PEEL EN MAAS Begrafenisonderneming SJENG GOUMANS PEEL EN MAAS Donderdag 11 mei - Pat 9 L EN K GROTE KERK Deken C.J.R. Buschman, Bindstraat 6. tel. 81275; kapl. H. de Wit O.F.M.. Overloonseweg 2, tel. 82385 b.g.g. 85855. Zaterdag: II. Servatius. 8.40 uur ROZENKRANSGEBED Li.v. de bewo ners van de Oraryebuurt, waarna Eucharistieviering: t.e.v. de H. Maagd Maria (B). 19.00 uur ZON DAGSDIENST Vigilie van Pinkste ren: in het Pinksterweekend zal de meeropbrengst van de kollekte voor de Nederlandse missionaris sen zyn. Engelbert Oudenhoven (coll.); Gonny Voermans-Franssen; ouders Jacobs-van de Loo; Jan Bak ker (coll.): overl. fam. W(jnhoven- Geurts; Nel Rozyn-Philipsen; ou ders Arts-Dommeck; ouders Van Dyck-Cox en overl. familie; Jan Flinsenberg en familie; Louis Er- kens (coll.). Zondag: Pinksteren, Hoogfeest. 8.00 uur lsm. voor de parochie. 9.30 uur Plechtige Hoogmis verzorgd door ons gemengd koor: uit dank b.g.v. 70ste verjaardag van Mgr. Dja- gom; Sjeng Hendriks en overl. fam.; Wilhelmus Hubertus Janssen; overl. echtpaar J. Gerrits-IIermans en overl. ouders; José Kremer- Vullinghs; overl. fam. Van Osch- Hebben; overl. echtpaar II. Gerrits- Hermans en overl. ouders (S). 11.00 uur Ned. Hgm. 1ste jrd. Wim Kap- tein; jrd. Sjraar van Ham. Maandag: Tweede Pinksterdag. 8.00 uur Geen H. Mis. 9.30 uur Lat. Hgm. Harry van de Ven. 11.00 uur Ned. Hgm. Louis Erkens (coll.): tot zekere intentie Dinsdag: 8.40 uur ROZENKRANS GEBED l.i.v. de bewoners van de Mo- lenldef, waarna Eucharistieviering; oude stichtingen. 19.00 uur lsm. overl. ouders Frans Swinkels- Marcellis. Woensdag: 8.40 uur ROZEN KRANSGEBED t.i.v. de bewoners van het Desselke, waarna Eucha ristieviering; Ben Schim van der Loeff; Geertruida Wilmsen-Litjens: Sjraar Spee. Donderdag: H. Johannes I, Paus. 8.40 uur ROZENKRANSGE BED t.i.v. de bewoners van de buurt Noord-West. waarna Eucharistievie ring; overl. fam. Gubbels-Trijnes. 19.00 uur lsm. ouders Coenen- Houtaekers en zoon Ed. Vrijdag: 840 uur ROZENKRANS GEBED t.i.v. de bewoners van Het Broek, waarna Eucharistieviering: W. Broers, echtgenote en overl. kin deren; Pastoor Joos Arts. 14.00 uur St. Jozefklooster PI. IIuw.Mis voor het bruidspaar Frans Hendriks en Marleen Swinkels. Zaterdag: H. Bernardinus van Siena. 8.40 uur ROZENKRANSGE BED t.i.v. de bewoners van de Spurkt, waarna Eucharistieviering; Pierre Pouwels. echtgenote en zoon Frans (S); W. Broers, echtgenote en overl. kinderen. 14.00 uur PI. II.Mis uit dankbaarheid b.g.v. 25-jarig huw.jubileum voor het echtpaar Arts-Hendriks. Florishof 12. 19.00 uur ZONDAGSDIENST. Jan Schwa- chöver en opa Dijkmans; Jozef Pee- ters: Joos Direks (fam. Creemers). Akolieten Zondag: 9.30 uur Gerard Hoppen- brouwers en Louis Truyen. Maandag: 9.30 uur Hans van Pelt. Misdienaars en lektoren Zaterdag: 19.00 uur Irma Maassen en Monique Volleberg. Lektor: C. Hendriks. Zondag: 8.00 uur Maurice en Pa scal Brons. 9.30 uur Wilbert van Ham en Wilco Jansen. 11.00 uur Bart Derkx en Yvonne Kuijpers. Lektor: T. Verbeek. Maandag: 9.30 uur Peter Harre wijn en Ramon Klinckenberg. 