PEEL EN MAAS Wethouder H. Willems zette gemeentelijke plannen op een rijtje Zes educatieve instellingen aan Oostsingel onder één dak JD4709-2019 Petitie om stijging van woonlasten te voorkomen BIJ VERKOOP TAN UW WONING Stichting Salvage Optreden van „Body Work" in Royal Albert Hall? Raadsvergadering Vierlingsbeek Vervolg van voorpagina eerste ka tern. In Ysselsteyn kan vooral in het cen trum gebouwd worden. Een dergelij ke uitbreiding daar in Venrays grootste kerkdorp is ook zeer ge wenst, om versnippering te voorko men. In Leunen kan in plan-Oost nog gebouwd worden, met name premie A-woningen. Over de woningbouw in zijn alge meenheid zei de wethouder dat de toewijzingen van gesubsidieerde wo ningen dalen. Van 148 in het afgelo pen jaar naar 121 voor 1989; 74 in 1990; 75 in 1991 en nog slechts 59 in 1992. Aantallen die weliswaar bijge steld kunnen worden, maar waarmee men onmogelijk in de woningbehoef te kan voorzien. De vrije markt zal jaarlijks voor een aanvulling tot circa 225 woningen moeten zorgen. CENTRUM Over de woningbouw in het cen trum was wethouder Willems best wel optimistisch. In de derde fase van De Bleek komen nog 29 huurwoningen. Daarbij sluit aan de bebouwing van de noord- en oostzijde van de schouwburg; zijnde de zuidelijke aanhaking van het nieuwe winkelcen trum met het oude, via de Passage. Verder is er nog een contingent van 22 vrije-sector-woningen met een een malige bijdrage van 5.000,Twin tig van deze woningen worden ge bouwd naast de Rabobank (Merselo- seweg-Kruitweg). daartegenover, tus sen Middenstandsbank en schouw burgtoren, komt eveneens een bebou wing met kantoorruimten en apparte menten. Verder staat er het projekt Kape laanspad, als een aanhaking van het oude aan 't nieuwe centrum, op het programma. Vermoedelijk wordt daarmee na de bouwvakvakantie ge start. Volgens de wethouder blijkt er nog steeds behoefte te zijn aan flats, ap- prtementen e.d. in het centrum. De dikwijls hoge huren zijn blijkbaar geen belemmering. Vooral iets oudere mensen komen graag in het centrum wonen. LANDWEERT Premie A woningen worden er nog gebouwd in Landweert. Daar is ook grond genoeg voor particuliere bouw. Jammer genoeg hebben de zelfbou wers niet al te veel interesse voor Landweert, ondanks dat er toch leuke plekjes beschikbaar waren en ook nu nog zijn.... In de derde fase van Landweert zullen nog 500 tot 700 woningen ge bouwd worden. Daarmee bereikt men, dat vóór het jaar 2000, geheel Landweert bebouwd is. De z.g. vierde fase van Landweert is, zoals intussen wel bekend, niet meer voor woningbouw bestemd. Dat terrein wordt het nieuwe bedrijven terrein „Keizersveld" tussen Maas- heseweg en Rijksweg 73. PLAN BURGGRAAF Niemand zal ontkennen, dat de Seillier een mooi geslaagd woning- bouwprojekt is. Iets dergelijks kan ook verwezenlijkt worden een paar honderd meter verder terug op de hoek van de Noordsingel en de Nieu we Maasheseweg. Tot dit plan behoort ook een ver dere doortrekking van de „Zand- bleek", van Maasheseweg naar Oda- straat. Enkele bouwkavels zijn daar nog beschikbaar. VENRAY-WEST In Veltum 2 Kuluut zijn de laatste bouwkavels aan bod. In West einde is nog wel wat meer plaats. Daar waren 150 woningen gepland. Enkele jaren was het er qua bouw- aktiviteiten stil, maar de laatste jaren komt er weer een opleving; niet in het minst door het aanbieden van bouw kavels tegen gereduceerde prijs. Er zijn nu nog een kleine 20 kavels be schikbaar. Een geheel nieuw plan is het ,,plan Hardeweg". De schetsen liggen op de tekentafels en zijn deze week nog eens doorgesproken. Hier kan de vrije sector weer bouwen maxi maal 100 woningen. De kavels zijn kleiner dan in Westeinde en bedragen circa 400 m2. Diverse bouwmogelijk heden zijn er toegestaan ook experimentele Wethouder