af INGEZONDEN AGENDA Onderscheiding voor 'senator' A. Hiji jnS 4-6 Jarigen I opgelet! Het is feest Jrote vlooien markt in manege te Ysselsteyn Toch nog gewonnen Zondag 18 juni a.s. Dorpszeskamp te Ysselsteyn Veertig jaar "Os Krèntje" Brandweer wedstrijden op "Renkhuizen" "Dubieuze kaartverkoop" Auto was te klein voor dief PEEL EN MAAS Triathlon Vereniging regio Venray Sporthal Gevonden voorwerpen Mini- Veldvoetbal Werkgroep Kruisen en Kapellen onder dak ,iPafl EN MAAS Donderdag 15 juni Pagina 3 mdens de dinsdag 6 juni gehou- li ledenvergadering van vastelao- jvereniging De Piëlhaas is de aeidende vice-voorzitter Ad Hijl derscheiden met Het Gouden asje, de hoogste onderscheiding )r de werkende Piëlhaasleden. t kleinood werd Hyl opgespeld Dr voorzitter Leo Janssen. Deze garliac,rukte (ie &rote verdiensten woonk? voor de vastelaovesvere- adkamlin& nieuvjijl begon 22 jaar geleden zijn denver^ voor de Piëlhaas als lid van de tochtcommissie. Hij kwam in 13 in het bestuur en werd al spoe- vice-voorzitter. Als zodanig Bft hy in 1981-1982 een tijd lang i voorzitterschap waargenomen, j vice-voorzitter onderhield Hijl kontakten voor de vastelaovesve- liging met de Venrayse Vorsten- en de Samenwerkende Lim- Vastelaovesverenigingen. De 'jen keurden voorts het bestuurs- örstel goed om Hijl te benoemen i senator. Tydens de eerste open- te manifestatie op 12 november Ad Hijl als zodanig worden stalleerd. 7 Juni is het groot feest bij de be- (ts want dan is het Bever-doe-dag. {ie de bevers zijn? Bevers zijn jon- me!ns en meisjes van 5-6 jaar die lid 50 mto van Scouting. Zij komen bij el- let, ke|ar in Hotjietonia, het huis van eipge Doener en spelen, knutse- zingen en speuren daar. Meer over ye Bevers en het lel wat zij .spelen in Hotsjietonia [int u krijgen op de informa- £stand op het Schouwburgplein. (Op 17 juni is Lange Doener jarig ia dit wordt gevierd met een feest &or alle kinderen van 4-6 jaar. Dit lan we doen samen met Pompe- pm, Frederik Scheuremaar en iet te vergeten SSSTT het kussen, [aar wordt het feest gehouden? Bij looi weer zal het op het Schouw- iirgplein gevierd worden en bij icht weer in "Het Peppelshuus", istsingel 41. Het feest begint om 1.00 uur en om 12.00 uur kunnen kinderen weer worden af- laald. De toegang is gratis. 0p zondag 18 juni wordt in de iege van Ysselsteyn een grote denmarkt gehouden waaraan >r maar liefst 100 partikulieren It Venray en omgeving wordt deel- lomen. Gebruikte artikelen zijn ims voor onbegrijpelijk lage prij- en te koop. De vlooienmarkt is niet leer weg te denken uit onze maat- chappy. Nederland heeft de vlooi- nmarkt ontdekt. Vroeger trok ïen de neus op voor afgedankte pullen van een ander, nu steekt de Ïten de ander aan. Met vyftig gulden loe je op de vlooienmarkt wonde en, en als de spullen opgeknapt tyn kent men ze niet meer terug. )e verzamelaar is er vroeg by. Zijn rollektie kan wellicht uitgebreid 1632 rorden. Eierdopjes, sleutels, doos- es, tegels met bepaalde spreuken, leitels. ansichtkaarten, enz. enz. inz. Op de vlooienmarkt hangt een epaalde sfeer. Men kan ongedwon- en rondneuzen in de artikelen die itgestald zijn. Het passen van kle- ing levert weinig problemen op. aen houdt ze om het lichaam en zo rordt vastgesteld of het de juiste naat is. Sommige kramen vallen op door lun netheid. Lang van tevoren is tten in de weer om de spullen die Hen uit het huis