KERKELIJKE DIENSTEN Ab 19 Begrafenisonderneming SJENG GOUMANS PEEL EN MAAS Donderdag 15 juni - Pagifc£ GROTE KERK Deken CJ.R. Buschman. Eindstraat 6. tel. 81275: kapl. H. de Wit O.F.M.. Overloonseweg 2. tel. 82385 b.g.g. 85855. Zaterdag: Maria op zaterdag. 9.00 uur lsm. Maria Voerman s- Janssen. 19.00 uur ZONDAGS DIENST. Ouders Van Soest-Backes en zoon Jan; Jan Flinsenberg en lam.: Maria Bouten-Gijsberts: Jo- han Moorrees en overl. fam.; jrd. Tb- ny Cox-Derikx: Piet Schellen; Johanna Peeters-Claessens; Lee Ver meulen. overl. fam. en ouders Willem-van Kontrik. Tijdens dit weekend is er deur- kollekte voor onze misdienaars, kinder- en jeugdkoor. Deze kol- lekte bevelen wij u ten zeerste aan om de inzet die deze meisjes en jongens dit jaar weer voor onze parochie hebben gedaan, te belonen. Zondag: Elfde zondag door het jaar. 8.00 uur lsm. voor de paro chie. 9.30 uur Lat. Hgm. Piet Janssen-Ouden hoven en overl. lam.; Wilhelmus Hubertus Janssen; Antoon Lucassen (S): Dora van de Sterren-Hendrix; Frans Vermeulen en overl. fam. 11.00 uur Ned. Hgm. Dorothea Ariëns-Iiendriks en overl. fam.; Sjraar Spee: Jo Swinkels: ou ders Zweden-Oymans (coll.); Jan Truijen (coll.). Gezinsviering the ma: 'Vry als een vogel'. Maandag: II. Romualdus. 9.00 uur lsm. oude stichtingen. Dinsdag: 9.00 uur lsm. fam. Jacobs-Arts. 19.00 uur lsm. Piet Na- buurs: fam. Jansen-Beerkens. Woensdag: H. Aloisius Gonzaga. 9.00 uur lsm. tot zekere intentie. Donderdag: H.H. John Fisher en Thomas More. 9.00 uur lsm. Frans de Vocht (S). 19.00 uur lsm. Jan Truijen. Vrijdag: Vigilie H. Johannes de Doper. 9.00 uur lsm. om priester roepingen (C). 14.30 uur St. Jozef klooster: PI. Huw. Mis voor het bruidspaar Resi van Crooy en Mar- tien Pouwels. Kamperfoelie 24. Zaterdag: Geboorte van de H. Johannes de Doper: Hoogfeest. 9.00 uur lsm. ouders Neeteson- Custers; Peter Jan Ruiten, echtge note en overl. kinderen (S). 19.00 uur ZONDAGSDIENST. Riek Beelen- Beerkens; Theodora Flinsenberg- van de Bogaart: overl. fam. Raedts- van den Bosch (S); Jan van de Broek; Petronella van Bruggen-van Noort (coll.). P.S. van woensdag t/m zaterdag is de kerk open van 14.00 tot 16.00 uur. Misdienaars en Lektoren Zaterdag: 19.00 uur Peter Harre wijn en Amoud Welschen. Lektor: W. Bistervels. Zondag: 9.30 uur Wilco Jansen en Ramon Klinekenberg. 11.00 uur Bart Derkx en Yvonne Kuijpers. Lektor: A. Noyens. KAPEL ST. SERVATIU8 Zaterdag: 18.30 uur Liturgievie ring met volkszang Voorganger: G. van Loenen. Lektrice: H. Brouwer. Zondag: 9.30 uur Liturgieviering met koor en volkszang. Voorganger: G. van Loenen. Lektor: Br. Ar- temius. Maandag: 16.45 Liturgieviering. Voorganger: J. Korff. Dinsdag: 13.45 uur Liturgiegroep. 16.45 uur Liturgieviering. Voorgan ger: G. van Loenen. Woensdag: 16.45 uur Liturgievie ring. Voorganger: J. Korff. Donderdag: 16.45 uur Liturgie viering. Voorganger: G. van Loenen. Vr(jdag: GEEN VIERING. PATERSKERK Zaterdag: 17.00 uur gelegenheid om te biechten. 