Begrafenisonderneming SJENG GOUMANS PEEL EN MAAS •OPffi Kinderdagverbl| heeft grote wachtlijst h g V PEEL EN MAAS |L EN) Donderdag 8 juni - Pag GROTE KERK Deken CJ.R. Buschman. Eindstraat 6, tel. 81275: kapl. H. de Wit O.F.M.. Overloonseweg 2. tel. 82385 b.g.g. 85855. Zaterdag: Maria op zaterdag. 9.00 uur lsm. Harrie Messenmaec- kers. 19.00 uur ZONDAGSDIENST. Engelbert Oudenhoven (coll.): Jan Bakker (coll.); overl. fam. Wijnhoven-Geurts: Nel Rozyn- Philipsen; Gerrit Zweden (coll.); Joost Direks. Zondag: Tiende zondag door het jaar. 8.00 uur lsm. voor de paro chie. 9.30 uur Lat. Hgm. jrd. deken A. Loonen (S); Comelis Barents; zuster Prudentia, zuster Sylviam en fam. Ewals: jrd. Tbos Janssen- Loonen; overl. echtpaar H. Gerrits- Hermans en overl. ouders. 11.00 uur Ned. Hgm. jrd. Gérard Bete- rams; tot zekere intentie (H); tot ze kere intentie (J): Jan Truyen (coll.); Louis Erkens (coll.). Maandag: H. Cunera. 9.00 uur lsm. overl. lam. Gommers-Sengers. Dinsdag: H. An toni us van Pa dua. 9.00 uur lsm. Em. Deken An- toon Loonen. 19.00 uur lsm. Ben Geurts; Antoon Goumans. Woensdag: H. Lidwina. 9.00 uur lsm. oude stichtingen. Donderdag: H. Vitus. 9.00 uur lsm. jrd. Mathieu Arts en overl. fam. 19.00 uur lsm. ouders Coenen- Iloutackers en zoon Ed: fam. Truyen-Hendrikcx; Louis Erkens (coll.). Vrijdag: 9.00 uur lsm. jrd. Dora Greefkens; tot zeker intentie. 14.00 uur H. Mis uit dankbaarheid b.g.v. 25-jarig huw.jubileum van het echt paar P. Flinsenberg-Lenssen, De Houtenhoek 15. Zaterdag: Maria op zaterdag. 9.00 uur lsm. Maria Voermans- Janssen. 19.00 uur ZONDAGS DIENST. Ouders Van Soest-Backus en zoon Jan; Jan Flinsenberg en fam.; Mia Bouten-Gijsberts; Johan Moorrees en overl. fam.; jrd. Tbny Cox-Derikx; Piet Schellen. Tydens dit weekend is er een deur- kollekte voor onze misdienaars, kinder- en jeugdkoor. Wegens vakantie willen wij u vragen om de intenties van de H.H. Missen die gelezen moeten worden voor 15 juli, deze week nog op te geven bij de deken. Al vast bedankt voor uw mede werking. Akolieten Zondag: 9.30 uur Gerard Hoppen brouwers. Misdienaars en Lektoren Zaterdag: 19.00 uur Irma Maassen en Monique Volleberg. Lektor: J. Truyen. Zondag: 8.00 uur Maikel en Mau rice Brons. 9.30 uur Miriam Lau- rensse en Hong Bui. 11.00 uur Wilbert van Ham. Lektor: G. de Groot KAPEL ST. SERVATIUS Zaterdag: 18.30 uur Liturgievie ring met volkszang. Voorganger: G. van Loenen. Lektrice: S. de Nijs. Zondag: 9.30 uur Liturgieviering met koor en volkszang. Voorganger: G. van Loenen. Lektrice: H. Brouwer. Maandag: 16.45 Liturgieviering. Voorganger: J. Korff. Dinsdag: 13.45 uur Liturgiegroep. 16.45 uur Liturgieviering. Voorgan ger: G. ran Loenen. Woensdag: 16.45 uur Liturgievie ring. Voorganger: J. Korff. Donderdag: 16.45 uur Liturgie viering. Voorganger: G. van Loenen. Vrydag: GEEN VIERING. PATERSKERK Zaterdag: 17.00 uur gelegenheid om te biechten. 