CAESAR dB cm H. DRABBELS Innovatiecentrum Venlo geeft nieuwsbrief uit heeft 't BOSS AbafoffiMsttij® faujatti Ludieke protestaktie van de drie Venrayse openbare basisscholen Ouderenwerk Venray Volleybaltoernooi voor internationale politieteams Resto Quick-In Jubileumtoernooi Red Stars Uitzending sporters in kader van "Sport for Understanding" Eerste heftruck chauffeurs kregen hun S.B.O.-diploma Plannen tot opzet in Venray van fijnrae- chaniseh centrum ZEKER WETEN, MET PASEN GAAN WIJ LEKKER UIT ETEN Café Restaurant Raadsvergadering gemeente Vierlingsbeek Conciliair Proces EN MEDEWERKERS WIJ WENSEN l PRETTIGE P\ASI)AGEN -L PEEL EN MAAS Donderdag 23 maart - Pagina 7 Bij het Innovatiecentrum Venlo is maandagmiddag 20 maart jl. de eerste editie uitgekomen van een periodieke nieuwsbrief die voorlo pig viermaal per jaar'met een opla ge van 2000 exemplaren onder het midden- en kleinbedrijf in Noord en Midden-Limburg zal worden ver spreid. Het blad. dat de naar "Ferinno" heeft gekregen, werd namens de re- daktiecommissie aangeboden aan voorzitter drs. F. Welschen van het ICV en aan direkteur ir. Wim Doh- men. Welschen sprak de hoop uit dat "Ferinno" een funktioneel me dium zal worden tussen het in ja nuari jl. geopende centrum en het regionale bedrijfsleven op het ge bied van informatie en uitwisseling en innovatie-aktiviteiten. In het blad wordt o. m. regelmatig aandacht geschonken aan bedrij ven die met proces- en produktver- nieuwing bezig zijn. In de eerste uitgave staan korte profielen van de bedrijven Koverto. Van Grinsven Drukkers, Holbox, Arti-bind, KNP Papier en ontwerper Peter Thielen BNO. Exemplaren van Perinno kunnen worden aangevraagd bij het sekre- tariaat van het ICV, tel. 077-546474. CiiLi CAESAR Mitaix) Pans NewVbik Tokyo THE Grotestraat 2, tel. 10943 Gasthuisstraat 28 Venlo, tel. 541960 Iedere dag een briefkaart naar Den Haag... Morgen (vrijdagmiddag) rond twee uur vertrekt vanaf het ge meentehuis een stoet van ongeveer driehonderd leerlingen van de drie openbare basisscholen met een aantal ouders naar het postkan toor. Symbolisch wordt daar een vergroting van een briefkaart ver stuurd naar de Vaste Commissie voor Onderwijs in de Tweede Ka mer. In werkelijkheid gaat er dan aangetekend de eerste briefkaart op de bus, als begin van een ludieke protestaktie van de leerlingen en ouders van "De Keg", "De Fliere- fluit" en "De Landweert". De bedoe ling is nl. vanaf vrijdag iedere dag een briefkaart te sturen naar de vaste kamercommissie voor onder wijs in Den Haag, om op deze wijze te protesteren tegen de bezuinigin gen in het onderwijs. Op de voor kant van de kaart schrijven de ouders hun persoonlijke zienswijze op de bezuinigingen van het on derwijs. In totaal zullen zo n vijfhonderd kaarten worden verstuurd. Kursus geheugentraining De kursus geheugentraining van de Volksuniversiteit zal op dbisdag 4 april van start gaan. Tijdens deze kursus leert u door middel van geheugenoefe ningen en technieken, beter te onthouden, b.v. namen en afspra ken, om informatie terug te roe pen in het geheugen, dus te herinneren. Verder wordt er aandacht besteed aan de mogelijke angst van mensen over de achteruit gang van hun geheugen. Deze kursus bestaat uit 10 bij eenkomsten, aanvang dinsdag 4 april a.s., om 09.30 uur tot 11.30 uur, aan de Oostsingel 37a te Venray. Kosten voor deze kur sus bedragen 35,-. Degenen die zich inmiddels op gegeven hebben zullen nader be richt ontvangen. Mocht u alsnog belangstelling hebben voor de kursus, dan kunt u zich opgeven b(j het Ouderenwerk, Kempweg 1 Venray (tel. 04780-86706). Goede Vrijdag Vrijdag 24 maart a.s. is het akti- riteitencent rum voor ouderen Ge Kemphaan", om 13.00 uur gesloten. Dat de vaste kamercommissie het