Gaat u Manufacturenzaak JAC. FONCK 7ENÜH KERKELIJKE DIENSTEN OPENING PEEL EN MAAS verhuizen? - de gemeente uw parochie- geestelijkheid - uw Ierarit: Begrafenisonderneming SJENG GOUMANS PEEL EN MAAS Donderdag 28 september - Paginal Grote Kerk Deken C.J.R. Buschman, Eindstraat 6. lel. 81275; kapl. H. de Wit O.F.M.. Interest raat 29. tel. 82385 b.g.g. 85855. Zaterdag: II. Hieronymus. 9.00 Lsm..They Voermans (koll.). 19.00 ZONDAGÜIENST: Thema in dit weekend; "Honger Hoeft Niet". Voor overl. ouders Arts-Verkoeyen; Riek Üeelen-Beerkens: Theodora van de Ven-Cleven (koll.): overl. ouders Versehuuren-Direkx; Jos van Hout (buurt Pr. Bernhardstr.); Maria Oudenhoven-Janssen (koll.); Maria Bertrams-Hendriks (koll.); ouders Hanen-Willems (S); Sjen Hendriks en overl. fam.: Jos Jans-Beken (koll.). Zondag: Zesentwintigste zondag door het Jaar. 8.00 Lsm. Dina Wismans (S); voor de parochie. 9.30 I.at. llgm. Jo Wennekers-Muijsers; Pastoor M.J. van Boxtel (S); Harry Poels (koll.); jrd. Door van der Sterren-Hendrikx. 11.00 Ned. Hgm. overl. ouders Jans-Beken-van Kes- sel, zoon Arnold en kleindochter Jacqueline; overl. ouders Coopmans-van Kessel: ouders Seuren-Linssen: Maria Janssen- Vullings (koll.); Gerard van Rijs- wljck (koll.); overl. ouders Van Baarsen-van Tbor: Anna Barents- Linders (koll.). Maandag: H.H. Engelbewaar ders. 8.40 ROZENKRANSGEBED t.i.v. de bewoners in het Centrum; waarna eucharistieviering: tot zeke re intentie (A): Le.v. de H. Maagd Ma ria O.L. Vrouw van de Rozenkrans. Dinsdag: H.H. Ewalden. 8.40 RO ZENKRANSGEBED Li.v. de bewo ners v.d Üraiyebuurt; waarna eucharistieviering: oude stichtin gen. 9.45 Eucharistieviering ver zorgd door de kinderen van de basisschool "De Vlaswei", thema "Honger Hoeft Niet". 19.00 Lsm. Nel Bovee-ClaassenJan Smits en overl. fam.: Hermina v.d. Laar-v. Els; Jos van Hout (koll.). Woensdag: H. Franciscus van Assisi. 8.40 ROZENKRANSGEBED U.v. de bewoners v.d. Molenkleffen; waarna Eucharistieviering; tot ze kere intentie. Donderdag: 8.40 ROZENKRANS GEBED t.i.v. de bewoners van het Desselke; waarna Eucharistievie ring: Jaap Hendricx. 19.00 Lsm. overl. ouders Van Osch-Hebben. Vrijdag: H. Bruno: Eerste vry- dag van de maand. 8.40 ROZEN KRANSGEBED t.i.v. de bewoners van de buurt Noord-West; waarna Eucharistieviering: te.v. het H. Hart van Jezes. 9.30 wordt de H. Commu nie naar de zieken gebracht. Zaterdag: Heilige maagd Maria van de rozenkrans. 8.40 ROZEN KRANSGEBED Lj.y., ,yle bewoners van het Brock en omgeving: waarna eucharistieviering: Harrie Messe- maeckers: They Voermans (fam. Wyn hoven). 19.00 Lsm. ZONDAG- DIENST. Herman Bexkens en overl. fam.: Teng Klaassen (koll.): Johan Moorrees en overl. fam.; Maria Janssen-Vullings (koll.); Sjeng Hen driks en overl. fam.; overl. ouders Hendriks-Ariëns en fam.; Maria Bertrams-Hendriks (koll.). Akolieten Zondag: 9.30 Jan Verstappen. Misdienaars en lektoren Zaterdag: 19.00 Wilco Jansen. Lek tor: W. Bistervels. Zondag: 9.30 Wilbert van Ham en Peter Harrewijn. 