bijeengebracht leeft te rangschikken. Glazen, pot- 58, pannetjes, snuisterijen. koper werk, kleding, lampen, gereed- chap, verroest hang- en sluitwerk, laatjes, schilderyen. enz. enz. enz. luizenden zijn op zoek naar oude lullen waaraan zij nog waarde toe- inen, en die door anderen afge- kt zijn. Op de vlooienmarkt te ilsteyn is de kans om iets te vin- in groot gezien het grote aanbod. De vlooienmarkt is geopend van LO.OO tot 17.00 uur. De toegang be- 3 - voor volwassenen, kin- iren onder geleide t/m 12 jaar "iben gratis toegang. Voor de kin- iren is er het bekende kinder- leater van Don Charelli. Vlooienmarkt Ysselsteyn, dat tag u niet missen. OPLICHTER AANGEHOUDEN De politie hield een 21-jarige Ven- rayer aan, terzake oplichting. Op ien listige manier manipuleerde hij, op twee plaatsen, met de daar opgestelde gokkasten, waardoor hy >p een gemakkelijke manier geld treeg. Tydens het verhoor bekende hy ook nog een inbraak op zijn konto te hebben. Na voorgeleid te zyn ge feest werd hij de volgende dag iüiswaarts gezonden. Trots als een pauw, ontving de jeugdige Marcel Thomassen uit de Oranjestraat een WV-bon ter waar de van 50,- uit handen van Jos Arts, voorzitter van het Winkelcen trum Venray. Marcel had met Ko ninginnedag meegedaan aan de ballonnenwedstrijd, die door het Winkelcentrum georganiseerd was. In de maand mei werden de prij zen, die aan deze wedstryd verbon den waren, al uitgereikt. De verste C.V. de Piëlreuzen organiseert dit jaar de 6e dorpszeskamp. Na 5 jaar sukses van de organisatie door de K.P.J. heeft de C.V. d$ Piëlreuzen de organisatie daarvan overgenomen. 21 Ploegen zullen weer strijden om de hoogste eer op een sportieve en vooral gezellige manier. Totaal een 275-tal deelnemers. Enkele spe- londerdelen zijn trekkertrek, wa terbassin, zeephelling, klepel- hangen, wipspel, fietsbehendigheid en als slot staat de krachtproef touwtrekken. In de pauze om 15.00 uur is er een spektakulair Romeins wagen rennen van 2- en 4-span paarden. Dit is beslist het hoogtepunt. Daarna finale touwtrekken. 'In 'de feesttent' '£al 'jóekskapél' Sehabberjoeks voor een gezellige stemming zorgen, waar om 18.00 uur de prijsuitreiking zal zijn. Het is beslist de moeite waard om dit evenement te bezoeken, op het evenemententerrein van de L.L.T.B. aan de Peter Janssenweg. Wij heten u van harte welkom en wensen u een gezellige ontspan nende middag. C.V. de Piëlreuzen Met een jubileum-nummer heb ben de uitgevers cq. redaktieleden van het Merselose "Os Krèntje" het feit herdacht dat men in dit Venray se kerkdoip - in navolging van me nige andere plaats - veertig jaar geleden besloot tot de wekelijkse uitgave van wat toen heette "Merse- lo's Contant Blad". Het initiatief daartoe werd genomen door leden van de Jonge Bóeren-vereniging, met als voornaamste doel het kon- takt tussen de Merselose bevolking en de Merselose jongens - als sol daat in Indonesië - te onderhouden. Vele jaren steunde het blad op de plaatselijke Boerenbond. Daarna werd het overgenomen door de Dorpsraad (toen nog Commissie van samenwerking), terwyl de ver zorging van het blad werd overge nomen door J. Michels. Wel niemand van de initiatiefne mers van het weekblaadje in 1949, zal gedacht hebben dat veertig jaar later "Os Krèntje" niet meer weg te denken zou zijn uit het leven van de bewoners van Merselo en Vrede- peel. Maar juist door de wekelijkse