11.oo uur Miriam Iaurensse en Hong Bui. Lektor: J. Truyen. uw weekblad KAPEL ST. SERVATIUS Zaterdag: 18.30 uur Liturgievie ring met volkszang. Voorganger: G. van Loenen. Lektor: P. Wittenbols. Zondag: 9.30 uur Liturgieviering met koor en volkszang. Voorganger: G. van Loenen. Lekt rice: Zr. Ja- cintha. Maandag: Tweede Pinksterdag. 9.30 uur Liturgieviering met volks zang. Voorganger: J. Korff. Lektrice: H. Brouwer. Dinsdag: 13.45 uur Liturgiegroep. 16.45 uur Liturgieviering. Voorgan ger: G. van Loenen. Woensdag: 16.45 uur Liturgievie ring. Voorganger: J. Korff. Donderdag: 16.45 uur Liturgie viering. Voorganger: G. van Loenen. Vrijdag: GEEN VIERING. PATERSKERK Zaterdag: 17.00 uur gelegenheid om te biechten. 18.30 uur ZON DAGSVIERING. Tbon San de m (coll.); overl. fam. Claessens-Philipsen; Piet Schwachhöfer (coll.); Joos van den Bekerom (Marykestr.); jrg. Huub Stevens. Zondag: Hoogfeest van Pinkste ren. 9.00 uur overl. ouders Wismans-Savelkoul en Gerrit; voor de parochie. 10.15 uur Hoogmis ge zongen door de Zangers van St. Frans. Uit dankbaarheid en voor overl. fam.; uit dankbaarheid by een verjaardag en voor overl. fam. 11.45 uur overl. moeder en fam. Theuvenet; jrg. Piet Jeurissen en overl. fam. 18.00 uur tot zeker in tentie. Dit weekend ekstra kollekte voor de Nederlandse Missionarissen. Maandag: Tweede Pinksterdag. 9.00 uur voor overl. ouders. 10.15 uur Hoogmis gezongen door Cre scendo. Overl. fam. Philipsen. 11.45 uur Tbon Versteegen (coll.). GEEN AVONDMIS. Dinsdag: Vijfde dinsdag van de Antoniusnoveen. 8.00 uur t.e.v. H. Geest; overl. ouders fam. Ewals-v. Osch.; Piet Baken. 19.00 uur Avond mis met voorbeden voor eigen en aanbevolen intenties. Gerard Bete- rams en overl. tam.; Antoinette Coopmans-van Kessel: voor gene zing van een zieke. Woensdag: 8.00 uur t.e.v. St. An- tonius. 19.00 uur overl. fam. Janssen-Kryns. Donderdag: 8.00 uur zuster Man- sueta van der Helm. 19.00 uur tot zekere intentie. Vrijdag: 8.00 uur overl. ouders Akkermans-Timmermans. 19.00 uur Gezinsmis; overl. ouders Lucassen-Maassen en Pater Flo- rentius. Zaterdag: 8.00 uur Constance Snijders en Jacoba Palm. Misdienaars en Akolieten Zaterdag: 18.30 uur Leo Pouwels. Zondag: 9.00 uur Martin Leen- ders. 10.15 uur Johan Pouwels. 11.45 uur Pascal Kusters. 18.00 uur Martij n Smelt. Maandag: 9.00 uur Leo Pouwels. 10.15 uur. Martin Leenders. 11.45 uur Johan Pouwels. Dinsdag en vrijdag: 19.00 uur Emiel Kusters. Kan 't wat leien! Stand van de aktie: 780 leien voor het bedrag van 7.800.