Rolluiken Roll d Venray's Mannenkoor Crescendo M.M.S.K. St Petrus Banden PEEL EN MAAS Verdi-Vivaldi groep Zangers van St. Frans Bond voor Ouderen Wijk Zuid ZONWERING VENRAY BV C.D.J.A.-Venray Partij v.d. Arbeid Play Back Sound Mix Show Vlooienmarkt Brukske Wijkvereniging Landweert Wijkvereniging Veltum De Springplank V.N.B. Lourdesbedevaart O.J.C. Dingus Aktiviteitenclub voor alleenstaanden Stichting RISC Ouderenwerk Venray L.V.B. afd. Venray Kermis in Ysselsteyn? Wörtelstemp in Jera! Bouw- en Houtbond FNV Funnnight in Dansschool Janssen Schutterij 't Zandakker Gilde St. Jan Venray Jeugd- natuurwacht Lourdescomité afd. Venray H.B.S. Diana Bedrijfs Rekreanten Tafeltennis Midgetgolf Buiteniust - PagEL EN MAAS Donderdag 29 juni - Pagina 11 )lie nper ssen onderdag 29 juni: repetitie Van 0-21.00 uur 't gehele koor in de ine zaal van Wieënhof. Hierna urtaal toepen om de VMK wissel- fee, nu in 't bezit van Herman clllPtjens- JIHpnderdag 6 juli: 19.30 uur repe- 2e tenoren en om 20.00 uur ge- koor. Hierna repetitie ^ratzengers. nrs. 69, 70, 74, 75 en B Juli: H. Mis Geysteren 10.00 Voor de fietsers vertrek vanaf )te Markt om 9.00 uur. leen repetitie wegens vakantie 20 en 27 juli en 3 augustus, jferder programma: jaug.: opluistering 40-jarig huwe- I [Leo Oudenhoven. I 5 okt.: zondagochtendconcert. I |5 t/m 29 okt.: ontvangst koor uit feiterham Engeland. |7 okt.: concert met Chelterham bte Kerk. .26 nov.: jubileummis Grote Kerk pa|^n. 80-jarig bestaan. Hierna kof- Jl1 tafel met oud-leden, waarna re- ptie. 17 dec.: Kerstconcert. 25 dec.: Kerstmis. concertreis naar Budapest is fficieel gepland in de herfstva- ie van 1990 nl. van 17 t/m 21 De reis zal voor 't grootste ge- e gemaakt worden per trein. fieuwe leden zij weer welkom op iderdag in de Wieënhof. Na 1 <t is er weer 'n ledenstop. taf 15 sept wordt er door dir. èrre Gerits koorscholing gegeven -828ir- voorrepetitie van 19.15 tot [DO uur. lelden bij A. v. Gestel tel iefees bruilo d met i (Koninklijke Harmonie Euterpe Harmonieorkest .Donderdag 29 juni: 20.30 uur hutterswei. Donderdag 17 aug.: 20.00 uur re- stitie. Donderdag 24 aug.: 20.00 uur re- ititie. jAfmelden: H. v.d. Steeg, tel. 2^539. Agenda Vakantie t/m 10 augustus. Eerst- ilgende repetitie 17 aug. 4 nov.: concert met Ulestraten. Jeugdorkest. Donderdag 29 juni: 18.30 uur af- uiting seizoen. Aftnelden: P. Noten, tel 87858 Agenda Vakantie t/m 23 augustus. 24 aug. !rwar ;rste repetitie. 26 nov.: concert met jeugdharmo- ie Horst. Aanvang 11.30 uur. Drumband Maandag 14 aug.: 18.45-19.30 les; 1.30-20.45 uur repetitie. Maandag 21 aug.: volgende re- tie. Afmelden: clublokaal, tel. 82515. ■I Agenda 0FA Vakantie t/m 7 augustus. Eerstvol- "^^nde repetitie 14 aug. 26 aug.: festival Grubbenvorst. nvang 14.00 uur, vertrek 13.00 ir Perdstal. 6 sept.: festival Oirlo. Bestuur Bestuursvergadering: 28 aug. .00 uur. Bardiénst drumband Maandag 14 aug.: J. Raedts. Maandag 21 aug.: M. Koolen/P. mans. Maandag 28 aug.: P. Verbeek. Volgende bericht Peel en Maas londerdag 3 augustus. Allemaal wettige vakantie. Jemengde Zangvereniging A.s. zondag 2 juli zingen we de Ioogmis. Onze vakantie is van 5 juli tot 16 tug., dan hebben we weer onze terste repetitie. Kontaktpersonen: mevr. V. Meyel, il. 82133, of mevr. V.d. Ven, tel. 11317. Agenda: 4 juli: bestuursvergadering. 