VENRAY R.C.H. o Moederdag Open dag Venrayse band naar West Duitsland Sponsor Fiets en Wandeltocht voor Thailand G. Flinsenberg Zilveren dirigent Leunse jongen beste geluid- imitator Fietspaden Gevonden voorwerpen Sporthal Geslaagd Hans van Bree Muziek organiseert a.s. vrijdag 12 mei een Roland Demonstratie SV Venray proficiat P.v.d.A. Venray Liaiage- en ballonnen-wedstrijd nacompetitie Ned. kamp. zondagamateurs Voor kleine en grote drukwerken van den Munckhof b.v. Grot est raat 68 - Venray - natuurlijk mag U hellen: 82727 Verwen moeder en Uzelf met een etentje thuis van Lunchroom L'Herberie Keuze uit: Huzarensalade p.p. ƒ7,50 (prachtig opgemaakte schotel van verschillende salades div. vleessoorten) of Russisch Ei p.p. ƒ10,- (schitterende schotel met salades div. vissoorten) Uw bestelling (v.a. 2 pers.) zien wy graag vóór zaterdag 13 mei tegemoet. Afhalen kunt U dan 's zaterdags tot 17.00 uur. Voor meer inlichtingen 88710 den op maandag 22 mei en dinsdag 23 mei a.s. om 20.00 uur, en woens dag 24 mei 's middags om 14.00 uur. De toegangsprijs voor deze voorstellingen bedraagt 5,- Tbegangsbewijzen zijn verkrijg baar op onderstaande adressen, waar men ook kan reserveren: Sigarenmagazijn Janssen (Maan), Patersstraat 5a, Venray, tel. 04780- 81765 De kassa van het Nationaal Oorlogs- en Verzets Museum, Mu seumpark 1 te Overloon, geopend van 10.00-17.00 uur, elke dag. Tel. kassa 04788-1820. Voor verdere informatie omtrent de dokumentaire kunt u kontakt opnemen met: J.H.M. van Sinten, Pr. Marijkestraat 19, 5802 BV Ven ray, tel. 04780-81161. In het kader van de landelijke open dag voor de psychiatrie orga niseert de patiënten/bewonersraad van het Psychiatrisch Centrum Venray op zaterdag 13 mei a.s. een open dag op de lokatie St. Servatius van het P.C.V. Tevens verleent de pa- tiëntenraad dan medewerking aan de landelijke fietsdag, georgani seerd door de VW-Venray. Het thema van deze landelijke dag voor de psychiatrie is: psychia trie... dichtbij. Daarom nodigt de patiëntenraad belangstellenden uit op deze dag naar het psychiatrisch centrum te komen. In de kantine bij de sportvelden is een expositie ingericht waar informatie verstrekt wordt over het P.C.V. en specifiek over de patiëntenraad. Terzake des kundige personen zijn aanwezig om vragen te beantwoorden. Het is mogelijk een bezoek te brengen aan het P.C.V.-museum waar de ge schiedenis van het P.C.V. belicht wordt. Gedurende de dag zullen er enke le spel- en sportaktiviteiten plaats vinden, zoals kaarten, skelteren en tennis. De mogelijkheid bestaat om ook een kijkje te nemen in de aan wezige sportakkommodatie, sport hal, kleedlokalen enz. Deelname is mogelijk aan croquet- en sjoel wedstrijden. Het beste resultaat wordt ieder half uur bekendge maakt en beloond met een kleine attentie. Op het terrein van de lokatie St. Servatius zal bewegwijzering de kantine en de parkeerplaatsen aan duiden. De patiënten/bewonersraad hoopt deze dag veel fietsers en andere be langstellenden te mogen begroeten. ALARMINSTALLATIE STOND TE SCHERP Dkt had de jeugd ontdekt: als ze een klap tegen een ruit of zijkant van de auto gaven, ging het jankend alarm af. Dat gebeurde soms vele malen per dag. De buurtbewoners van de Eligiusweg klaagden daaro ver by de politie. Die heeft de eige naar verzocht dat alarm anders te laten afstellen. O*0"0'* PEEL