-. We gingen weer een flink stuk omhoog. Welbe- dankt. Bankrekening 23.18.08.526 of postgiro 420.4020 ten name van Paterskerk onder vermelding: "voor de toren"; of de kist achter in de kerk. PAROCHIE BRUKSKE Zaterdag: 19.00 uur Gezinsvie ring met als thema "Blij van Geest". Int voor de parochie. Zondag: Hoogfeest van Pinste- ren. 10.00 uur Hoogmis. Levende en overl. fam. Hendriks. Na de H. Missen in dit weekend DE BASIS VAN CLINIQUE Clinique ia ontwikkeld door een groep dermatologen, die hun kennis aangewend hebben om een geheel nieuw en revolutionair huidverzor gingssysteem samen te stellen, op allergie getest, 100% parfumvrij en klinisch samengesteld. Een huidverzoregings-systeem dat breekt met alle bestaande tradities in de kosmetika-wereld. Toen Clinique in 1968 in Amerika gelanceerd werd, was zeep niet in de mode, ongeparfumeerde produkten kende men nauwelijks en een goed basis-systeem in huidverzorging be stond er niet. Het Clinique-basis-huidverzor- gings-systeem is simpel, doeltreffend en voor iedereen geschikt. 3 produkten, 2 x per dag ('s mor gens en 's avonds). Clinique ontwikkelde voor haar huidverzoregings-systeem een com puter, waarop een aantal vragen samengevoegd zijn, die betrekking hebben op ergelijkheid, conditie, huidsterkte en problemen. Vragen, die, wanneer men een dermatoloog consulteert, ook gesteld worden om het juiste huidtype te kunnen vast stellen. Met deze computer kan men in 30 seconden het juiste huidtype be palen. Huidtype I: Gevoelig, blank, snel door de zon verbrande huid. Huidtype II: Minder gevoelig, ta melijk bleek, het huidtype dat in de zon eerst rood wordt, maar daarna bruin. Huidtype III: Een gecombineerde huid, olijfkleurig, een huid die snel bruint. Huidtype IV: Het vette huidtype, vaak problemen, een huid die zelden rood wordt, maar direkt bruin is. De eerste belangrijke stap van het huidverzorgings-systeem is het reini gen van de huid. Clinique ontwikkelde een zeep in twee sterkten: één voor de droge gevoelige huid, één voor de vettere huidtypen. deurkollektc voor onze Neder landse missionarissen. Maandag: Tweede Pinksterdag. 10.00 uur II. Mis met zang. Int. Francisca Verhelst-van Mil. Voor afspraken kunt u kontakt opnemen met de pastorie van de Paterskerk, tel. 80202. VREDESKERK Zaterdag: 18.00-18.30 uur gele genheid om te biechten. 19.00 uur Vooravondmis voor het Hoogfeest van Pinksteren. Zang door het Kinder- en Jeugdkoor "De Vredes- klokjes, daarom geen Kinderwoord dienst. Voor Gertruda Franssen-Linders (coll.): overl. ou ders Thielen-Hendriks en overl. fam.; Koos van Rooy (coll.); Maureen v.d. Sluys (coll.); Sraar Sijbers (coll.); Piet Kusters (coll.); Wilhelmina Ver meulen en Herman Willems; Piet Peeters en overl. fam. Peeters-van Osch; Annie Grada Jacobs-Huibers. Zondag: Hoogfeest van Pinste- ren. 8.30 uur voor het geestelijk en tydelyk welzijn van de parochie. 10.00 uur Hoogmis, Gregoriaans. Jrg. Leo Snijders; overl. ouders Flinsenberg-Erkelens; fam. Van Rossum-Janssen; Toon Albers (coll.); uit dankbaarheid (W): jrgt. Wim Philipsen; Maria Cuppen- Pingen: voor levende en overl. le den fam. V. Leeuwen-Albers. 11.30 uur voor overl. fam. Baeten-Martens en schoonzoons Harrie en Wim: Tbos Potten-Seerden (coll.); Jan Janssen en overl. fam. Maandag: Tweede Pinksterdag. Gedachtenis van alle H. Bisschop pen van Maastricht, 8.30- uur voor de zieken van de parochie. 10.00 uur Hoogmis, Gregoriaans. Voor de weldoeners van de parochie. 