berichtgeving over de vele vereni gingen en ook over het kerkelijke gebeuren heeft het weekblaadje zich een plaats weten te verwerven welke niet meer weg te denken is. Het is dan ook geen wonder dat bij na 100% van de Merselose gezin nen op het krantje geabonneerd is. De abonnementsgelden zijn de grootste bron van inkomsten om het blaadje te kunnen financieren, want aan advertentie-acquisitie wordt praktisch niet gedaan. In de Jubileum-uitgave zijn enke le fragmenten van oude uitgaven opgenomen om een beeld te krij gen van hoe het er vroeger uitzag. Jammer genoeg waren niet alle ori ginelen van destijds in zodanige staat dat ze goed leesbaar waren af te drukken. Soms is het gegeven een puzzeltje voor de lezer, maar daarom niet minder interessant Verder treft men er een bijdrage in aan van de redakteur van het eerste uur, Frans Muijzers en zijn invaller/assistent Garrie Arts, die uitvoerig vertellen over het ont staan van het blad. Al met al is het jubileum nummer een uitgave geworden wel ke waard is om bewaard te blijven. ballon kwam toen niet verder dan zo'n 20 km ten zuiden van Maaseik. Na die prijsuitreiking ontving Marcel vanuit Frankrijk zijn kaart je retour. Zijn ballon was bedui dend verder weggevlogen dan de prijswinnaars, zo'n 700 km. Te leurstelling echter, omdat de pry- zen reeds uitgereikt waren. Omdat de ballon van Marcel toch uitzonderlijk ver is gevlogen, vond het Winkelcentrum deze vlucht toch een beloning waard. De uitrei king van de WV-bon, die in de Pe trus Bandenschool plaatsvond, verrastte Marcel volkomen, doch hij was er niet minder blij om. Zoals wij vorige week al bericht ten heeft de Vereniging van Brand weercommandanten een Hoofd klasse ingesteld. Aan de bedrijfs brandweer van Rank Xerox was ge vraagd, om als eerste een hoofdklasse-wedstrijd te organise ren. Rank Xerox heeft de kapaciteit, om op hun terrein dergelijke wedstrijden te organiseren en com mandant Ger de Groot weet dat de direktie achter zyn streven staat, om brandweerlieden te testen in wedstrijden welke de werkelijkheid zeer dicht benaderen. Maandenlang is Ger de Groot met zijn team bezig geweest om een en ander uit te dokteren en aan de praktijk te toetsen. Voor deze keer waren bijvoorbeeld demonstranten nodig, want op de dag van vandaag 'kunnen demonstranten de brancf- weer bij de uitoefening vaii hun taak hinderen. Die demonstranten waren verkregen uit Scouting Ven ray. Er moest verder een tiental sloopauto's worden "geleend". Vanaf 7.30 uur was Rank Xerox af gelopen zaterdag weer eens Renk huizen en bleef dat tot 20.00 uur. In die tijd was het een komen en gaan van brandweerauto's, gepaard gaan de met het geluid van loeiende sirenes. Een uur lang werd elke brand weerploeg aan de tand gevoeld in een wedstrijd welke - ongeacht de uitslag - voor iedereen een zeer be langrijke oefening is geweest. Het objekt waar alles om draaide was een botsing tussen twee auto's; een heftruck, een auto en een vrachtwagen welke in brand ston den; een lekkende gastank; beknel de mensen; lastige demonstranten en de inzet van de politie. Adjudant Sjef Janssen ervaarde de werkelijk heid toen hij een demonstrant in de boeien wilde slaan. Die ging er vandoor en bij de achtervolging kwam Sjef Janssen lelijk ten val. zo dat hij werkelijk naar het zieken huis moest worden vervoerd en daar moest worden behandeld. Het viel achteraf gelukkig nog