18.30 uur ZON DAGSVIERING. Toon Sanders (coll.); Wiel Vermeulen (Beukenlaan); overl. ouders Oudenhoven-Evers; Tbng Arts en overl. fam.; jrg Gerrit van Meyel. Zondag: 9.00 uur overl. ouders Raemakers-Pouwels; Antoon en Nel Luypers-Philipsen. 10.15 uur Hoog mis gezongen door Crescendo, overl. fam. Philipsen. 11.45 uur Tbon Versteegen (coll.). 18.00 uur Sjeng Arts (coll.). Maandag: 8.00 uur voor overl. ou ders Akkermans-Timmermans. 19.00 uur t.e.v. St. Antonius; Constant Pyls. Dinsdag: Laatste dinsdag van de Antoniusnoveen tevens feest van St Antonius. 8.00 uur overl. fam. Arts-Janssen. 19.00 uur Avondmis met voorbeden voor eigen en aan bevolen intenties. t.e.v. St. Antoni us; t.e.v. St. Antonius tot zekere intentie; voor genezing van een zie ke dochter; Wim v.d. Munckhof en overl. fam.; Gerard Beterams en overl. fam.: Geertruida Wilmsen- Litjens. Woensdag: 8.00 uur t.e.v. St. An tonius; Antoon en Nel Luypers- Philipsen. 19.00 uur overl. vader en fam. Donderdag: 8.00 uur voor overle denen (offerbus) 19.00 uur overl. ou ders Janssen-Krijns en kinderen. Vrydag: 8.00 uur voor fam. Peters-Arts. 19.00 uur Gezinsmis; overl. ouders Lucassen-Maassen. Pater Florentius en Betsie; Gerrit Arts. Zaterdag: 8.00 uur Constance Snijders en Jacoba Palm. Misdienaars en Akolieten Zaterdag: 18.30 uur Leo Pouwels. Zondag: 9.00 uur Johan Pouwels. 10.15 uur Martin Leenders. 11.45 uur René Jansbeken. 18.00 uur Pa scal Kusters. Dinsdag en donderdag: 19.00 uur Emiel Kusters. Kan 't wat leien! Stand van de aktie: 1500 leien voor het bedrag van 15.000.-. Op het moment dat de werkzaamhe den tot volle tevredenheid werden voltooid kunnen we de aktie suk- sesvol afsluiten. Het Kerkbestuur bedankt allen heel hartelijk voor hun sympathieke steun. Het was geweldig! PAROCHIE BRUKSKE Zondag: 10.00 uur Eucharistie viering met zang; int. Francisca Verhelst-van Mil. Voor afspraken kunt u kontakt opnemen met de pastorie van de Paterskerk, tel. 80202. VREDESKERK Zaterdag: Door omstandigheden geen biechthoren om 18.00 uur. 19.00 uur Vooravondmis voor de 10e zondag door het jaar. Kinder woorddienst. Voor overl. ouders Thielen-Hendriks en overl. fam.; overl. ouders Swinkels-Munsters; Maureen v.d. Sluys (coll.); Sraar Sy- CL1N1QUE MOISTURE LOCK BODY FORMULA Door alle aandacht die men tegenwoordig besteedt aan de gezichtshuid is het niet verwonderlijk dat de lichaamshuid totaal geen aandacht krijgt of dat die huid overladen wordt met te vette crèmes Wat er ontbreekt is een serieuze lichaamsverzorging. Een verzorging die direkt zichtbaar resultaat levert en direkt voelbaar is. De lichaamshuid heeft juist behoefte aan speciale verzorging. Wanneer men zich realiseert dat de lichaamshuid minder talgklieren per vierkante meter heeft dan de gezichtshuid is het dan ook niet verwonderlijk dat deze huid veel kwetsbaarder is t a v. droogte, schilfers en een onplezierig gevoel. Zelfs mensen met een vette huid kennen dit