Tien jaar gevangenis geëist tegen verdachten moord op Martin Peeters NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY onder redaktie van het bureau voorlichting en inspraak Service aan minder-validen PEEL EN MAAS Weekmarkt weer terug op Grote Markt Commissie voor alge mene zaken Kollektekalender Bouwvergunning verleend Bouwvergunning aangevraagd De nieuwe wethouder Bouwvergunning aangevraagd Bouwvergunning aangevraagd Zuid-Nederlandse Kampioenschappen tafeltennis Hinderwet WAT ZIJN JOUW TOEKOMSTPLANNEN? IK WIL GAAN RENTENIEREN ALS GLAZEN SPAARPOT. DE GLASBAK SNAKT NAAR GLAS Onderhoudswerk zaamheden aan het kabel televisienet van den munckhof bv PEEL EN MAAS Donderdag 14 september - Pagina RAADHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Maandag t.m. vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. De afdeling Bevolkingszaken is tevens geopend op donderdag van 15.30 tot 17.00 uur. Van deze openingstijden kan uit sluitend na telefonische afspraak worden afgeweken. Spreekuren b. en w. Burgemeester H.J.M. Defesche Maandag van 10.00 tot 11.00 uur (bestuurszaken, openbare orde en veiligheid, kermissen en markten, dorps- en wijkraden, voorlichting en inspraak, econo mische aangelegenheden, werk gelegenheid, handel en midden stand, bevordering toerisme) Wethouder J.A.A. van Oers Maandag van 10.00 tot 11.00 uur (wordt voorlopig waargenomen door de burgemeester respektie- velijk weth. Truyen). (culturele zaken, sportzaken en recreatie (deze onderwerpen worden voorlopig waargenomen door de burgemeester); onder wijs, volwassen-educatie, kinde ropvang, jeugd- en jongeren werk, accommodatiebeleid en mondiale vraagstukken (deze on derwerpen worden voorlopig waargenomen door weth. Truyen) Wethouder W.A. Claessens Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (openbare werken, verkeer en vervoer, reiniging, energiebespa ring, ruilverkaveling, eigendom men (m.u.v. verkoop bouwkavels in bestemmingsplannen), agrari sche zaken en milieuzaken) Wethouder H.P.T.M. Willems Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (personeelszaken, organisatie, informatica, interne dienstverle ning, ruimtelijke ordening, volks huisvesting, bouw- en woning toezicht, welstandstoezicht, ste- debouw, verkoop bouwkavels in bestemmingsplannen en exploi tatie bestemmingsplannen. Wethouder mevr. E.M.A.A. Hoppenreys-de Loo Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (sociale zaken, emancipatie, samenlevingsopbouw, gezond heidszorg, culturele minderhe den, werklozenzorg, bejaarden zorg en coördinatie wel zijnsplanning) Wethouder J.H.M.O. Truyen Donderdag van 09.00 tot 10.00 uur. (financiën, belastingen, grondbe drijf (m.u.v. exploitatie bestem mingsplannen), gemeentegaran ties) Voor bloeiende winter- violen en cyclamen, tevens potgrond kunt u terecht bij: Plantenkwekerij J. van den Beuken Krekelkamp 3 Wanssum tel. 04784-1629 Op aanvraag en advies van de Werkgroep Gehandicapten Belan gen Ven ray heeft de direktie van de 1IEMA 'de toiletgroep by haar restaurant zodanig verbeterd dat ze nu goed toegankelijk is voor gehan dicapten. Ook de telefooncel is ver laagd zodat mensen in een rolstoel er beter gebruik van kunnen ma- kon. Ook dit is weer een prima .ver betering in Venrays centrum om ook gehandicapten zo zelfstandig mogelijk deel te laten nemen aan het gewone leven. De Werkgroep Gehandicapten Be langen Ven ray stelt zich ten doel bereikbaarheid, toegankelijkheid en doorgankelijkheid in alle open bare gebouwen te bewerkstelligen, alsmede zelfstandige deelname aan openbaar verkeer en is alert op een veelheid aan algemene zaken waar het gehandicapten betreft. Voor meer inlichtingen over ser vice aan minder-validen kunt u te recht by het sekretariaat, tel. 80756 (mw. Smits) of bij de voorzitter, tel. Ö6256 (dhr. V.d. Biggelaar). 