FRAN SJEF FRANS Weej miéke 't gezellig en bont en stonde toch mit twieë bien op de grond. Allemol bieëstig bedankt vur dizze schitterende en vur os onvergaeteleke vastelaovend Donderdag 9 februari - Pagina 7 HAZINNEAOVEND Zaterdag j.l. ontving uit handen van Prins Sjef I, blaaskapel „Noët van gehuërd", als eerste de Hazinne- aovend wisseltrofee, 'n „Hansworst" die b.v. op de dikke trom meegedra gen kan worden tijdens de vastel- aovend. Afgelopen dinsdag werd de trek king gehouden van de te winnen (diepvries) piëlhazen voor de hazin- nen en de worsten voor de blaaska pellen, van de „Hazinneaovend". De bekendmaking gebeurde door Debby van Hazinnekafé „D'n Old timer". De worsten waren voor „Dikke Mik" en „Noëit van gehuërd". De (diepvries)-piëlhazen voor de hazinnen: Carla Janssen, Handelstr. 13; Mevr. Jans-Beken, Handelstr. 17; Bianca Swinkels, Stationsweg 38; Marie-Loise Rongen, Largostr. 5; a. v. Dijk-Timmermans, Handelstr. 47; Yvonne Eysberts Kievitstr' 20, Horst; A. Tervelde, Griegstr.; Wil Hagen, Gitaarstr. 4; O. Basten, Pr. Beatrixstr. 6; Jet Gerrits, Gouden Leeuw 8. Meense uit Venroj wat was 't moi Hazekeutels, gillie waart groeëte klasse en weej zien grots op oiiie! Foto's a f 5,- verkrijgbaar bij Boekhandel van den Munckhof (18 x 24 cm) Maandag j.l. om 09.00 uur al vertrok 'n toeringcar met het Hofkoor, de Toetzengers en hun aanhang, om in Ahrweiler Prins Robert I (Mos er) 'n grote verrassing te bezorgen. Robert Moser is lid van het Mannenkoore uit Ahrweiler, waar mee het Venrays Mannenkoor al 16 jaar goede kontakten onderhoudt. Om 11.00 uur klonk het „Haze stekt" tussen de oude stadswallen en nam de verbaasde en diep ontroerde Prins Robert I deze Venrayse hulde in ontvangst. Ruim vijftig Piëlhazen en -hazinnen trokken mee in deze „Rosemonntagszug". Tijdens de heenweg in de bus werden hofzangers en Toetzengers zorgvuldig door Lam Seuren geschminkt. Lam Seuren doet dit overigens al jaren voor de hofzangers tijdens al hun optredens.

Peel en Maas | 1989 | | pagina 7