doelwit van de aktie wordt vindt zyn oorzaak in het feit dat de initi atiefnemers weinig vertrouwen hebben in Minister Deetman. Bo vendien, zo zegt men, moet de ka mercommissie de minister adviseren. Ook de inspekteur van het basi sonderwijs in Noord-Limburg, de heer D. Strelitski, wordt in deze "kietelaktie" betrokken, niet omdat hem iets verweten kan worden, maar wel als ondersteuning van zijn aktie tegen de Haagse bezuini gingen. Behalve door de direkties en de leerkrachten van de openbare ba sisscholen, wordt de "prikaktie" ook ondersteund door het gemeen tebestuur. dat het schoolbestuur van de openbare scholen is. De initiatiefnemers hopen, dat de 21 bijzondere basisscholen in de gemeente Venray straks de aktie zullen voortzetten. Ook dit jaar zal de Politie Sport en Ontspanningsvereniging weer het inmiddels traditioneel gewor den Internationaal Volleybaltoer nooi organiseren en wel op vrijdag 31 maart a.s. in de sporthal "De Wetteling". Aan het toernooi nemen teams deel van het Mobiellegioen de Ko ninklijke Rijkswacht van Brussel, de Bereitschaftspolizei Honnover, de Royal Air Force-Police uit Rhein- dalen. de Douane Nederland uit Venlo en de Politie Sportvereniging van onze politie. De wedstrijden in twee klassen, vangen aan om 9.40 uur. "Het is geen fanatieke strijd om nummer één te worden", aldus commissaris G. den Tteuling, "want voorop staat sportiviteit; een gezelli ge ontmoeting tussen mensen uit diverse landen, die in hun dagelijks werk iets gemeen hebben: dienst baarheid aan de burgerij." Vorige week vemieldden wij abu sievelijk dat Quick-In Grill Restau rant vanaf 22 maart de keuken tot 19.00 uur geopend heeft op maan dag t/m donderdag. Dit moet zijn 21.00 uur. Vanaf vrijdag t/m zondag is de keuken tot 22.00 uur geopend. Tijdens de paasdagen zal in Ven ray het grootste tafeltennistoernooi van Nederland plaatsvinden. Het toernooi heeft dit jaar een ekstra feestelijk tintje. De organiserende vereniging. TTV. Red Stars, viert dit jaar haar 25-jarig bestaan. Buiten dit toernooi zal Red Stars het jubi leum vieren met een feestdag waar onder meer de bekende groep "de Gigantjes" zullen optreden. Zaterdag 25 maart vangt het toer nooi aan. Op deze dag wordt een in ternationaal invaliden toernooi gehouden. Dit toernooi dat in sa menwerking met I.S. Venray is ge organiseerd, is het grootste in z'n soort in Nederland. Er zijn zo'n 170 deelnemers uit Nederland, België en Duitsland. Onder de deelnemers zijn enkele Olympische medaille winnaars, zoals Haraold Kersten en Ed Bees. Op zondag wordt het jeugdtoer- nooi gehouden. De 200 jeugdspe lers zullen uitmaken wie zich open Venrays kampioen mag noemen. In hoogste jongensklasse is Frank Schuurmans uit Zevenaar le ge plaatst. Maar de Venrayers Bart Platsbecker en Paul Swinkels zul len het hem niet gemakkelijk ma ken. Verder maken Marcel de Graaf (aspirant AB) en Leon Rooyendijk (pupillen) een goede kans. In de meisjes pupillenklasse zullen de drie Venrayse dames Danielle Poels, Diane Wynands en Susan Tbmlow de pry zen gaan verdelen. Het seniorentoemooi dat op maandag, tweede paasdag, gehou den wordt is zeer sterk bezet. Favo riet in de heren A klasse is Leon Houben uit Schimmert. Geerling, die in de eredivisie uitkomt, is als tweede geplaatst. De plaatselijke fa vorieten Ronald en Bert Bogaard zullen er echter alles aan doen om de pryzen in Venray te houden. In de dames A klasse lykt Petra Bou ten uit Tilburg de meeste kans op de eerste plaats te hebben. Als laatste onderdeel van het toer nooi wordt op dinsdag het basis- scholentoemooi gespeeld. Er doen 288jongens en meisjes mee. van 15 basisscholen uit Venray en de kerk dorpen. die in 5 klassen uitkomen. Al met al wordt een gevarieerd en hoogstaand