Europese Verkiezingen, 15 juni 1989 Even langs de glasbak. Kleine moeite. Goede gewoonte. NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY onder redaktie van het bureau voorlichting en inspraak Sluiting gemeentelijke diensten Gemeente-archief Venray Bouwvergunning aangevraagd Stemmen voor Europa, juist nu belangrijk! Bouwvergunning verleend Verkiezing van de leden van het Europese Parlement STEMMING De 20 stem bureaus in de gemeente Venray Uitoefening van het kiesrecht door personen die in dienstbetrekking zijn Bouwvergunning aangevraagd Bouwvergunning aangevraagd Bouwvergunning aangevraagd Bouwvergunning aangevraagd Hinderwet Zo werkt de stemmachine Hinderwet - PagjEL EN MAAS Donderdag 8 juni - Pagina 11 BADHUIS VENRAY badhuisstraat 1 llefoon 04780-23333 Sirrespondentieadres: ostbus 500 I00 AM VENRAY jreekuren b. en w. NS 13 3fai burgemeester ,J.M. Defesche aandag van 10.00 tot 11.00 uur. penbare orde en veiligheid, finan- en, economische zaken, voorlich- ng en inspraak, grondbedrijf, be- «stingen, toerisme). ethouder .A. Claessens aandag van 10.00 tot 11.00 uur. penbare werken, verkeer en ver ier, reiniging, energiebesparing, ei- indommen en grondverwerving, jrarische zaken, hinderwetszaken, lördinatie milieuzaken). fethouder .P.T.M. Willems O* aandag van 10.00 tot 11.00 uur. uimtelijke ordening, volkshuis- isting, bouw- en woningtoezicht, elstandstoezicht, verkoop bouw- Irreinen in bestemmingsplannen, irsoneelszaken en organisatie). >EN yam i we$"£ Vethouder, mevr. M.A.A. Hoppenreijs-de Loo laandag van 10.00 tot 11.00 uur. iociale zaken, samenlevingsop- ouw, gezondheidszorg, bejaarden- org, culturele minderheden, eman- ipatie, werklozenzorg en coördina- ie welzijnsplanning). Vethouder I.A.A. van Oers /laandag van 10.00 tot 11.00 uur. onderwijs, volwassenenonderwijs, rije akademie, muziekschool, bibli- itheek, sportzaken, culturele zaken, nuseum, jeugd- en jongerenwerk, ccommodatiebeleid welzijnssector) iet spreekuur wordt voorlopig waargenomen door wethouder \evr. E. Hoppenreijs-de Loo, m.u.v. iet onderdeelcultuur", dat wordt .g waargenomen door de burge meester. rkre n» cht •atie naa «Maandag 12 juni vervalt net spreekuur van burge meester Defesche. jeek ITS, In verband met de stemming ter Verkiezing van de leden van het Eu- ropees Parlement op donderdag 15 uni a.s. zullen alle gemeentelijke tantoren gesloten zijn op die dag. Voor het doen van aangiften van geboorten en overlijden, is de afde ling Burgerzaken op die dag ge opend van 09.00-10.00 uur. Omdat op 15 juni 1989 de Europe se verkiezingen worden gehouden is het gemeentehuis Venray op die dag gesloten voor het publiek. Als '.volg daarvan is ook de studiezaal in het gemeente-archief op die dag jesloten voor het publiek. Op donderdag 22 juni 1989 is de [studiezaal weer geopend van 09.00- *2.00 en 13.00-16.30 uur. Burgemeester en wethouders van Venray zijn voornemens aan de na volgende bouwaanvragen medewer king te verlenen. het bouwen van een aardappe lopslagloods aan de Oirloseweg 5-7, Oirlo, t.n.v. Custers Zaden en Aar dappelen B.V.; het bouwen van een woning aan de Dril te Venray, t.n.v. J. Scha- minee, Claudiahof 19 te Venray; het bouwen van een woning bedrijfsgebouw aan de Veulenseweg 2b te Leunen, t.n.v. A.G.W. v. Kem pen, Schei weg 25 te Leunen; het bouwen van een garage/ berging aan de Rector Cre- mersstraat 3 te Smakt, t.n.v. P.II.M. Deenen; het bouwen van een duiven hok aan de V. Broekhuizenstraat 3a te Oostrum, t.n.v. P.W. Strijbosch; het verbouwen van een wo ning aan de Gussenstraat 35 te Leu nen, t.n.v. W.M.M. Janssen. De