11.00 Bart Derkx en Amoud Welschen. Lektor: J. Truyen. Mededelingen: Oktobermaand - Rozen- kransmaand: Maandag twee okto ber is het weer zo ver!. We beginnen dan met alle aanwezigen in de kerk samen het ROZENHOEDJE te bid den om tien over half negen. Een mooie dag om te starten. Eerst sa men het Rozenhoedje bidden, dan met elkaar eucharistie vieren en daarna de markt over. die weer met kramen op zyn oude stekkie staat en dan nog even een bezoekje in de Mariakapel aan de Grote Markt. Al degenen die een kerktelefoon heb ben bidden natuurlyk met ons mee. De algemene intentie voor de ze maand is: "Verdieping van het geloof in onze Parochie". By de mi- sintenties leest u welke wyk by zon der in de aandacht van Onze Lieve Vrouw wordt aanbevolen! Komt op. parochianen van de Petrus Banden, laat aan Maria zien. dat wy. van de Grote Kerk, banden hebben met Hierboven en met elkaar. En laten wy In deze ROZENKRANSMAAND de dag beginnen met het bidden van het ROZENHOEDJE. Kapel SU Servalius Zaterdag: 18.30 Liturgieviering met volkszang. Voorganger J. Korff. Misdienaar Bas Dirkx. Lektrice Zr. Hëlène. Zondag: 9.30 Liturgieviering met koor en volkszang. Voorganger J. Korff. Intentie: levende en overl. fam.leden Gerlts-Wijnhoven. Lek trice Zr. Jacinta. Maandag: 16.45 Liturgieviering. Voorganger J. Korff. Dinsdag: 13.45 Liturgiegroep. 16.45 Liturgieviering. Voorganger G. van Loenen. Woensdag: 16.45 Liturgieviering. Voorganger J. Korft'. Donderdag: 16.45 Liturgievie ring. Voorganger G. van Loenen. Vrijdag: Geen viering. 'n abonnement waard Paterskerk Zaterdag: 17.00 Gelegenheid om te biechten. 18.30 ZONDAGSVIE RING. Toon van Ooi (koll.); Jan Cup pen (buurt); uit dankbaarheid; overl. fam. Hendriks-Arts. Zondag: 9.00 An toon en Nel Luypers-Philipsen; voor de paro chie. 10.15 Feestelyke Hoogmis ge zongen door de Zangers van Sint Frans b.g.v. hun 30-jarig bestaan; uit dankbaarheid; Kon rad Thijssen en overl fam.; Frans Verblakt. 11.45 Uit dankbaarheid; Antoon Peters. 18.00 Overl. fam. Philipsen. Maandag: 8.00 Voor overl. ouders (B). 19.00 Zuster Judicaël van den Berg. Dinsdag: 8.00 Overl. ouders Akkermans-Timmermans. 19.00 Jacques Nysen. 19.45 Gebedsdienst en herdenking van het zalig afster- van van Franciscus in het koorge deelte van de kerk. Belangstellen den. byzonder leden van de Fran ciscaanse gemeenschappen, zyn daarbij van harte welkom. Woensdag: Feest van St. Francis cus. 8.00 Antoon en Nel Luypers- Philipsen. 19.00 Overl. oudere Dupont-Gooren; Martha Thielen- Stevens en fam. Donderdag: 8.00 Zuster Irmgar- dis Cremere. 19.00 Run. Peters-Arts; jrg. Karei Derickx en overl. fam. Vrijdag: 8.00 Overl. fam. Arts- Janssen. 13.30 II. Mis uit dankbaar heid b.g.v. het 25-jarig huwelijk Hendriks-van Ooi. 19.00 Gezinsmis Overl. oudere Janssen-Krijns en kinderen. Zaterdag: 8.00 Celina Rojer en Constant Rojer in de Oktobermaand, te begin nen maandag 2 oktober bidden wy 's avonds om kwart over zeven de rozenkrans, behalve op zater dag en zondag. Akolieten Zaterdag: 18.30 René Jansbeken. Zondag: 9.00 Martin Leenders. 10.15 Jaap Janssen en Emiel Klisters. 11.45 I'ascal Kustere. 18.00 Martyn Smelt. Maandag, woensdag en vrydag: Sas- kia en Roel. Dinsdag en donderdag: Roy Trois- fontaine en Roy Rutten. Vredeskerk Zaterdag: 18.00-18.30 Gelegen heid om te biechten. 