'n abonnement waard Ingaande maandag 18 september a.s. zal de weekmarkt weer terugke ren op de Grote Markt. Wel is de kraam-opstelling gewyzigd, in die zin. dat de kramen nu in de lengte van de Grote Markt worden op gesteld. Het assortiment is vrywel ongewyzigd ten opzichte van de si tuatie van vóór de rekonstruktie van de Grote Markt. Voor de goede orde wyzen w\j er nog op. dat tijdens de markturen de Hofstraat en Marktstraat voor alle verkeer gesloten zullen zijn. Op 18 september 1989 vindt een openbare vergadering van de com missie voor algemene zaken plaats, welke zal worden gehouden om 17.15 uur, t. en w.-kamer. Op de agenda staan o.m. de vol gende onderwerpen: Planning begroting 1990. Eerste algemene aanpassing van de begroting 1989. Planning besluitvorming re- kratiegebied Vlakwater. Notitie m.b.L procedure besluitvorming raad m.b.t. uitgaven 1989. Vergaderschema commissie AZ tot 1 januari 1990. Op 16 sept.: Gymnastiekver. St Christoffel (plaatselijke aktie in het kader van het jeugdkollektewezen). 18 Vm 24 sept.: Prinses Beatrix Fonds (landelyke aktie). 25 sept. t/m 1 okt.: Nierstichting Nederland (landelyke aktie). Alleen voor deze akties is een kol- lektevergunning verleend. Koliek teren buiten de aangegeven periode is niet toegestaan. Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 5 september 1989 voor de on derstaande bouwplannen bouwver gunning verleend. Zy die menen door de afgifte van één of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kun nen op grond van de wet AROB daartegen by het college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrft in dienen en wel binnen dertig dagen na bovengenoemde datum. het verbouwen van een psy chiatrische inrichting aan de Heu velstraat 7 te Venray, t.n.v. Stichting St Vincentiushuis; het uitbreiden van een werk plaats en het bouwen van een car port aan Nassauplein 12 te Venray, t.n.v. Elektra Jeuken; het uitbreiden van een var kensstal aan de Veulensewaterweg 23 te Veulen, t.n.v. A.J.M. Classens; het verbouwen en uitbreiden van een woonhuis tot restaurant aan de Hoenderstraat 2 te Venray. t.n.v. W. Jeuken, Nyverheidstraat 10 te Venray; het verbouwen en uitbreiden van een pand aan de Jan Poelsweg 8 te Ysselsteyn, t.n.v. M.A.M. Bos,- het bouwen van een carport aan de Verkleystraat 10 te Leunen, t.n.v. J.G.H. op 't Veld. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche Burgemeester en wethouders van Venray zijn voornemens aan de na volgende bouwaanv ragen medewer king te verlenen. het aanbouwen van een keu ken, garage/berging aan de Jof ferspas 5 te Oostrum. t.n.v. M.J.J.M. Kessels, Binnenhof 7 te Oostrum. De op de bouwaanvrage(n) betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 15 september geduren de 14 dagen voor een ieder ter inza ge by de onderafdeling bouw- en Tien jaar gevangenisstraf eiste dinsdag de Roermondse officier van justitie, mr. E. van der Bijl, te gen twee inwoners van Venray van 18 en 22 jaar. zy achtte bewezen, dat beiden op zaterdag 14 novem ber 1987 opzettelijk en met voor bedachten rade de 62-jarige Martin Peeters in zijn woning aan de Gerbandystraat hebben be roofd en vermoord. De buit be stond slechts uit twee gulden aan klein geld, een mes, een stuk ka bel en een sleutelbos... Zoals men zich zal herinneren werd op zondagmorgen 15 novem ber 19117 de vrygezel Martin Peeters gevonden door zijn zus en zwager, die