18.30 uur ZON DAGSVIERING. Harrie Smits: Piet Schwachhöfer (coll.): Jan Arts; Jan van Dijck en dochter Annie; jrg. Piet Stoks; Piet van Rooy. Zondag: 9.00 uur jrg. overl. echt paar Fleurkens-Op Het Broek en zoon: voor levende en overleden fa milie: Antoon en Nel Luypere- Philipsen. 10.15 uur Hoogmis ge zongen door de Zangers van St. Frans. Jrg. Harrie Janssen: Wim Manders. 11.45 uur Harrie Clephas; jrg Antoon Peters: fam. Dechnar- Sijbers en Vermeule-Dijkmans; Wim Verleijsdonk: Nellie Beirens- Litjens; Jan Euwals. 18.00 uur Bet- sie Lucassen (coll.); Giel Vermeulen. Maandag: 8.00 uur voor overl. ou ders (B). 19.00 uur levende en over leden fam. Van der Sterren. Dinsdag: 8.00 uur Antoon Bovee. 19.00 uur Jacques van Rhee. Woensdag: 8.00 uur Antoon en Nel Luypers-Philipsen. 19.00 uur overl. oudere Mandere-Hüpen. Donderdag: 8.00 uur t.e.v. St. An- tonius. 19.00 uur overl. fam. Phi- lipsen. Vrydag: 8.00 uur overl. oudere Akkermans-Timmermans. 13.00 uur Gez. H. Mis b.g.v. het huwelijk Léon Engels en Marion Basten. 14.30 uur Gez. H. Mis b.g.v, het hu welijk Geert Litjens en Miranda Loonen. 19.00 uur Gezinsmis. Karei HendrLx. Zaterdag: Feest van de geboorte van St Jan de Doper. 8.00 uur Ma- thilde Wasscher en t.e.v. H. Geest. Misdienaars en Akolieten Zaterdag: 18.30 uur Martijn Smelt. Zondag: 9.00 uur Leo Pouwels. 10.15 uur Johan Pouwels. 11.45 uur Jaap Janssen. 18.00 uur René Jansbeken. Dinsdag en donderdag: 19.00 uur Jaap Janssen. PAROCHIE BRUKSKE Zondag: 10.00 uur Eucharistie viering met zang: overl. fam. Van Rijn. Voor afspraken kunt u kontakt opnemen met de pastorie van de Paterskerk, tel. 80202. VREDESKERK Zaterdag: 18.00-18.30 uur Gele genheid om te biechten. 19.00 uur Vooravondmis voor de 11e zondag door het jaar. Kinderwoorddienst. Voor Hendrina Franssen-van Ger- wen en Leonardus Franssen en Gerharda Huibere; Theo Thielen; Maureen v.d. Sluys (coll.); Sjaak v.d. Vorle: Jan Hermans (vd buurt); Theo Lindere; Sraar Janssen (coll.); Frans Noy; Wim Philipsen en overl. fam. Philpsen-v.d. Berg; overl. ou- NIEUW PARFUM D'HOMME VAN CLAUDE MONTANA Seizoen na seizoen doet topmode- ontwerper Claude Montana de we reld versteld staan van zijn nieuwe kreaties. Feilloos voelt hij de voort durend veranderende tijdsgeest aan en vertaalt die. trouw aan zijn intuïtie, in het zetten van nieuwe modetrends. Door zyn enorme energie, kreativiteit en begaafdheid shockeert hij niet zelden. Zijn krea ties worden dan ook altyd met spanning tegemoet gezien. Ja, Montana zorgt steevast voor opwinding; hij is nooit saai, nooit gewoon. Dat zit hem nu eenmaal in het bloed. Immers, Claude Montana is in Parys geboren uit een Duitse moeder en een Spaanse vader en heeft in de swingende jaren 60 in Londen gewoond. Geen wonder dat hy in al zijn kreaties magnifiek met kontrasten weet te spelen. Hij paart de Duitse zin voor kwaliteit en 't Franse gevoel voor verhoudingen en schoonheid met Spaans tempe rament aan de vermetele eigenzin nigheid van het bruisende hart van de Engelse kuituur. DE DOELGROEP Nadat in