bouwplannen liggen met in gang van 9 juni 1989 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de onderafdeling bouw- en woning toezicht, kamer 310 van het raad huis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche Op donderdag 15 juni 1989 wor den er voor de derde keer verkie zingen gehouden voor het Europees Parlement. Van het zuide lijkste staartje vaia Griekenland tot in het noordelijkste puntje van Schotland kunnen 320 miljoen Eu ropeanen stemmen op de kandi daat van hun keuze Door te stemmen kunt u meepra ten over de ontwikkelingen binnen de Europese Gemeenschap. Het zijn ontwikkelingen waar u vaak mee te maken heeft, zoals bijvoorbeeld de open grenzen tussen de EG-landen, de kwaliteit van levensmiddelen of de zorg van ons milieu. Hoe kunt u stemmen? Iedere stemgerechtigde Nederlan der kan aan deze verkiezingen deel nemen. Stemmen voor het Europees Parlement is net zo een voudig als stemmen voor het Neder lands Parlement. Net als bij andere verkiezingen krijgt u van de ge meente een oproepingskaart in de bus. Het Europees Parlement heeft 518 afgevaardigden. Een groot land als Frankrijk heeft er 81; een klein land als Luxemburg 6. Nederland heeft 25 afgevaardigden. Bij de ver kiezingen op 15 juni bepalen de Ne derlandse kiezers hoe deze 25 zetels worden verdeeld. Invloed Het Europees Parlement speelt een belangrijke rol bij de steeds verdergaande samenwerking tus sen de 12 lidstaten van de Europese Gemeenschap. Dit Parlement zorgt er voor dat de burgers van Europa kontrole kunnen uitoefenen op wat er zo al gebeurt binnen de EG. De invloed van het Europees Parle ment is de laatste jaren steeds gro ter geworden. Natuurlijk levert het ook belangrijke bijdragen aan de plannen voor 'Europa 1992'. Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 1 juni 1989 voor de onderstaan de bouwplannen bouwvergunning verleend. Zij die menen door de af gifte van één of meer van deze ver gunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de wet AROB daartegen bij hét college van burgemeester en wethouders van Venray een gemoti veerd bezwaarschrft indienen en wel binnen dertig dagen na boven genoemde datum. het verbouwen van een be drijfsgebouw aan de Matthiasstraat 11 te Castenray, t.n.v. Maatschap Freisem het bouwen van een tuinmuur aan de Bongerdstraat 5 te Venray, t.n.v. Gebr. Martens; het verbouwen van leslokalen tuin de Mgr. Nolensstraat 9 te Ven ray, t.n.v. Vereniging voor Voortge zet Onderwijs in Limburg, Wilhelminasingel 25 te Roermond; het inbouwen van een bejaarden-unit aan de Tunnelweg 4 te Castenray, t.n.v. M.C. Wismans; het bouwen van een berging aan de Kogeldistel 12 te Venray, t.n.v. G.J.M. van Dijck; het bouwen van een scharrel- kippemnhok en loods aan de Heid- se Peelweg te Ysselsteyn, t.n.v. P.J.G. Claessens; het bouwen van een machine- loods en het slopen van een bestaande loods aan de Timmer- mannsweg 41 te Ysselsteyn, t.n.v. H.C.J. de Wit; het bouwen van een serre aan de Monikesstraat 3 te Venray, t.n.v. J.G.M. van Ooi; het uitbreiden van een wo ning aan de Lorbaan 3 te Veulen, t.n.v. J.G.T. Reintjes; het bouwen van een tuinhuis je aan de Polkastraat 28 te Venray, t.n.v. J.H.T.A. Jochems: het vervangen van een garage/ berging aan Grootdorp 20 te Merse- lo, t.n.v. G.J.M. Wismans, Pas 3 te Merselo; het verbouwen van een wo ning aan de Pas 3 te Merselo, t.n.v. H.G.G, Wismans; het bouwen van een berging aan de Griegstraat 16 te Venray, t.n.v. J.P. Verkoeijen; het bouwen van een tuinhuis je en erfafscheiding aan de Arons kelk 33 te Venray, t.n.v. H. Gorree; het