gevoel. Iedereen heeft behoefte aan hulp bij dit probleem en juist dit probleem werd tot nu toe niet onderkend. Clinique heeft hierop een antwoord in de vorm van een lichte dunne, exceptioneel werkende body crème de Moisture Lock Body Formula Moisture Lock is de nieuwste aanwinst van het Clinique Advanced team De unieke samenstelling van Moisture Lock bevat dezelfde werkzame ingrediënten als de Advanced Cream, een crème waarvan inmiddels bekend is dat het bij de gezichtshuid opmerkelijke resultaten boekt Zowel Moisture Lock als Advanced Cream zorgen ervoor dat de huid er langer jong uit blijft zien. En dat de huid optimaal beschermd wordt Moisture Lock heeft een heel nieuw "aanvoersysteem" waardoor de voordelen sneller en efficiënter werken Zodra de crème op de huid aangebracht is sluit zij het vocht als het ware in en verzacht en beschermt de huid urenlang. De huid voelt direkt zacht aan En omdat Moisture Lock Formula zo dun is kan het direkt door de huid opgenomen worden. Moisture Lock Formula laat geen plakkerig gevoel na en u kunt zich direkt né gebruik aankleden Om de werking van Moisture Lock te verhogen, adviseert Clinique Moisture Lock direkt né een exfoliërende massage met de Body Exfoliating Cream te gebruiken. Tezamen vormen zij een essentiële combinatie van exfoliëren en verzorgen. Een totale lichaamsverzorging "Body Clinique op haar best" Moisture Lock Body Formula, een uniek produkt. Een resultaat als nooit tevoren. Een zeer sterk werkzaam produkt met een luxe tintje bers (coll.); Piet Kusters (coll.); overl. ouders Van Rooy-Hendriks en zo nen; Sraar Janssen (coll.). Zondag: 10e Zondag door het jaar. 8.30 uur voor Harrie Janssen; het geestelyk en tydelyk welzyn van de parochie. 10.00 uur Hoog mis, Gregoriaans. Voor Toon Albers (coll.). 11.30 uur voor priester- en diaken roepingen en roepingen tot het religieuze leven. Maandag: 8.00 uur om de genade te vragen van een zalige dood. 19.00 uur voor Theo Thielen; jrgt. Maria de Jong-Haanen; jrgt overl. ouders Arts-Lenssen en kinderen. Dinsdag: Gedachtenis van de H. Antonius van Padua. 8.00 uur voor Martinus Pontman en Gijsbertus van Blokland. 19.00 uur voor An toon Creemers. Woensdag: Feest van de H. Lid wina. 8.00 uur tot byzondere inten tie (E). 19.00 uur voor Toot Potten-Seerden (coll.); uit dankbaar heid (L); voor Piet Peeters. Donderdag: 8.00 uur voor de ver zoening; voor overl. fam. Willems- Maessen. 19.00 uur voor Toon Ste vens; overl. ouders en fam. Pas- Manders. Vrijdag: 8.00 uur voor het be houd van vrede en gerechtigheid; overl. ouders Van Rooy-Hendriks en zonen. 19.00 uur voor de zieken van de parochie. 13.30 uur Kapel Veltum: huwelijk dhr. en mevr. Thyssen-West Zaterdag: 8.00 uur ter ere van Maria, moeder van de Kerk. Gedachte van de week "God heeft ieder mens iets gege ven, waarmee hy anderen gelukkig kan maken". Misdienaars en akolieten Zaterdag: 19.00 uur José Plasen- cia en Dennis Nottelman. Zondag: 8.30 uur Henk v.d. Oever. 