Demonstratie door rekreatie-menners in Ysselsteyn Zonwering Zonwp^g AGENDA Orgelconcert Elf liedjes door naar finale Pi lli aas I Kleding- inzameling Dader zelf opgespoord Fietsen niet in orde Inbraken Eerste "grote concertreis Venray's Seniorenorkest PEEL EN MAAS ZONWERING VENRAY BV Openbare bibliotheek Sporthal Venrayse Mavo docenten met de DOP Gevonden Bedrijfsterrein aan de Wanssumseweg PEEL EN MAAS Donderdag 24 augustus - Pagina 3 Op donderdag 7 sept. a.s. zal er weer een orgelconcert worden gege ven in de Grote Kerk, aanvang 20.15 uur. Optreden zullen de organiste Syl via Berghs, met medewerking van de zangeres Nancy Meyer. Uitge voerd worden o.a. Bach, Reger, Brahms en Franck. Volgende week zullen wij hierop ingaan met een uitgereidere in formatie. Dinsdagavond heeft in De Perd- stal de voorselektie plaatsgevonden van de schlagers, die waren inge zonden voor de vastelaovesliedjes van De Piëlhaas 1989-1990. De jury, bestaande uit Jan Verste gen, Bruno Lucassen, Wiet van der Hoff, Ton Klinckenberg en Hay Pee tere, had geen gemakkelijke taak. De kwaliteit van de liedjes was pri ma, zo erkenden ook schrijver van de elf afgevallen liedjes. Naar de fi nale op 16 september gaan: "Ik heb 't wer te pakke', Walter Stappers, Harry Hermans en John van Nisselroy, gezongen door de laatste twee. "Ik zie 't hielemaol zitte" van Wal ter Stappers (tekst), Wiel Swagho- ven (muziek) en zang van John van Nisselroy en Harry Hermans. "Weej kunne 't nie laote" van Cor- ry Peetere (tekst en muziek), gezon gen door vijf hazinnen. '"t Haantje van d'n tore", geschre ven en gezongen door Henny Phi- lipsen. "Geej ziet 't haeske" en "Weej sa- me met os bei", beiden geschreven en gedongen door Milton Cavis (het laatste liedje samen met broer Dave). "De haze staon wer klaor" van Pierre Pijpers (teks). Wiel Swagho- ven (muziek) en Boy Derksen (zang). "Vier kier iën" van Hans Peetere (tekst), Wiel Swaghoven (muziek) en Boy Derksen (zang). "Mien stasiegeldf' van Frans Ver hofstad, met zang van Wim Smits. "Dat zit mien vrouw", geschreven door Wim Smits, gecomponeerd door Frans Verhofstad en gezongen door Wim Smits en Michel Claessens. Tenslotte "'t Hazepad" van Karin Verhofstad (tekst). Frans Verhofstad (muziek) en zang van Karin en Pip Verhofstad. De Stichting K.I.C.I., Kleding In zameling Charitatieve Instellingen komt binnenkort weer kleding in zamelen in de gemeente Venray. Dit gebeurt op maandag 4 en dinsdag 5 september a.s. Uit de opbrengst worden de Stichting "Hulp aan Landgenoten in Indonesië" en de Stichting "Nederland-Lesotho" gesteund. In Indonesië worden 1370 gezinnen (4000 personen) met een maande lijkse gift geholpen. Het zijn fami lies, die tussen wal en schip zijn geraakt en geen Nederlands paspoort meer bezitten. De Stichting "Nederland- Lesotho" houdt zich bezig met kleinschalige ontwikkelingsprojek- ten in dit Afrikaanse koninkrijk. Projekten ter bevordering van land bouw en veeteelt, van onderwijs en volksgezondheid. Er zullen in de gemeente huis- aan-huis plastic zakken worden verspreid, die enkele dagen later, hopelyk goed gevuld met nog draagbare kleding, textiel en schoe nen worden opgehaald. De bewo ners wordt verzocht de zak met kleding vóór 9 uur buiten te zetten. Wanneer men geen kleding heeft aan te bieden, kan men toch hel pen, door een bijdrage te storten op giro 3367600 t.n.v. de Stichting K.I.C.I. in Den haag. Nassau Zui- lensteinstraat 9, tel. 070-245468. Doordat een 23-jarige Venrayer klem werd gereden, kwam hij met zijn arm op het dak van de betref fende auto