Willems benadrukte, dat hier zoveel mogelijk particuliere bouw verwacht wordt. Voor projekt- ontwikkelaars is dit plan niet zo in teressant, omdat zij hooguit vijf wo ningen bijeen mogen laten bouwen. In de bekende dure sector Vlakwa ter (ten westen van de weg Aan den Dril) zijn nog volop bouwkavels te koop. Duidelijk is, aldus wethouder Wil lems, dat er in Venray echt wel be hoefte is aan vrije sector woningen van circa 180 tot 200.000 gulden. Zij kunnen nog volop slagen. Wie geïn- tereseerd is, behoeft maar bij de ge meente aan te kloppen WIT-DESSELKE Het eerste blok woningen in Wit- Desselke is gesloopt. De andere blokken volgen geleidelijk. Straks worden er huur- en koopwoningen Ondanks dat het haar niet lukte een Gordiaanse knoop door te hak ken, is vrijdag j.l. toch door wet houder M. Hoppenreijs-de Loo het nieuwe onderdak voor vijf educatieve instellingen in de voormalige nood- school van de Mavo aan de Oostsin gel officieel geopend. Dat zijn het Re gionaal Educatief Centrum (R.E.C.), de Volksuniversiteit Venray e.o., de Stichting Volwassenen Educatie Noordelijk Limburg, het IK VOS (In terkerkelijk Vormingswerk Ontwik kelingssamenwerking), Vrouw en Werkwinkel Noord en Midden Lim burg en de Beroepsgerichte Volwasse nen Educatie regio Noord Limburg (B.V.E.). Volgens de wethouder is het tot standkomen van deze educatieve ac commodatie in het belang van de vol wassenen, een symbool van samen werking tussen gemeenten en de ge noemde instellingen. Dat zij voor de openingshandeling de „Gordiaanse knoop" doorhakte, moest worden ge zien als een symbool om aan te geven, dat in de toekomst nog vele en moeilijke beslissingen op het terrein van de volwassenen-educatie moeten worden genomen. Mevr. Hoppenreijs was blij, dat de samenwerking tussen instellingen en gemeenten tot resultaat heeft gehad, dat in de regio een educatief stand punt dicht bij de burgers is gekomen. Omdat de kans bestaat, dat het R.E.C. in opdracht van het provin ciaal bestuur zal opgaan in een groter verband, in Venlo, zei zij zich sterk te zullen maken voor het be houd van deze instelling in Venray. gebouwd, vooral voor oudere men sen. Daarbij zullen zeker de voorzie ningen voor die categorie van onze bevolking niet vergeten worden. De bedoeling is, een aantrekkelijke bouw te realiseren, welke iets boven de middelmaat ligt PARKEREN Nauw verbonden met de uitbrei ding van het winkelcentrum is ook de zorg voor voldoende parkeergelegen heid. Ondanks het grote parkeerter rein bij de Torro, het terrein op de Gouden Leeuw en de beide markten, kan men nog niet over voldoende parkeergelegenheid midden in het centrum spreken. Straks wordt het nu nog braakliggende terrein tussen De Bleek en de schouwburg ook voor parkeren gereedgemaakt. Dat terrein zal echter niet meer via de Merselose- weg of de Jan Hensenstraat bereik baar zijn, maar alleen via de Deken Thielenstraat (achter Jac. Theuws en de Middenstandsbank). Het Wilhelminaplein (nog steeds geen officiële naam) achter het oude raadhuis en gelegen aan de Juliana- singel blijft als parkeerterrein ge handhaafd. Ook als er in de toekomst ,,iets"gebouwd gaat worden, mag die parkeergelegenheid niet verloren gaanaldus de wethouder. De provisorisch opgeknapte par- keerterreintjes aan de Eindstraat wachten op hun definitieve bestem ming. Bijvoorbeeld: toegang tot de Grote Kerk? Parkeergelegenheid op een binnen terrein tussen Julianasingel en de Patersstraat blijft vooralsnog toe komstmuziek. Volgens de wethouder ligt het niet in de bedoeling de parkeergelegenheid af te stemmen op de enkele piekuren die er wekelijks zijn. Wel zal de par keergelegenheid toegespitst worden op de funktie van het Venrayse win kelcentrum. Desgevraagd zei Wethouder Wil lems, dat er voor de reconstructie