EN MAAS De Venrayse Blueshoop "The Sou thern Bluesrock Band" zal op uit nodiging van een artiestenburo op 30 mei a.s. een optreden verzorgen in het Duitse Mönchen Gladbach. Na eerder uitgenodigd te zijn ge weest door enkele Zwitserse blue sautoriteiten, om een korte toe mee in dat land te doen, is dit de tweede keer dat de band de mogelijkheid heeft om naar het buitenland te gaan. Voor deze feestbende, die de afge lopen drie maanden konstant aan het optreden is geweest in Zuid- en Oost-Nederland, zijn de buitenland se trips een mooie bekroning op een toch al zeer suksesvol blues seizoen. Oo dit jaar organiseert de vereni ging Wereldkinderen in samenwer king met een viertal basisscholen in Venray weer een sponsor fiets en wandeltocht De Keg, Coninxhof, Land weert en de Flierefluit hebben, evenals voorgaande jaren, weer hun enthousiaste medewerking toegezegd. .Dit jaar wordt deze sponsortocht gehouden op: zondag 4 juni, ver trek vanaf Coninxhof 13.00 uur. Er is weer een keuze uit: 5 km wandelen: 15 km fietsen; 30 km fietsen. Iedereen kan meedoen!! Fiets of wandel gezellig mee voor 5,- per gezin. Voor meer informatie over We reldkinderen en de sponsor fiets en wandeltocht kunt u by de vol gende kontaktpersonen terecht. Luc Hageman, tel. 04780-86909, Martin Nelissen, tel. 04780-86787, Paul Vriesekoop, tel. 04780-88738. Volgende week komen wy nog uitvoerig op deze fiets- en wandel tocht terug Donderdag 11 mei - Maih. Sloks - Tel. 88710 De video-dokumentaire "De Ver geten Slag" die de bewogen oorlogs gebeurtenissen en de bevrijding van Overloon en Venray in oktober 1944 behandelt is een groot sukses geworden. De dokumentaire is al een groot aantal keren in 't Natio naal Oorlogs- en Verzetsmuseum in Overloon vertoond. Toch moesten vele mensen te leurgesteld worden omdat de voor stellingen snel uitverkocht waren. Vanwege de grote belangstelling ook in Noord- en Midden-Limburg zowel als in Oost-Brabant, heeft de Werkgroep Bevrijding Venray 1944, eerder dan was aangekondigd, besloten nu reeds enkele voorstel lingen te geven in de Venrayse schouwburg. De vertoningen zullen plaatsvin- Na z'n studie aan het Nederlands Instituut voor Katholieke Kerkmu ziek te Utrecht, werd hy in 1964 di rigent van het kerkkoor in Ysselsteyn. waar h(j reeds enkele ja ren organist was. Vrywel meteen werden toen het Herenkoor en het Dameskoor samengevoegd tot een gemengd koor en luisterde men aanvankelijk alleen de kerkelijke viering op. later ging men onder zyn leiding steeds meer naar bui ten treden, o.a. by festiviteiten in de gemeenschap Ysselsteyn, maar ook op concerten en uitwisselingen daarbuiten. Hij heeft ook buiten het Noord-Limburgse als koordirigent gewerkt en is nog steeds als zodanig werkzaam by het koor en orkest van de Operette-Gezellen uit St» An- thonis. By zyn zilveren jubileum zal hy op le Pinksterdag om 9.30 uur met zijn koor "Vivace" o.a. de Messe in C van Anton Bruckner uitvoeren. Daarna zal hem door het kerk bestuur om 11.00 uur een receptie aangeboden worden in gemeen schapshuis "de Smelehof' te Ys selsteyn. Op zondag 21 mei zal in hetzelfde gemeenschapshuis om 11.30 uur een jubileumconcert zyn, waaraan medewerking verleend wordt door Gem.koor Vivace uit Ysselsteyn, Gem.koor Con Brio uit Broekhui zen en het koor en orkest van de Operette-Gezellen uit St