10.00. uur Pascal van Weert, John Dommeck en Robert Versteegen. 11.30 uur Jos Versteegen. Maandag/dinsdag: 19.00 uur Ivo Niessen en Emiel Ubaghs. Woensdag/donderdag: 19.00 uur Juan Lopez. Vrydag: 19.00 uur Alberto Omar Alvarez. Zaterdag: 19.00 uur Alberto Omar Alvarez en Boy Ramirez. PAROCHIE OOSTRUM Zaterdag: 19.00 uur Pierre Ja cobs; overl. ouders Aehten-Verdyk en Harry. Zondag: 8.30 uur uit dankbaar heid. 10.00 uur Jaard. Maria Jacoba Verheijen-Michels; Piet Litjens; Piet Custers; gest. jaard. overl. ouders V.d. Hoogenhof-Spreeuwenberg; gest. jaard. Jos Thielen en Maria Rutten: Thei Claessens; Peter Derks en Theodora Janssen; Lies en Her man Jeuken-Verhulsdonk en Ger- truda Janssen (Gem.koor). Maandag: 9.00 uur gest. jaard. Gertrudis Derks. Dinsdag: 9.00 uur gest. jaard. Theodora Camps-Strijbos en Sjang Camps. Woensdag: 9.00 uur Michel Ver meulen (namens de buurt Gil- destraat). Donderdag: 9.00 uur voor de overl. van hen die offerden met Al lerzielen. Vrydag: 9.00 uur Tbt zekere in tentie. Zaterdag: 19.00 uur voor de Vor melingen. Misdienaars Zaterdag: 19.00 uur Sandra van Limbeek, Pascalle van Reenen, Mo nique v.d. Pas, Wendy Janssen. Zondag: 8.30 uur Ludo van Mill, Rob Kessels, Frank Laurenssen, Re né Clephas. 10.00 uur Marian v.d. Wys. Maud van Arsen, Helga Thie len, Mariska Litjens. PAROCHIE OIRLO 4e zondag na Pinsteren. Zaterdag: 19.00 uur gez. H.Mis (Jonge Garde Koor); Tbt bijzondere intentie (N); Piet Verstappen; Frans Maas; Sjaak Lemmen. Zondag: 10.00 uur Hoogmis, st. Maria Heidens-Snellen; Henk Gom- mans; Carolie Philipsen. Woensdag: 9.00 uur H. Mis st. Ca- tharina Lemmen en Hendrina Smits; overl. fam. Van Rijswijck- Martens; t.e.v. O.L. Vrouw (G). Vrydag: 14.00 uur PI. Gez. H. Mis bgv huwelijksfeest Coolen-van de Pasch. Zaterdag: 19.00 uur gez. H. Mis (Dameskoor); overl. ouders Martens-Philipsen (jrd.) en zoon Piet; J. van Heesch en overl. fam. (jrd.). PAROCHIE CASTENRAY Zaterdag: 19.00 uur jgt. voor Ger rit Rambags; Mina Maes-Baeten (coll.). Zondag: 8.00 uur voor het geeste lijk en tijdelyk welzijn van de paro chie. 10.00 uur Hannes Gellings en Catrijn Verhoeven; Marie v. Kuijck en overl. ouders V. Kuijck-Verrijdt. Dinsdag: 19.00 uur voor Bernard Friesen (5). Woensdag: 8.00 uur voor Geert Classen en tevens gezinsmis (of feraars). Donderdag: 19.00 uur voor Frans Weijs. Vrydag: 8.00 uur t.e.v. O.L.Vr. v. AltBystand (offerblok). Misdienaars Renee en John: zaterdag dinsdag en woensdag. Michel en Pieter Jan: zondag 8.00 uur. donderdag en vrijdag. Joep en Joan: zondag 10.00 uur. PAROCHIE LEUNEN Zaterdag: 19.00 uur Toediening van het Sacrament van het H. Vormsel door Kanunnik W.A. van der Valk aan de leerlingen van groep 8 van onze basisschool. De eerste banken vooraan in de nieu we kerk zijn gereserveerd voor de ouders en hun vormelingen. Maandd. Antonetta Direks-Derckx en Henri Direks; jrg. Frans Swin- kels; jrg. Leo Cox. Zondag: 9.45 uur Hgm. als gest. jrd. Johanna van Meijel. Maandag: 19.00 uur lsm. overl. fam. Van Rens-Loonen; lsm. Wim Manders. Dinsdag: H. Antonius van Pa dua, priester en kerkleraar. 