11.30 uur voor Theo Thielen; overl. ou ders Potten-Seerden Dinsdag: 8.00 uur voor de H. Kerk. 19.00 uur voor Gertruda Lensen-Heesen (coll.); Sraar Verste gen (coll.); uit dankbaarheid; voor het H. Huisgezin; Harrie Hendrix en overl. fam. Hendrix-Swinkels. Woensdag: 8.00 uur voor priester- en diaken roepingen. 19.00 uur voor Tbon Stevens; Jacques Janssen. Donderdag: Gedachtenis van de H. Johannes I, paus en martelaar. 8.00 uur voor de Christenen, die vervolging lijden. 19.00 uur tot in tentie van Paus Johannes Paulus II. Vrijdag: 8.00 uur als eerherstel aan het Goddelijk Hart. 19.00 uur voor de dienaren van de Kerk. Zaterdag: 8.00 uur Ter ere van de H. Maagd Maria, Moeder van de Kerk. v Gedachte van de week "De gelegenheid tot grote daden doet zich zelden voor, die tot kleine voortdurend". Mededeling In het weekend van 13 en 14 mei zal er een deurkollekte worden ge houden voor het jaarlijkse reisje van de misdienaars en het kin derkoor. Misdienaars en akolieten Zaterdag: 19.00 uur Alberto Omar Alverez en Juan Lopez. Zondag: 8.30 uur Henk v.d. Oever. 10.00 uur Urbain en Pascal van Weert en Robert Versteegen en John Dommeck. 11.30 uur Giel Krijnen en Jos Verstegen. Maandag: 8.30 uur Henk v.d. Oe ver. 10.00 uur Urbain v. Weert, Ro bert Versteegen en John Dommeck. 11.30 uur José Comego. Dinsdag: 19.00 uur Ivo Niessen en Emiel Ubaghs. Woensdag/donderdag: 19.00 uur José Plascencia. Vrijdag: 19.00 uur Dennis Not- telman. Zaterdag: 19.00 uur Günther Stamper en Dennis Nottelman. PROTESTANTSE KERKENGE- MEENSCHAP VENRAY e.o. Op zondag 14 mei a.s. zal in het IMBO, Leunseweg 2a te Venray, Ds. H.J.C. van Es de voorganger zijn in de dienst waarin de Maaltijd van de Heer gevierd wordt. Dit is een doop- dienst. Aanvangstijd is 9.30 uur. Tij dens de dienst is er kinderopvang, er wordt geen kindemevendienst gehouden. In de Ned. Herv. Kerk te Blitters- wijck zal ds. H.J.C. van Es voorgaan in de dienst waaraan de Kantorij medewerking verleent. Aan vangstijd is 11.00 uur. Hier is wel kinderopvang. Er wordt geen kin demevendienst gehouden. PAROCHIE OOSTRUM Zaterdag: 19.00 uur overl. ouders Camps-Wolters: Gerrit Reïntjes; Pierre Jacobs (Venrodekoor). Zondag: Hoogfeest van Pinkste ren. 8.30 uur tot zekere intentie. 10.00 uur Riek Rongen-Gijsen; An- toon Verheggen en Hendrina van Iiaaren (Gem. Koor). Maandag: Tweede Pinksterdag. 8.30 uur voor 'n zieke. 10.00 uur gest. jrd. Piet Camps en Gerarda Vermeulen. Dinsdag: 9.00 voor tot zekere in tentie. Woensdag: 9.00 uur voor het welslagen van 'n examen. Donderdag:9.00 uur gest. jrd. Hendricus Rutten en Johanna Cremers. Vrydag: 9.00 uur voor 'n goede uitkomst. 14.00 uur uit dankbaar heid bij 50-jarig huwelijk Thielen- Steeghs (koor Harmony). 