5 juli: laatste repetitie voor de va kantie. 13 aug.-. eerste repetitie na de va kantie. 26 aug.: optreden Gennep. 27 aug: St. Annakermis. 2 sept.: Taptoe Ven ray. Aftnelden bij ziekte: mini/majo- Ktten: mevr. Maassen. tel. 85026: üiizikanteii: Tbn Huybers, tel. 17380. 'n abonnement waard J uli-programma Iedere zondagochtend van 10.00 tot 13.00 uur is er live-muziek in de Echo. U kan er dan gezellig een spelletje kaarten, dammen, scha ken, enz... Ook kunt u er rustig ge nieten van de muziek onder het genot van een kop koffie. Heeft u in teresse voor de band? Tel. 10621. Zondagavond: jeugd van 16 tot en met 20 jaar van 19.00 tot 22.30 uur. Maandagavond van 18.30 tot 21.00 uur voor de jongeren van 12 tot 16 jaar. 3 juli: spoorzoeken; 10 juli: ko ken; 17 juli: figuurzagen; 24 juli: buksschieten; 31 juli: spellenavond. Dinsdagavond: klaveijassen. Wilt u het klaverjassen leren? We kun nen nog enkele leden gebruiken die het willen leren. Dit alles in een genoegelijke sfeer en onder het ge not van een kopje koffie. U kunt zich opgeven by dhr. Van Leeuwen, tel. 80145. Woensdagmiddag van 14.00 tot 15.30 uur voor de jeugd van 4 tot en met 12 jaar. Ook tijdens de vakantie draaien wij door. 5 juli: poppetjes maken; 12 juli: knikkerspel maken; 19 juli: kinder boerderij; 26 juli: koken. Zijn er nog ouders die mee willen rijden naar de kinderboerdery? Ge lieve op te geven bij mevr. Van Leeu wen, tel. 80145. Bij voorbaat dank voor uw medewerking. Vrijdagavond: darten van 20.00 tot 22.30 uur. Wegens groot sukses op zaterdag, nu ook voor onze leden op vrijdagavond darten by de Verdi- Vivaidigroep. Opgeven bij .dhr. V.d. Laan, tel. 80741 of by dhr. Van Kes- sel, tel. 84098. Zaterdagavond van 20.00 tot 24.00 uur darten. Hopelijk zien wij u daar ook tijdens de dartkom- petitie. Tot ziens in de Echo op een van de avonden of op zondagmorgen. Agenda: Zaterdag 1 juli: vertrek naar Waal- re vanuit de Galmhut: om 07.00 uur per fiets; om 10.00 uur per bus. Van 10.00 tot 12.00 uur inleveren van oud-papier aan de container in Landwèert (achter de supermarkt aan de Kruidenlaan). Algemeen: Aanstaande zaterdag begint de va kantiewerkweek. De koorleden met wie is afgesproken dat zy de afstand Venray-Venray per fiets afleggen vertrekken om 07.00 uur. De bagage achterlaten in De Galmhut, die wordt later meegenomen in de bus. Tussen 09.00 en 10.00 uur inla den van bagage en overige fietsen. Vertrek per bus om 10.00 uur. Wil iedereen er voor zorgen op tijd aan wezig te zijn? Verder wensen we staf en koorleden een heel prettige week in Waal re toe. De kontaktmiddag In den Engel van dinsdag 20 juni werd goed be zocht en was zeer geslaagd. Jaap Goumans deklameerde en vertelde over vroeger dat het een lieve lust was. De film "Haarlem helpt Ven ray" had de nodige belangstelling. Marly Schaminée bewees haar be kwaamheid op de dwarsfluit. Mevr. Janssen en mevr. Manders uit ei gen geledèren zongen en dekla- meerden. Beide bewezen uit kunstzinnig hout gesneden te zijn. Goed zo dames! 