of herindeling van het schouwburgplein nog geen gelden beschikbaar zijn. Dat kan nog wel enkele jaartjes duren. Aan de tekeningen die er hin gen, en waarop het plein vóór de ABN en café Hulsman was samenge voegd met het schouwburgplein, moest men maar niet te veel aandacht schenken dat waren architectoni sche vrijheden ANDERE PROJEKTEN Reeds eerder was de vestiging aan gekondigd van een PRAXIS in de voormalige cartonnagefabriek Gebr. Laurensse. De panden waren echter nog verhuurd. Daar komt nu verandering in. Wethouder Willems verwacht dat komend jaar die vestiging een feit zal zijn. Toegang tot de verkoophallen komt er vanaf het Gouden Leeuwterrein, waar en kele parkeerplaatsen opgeofferd moe ten worden. Parkeren voor medewer kers van het bedrijf en laden en los sen gebeurt aan de kant van de Lan- geweg. Op de hoek van de Langeweg-St. Jozefweg komen de nieuwe kantoren van het Arbeidsbureau. Verwacht wordt dat de bouw vrij vlug van start zal gaan, omdat men reeds volgend jaar het pand wil betrekken. In gedachten is de gemeente ook al bezig -met dit blok dus Langeweg- St. JÖzefweg - Overloonseweg - Eind- straat - Hoenderstraat. Een intensie vere bebouwing c.q. ontsluiting moet mogelijk zijn. Op een schetstekening is over dit blok al „een kruis" ge trokken. Dat laat zich vertalen als een doorbraak vanaf de Hoenderstraat ('tegenover de Deken Thielenstraat) naar dé LTS; en van een doorbraak van de Langeweg naar de Eindstraat. Maar meer als „hardop denken" is er voorlopig nog niet bij. Aan de rechterkant van de Raad huisstraat (voor ouderen, de voorma lige kapelanie c.q. Mater Amabilis- school) was een appartementgebouw gepland. De belangstelling was niet wat men er van verwachtte. Daarom is het plan opgeborgen en een nieuw PECH VOGEL LIJN BAUTOJcVtffrBEDRIJF GEBR. TIMMERMANS HORST Beste mensen: als U onver hoopt schade heeft aan uw auto dan geldt: schade herstellen? Timmermans bellen want TIMMERMANS HORST MAAKT FOUTE BOEL GOED! twee tips: 1. inbraak preventie Vraag eens vrijblijvend naar de prijzen van onze diverse vreemde-vogel-afschrik- methodieken. niet zo heel goedkoop, maar wel ellende- voorkomend! En wilt U 'n eenvoudige manier voor het tegengaan van diefstal (of 't terugkrij gen) van uw auto? Graveer dan in alle ruiten uw... autonummer. Een doe het zelf pakket voor f39,50. Ja, U kunt het héél gemakkelijk zelf. 2. Géén lak hebben aan... lak. Lucht en wegen bevatten ver schillende lak-aantastende elementen. En al is er mini male gladheidsbestrijding, sporen zijn er toch tot in alle kieren en naadjes. Geef déarom uw auto een goede lak-boen beurt. Wij hebben alle fosfaatvrije middelen voor U Zegt het voort. Zegt het voort. plan voor de linkerkant van de weg op stapel gezet. Deze straat moet duidelijk gezien worden als een verbinding tussen cen trum en ringweg (Noordsingel). Een aangepaste verbouwing is zeer op zijn plaats. INDUSTRIE EN WERKGELEGENHEID Omdat het industrieterrein de Witte Vennen voor het grootste ge deelte bedoeld is voor ontgronding en recreatieve doeleinden, in de nabije toekomst, blijft daar weinig grond voor industrievestiging over. De ont gronding van de Witte Vennen gaat vrijwel zeker dit jaar nog van start. Maar ook, is het industrieterrein aan de Henri Dunantstraat de Hulst vrijwel uitverkocht. Alleen Smakterheide biedt nog volop plaats aan (zware) industrie. Jammer is, dat Smakterheide niet zo erg in trek is. Daarom ook ligt het in de bedoeling de bereikbaarheid èn de aantrekke lijkheid van dat gebied te verhogen. Men moet echter niét denken, al dus de wethouder, dat voor dat gebied helemaal geen interesse is; er zijn wel degelijk onderhandelingen gaande. De gemeente voert daarbij „meer variatie in het industriële aan bod" hoog in het vaandel. Uitbreiding