het najaar van '86 met reusachtig veel sukses zijn 'Parfum de Peau' voor vrouwen op de Neder landse markt is geïntroduceerd, la ter gevolgd door een bijpassende, even oogstelende badlijn. heeft Claude Montana zich opnieuw over gegeven aan het kreëren van een geur. Voor hem betekent dat een kompleet avontuur, waar hij zich met hart en ziel en vol passie aan over geeft. Zijn doelgroep: de per- fekt verzorgde man die zijn tijd vooruit is. Montana's geurideeën draaiden om het onderstrepen van pure mannelijkheid, van passie, kracht, zinnelijkheid en harmonie. De verpakking moest een kunstzin nige samensmelting zijn van de an tieke en de toekomstige wereld... Zyn inspanningen hebben tenslotte geleid tot de introduktie van zijn eerste herengeurlijn, sim pelweg PARFUM D'HOMME gehe ten. Parfum d'Homme is in alle opzichten een sensatie: de geur zelf, de ingrediënten en de buitengewo ne verpakking zijn indringend ori gineel. DE GEUR De geur is stralend, warm, krui dig sensueel, mannelijk en opwin dend. Eerst verfrissend en stimulerend en aan de basis warm en zinnelijk. Een attraktieve en fa scinerende geurkompositie uit bo venal kruiden, bloesem en muskus. In de kop bevinden zich hesperi- den als mandarijn, bergamot en ci troen en speceryen als kaneel, peper en nootmuskaat. De hartno- ten omvatten bloemen waaronder jasmyn, geranium en Oostindische kers, groene kruiden als salie en edele houtnoten als patchouli en sandelhout. Aan de basis ontvou wen zich balsemachtige noten als amber en wierook en dierlijke no ten als civet en muskus. SALON DE BEAUTE ZONNEKUREN Telefoon 04780-83877 dere Siebere^Willemsen en zoon Guus. Zondag: 11e Zondag door het jaar. 8.30 uur voor Pierre Thyssen; Sraar Verstegen (90II.)-. Martien Creemere en overl. fam.; Jacoba van Lin-Heiligere (coll.). 10.00 uur Hoog mis, Nederlands. Voor Gertruda Lensen-Heesen (coll.); Harrie van Meyel en zoon Gerrit. 11.30 uur voor overl. fam. Baeten-Martens en schoonzoons Harrie en Wim; uit dankbaarheid aan O.L. Vrouw (R). Maandag: Gedachtenis van de H. Romualdus, abt. 8.00 uur voor Ibon Albere (coll.). 19.00 uur voor een byzondere intentie; voor Anne- lies Beterams. Dinsdag: 8.00 uur om de gave van de liefde te vragen: voor Martinus Pontman en Gysbertus van Blok land. 19.00 uur uit dankbaarheid b.g.v. het 25-jarig huwelijk van dhr. en mevr. P. en M. Clysters-Jeuken; overl. oudere Strijbosch-Gommans; overl. fam. Delauw-Thijssen; overl. fam. V.d. Zijden en Lenssen; Jacob Strybosch en overl. fam.; Louis Coopmans (van fam. Coopmans- Loonen). Woensdag: Gedachtenis van de H. Aloysius Gonzaga. 8.00 uur tot bijzondere intentie (E). 19.00 uur voor Piet van Iereel: uit dankbaar heid aan de H. Jozef (R). Donderdag: Gedachtenis van de H.H. John Fisher en Thama More, martelaren. 8.00 uur voor de Christenen die vervolging lyden. 19.00 uur voor de zieken van de pa rochie. 14.00 uur Kapel Veltum: Huwelijk van Martin Spreeuwenberg en He- die Huybere. Vrijdag: 8.00 uur ter ere van het H. Hart van Jezus; voor overl. ou dere Van Rooy-Hendriks en zonen. 