19 juli: busreis naar 't Provin ciehuis te Maastricht; met ook nog een bezoek aan 't Drielandenpunt en 't rijden van een toeristen route. Gezien de attraktiviteit van deze busreis vernachten wij een grote deelname. Toch zullen wy maar één bus inzetten. Bij erg grote deel name organiseren wij deze reis voor de tweede keer. De kosten bedragen 40,inclu sief diner. Er zijn geen entree- kosten. De hongerigen kunnen een broodje meenemen voor onderweg. Maandag 10 juli van 11 tot 12 uur is er plaatsbespreken voor deze reis in Den Engel. Op het Schuttersveld vinden de volgende aktiviteiten plaats. Donderdag 6 juli: 19.30 uur video-avond 40-jarig priesterfeest rektor Theunissen. Donderdag 13 juli: 19.30 uur film "De vergeten slag". De aktiviteitencommissie Vrijdag a.s. is er weer onze maan delijkse kienavond in het wijkge- bouw aan de Beukenlaan 4. We hebben weer prachtige prijzen. Aanvang 20.00 uur, zaal open 19.00 uur. Daarna hebben we vakantiestop tot 7 augustus, dan kunt u weer bij ons terecht. bel voor informatie of een afspraak in onze showroom. Geachte politieke vrienden, en andere belangstellenden. Op de laatst gehouden algemene leden vergadering van 2 juni is eer voor een nieuwe termijn een bestuur van onze vereniging gekozen. Het bestuur en de taakverdeling voor de nieuwe termijn ziet er als volgt uit: Voorzitter, Geert Wismans; vice- voorzitter. Jan Loonen; eerste se- kretaris, Gerrit Loonen; tweede se- kretaris, Eric Lemmens; P.R., Wim Reintjes. Aftredend en niet herkiesbaar voor de nieuwe termijn was Anton Ederveen. Anton neemt afscheid van het bestuur van het CDJA waa rin hij vanaf de oprichting van de kern Venray zeer aktief is geweest. Het grootste gedeelte van die perio de is hij sekretaris geweest van on ze vereniging en is op die manier een van de steunpilaren van onze vereniging geweest. Voor meer informatie over het CDJA-Venray kun je 04780-82221 (Wim) bellen. VERKIEZINGSPROGRAMMA Op dinsdag 4 juli om 20.00 uur komt de PvdA afd. Venray in de Ki osk (Brukske) bij elkaar om te pra ten over het verkiezingsprogramma van de Tweede Kamer. In haar laatste vergadering heeft de afdeling vijf amendementen n.a.v. het ontwerp-verkiezingspro- gramma opgesteld over de volgende onderwerpen: landbouwbeleid; bewapening; de centralisatie van beleid; koppeling tussen uitkeringen en lonen; recht op uitkering voor herintredende vrouwen en jongeren. Deze onderwerpen zullen tijdens de vergadering centraal staan. Daarnaast zullen afspraken ge maakt worden over aktiviteiten rondom de verkiezingen van de Tweede Kamer. Iedereen, ook niet-leden, zijn van harte welkom op 4 juli om 20.00 uur in de Kiosk (Brukske). Wilt u meer weten over de PvdA? Bel dan naar: Mea v. Vugt (sekretaris PvdA), tel. 82299. Op zaterdag 15 juli wordt er ty- dens de vrije markt 'n Play Back- Sound Mix show gehouden op het marktterrein Beethovenstraat- Bachstraat, aanvang 13.00 uur. Iedereen kan zich hiervoor opge ven tot en met 12 juli a.s. De inschrijfkosten bedragen 5.