Anthonis. De medewerkende verenigingen zullen een afwisselend programma ten gehore brengen. Paul Jacobs, 9 jaar, uit Leunen mocht zondag jl. naar de finale van Avro's Wordt Vervolgd Clubdag in de Flevohof. Hij was op de Wordt Vervolgd Clubdag die op 12 novem ber in de schouwburg te Venray plaatsvond winnaar geworden van 't geluiden-imitatiespel Toetje-Boe. Uit de 60 deelnemers werd Paul toen met zyn imitatie van 'n voor bij razende trein eerste. Zondag jl. reed er 'n speciale trein, 'n dubbeldekker vanuit Den Bosch naar Nijmegen en Zwolle met als eindpunt Harderwijk, waar 8 bussen klaarstonden voor de rit naar de Flevohof. In de trein was 't feest: ballonnen, traktaties, 'n muziekband en be kende stripfiguren als Asterix en Obelix, Lucky Luke, de Troetelbe ren, Mix en Max. Hoedje Toe en Toe kan e.a. liepen door de trein met de bekende presentator Han Peekei van 't televisieprogramma Wordt Vervolgd. In de Flevohof begon o.l.v. Han Peekei 't programma met teken films, het optreden van clowns en 'n goochelaar en de 18 finalisten die allemaal 'n ander geluid imi teerden. Apen, kikkers, leeuwen, nijlpaarden, treinen, 't kon al lemaal. Door de jury, waarin zaten de imi tator Jan van Zijdel en de stripteke naars Wout Paulissen en die nu Sjors en Sjimmie tekent, werd Paul's imitatie 't beste gevonden. Met een grote beker, en de mas cotte van de N.S. 't Railrunnerko nijn en T-shirt en 'n single van 't pas opgenomen clublied ging Paul, na nog 'n tyd op de Flevohof rond gekeken te hebben, heel gelukkig naar huis. Op maandag as., tweede Pinksterdag om kwart voor 7, zul len in het TV.-programma Wordt Vervolgd opnames van deze dag te zien zijn. Desgevraagd heeft de provinciale Rijkswaterstaat aan de gemeente bericht dat dit jaar de fietspaden langs de provinciale weg Venray- Horst zullen worden opgeknapt. Daar waar zulks nodig is... Met na me werd genoemd de fietspaden langs de Albionstraat in Leunen. 25 april t/m 1 mei Een bouvier reu enigszins ver waarloosd, een analoog dameshor loge merk Swatch, blauw kinderschoentje met witte veters merk Jogy, 1 kinderarmbancije, 6 sleutels aan ring musketonhaak, plastic-zak van kledingzaak Chico, 1 horloge 2 oorbellen en kam, zwar te tankdop op 13 januari ont vreemd in Oirlo. gevonden voorwerpen in Rabobank Venray van december 1988 Vm april 1989, zwarte Gazelle damesfiets, zwarte Simplex damesfiets. 1 bankbiljet, 2 sleutels van Re nault, 3 sleutels met hanger, zwarte tas met daarin scheidsrechters- uniform. Voor inlichtingen kunt u zich tij dens kantooruren wenden tot de administratie van de gemeentepoli tie Venray, tel. 04780-84888, tst. 224. De Wetteling Donderdag: Atletiekclub 16.30-17.30 Manual 17.30-21.00 Rooyse VK 20.00-23.30 Vrijdag: Rank Xerox 16.30-17.30 Jumpers 17.30-19.30 Bonte Koe-SVCB 1 19.30-20.30 Venray 1-Venray 2 20.30-21.30 De Steeg-Veronica 21.30-22.30 SVCB 3-Venrode 22.30-23.30 Zaterdag: Gesloten Zondag: Gesloten Maandag: Gesloten Dinsdag: Rooyse VK 17.30-21.00 Manual 20.00-21.00 Badminton 21.00-23.30 Woensdag: Gemeente 16.30-17.30 Badminton 17.30-22.30 Schuivers 19.30-21.30 Aan de Katholieke Universiteit te Nymegen is geslaagd Martin de Jong voor onderwijs psychologie. Hans van Bree Muziek opende ongeveer een jaar geleden zijn mu- ziekzaak in Venray. Regelmatig wor den demonstraties van diverse muziekinstrumenten