ZOMERFII VALE 1989 ÊL' v HALVE PRI JZEN SHOP Gemeentelij k computerbestand beter beveiligd Ziekenmiddag AGENDA In memoriam Zr. Dorothée Bouwels o.s.u. .04709-2019 De school begint weer! VERSLEIJEN OIRLO Volgende week wordt de Zwemvierdaagse gehouden Op onze dames- afdeling restanten van onze zomerkollektie nu in onze en vele extra koopjes in de opruiming bij Of VAN OORSCHOT MOPE Ouderen- uitvoering in de Schouw-- burg te Venray Openbare bibliotheek Tentoonstelling in de bibliotheek Gevonden PEEL EN MAAS Donderdag 17 augustus - Pagina 3 Op 14 augustus is in Kerkrade op 82-jarige leeftjd Zuster Dorothée Bouwels, de laatste overste van het voormalige Venrayse klooster Jeru salem overleden. Zuster Dorothée, die bijna veertig jaar in Venray is geweest, heeft een zeer belangrjke rol gespeeld by de officiële overdracht van het kloostercomplex "Jerusalem" aan de gemeente, die hierin het ge meentehuis vestigde. Zij was het, die de laatste zusters en personeel begeleidde in de moeilijke periode na de overdracht. In nauwe samen werking met de toenmalige gemeente-archivaris dr. H.P.H. Camps heeft zij by gelegenheid van de officiële opening van het ge meentehuis op 9 oktober 1979 op zeer prettig leesbare wijze de weg van het ontstaan van het klooster ub 1422 tot aan de overdracht van de gebouwen op 26 juni 1974 be schreven in het boekje "Op Jerusa lem's grond, de stroom van het gebeuren", beschreven. Sinds Mère Dorothée op 1 sep tember 1948 benoemd werd tot pre- fecte een rectrix, is haar naam onverbrekelijk verbonden aan het klooster Jerusalem van de zusters Ursulinen. Onder haar leiding wer den de puinhopen van het ver woeste klooster geruimd, waarna de wederopbouw volgde. In 1951 werd "Jerusalem" weer een vol waardig klooster, toen de naar Eys- den geëvacueerde zusters weer naar Venray terugkeerden. In 1953 maakte zij de opheffing mee van de MULO voor meisjes aan de Maashe- seweg, waarmee in feite de laatste dagen van het klooster werden in geluid... Op 3 september 1956 werd z j benoemd tot rectrix en direktri- ce van de toenmalige M.M.S. In njgj. v19|39,.trad een njpuw schoolbestuur aan voor de Scholen gemeenschap "Jerusalem", waar mee de leken het heft in handen kregen. Ongeveer een jaar later nam zij afscheid als rectrix. In maart 1972 vond het eerste oriënterende gesprek plaats tussen Mère Dorothée en burgemeester F. Schols over een eventuele aankoop van het klooster, hetgeen resulteer de in de officiële overdracht van het klooster aan de gemeente op 26 ju ni 1974. Toen volgde voor haar een zeer moeilijke periode. Door de ver bouw van het klooster werden de toen nog aanwezige zusters als het ware voor de bouwers "uitgescho ven". Zij belandden via de vleugel Saint Michel tenslotte in het Freule- keshuus. Uit het Venrayse Ursulinentyd- perk rest nu nog slechts de StOda- communiteit aan de Merseloseweg. In 1975 werd zij benoemd tot Rid der in de Orde van Oranje Nassau "Zj was een heel bijzondere vrouw" staat in haar overlijdensbe richt. Hiermee is zuster Dorothée ten voeten uit getypeerd, want ook dat .staat in het overlijdensbe richt allen die haar hebben gekend of met haar hebben samen gewerkt. dragen onuitwisbare en dierbare herinneringen aan haar by zich. Dat zij na haar zeer arbeidzame leven in vrede moge rusten. PECH VOGEL LIJN BAUTO.fcWift>BEDRUF GEBR. TIMMERMANS WORST Twee belangrijke punten: 1. Afhankelijk van merk of type auto dat U rijdt kunt U bij ons voor een grote beurt te recht vanaf circa f220,- (in clusief gratis keuring). Prijsbewuste autorijders ma ken dus tijdig een afspraak met ons. 2. Bij autopech even contact opnemen. Dag en nacht be reikbaar van maandag tot en met zaterdag, om de FOUTE BOEL GOED TE MAKEN. Ons certificaat van het bekende FOCWA-garantiefonds is de aller beste waarborg voor snel en