19.00 uur voor de weldoeners van de parochie. 13.30 uur Kapel Veltum: huwelijk Tom Dennink en Nicole Ver stappen. Zaterdag: Hoogfeest van de ge boorte van de H. Johannes de Do per. 8.00 uur ter ere van het Onbevlekt Hart van Maria. Gedachte van de week "Als je geen ster kunt zijn aan de hemel, wees dan een lamp in je huis". Misdienaars en akolieten Zaterdag: 19.00 uur Alberto Omar Alvarez en Boy Ramirex. Zondag: 8.30 uur Henk v.d. Oever. 10.00 uur Urbain van Weert, John Dommeck en Robert Vereteegen. 11.30 uur José Comego. Maandag/dinsdag: 19.00 uur Boy Ramirez. Woensdag/donderdag: 19.00 uur José Plasencia en Pascal van Daal. Vrijdag: 19.00 uur Dennis Not- telman. Zaterdag: 19.00 uur Ivo Niessen en Dennis Nottelman. PROTESTANTSE KERK ENG E- MEENSCHAP VENRAY e.o. Op zondag 18 juni a.s. zal in het IMBO, Leunseweg 2a te Venray, ds. B. Aalbere uit Geldrop voorgaan in de dienst. Aanvangstijd is 9.30 uur. Tijdens de dienst is er kinderop vang en wordt er kindemeven- dienst gehouden. Na afloop is er koffiedrinken. In de Ned. Herv. Kerk. Maasweg 9 te Blitterewyck zal ds. B. Allbereeve- neens voorgaan in de dienst waa raan ook de kantorij medewerking verleent. Aanvangstyd is 11.00 uur. Tijdens de dienst is er kinder opvang. PAROCHIE OOSTRUM Zaterdag: 19.00 uur Voor de Vor melingen. Zondag: 8.30 uur voor 'n zieke. 10.00 uur Martin Morrees en Wim Vereleijen; jrd. Jan Kessels (Her enkoor). Maandag: 9.00 uur uit dank baarheid. Dinsdag: 9.00 uur tot zekere in tentie. Woensdag: 9.00 uur voor overl. van hen die offerden met Aller zielen. Donderdag: 9.00 uur tot zeker in tentie. Vrydag: 9.00 uur Pierre Poels. Zaterdag: 19.00 uur overl. fam. Sikes-Rutten; jrd. Harry Reijndere; Mia Hermans-Voermans: overl. ou dere Houwen-Jacobs; overl. oudere Vermeulen-Moorrees en dochter Truus. Misdienaars Zaterdag: 19.00 uur Hanneke v.d. Ven, Lieke Volleberg, Stephanie Janssen, Sjouke Camps. Zondag: 8.30 uur Carmen Moure. Irene Camps, Sanne Bart ram, Sas- kia Litjens. 10.00 uur Sander Schuurmans. Robert Janssen, Jom Rongen en Veronique Philipsen. PAROCHIE OIRLO 5e zondag na Pinsteren. Zaterdag: 19.00 uur gez. H.Mis (Dameskoor); overl. oudere Martens-Philipsen (jrd) en zoon piet; J. van Heesch (jrd) en overl. fam.; Jan Peetere. Zondag: 11.00 uur Hoogmis. Frans Maas: Henk Gommans: voor de vruchten der aarde; St. Engel- bertus Lenssen en overl. oudere. Woensdag: 19.00 uur H. Mis. Frank Voerman s namens klas genoten. Vrijdag: 9.00 uur H. Mis voor Ca- rolien Philipsen; st. Hendrikus Houwen en Margaretha Boyens. Zaterdag: 14.00 uur PI. Gez. II. Mis b.g.v. 40-jarig huwelijksfeest echtpaar Philipsen-Bots. 19.00 uur gez. H. Mis voor Piet Veretappen; Jac Driessen en zoon Jos: overl. ou dere Verstappen-Verhaag en hun kinderen Joos en Riek: Frans Maas; Sef Claessens en zoon Simon; Theo doras Peters en overl. zonen. De be Van e volget krijger nog v extra Bezoek Wereldtentoonstell|, Brussel 1935. Van links naar rechts: 1. Derksen; 