereelo en Truus Broeren uit onze parochie (3e roep). Mededeling Dit jaar wordt Allerheiligen gevierd in het weekend van 28-29 oktober. Op zondag 29 oktober is er om 14.30 uur een Gebedsdienst voor Allerzielen in de kerk met aanslui tend stille tocht naar het kerkhof. In het weekend van 21-22 oktober is er Kerkdeurkollekte i.v.m. We reldmissiedag. 'n abonnement waard Rektoraat Heide Zaterdag: 19.30 Avondmis voor Herman Janssen v.w. de buurt; Grad Derikx en Nellie Claessens De- rikx; overl. familieleden Nellen- Rutten; Sjef Michels en uit dank baarheid t.e.v. de H. Antonius. Zondag: 27entwintigste zondag door het jaar. 10.00 Hoogmis voor voor rektor Cox v.w.. Acolieten Ron Swinkels en Igor Erben. Misdie naars van de week Sylvia en Hanne- ke. Zaterdagavond 7 okt- en zondag 8 okt. kerkdeurkollekte voor de Oosterse Kerken. Maandag: 8.00 H. Mis. Dinsdag: 8.00 II. Mis v.d. overl. oudere Huisman-Poules en overl zoons. Woensdag: 8.00 II. Mis voor Helm Claes en overl. fam.leden. Donderdag: 8.00 II. Mis. Vrijdag: Eerste vrijdag van de maand. 8.00 H. Mis. Zaterdag: 19.30 Avondmis voor Herman Janssen v.w. de buurt en voor Martinus Rongen en Johanna Gerrits. Rektoraat Veulen 27e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 Hgm. voor Lam bert v. Ooi en zoon Wim; Jac Clas sens en Grad Classens; Henri v. Lipzig; voor priesterroepingen; Al- bert Louvet. Zondag: 11.00 Hoogmis voor Leen v. Stavoren; jgt. Ant. Tim mermans. Maandag: 9.00 H. Mis voor een zieke Dinsdag: 9.00 H. Mis voor rektor Geurts, rektor Verbugt en Lena v. Dongen. Woensdag: 8.00 H. Mis t.e.v. O.L.V. v. Fatima voor fam. Van Staveren. Donderdag: 8.00 H. Mis voor een Vrijdag: &00 H. Mis. Akolieten zondag: Peter Knapen en Mare v. Kempen. Misdienaars Marcel Vermulst en Gertjan IIol- termans. kió' ni ii Parochie Ysselsteyn Zaterdag: 14.00 T.i.v. het zilveren bruidspaar Vollenberg-Verheijen. 19.00 Mndd. J. Swinkels; Jacq. Claessens; ouders Thijssen-Direks; oudere Litjens-Fleurkens; C. Jennekens-Poels (buurt); M. Tbnnaer-Franssen (buurt; Petronel la Geurts-Peeters. Zondag: 9.30 Geestelijk welzijn van de parochie. 11.15 Overleden parochianen. Maandag: 19.00 Jrd. Grad Fleurkens. Woensdag: 19.00 Jan en opa Janssen; overl. fam. Muldere- Maessen; uit dankbaarheid (fam.H.). Vrijdag: 19.00 Overl. fam. Stevens-Pijpers. Misdienaars Zaterdag: 14.00 B. Pouwels en C. Smits. 19.00 Marl. Potten en D. v.d. Burgt. Zondag: 9.30 E. Jenneskens en N. jaspers. 11.15 Maij. Potten en B. Vergeld. Maandag/vrijdag: Rob en Thijs Berkere. Woensdag: P. v.d. Munckhof en P. Potten. Spreuk van de week "Laten we nog eens opnieuw be ginnen want tot nu toe was het niet veel" (St. Franciscus van Assisi). Maandag, woensdag en vrydag om 18.50 uur Rozenkransgebed!. Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 Harrie Bouten (kaartcl. de Engel); Mathieu v.d. Ven- ne (le 6w). Misd.: Roel Creemere en Willem Loonen Zondag: 10.00 Sjef Verhoeven. Misd.: Suzanne Wilms en Yvonne Tijssen. 11.30 Wiel de Rijck. Misd.: Wilma v. Osch en Wendy Bonants. Maandag: 8.30 In dankzegging fam. Arts-Gielen. Dinsdag: 8.30 Harrie Bouten. Woensdag: 19.00 Ilanna Hoenselaar-Tijssen; vinna Arts-v.d. Zanden (3e 6w): Pauline Versteegen (le 6w). Misd.: Bianca Hermans en Ingrid Wismans. Donderdag: 8.30 Henricus Verhaag. Vrijdag: 14.00 Huwelyksmis voor Henk Wismans en Truus Broeren. Zaterdag: 19.00 Jacobus en Simo- netta v. Osch-van Vegchel; Mathieu v.d. Venne (2e 6w). Misd.: Esther Brands en Kim Thielens. Kerk poetsen Mevr. v. Ass en mevr. Franssen-Arts. Rozenhoedje bidden: iedere dag voor de H. Mis. uw weekblad Rektoraat Vredepeel Zaterdag: Feest van H. Rozen krans. 19.00 Fam. Renkens- Ermens. Zondag: 27e Zondag door het jaar. 10.00 Voor Voor de intenties van de parochie. Maandag: H. Ludovucus Ber- trandus, missionaris Zuid- Ainerika. 8.30 Voor missiona rissen. Dinsdag: H. Gereon en gezellen. 8.30 Byz. intentie (M.J.) Woensdag: H. Gummarus. 8.30 Harrie Bouten. Donderdag: 8.30 Voor de kerk in Indonesia. Vrydag: 10.30 25-jarig huwelijks feest van fam. Wijnants-Nellen. Zaterdag: H. Callistus, paus en martelaar. 