tafeltennisprogramma geboden voor het publiek. Kom dus eens kyken in sporthal De Wette ling tydens de Wasdagen. U bent van harte welkom. Evenals vorige jaren zullen dit jaar vanuit Venray en omgeving jonge sporters uit Venray en omge ving kunnen deelnemen aan de sportieve internationale uitwisse ling in het kader van "Sport for Un derstanding". Zo zullen leden van de Honk- en Softballvereniging "Red Caps Ven ray" deze zomer deelnemen aan een internationale ontmoeting in Hutchinson (Minnesota). Voetbal lers van SW gaan naar Little Rock (Arkansas). Van Rooyse VK gaan jongens naar Mineapolis (Minneso ta) en meisjes naar Wetaskiwin (Al berta) in Canada. Enkele hockeyers gaan naar Baltimore (Maryland) en Woensdag jl. kregen in de kanti ne van Rank Xerox de eerste door de Stichting Beroepsopleidingen (S.B.O.) opgeleide heftruckchauf feurs hun diploma. Bij deze gele genheid werd o.m gesproken door ing. E.A.G. van Kruijssen van het Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid. Arbeidsinspek- tie Distrikt 1, uit Maastricht over de relatie tussen de Arbeidsomstan dighedenwet (ARBO-wet) en oplei dingen. Verder werd gesproken door de heer J.A.G. van der Steijn, direkteur van S.B.O. en R. van Ameijden van Rank Xerox. De opleidingen tot heftruckchauf feur - elektro, al dan niet Reach- truck - is de nieuwste opleiding, welke aan het uitgebreide krusus- senpakket van de Stichting Be roepsopleidingen is toegevoegd Volgens de ARBO-wet moet de werkgever om veiligheidsredenen kunnen aantonen, dat mensen die met een heftruck werken zowel vaktechnisch als veiligheidstech- nisch geschoold zijn. Omdat hier voor slechts één opleiding in het westen van het land bestaat - waar voor bovendien een lange wacht lijst is - heeft de Stichting Beroepsopleidingen in samenwer king met Rank Xerox (opleidingen) een kursus heftruckchauffeur ont wikkeld. Hierbij komen de belang rijkste aspekten als veiligheid, voertuigentechniek, lastbehande- ling en rijvaardigheid, zowel theo retisch als praktisch, aan de orde. Deze opleiding omvat in totaal 38. klokuren, waarvan er 22 aan de praktijk worden besteed. Voor het praktijkgedeelte wordt gebruikge maakt van de equipment van Rank Xerox. Het S.B.O.-diploma is gelijkwaar dig aan de diploma's van oplei dingsinstituten zoals de E.V.O. en voldoet geheel aan de ARBO- wetgevingseisen. SIERSTRUIK ONTVREEMD Uit een voortuin van een aan de Whistlerstiaat gelegen tuin. werd een sierstruik ontvreemd. VERNIELING RUT SCHOOL Er werd aangifte gedaan van ver nieling van een ruit van de MLK- school. Schade 460,-. GEWOND BIJ BOTSING Een 40-jarige bestuurder van een personenauto verleende op de krui sing Heidseschoolweg-Deumese- vveg-Weverslo geen voorrang aan een personenauto, bestuurd door een 38-jarige plaatsgenoot By de botsing we ixi eerstgenoemde bestuurder dusdanig gewond dat hij naar het ziekenhuis moest wor den overgebracht. Verder viel er be hoorlijke materiële schade te noteren. INBRAAK IN WONING Door torcenng van een scnunpin was toegang verkregen tot een wo ning in de Luitstraat. Uit de woning zijn ontvreemd, een video, een magnetron, een computer met toe behoren en een filmdekoder. Dat al les ter waarde van 2.500,-. tennissers naar Emporia (Kansas). Op zaterdag 25 maart a.s. wordt van 10.00 tot 12.00 uur in de aula van de openbare basisschool "De Flierefluit" in Brukske een infor matiebijeenkomst gehouden naar aanleiding van de grote belangstel ling, welke voor de programma's van "Sport for Understanding" bestaan. Op deze bijeenkomst zul len de S.F.O.