terecht. Dat zinde de au tobestuurder niet. Hij stapte uit, sloeg de Venrayer in zijn gezicht en gaf hem een trap in zyn rug. De man werd door slag en trap pijnlijk getroffen en moe6t zich onder me dische behandeling stelleno.a. voor een scheurtje aan zijn neus. De chauffeur reed weg zonder dat zijn identiteit kon worden vast gesteld. Bij de aangifte kon wel een goed signalement van de dader worden gegeven, ook van de naast de bestuurder zittende dame. Maar het opgegeven kenteken bleek niet te kloppen. Ondanks de pynlyke plaatsen ging de Venrayer in gezelschap van zijn vader (een plaatselijke politi cus) op zoek, of hij de personenauto elders in het centrum zou aantref fen. In het Brukske had men suk- ses. Aan de hand van het kenteken werd de eigenaar vriendelijk ver zocht even naar het politiebureau te komen en daar werd hem de mis handeling ten laste gelegd. De eige naar, tevens bestuurder, verklaarde de trap en de slagen te hebben uit gedeeld omdat hij zich bedreigd zou hebben gevoeld, toen een klap op het dak van zijn auto werd gegeven. Nadat proces verbaal was opge maakt werd hij huiswaarts ge zonden. Bij het begin van het nieuwe schooljaar heeft de gemeente Ven ray, in samenwerking met Veilig Verkeer Nederland, niet alleen de kinderen die te voet naar school gaan op de gevaren van het verkeer gewezen. Meer in het bijzonder ging de waarschuwende vinger uit naar de schooljeugd die dagelijks per fiets schoolwaarts gaan. Het is dringend noodzakelijk dat hun fietsen in orde zijn, want het is er vaak droevig mee gesteld. Bij een enige tijd geleden onverwachts ge houden fietskontrole bleken van 400 fietsen er 300 niet in orde, vaak op verschillende onderdelen. Tijdens afwezigheid van de be woners, wegens "vakantie, werd in een woning aan de Broekweg ont- deKkdatonbevoegden zich door vernieling van een ruit toegang tot de woning hadden verschaft. Ont vreemd waren tapijten en antieke voorwerpen. Hoe groot de schade was kon nog niet worden vast gesteld. Tijdens afwezigheid van de be woners was door vernieling van een ruit toegang verkregen tot de slaap kamer van een aan de Deumeseweg gelegen woning. Hier bleek de kluis ontvreemd te zijn. Daarin zat onge veer 500 gulden, een spaarbank boekje en persoonlijke bescheiden. Ook werd een inbraak gemeld in een aan de Ysselsteynseweg staande caravan. Hier werd de voor tent ontvreemd en een verrekijker. Mèt de schade die aan de caravan was aangericht beloopt die zeker 2.000,-. Door vernieling van een ruit van de toegangsdeur zijn onbevoeg den weten binnen te komen in een in De Bleek gelegen textielzaak. De ze inbraak werd door buurtbewo ners ontdekt Zij waarschuwden de politie. Er zouden drie personen ge signaleerd zyn in de buurt van de winkel, maar die konden, nog net voordat de politie hen in de kraag wilde grijpen, er tussenuit gaan, met achterlating van naar schat ting voor 10.000,- aan gestolen textielgoederen. Deze spullen lagen al in een auto gereed. Auto en tex tiel konden worden veilig gesteld. De auto was elders gestolen. Het on derzoek in deze zaak is nog lopende. 