19.00 Voora vondmis voor de 26e zondag door het jaar. Zang door het Kinder- en Jeugdkoor "De Vredskloiyes" daarom geen kinderwoorddienst Voor Piet Kustere (koll.); Ton Sen- gers (koll.); Truus Gloudemans- Janssen; Tbon' Albers; Nellie van Cuyck-Gooren (v.d. buurt); tot oip zonder intentie*(C). Zondag: 26e Zondag door het jaar. 8.30 Voor Sraar Verstegen (koll.); voor het geestelijk en tijde lijk welzyn van de parochie. 10.00 Hoogmis. Gregoriaans. Tbt bijzon dere intentie (C); Tien Litjens (v.d. Buurt). 11.30 Voor Fons Scaf (koll.). Maandag: Gedachtenis van de H.H. Engelbewaarders. 8.00 Voor de zieken van de parochie. 19.00 Voor Theo Thielen; Stien Wijnhoven-Philipsen (koll.). Dinsdag: 8.00 Voor overl. oudere Derikx-Geurts. 19.00 Voor Martinus Pontman en Gysbertus van Blok land; jrg. Annie Goumans (1984). Woensdag: Peest van H. Francis cus van Assis. 8.00 Voor de weldoe ners van de parochie. 19.00 Voor Ber Wilms; Tien Litjens (koll.). Donderdag: 8.00 Voor Voor de Christenen die vervolging lijden. 19.00 H. UUR Uitstelling van het Al lerheiligste. Voor priesterroepingen en roepingen tot het religieuze leven. Vrydag: Eerste vrijdag. 8.00 Als eerherstel aan het Goddelijk Hart 18.30 Kruiswegoefening. 19.00 Voor Voor overl. oudere Thielen- Ilendriks en overl.fam.; jrgt. Sjang Lenssen en voor overl. oudere en kinderen. Zaterdag: Gedachtenis van de H. Maagd Maria van de Rozenkrans. Geen H. Mis om 8 uur; wegens Priesterzaterdag-viering om 11.15 uur gezongen H. Mis. Gedurende de oktobermaand zal elke dag na de avondmis de ro zenkrans worden gebeden (behal ve in het weekend). Gedachte van de week "Men opent het hart van ande ren, als men z(jn eigen hart opent". Akolieten en misdienaars Zaterdag: 19.00 Emiel Ubaghs. Zondag: 8.30 V.d. Oever. 10.00 Ur- bain v. Weert Robert Vereteegen. John Dommeck. 11.30 Bjom Emonts. Maandag: 19.00 Boy Ramirez. Dinsdag/woensdag: 19.00 Emiel Ubaghs. Donderdag: 19.00 Ivo Niessen. Vrijdag: 19.00 Björn Emonts. Parochie Oostrum Zaterdag: 19.00 Gest. jrd. Theodo- rus van Arsen; gest.jrd. overl. ouders Tijssen-Petere. Zondag: 8.30 Overl. fam. Kessels- Verheyen. 10.00 Lies en Herman Jeuken-Verhulsdonk; Gerda Jans sen: Jeu Arts; Piet Litjens; Lei Jans sen; Harry Bol; Gertruda Claessens-Drabbels; Piet Custere. (Jongerenkoor "Harmony"). Maandag: 9.00 tot zekere in tentie. Dinsdag: 9.00 Voor 'n zieke. Woensdag: 9.00 Gest jaard. Aiei- da Claessens-Tteeuws en Albert Claessens. dan niet vergeten uw adreswijziging op te geven aan Parochie Brukske Zondag: 10.00 Eucharistieviering met zang: Anna Lindere-Donders; levende en overl. fam. Hendriks. Voor afspraken kunt U bellen naar de pastorie van de Paterskerk: tel. 80202. t Noordsingel 24, Venray Dag en nacht bereikbaar Telefoon 04780-88 8 89 Donderdag: 9.00 Gest. jaard. Mar tinus Verheyen en echtgenote. Vrijdag: Eerste vrijdag van de maand. 9.00 Voor de overl. van hen die offerden met Allerzielen. Zaterdag: 14.00 Voor het bruidspaar Loonen-Martens. 