van het industrieterrein in Ysselsteyn is er (voorlopig?) niet bij. Feitelijk was het terrein bedoeld voor kleine specifiek plaatselijke in- dustrietjes. Wat er zich nu gevestigd heeft, had grotendeels ook op Smak terheide of de Hulst ondergebracht kunnen worden. Al met al had de gemeente tot voor kort weinig meer te bieden dan een plaats op het industrieterrein Smak terheide. Niet ieder bedrijf is daar ge schikt voor of heeft daar interesse in. Mede met het oog op de aanleg van Rijksweg 73 heeft de gemeente daarom uitgezien naar een nieuw be drijventerrein aan de Maasheseweg. We hebben over dat „Keizersveld" reeds eerder uitvoerig bericht. De wethouder verzekerde nogmaals dat er gesprekken gaande zijn met serieus geïnteresseerden, zonder daarbij ook maar iets te vertellen over het soort gegadigden waarmee de gemeente nu al wekenlang kontakt heeft Verder staat voor dat terrein nog de vestiging van een hotel of motel op het programma. Maar of dat ook dit jaar verwezenlijkt gaat worden, wen sen wij te betwijfelen De fraktie v. d. Vorle in de Ven rayse gemeenteraad heeft zich ge schaard achter de landelijke aktie, welke in Venray wordt gevoerd door de Werkgroep Woonlasten, tegen het beleid van staatssecretaris Heerma (Volkshuisvesting). Door de fraktie zijn rond tachtig brieven verhuurd naar de wereldlijke en geestelijke overheden, alsmede naar de Woning bouwvereniging Noord Limburg. In de brief wordt gevraagd een petitie te willen ondertekenen waarin bij de regering wordt aangedrongen de plannen van de staatssecretaris niet te laten doorgaan. Staatssecretaris Heerma van Volks huisvesting heeft onlangs een nota ge presenteerd waarin o.m. wordt gepleit voor de verkoop van huurwo ningen, hogere woonlasten voor de huurders en voor vermindering van de bouw van nieuwe huizen. In de begeleidende brief stelt v. d. Vorle, dat in de jaren na 1990 de huren en de woonlasten drastisch zul len stijgen, waardoor Nederland voor wat de loonlasten betreft, het duurste land van Europa zal worden. Dege nen, die de brief hebben of zullen ontvangen, wordt gevraagd de petitie voor 1 april persoonlijk of namens hun groepering te ondertekenen. In de brief wordt er aan herinnerd, dat burgemeester J. van 't Hooft van Helden en de heer H. Geurts, direk- teur van de Woningbouwvereniging Helden als eersten in de gemeente Helden de petitie hebben onderte kend. In het kader van de landelijlke gecoördineerde aktie zullen de onder tekende petities naar Den Hag worden gestuurd, in de hoop, dat de Tweede Kamer die volgend jaar de plannen van de staatssecretaris ter goedkeuring krijgt aangeboden de in de nota vastgelegde visie van de heer Heerma ongedaan maakt. DONDERDAG 23 FEBRUARI 1389 Nr. 8 HONDERDENTIENDE JAARGANG Mevr. Ine Clarke-v. d. Munckhof, docente van Health and Beauty Exer cise „Body Work", heeft vanuit En geland een uitnodiging gekregen om. volgend jaar met twee groepen (een afdeling kinderen en een afdeling jonge vrouwen) op te treden in de wereldberoemde Royal Albert Hall in Londen. „Body Work" is in Venray een in stituut, dat aan kinderen en aan hoofdzakelijk jonge vrouwen recrea tieve gymnastieklessen geeft volgens het Bagot Stacksysteem; een in Ne derland vrij uniek bewegingssysteem, dat raakvlakken heeft met ballet, volksdans, jazzballet, klassiek, mo dern en gewone gymnastiekoefenin gen. Tijdens haar verblijf in Enge land heeft mevr. I. Clarke hiervoor de nodige diploma's behaald en zich aangesloten bij de Woman's Leaque of Health and Beauty, die in Enge land is geregistreerd. Bij haar terugkeer in Nederland heeft mevr. Clarke deze recreatieve gymnastiek in Venray met succes „in- EEH HELPENDE HAND Hulpverlening na brand De brandweerregio's waarin op salvage-hulp kan worden gerekend breiden zich in