-programma's nader worden belicht en zullen enige jon geren, die vorig jaar aan het pro gramma hebben deelgenomen, hun ervaringen vertellen. Ook ou ders kunnen uiteraard deze infor matiemorgen by wonen. PAARDEN ONVINDBAAR De politie heeft veel moeite moe ten doen voor twee op de Twistweg lopende paarden. Deze leverden ge vaar voor het verkeer. Die paarden lieten zich echter niet vangen en waren op een gegeven moment on vindbaar. Vermoedelijk hebben ze de weg terug naar de eigenaar ge vonden. OORLOGSTUIG OP PARKEER PLAATS Tydens verhardingswerkzaam heden op de parkeerplaats naast het gemeentehuis kwam een 10,5 centimeter brisantgranaat van Duitse makely naar boven. Dat oorlogstuig was nog explosief. De mannen van de EOD hebben zich al over dit oorlogstuig ontfermd. GEVAARLIJK OORLOGSTUIG Tijdens werkzaamheden in Kleindorp kwam een zware granaat naar boven: 5,5 inch doorsnede met een lengte van 80 centimeter. Het tuig was nog uiterst explosief. De EOD werd weer eens gewaar schuwd. Op 1 september a.s. zal de Stich ting Beroepsopleidingen zeer waar schijnlijk starten met een Fijnmechanisch Centrum in Ven ray. Dit centrum krijgt als belang rijkste taak mensen te scholen op het terrein van fijnmechanika. Het initiatief hiervoor is genomen door het bedrijfsleven in de regio, de Stichting Beroepsopleidingen, het Centrum voor Ttechnische Vakoplei ding en de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Noord-Limburg. Dit centrum zal zich primair rich ten op het scholen van schoolverla ters en werklozen in de verspanende beroepen (CNC- draaier, CNC-frezer en gereed schapsmaker). De ontwikkelingen in de metaal- sektor (350 bedrijven in Noord- Limburg), geven aan. dat et een gro te vraag naar personeel bestaat; een vraag die in de komende jaren gro ter zal zyn dan het aanbod. De noodzaak om tot een strukturele oplossing van die vraag te komen, is dan ook groot. De reden om gezamenlijk met be drijven op één centrale plaats op te leiden en niet (uitsluitend) bij de bedrijven zelf. heeft te maken met de grote voordelen, die verbonden zijn aan het opzetten van een regio nale bedryfsschool. Het Fijnmechanisch Centrum krijgt nog een drietal andere funk- ties, waarvan by- en nascholing van zittend personeel er één is. Daar naast krygt het centrum een demonstratie- en adviesfunktie en een facilitaire funktie, met name op het gebied van computerappara tuur, waarvan kleine bedrijven ge bruik kunnen maken. Voor het realiseren van deze nieuwe regionale bedryvenschool in Venray wordt naarstig gezocht naar een geschikte ruimte, waarby eventuele nieuwbouw niet is uit gesloten. zowel voor kleine kaart als voor uw uitgebreide maaltijd een smakelijke keur aan gerechten Maasheseweg 76, 5804 AD Venray Tel. 04780-81181 In de donderdag gehouden raads vergadering vaii de gemeente Vier lingsbeek werden de volgende besluiten genomen: - In het kader van de ruilverka veling Overloon-Merselo worden een drietal visplaatsen aangelegd aan de Maas. Voor die realisering stelde de raad een krediet van 26.022,-- beschikbaar, om daar voor 2.42.29 ha grond aan te kopen. - In Groeningen werd een per ceel landbouwgrond verkocht voor de prys van 10.500,--. In Maas hees ging een perceel van de hand voor de prijs van 71.580,-. Ver koop van grond aan het St. Antoni- us en St Nicolaasgilde in Groeningen voor het schietterrein geschiedde tegen een prijs van 4.977,-. Voor de ondergrond van het wegkapelletje werd een symbo lische prijs van één gulden ge vraagd. Wel zal, indien het Gilde zou ophouden te bestaan deze on dergrond van het kapelletje weer gemeente-eigendom worden. - De raad had geen bezwaar te gen verhuur van het fitness centrum in Vierlingsbeek aan de heer Schilte. Wel hadden de raadsleden liever gezien dat die ver huur eerst in de commissie aan de orde zou zyn geweest. RAMPENPLAN Het rampenplan werd kon form het voorstel vastgesteld maar eer het zo ver was hadden alle