mee. Er was zelfs een echte verslagge ver (Sjaak Pen ris) die zich ook met de inzet van de brandweermannen bemoeide- Namens de Rank Xerox-direkties sprak de heer Clevis, voordat hy tot de prijsuitreiking overging, nog eens zijn waardering uit aan al de gene die aan de wedstrijden had den deelgenomen en die wedstrijd mogelijk hadden gemaakt. Voor de direktie van Rank Xerox is het een vanzelfsprekende zaak. medewer king aan deze wedstrijden te verle nen, in de wetenschap dat ieder bedrijf er mee gebaat is goed opge leide hulpverleners te hebben en daaronder behoort ook de brandweer. Vermelden wij nog even dat het korps van Vlijmen met 1442 pun ten eerste werd, gevolgd door de korpsen van Gemert en Middel burg. Die korpsen nemen straks deel aan de landelijke wedstrijden. WEGPIRAAT Een Venrayse oma wilde met haar drie kleinkinderen de Oostsingel oversteken en deed dat via de voet gangersoversteekplaats. nadat zij het groene licht had gekregen. Een automobilist trok zich van het voor hem bestemde rode licht niets aan en reed door. Het gelukte oma nog net haar kleinkind voor de auto weg te trekken. Maar ze had wel de tegenwoordigheid van geest om het kentekennummer op te nemen en dat aan de politie door te geven. Die zal de uit Venray afkomstige bestuurder wel een proces verbaal presenteren. STOFBLAZERS... Het spreekwoord "Stof gaat voor de bezem" wordt in Venray in de méést letterlijke zin van het woord in praktijk gebracht. Ga maar eens kijken (horen en ondervinden) op maandagen, wanneer van gemeen tewege de marktterreinen worden schoongemaakt. De bezemwagen wordt dan voorafgegaan door enke le mannen met een motortje op de rug, dat wind produceert. Die wind wordt gebruikt om in de goten of op trottoirs liggend vuil de straat op te blazen, waarna het door de veegwa- gen wordt opgezogen. Maar die wind zorgt er tevens voor. dat in de buurt staande auto's mef stof worden overdekt En als aan wonenden toevallig ook in deze zomerse dagen hun ramen hebben openstaan, wordt binnen ook nog eens alles met stof van buiten over dekt. En dan praten we nog niet over het helse kabaal, dat die ma chientjes produceren. Stof- èn ge luidsoverlast. dankzij het "gemak" van de gemeente moet dienen- Wanneer een gewone burger zoiets doet, krijgt hij vast en zeker een proces verbaal aan de broek, want zo milieuvriendelijk is deze poetsmethode nu ook weer niet. G. v.d. M. In de gemeente Venray zijn de laatste weken regelmatig perso nen aktief die huis-aan-huis prentbriefkaarten verkopen. Door deze personen wordt vaak de in druk gewekt dat ze voor een stich ting werken die een goed doel nastreefd. Bij nader onderzoek blijkt ech ter dat dit goede doel "hun eigen portemonnee" is. Daar het verko pen van gedrukte stukken die be paalde gevoelens en gedachten uitdragen ingevolge de Grondwet vry is en derhalve niet aan een ventvergunning is gebonden, kan de politie niet tegen deze perso nen optreden. Alleen als deze per sonen de mensen opzettelijk misleiden of verkeerd voorlich ten, kan door de politie proces verbaal worden opgemaakt terza ke oplichting. Derhalve wordt iedereen AFGE RADEN, om prentbriefkaarten aan de deur le kopen. Als men een bepaalde organisatie wil steu nen, kan men zich beter recht streeks wenden tot die organisa tie. Indien .het de. verkoop van prentbriefkaarten betreft waar van de opbrengst wel naar een goed doel gaat, wordt