2. Henri Welting; 3. Jolj Verhoeven: 4. Iluub Rustere;! Theo Vermeulen; 6. Harrie van bergen; 7. Harrie Oudenhovende Jan Arts; 9. Sraar Jansen (achterome 10): 10. Harrie Jacobs; 11. Jeu Atchoi 12. Piet Siebere; 13. Piet Kersten Piet Oudenhoven; 15. Charles iHerm bere; 16. Huub Oudenhoven; 17. Jjn de Thomassen. aboni (archieffoto J. v.d. Putten) L Ons (Voor t Noordsingel 24, Venray Dag en nacht bereikbaar Telefoon 04780-88889 Raadsvergadering geen gemeente Meerlo-VYanssn PAROCHIE CASTEN RAV Zaterdag: 19.00 uur voor Ger Janssen; Willem Tkcken (coll.). Zondag: Vaderdag. 8.00 uur voor alle vaders. 10.00 uur voor overl. ou dere A. Seijkens-Collin en voor Wim Geerets (coll.). Dinsdag: 19.00 uur voor Maria v. Kuijck. Woensdag: 8.00 uur Gezinsmis (offeraars). Donderdag: 19.00 uur voor Ber nard Friesen (6). Vrijdag: 8.00 uur t.e.v. O.L.Vr. v. Alt.Bijstand (offerblok). Misdienaars Martijn en Marianne: zaterdag, dinsdag en woensdag. Renee en John: zondag 8.00 uur, donderdag en vrijdag. Michel en Pieter Jam zondag 10.00 uur. PAROCHIE LEUNEN Zaterdag: 19.00 uur Gèfcmsmis bij gelegenheid van Vaderdaglsm. Mathijs Litjens en echtgenote; Har ry Geurts; Gerrit Bouten en overl. fam.; Han Ouwerkerk-Mandere (vw de buurt),- Theo Brok en overl. fam.; gest. jrd. Frans Janssen en echtge note Johanna Michels. Zondag: 9.45 uur Hgm. voor Har ry Heesen: Eduard en Stans Dietz; Gerard Thijssem Jacob Reijndere. Maandag: 19.00 uur lsm. voor Hendriks Philipsen en Catharina Philipsen-Spreeuwenberg. Dinsdag: 19.00 uur lsm. Maria Loonen-Scheffere: Johannes Loe nen en Leida Loenen-Poels. Woensdag: H. Alolisius Gonza ga, kloosterling. 19.00 uur lsm. voor overl. fam. Van Hees-Voestem maandd. Wilhelmina Loonen, An toon en Bernard Loonen, beide echtgenoten en Johanna Verheijen- Loonen. Donderdag: 19.00 uur weekd. Mien Liijens-Lemmen (3); maandd. Marie Keijsere-Hendrix. Vrijdag: 19.00 uur lsm. overl. fam. Weijs-Thomassen; maandd. overl. ouders Martens-Smedts en Henri Martens: gest. jrd. Peter Ma thijs Lucassen, echtgenote en overl. fam. Zaterdag: 19.00 uur lsm. Per en Marie Lucassen; Michel Loonen, Elly Loonen eri Elly van Berlo; Jo zef en Gerrit Claessens; Johannes Swinkels; Teng Noyen; maandd. harrie Comelissen en echtgenote; gest. jrd. Louis Weijs en Antonia Jacobs. Akolieten Zaterdag: 19.00 uur Martijn Mer- tens en Fred Litjens. Zondag: 9.45 uur John van de Aker. Barry Willems en Roel Kersten. Misdienaars ma t/m vrijdag: 19.00 Paul de Klein en Dennis Gommans. Lektoren Zaterdag: 19.00 uur mej. Goen Reintjes. Zondag: 9.45 uur Jan Reintjes. H u welij ksafko ndigi ng 1. Harry Nellen uit Heide en Marie-José Jacobs uit onze parochie (2e roep). 2. Mat Jacobs uit Venray en Petra van Rijswijck uit onze parochie (2e roep). 3. Ronald Martens uit onze paro chie en Angèle Willems uit Venray (2e roep). 