19.00 Frans Geven (jgt). Misdienaars Zaterdag: Renzo van Duijnhoven en Janine Classens. Zondag: Olga en Rudy Klaassen. Lektoren Zaterdag: Maria Lenkens-Ermens. Zondag: Jan Classens. Een gedachte: Paulus vraagt ons vandaag: "Schaam u niet om voor de Heer te getuigen" (2 Tim 1.8). Schamen we ons tegenwoordig niet vaak voor ons Christenzijn??? Zijn we niet bang om uitgelachen te worden als men weet dat wij onze plichten doen??? Rektoraat Smakt Zaterdag: 19.00 Avondmis voor fam. Rouwens-Smits en zoon Jan-, Theo Janssen en Truus Beerkens en t.z.i. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees voor voor b.z.i. en uit dankbaar heid. 10.00 Hoogmis voor fam. Roosen-Welbere van Elk en Rob Konings. Woensdag: 9.30 H. Mis t.e.v. de H. Jozef voor intenties van de pelgrims. Vrijdag: 9.30 H. Mis t.e.v. O.L.V. van de Rozenkrans en v.b.i. Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Op zondag 8 oktober zal in het IM- BO, Leunseweg 2a te Venray, ds. H.J.C. van Es voorgaan in de dienst, waarin de Maaltijd van de Heer ge vierd wordt. Aanvangstijd is 10.00 uur. Tijdens de dienst is er kinder opvang en wordt er kindemeven- dienst gehouden. Attentie: dinsdag 10 okt.: Gemeente-avond in "de Hommel", aanvangstijd is 20.00 uur. Ds. B. Roothuizen spreekt over "40 woor den in de woestyn". Jehovah Getuigen Hierbij nodigen wij u uit voor het bijwonen van een bijbeltoespraak met als thema Hoe goed kent u God? in de Koninkrijkszaal aan de Henri Dunantstraat 11, aanvang 10.00 uur. Gratis toegang, geen kollekte. GEEN ONGEVAL MAAR KLAPBAND Er kwam maandagavond bij de politie een melding binnen van een dame, die op de Puttenweg een zwa re klap had gehoord. Zij dacht aan een autobotsing. De politie toog op onderzoek uit, maar kon van een ongeval niets ontdekken. Wel een verklaring voor die klap. Een autoband van een wagen, van het in kolonne ry- dend circus Bavari, was geklapt. Om het wielverwisselen te bevei ligen bleef de politie maar even posten en zorgde met een zwaai licht voor de verkeersveiligheid. REE ONTSNAPT Lang heeft een ontsnapte reegeit niet van haar vrijheid kunnen ge nieten. Nadat een melding bij de politie was binnengekomen, dat er een ree op de Ysselsteynseweg zou lopen, kon het dier zo dicht worden benaderd, dat ze met een verdo vingsgeweer kon worden geraakt. Verdoofd weid de reegeit weer in het afgesloten parkje van de eige naar gezet. Laten wij met Mari bidden tot God onzt Vader. Om geloof en vei trouwen voor jong mensen, die het vaal niet gemakkelijk het ben: dat zij zie gesterkt weten do( ons geloofs- meeleven. O.L. Vrouw Behoude nis der Kranken bil voor ons. Door de week in dl oktobermaand dage lijks na de H. Mis van uur rozenkransgebei in de kerk van Oostrum. Bidt u mei ons mee? Denkt u aan de zinningsavonden donderdag 5, 12 en oktober? Om 20.00 ui in het gemeenschap! huis. U bent van hart! welkom. MISHANDELING In de nacht van vrijdag op zai dag, even na het middemachtei uur, reed over de Ysselsteynsen ter hoogte van Heide, een tien jongeren per fiets en ze hadil daarbij de gehele breedte van weg nodig. Een autobestuui claxoneerde om de fietsers te ki nen passeren. Op een gegeven i ment dacht hij dat het zou lukkf— via de wegberm, maar op dat ment sloeg een van die fietsers het dak van de auto. De bestuun maakte zich daarover kwaad, stopte en sloeg een van de fiets in het gelaat. Die deed daarvan a gifte. Van een en ander zal proi verbaal worden opgemaakt. OVERBEMESTING Op een bouwland nabij de 11 senberg had een landbouwer zov gier gedumpt dat er grote plasf bleven staan. Omdat ook dat in politieverordening verboden werd tegen die landbouwer prot verbaal opgemaakt. De stank niet te harden en de gier kon i binnen de vastgestelde tijd word ondergewerkt. BED GESPREID Uit een textielzaak aan de Bit werden door een man en vro met een naar schatting 17-ja meisje, een negental dekbedoi trekken in een plastiek zak ge<" Het drietal verliet de winkel zoiu y te betalen. Dat werd door win)r personeel ontdekt en een tw« winkelbedienden renden het d tal achterna. De plastiek zak mé dekbedovertrekken werd toen i gegooid terwijl het drietal in dnikte van het winkelend publ kon ontkomen. Wel kreeg de pol een goed signalement.

Peel en Maas | 1989 | | pagina 18