15.30 uur voor het bruidspaar Vorstenbos- Verheijden. Zaterdag: 19.00 uur overl. ouders Vemieulen-Moorrees en dochter Truus; overl. ouders Houwen- Jacobs; Michel Camps en echtgeno te; Jeu Arts; Wim Janssen; Gertru da Claessens-Drabbels; Piet Fleurkens; overl. ouders Hoex-van Soest en dochter Nelly; Wim Hei dens; Mia Hermans-Voerman s (koor Harmony). Misdienaars Zaterdag: 19.00 uur Sjouke Camps, Lieke Volleberg. Hanneke v.d. Ven en Nicole v.d. Burgt. Zondag: 8.30 uur Carmen Moure, Irene Camps, Saskia Litjens en San ne Bartram. 10.00 uur Heidi Holier- hoek, Stephanie Janssen, Veronique Philipsen, Mariska Litjens. Maandag: 8.30 uur Jorn Rongen. Robert Janssen, Sander Schuur- mans, Ludo van Mill. Dinsdag: 9.00 uur Helga Thielen. Vrijdag: 14.00 uur Helga Thielen. 15.30 uur Monique v.d. Pas en San dra van Limbeek. PAROCHIE OIRLO Hoogfeest van Pinsteren, Moe derdag en Kermis Zaterdag: 19.00 uur gez. Il.Mis (Jonge Garde Koor); overl. fam. Noyen-Claessens; St. Catharina Biesterfeld; overl. ouders Verstappen-Verhaag en hun kinde ren Joos en Riek; zuster Johannet Lemmen namens familie van Kem pen; Jan Peeters. Zondag: 10.00 uur 'Hoogmis. Piet Verstappen; Frans Maas; Jan Jans sen; voor de vruchten der aarde. Maandag: Tweede Pinksterdag. 11.00 uur Hoogmis. Henk Gom- mans; St. Martinus van Oirschot en Catharina Loonen; Carolien Phi lipsen. Woensdag: 9.00 uur H. Mis te.v. O.L. Vrouw Alt.Dur. Bijstand (S). Vrijdag: 14.00 uur PI. Gez. H. Mis uit dankbaarheid b.g.v. 25-jarig hu welijksfeest echtpaar Voermans van Ooi. Zaterdag: 14.00 uur PI. Gez. H. Mis uit dankbaarheid b.g.v. 50-jarig huwelijksfeest echtpaar Smits- Jeurissen. 19.00 uur gez. H. Mis. Jac. Driessen en zoon Jos; overl.-ou ders Martens-Philipsen en zoon Piet; Frans Maas; Allegonda Friesen-Custers. Tijdens het weekend van Pinkste ren kollekte voor missionarissen op vakantie. PAROCHIE CASTENRAY Zaterdag: Vooravond van het Hoogfeest van Pinksteren. 19.00 uur voor Wim Geerets (coll.); Wil lem Tacken (coll.). Zondag: Hoogfeest van Pinkste ren 8.00 uur t.i.v. O.L.Vr. v. Alt. Bijstand (kinderen Janssen). 10.30 uur Processie naar Tienray. Voor Ger Janssen overl. fam. en voor Mina Maes-Baeten (coll.). Maandag: Tweede Pinksterdag. 10.00 uur jgr. Peter, Johannes, Hu bertus v.d. Water. Dinsdag: 19.00 uur voor Bernard Friesen (1). Woensdag: 8.00 uur gezinsmis (offeraars). Donderdag: 8.00 uur voor Marie v. Kuijck. Vrijdag: 8.00 uur t.e.v. O.L.Vr. v. Alt. Bijstand (offerblok). Misdienaars Renee en John: zaterdag, dinsdag •en woensdag. Michel en Pieter Jan: zondag 8.00 uur, donderdag en vrijdag. Joep en Joan: zondag 10.30 uur (Tienray). Martijn en Marianne: maandag 10.00 uur (2e Pinksterdag).. PAROCHIE LEUNEN Kerkdeurkollekte voor de Ne derlandse missionaris Zaterdag: 19.00 uur lsm. uit dankbaarheid (H); lsm. uit dank baarheid (J); lsm overl. fam. Jacobs- van Cruchten: lsm. Johanna Weys- Wijnen; lsm. Antoon Voermans, echtgenote en zoon Antoon; lsm. Gerard Tliijssen; lsm. Wim Swin kels; lsm. Teng Manders en SefVer- schuuren (vw hun vrienden); gest. jrd. Antoon Peeters en Johanna Raymakers. Zondag: Hoogfeest van Pinkste ren. 9.45 uur Hgm. uit dankbaar heid: hgm. Corrie van Berlo-Thijssen; hgrm. als weekd. Han Ouwerkerk-Manders (4); hgm. als maandd. Antonetta Direks- Derckx en Henri Direks; hgm. als gest. jrd. Eduard en Stans Dietz. Maandag: Tweede Pinksterdag. 