door de ge meente aan de betreffende orga nisatie een verklaring van geen bezwaar verstrekt By een door de rijkspolitie te Vierlingsbeek gehouden kontrole kwam toevallig aan het licht dat een uit Nymegen afkomstige man in een auto reed welke even tevoren bij de GHV-garage in Venray was gestolen. Tijdens het verhoor bekende hy eerder die dag bij dezelfde garage een auto te hebben gestolen, welke hij achteraf te klein vond. Hy was naar de garage teruggereden en in de buurt de auto neergezet Vervol gens pikte hij een grote gloednieu we wagen. Hij had ook bij een benzinestation getankt en was zon der te betalen weggereden. Na ingesloten te zijn geweest werd hij later huiswaarts gezonden, wel met de mededeling dat proces verbaal zal worden opgemaakt. uw weekblad Henry Drieshen schitterde in Asten Henry Drieshen is 2e geworden in een sterk bezette 173 triathlon van Asten. Henry finishte in een goede tijd van 2 uur 49 min. en 39 sec. De afstanden die hij aflegde wa ren 1,3 km zwemmen. 60 km fiet sen en 16 km rennen. Door goede prestaties die hy heeft geleverd staat hij hoog in de Nederlandse he ren top. Henny Frederickx presteerde hierin ook prima, hij eindigde op een 9e plaats in een tijd van 3 uur 1 min. en 15 sec. De overige uitslagen van deze wedstrijd zijn: Peter Scheres 3.05.52; Hans Teunissen 3.12.14; Jan van Ass 3.15.35: Marcel de Veth 3.50, op de 1/4 triathlon van Uden eindigde Marcel in een tijd van 2.50. Op de 1/3 triathlon van Wes- sem finishte Martin Hendrickx in 3 uur en 14 min. Wedstrijdagenda: 18 juni: afdelingskampioenschap pen I.S.D. in Drunen, dit is een se- lektiewedstryd van wie er naar de Nederlandse I.S.D. kampioenschap pen in Spierdijk mogen! Trainingstijden: Vrijdag: zwemmen 18.00-19.00 uur gemeente-zwembad. Zaterdag: lopen 16.00-17.30 uur vanaf parkeerplaats gemeente zwembad. Zondag: fietsen 9.00 uur tijdrit vanaf parkeerplaats gemeente zwembad. Dinsdag: lopen 19.00-20.30 uur at letiekbaan. Woensdag: 18.00-19.00 uur zwem men gemeente-zwembad; daarna fietsen. De Wetteling Donderdag: Atletiekclub Manual Rooyse VK Vrydag: Rank Xerox Jumpers Judo Zaterdag: Judo Zondag: Judo Sportief Calahan Maandag: Gemeente Rooyse VK en Manual Rooyse VK Bonte Koe-Veronica Venrav 2-De Steeg Wijk Zuid-SVCB 2 Dinsdag: Rooyse VK Manual Badminton Woensdag: Gemeente Badminton Schuivers 16.30-17.30 17.30-21.00 20.00-23.30 16.30-17.30 17.30-19.30 19.30-23.30 9.00-20.00 20.00-21.00 21.00-22.00 16.30-17.30 17.30-19.00 19.30-20.30 20.30-21.30 21.30-22.30 22.30-23.30 17.30-21.00 20.00-21.00 21.00-23.30 16.30-17.30 17.30-22.30 19.30-21.30 6 t/m 11 juni Zwarte hond kortharig en witte borst, 1 kinder spykerjasje mt 134, blauw-rood-groen jack mt 158, een broche rond model bezet met vyf stenen, etui met 6 sleutels. 7 sleu tels aan een sleutelhanger, fiet- sensleutel aan bruin lederen label, twee wieldoppen, 2 kussenslopen wit met bloemetjes en een tubetje oogzalf. Voor inlichtingen kunt u zich tij dens kantooruren wenden tot de administratie van de gemeentepoli tie Venray, tel. 04780-84888. tst 224. A.s. zaterdag 17 juni zal op de sportvelden van het Psychiatrisch Centrum Venray het 10e Mini- Veldvoetbaltoernooi worden gehou den. Dit toernooi wordt georgani seerd door de voetbalvereniging Servio en de zaalvoetbalvereniging Venray. In totaal hebben zich 60 teams ingeschreven, verdeeld in vier kategoriën. t.w. dames- en