bouwen van een carport aan de Veltumse Kleffen 8 te Ven ray, t.n.v. J.Th. Sillessen; het bouwen van een carport Resultaten Het Parlement heeft de veilig heidseisen verhoogd waaraan de machines op de werkplek na 1992 moeten voldoen. Ook de eisen waa raan het voedsel in EG-landen na 1992 moet voldoen zijn door toe doen van het-Europees Parlement verzwaard. Het Parlement zorgt er voor dat er binnen de Europese Gemeenschap steeds meer aandacht wordt besteed aan bijvoorbeeld het milieu en de mensenrechten. Dankzij het Parlement is de invoer van zeehon denbont binnen de EG helemaal gestopt. Vele malen heeft het Parle ment de aandacht gevestigd op de situatie van de mensenrechten in landen als Zuid-Afrika, Chili of de Sowjetunie. Akties van parle mentsleden hadden tot gevolg dat fraudes met EG-geld aan het licht kwam. Demokratie De burgers van Europa krijgen steeds meer te maken met regels die op Europees niveau worden af gesproken. Het is dan ook belang rijk dat een goede demokratische kontrole op Europees niveau plaats vindt. Het Europees Parlement is de enige volksvertegenwoordiging dat die kontrole kan uitoefenen. Maak daarom gebruik van uw stemrecht en doe op 15 juni mee aan de Europese Verkiezingen. De burgemeester van de gemeen te Venray brengt ingevolge artikel I 8 der kieswet ter openbare kennis, dat op donderdag, 15 juni a.s. van des morgens acht tot des avonds ze ven uur de stemming ter verkie zing van de leden van het Europese Parlement zal plaats hebben. Hij wijst op het bepaalde in arti kel 128 van het wetboek van straf recht: Hij die opzettelijk zich voor een ander uitgevende, aan een krachtens wettelijk voorschrift uit geschreven verkiezing deelneemt, wordt gestraft met gevangenisstraf van ten hoogste een jaar of geldboe te van de derde categorie. De burgemeester voornoemd, mr. H.J.M. Defesche Met het verdwijnen van de stem hokjes en de komst van de elektro nische stemmachines is het aantal stemdistrikten van 26 terugge bracht naar 20. Dit houdt wel in dat ook het aantal stembureaus is ver minderd. Daardoor zullen veel in woners van Venray voortaan naar een ander stembureau moeten gaan. Welk stembureau voor u bestemd is, staat op de oproepings kaart. Omdat u met een kiezerslegi- timatiekaart op elk stembureau in de gemeente Venray kunt stem men, staan hieronder alle 20 stem bureaus vermeld. De stembureaus met een zijn goed bereikbaar voor lichamelyk gehandicapten. 001 Hal raadhuis 002 Café Camillus, terrein St. Servatius 003 L.O.M.-school 't Groene- wold 004 Bejaardencentrum Het Schuttersveld De burgemeester van Venray her in next in verband met de op don derdag 15 juni a.s. te houden verkiezing van de leden van het Eu ropese Pai'lement aan de onderstaande bepalingen van de kieswet. 1. Volgens artikel I 10 der kieswet is iedere werkgever verplicht te zorgen, dat iedere stemgex-ech- tigde werknemer, die bij hem in dienstbetrekking is, gelegen heid ontvangt om aan de ver kiezingen deel te nemen, voor Artikel 18a van de Wet R.O. Burgemeester en wethoudei's van Venray zijn voornemens om op grond van aitikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstel ling te verlenen van het ter plaatse geldende bestemmingsplan ten be hoeve van de navolgende bouw plannen: het bouwen van een tuinhuis je aan de Akelei 24 te Venray, t.n.v. P.J. Ilenssen. De bouwplannen liggen met in gang van 9 juni 1989 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de onderafdeling bouw- en woning toezicht, kamer 310 van het raad huis (van 9.00 tot 12.00 uuxj. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwai'en schxiftelijk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. De bux-gemeester van Veni'ay mr. H.J.M. Defesche Art, 19 WRO/50,8 woningwet Bux-gemeester en wethoudei's van Venray zijn voornemens om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50. lid 8, van de Wo ningwet, bouwvergunning te verle nen voor de navolgende bouw plannen: het uitbreiden van een be drijfsgebouw aaxx de Maasheseweg 67 te Venray, t.n.v. J.T.M. Kengen. De bouwplannen liggen met in gang van 9 juni 1989 gedurexxde 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de onderafdeling bouw- en woning toezicht, kamer 310 van het raad- huis (van 9.00 tot 12.00 uuxj. Gedui-ende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schx-iftelijk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. De bux-gemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche aaix de Veltumse Kleffen 10 te Ven- x-ay, t.xx.v. P.J.G. Mulders; het verbouwen van een wo ning" aan de Zandhoek 11 te Oirlo, tn.v. Gebx*. Willems De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche zover hij dat niet buiten zijn werkui*en kan doen. Deze ver plichting geldt niet ten aanzien van de werknemers, die binnen die voör de stemming bepaalde tijd geen dienst verrichten in een gemeente, waar zij aan de stemming kunnen deelnemen, of in een aangrenzende ge meente. Indien laatstgexioemde werknemers evenwel, om aan de stemming deel te nemen, niet langer dan twee achtereen volgende uren behoeven te ver- Artikel 18a van de Wet R.O. Burgemeester en wethouders van Venray zijn voornemens om op grond van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstel ling te verlenen van het ter plaatse geldende bestemmingsplan ten be hoeve van de navolgende bouw plannen: het bouwen van een veranda aan de Dionisiusstraat 34 te Oirlo, t.n.v. W.T.P. Koenen. De bouwplannen liggen met in gang van 2 juni 1989 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij het bureau ruimtelijke ordening en bouwzaken, kamer 201 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uux*). Gedui-ende deze termijn kuxxnen eventuele bezwaren schi'iftelijk bij bux-gemeester en wethoudex-s wor den ingediend. De burgemeester van Venray mi'. H.J.M. Defesche Burgemeester en wethoudei-s van Venray zijn voornemens aan de na- volgende bouwaanvragen medewer king te verlenen. het verbouwen van een wo ning aan de Goetzenhof 2 te Oostrum, t.n.v. M.C.C. van Rat tingen; het aanbouwen van een keu ken en berging aan de Dr. Kort- mannweg 50 te Venray. t.n.v. H.H.P.M. Jans Beken. De bouwplannen liggen met in gang van 2 juni 1989 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij' het bureau ruimtelijke ordening en bouwzaken, kamer 201 van het. raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk by bux-gemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche zuimen, geldt voxengenoemde vexplichting van de werkgever wèl. 2. Op grond van artikel X 9 der kieswet woi-dt de werkgever die de hierboven vermelde.hem op gelegde verplichting niet na komt, gestraft met hechtenis van ten hoogste veertien dagen of geldboete van de tweede ca tegorie. De burgemeester voornoemd, mr. H.J.M. Defesche Kennisgeving bekendmaking aanvraag Burgemeester en wethouders van Venray, maken bekend dat bij hen een aanvraag is ingediend voor een hinderwetvergunning van: A. Manders, Broekweg 8 te Venray, voor het oplichten en in werking hebben van een inrich ting, waar elektromotoren worden gebiuikt met een gezamenlijk ver mogen van meer daxi 1,5 kW, gele gen aan de Hulst (ong) te Oostrxim. De