4. Mark Tijssen uit Venray en Ans Emonts uit onze parochie (le roep). JEHOVAH GETUIGEN Hierbij nodigen wij u uit voor het bijwonen van een bijbeltoespraak met als thema Wat u zaait, zult u oogsten in de Koninkrijkszaal aan de Henri Dunantstraat 11. aanvang 10.00 uur. Gratis toegang, geen kollekte. REKTORAAT HEIDE Zaterdag: 19.30 uur Avondmis voor overl. oudere Achten-Cox; Ha- riie Muyers en overl. fam.leden. Zondag: Elfde zondag door het jaar. 10.00 uur Hoogmis voor Jo- hannus en Hendrika v. Kempen en Ger. v. Kempen-Friessen; Sjang Janssen vw de fam. Gielen. Akolie ten: Jan Willem v. Rens en John Willems. Misdienaars van de week: Ellen en Wim. Maandag: Gedachtenis van de H. Romualdus, abt. 8.00 uur voor overl. ouders Huisman-Poules en overl. zoons. Dinsdag: 8.00 uur H. Mis. Woensdag: Gedachtenis van de H. Aloisius Gonzaga, kloosterling. 8.00 uur H. Mis. Donderdag: Gedachtenis van de H.H. John Fisher, bisschop en Thomas More, martelaren. 8.00 uur H. Mis. Vrijdag: 8.00 uur H. Mis. Zaterdag: 19.30 uur Avondmis voort Bef Michels en overl. ouders Michels-v. Dijck en Gerardus Wismans. REKTORAAT VEULEN 11e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 uur Hgm. als jgt. Jan Fleurkens en Wilhelmina Aarts; jgt. Grad Hendrix en echtge note; Albert Louvet; Cor Cremers en echtgenote. Zondag: 11.00 uur Hgm. als 2e zesw.dienst voor Leen v. Staveren; hgm. tot intentie van de fam. Groe- telaare. Woensdag: 8.00 uur lsm. fam. Weys-Houben. Vrijdag: 8.00 uur lsm. voor de pa rochie. Zaterdag: 19.00 uur hgm. voor Ja cobus Ewals. Akolieten Zondag: Peter Knapen en Mare van Kempen. Misdienaars Rob Hendrix en Thys van Kempen. H uwely ks afkondiging Jac Vergeldt uit Geystem en Ans Weys uit onze parochie (le roep). PAROCHIE YSSELSTEYN Zaterdag: 19.00 uur jrd. Jan Jeu- rissen; overl. oudere Wismans-v. Vegchel en Harrie Geurts. Zondag: 11e Zondag door het jaar (C). 9.30 uur Welzijn van onze parochie. 11.15 uur P. Potten en overl. fam. Potten-Coopmans. Maandag: 19.00 uur Ibon van Ooi (Voorm. Bej.Koor); overl. oudere Cleven-van Dijck. Woensdag: 19.00 uur Jacq. Bos- Janssen. Vrijdag: 14.00 uur t.i.v. het bruidspaar Strijbos-Jenniskens. 19.00 uur Geen dienst. Misdienaars Zaterdag: 19.00 uur P. v.d. Munck- hof en Sj. Slangen. Zondag: 9.30 uur Tj. en Rob Jen- niskens. 11.15 uur Maij. en P. Potten. Maandag en woensdag: 19.00 uur D. Wijnands en N. Jaspers. Vrydag: 14.00 uur D. v.d. Burgt en B. Vergeldt. Spreuk van de week "Elkaar zwart maken is milieu vervuiling!" Doopschema In de julimaand kan op de zonda gen 9 en 23 het H. Doopsel worden toegediend; buiten de zondagen ook op andere gewenste dagen!. Minstens één week voor de ge wenste datum een afspraak maken. Willen de oudere van onze mis dienaars en misdinettes mij liefst schriftelijk medelen op wel ke dag(en) in juli en augustus hun kind niet in het dorp is zodat hij of zy niet kan dienen! In de maandag gehouden raads vergadering van de gemeente Meerlo-Wanssum werden o.m. de volgende besluiten genomen. Voor de bouw van 6 woningen in de sociale sektor te Wanssum werd garantie verstrekt. De huur van deze woningen zal ongeveer 594,- per maand bedragen. Om een gedeelte van de woningen el ders te bouwen was geen haalbare zaak. In Swolgen kon een varkens houder worden uitgekocht en het bedrijf worden verplaatst. De bewo ners van Swogen kunnen nu, vol gens de fraktievoorzitter van het CDA weer frisse lucht opsnuiven. De PK sprak de hoop uit dat nu het bordje VOL in de gemeente kan worden geplaatst wegens het berei ken van het maximum aantal varkens. Een bedrag van 4.000.