vak kundig herstel van averij. Schade herstellen? Timmermans bellen! Voor het in de computer invoeren van de administratieve gegevens die de wet bejaardenzorg met zich meebrengt, deed de gemeente enke le maanden geleden, via het uit- zendburo Start, een beroep op de computerdeskundige B. Roeien uit Venray. Al dra bemerkte deze man dat de beveiliging van de vertrouwe- ïyke gegevens in de gemeentel jke computerbestanden niet deugden. Computeruitdraaien met vertrou- welyke gegevens lagen voor het grijpen in niet afgesloten kantoren, met name in de middagpauzes wan neer de kantoren niet bemand zyn. Ook zouden onbevoegden dan on gestoord gebruik hebben kunnen maken van de computers, temeer omdat de pass-words of sleutel woorden vrij simpel waren en vrj- wel nooit werden gewyzigd. Het computer-systeem van de ge meente is nog tot begin volgend jaar aangesloten op de hoofdcom puter van het Psychiatrisch Cen trum Venray. De verbinding is tot stand gebracht via een normale te- lefoonlyn. Volgens de heer Roeien is het daardoor ook mogelyk aan de gegevens van het PCV te komen. KLEDING: - £>arka winterjassen - modieuze regenkleding - bodywarmers enz. Castenrayseweg 14 Telefoon 04787-1941 Het "inbreken in computer bestanden" is een wereldwjd pro bleem. Er zyn zelfs mensen die daar een sport van hebben gemaakt zich er in hebben gespecialiseerd en de betreffende bedryven attenderen op de niet kloppende beveiliging van hun computer gegevens. Onlangs nog is in Am sterdam hierover een symposium gehouden. In een uitgebreid rapport heeft de heer Roeien zowel de gemeente als het PCV op de gekonstateerde ge breken gewezen. Aan beide zyden zijn toen direkte passende maatre gelen genomen, om de computer bestanden beter te beveiligen. Bij de gemeente heeft dat ondermeer geleid tot het invoeren van extra pass-words en periodieke verande ring daarvan. Vertrouwel jke com- puterlijsten worden beter opgeborgen, terwyl de computers tijdens de pauzes worden uitge schakeld öf er blyft iemand in het betreffende kantoor. Volgens gemeente-sekretaris A. de Bever moeten de genomen maat regelen de veiligheid van het com puterbestand aanzienlijk verbeteren. Dat zal nog beter wor den wanneer de gemeente begin volgend jaar over een eigen hoofd computer beschikt. Overigens moet men wel heel veel verstand van computers hebben om in de korte tydspanne dat de computers onbe heerd stonden vertrouwelijke gege vens op het scherm te toveren. En dan moet zo'n deskundige ook nog van-kwade-wil zijn- Berichten als zou het computer bestand van de gemeente "zo lek zijn als een mandje" worden door de sekretaris ten stelligste ontkend. Maar zolang men nog in computer bestanden van wereld-concers kan inbreken, moeten we niet verwach ten dat zulks in Venray niet moge lyk zou zyn... De jaarlijkse zwemvierdaagse in Venray, die maandag 21 augustus 1989 van start gaat, staat dit keer in het teken van Unicef,f y Deelnemers aan de vierdaagse, die duurt van 21 tot-en met, augustus 1989, kunnen zich laten sponsoren door vrienden, familie en/of bekenden. De opbrengst is voor Unicef bestemd voor waterpro- jekten voor straatkinderen op de Filipijnen. De zwemvierdaagse wordt dit jaar georganiseerd door de Venrayse zwemvereniging SPIO en vindt iedere dag vanaf 17.00 uur plaats in het gemeentelyke Combi Bad aan de Parkweg. De opening wordt verricht door de jongste deelnemer/ster op maan dag 21 augustus om 17.00 uur. Kinderen t/m 10 jaar en 65-plussers moeten per dag 250 meter zwemmen, andere deelne mers 500 meter. Voor de vierdaagse worden vyf dagen uitgetrokken. Zodoende bestaat voor de deelnemers de mo gelijkheid één dag over te slaan. Als de omstandigheden goed zijn dan wordt er gezwommen in het buitenbad, waarbij er uitgeweken kan worden iiaaribet binnenbad. Voor deelname kan men