59 Voor 't eerst in zyn bestaan maakt het Venray's Seniorenorkest een ietwat grotere reis dan tot nu toe het geval was. Speelde men eerst hoofdzakelijk in de regio, nu gaat op zondag 27 augustus a.s. de reis naar Den Bosch. Op uitnodi ging van de Club Uilenburg zal het Venrays Seniorenorkest zijn muzi kale luister bijzetten op een groot tuinfeest, dat gehouden wordt in de tuinen van het klooster "Mariën- burg" te Den Bosch. Een van de or ganisatoren is een voormalige inwoonster van Venray, en door haar kwamen de kontakten tot stand die leidden tot een optreden van het seniorenorkest. De dames zullen hun muziekmakende echt genoten vergezellen. Voor hen is tussendoor nog een boottocht geor ganiseerd over De Dieze in en rond om Den Bosch. Het Venrays Seniorenorkest is in middels uitgegroeid tot 12 leden. Een tweetal trompettisten en een tubanist en trombonist zijn nog welkom. Degene die in staat is de wekelykse repetitie op dinsdagmid dag van 14.00 tot 16.00 uur te vol gen en tenminste de leeftijd heeft vanaf 50 jaar, kan zich hiervoor melden. Natuurlijk wordt de kandi daat geacht vlot van het blad de mu ziek te beheersen. In het korte bestaan heeft het or kest inmiddels een repertoire van ruim veertig nummers. Onder de kundige leiding van Jan Verstegen breidt niet alleen het repertoire zich uit, maar ook de kwaliteit van de stukken wordt op een zo hoog mogelyk nivo gebracht. De heer Jan Verstegen heeft in zijn muzikale loopbaan zijn sporen op het blaasgebied zeker verdiend. Zo was hy jl. 17 augustus precies 40 jaar werkend lid van de Kon. Har monie Euterpe te Venray en een groot deel daarvan de tweede diri gent. Daarvoor was hy reeds diverse jaren te Oostrum in het muziekle ven bezig als tombonist en dirigent. Tben hy vijftig jaar muzikant was. ontving hy de gouden speld. Eventuele liefhebbers voor reeds genoemde instrumenten kunnen kontakt. opnemen met de heren Verstegen of Verhofstad, tel. resp. 81108 of 89369. r "De rekreatie-menners Ys selsteyn en omgeving" organiseert a.s. zondag 27 augustus een grandi oze demonstratie en wedstrijd, in nauwe samenwerking met de Akti- viteitencommissie van de Noord- Limburgse Aanspanning. Een en ander heeft plaats in en om de Manege Geurts-van Kessel en begint om 10.00 uur. A: Wegparcours in draf op tijd 5.5 km.' B: Wegparcours in stap 1 km. C: Ringsteken op wegparcours in het dorp. D: Verrassing vaardigheidsproef in en om de Manege. Zg. kegeltjes ryden met hindernissen. Op deze mendag doen een 40-tal aanspanningen mee, zowel enkel als dubbel en vierspanners, met an tieke en rekreatieve rytuigen, in drie rubrieken: Jeugd t/m 15 jaar met pony's; pony's en paarden. Vooral het ringsteken, dat in het noorden en Zeeland zeer populair is, is een lust voor het oog om te zien. Wilt u genieten van zeer veel ver schillende soorten paarden, rijtui gen en menners, dan moet u beslist 's zondags naar Ysselsteyn komen. De entree is gratis. "De rekreatie-menners Ys selsteyn en omgeving" is een groep paardeliefhebbers die rekreatief de mensport bedryven op de donder dagavond en op zondagmorgen. Met ingang van 5 oktober wordt op donderdagavond in de Manege Geurts-van Kessel gereden. U bent van harte welkom om ook op die avond eens de sfeer te proe ven van de mensport Mogelijk vindt u hier een passende vrije tijdsbesteding en ontspanning. Voor inlichtingen over de rekreatie-menners kunt u bellen: Grad Jacobs, tel. 04786-681. EEN ABONNEMENT WAARD! DIEVEN VAN GROENTEN UIT VOLKSTUINEN Ook aan de Parkweg is het aan de "Orde" van de dag (of nacht) dat er groenten worden gejat door "indivi- duën", die zich niet bewust zyn van de schade, die ze veroorzaken, door de staakbonen met blad en al af te stropen, terwijl deze voor zaad bestemd zijn, voor het volgende jaar. Ontsmette preiplan ten, ook nog met vergif bespoten om afzetting van eitjes door insekten te voorko men zyn uit de grond gerukt. Ook wortelen en aangezette kool zijn van de stengel afgerukt en witte- en rode kool en sla werden ingepikt! Is de oorzaak nu