-- p.p. te voldoen by aan melding. De markt is met pyltjes aan gegeven. Voor opgave en inlichtingen: Bee thoven straat 8, Veniay, tel. 04780-10008. Er wordt gestreden om een wis selbeker en andere prijzen. Hopende u te zien op 15 augustus, wensen wij u veel oefenplezier. Op zaterdag 15 juli a.s. wordt er op het terrein Beethoven-Bach- straat 'n grote vrije markt gehou den, waar u uw tweedehandse of zelfgemaakte spullen aan de man kunt brengen. Aanvang 10.00 tot 16.00 uur. Tydens de markt kunt u genieten van muziek, zang en dans. Tevens aanwezig de grote barbeque. Ty dens de markt kunt u verpozen op de terrasjes opgebouwd by de markt. Voor de jeugd is er 'n pony en de grabbelton, verder zijn we nog met meer bezig omtrent deze markt Kraamhuur 35,- per kraam. Wilt u 'n kraam huren of meer in lichtingen omtrent de markt dan kunt u beUen of schrijven naar: Beethovenstraat 8, Venrav, tel. 04780-10008. 7e WIJKFEEST IN LANDWEERT In de wijk Landweert vindt op 30 juni, 1 en 2 juli alweer het 7e wijk- feest plaats. Het programma ziet er als volgt uit: Vrijdag 30 juni: 19.00 uur Jeugd- disco en playbackshow. 22.00 uur Gouwe oude avond. De entree is de ze avond voor iedereen gratis. Zaterdag 1 juli: 11.30 uur Zes kamp, luchtkussen, huifkar, barbe que. 20.00 uur Grote feestavond m.m.v. The City Light prijsuitrei king zeskamp, barbeque. Zondag 2 juli: 11.30 uur Kinder rommelmarkt luchtkussen. 13.30 uur Matinee met live muziek, spel- lenmiddag, luchtkussen, barbeque. Om 17.00 uur wordt de tent gesloten. Dit alles vindt plaats in de feest tent die naast wijkcentrum 't Steks- ke staat. Jeugdaktiviteiten De knutselclubs zijn met vakan tie. Zy starten in september a.s. eve nals de mqjoretten. Overige aktiviteiten Dansen voor ouderen (50 star ten in september (26 sept.). De Zeskamp afgelopen zondag was geslaagd. Wy hopen het vol gendjaar met eeir nog spannender zeskamp te voorschyn te komen. Uitslagen e.d. kunt u vinden in de volgende editie van dit blad. Wij wensen diegene die nu met vakan tie gaan een goede reis en behou den thuiskomst. Programma: Donderdag 29 juni: voor de 6- t/m 9-jarigen kegelen. Zorg wel dat jul lie op tyd zijn want we vertrekken om kwart over 6. Het kegelen duurt tot half 8 waarna er nog wat hapjes volgen. Om 8 uur zijn we weer terug op de club. KAMP 1989 OERLE Zaterdag 1 juli a.s. vertrekken we voor het jaarlijkse kamp. Dit jaar gaan we naar Oerle bij Eindhoven. We liggen daar in een blokhut van Jong Nederland. De fietsers vertrek ken om 10.00 uur en dienen een lunchpakket voor onderweg mee te nemen. Zorg ook datje fiets goed in orde is. De kleintjes, die met de au to gaan. vertrekken om half 11. Al lemaal vanaf het clubgebouw. Vrijdag 30 juni tussen 7 en 8 uur moeten de spullen ingeleverd wor den. Dit ook in het clubgebouw. Wij wensen iedereen een prettig kamp toe. Nieuw seizoen Wy wensen iedereen die niet mee op kamp gaan een prettige vakantie toe. We beginnen weer op dinsdag 22 augustus. Maar we hebben op za terdag 19 augustus een zeskamp waar iedereen aan deel kan nemen. Hierover horen jullie vanzelf nog wel meer. PAPIER-AKTIE PAP1ER-AKTIE afd. Heil der Zieken Venray Zaterdag 1 juli starten wij weer met het ophalen van het oud pa pier. Wilt u het goed gebundeld en de lege dozen opgevouwen aan de straat zetten. De container aan de Kempweg is elke zaterdagmorgen open. De opbrengst van het oud papier