19.00 Harry Achten; overl. fam. Sikes- Rutten; overl. leden van de voorma lige Bakkersvereniging van Venray; overl. oudere Van Soest-van Vechel; overl. oudere Janssen-Peeters; Hen- drikca Vennekens-Vereehuren. Misdienaars: Zaterdag: 19.00 Monique Janssen, Callista Smedts, Lonneke van Assel- donk. Kim Hermans. Zondag: 8.30 Tom Vaessen, Mark Camps. Rob Jeucken, Jip Swinkels. 10.00 Karlyn Jacobs. Martine Bo- nants. Yvonne Thielen, Nicole van Osch. Maandelijkse kollekte In dit weekend in alle H. Missen de maandelijkse kollekte voor onze eigen kerk. Houd onze mooie kerk in stand! Oktobermaand - Rozen- kransmaand. Gedurende de okto bermaand wordt er elke dag na de H. Mis van 9.00 uur de Rozenkrans /gebeden-.Mogen we. op 'n grotere ópkomsl. rekenen in die H. Missen? Parochie Oirlo Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (Me dewerking "Gluck"). Maria Cathari- na Martens-Philipsen; overl. oudere Janssen-Aarts; Frans Maas. Zondag: 11.00 Hoogmis. Mathieu van Rijswijck; overl. fam. Bister- veis; Alfons Kurvere; Jan Janssen; Johanna Gerritsen-Roelofs. Woensdag: 9.00 H. Mis st. Willem Steeghs; Maria Janssen: Maria Maassen; st. Math Baeten en Johan na Smits; t.e.v. O.L. Vrouw van Alt. Dur. Bijstand (S). Vrydag: Eerste vrijdag van de maand, toegewyd aan verering H. Hart van Jezus. 9.00 H. Mis t.e.v. H. Hart en voor priesterroepingen; Ca- rolien Philipsen; st. Jan Muyzers. Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (Jon ge Garde Koor). Frans Maas; Jac Driessen en zoon Jos (jrd.): st. Ge rard ten Haaf; Zuster Johannet Lemmen; Thei Philipsen. Zondag 8 oktober: Bedevaart naar Oostrum. Hoogmis 10.00 uur. Parochie Castenray Zaterdag: 19.00 Voor W. Tacken (koll.); Mina Maes-Baeten (koll.). Zondag: 8.00 Voor de parochie t.e.v. O.L.Vr. v. Alt By stand. 10.00 Voor Wim Geerets (koll.): Marie v. Kuijck en overl. oudere V. Kuijek- Ver rijdt. Dinsdag: 19.00 Bernard Friesen (koll.). Woensdag: 19.00 Gezinsmis (offe raars). Donderdag: 19.00 Voor Wilhelmi- na binders en Leonardus Geurts. Vrydag: 8.00 Voor Geert Classens. Misdienaars Michel en Marianne: zaterdag, dins dag en woensdag. John en Pieter Jan: zondag 8.00. donderdag en vrydag Joep en Joan: zondag 10.00. Parochie Leunen 26e Zondag door het jaar "Mi grantenzondag". Eerste zondag van de maand: bijzondere kollekte voor eigen kerk. Zaterdag: 19.00 Lsm. Harrie Cor- nelissen en Maria Comelissen- Vloet; Tbon Verechuuren; Mathys Litjens en echtgenote; Bert Géifrts. Zondag: 8.45 Lsm. voor het wel zyn van onze parochie. 10.00 Hgm. voor Theo Brok; weekd. Bertus Vo- gelsangs (1). Maandag: H.H. Engelbewaar ders. 19.00 Lsm. Maria Looncn- Scheffere. Dinsdag: 19.00 Lsm. Sef Gooren: Frans Strolenberg (vw bejaarden). Woensdag: H. Franciscus van .Assisi. 19.00 Lsm. Overl. tam. Verkoeijen-Janssen en Frans Ver- koeijen; Han Ouwerkerk-Mandere. Donderdag: 19.00 Lsm. Frans van Bavel en overl. fam. Vrijdag: Eerste vrijdag van de maand. Vanaf 8.45 uur Ziekencom munie aan huis. 19.00 Lsm. t.e.v. H. Hart (vw offerblok); Leo Loenen en overl. fam. Loenen-Croonen; weekd. Maria Rouwet-Styns (5); gest. jrd. Jaap Josten. Zaterdag: 14.00 Hgm. b.g.v. 25-jarig huwelyk van Toon Koo nings en Annie van den Broek. 