armoede of heb berigheid??? In het eerste geval zouden zij be ter voormiddags als er iemand op het land is komen vragen om wat groenten, die hun niet zal wor den geweigerd. Maar als "een dief in de nacht" te werk gaan kan niet ge tolereerd worden! Mensen, die als hobby een stukje land bewerken; kostbaar èn duur zaad aan de grond toevertrouwen, in de hoop op een goede oogst hoge kosten hebben gemaakt voor een boorput tot ruim 20 meter diepte, om bij droog weer op dit hooggele gen stuk grond bij tijd en wijle wa ter te sproeien, terwijl zelfs sproeikoppen enkele weken gele den werden gejat kosten 150,- en geen visitekaartje van de da- der(s) werd achtergelaten! De film liefhebbers zitten met de strop! In overleg met de plaatselyke po litie worden nu maatregelen geno men. De dieven zijn by deze dus gewaarschuwd!!! Wij "ploeteraars van de volkstui nen" zijn het zat om bij nacht en ontij beroofd te worden van met moeite, kosten en zweetdruppels verkregen resultaten!!! V. S. PENTAGON Bij de onverwachte sluiting van het Venrayse uitgaanscentrum Pen tagon zijn veel jongelui met 'n handvol konsumptiepenningen blijven zitten. Zijn die nu ineens niets meer waard? Dikwijls zyn die betaald uit een niet al te ruim zak geld of uit het vakantiewerkloon. Het zou toch niet meer dan fat soenlijk zijn. wanneer bekend werd gemaakt waar men die penningen alsnog kan inruilen. M. D. Blijkens een advertentie in dit blad, gaat Pentagon vrijdagavond weer open. De konsumptiepennin gen blyven er geldig. Redaktie Nieuwe romans voor de volwasse nenafdeling: Baantjer, A.C. De Cock en moord eerste klasse. Een aantal identieke moorden op jonge vrou wen in eersteklas treincoupés steld De Cock en zijn adjudant voor een raadsel. Ballard. J.G. De dag van de schepping. Wanneer een arts door oorlogshandelingen in een door droogte geteisterd gebied in Centraal-Afrika geen patiënten meer krygt, besteedt hy al zyn tyd aan het vinden van water. Cook, Robin. Doodangst. Een internist besluit de omstandighe den te onderzoeken waaronder een briljant geneticus is overleden. Cowie, Vera. De erfrivales. De oprichter van een wereldberoemd veilinghuis bepaalt in zijn testa ment dat zyn nalatenschap gaat naar diegene van zyn beide doch ters die een wedstrijd wint Hausdorfer, Marlen. De man sarde. Een gedesillusioneerde huis vrouw trekt zich met haar herinneringen terug in een dakkamer. James, P.D. Een hoofdinspek- teur van Scotland Yard moet een tweetal mysterieuze moorden, ge pleegd in een opleidingsschool voor verpleegsters op het Engelse platteland, oplossen. Sulitzer, Paul-Loup. Kate. Het lot van twee mensen die in by na al les van elkaar verschillen en toch ongeneeslyk verliefd zijn op elkaar. Updike, John. Vertrouw op my. Verhalen over problematische huwelijken. Veenhof, Joh.G. Vuur langs de wolken. Belevenissen van de be manningsleden van een Engelse bommenwerper. Wood, Bari. Huiver. Nadat ze haar vader haar moeder heeft zien vermoorden, wordt een paranor maal begaafd 8-jarig meisje, dat mensen de afschuwelijkste dingen kan laten doen. opgenomen in het gezin van een politiebeambte. Openingstyden Maandag t/m donderdagl4.00-18.00 Vrijdag 14.00-21.00 Zaterdag 10.00-13.00 De Wetteling 16.30-17.30 1730-21.00 20.00-23.30 19.00-20.00 20.00-22.00 Op 1 augustus jl. zijn drie docen ten van de Venrayse Mavo met de DOP gegaan. Dat betekent, dat ze met vervroegd pensioen zijn ge gaan en daardoor jonge docenten kansen geven op een betrekking. De drie scheidende docenten heb ben te kennen gegeven om tijdens een besloten bijeenkomst