-- werd beschikbaar gesteld door een afrastering en het aanleggen van PAROCHIE MERSELO Zaterdag: 19.00 uur Harrie v. Cuyck (coll.). Misd.: Martijn Wilms en Roel Creemere.. Zondag: 10.00 uuf voor Joep Ver- steegen en echtgenote (vw. ooms en tantes). Misd.: Karin Tijssen en Hei- dy Litjens. 11.30 uur voor mevr. V. Dijck-Sandere. Misd.: Esther Brands en Suzanne Wilms Maandag: 8.30 uur Antoon Michels. Dinsdag: 8.30 uur alle overlede nen der parochie. Woensdag: 19.00 uur voor Harrie v. Cuyck (fa. v.d. V.); Anna Cath. Don ders (4e 6wk); Teng Emonts (van Beja.Ver.). Donderdag: 8.30 uur Hannes Arts. Vrijdag: 8.30 Jac. Verlinden; Ma ria Arts, zoon Leonardus en zr. Thadea. Zaterdag: 19.00 uur lev. en overl. fam. Janssen-Pubben; overl. fam. Bern. Gielen en Maria Arts. Misd.: Wilma van Osch en Joy Arts. Kollektanten Volgens afspraak. Kerk poetsen Donderdag: mevr. Arts-Gielen en mej. N. Hendrix. REKTORAAT VREDEPEEL Zaterdag: 19.00 uur fam. Lemkens-Ermens Zondag: 11e Zondag door het jaar. 10.00 uur Jo v. Eerd-Strybosch (fam.). Maandag: H. Romualdus, abt. 19.00 uur bijzondere intentie (J). Dinsdag: H. Engelmundus. 19.00 uur fam. Nabuure-v.d. Broek. Woensdag: H. Aloisius Gonzaga. 19.00 uur tot intentie. Donderdag: H.H. Johannes Fis her en Thomas Moore, Engelse martelaren. 19.00 uur bijzondere intentie (M.J.). Vrijdag: 19.00 uur Jo v. Eerd- Strijbosch. Zaterdag: Geboorte van H. Jo hannes de Doper. 19.00 uur Jan Peetere, v.w. broers en zussen. Misdienaars Zaterdag: Olga Klaassen en Rudy Klaassen. Zondag: Ellen v.d. Crayssen en Gerben van Duijnhoven. Lektoren Zaterdag: Josien Claessens. Zondag: Maria Lemkens. REKTORAAT SMAKT Zaterdag: 19.00 uur avondmis voor overl. oudere Nellen: Johanna Kempen: Jacoba Lenssen-Linssen en pater Linssen. Zondag: 8.30 uur H.Mis te Ilolt- hees voor Cees van Loon en voor de levende en overledenen van het rektoraat. 10.00 uur Hoogmis voor Gerardus Gooren: Josephina en Henricus Janssen; voor zegen in ge zin bij een veijaardag; fam. Vrysen. Woensdag: 9.30 uur II. Mis t.e.v. de H. Jozef en Thei Zegere. Vrijdag: 9.30 uur H. Mis t.e.v. het Heilig Hart en t.z.i. 1 Tot een beplanting rond het zweml "De Broekberg" te Wanssum. Voor de aanpassing schoolmeubilair, voor een gehai capte in Swolgen, stelde de 2.500,- beschikbaar. Getracht worden een gedeelte van dit bedi te verhalen bij de Algemene beidsongeschiktheidswet Ale frakties waren blij dat nu eindelijk een oplossing ko voor de slechte staat waarin Jachthaven in Wanssum verke< Daarvoor een bedrag 965.360- beschikbaar stellen dervond geen bezwaar. Men was vreden dat de Provincie bijdrage zal