zoals gewoonlyk op zondagmor gen koffie bij hem wilden komen drinken. Zij vonden Martin leven loos op bed met een mes in zyn borstkas. Er werd een grootscheeps onderzoek ingesteld, dat niets ople verde. Naar aanleiding van de tele visierubriek "Opsporing verzócht" kwam een groot aantal tips b\j de politie binnen, welke echter ook geen resultaat opleverden. In het begin van dit jaar ar resteerde de Venrayse politie een 22-jarige inwoner wegens inbraken en diefstallen. Hij bekende de' moord op Martin Peeters te hebben gepleegd en noemde tevens de naam van de 18-jarige mede plichtige. EEN DAG EERDER Uit het onderzoek bleek, dat de 18-jarige een goede bekende was van het slachtoffer. Tegen zyn 22-jarige vriend vertelde hij, dat Peeters wel 20.000.- in huis had liggen en beide spraken af hem van dit bedrag te beroven en daarna te vermoorden om te voorkomen dat hy naar de politie zou gaan. Eigen lijk waren zij van plan de roof moord een dag eerder te plegen. Aangezien Martin Peeters die dag niet thuis was. kwamen zij op zater dag terug. Omdat Peeters in ieder geval de jongste van het tweetal goed kende, liet hij hen binnen. Na dat gezamenlijk een glaasje was ge dronken. werd Martin Peeters met een keukenmes vermoord. DE DADERS Beide verdachten werden onder zocht in de psychiatrische onder- zoekskliniek voor het gevangenis wezen. het Pieter Baancentrum in Utrecht. Daar werd men niet veel wyzer over de beweegredenen van het tweetal, maar wel over hun ach tergronden. De 22-jarige was in 1981 als vluchteling naar Neder land gekomen. Omdat hij zich na het vertrek van familieleden naar Amerika eenzaam voelde, zocht hij kontakt met de 18-jarige, die in 1982 vanuit Turkije naar Venray kwam. Na allerlei moeilijkheden raakte hij verslaafd aan gokken. Door het Pieter Baancentrum werd gekonkludeerd, dat de misdaad het tweetal slechts in enigszins vermin derde mate is. toe te rekenen. Beiden werden dinsdag in Roer mond verdedigd door de advokaten mr. TYm Brummelhuis en mr. Van Hooft. De eerste pleitte er voor het mindeijaringenstrafrecht toe te passen op de 18-jarige, die ten tyde van de moord 16 jaar was, terwyl mr. Van Hooft betoogde, dat zijn kliënt meende, dat de moordplan nen van de 18-jarige niet serieus waren, omdat die als een fantast be kend stond. De rechtbank zal op 26 septem ber uitspraak doen. Zoals men op deze pagina in de rubriek gemeentepraat kan lezen, is aan de nieuwe wethouder. Dhr. J. Truyen, de portefeuille van finan cien toebedeeld, behelsende o.a. de gem. belastingen, grondbedrijf en gemeentegaranties. Verder neemt Dhr. Truyen de portefeuilles van wethouder van Oers waar. INBRAAK IN AUTO Door vernieling van een ruit was toegang verkregen tot een aan de Veltumse Kleffen geparkeerde per sonenauto. Uit de auto zijn ont vreemd: een kinderzitje voor in de auto en een buggy. Merkwaardig was dat de aanwezige autoradio on gemoeid werd gelaten. Mogelijk is de dader in zyn werk gestoord, en had hy geen tyd om ook de radio mee te nemen. woningtoezicht, kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray. mr. H.J.M. Defesche Artikel 18a van de Wet R.O. Burgemeester en wethouders van Venray zijn voornemens om op grond ran artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrystel- ling te verlenen van het ter plaatse geldende bestemmingsplan ten be hoeve van de navolgende bouw plannen: het bouwen van een pergola aan de Deurneseweg 10 te Venray, t.n.v. P. van Lierop. De op de bouwaanvrage(n) betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 15 september 1989 ge durende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de