afscheid van de school te nemen. Dhr. A. Steverink begon in 1974 z'n docentschap aan de Mavo in Venray. waar hij met name de in 1974 behaalde akte l.o. handelsken nis kon benutten voor economie- lessen. Wie denkt vanaf 1 augustus Ad aan te treffen in een makkelijke stoel, mijmerend over het verleden, heeft het totaal mis: met alle moge- lyke energie gaat hij zyn diverse hobby's verder uitbouwen. Wij doen een greep: W.D., onderwijs commissie, Pueri Cantores Neder land en kabeltelevisie. Dhr. P. Kluitmans kwam in 1972 naar de Venrayse Mavo. Uit zijn be haalde aktes blijkt een brede ry be voegdheden. die zich weerspiegelt in de lessen die Piet in zijn loop baan gegeven heeft: aardrijkskun de. studielessen, wiskunde, natuurkunde, scheikunde en biologie. Dhr. G. Dobbelaer kwam in 1958 het team van de Venrays Mulo ver sterken. Hij verzorgde hoofdzake lijk lessen in het vak Nederlands. In 1960 resp. 1964 behaalde hij de akten l.o.-Engels en M.O.-A Engels. De lesgevende taak richtte zich toen ook steeds meer op het vak En gels. Naast de Mulo zijn er nog en kele andere betrekkingen: aan de L.T.S.. de M.M.S. (Jerusalem), Stich ting Thlenpraeticum (Rank Xerox) en Dag-Avondcollege Venray. Op de foto van links naar rechts de heren P. Kluitmans, A. Steverink en G. Dobbelaer. P. POELS 25 JAAR AAN DE VENRAYSE MAVO Op 1 september is dhr. Peter Poels 25 jaar verbonden aan de Venrayse Mulo/Mavo. De school zal dat heug lijke feit intern vieren op 1 sep tember. Peter Poels is in 1931 in Venray geboren. Hij heeft er MuloA ge volgd, op dezelfde school, waar hij nu 25 jaar als docent aktief is. Zyn onderwijsloopbaan startte in Tbgelen op de St.-Aloysiusschool. In die tijd behaalde Peter zyn hoofdak ten A en B. Vervolgens was hy ach tereenvolgens werkzaam in Venlo (St. Martinusschool) en Venray (Dr. Poelsschool). Zijn onderwijskundi ge bevoegdheden werden uitge breid met de Lo.-akten Engels, handelskennis en Duits. Sinds 1 september 1964 is hij ver bonden aan de Venrayse Mulo/Ma vo. Zijn lesgevende taak heeft zich vooral gekoncentreerd op de vak ken Duits en handelskennis, waar bij het onderdeel boekhouden zyn warme belangstelling had. 16.30-1730 17.30-2030 20.30-2330 1730-21.00 21.00-23.30 16.30-17.30 17.30-22.30 19.30-21.30 22.30-23.30 Aan de Universiteit van Gronin gen slaagde voor het doctoraal ster renkunde de Venrayer Richard van Hees. Groene dwergpapegaai blauwe staart en oraiye kop. Herdershond, bruine Golden Retriever, zonnebril in etui, etui met 2 huissleutels, da meshorloge zilverkleurige band. blauwe fiets Valuas. groen/zwarte Volta sportfiets, rode fiets Holland Star, bruine fiets Excellent, fiets in diverse kleuren. Voor inlichtingen kunt u zich tij dens kantooruren wenden tot de administratie van de gemeentepoli tie Venray. tel. 04780-84888. tst, 224. Zoals bekend heeft Vissers We genbouw aan de Wanssumseweg een asfaltcentrale in bedryf. Het terrein is eigendom van de gemeen te, die graat tot verkoop aan Vissers zou overgaan. De onderhandelingen daarover zyn gunstig verlopen. Het terrein is 1.86 ha groot en kan voor 380.000,- verkocht worden. In die prys is een toeslag verdiscon teerd voor bebouwing met een be drijfswoning. In de gemeenteraadsvergadering van a.s. dinsdag wordt aan de raad gevraagd met die verkoop akkoord te gaan. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, R.E. Gabeler, T. Lankveld, II. Schraven en J. Wittgen: T. LANKVELD Langstraat 106, tel. 83558 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver. G. van Loon. F. de Muinck Keizer. F. Schmeetz. T. van Thiel, D. Vercauteren en J. de Vocht: D. VERCAUTEREN Merseloseweg 33, tel. 82200 DR. KEIJZER Van Beurdenstraat 10, Ysselsteyn tel. 04785-1777 vrijdag 1800 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data by de ge noemde doktoren terecht: 's morgens ran 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKENVERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN ST. ODA Passage 1, tel. 81255 ran vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag Openstelling: zaterdag ran 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 12.00 uur en ran 17.00 tot 18.00 uur Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: G v. GEMERT, tel. 80700 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIEREN ARIS EN I' RAK TI J K MJ. ran Winden/E.M. Ruymbeek/ J.M. ran Winden/W.H.M. de Vocht. Behandeling in het weekend vol gens telefonische afspraak E.M. RUYMBEEK Stationsweg 13, tel. 81336 DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en W.G.A.M. Loonen en G.W. Gelling Behandeling kleine huisdieren zaterdag en zondag vol- gens afspraak G.W. GELLING Julianasingel 24, tel. 10956 WEEKENDDIENST VERLOSKIJNDIGEN voor 'de prakTfl lRn va nm e v r. Raay- makers, mevr. Van der Reis, mevr. Tiggeloven efi mevr. Vermazeren MEVR. A. v. LIMBEEK Griendtsveen, tel. 04932-371 vanaf vrydag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk ran mevr. Van der Reis en mevr. Tigge loven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrydag 12 uur waargenomen door MEVR VAN TIGGELOVEN Blauwververstraat 30, tel. 82411 Afspraken maken 's morgens tussen 8 en 9 uur en 's middags tussen 6 en 7 uur. REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkundige voor Venrav. Meerlo en Wanssurn is bereikbaar via tel. 04780-812G9 Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijkverpleegkundigen alsmede het doorgeven ran boodschappen is er ge legenheid van maandag l/m vrydag tussen 15.00 en 18.00 uur. Uitleen voor Yfenray: Voor het afhalen en terugbrengen van uitleenartikelen kunt u terecht van maandag t/m vrydag van 15.00 tot 18.00 uur. In het weekend alleen voor spoedgevallen door de wykverpleeg- kundige van de weekenddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na gebruik z.s.m. terug te bezorgen. Zuigelingen-kleuterbureau en gehoorscreening: Uitsluitend op afspraak, tel. 81269 Spreekuur Diëtiste Uitsluitend op afspraak, tel. 81269 Zwangerschapgymnastiek Aanmelden via telefoon 81269 Groene Kruis Wijkcentrum "De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur door de wykverpleegkundi- ge van dinsdag en donderdag van 1130 tot 12.00 uur. tel. 83859. Zuigelingen- en kleuterbureau uitslui tend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum "Landweert" Venray: Spreekuur door de wykverpleegkundi- ge op dinsdag en vrijdag van 1330 lot 14.00 uur. tel. 88273 Wykgebouw Ysselsteyn Litsenbergweg 20b Spreekuur en uitleen op maandag, woensdag en vrydag van 1330 tol 14.00 uur. tel. 04785-1492 Wykgebouw Wanssurn St. Leonardsweg 1 Spreekuur en uitleen op dinsdag, don derdag en vrydag van 0830 tot 09.00 uur. tel. 04784-1201 Wykgebouw Tienray Bernadcttelaan 8 Spreekuur en uitleen op maandag woensdag en vrydag van 13.00 tot 13.45 uur, tel. 04789-1397 TE DIEP IN HET BEKENDE GLAASJE Een 29-jarige autobestuurder uit Deume werd op het Lovincplein in Ysselsteyn slaande gehouden. De politie konstatcerde teveel alcohol gebruik en legde hem een rijverbod van 7 uur op. De man kreeg de aan zegging dat proces verbaal zal wor den opgemaakt.

Peel en Maas | 1989 | | pagina 3