zich van- 2&*f—af heden tot fen -met zaterdag 19 augustus 1989 laten inschryven bij de VW tegen betaling van 6,-. Hiervoor krygt men tevens een Na tionale Zwemvierdaagsekrant en een knipkaart Geeft men zich tij dens de zwemvierdaagse op aan de kassa van het zwembad, dan betaalt men 7,-. Houders van een 65 pas betalen 5,-. Zoals hierboven is aangekondigd, is 't mogelijk gesponsord te zwem men ten bate van UNICEF. De op brengst komt dit jaar ten goede van de Straatkinderen op de Filipynen. De deelnemers die voor UNICEF hebben gezwommen ontvangen een dominospelletje. De opening van deze 14de Blue Band-zwemvierdaagse zal verricht worden door de jongste deelnemer/ ster op maandag 21 augustus '89 om 17.00 uur precies. Jaarlijks zijn er in Venray onge veer 150 verkeersslachtoffers te be treuren. Bijna de helft daarvan is jonger dan 20 jaar. Vooral de routes naar de school eisen hun tol. Aan het begin van het nieuwe schooljaar a.s. maandag 21 augustus organinseert de ge meente een zg spandoekaktie: "Wij gaan weer naar school". Deze aktie, welke 14 dagen duurt, is opgezet door het Regionaal Or gaan Verkeersveiligheid Limburg en zal hier in Venray door wethou der W. Claessens gestart worden. Dat gebeurt dan ook a.s. maandag om half twaalf bij de Basisschool Dr. Poelsschool aan de Langeweg. De wethouder zal o.m. een eerste spandoek bevestigen. De aktie heeft als doel het vergroten van de ver keersveiligheid door de aandacht te vestigen op kwetsbare verkeers deelnemers op de school- thuis-route. Naast de spandoeken zijn alle scholen door de gemeente gevraagd om in de aktieweken extra aan dacht te besteden aan de verkeers veiligheid op de school-thuis-route. Het politiekorps gaat op de school-thuis-route in de aktieperio- de een verscherpt toezicht houden op de naleving van de verkeers- De spandoeken worden opgehan gen bij gevaarljke punten op de school-thuis-route binnen de ge meente Venray. De aktie wordt niet alleen in de gemeente Venray gehouden maar nog diverse andere gemeenten in Limburg. Beoogd wordt het attentie-niveau van de verkeers deelnemers op de schoolgaande kinderen te verhogen en daarnaast inzichtelijk informatie te verstrek ken voor verkeersveilig gedrag. De aktie "Wy gaan weer naar school" kenmerkt zich door een kombinatie van verkeersonderwijs, -voorlichting, -handhaving en -kon- trole. Het projekt dient dan ook als een schoolvoorbeeld van de integrale aanpak van de verkeersonvei ligheid. Inlichtingen: G. Rutten, verkeers- veiligheidskoördinator van de ge meente Venray, tel. 04780-23387. Grotestraat 73. Venray Helmond, Roosendaal, Boxmeer, Oss, Venray. Sinds enkele jaren wordt er in onze St. Petrus Banden parochie in de maand september een bezinningsmiddag gehouden voor zieken en thuiszittende ouderen, dus gewoon mensen die om de een of andere re den niet in staat zyn aan het kerkgebeuren deel te nemen. Evenals alle voorgaande jaren was ook de bezinningsmiddag van 1988 een groot sukses, niet alleen vanwege het rekord aantal deelnemers maar veel eerder vanwege de geweldige sfeer die er op deze middag heerste. Het programma bestond traditie getrouw uit een H. Mis waarin Deken Buschman op een fijne manier voorging, waarna er koffie met vlaai ge serveerd werd en men gezellig kon babbelen met elkander al of niet on der het genot van een drankje. Het geheel werd opgeluisterd door ons kerkkoor dat met hun lied "Rooi mien dörp ien de Piêl" by velen een gevoelige snaar raakten. Het was een knotsgezellige middag voor ieder een en het slot kwam dan ook voor velen te vroeg. Vanwege het sukses van voorgaande jaren willen wij ook dit jaar weer zo'n middag organiseren en wel op 12 september in "de Kerkdijk" van St Servatius. De middag begint om 13.30 uur en duurt tot ongeveer 1730 uur. Als u iemand weet in uw omgeving of een oud parochiaan kent in een verpleeg- of verzorgingstehuis die aan deze middag zou willen en mogen deelnemen wilt u dan zijn of haar naam en adres aan een van de on derstaande comiteeleden doorgeven. By voorbaat dank Dr. W. Bloemen, Stationsweg 15. 