onderafdeling bouw- en woningtoezicht kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray mr. H.J.M. Defesche Art 19 WRO/50,8 woningwet Burgemeester en wethouders van Venray zyn voornemens om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50, lid 8, van de Wo ningwet. medewerking te verlenen aan de navolgende bouwaan- vrage(n): het uitbreiden van een opsla gruimte aan de Witte Vennenweg 6 te Oostrum, t.n.v. Nestlé Nederland b.v. In de, volgens de deelnemers, zeer riante hal van de tafeltennis vereniging Red Stars, werden dinsdag de Zuid-Nederlandse kam pioenschappen tafeltennis gehou den voor leden van de politiesport- verenigingen. Onder aanmoediging van vele supporters werden meer dan 50 wedstrijden in de diverse klassen gespeeld, inclusief de ver liezersronde. Om met de commissaris van de politie, de heer G. Den Teuling, te spreken, is het niet belangrijk wie eigenlijk de bekers hebben be haald, want alle deelnemers waren winnaars, omdat het belangrijk is dat politiemensen ook bij de sport elkaar leren kennen. En dat het samenzijn, ook na een wedstryd, belangrijk is, dat bleek wel uit de sfeer welke er heerste. Het moet worden gezegd, de orga nisatie in handen van de politieve- reniging was perfekt. Reeds nu werd afgesproken dat het zeker niet de eerste en de laat ste keer is dat in deze Venrayse hal de Zuid-Nederlandse kampioen schappen tafeltennis zullen wor den gehouden. GEEN VOORRANG Maandagmiddag verleende een Venrayse autobestuurder, toen hy vanaf het Christoffelkruid de Nieu we Maasheseweg opreed, geen voor rang aan een over die weg rijdende motor, bestuurd door 27-jarige Venrayer. By de botsing kwam de motorrij der ten val. Zijn verwondingen vie len achteraf mee. De motor werd zwaar beschadigd. OORLOGSTUIG Bij opgravingen in Oirlo kwam een nog intakt zynde Engel se mortier-brisantgranaat naar bo ven. Deze 4,2 inch granaat werd in afwachting van de komst van de mannen van de EOD veilig gesteld. Op het bedrijventerrein "De Hulst" kwam ook nog een intakt zijnde granaat naar boven. Ook de ze werd in afwachting van de man nen van de EOD veilig gesteld. 500 PATRONEN 500 Patronen die in de Peel ge vonden werden, zijn door bomex- perts van de politic in afwachting van de komst van de mannen van de EOD veilig gesteld. De op de bouwaanv rage(n) betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 15 september 1989 ge durende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de onderafdeling bouw- en woningtoezicht, kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche Kennisgeving bekendmaking Ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat zij van plan zyn om de aanvraag voor een hinderwetvergunning van H. Graat, Zuiderbergweg 5 te Oostrum, voor het uitbreiden en wijzigen van een bloemkwekerij, waar elektromotren worden ge bruikt met een gezamenlijk vermo gen van meer dan 1,5 kW, gelegen aan de Zuiderbergweg 5 te Oostrum, positief te beschikken; W. Lemmen, Timmermanns- weg 122 te Ysselsteyn, voor het ex art. 6a uitbreiden/wyzigen van een rarkensmesterij en -fokkerij, gle- gen aan de Timmermannsweg 122 te Ysselsteyn: voor het ex art. 6a uitbrei den /wyzigen van een rar kensmesterij, gelegen aan de Beekweg 90. 92 en 94 te Vredepeel; J. Arts, Haag 23 te Merselo voor het ex art. 6a uitbreiden/wijzi gen van een rarkensmesterij, gele gen aan de Haag 23 te Merselo positief te beschikken onder het stellen van voorwaarden. De ontwerp-beschikking en bijbe horende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 309, Raadhuis straat 1 te Venray, elke werkdag van 9.00-12.00 uur worden ingezien tot 29 september 1989. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur, na telefonische afspraak. Tot bovengenoemde datum kun nen gemotiveerde bezwaren schrif telijk worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Venray. Daarbij kan worden ver zocht de persoonlijke gegevens van degene die bezwaar maakt niet be kend te maken. De aanvrager en degenen die be zwaar hebben gemaakt naar aanlei ding van de aanvraag en degenen die aan kunnen tonen dat zijn niet (tijdig) in staat zijn geweest dit te doen. kunnen bezwaar maken te gen de ontwerp beschikking. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens deze, het hoofd van de afdeling volkshuisvesting ruimtelijke ordening en milieubeheer, ir. G.F.J.M. Frencken GEEN VOORRANG Een 81-jarige Venrayse auto bestuurster verleende, toen zij vanaf de Dr. Poelsstraat de Juliana- singel opreed, geen voorrang aan een over de Julianasingel rijdende fietster. By de botsing kwam de fiet sende dame ten ral. Zy werd met verwondingen naar het ziekenhuis vervoerd, maar kon na behandeling naar huis worden overgebracht. Op de kruising LovinckpleinJ Jan Poelsweg dacht een uit Oss af komstige autobestuurder, dat hij een over de Jan Poelsweg naderen de motor nog voor kon zijn. bij het linksaf slaan. Maar die berekening viel verkeerd uit en zyn personen auto botste tegen de motor, bestuurd door een 21-jarige man uil Valkenburg. Die motorrijder kwam ten val en moest met verschillende verwondingen naar het ziekenhuis worden vervoerd. Op de kruising Zuidsingel Leunseweg reed volgens getuigen een 19-jarige bromfietser door rood licht en kwam daardoor in botsing met een personenauto. De bromfiet ser kwam ten ral en liep verschil lende lichte verwondingen op. Hij kon na behandeling op de EHBO post in het ziekenhuis naar huis worden gebracht. JJ GLASBAK V Gedurende enkele weken zullen de radio- en televisie-uitzendingen overdag van 8.00 tot 16.30 uur voor kortere of langere tyd onderbroken worden als gevolg van onderhouds werkzaamheden De onderbrekingen zullen zoveel mogelijk worden beperkt, en zo kort als mogelijk duren. OORLOGSMUSEUM KREEG GEVAARLIJKE MIJN Het Nationale Oorlogs- en Ver zetsmuseum kreeg van een voorma lig oorlogsmuseumpje in Zeeland een aantal oorlogsspullen. Daarbij bevond zich ook een mijn welke weliswaar ontdaan van de ontste kingen, maar vanwege z'n zwaarte vertrouwde het personeel van het oorlogsmuseum het niet De des kundigen van de EOD werden inge schakeld en die stelden vast dat de springstoflading nog geheel aanwe zig was. Het zou daardoor mogelijk zijn dat die myn, ook na 45 jaar, nog tot ontploffing zou kunnen komen. De mannen van de EOD ontferm den zich over die erfenis van het Zeelandse oorlogsmuseum en brachten die tot ontploffing. VANDALISME Aan en bij de basisschool "De Meent" te Leunen werden vernie lingen aangericht. De vandalen wa ren op het dak geklommen en hadden daar de beschermkappen' van de ontluchting weggenomen. Ook werden enkele speeltoestellen vernield. Een aan de Valkenkampstraat te Oostrum geparkeerde persone nauto was door vandalen "be werkt". Er waren diepe krassen in de auto aangebracht. Van de basisschool "De Fliere- fluit" werden twee ruiten inge gooid. Vervanging gaat weer 400,- gemeenschapsgeld kosten. TE HOGE SNELHEID Een 18-jarige uit Oostrum af komstige bromfietser nam. door vermoedelijk te hoge snelheid, de bocht in de Oosterthienweg niet goed en raakte in een slip. Hy kwam ten val. Hy werd voor behan deling naar het ziekenhuis ver voerd, maar kon later naar huis worden overgebracht. "Als ik het wel heb. bent u