19.00 uur lsm. H. Antonius van Padua (K.J.); lsm. overl. fam. Croymans- Peeters. Woensdag: H. Lidwina, maagd. 19.00 uur lsm. voor Johannes Loe nen en Leida Loenen-Poels; gest. jrd. Jo Weijs, overl. ouders en Piet Weys. Donderdag: 19.00 uur weekd. Mien Litjens-Lemmen. Vrydag: 14.00 uur Huwelijksmis voor Peter van Berlo en Ingrid Schuurmans. 19.00 uur maandd. Hendrika Arts. Zaterdag: 19.00 uur Gezinsmis by gelegenheid van Vaderdag. Lsm. Mathijs Litjens en echtgeno te; Ism. Harry Geurts; lsm. Gerrit Bouten en overl. familie; lsm. Han Ouwerker-Manders (vw de buurt); gest jrd. Frans Janssen, echtge note en Johanna Michels. Akolieten Zaterdag: 19.00 uur Twan Wil- lems en Frèd Litjens. (Kómen jullie om half zeven in de kerk dan kun nen we nog even oefenen.) Zondag: 9.45 uur Mare Theunis- sen. Barry Willems en Roel Kersjenfc Misdienaars ma t/m vrijdag: 19.00~Daan Loenen en Erik Litjens. Lektoren Zondag: Ö.45 uur mevr. Lies van Huw! I 1 H u wel y ksafkóndiging 1. Peter van Berlo uit onze paro chie en Ingrid Schuurmans uit America (3e roep). 2. Harry Nellen uit Heide en Marie-José Jacobs uit onze parochie (le roep). 3. Mat Jacobs uit Ven ray en Petra van Ryswyck uit onze parochie (le roep). Gedoopt Wilma van Hees, Vicarieweg 26. REKTORAAT VEULEN 10e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 uur Hgm. Dien Bu rgers-D riessen Zondag: 11.00 uur hgm. als zesw.dienst voor Leen v. Staveren. Woensdag: 8.00 uur lsm. ter ere van H. Antonius (offerblok). Vrijdag: 8.00 uur lsm. voor de pa rochie. Zaterdag: 19.00 uur hgm. als jgt. voor Jan Fleurkens en Wilhelmina Arts. Akolieten Zondag: Patrick v. Soest en Barry Spreeuwenberg. Misdienaars Twan Hagens en Paul Litjens. REKTORAAT HEIDE Zaterdag: 17.30 uur mis uit dank baarheid op de 90ste veijaardag van mevr. Maas-Janssen. 19.30 uur avondmis. Zondag: Tiende zondag door het jaar. 10.00 uur Hoogmis voor overl. familieleden Loonen- Baltussen; Maria Nellen- Hendrikx; Sjang Janssen vw. de fam. Gielen. Maandag: Geen H. Mis. Dinsdag: 8.00 uur H. Mis voor Wim Derikx en overl. familieleden. Woensdag: Feest van de II. Lid wina, Maagd. 8.00 uur H. Mis voor de overl. ouders Janssen-Doumen. Donderdag: 8.00 uur H. Mis. Vrijdag: 8.00 uur H. Mis voor overl. ouders Willems-Janssen en kinderen. Zaterdag: 19.30 uur Avondmis voor de overl. ouders Achten-Cox; Harrie Muyers en overl. fami lieleden. PAROCHIE YSSELSTEYN Zaterdag: 19.00 uur mndd. D. Geurts-Peeters; Past. Spreeuwen- berg; D. Kleuskens-Wijnen (re- kreanten 'Peelkorf); fam. Versteegen-Arts; zekere intentie. Zondag: 10e Zondag door het jaar (C). 9.30 uur Geestelijk welzyn f Noordsingel 24, Venray Dag en nacht bereikbaar Telefoon 04780-88 8 89 van onze parochie. 