5802 AA Venray, tel. 81465 Zr. A.M. Wiegmans, Akelei 76, 5803 CK Venray Mevr. van Pelt, De Alden Weg 16. 5801 HG Venray, tel. 82740 Dhr. K. Schaminee, Hagelweg 23, 5801 HB Venray, tel. 82049 Dhr. A. van Goch, Overloonseweg 45, 5804 AS Venray, tel. 10545 De Ouderen-afdelingen uit de re gio Venray, Horst-Sevenum, de Maasdorpen en de gemeente Ber gen hebben in gezamenlijk overleg, weer een gevarieërd programma sa mengesteld, dat in de maand sep tember zal worden uitgevoerd in de Schouwburg van Venray. De belang stelling was de laatste jaren zo groot dat velen geen kaartje meer kon den bemachtigen. Daarom werd besloten het programma twee we ken op ry uit te voeren nl. op dins dag 19 september a.s. en op dinsdag 26 september a.s. Zoals bekend is dit een aktiviteit voor en door ouderen, opgezet op eigen initiatief en zondere enige subsidie van de overheid. Het is dus zaak, dat de zaal twee keer goed be zet is om uit de kosten te komen. Het is een afwisselend en ont spannend programma van zang muziek, voordracht en toneelspel, uitgevoerd door talentvolle amateur artiesten uit de verschillende plaat sen van de regio. Voor stem mingsmuziek zorgen de "Old Timers" uit Sevenum, die hun mu ziekinstrumenten nog op vaardige wijze weten te bespelen. Bezoekers van verleden jaar weten nog wel hoe gezellig het was en hoe er werd gelachen tydens de komische acts. Bovendien is de uitvoering gep land in de namiddag van 14.00 tot ca. 17.30 uur, een heel geschikte tyd voor de oudere generatie. Door de vrywillige medewerking van de Ouderenbonden zyn de kosten laag gehouden, zodat met een bescheiden bedrag van 5,- per persoon volstaan kan worden. De kaartjes zyn verkrijgbaar bij de plaatselijke bejaardenbonden. De kaartjes zyn niet genummerd. Wie het eerst komt kan de beste plaats uitzoeken. Dus zorg datje er tydig bij bent. MISHANDELING EN VERNIELING mishan^ d van Hp e*1' De politie hield een inwoner aan, die .zich had schuldig gemaakt aan mishandeling van een verkoper .eeji videotheek JByjfie deling werd ook de kleding van de verkoper beschadigd. De inwoner kwam kwaad de vide otheek binnen met de mededeling dat hj enkele videofilms had ge huurd, terwyl hij deze films reeds eerder had gezien. Hy eiste zyn geld terug ondanks dat hy de ban den zelf uit de rekken had gehaald. De verkoper was zich dus van geen schuld bewust en weigerde aan dat verzoek te voldoen. Gevolg: een handgemeen waarby de verkoper verschilldende slagen moest incas seren. Ook scheurde zyn kleding. WEER VERNIELINGEN .AAN PERSONENAUTO'S Reeds eerder werd aangifte ge daan van vernielingen van vier in de Past. V.d. Gaetstraat geparkeerde personenauto's, die met een scherp voorwerp waren bekrast. Het afgelo pen weekend deden weer twee auto bezitters aangifte van vernielingen aan hun daar geparkeerde auto's. In beide gevallen waren de auto's met een scherp voorwerp bekrast. Scha de per auto 700,-. VERNIELINGEN In de nacht van zaterdag op zondag werd op het Brukske een wachthuisje van de Zuid Ooster vernield. In dezelfde tyd werd nabij de Kiosk een boom vernield. Van een by de Hubenhof ge parkeerde personenauto werden twee banden lek gestoken. INBRAKEN Zaterdagavond werd ingebro ken in een woning aan de St Catha- rinastraat in Leunen. De bewoners waren afwezig Toegang werd ver kregen door forcering van een raam. Ontvreemd werden enkele flessen drank en enkele sieraden. Iedere week kunt u via de televi sie meespelen met spelletjespro gramma's zoals Boggle. de Puzzelfavoriet of Labyrinth. De Openbare Bibliotheek Venray heeft een aantal spelletjes- en puzzel boeken. waaruit u nieuwe ideeën kunt opdoen. Hier volgt een keuze uit die boeken: 510.4 Moscovich, Ivan. Brein brekers. Puzzelen met getallen, waarby logisch denken, vindin grijkheid en een levendig voorstel lingsvermogen nodig zyn. 510-4 M row ka. M. De toverton. duivelston en magische piramide. Beschrijving van de toepas singsmogelijkheden van diverse driedimensionale puzzels. 