9.45 uur hgm. voor oud-deken An toon Loonen; hgm. overl. ouders Martens-Verheesen; hgm. Sef Goo- ren; hgm. als maandd. Hendrika Arts. Dinsdag: 19.00 uur lsm. overl. fam. Koenen-Janssen; lsm. Johan nes Loenen en Leida Loenen-Poels. Woensdag: 19.00 uur lsm. Maria Loonen-Scheffers: maandd. Her man van Leipsig. Donderdag: 19.00 uur maandd. Marie Keysers-Hendrix; gest. jrd. Jacob Thijssen en echtgenote en Corrie van Berlo-Thijssen. Vrydag: 19.00 uur gest. jrd. Ge rard Reintjes en echtgenote. Zaterdag: 19.00 uur lsm. uit dankbaarheid (fam. H.); lsm. Ma thijs Litjens en echtgenote; lsm. Gerrit Bouten en overl. fam.: lsm. overl. ouders De Mulder-Hendrix. Akolieten Zaterdag: 19.00 uur Martijn Mer- tens en Fred Litjens. Zondag: 9.45 uur John v.d. Aker, Twan Willems en Mare Theunissen. Maandag: 9.45 uur Barry Wil lems, Fred Litjens en Erik Direks. Misdienaars di t/m vrijdag: 19.00 Erik Direks en Giel van Glabbeek. Lektoren Zaterdag: 19.00 uur mevr. Weijs. Zondag: 9.45 uur Jan Reintjes. Maandag: 9.45 uur Harry Bovée. Huwelijksafkondiging Joop Claessens uit onze parochie en Ria van Kempen uit Veulen (3e roep). UCh De Venray se schutteryen Zandakker en Sint Anna hebbe gelopen week het jaarlijkse ningsschieten gehouden, wapperend vaandel en trom hebben ze over en weer nieuwe koning gepresenteerd, zijn wellicht eeuwenoude bruiken. Een van onze lezers bezorgde een foto, vermoedelijk direkt ni oorlog gemaakt, waarop zowel keizer als een koning van de sc! terij staan afgebeeld. Links k Jacob Siebers, rechts koning man Verdellen. Beiden op deze tiefoto met hun echtgenote. Foto's voor deze rqbriek won weer gaame in ontvangst genon aan het buro van dit blad: testraat 68. 3RA1 peninc rijdag Blerda, \Ioei 3loe lebber uime )venc ilanter inijbloi doemt ft Noordsingel 24, Venray Dag en nacht bereikbaar Telefoon 04780-88 8 89 Mededeling Zaterdag 10 juni zullen de leerlin gen van groep 8 van onze basis school het Sacrament van het Vormsel ontvangen uit handen van Kanunnik W. van der Valk onder de II. Mis van 19.00 uur. REKTORAAT VEULEN Kerkdeurkollekte voor de Ne derlandse missionaris Zaterdag: 19.00 uur Hgm. t.e.v. O.L.V. van Fatima (v.w. offer kapel Lorbaan). Zondag: Hoogfeest van Pinkste ren. 11.00 uur hgm. voor Harry Kusters. Maandag: Tweede Pinksterdag. 11.00 uur hgm. voor de parochie. Woensdag: 8.00 uur lsm. ter ere van H. Antonius (offerblok). Vrijdag: 13.00 uur huwelijk Joop Claessens en Ria van Kempen. 14.30 uur 40-jarig huwelijk V. Ool- Fleurkens. Zaterdag: 19.00 uur hgm. Teng Jennëskens en overl. fam. Akolieten Zondag: Patrick v. Soest en Barry Spreeuwenberg. Misdienaars (Ook ma 15 mei) Ruud Bexkens en Thijs v. Kempen. Huwelijksafkondiging Joop Claessens uit Venray en Ria van Kempen uit onze parochie (3e roep). REKTORAAT HEIDE Zaterdag: 19.30 uur Avondmis voor de overl. ouders Achten-Cox en tevens voor Martinus Rongen en Jo hanna Gerrits. Zondag: Hoogfeest van Pinkste ren. 10.00 uur Plechtige Hoogmis waaronder eerste H. Communie van de kinderen. De plechtige H. Mis is voor de overl. fam .leden Loonen- Baltussen en tevens uit dankbaar heid en om kracht en genade van de H. Geest. Misdienaars van de week: Martin en Eddie. Deurkollekte zaterdagavond en zondag voor de Nederlandse mis sionarissen. Maandag: Tweede Pinksterdag. 