11.15 uur overle den parochianen. Maandag: 19.00 uur overl. fam. Mulders-Maessen; W. Camps; t.e.v. het H. Hart; voor de zieken. Woensdag: 14.00 uur t.i.v. het veertigjarig bruidspaar Claessens- Engels. 19.00 uur geen dienst. Vrydag: 19.00 uur Toon Marcellis (jrgt.): overl. fam. Flinsenberg-Arts. Misdienaars Zaterdag: 19.00 uur Marl. Potten en R. Jenniskens. Zondag: 9.30 uur D. v.d. Burgt en B. Vergeldt. 11.15 uur E. Jenniskens en C. Smits. Maandag: 19.00 uur Th. Berkers en Sj. Slangen. Woensdag: 14.00 uur N. Jaspers en D. Wij nands. Vrijdag: 19.00 uur Maij. Potten en B. Slangen. Spreuk van de week "Wie van de mensen te slecht denkt, denkt stellig over zichzelf te goed!" (P.Sirius) Doopschema In de julimaand kan op de zonda gen 9 en 23 het H. Doopsel worden toegediend. Minstens één week voor. de gewenste datum een af spraak maken. PAROCHIE MERSELO Zaterdag: 19.00 uur Cath. Verstegen-Arts. Misd.-. Karin Tijssen en Heidy Litjens. Zondag: 10.30 uur voor Henricus Michels en Gertrudis Friezen; Piet v. Rijswijck. Misd.: Esther Brands en Suzanne Wilms Maandag: 8.30 uur overl. fam. Hendrix-Pluk; Martinus Arts en Henrica v. Vegchel. Dinsdag: 8.30 uur Maria Poels- Bouten. Woensdag: 8.30 uur Harry v. Cuyck (fam. Delisen); Anna Cath. donders (3e 6w): Peter Ger. v. Encke- vort en ouders. Donderdag: 8.30 uur Hannes Arts. Vrijdag: 14.00 uur Dankmis 40-jarig huwelijk De Mulder- Franssen. Misd.: Teun Franssen en Marty n Rieter. Zaterdag: 19.00 uur Harrie v. Cuyck (coll.). Misd.: Martijn Wilms en Roel Creemers. Kollektanten Volgens afspraak. Kerk poetsen Donderdag: mevr. Arts-Gielen en mevr. Janssen. N.B.: Zondag één H. Mis, om 10.30 uur. Woensdag H. Mis om 8.30 uur. REKTORAAT VREDEPEEL Zaterdag: 19.00 uur jgt. Berdien Poels. Zondag: 10e Zondag door het jaar. 10.00 uur Gerard Weerts. Maandag: H. Odulfus, priester. 19.00 uur t.e.v. de H. Geest. Dinsdag: H. Antonius van Pa dua. 19.00 uur bijz. intentie. Woensdag: H. Lidwina. 19.00 uur byz. intentie. Donderdag: H. Vitus. 19.00 uur t.i.v. fam. v.d. Heuvel-Peters. Vrydag: H. Lutgardis. 19.00 uur bijz. intentie (M.J.). Zaterdag: 19.00 uur fam. Lemkens-Ermens. Misdienaars Zaterdag: Martien v.d. Heuvel en Peter Botden. Zondag: Bart Marcellis en Antoon v. Hoof. Lektoren Zaterdag: Dora Arts-Mennen. Zondag: Jan Classens. Gedachte Paulus zegt: "Het Evangelie dat ik verkondig is niet door mensen uit gedacht. Ik heb het ook niet van een mens ontvangen of geleerd, maar door de openbaring van Jezus Christus." Gal. 1.11. 