510.4 Müller. Robert, Mathe matische denkspelletjes. Verzame ling denkspelletjes en puzzels die. in tegenstelling tot de titel, geheel zonder wiskunde kunnen worden opgelost. 510-4 Smullyan, Raymond. Bespot de spotvogel. Logische puz zels, metaraadsels en wiskundige avonturen. 621 Martinus. Leo. Solo spel letjes. Ongeveer 50 kaart-, dobbel en andere spelletjes om alleen te spelen. 621 Verhulst. Anthony. Spel len gespeeld en gewogen. Bespre king van een groot aantal gezelschapsspelen. 621.7 Maanen. Hans van. Me neer Van Dale wacht op antwoord. Spelletje waar alleen potlood en pa pier voor nodig zyn. 621.7 Vié, Léon. Denk mee met Léon Vié. Verzameling proble men en puzzels. 621.9 Jacobs, Paul. Winnen by scrabble. Een praktische handlei ding voor beginnende en geoefende scrabbiespelers met strategische wenken, woordenlijsten, oefenop- gaven. enz. 621.9 Obermair. Gilbert Klas sieke spelen uit het Verre Oosten. Go. mah jong, shogi. pachisi, mika do, domino, chaturanga, go-bang Chinees schaken en tangram. Openingstijden Maandag t/m donderdagl4.00-18.00 Vrijdag 14.00-21.00 Zaterdag 10.00-13.00 Op 19 april jl. wat het 150 jaar geleden dat de beide provincies Limburg werden gescheiden. De herdenkingsaktiviteiten rondom de scheiding van Nederlands en Belgisch Limburg vormen de aan leiding de litéraire historie van de gelijknamige provincies te ver- iigen. "Grenzeloos schrjven" is het motto van de tentoonstelling die een dubbelportret biedt van ander halve eeuw literair erfgoed aan deze en gene zyde van de in 1839 getrok ken grens. In de vorm van publika- ties, foto's, handschriften en dokumenten passeren bekende en minder bekende schryvers de re vue. Gekozen is voor auteurs uit he den en verleden die in Limburg geboren zyn of zich hier gevestigd hebben. De Nederlands-Limburgse bijdra ge bestaat uit 20 sch ry versport ret- ten. Voor sommigen zullen deze een herinnering oproepen, voor an deren het hernieuwde of verrassen de kennismaking betekenen. De Belgisch-Limburgse delegatie is vertegenwoordigd met 27 lite ratoren. "Grenzeloos schryven" is een ge zamenlijk projekt van de Provincia le Bibliotheek Centrale Limburg te Roermond en de Provinciale Cen trale Openbare Bibliotheek te Hasselt. Van woensdag 23 augustus tot en met zaterdag 9 september is deze li teraire portrettengalery in de Openbare Bibliotheek Venray te be zichtigen. Openingstijden: maandag t/m donderdag van 14.00 tot 18.00 uur. vrjdag van 14.00 tot 21.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 13.00 uur. Damesbril goud montuur, zwarte poes met witte bef, horloge ovaal model merk Commodoor, double horloge, blauwe gebreide trui, blau we dames portemonnee, witte klap- beurs, bruine portemonnee voorzien van rits en klepverdeling. zwarte lederen portemonnee, 1 As- sa sleutel en 1 huissleutel, zwarte fietstas, zwarte diplomatenkoffer. blauwe tamme mannetjes parkiet, een pickenees, paars vest, grys dun jack, 1 Wilka sleutel, 5 sleutels aan ring met wit label, 2 sleutels merk Silka, 1 grys etui met autosleutels, cassettebancje, zwarte autospiegel. Voor inlichtingen kunt u zich tij dens kantooruren wenden tot de administratie van de gemeentepoli tie Venray, tel. 04780-84888. Lst. 224. PAARDEN OP DE WEG In de vroege maandagmorgen moest de politie weer cowboydien st doen, om twee op de Overloonseweg lopende paarden in een weide te dry ven. Als volleerde cowboys wisten ze de paarden, voordat er on gelukken op de gevaarlijke Over loonseweg gebeurden, een weide binnen te dryven. in afwachting van de komst van de in Maashees wonende eigenaar. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen. R.E. Gabeler. T. Lankveld. II. Schreven en J. Wittgen: W. BLOEMEN Stationsweg 15, tel. 81465 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver. G. van Loon. F. de Muinck Keizer. F. Schmeetz. T. van Thiel, D. Vercauteren en J. de Vocht: DR. T. VAN THIEL Patersstnuil 60, tel. 88800 DR. KEIJZEK Van Beurdenstraat 10, Ysselsteyn tel. 04785-1777 vrjdag 1&00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data b j de ge noemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 1800 uur ZIEKENVERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN- DE MONNIKSKAP Paterslaan 2, tel. 80140 van vrjdagavond 1800 uur tot vol gende week vrydag. Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: H. PETERS, TH. 83478 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN Dl EREN ARTS EN' PRAKTIJK M.J. van Winden/E.M. Ruymbeek/ J.M. van Winden/W.H.M. de Vocht Behandeling in het weekend vol gens telefonische afspraak R.C. GOEDEGEBUURE Stationsweg 13, tel. 81336 DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en W.G.A.M. Loonen en G.W. Gelling Behandeling kleine huisdieren zaterdag en zondag vol gens afspraak W. KREMER Mgr. Nolensstraat 12, tel. 81000 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktyken van mevr. Raay- makers, mevr.- Van der Reis. mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren MEVR. RAAYM.AKERS Horst tel. 04700-6538 vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEK DIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de prakt jk van mevr. Van der Reis en mevr Tigge loven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door MEVR. VAN DER REIS Overloon, tel. 04788-1327 Afspraken maken 's morgens tussen 8 en 9 uur en 's middags tussen 6 en 7 uur. REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkundige voor Venray. Meerlo en Wanssum is bereikbaar via tel. 04780-81269 Spreekuur voor Venray: Vbor eventuele behandelingen door de wijkverpleegkundigen alsmede het doorgeven van boodschappen is er ge legenheid van maandag Om vrydag tussen 15.00 en 18.00 uur. Uitleen voor Venray: Voor het afhalen en terugbrengen van uitleenartikelen kunt u terecht van maandag t/m vrydag van 15.00 tot 18.00 uur. In het weekend alleen voor spoedgevallen door de wjkverpleeg- kundige van de weekenddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na gebruik z.s.m. terug te bezorgen. Zuigelingen-kleuterbureau en gehoorscreening: Uitsluitend op afspraak, tel. 81269 Spreekuur Diëtiste Uitsluitend op afspraak, tel. 81269 Zwangerschapgy mnastie k Aanmelden via telefoon 81269 Groene Kruis Wijkcentrum "De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur door de wjkverpleegkundi- ge van dinsdag en donderdag van 1130 tot 12.00 uur. tel. 83859. Zuigelingen- en kleuterbureau uitslui tend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum "Landweert" Venray: Spreekuur door de wijkverpleegkundi ge op dinsdag en vrjdag van 1330 tot 14.00 uur. tel. .88273 Wjkgebouw Ysselsteyn Lltsenbergweg 20b Spreekuur en uitleen op maandag, woensdag en vrydag van 1330 tot 14.00 uur. tel. 04785-1492 Wjkgebouw Wanssum SL Leonardsweg 1 Spreekuur en uitleen op dinsdag, don derdag en vrydag van 0830 tot 09.00 uur. tel. 04784-1201 Wjkgebouw Tlenray Bemadettelaan 8 Spreekuur en uitleen op maandag, woensdag en vrydag van 13.00 tot 13.45 uur. tel. 04789-1397 VANDALISME Maandag ontdekte een man uit- Horst, bj terugkeer bj zjn op de Grote Markt alhier geparkeerde personenauto, dat deze aan beide kanten met een scherp voorwerp was bekrast.

Peel en Maas | 1989 | | pagina 3