frakties nog eens het grote belang van dit plan aan de orde gesteld. Goede en snelle hulpverlening is noodzake lijk. Het moet geen papieren plan zijn, maar er moet geoefend wor den en de organisatie moet nu reeds worden opgestart. De inwo ners moeten goed geïnformeerd worden. Dit werd dan ook door het college toegezegd. Ook zal een grote oefening worden gehouden om te zien hoe alles funktioneert. Daarbij zullen ook de inwoners betrokken worden. Geen moeite had de raad met be schikbaarstelling van een krediet van 55.430- voor de aanschaf ran een t raktor, van 39.218,- voor de aanschaf van een zoutstrooier, van 13.600,- ten behoeve van in ventarisatie groenvoorzieningen, van 39.638,- voor vervanging fietsen- en buitenberging voor de basisschool in Overloon. van 11.738- voor vervanging van de warm-watervoorziening sportzaal te Maashees en van 4.115- voor BESTUURDER LIET SLACHTOFFER GEWOND LIGGEN Een meer dan ergerlijke vorm ran doorryden na een aanrijding vond plaats in de nacht van vrijdag op zaterdag. Omstreeks 02.55 uur nam een bestuurder, komende van af de Deumeseweg en gaande in de richting van de Langstraat, de bocht zo ruim. dat hij de rechts van de weg fietsende 48-jarige Venrayer frontaal aanreed. De fietser kwam ten val en bleef gewond op het weg dek liggen terwijl de verwondingen van dien aard waren dat het slacht offer ter observatie moest worden opgenomen. De autobestuurde die de botsing moet hebben gemerkt heeft niet gestopt en is gewoon doorgereden. Gelukkig werd het slachtoffer even later door een pas sant gevonden. De fiets kwam 6 me ter verder op het wegdek te liggen terwijl een schoen van het slechtof- fer 12 meter verderop lag. Hoewel er op dat tijdstip weinig verkeer was is het toch mogelijk dat er een of meerdere getuigen een oranjekleurige auto met schade hebben gezien, dan mogelyk weten waar die auto op dit moment staat Men wordt gezien de ernst van dit ongeval, dringend verzocht kontakt op te nemen met de politie. REEGEIT GEDOOD Een bestuurder van een persone nauto kon op de Peelweg een over stekende reegeit niet meer ontwyken. De dode reegeit werd op de voorgeschreven wijze afgevoerd. het aanbrengen ran een zonwering voor een gedeelte van het gemeen tehuis. BIBLIOTHEEK VARIA Goedkeuring werd verleend voor de inrichtingsbegroting voor de nieuwe bibliotheek te Overloon. In oktober 1988 stelde de raad daar voor een bedrag van 75.000- be schikbaar. Het jaarverslag en jaarrekening van de Stichting Openbare Biblio theek Vierlingsbeek werd goedge keurd met de rekeningen tot een bedrag van de gemeente Uit 282.214.-. By kontrole was wel gebleken dat de post kollektie boe ken met 11.000," overschreden was. Beloofd was dat in de toekomst daar beter op zou worden gelet. Na die toezegging had de laad geen moeite meer met de goedkeuring. SCHOLEN MAASHEES Geen moeite had de raad met het beschikbaarstellen van een bedrag van 332.170.-- voor verbouw van de basisschool te Maashees het is zeker dat, als de kleuterschool met de twee lokalen vrijkomt, getracht zal worden die lokalen beschikbaar te stellen voor de Maasheesc ge meenschap. Ibt op heden heeft het gemeentebestuur nog geen signa len ontvangen over eventuele inte resse. Er zal geen besluit worden genomen, zonder inspraak van de raad. of dat de kleuterschool ver kocht, dan wel gesloopt gaat worden. INFORMATIE- EN AUTOMATISERINGSPLAN Als er ooit aan het adres van het college woorden van lof zijn uit gesproken in de raad van Vierlings beek dan was dat zeker in deze vergadering. Alle frakties hadden in alle mogelijke superlatieven lof en niet alleen aan het college maar ook aan de ambtenaren die zonder inschakeling van een deskundig bureau, nu eens een rapport op pa pier hadden gezet over hoe