77 leesbare krant REKTORAAT SMAKT Zaterdag: 19.00 uur avondmis voor vader en moeder Mulder; fam. Hovens; Trudy Vermeulen; Leo Spreeuwenberg. Zondag: 8.30 uur H.Mis te Hol- thees uit dankbaarheid en v.b.i. 10.00 uur Hoogmis voor Dora Verstegen-van Kempen; Martinus Martens en Hendrika Martens- Michiels; Thei Arts; fam. Vrijsen. Dinsdag: 18.00 uur gezongen H. Mis bgv 45-jarig huwelijk van echt paar Rouwens. Woensdag: 9.30 uur H. Mis t.e.v. de H. Jozef en uit dankbaarheid. Vrijdag: 9.30 uur H. Mis t.e.v. het Heilig Hart. 14.15 uur Plechtige hu welijksviering van het bruidspaar Ine van de Ven uit Holthees en Eric Peeters uit Venray. JEHOVAH GETUIGEN Hierbij nodigen wij u uit voor het bijwonen van een bijbeltoespraak met als thema In een goed ge zinsleven komt God op de eerste plaats in de Koninkrijkszaal aan de Hënri Dunantstraat 11, aanvang 10.00 uur. Gratis toegang geen kollekte. OECUMENISCHE BASISGROEP A.s. zondag 11 juni is er een woorddienst van de oecumenische basisgroep. Heel de kerk, heel de wereld. Thema van deze viering is "Ommekeer. Plaats: Kapel bejaar dencentrum Het Schuttersveld, Bergweg Venray. Aanvang: 11.15 uur. Voor de kinderen is er een ne- vendienst. PROTESTANTSE KERK EN GE MEENSCHAP VENRAY e.o. Op zondag 11 juni a.s. zal in het IMBO, Leunseweg 2a te Venray, Ds. P. Verschoor uit Helmond voorgaan in de dienst waarin de Maaltijd van de Heer gevierd wordt. Aan vangstijd is 9.30 uur. Tijdens de dienst is er kinderopvang en wordt er kindemevendienst gehouden. In de Ned. Herv. Kerk, Maasweg 9 te Blitterswijck gaat ds. P. Ver schoor eveneens voor in de dienst. Aanvangstyd is 11.00 uur. Tijdens de dienst is er kinderopvang. Al voor f43.- per dag bent u in uw eigen Huur- Opel op weg naar de Keukenhof. Waar u ook heen wilt, Happy-Rent wijst u de weg. In zo n comfortabele luxe Huur-Opel. Het openbaar vervoer is kijkn! m'aar. voonocuc OPEL HUREN Perdaa Corsa f 43,- Kadett f51,- Ascona f 59,- Per week f283,- f 338,- f380,- Vraaaonze volledige tariefhjst aan Reserveer tijdig. Prijzen zijn exclusief 18,5% BTW en inclusief all-risks-verzekering en 200 km vrij per dag 1964 1989 Atebe Garage bv Venray Oude Oostrumsetveg 4 Telefoon 04780-86200 aterda ondac 'ijdens rruLT odat l ijn pre ROGI Rond deze tyd van het jaar ^ürschj vroeger het jaarlijkse ziekentP. um plaats. Dat gebeurde op de|P reinen van Huize St. aAAN n Langdurige zieken werden daaivOR°' kele dagen lang samengebrachtpORPI in gebed en ontspanning kraclfjerlin( op te doen om het ziek-zijn geLor d< dig te kunnen dragen. Een vaqbonne hoogtepunten was ongetwij feldoekjes ziekenzegening. Op de hierbij jE dat beelde foto uit 1949 werd die z^oekje ning verricht door deken (,0og z Berden. HUIS v Mocht lan ku IABOI lehele I0OR lezen ioodZÉ leperh /olger sxtra i irogra Momenteel worden er door derdagverblijf (KDV) Duimelot Venray wekelijks 57 kinderen o] vangen, omdat hun ouder(s) £rote ken e/o studeren. WEST In haar jaarverslag 1988 seh ^ADA het KDV dat zij by lange na niet TOON ziek. de vraag van alle ouders uit Noi MCH Limburg kan voldoen. Er is dan 3*c- een wachtlijst van 45 kinderen jgp Een ander knelpunt is, volg het KDV, het feit dat er gew< moet worden met vrijwilligers. De subsidie is ontoereikend de kinder groepen enkel met roepskrachten draaiende te 1 den. De inzet van