komt ten goede van zieke en gehan dicapten mensen. Hopende op uw medewerking. Heil der Zieken Perfect Strangers vrijdag 30 juni O.J.C. Dingus Venray Op vrydag 30 juni zal er in O.J.C. Dingus te Venray weer een ouder wetse Hardrock-avond worden geor ganiseerd die iedere zichzelf respekterende hardrocker niet mag missen. Perfect Strangers, de nieuwe Ne derlands/Engelse hardrocksensatie zal die avond haar eerste concert in Noord-Limburg verzorgen. Als je de bezetting van deze band ziet, moet je wel geloven dat we kunnen spre- De volgende bijeenkomst van de aktiviteitenclub is op vrijdag 30 ju ni a.s. om 20.00 uur in het Alle- manscafé. Mgr. Hanssenstraat 45 te Oost rum! Er is geen leeftyd aan verbonden. Samenkomst bij de schouwburg van waar we 19.30 uur per fiets naar Oostrum vertrekken. Voor nadere informatie kunt u bellen naar: tel. 04787-1485 of 04780-86582. Het aktiviteitencentrum voor ou deren "De Kemphaan", is vanaf 24 juli tot en met 28 juli 1989 gesloten. De medewerkers wensen u een prettige vakantie toe. U bent vanaf 31 juli 1989 allen weer hartelijk welftom in "De Kemphaan". De fietstocht voor onze leden op 5 juli gaat niet door (vanwege de fiets vierdaagse), maar wordt verschoven naar 12 juli. Vertrek om kwart voor 2 aan de Vredeskerk. Op dinsdag 4 juli zal tijdens de Ys- selsteynse kermis de (bijna) wereld beroemde band Wörtelstemp optre den in J.C. de Jera. Wörtelstemp is een dyk ven een band die je zeker niet mag missen. De vier leden spelen met veel en thousiasme muziek die varieert van stevige gitaarrock/bluesrock tot punk. Ze spelen uitsluitend covers van o.a.-. R.E.M., Beatfarmers, Fatal Flowers. Aerosmith. Bad to the Bo ne en The Del Fuegos. De vinger vlugge gitaarsolo's en de prachtige vocalen, geven de nummers net die kick die ze op de plaat missen. Bin nen no-time zal deze formatie, ge noemd naar het meest afschuwelijke eten, aan de top van de regionale, ja zelfs nationale mu- ziekscene staan! Deze Ysselsteynse band, ontstaan uit de woeste Peelgrond waar ooit turf gestoken werd, bestaat uit: Francis (gitaar en zang), Maurice (solo-gitaar), Richard (bas) en Eric (drums). Om 20.00 uur gaat de zaal open en de entree is geheel free! Tbt ziens in de Jera... YOU BETTER BE THERE!!! Tijdens de bouwvakvakantie is het kantoor alléén geopend op: maandag woensdag en donderdag van 14.00 tot 15.00 uur. in de perio de van 10 juli tot en met 4 augustus a.s. Aan alle gulle gevers onze harte lijke dank voor de vrijwillige bijdra ge by de verzilvering voor de afd. bejaarden. Wy kunnen hiervan op 8 sept. a.s. een bejaarden afd. na middag/avond houden. Nogmaals i bedankt! ken van een supergroep in spé. De bezetting is nl.. Ian Parry (voc, ex- Hammerhead); Wilco van Beek (gi taar ex-Hammerhead); Jos Zoomer (drums, ex-Vandenberg); Ronald de Grauw (keyboards, ex-Picture): Ba rend Courbois (bas). De muziek van de pe riekte vreemdelingen is het best te om schrijven als Power-rock met duide- lyk aanwysbare Amerikaanse invloeden en een sterk melodisch geluid. De zaal is om 21.00 uur open en de entree bedraagt 7,50. Kom op tijd want vol is vol. De Surinaams, Antilliaans. Aru baanse Vereniging SURANTAR, or ganiseert