de ge meente Vierlingsbeek een informatie- en automatiseringsplan zou moeten opstellen. De privacy van de burger moet worden gewaar borgd. Dat werd nog eens uitdruk kelijk vastgelegd. Een krediet van 457.660- werd zonder moeite verleend en zo kun nen de ambtenaren aan de slag. NIEUWE WETHOUDER Bardoel ging heen en de raad moest een opvolger kiezen, maar voordat het zover was. wees de heer Van Mil er nog eens op dat het geen logische zaak was dat Ronnes opvol ger zou worden. Hy betreurde nog eens dat het grootste dorp van de gemeente nu geen wethouder meer had, een traditie van vele. vele jaren was nu geweld aangedaan. Ik heb een bos in mijn brievenbus De belangrijkste grondstof voor het maken van papier is hout. En hout is, hoe je het ook draait of keert, afkomstig van bomen. Dus voor ieder stuk papier dat wij als mensen gebruiken is ergens een boom gesneuveld. Iedere week, 52 weken per jaar, wordt mijn brievenbus volgepropt met nutteloze drukwerkjes, zoals folders en andere aanprijzingen van koopwaar. Iedere week wordt mijn brievenbus misbruikt door Jan en alleman, die er stapels papier in deponeren, waar ik niet om vraag, nauwelijks behoefte aan heb en dan ook rechtstreeks in de prullebak keil. En zo verplaats ik dat wekelijk bos, ongelezen, van mijn brievenbus via mijn prullenmand naar de regionale vuilstortplaats, waar men inmiddels met de troep ook al geen raad meer weet. Natuurlijk, de mens is slim en wil met elkaar communiceren. Veel van die communicatie gaat schriftelijk. Maar, zoals wij als onnadenkende stervelingen met meer dingen doen, weten wij ook op dit gebied geen maat en misbruiken wij het papier, en dus onze kostbare bossen, voor al onze doeleinden. Misbruiken we dus het hout te pas en te onpas. Hakken wij lustig rond in de bossen en wouden die onze aarde voor haar voortbestaan zo hard nodig heeft. We zijn zover dat we sancties gelegd hebben op gebruik van oneigenlijke hulpbronnen in de sport, zoals schorsing, uitsluiting. Builen het sportwereldje is alles gelukkig koek en ei. Daar zijn schorsingen of uitsluitingen gelukkig niet nodig. Natuurlijk is ook daar het olympische gegeven van: sneller, beter, meer van toepassing. Meer omzet, hogere winst. Snellere reclame, harder schreeuwen. Alleen wordt daar alles wat niet dienstbaar is aan de heilige economische idealen over boord gekiept, in de Rijn gemikt of in zee gedonderd. Waarom niet? We zijn toch lekker onderweg. De welvaart neemt toe, en ieder eist zijn haar deel ervan. Wie piept daar over een eenvoudige boom? Over een bos in zijn brievenbus. Hierover denken, is deel hebben aan het Conciliair Proces....! Fons Ophey had niets tegen de heer Ronnes maar moest wel kwijt dat hy niet kon instemiqen met de koalitie en zou derhalve blanko stemmen. De heer Ronnes werd ge kozen met 8 stemmen voor. 3 stem men werden uitgebracht op Van de Pas, terwyl er 2 stemmen blanko waren uitgebracht AFSCHEID WETHOIUER BARDOEL Burgemeester Van de Moosdijk wees nog eens op de góede ver diensten van de scheidende we thouder. Graag had li(j gezien dat hy de rit zou hebben volgemaakt Maar de nieuwe baan is dubbel en dwars verdiend. De eerlijkheid, on kreukbaarheid. z(jn inzet, daar was hy dankbaar voor. Hy betrok in do dank ook de echtgenote. Want zon der een goed thuisfront was het ftinktioneren ran een wethouder onmogelyk. De heer Jansen sprak namens alle frakties woorden van dank en prees wethouder Bardoel ook voor zyn eerlijkheid en bereid heid. daar waar mogelijk te helpen. Fons Ophey sprak als voorzitter ran de oppositiepartij.woorden ran dank en waardering voor de inzet, al waren wy het niet altyd met el kaar eens. WIJ ZIJN DINSDAG NA PASEN 28 MAART GESLOTEN SLAGERIJ

Peel en Maas | 1989 | | pagina 7