verlenen 230.000,-. Verwacht wordt ook het Waterschap een duit in zakje zal doen. Jarenlang was gezocht na een subsidieregeling voor het n ziekonderwijs. Met de besturen v de diverse fanfares had men nu e vorm gevonden. Dat betekende de gemeente een totaalbudget "V 75.000," beschikbaar stelt. WD vond dat allemaal veel te ve want deze vorm van susidieii houden wij niet vol. Wij zullen uitgaven moeten matigen. Enkf jaren geleden bedroeg de subsid pot 650.000.--, dat bedrag is nu tot één miljoen opgelopen. Waar het einde? Waarom gaat men zang, de sport en welk soort \i ontspanning ook niet op een zei" wijze subsidiëren? De kosten den volgens de WD opgeschroel wat eerst vrijwilligers deden mc nu door professionele worden daan. Maar de andere frakties dat ten daar andere over, zij vonden subsidieregeling een goede zaa Later kan nog bekeken worden het muziekonderricht toch ande moet worden gesubsidieerd. Veel moeite en werk heeft m name de wethouder van openba werken gehad om overeenstei ming te krijgen bij de aankoop \i grond in Geysteren, van drie eig naren, voor de bouw van enkele vi ningen. Zelfs tot in de Raad v; State was beroep aangetekend. teraf blijkt men die grond niet dig te hebben en met enig geschil kunnen nu in Geysteren toch enk le woningen worden gebouwd, representant van Geysteren. heer Derix, was er als de kippen 1 om te vragen, of van het nu Wianssum te bouwen kontingei drie woningen in Geysteren kui nen worden gebouwd. Dat bief niet mogelijk te zijn. Waarop heer Derix weer vroeg, of het ko tingent woningen in de sociale si tor, van het volgend jaar, Geysteren kan worden gebouwd, nood is in Geysteren groot: voor de ouder wordende mens. W( houder Rutten hield de raad voc dat hij er meermalen op geweze had dat men zelf een bejaardenw ning kan bouwen, als men zijn b drijf of grotere woning verkoop Men moet niet de gemeente ee oplossing laten zoeken. De 1800 bij de Centrale Aitei ne Inrichting aangesloten aboi nees zullen een betere ontvang: moeten krygen. Ook zal het aantJ zenders moeten worden uitgebreic Maar daar is vervanging voor nodij Voordat het zover is, wil men eert een deskundig bureau laten onder zoeken wat het beste is. Daarvoc vroeg het college een bedrag schikbaar te stellen van 6.500 en de firma Leladin uit Gouda da onderzoek te laten doen. Het CD was daarmee in principe akkoon maar wenste wel dat de inwoner duidelijk zouden worden geinfoi meerd over de juiste stand van za ken. De woordvoerder van de Pl was van oordeel, dat er voor de aar geslotenen geen alternatieven w ren; alleen uitbreiding of niets. Zij fraktie had reeds in 1980 de kwal teit van dit Centrale Antennf systeem aan de orde gesteli Opzegging van het kontrakt met E< sas was volgens de raadsvoorzittf niet aan de orde en indiening va een motie daarover wenste hij a leen aan het einde van de vergadl ring aan de orde te stellen. De gaf na uitvoerige diskussie uitein delijk toch de gevraagde med< werking. Wi f.

Peel en Maas | 1989 | | pagina 16