a.s. zaterdag 1 juli een Funnnight met medewerking van de Surinaamse band The Fun- masters. The Funmasters is een 12 man sterk orkest, dat gespecialiseerd is in Latijns Amerikaanse, Surinaam se en Soul muziek. SURANTAR is bijzonder trots dat men er in geslaagd is deze band te kon trakteren. De Funnnight begint om 20.00 uur, de entree bedraagt 12.50. Mocht u honger krygen. voor Suri naams eten is gezorgd. A.s. zondag 2 juli, is het Oud Lim burgs schuttersfeest te Niel bij As in België. De bussen zyn om 10.00 uur bij het gildehuis café De Klomp, het vertrek is uiterlijk 10.30 uur. De kosten zijn 5,- voor de leden va naf 14 jaar en 10.- per persoon voor niet-leden. Denk er allen aan dat uw uniform kompleet en in or de is. In de optocht en tydens de wedstrijden hebben we nr. 6. Denk aan vervangende kleding. Het muziekkorps treedt om 15.40 uur op bij het terrein met de rode vlad. Het zestal moet schieten tus sen 16.20 en 16.40 uur. Schutters en aanhang wy wen sen u allen een prettige schutters- dag toe met veel sukses. Hallo Jeugdnatuurwachters, dit is het laatste bericht in Peel en Maas, voordat we van een mooie vakantie gaan genieten. De schoolverlaters hebben inmid dels hun prijzen ontvangen door lo ting of optellen van de stempels en wij wensen hen voor de toekomst alle goeds. Denk er eens aan om mogelijk lid te worden van bijvoor beeld NJN in Venray. Jullie zullen daarover misschien benaderd gaan worden. Dan hebben we afgelopen zondag nog kunnen genieten van een mooie wandeltocht, onder schitte rende weersomstandigheden. De toch werd gelopen door meer dan 325 deelnemers en was een mooie afsluiting van het seizoen. Wij wensen jullie allemaal een f\j- ne vakantie1 toe en hopelyk zien we elkaar dan na de vakantie terug. De eerste aktie zal dan zijn het installe ren van de nieuwe groep Jeugdna tuurwachters. Er zijn weer veel leerling van groep 7, die zich opge geven hebben. Tbt dan!!! Maandag 3 juli a.s. houdt het Lourdescomité afd. Venray een foto dia-avond betreffende de bedevaart naar Lourdes van 1 t/m 8 juni '89. Deze avond zal gehouden worden in het café van het Camillushuis op het P.C.V.. Stationsweg 46 te Venray. waar ook de voorlichtingsavond heeft plaatsgevonden. Aanvang om 19.00 uur waarby u in de gelegenheid gesteld wordt om de foto's te bekijken en eventueel bij te bestellen. Óm ongeveer 20.00 uur worden de dia's vertoond. Wij bevelen deze avond van harte by u aan. Ook familieleden en ken nissen zyn welkom! Tbt 3 juli a.s.! Donderdag werd er geschoten by de Schut roe te Horst De O.G werd hier gewonnen door L. v. Ham met liefst 22 p. over het gemiddelde. 2e werd H. v. Empel en 3e H. Hellegers. Zondag werden onder tropische temperaturert de nationale korps kampioenschappen verschoten te Eerde en Elsloo. Het eerste zestal wist ondanks wat ups en downs toch een verdienstelyke zesde plaats te behalen. Het tweede zestal was gepromo veerd naar de A-klasse. Blijkbaar in spireerde dit om er nog harder tegenaan te gaan en behaalde een prachtige 2e plaats. Proficiat. Donderdagavond oefenavond. Zondag worden de nationale per- sooniyke kampioenschappen ver schoten. eveneens te Eerde en Elsloo. Alle deelnemers