10.00 uur Hoogmis. Dinsdag: 8.00 uur H. Mis voor Wim Derikx en overl. fam.leden. Woensdag: 8.00 uur H. Mis. Donderdag: Gedachtenis van de H. Johannus, paus en martelaar. 8.00 uur H. Mis. Vrijdag: 8.00 uur H. Mis. Zaterdag: 19.30 uur Avondmis voor overl. fam.leden Janssen- Muysers. PAROCHIE YSSELSTEYN Zaterdag: 19.00 uur Jrd. W. Smeets (handb.schutterij); Gr. Arts overl. fam.; H. Peeters overl. ouders. Zondag: Hoogfeest van Pinkste ren. 9.30 uur PI. Hoogmis, muzikaal verzorgd door het Kerk. Zangkoor dat vandaag tevens het Zilveren ambtsjubileum van haar dirigent viert. De Geurts-Peeters (Kerk.Zang koor); Cath. Lemmens-Verstraaten. 11.15 uur TT'. Mulders overl. ou ders en fam. In alle diensten van dit weekend kollekte voor onze missionaris sen op vakantie! Maandag: Tweede Pinksterdag. Vandaag alleen een H. Mis om 9.30 uur! Voor Jep Arts overl. fam.; overl. fam. Mulders-Maessen; voor onze zieken. Woensdag: 19.00 uur G. Tromme len overl. ouders; D. Geurts- Peeters (Ouderenvereniging). Donderdag: 14.00 uur t.i.v. het bruidspaar Willems-Hikspoors. Vrijdag: 19.00 uur uit dankbaar heid (L). Misdienaars Zaterdag: 19.00 uur Maij. Potten en P. Potten. Zondag: 9.30 uur Marl. Potten. T. Jenniskens, A. Philipsen en B. Ver geldt. 11.15 uur R. en E. Jen niskens. Maandag: 9.30 uur R. en T. Berkers. Woensdag: C. Smits en P. v.d. Munckhof. Vrijdag: N. Jaspers en B. Pouwels. Spreuk van de week "Een goede buur verdubbelt de waarde van je huis!" (Duits spree kwoord) Gedoopt en daardoor in de Kerk opgeno men: Teun van Vegchel (Puttenweg 63). PAROCHIE MERSELO Zaterdag: 19.00 uur Jac. v. Dy'ck; P. v. Ryswijck. Misd. Wilma van Osch en Joy Arts. Zondag: Pinksteren 8.30 uur (in de Kerk). Marie v. Osch (coll.). 10.00 uur (in de tent). Teng Emonts (van fanfare St. Oda). Misd. 8.30 uur: Ka rin Tijssen en Heidy Litjens. 10.00 Teun Franssen. Martijn Rieter, Mar tijn Wilms en Roel Creers. Maandag: Tweede Pinksterdag. 10.30 uur (in de tent). Peter Joh. Emonts en ouders. Misd. dezelfde als Pinksteren om 10.00 uur. Dinsdag: 8.30 uur mevr. v. Dijck- Sanders; Antoon Michels. 19.00 uur Rozenhoedje, Kap. Haag. Woensdag: 19.00 uur Harrie v. Cuyck; in dankzegging. Donderdag: 8.30 uur lev. en overl. fam. Janssen-Pubben; Grada Arts-Janssen. Vrijdag: 8.30 uur Piet v. Rijswyck. Zaterdag: 19.00 uur Joh. Lem- mens, Joh. Jenniskens en Lamber- tina Lemmens. Misd.: Esther Brands en Suzanne Wilms. Kollektanten Volgens afspraak. Kerk poetsen Donderdag 18 mei: mevr. Tijssen- Rutten en mevr. Michels-Poels. Denken we in deze dagen aan de week voor de Nederlandse missio naris; door onze gezamenlijke by- drage kunnen we hen een mooi verblijf in Nederland bezorgen. REKTORAAT VREDEPEEL Zaterdag: Vooravondvan Pinksteren, feest H. Servatius. 