19.00 Lsm. Frans Strolenberg (vw de buurt); overl. fam. Claessens- Gussen-, Henricus Leijssen; Michel Loonen. Elly Loonen en Elly van Berlo; Teng Claessens (vw de buurt); gest. jrd. overl. oudere Kustere- Direkx en overl. kinderen. Akolieten Zaterdag: 19.00 Sjef Drabbels en Daan Moerkerk. Zondag: 8.45 Erik Litjens en Daan Loenen. 10.00 Erik Direks. Mare Theunissen en Paul de Klein. Misdienaars ma t/m wo: 19.00 Marcel Broers en Robby Willems. do t/m vr: 19.00 Anouk fVerstap» pen en Maaike Leijssen. Lektoren Zaterdag: 19.00 Mevr. G. Weys. Zondag: 8.45 dhr. J. Reintjes. Gedoopt Roy Tissen, Polkastraat 18. Huwelyksafkondiging Henk Wismans uit Mereelo en Truus Broeren uit onze parochie (2e roep). Rektoraat Heide Zaterdag: 19.30 Avondmis voor Herman janssen v.w. (koll.). Zondag: Zesentwintigste zondag door het jaar. 10.00 Hoogmis voor Sjang Janssen v.q. (koll.); Rector Cox vw. (koll.). Maandag: H.H. Engelbewaar ders. 8.00 H. Mis. Dinsdag: 8.00 H. Mis. Woensdag: 8.00 H. Mis. Donderdag: 8.00 H. Mis. Vrydag: 8.00 H. Mis. Zaterdag: 19.30 Avondmis voor Herman Janssen v.w. (koll.); Grad Derikx en Nellie Claessens-Derikx. Misdienaars Eddie en Ralph. Zondag: Roel van Rens en Richard Janssen. Rektoraat Veulen 26e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 Hgm. voor Jaco bus Ewals en echtgenote; overl. fam. Van Soest-Cox. Zondag: 11.00 Hoogmis als jgt. voor Jan Reintjes en echtgenote. Begin Rozenkransmaand. Maandag: 9.00 H. Mis uit dank baarheid. Dinsdag: 9.00 H. Mis voor Sjen en Piet Heesen. Woensdag: 8.00 H. Mis. Donderdag: 19.30 H. Mis v. L.V.B. Vrydag: 8.00 H. Mis te.v. II. Hart en intentie fam. Geelen-Boonen; uit dankbaarheid; fam. Ilagens- Reintjes. 10.00 Ziekencommunie. Akolieten zondag: Jac Nijsen en Twan Hagens. Misdienaars Thijs van Kempen en René Reintjes. 3e Huwelijksafkondiging: Wim Wismans en Anita Gellings. Parochie Ysselsteyn Zaterdag: 19.00 Mndd. J. v.d. Ven: ird. G. van Ilugten; C. Jenneskens- Poels (gemeensch.huis); F. Claes sens (fam. Claessens): leden en overl. leden LLTB. Zondag: 9.30 ('/Asperges me!') Jrd P. Claessens en echtgen.; F. Keysere. 11.45 Jrd. F. Bouwmeister; mndd. M. Tbnnaer-Franssen. W-fi. onzer Zie Etalages! Zie Etalages Damesstoffen Gabardine, Travers, Popeline, Crêpe de Chine, Chameuse, Serge Cheviots, Satinets, Mantelvoerings enz. man Vitrages Prachtsorteering Vitrages, Franjes. Landhuisstof, Chenilles. Stukgoederen ia£3BBHBE3a Geel en Wit Katoen, Keper, Bedhiber, Beddebonten, Zwanendons, Poolbontcn. Haarlemmerbont, Brabantstof, Boezeroenstof, Flanellen, Molton enz. Lingeries en Tricotgoederen. fl&lranc Leidsche wollen Dekens, Molton Dekens, UCHCUb Gestikte Dekens. Baby-Artikelen Luiers, Tetraluiers, Truitjes, Broekjes, Doopjurken enz. enz Kousen en Sokken Kinder- en Dameskousen in wol, zijde, fille decosse, katoen. Wollen, Katoenen en Fantasie Heeren-Sokkeu. Fournituren Festons, Kanten, Gallons Knoopen enz. HpArpn-Mndpartikplpn Boorden' Dassen, Eng. Hemden Bretelles, Handschoenen enz. Sajetten en Wollen Garens: Parfumeriën, Toilet- en Huishoudzeepen- C.R.E.S. Schoenen Uitsluitend prima kwaliteiten Geen exeptioneele opening«aanbieding onze geweldig lage prijzen zijn standaardprijzen. Heden en volgende dagen stellen wij bij aankoop van f I.