aanvraag en de bijbehox-ende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Ven ray elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien tot 9 juli 1989. Tot deze datum kunnen de stuk ken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur na telefonische afspraak. Tot bovengenoemde datum kun nen geinotiveei-de bezwaren schrif telijk worden ingediend bij bui-gemeester en wethoudex-s van Venray. Daarbij kan worden ver zocht. de persoonlijke gegevens van degene die een bezwaai-sclxrift in dient niet bekend te maken. Als daar telefonisch om wordt verzocht (afdeling volkshuisvesting, ruimtelijke ordening exx milieube- heexj, kunnen tot één week voor bo vengenoemde datum bezwax-en ook mondeling worden gemaakt, waar bij over de aanvx-aag kan worden gesproken met de gemeente, de aaxivrager en eventuele overige aan wezigen. Alleen degenen die bezwaar heb ben gemaakt naar aanleiding van de aanvraag en degenen, die kun nen aantonen dat zij niet (tydig) in staat zijn geweest dit te doen, kun nen tijdens de verdere procedure bezwaar maken tegen de ontwerp beschikking en/of beroep indiexxen tegen de uiteindelijke beschikking. Bux-gemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks- huisvestixig, ruimtelijke ordening en milieubeheer, ir. G.J.F.M. Frencken Voor het eerst gaat de kiezer in de gemeente Venray op donderdag 15 juni 1989 niet naar de stembus, maar naar de stemmachine. De be diening is uiterst simpel en sluit het maken van vergissingen vrijwel uit. Stap voor stap volgen we met u de gang van zaken. 1. Op 15 juni neemt u uw oproe pingskaart, die u half mei al ontvangt, mee naar het stembu reau. Op die oproepingskaart staat waar u moet zijix en dat het stembureau van 08.00-19.00 is geopend. 2. In het stembureau zitten twee mensen achter een tafel. U overhandigt uw oproepings kaart aan de voorzitter van het 005 Wijkcentrum 't Stekske Landweert 006 Gemeenschapshuis Oosti-um 007 Gemeenschapshuis Oirlo 008 Gemeenschapshuis Castenray 009 Café 't Veule, Veulenseweg 49, Veulen 010 Gemeenschapshuis Leunen 011 De Gelderkoel Heide 012 Gemeenschapshuis Ysselsteyn 013 Café-zaal 't Anker Merselo 014 Gemeenschapshuis Vredepeel 015 't Pelgrimshuis Smakt 016 Hal Centrumgebouw St. Anna 017 Harmonielokaal De Perdstal Kempweg 018 Wijkcentrum Veltumse Kleffen 62 B 019 Wijkcentrum Brukske 020 Vrouwentrefcentrum Bachstraat 14 B stembureau. Uw naam wox-dt opgelezen om te konti-oleren of u in het kiezersregister staat en of u niet al eerder uw stem hebt uitgebracht. 3. U ontvangt een volgnummer. Hiermee gaat u naar de per soon die naast de stemmachine zit. U geeft deze uw volg nummer. 4. Het stemgeheim is ook by ge bruik van de stemmachine ge waarborgd. Daaronx is de stemmachine zo opgesteld dat niemand kan zien op wie u stemt. 5. U staat voor de stemmachine. Horizontaal ziet u bovenaan de verschillende partijen en hun lijstnummer. Onder elke party staan vertikaal de namen van de kandidaten. De opstelling is dezelfde als op de kandidaten lijst die huis aan huis bezorgd is of wordt. 6. Om te kiezen drukt u de knop in, links vóór de naam van de kandidaat op wie u wilt stem men. Op de stemmachine wor den bovenaan twee cyfei-s zichtbaar: het cyfer vaxx de kan didaat en het cyfer van de lijst waarop de gekozene voorkomt. 