vrywilligers niet gemist worden. Het KDV vii dit een slechte zaak omdat kin< opvang een basisvoorziening is, professioneel dient te gebeuren, kontinuïteit moet verzekerd voor de kinderen en hun oud< anders komt werk of studie in vaar. Met vrijwilligers blijft dit hachelijke zaak. Ofschoon de Duimel vrijwilligers voortreffelijk werk richten, streeft het KDV er toch om hun taken binnen afzienbi tyd over te laten nemen door ex beroepskrachten. Zeker omdat steeds moeilijker wordt om go€ ^ne verantwoordelijke vrywilligers vinden die het werk binnen Duin Veel; lot belangeloos willen en kunn doen. Het bestuur en de medewerl ervaren het werken met vrij' gers en de huidige wachtlijst zeer pijnlyk. Maar zolang er gei uitbreiding van personeel k plaatsvinden, is het niet mogel| meer kinderen op te nemen. Uit ouderbijdrage, in 1988 al 60% v; de gemeentelijke subsidie, ki geen verdere personeelsuitbreidii gefinancierd worden. Ook is h niet mogelijk de ouderbijdrage verhogen omdat daar vaste landel ke nonnen voor zijn en dan mi sen met lage inkomens uitgeslotf zouden worden van verantwoon kinderopvang. Gastouderproj ekt Naast het KDV heeft Duimel ook een gastouderprojekt. In 191 werden 34 koppelingen tussf vraagouders (ouders die opvai voor hun kind nodig hebben) gastouders (ouders die thuis kind ren van andere op willen vangen begeleiden) tot stand gebracht, totaal waren hier 44 kinderen betrokken. Het gastouderprojekt werkt voc de hele regio noordelijk Limbui en kent geen landelijke betalingsr geling van ouderbijdrage naar ra! van inkomen, zoals het KDV. Bij h( gastouderprojekt moet iede: 3,- per uur per kind betalen. Het gastouderprojekt is tot n< toe een eksperiment en ofschooi het uitstekend voldoet is het no niet zeker of dit projekt definitif gesubsidieerd zal worden. Dit word in de toekomst een zaak van de g< zamenlijke gemeenten regio. Het gastouderprojekt en KDV ist vinden: Beukenlaan 6, 5802 Cl Venray, tel. 04780-87110. Ha INBRAKEN In de nacht van dinsdag op woensdag werden weer verschil lende inbraken gepleegd. Door forcering van de achtei deur was toegang verkregen tot een café aan de Henseniusstraat f De gokkast was opengebroken f het daarin aanwezige geld. een l drag van 658. - meegenomen. Ook was het telefoonpotje gele digd. Bovendien waren drie fles sen sterke drank verdwenen. Een slot van de toegangsdeui tot een loods van Muvero was opengebroken terwijl het hangslol ook nog was meegenomen. Uit de loods was niets ontvreemd. Tbtale|_ schade 500.-. Door forcering van de achter deur was toegang verkregen tot een woning aan de Geysterseweg. Ontvreemd is een Europas, elf Eu rocheques en een bedrag van 85- Uit een schuur by een wo ning aan de Pater Tulpstraat te Ys selsteyn werden ontvreemd een hakfrees en een cultavator. ai. en 1 PARFUMERIE BYOUX Passage 12 Venray SALON DE BEAUTE ZONNEKUREN Telefoon 04780-83877

Peel en Maas | 1989 | | pagina 16