heren-zaalvoetbal, dames- en heren-rekreanten. Het toernooi begint om 10.00 uur en de prijsuitreiking wordt om streeks 17.15 uur verwacht. U bent van harte welkom op dit toernooi. De entree is gratis. Vorige week zaterdag heeft de Werkgroep Kruisen en Kapellen van Veldeke Venray officieel haar nieuw onderkomen in een pavil joen van Huize St. Anna in gebruik genomen. Sedert de oprichting van deze Werkgroep in 1982 is het qua huisvesting dikwyls behelpen ge weest. In ieder geval was de verga derruimte telkens op een andere plaats dan de werkplaats en was de werkplaats weer niet bij het groei ende magazyn gevestigd. En alhoe wel men met veel plezier en onder grote dankbaarheid gebruik maak te van een werkruimte in het St. Jo zefklooster. moest men ook daar weer plaats maken, omdat binnen afzienbare tijd het klooster leeg komt te staan... Heel veel werk hebben de dames en heren van de Werkgroep moeten verzetten, vele weken lang, om van een verwaarloosde kelderruimte een nuttig en representatief onder komen te maken. En daar is men volledig in geslaagd, zoals de vele tientallen bezoekers tydens het "open huis" zelf konden ervaren. De officiële opening werd ver richt door mevrouw Hoppenreys- de Loo, wethouder van sociale za ken, nadat men onder de tonen van een ouderwets degelijke processie- mars naar het nieuwe lokaal was getogen. In een leuke speech vertel de mevr. Hoppenreijs dat de Werk groep met sukses aan de weg getimmerd heeft maar daarbij veel "heilige huisjes" heeft moeten pas seren. Van SL Jozef naar St. Servaas en vervolgens naar St. Anna om uit eindelijk onder de hoede van St. Theresia (paviljoen) een vaste bestemming te hebben gevonden. Namens het gemeentebestuur mocht de wethouder de waardering uitspreken die het college heeft voor het werk en de doelstellingen van de Werkgroep. De heer Koos Swinkels, voorzit ter, onderstreepte nog eens dat al het werk voor het behoud ran de 62 Venrayse kruisen en kapellen door vrijwilligers geschiedt Ze weten zich daarbij gesteund door vele kleine en minder kleine bijdragen van de gehele Venrayse bevolking. Voor de komende maanden staan nog op het programma de mogely- ke nieuwebouw van een St Joriska- pel in het Desselke, de heroprich ting van het kruis aan de Smakter- weg en het kruis op de hoek van de Veulenseweg-Lorbaan. Verder wil men tegen het einde van het jaar beeldjes van St Oda van Venray op de markt brengen, teneinde weer een bron van inkomsten te kunnen verzekeren. Sedert Jos van Hout door ziekte niet meer in staat is te "schooien" voor de Werkgroep, is ook de bijna wekelijkse verantwoording in dit blad. van datgene wat hij telkens ophaalde, achterwege moeten blij ven. Een bij de opening opengestel de "kollekte-bus" is kennelijk aan de aandacht van vele bezoekers ont snapt Daarom by deze nogmaals het bankrekeningnummer van de Werkgroep, die zich gaarne voor uw bydragen aanbeveelt: 15.39.42.878, ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen. R.E. Gabeler. T. Lankveld. H. Schraven en J. Wittgen: H. SCHRAVEN Stationsweg 15. tel. 81465 Weekenddienst voor de patiënten van F. Corver. G. van Loon. F. de Muinck Keizer. F. Schmeetz, T. van Thiel, D. Vercauteren en J. de Vocht: F. SCHMEETZ Aronskelk 76, lel. 85900 DR, KEUZER Van Beurdenweg 10, Ysselsteyn tel. 04785-1777 vrydag 1800 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data by de ge noemde doktoren tereeht 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 1800 uur ZIEKEN- EN ONGEVALLEN- VERVOER TM. 