in zijn zaak gehouden. Deze keer krijgt het Roland-pakket ekstra aandacht te meer omdat er vrij veel nieuws is uitgekomen, wat zonder meer veel aandacht van het pubhek ga krijgen. Hans van Bree heeft twee de- monstrators nl. Paul Poelmans en Kees Ploeger uitgenodigd om het hele Roland-pakket uitgebreid toe te lichten. Te zien en te horen zijn het nieuwste hi-tech instrumentari um Waaronder b.v. de W-30 workstation-synthesizers, midi sound modules, seguenzers, effekt units, drumcomputers, etc. Muzikanten en iedereen die geïn teresseerd is zyn van harte wel kom. De demonstratie wordt gehouden in de aula van de muziek school van Venray. De aanvang om 20.00 uur en de toegang is gratis. TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraal neemt waar: P. WASSER, tel. 84504 WEEKENDDIENST DIERENARTS! DIERENARTSENPRAKTIJK M-J. van Winden/E.M. Ruymbeek J.M. van Winden/W.H.M. de Vocht Behandeling in het weekend vol gens telefonische afspraak W.H.M. de VOCHT Stationsweg 13, tel. 81336 DIERENARTSENPRAKTIJK W.fl. Kremer en W.G.A.M. Loonen en G.W. Gelling. Behandeling klein huisdieren zaterdag en zondag vol gens afspraak G. GELLING Julianasingel 24, tel. 10956 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raay makers, mevr. Van der Reis, mevr. Tiggelo^en en mevr. Vermazeren MEVR. VAN DER REIS Kuluutsheuvel 17, Overloon tel. 04788-1327 vanaf donderdag 12 uur tot maan dag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van der Reis en mevr. Tigge loven wordt vanaf maandag 12 uul tot vrijdag 12 uur waargenomen* MEVR. VAN DER REIS Kuluutsheuvel 16, Overloon tel. 04788-1327 blyven. Maar aan Jos Cranen, Yvonne Spee en Paul Welbers kon de voorzitter van het Winkelcentrum, Jos Arts, persoonlijk de prijzen uitreiken, en die jon gelui mochten ook op de foto. De pry zen bestonden voor de winnaars van de etalage-wedstrijd uit boe- kenbonnen en voor de winnaars van de ballonnen wedstrijd uit VW-geschenkbonnen. Intussen hebben alle winnaars hun prijsjes thuis gekregen. en succes in de nacompetitie I ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënte van W. Bloemen, R.E. Gabeler, T Lankveld, H. Schraven en J. Wittgen: Weekend R.E. GABELER Allegrostraat 43, tel. 82824 2e Pinsterdag W. BLOEMEN Stationsweg 15, tel. 81465 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, F. de Muinck Keizer, F. Schmeetz. T. va Thiel, D. Vercauteren en J. de Vod Weekend E. DE MUINCK KEIJZER Patersstraat 60, tel. 88800 2e Pinksterdag DR. COENEN Patersstraat 60, tel. 88800 DR. VAN DONGEN PösL Jeukenstraat 6, America tel. 04764-1707 vrydag 18.00 tot zondag 24.00 uu Voor spoedeisende gevallen kunt op de genoemde data by de ge noemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uu 3 van 17.00 tot 18.00 uui ZIEKEN- EN ONGEVALLEN- VERVOER Tel. 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN ST. ODA Passage 1, tel. 81255 van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gendé week vrydag. Openstelling: g van 9.00 tot 13.00 uur ei van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) In het kader van de Winkelcentrum-aktiviteiten op Koninginnedag werden jl. zaterdag de pryzen uit gereikt aan de jeugdige winnaars. Niet alle jongens en meisjes die een prijs hadden gewonnen, waren te Aanvang 16.00 uur Sportpark De Wieën ZATERDAG 13 MEI

Peel en Maas | 1989 | | pagina 2