7. U kontxoleert nu of u de juiste knop hebt ingedrukt. Als u per ongeluk een verkeerde keus hebt gemaakt drukt u de knop in boven het woord "HERSTEL". Maak dan opnieuw uw keus. 8. Om van uw keus een stem te maken, drukt u de rode knop in naast het wooi'd "STEM". U hebt nu gestemd. Heel simpel eigenlijk. OOK UITLEG OP STEMBUREAU De bediening van de stemmachi ne is heel eenvoudig. Mocht u zich na deze schriftelijke uitleg nog on zeker voelen: geen nood! Op elk stembureau beschikt men op de dag van de verkiezingen over een klein model stemmachine. Met dit model in de haxxd kunt u op ver zoek een mondelinge toelichting op het gebruik van de echte stemma chine krygen. De leden van het stembureau hebben een speciale training gekregen om u de wei-king zo goed mogelyk uit te leggen. Op vrijdag 16 juni 1989 is de heer mr. H.J.M. Defesche een kwart eeuw burgemeester, waarvan ruim de helft als burge meester van Venray. Voordien is hij burgemeester geweest in Stramroy en Maasbree. Bij gelegenheid van dit jubileum biedt het gemeentebestuur de heer en mevr. Defesche op die dag een openbare receptie aan in de burgerzaal van het raadhuis te Venray, Raadhuisstraat 1, welke zal duren van 19.30-21.00 uur. Eenieder wordt hierbij in de gelegenheid gesteld de burge meester en diens echtgenote te feliciteren met dit zilveren ambtsjubileum. Omtrent een eventueel geschenk hebben de heer en mevr. De fesche kenbaar gemaakt er de voorkeur aan te geven een be drag onder couvert te ontvangen, dat zij graag willen aanwenden voor de oprichting van een buitenpolikliniek in een kerkdorp van Divinolandia in Brazilië. Zoals bekend onderhoudt de gemeente Venray banden met de gemeente Divinolandia op het gebied van ontwikkelingssamenwerking. Mocht u voornemens zijn de heer en mevr. Defesche een ca deau aan te bieden dan verzoeken wij u vriendelijk zulks zo mo gelijk te doen in de door hen voorgestane vorm. Burgemeester en wethouders van Venray W.A. Claessens, loco-burgemeester drs. A.W.M. de Bever, secretaris Kennisgeving bekendmaking beschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat door hen op 30 mei 1989, hinderwetvergun ning is verleend onder het stellen van voorwaarden, voor het ex arti kel 6a, op de aanvx-aag voor: het uitbreiden/wijzigen van een varkensmesterij, gelegen aan Heidse Peelweg 60 te Ysselsteyn, t.n.v. J. Peetere, Heidse Peelweg 60 te Ysselsteyn; het uitbreiden/wyzigen van een varkensfokkerij gelegen aan de Heidse Peelweg 62 te Ysselsteyn, t.n.v. W. Peetere, Heidse Peelweg 62 te Ysselsteyn; het uitbreiden/wyzigen van een varkensmesterij, gelegen aan Daland 7 te Merselo, Ln.v. H. Gel- lings. Daland 7 te Merselo. De beschikking en bijbehorende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Ven ray, elke werkdag van 9.00-12.00 uur worden ingezien tot 9 juli 1989. Tot, deze datum kunnen de stuk ken ook worden ingezien op elke dondei-dag van 16.30 tot 19.30 uur, na telefonische afspraak. Tbt bovengenoemde datum kan by de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad vaix State een beroepschrift (in tweevoud) worden ingediend door de aanvra ger, de betrokken adviseurs, dege nen die tegen de aanvraag om vergunning tydig bezwaren hebben ingediend en degenen die aan kun nen tonen niet (tijdig) in staat te zyn geweest dit te doen. Op bovengenoemde datum wordt de vei-gunning van kracht tenzy voor deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan om de beschikking te schoreten of een voorlopige voorziening te treffen. Het beroepschrift ixxoet worden gericht aan de Raad van State, afde ling voor de geschillen van bestuur, postbus 20019, 2500 EA 's-G raven hage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voox-ziening moet wor den gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van openbare orde, vei ligheid en milieuzaken.

Peel en Maas | 1989 | | pagina 11