snel tempo uit. Vanaf 15 februari 1989 kunnen nu ook de inwoners van de brandweerregio Noord-Limburg (Arcen, Velden, Beesel, Belfeld, Bergen, Broekhuizen, Grubbenvorst, Helden, Horst, Kes- sel, Maasbree, Meerlo-Wanssum, Meijel, Sevenum, Tegelen, Venlo en Venray rekenen op de de hulpver- lende activiteiten van de Stichting Salvage wanneer ze onverhoopt .worden getroffen door een brand. Salvage is al in grote delen van ons land actief. De hulp die de stichting biedt, houdt in dat er zo snel mogelijk na een brand een salvage-coördinator ter plaatse is, die de gedupeerde(n) bijstaat en de eerste maatregelen treft om de schade te beperken. Salvage- hulp wordt gegeven in aanvuling op het optreden van brandweer en politie. De hulpverlening geschiedt in een hechte samenwerking met respect voor eikaars specifieke verantwoor delijkheden. Overigens brengt de salvage-hulp geen kosten voor het slachtoffer met zich. In de afgelopen maanden is Salvage al opgetreden bij enkele branden in Venray. In de stichting werken samen de Vereniging van Brandassuradeuren in Nederland, de Ondernemersorganisa tie Schoonmaak- en Bedrijfsdiensten en het Bureau Coördinatie Experts. De salvage-activiteiten zijn erop gericht de totale brand-schadelast zo- - veel mogelijk te beperken. In Nederland vonden in 1987 35.802 branden plaats met een schade van ruim 843 miljoen gulden. Behalve emotioneel leed brengt een brand ook financiële schade te weeg. Beperking van de schade is niet alleen in het belang van de verzekerings maatschappij maar ook van de verzekerde. Regio voor regio zal het werkgebied van salvage worden uitgebreid. Binnenkort zal een lande lijke salvage-structuur een feit zijn. gevoerd". Momenteel wordt les gegeven aan zes groepen volwassenen en drie groepen kinderen in de leef tijd van 4 tot 16 jaar. De lessen wor den o.m. gegeven in het Wijkcentrum Brukske, in Oostrum en in een loka- tie van Sint Servatius in Venray. We gens gebrek aan voldoende gymnas- tiekruimte is er een lange wachttijd. In april 1990 bestaat de Engelse bond zestig jaar. Bij gelegenheid daarvan worden op 7 april in de be roemde Albert Hall twee uitvoerin gen gegeven voor zo'n zesduizend toeschouwers door groepen vanuit de hele wereld. Dit jubileum valt onge veer samen met het vijfjarig bestaan van het Venrayse instituut. Uiteraard wil men deze uitnodiging met beide handen aannemen, doch voorlopig ziet men gaan kans de fi nanciële touwtjes aan elkaar te kno pen. Beide groepen zullen vier dagen in Engeland blijven. Behalve de ju bileumuitvoering staan verder uit stapjes, gezamenlijke lessen en oefe ningen op het programma van de groep Venrayse kinderen en jonge vrouwen. In verband met het unieke van deze uitnodiging is gestart met 'n sponsoraktie, in de hoop dat Ven rayse „geldschieters" mede zullen willen bijdragen aan de reis- en ver blijfkosten. Voor financiële steun kan men kontakt opnemen met mevr. Ine Clarke-v. d. Munckhof, Valken kampstraat 4, Oostrum, tel. 89097. Tijdens de donderdag gehouden raadsvergadering van de gemeente Vierlingsbeek werden o.m. de volgen de besluiten genomen. Het voorstel om grond aan te kopen voor de uitbreiding van het be drijventerrein te Overloon ondervond geen bezwaren. Eerder was al een ter rein aangekocht ter grootte van 1.62.22 ha aan de Oploseweg. Nu kon een groter perceel grond worden aangekocht en wel 7.30.00 ha. Daar door zijn voldoende uitbreidingsmo gelijkheden geschapen voor de ko mende jaren. Het nog niet benodigde gedeelte zal tijdelijk worden ver pacht. Voor dat bedrijventerrein waren vier gegadigden: het transportbedrijf Verstraaten, de Boerenbond, de Gebr. van Gemert en de heer Jacobs uit Beugen. De drie laatsten gingen achteraf niet akkoord met de prijs waarmee ze in het vooroverleg wel