veel sukses. Op maandag 19 juni 1989 vond voor de eerste keer in suksessie het plankentoer plaats voor rekrean ten. Er waren ruim 30 deelne- mers/sters die in een snikhete zaal om de overwinning gestreden heb ben. Er waren zeer verrassende uit slagen. Hier de uitslag als volgt: Verliezersronde: le Ans v. Rooy. 2e Corry Boom. Finale ronde: le Hamid Kliosrvy, 2e Theo Beyers. ledereen was zeer tevreden, en hopelijk komt er een vervolg van het plankentoemooi. Aan alle win naars proficiat met de behaalde re sultaten. een prettige vakantie en tot het volgende seizoen. Twee van onze leden zijn het afge lopen weekend in Boskoop geweest, om de Nederlandse Kampioen schappen al' te spelen. Hier werd over vijf ronden uitgemaakt wie zich Individueel Kampioen van Ne derland mocht noemen. Harrie Lenssen eindigde op een zeer ver dienstelijke negende plaats, ge volgd door Gerrit Janssen die hier drie plaatsen achter eindigde. Over het totaal genomen mogen zij op een geslaagde afsluiting terugzien. Komende donderdag spelen we wederom de onderlinge kompetitie- wedstryden. die zoals gewoonlyk om half zeven beginnen. Voqr het weekend zyn geen speci ale wedstrijden gepland, doch er staan nog diverse inhaalwedstry- den te spelen voor de onderlinge kompetitie: de afspraken hiervoor worden door eenieder persooniyk gemaakt AANNEMERSBEDRIJF M.J. Teunissen bv Het juiste adres voor: - stallenbouw - woningbouw - industriebouw - verbouw - mestopslagsilo's - kunststof en houten kozijnen onder KOMO-garantie Lovinckplein 5 - Ysselsteyn Tel. 04785-1406/1811 EVEN BAND OPPOMPEN EN WATER DRINKEN Twee Ven rayse jongens van 13 en 14 jaar waren naar Merselose ker mis getogen, mogelijk met andere bedoelingen dan van de kermis- spullen gebruik te maken. Bij een woning aan Grootdorp werd beleefd gevraagd of men de fietspomp even mocht hebben om de band op te pompen en om een glaasje water. Tijdens de gang naar de keuken heeft een van het tweetal kans ge zien uit een jas. welke aan de kapstok hing. een portefeuille te graaien en daarmede te verdwij nen. In een ingeving kontroleerde een van de bewoners zijn jas en toen kwam de diefstal aan het licht Dankzij een goed signalement ge lukte het de politie, die jongens nog aan te houden. Op aanwijzing werd de reeds in de buurt weggegooide portefeuille teruggevonden. Daar zat gelukkig geen geld in maar al leen maar. voor het tweetal waarde loze, papieren. Na verhoor is het tweetal aan de respektievelijke ou ders overgegeven. GEWONDE BU AANRIJDING Een 21-jarige Venrayse dame fietste maandagmiddag op de West singel en kreeg ter hoogte van de Kempweg geen voorrang van een 35-jarige bestuurder van een perso nenauto uit Beugen. De dame werd by de botsing gewond en moest voor behandeling naar het zieken huis vervoerd worden. AFVALVERBRANDING Het opsteken van tuinafval op een perceel langs de Timmermannsweg te Ysselsteyn. ging met zoveel rook- overlast gepaard dat hel onveilig werd voor het verkeer. De politie vond die klacht gegrond en gaf de afvalverbrander opdracht het vuur te doven. Daaraan werd gevolg gege ven en zo behoefde geen proces ver baal te worden opgemaakt.

Peel en Maas | 1989 | | pagina 11