zo'n soort witte tornado", begon de politierechte gisteren tegen de wat bleekjes uitziende huisvader, die bij zijn buurvrouw het huis op stelten had gezet. "Ik kwam alleen maar even klagen", stamelde de bleke figuur. "Jawel, maar u klaagde met bliksemkracht!" Dat kon de verre nazaat van de onbesuisd optredende Griekse godheid niet ontkennen. Ook hij had zich als het ware 'in het zwaard gestort' om een bloedige slachting aan te richten. Maar hij was er bij ons weten nog geen mythologische held door geworden. Integendeel, toen hij de buurvrouw bloe dend verwond had, arriveerde de politie en sloot hem op in een cel. Zijn belevenissen werden wel nauwkeurig opgeschreven, maar niet in historische annalen, maar in een nuchter proces-verbaal. De oorzaak was ditmaal niet het paard van Troje, maar de wasautomaat van de buurvrouw. Die stoorde volgens verdachte zijn televisie, waardoor hij een uiterst belangrijke bekerwedstrijd niet op het ondoorzichtig geworden scherm kon zien en waardoor het begeleidend geluid was ofngetoverd in een straalja gerlatijn, waar zelfs een Griekse godheid geen verstaanbaar woord meer kon uithalen. "En toen wilde u die wasautomaat maar even in elkaar gaan slaan...". "Nee. edelachtbare. Ik wou allenig maar de stekker uit 't stopketak trekken". "En waarom had u dan dat grote mes meegenomen?" "Om het snoer door te snijden, as ze soms de stekker weer in 't stopketak dee" "Maar 't komt er op neer, dat u de vingers van uw buurvrouw afsneed, toen ze de stekker pakte". "Afsnee niet. edelachtbare.'t Was allenig maar een japie". "Een japie? Zeg maar liever een Jakobsladder! Die kloof liep over vijf vingers y en het had niet veel gescheeld of de topjes waren op de wasautomaat beland". De buurvrouw kwam naar voren om haar littekens te laten bewonderen Ovei haar buurman sprak ze als 'dat opgewonden stuk sjagrïjn' Hij had al aan de deur geschreeuwd, dat hij korte metten zou maken met 'die stoorzender1, zo verhaalde zij Maar ze wist toen nog niet waar het over ging. De wasautomaat was pas nieuyv en van tv-stormg had ze geen weet."lk kijk nooit als ik was hèf voegde ze er logisch aan toe Een bewoner van de volgende flat had horen gillen en had de wrekende tornado met beblóed mes aangetroffen naast de bloedende buurvrouw met het loshapgfende 'toasmachinesnoer. Daaruit concludeerde de officier dat hel bewijs van de ernstige mishandeling geleverd was en hij eiste twee weken cel De bleke persoon kreeg het laatste woord. "Dat mens mot altijd wassen", sprak hij, "de hele godganse dag propt ze kleren en kleedjes en kluwen en klusjes in d'r sopjes. Ik kan geen minuut van me eige tillevisie genieten, of d'r mot weer zo nodig een b.h. of een broekie in die stoorzender. Tot 's avonds laai is ze zonder zendvergunning in de ether. D'r is nog 's een wet tegen storinc gemaakt, maar daar maalt de pelisie niet om. Dan motte we dat toch zeke» sellef opknappe? Dit onmens is nog in staat om een tijdens een kerstnachtj uitzending d'r vuile spiegel in die machine te proppe". "Nou probeert de verdachte de rol op zich te nemen van een Tijl Uilenspiegel' bromde de officier, "maar met dat voorbeeld van die vuile spiegel zou ik 'm liever willen zien als een Tijl Vuile-spiegel" De politierechter maakte er één week onvoorwaardelijk van en één wee* voorwaardelijk met een proeftijd van twee jaar. En hij adviseerde de buurvrouw dringend, haar wasmachine te laten ontstoren "Om verdere moeilijkheden met bloederige tornado's te voorkomen' BIJ DE BOEKHANDEL BENT U GOED UIT grotestraat 68 - venray telefoQn 04780-82727

Peel en Maas | 1989 | | pagina 16