- of meer, ijlL ,y een groolen en fraaien LUCHTBALLON beschikbaar. GUOOTE 9 Maandag: 19.00 C. Jenneskens- Poels (LVB); G. Vermeulen en echtgen. Woensdag: Peest van de H. Fran ciscus van Assisie. 19.00 Th. San ders; overl. oudere Van Haeren-Suermondt. Vrydag: 19.00 Overl. oudere Janssen-Bergmans; fam. Hendriks- Fleurkens. Misdienaars Zaterdag: 19.00 Maij. Potten en D. Wynands. Zondag: 9.30 D. v.d. Burgt en B. Slangen. 11.15 R. Jenneskens en Tj. Jenneskens., Maandag: B. Pouwels en Sj. Slangen. Woensdag: P. v.d. Munckhof en N. Jaspers. Vrijdag: E. Jenneskens en B. Vergeldt. Spreuk van de week "Geleid ons door 't leven, o. Ster- re der zee!" Doopsehema (Oktober) Op de zondagen 8 en 22 oktober kan het H. Doopsel worden toegediend: eventueel ook op ande re doordeweekse dagen. Maak tydig een afspraak. Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 In dankbaarheid; Sibertus Muysere; Maria Michels. Misd.: Heidy Litjens en Anke Broeren. Zondag: 10.00 Mevr. Van Dyck- Sandere. Misd.: Bianca Hermans en Ingrid Wismans. 11.30 Tot int. van O.L. Vrouw. Misd.: Joy Arts en Karin Duykere. Maandag: 8.30 Martien v.d. Zanden. Dinsdag: 8.30 Martinus en Gerar- dina Arts. Woensdag: 19.00 Anna Arts-v.d. Zanden (2e 6w). Donderdag: 8.30 Mevr. De Rijck- v. Meyel; Martinus v. Dijck en Fran- cisca Steeghs. Vrydag: 11.30 Huwelijksmis voor Wim Wismans en Anita Geiling. Mis.: Martijn en Bas Wilms. Zaterdag: 19.00 Harrie Bouten (kaartclub de Engel): Mathieu v.d. Venne (le 6w). Misd.: Roel Creemere en Willem Loonen. Kerk poetsen Mevr. Stiphout-v. Osch en mevr. Van Ass. Eerste zondag van de maand: Kollekte voor de kerk! Rektoraat Vredepeel Zaterdag: H. Hieronymus. 19.00 Run. Arts-Mennen. Zondag: 26e Zondag door het jaar. 10.00 Voor Pan. Van Sambeek- v.d. Heiden; fam. Van Hoof-FIeuren en voor rektor Verwielen (zijn sterfdag). Maandag: H.H. Engelbewaar ders. 8.30 Voor de parochie. Dinsdag: H. Franciscus Borgia. 8.30 Jgt. Maria Petere-Hackvoort. Woensdag: H. Franciscus van Assisie. 8.30 Bijz. int. (M.J.). Donderdag: 8.30 Fam. Comelissen-Hendriks. Vrijdag: H. Bruno. Eerste vrij dag van de maand. School mis. 830 Iter ere van H. Hart. Zaterdag: H. Maagd Maria van de Rozenkrans. 19.00 Fam. Lenkens- Ermens. Misdienaars Zaterdag: Ellen v.d. Cruyssen en Gerben van Duijnhoven. Zondag: Stefanie en Kora Arts. Lektoren Zaterdag: Dora Arts-Mennen. Zondag: Jan Classens. Van 5-8 oktober is het internatio naal Eucharistisch Congres in Se oul (Korea). Moge ook onze liefde en geloof in de tegenwoordigheid van Christus in de H. Hostie vermeer derd worden. Oktober is de maand van de Ro zenkrans. Hebt u 'n Rozenkrans? Rektoraat Smakt Zaterdag: 19.00 Avondmis voor vader en moeder Philipsen; fam. Smits-Voesten; Mia Bouten- Gijsberts. Zondag: 8.30 R. Mis te Hol thees voor Peter v.d. Ven; fam. V.d. Heij den en t.z.i. 10.00 Plechtige Hoog mis t.g.v. 12^-jarig bestaan van onze K.V.O. vrouwenvereniging, op geluisterd door ons gemengd koor en verzorgd door K.V.O. Intenties voor Thei Arts; Martinus Martens en Hendrika Martens-Michiels; Re ne Buyzen; fam. Roosen-Elbere en fam. Schohaus. Woensdag: 9.30 H. Mis t.e.v. de H. Jozef en uit dankbaarheid. Vrydag: 9.30 H. Mis t.e.v. O.L.V. van de rozenkrans. Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Op zondag 1 oktober zal in het IM- BO. Leunseweg 2a te Venray, een ge zamenlijke dienst gehouden worden met "Heel de kerk, heel de wereld". Voorgangers zijn pater F. Meyer en ds. H.J.C. van Es. Aan vangstijd is 10.00 uur. Tijdens de dienst is er kinderopvang en wordt er kindemevendienst gehouden. Na afloop is er koffiedrinken. Op 27 februari 1926 opende J Fonek in de Grotestraat zijn i facturenzaak, die in de daarop y gende jaren als Magazijn De 7jJ J grote bekendheid verwierf in 1 Noordlimburgse en Oost-Nooi brabantse. Jac Fonck runde zij zaak voorspoedig en menige ui breiding van de winkelomvang wj in die tyd noodzakelijk. In 1956 deed Jac Fonck zijn m nufacturenhandel over aan neef Jac Coenen. die de zaak om) dezelfde naam voortzette. In 19( kwam er aan Magazijn De Zon et einde. De zaak werd overgenomt door Berden uit Blerick. Bijgaande foto dateert ui 1931 toont behalve Magazijn De Zot links de "Venraysche Lunehrooi Verheugen" en rechts het pand Pi pers, thans Jac Nooyen. De openingsadvertentie (een he Peel en Maaspagina) wordt hier ve kleind weergegeven. Het is intere sant te lezen welke artikele allemaal in die manufacturenzaa werden verkocht. In de loop der jaren hebben zo' 60 personen (mannen en vrouw® in Magazijn De Zon gewerkt. Een van de meest bekende daa van is ongetwijfeld Dien de Wit, d ook wel Dien Fonck genoemd wen In 1943 deed zij haar intrede in M gazyn De Zon, om er in 1973, na 3 dienstjaren afscheid te nemen Al die medewerkers houden a, zaterdag 30 september een reuni in zaal Martens te Leunen. Ongi dï twijfeld zullen daar in een samenzijn vele honderden heriij1* neringen worden opgehaald. Tc Laten wij met Maria bidden tot God onze Vader. Om geloof en ver trouwen, ook in moei lijke dagen, bij ziekte, in eenzaamheid, bij ge breken van het ouder worden, bij zorgen in het gezin of in ons per soonlijke leven. O.L. Vrouw Behoude nis der Klanken bid voor ons. Door de week in de oktobermaand da lijks na de H. Mis van 9 uur rozenkransgebed in de kerk van Oostrum. Bidt u mei ons mee? Op 5, 12 en 19 okto ber a.s. worden in het gemeenschapshuis be- zihningsavonden ge houden over het onderwerp "Geloven in deze tijd". Aanvang 20.00 uur Sprekers: kanunnik W.A. van der Valk, ka pelaan Verhees en dr A. Lemmens. OECUMENISCHE BASISGROEP Heel de Kerk, lieel de wereld A.s. zondag 1 oktober is er eer dienst van de oecumenische basis groep "Heel de kerk. heel de w reld" santen met de Protestants kerkengemeenschap. Thema tv deze is "Honger Hoeft Niet". Plaats IMBO. Leunseweg 2a. Venray. Aal vang: 10.00 uur. De kinderen wo den aktief bij de viering betrokkei Voor de allerkleinsten is er opvan Jehovah Getuigen Hierbij nodigen wij u uit voor li bijwonen van een bijbeltoespraj met als thema Het verderven M de aarde brengt Gods vergeldii in de Koninkrykszaal aan de HeD Dunantstraat 11. aanvang 10.0 uur. Gratis toegang, geen kollekte. M

Peel en Maas | 1989 | | pagina 18