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE MONNIKSKAP Paterslaan 2, tel. 80140 van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag. Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtfuifje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-Y88ELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: H. PETERS, tel. 83478 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK MJ. van Winden/E.M. Ruymbeek/ J.M. van Winden/W.H.M. de Vocht. Behandeling in het weekend vol gens telefonische afspraak R.G GOEDEGEBITRE Stationsweg 13, tel. 81336 DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en W.G.A.M. Loonen en G.W. Gelling. Behandeling kleine huisdieren zaterdag en zondag vol gens afspraak W.H. KREMER Mgr. Nolensstraat 12, tel. 81000 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raay- makers. mevr. Van der Reis. mevr. Tiggeloven en mevr. Verraazeren MEVR. VAN DER REIS Kuluutsheuvel 16, Overloon tel. 04788-1327 vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIEN8T VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van der Reis en mevr. Tigge loven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrydag 12 uur waargenomen door MEVR. TIGGELOVEN Blauwververstraat 30, tel. 82411 Afspraken maken 's morgens tussen 8 en 9 uur en 's middags tussen 6 en 7 uur. REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkundige voor Venrav. Meerlo en Wanssum is bereikbaar via tel. 04780-81265) Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijkverpleegkundigen alsmede liet doorgeven van boodschappen is er ge legenheid van maandag t/m vrydag van 12.00-13.00 uur. Uitleen voor Venray: Voor het alhalen en terugbrengen van uitleenartikelen kunt u terecht van maandag t/m vrjjdag van 16.00 to 17.00 uur. In hel weekend alleen voor spoedgevallen door de wijkverpleeg kundige van de weekenddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na gebruik z.s.m. terug te bezorgen. Zulgellngen-kleuterbureau en gehoorscreening: Uitsluitend op afspraak, tel. 81269 Spreekuur Diëtiste Uitsluitend op afspraak, tel. 81269 Zwangerschapgy mnast lek Aanmelden via telefoon 81269 Groene Kruis Wijkcentrum "De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur en uitleen door de wykver- pleegkundige van maandag t/m vrydag van U130 tot 14.00 uur. tel. 83859. Zuigelingen- en kleuterbureau uitslui tend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum "landweer!" Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkver pleegkundige op maandag, woensdag en vr(jdag van 1130 tot 12,00 uur. en dinsdagmiddag van 1330 tot 14.00 uur. tel. 88273 Wijkgebouw Ysselsteyn Litsenbergweg 20b Spreekuur en uitleen op maandag, woensdag en vrydag van 1330 tot 14.00 uur. tel. 04785-1492 GEZINSZORG VENRAY Westsingel 5, tel. 04780-26262 Spreekuur: dageiyks van 9 tot 10 uur ONDERWIJS- EN BEROEPSKEUZE VOORLICHTING VENRAY Leunseweg 2a. tel. 10032 Openingstyden: ma t/m do 830-12.45 uur en 13.15-17.00 uur: vr 9.00-1230 uur en 13.00-1630 uur BUREAU VOOR RECHTSHULP De Clockert, Bergweg 4 Spreekuur alleen na telefonische af spraak tydens kantooruren 85968 of 04950-30345 ALGEM. HULPDIENST VENRAY TM. 04780-84103 Bereikbaar weekend van 9.00-11.00 uur en van 19.00-20.00 uur

Peel en Maas | 1989 | | pagina 3