akkoord waren gegaan. Reden: de fa. Verstraaten kan goedkoper kopen dan zij. Die goedkope prijs was een soort compensatie omdat het bedrijf uit de kom Overloon zou worden ver plaatst. Het drietal krijgt nu nog 14 dagen de tijd om op het aanbod te reageren. Doen ze dat niet dan zullen andere gegadigden aan bod komen. Enkele raadsleden hadden liever gezien dat het voorstel aan Verstraaten anders was gesteld: dezelfde grondprijs en een verplaatspremie. Of de Boerenbond mogelijk het gehele bedrijf aan de Oploseweg zal gaan verplaatsen, was nog niets bekend. De 85.000,-- beschikbare premie voor de stads- en dorpsvernieuwing werden in dank aanvaard. Jong Nederland kan gebruik maken van de voormalige Boeren leenbank in Vortum-Mullem. Wel zal de bank er nog enkele uren per week zitting blijven houden. De raad stelde 201.252,- beschikbaar voor de reconstructie van het dorpsplein te Maashees. Ook het terrein vóór de kerk wordt bij die reconstructie betrokken. De gemeente kocht daarvoor van het kerkbestuur 350 m2 grond voor het symbolische bedrag van één gulden. Het ontwerp voorziet in een kerkplein, een parkeerplein met vakken en een dorpsplein voor het gemeenschapshuis. De bestaande as- faltverharding wordt vervangen door een klinkerverharding. Verder wor den er bomen geplant, groenvoorzie ningen aangebracht en een aantal lichtmasten geplaatst. Uit het Stads- en dorpsvernieuw ingsfonds kan 50.000,— worden gehaald, zodat de gemeente nog 151.252,- beschikbaar moeten stellen. 2%. 525,- stelde de raad beschikbaar voor verbetering van diverse wegen, o.a. in Maashees en Overloon. Dat bedrag was niet voldoende om ook nog een voetpad langs de Bergkampweg te Overloon aan te leggen. Om een en ander niet te vertragen steldé de raad daarvoor maar tegelijk 6.000,ter beschik king. Dat de Loobeekweg reeds klaar was, zonder dat de raad daar zijn zegen over had gegeven, werd het_ college ditmaal niet kwalijk genomen. Dat was een voortvarend beleid. Volgens de Progressieve Kombina- tie was de bijdrage aan de Stichting Schoolkatechese in Boxmeer niet nodig. Wethouder Litjens respecteer de wel die mening, maar de rest van de raad en het college denken daar anders over. De 19.000,- worden dan ook gewoon uitbetaald. Of er aan de lijst van jaarlijkse subsidies aan Landelijke Stichtingen zal worden geknibbeld komt bij de begrotingsbehandeling aan de orde. De basisscholen zullen electro- nische beveiliging krijgen om inbra ken tegen te gaan. Kosten 21.935,-. Nieuwjaarsrede Burgemeester De geloofwaardigheid is geen geweld aangedaan, door het uitspre ken van de Nieuwjaarsrede van de burgemeester, die gebruik maakte van de toespraak van zijn collega uit Zeeland. Het college kan zich immers scharen achter de strekking van die rede. De PK stelde wel, dat door die toespraak de inwoners tekort zijn gedaan, maar namens de andere fractie's sprak J. Ronnes van een incident: eenmaal en nooit weer. BENADEELDE LOSTE DIEFSTAL ZELF OP Iemand uit de Pavanestraat kwam tot de ontdekking dat van zijn auto het glas van de mistachterlamp ver dwenen was. Hij ontdekte dat een 15- jarige jongen het glas op zijn brom fiets had bevestigd. Met die weten schap schakelde hij de politie in, die procesverbaal ging opmaken. De knaap, waarvan ook het achterglas van zijn brommer gestolen was, gaf toe dat hij op een goedkope manier aan een nieuw glas had willen komen. IN OIRLO GESTOLEN AUTO UITGEBRAND IN TILBURG AANGETROFFEN Op 12 november vorig jaar, werd ten nadele van een inwoner in Oirlo een BMW-personenauto gestolen. Ondanks uitvoerig onderzoek gelukte het niet de auto te achterhalen. Afgelopen weekend kwam echter van de Tilburgse politie het bericht binnen, dat die personenauto uitge brand was aangetroffen.

Peel en Maas | 1989 | | pagina 9