19.00 uur voor Pater Fleuren. Zondag: Hoogfeest van Pinkste ren. 10.00 uur voor Henk Nabuurs en Gerard Weerts. Maandag: Tweede Pinksterdag. 10.00 uur fam. Bolden-Classens. Dinsdag: H. Johannes Nepo- muc. 19.00 uur bijz. intentie (M.J.). Woensdag: H. Paschalis Baylon. 19.00 uur t.e.v. de H. Geest. Donderdag: H. Johannes I, p en martelaar. 19.00 uur voorj priesters die dezer dagen gei worden. Vrijdag: H. Celestinus, paui kluizenaar. 19.00 uur voor allen] sionarissen. Zaterdag: H. Bernardinus 1 Siena. 19.00 uur overl. oui Peteers-Hakvoort en dochter 1 Misdien Zaterdag: Stefanie Arts en I Arts. Zondag: (le Pinksterdag) v.d. Cruijssen en Gerben Duijnhoven. Maandag: (2e Pinksterdag) 0 Klaasen en Rudy Klaassen. Lektoi Zaterdag: Dora Arts-Mennen. Zondag: (le Pinksterdag) Classens. Gedacl "Maar aan ieder van ons wordt openbaring van de Geest mee deeld tot welzijn van alle (1 kor. 12.7) REKTORAAT SMAKT Zaterdag: 19.00 uur avondi voor Jan Rouwens en t.z.i. Zondag: Hoogfeest van Pins ren. 8.30 uur H.Mis te Holthees dankbaarheid en voor overl. oudi V.d. Heiden-v. Vechel. 10.00 i Hoogmis voor Jan Logtens en fe en uit dankbaarheid en t.z.i. Maandag: Tweede Pinksterd 2oncj 9.00 uur plechtige H. Mis voor de vende en overleden leden van 1 O.L.V. Gilde te Holthees. 10.00 i Hoogmis voor Gerardus de Bni en voor intenties van de pelgrii van St. Jozef. Woensdag: 9.30 uur H. Mis t.i de H. Jozef voor fam. Raven en t. Vrydag: 9.30 uur H. Mis voor gen in onze gezinnen. >s Zater ir Maa: OECUMENISCHE BASISGROE A.s. zondag 14 mei is er eem eharistieviering van de oecumc sche basisgroep. Heel de kerk, li> de wereld. Deze viering staat in het tek van Pinksteren. Voorganger pastor F. Meyer. Plaats: Kapel bejaardencentri Het Schuttersveld, Bergweg, Veni Aanvang: 11.15 uur. Voor de kim ren is er een neyendienst. JEHOVAH GETUIGEN Hierbij nodigen wij u uit voorb bijwonen van een bijbel toespra met als thema Smeekt de meesl dat hij werkers uitzendt in i Koninkrijkszaal aan de Henri E nantstraat 11, aanvang 10.00 uur Gratis toegang, geen kollekte, ILLEGALE BLEEK MAROKKA1 TE ZIJN Op 2 mei hield de politie in ray een persoon aan waarvan identiteit op dat moment niet lj worden vastgesteld. Tijdens het cJ derzoek bleek dat die persoon I Marokkaanse nationaliteit maar niet over geldige verblijft pieren beschikte. Hy werd ingesla ten en zal een dezer dagen p transport worden gesteld naar a land. DRANK IN BESTUURDERS! Op de Langstraat viel de tie het rijgedrag ran een uit Venl afkomstige autobestuurder op, dat ze een onderzoek instelde. D bestuurder had alcohol genutti( en kreeg een rijverbod ran 3 opgelegd. Erge-r was het drankgebi van een andere Venrayse autt bestuurder die op de Kuluuh werd aangehouden. Ilij kreeg rijverbod en proces verbaal. PARFUMERIE BYOUX Passage 12 Venray SALON DE BEAUTE ZONNEKUREN Telefoon 04780-83877

Peel en Maas | 1989 | | pagina 22